Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 149 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0625 odpovídá 6,25 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 294 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1233 odpovídá 12,33 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0172 odpovídá 1,72 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 3 smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0013 odpovídá 0,13 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 12 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0050 odpovídá 0,50 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Čistá Trojka s.r.o. |
51 |
150 048 791 Kč |
|
|
PROXIMA a.s. |
1 |
66 119 240 Kč |
|
|
DigiTry Art Technologies s.r.o. |
2 |
36 227 884 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
29 013 567 Kč |
|
|
WANDEL CZECH s.r.o. |
2 |
18 479 229 Kč |
|
|
ROFIS, s.r.o. |
1 |
15 427 500 Kč |
|
|
IWU, s.r.o. |
10 |
14 226 862 Kč |
|
|
AVANERO s.r.o. |
1 |
12 299 700 Kč |
|
|
KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o. |
1 |
12 076 284 Kč |
|
|
Aseta Cleaning a.s. |
5 |
10 849 609 Kč |
|
|
Marbes s.r.o. |
3 |
10 503 563 Kč |
|
|
OTISTAV s.r.o. |
4 |
9 878 321 Kč |
|
|
TILIA Garden s.r.o. |
58 |
9 538 233 Kč |
|
|
CEDUK Holding, s.r.o. |
1 |
8 032 662 Kč |
|
|
MAREK ŠTĚPÁN, 1996 |
1 |
7 804 500 Kč |
|
|
JAN DRBOHLAV, 1996 |
1 |
7 623 847 Kč |
|
|
PREMIO INVEST s.r.o. |
35 |
7 546 451 Kč |
|
|
OLŠE ART s.r.o. |
1 |
7 052 400 Kč |
|
|
Sadovnický a zahradnický servis s.r.o. |
2 |
6 144 007 Kč |
|
|
AURUM BUILDING s.r.o. |
1 |
5 982 778 Kč |
|
|
OGNJEN DEBELJAK, 1986 |
1 |
5 832 200 Kč |
|
|
Kutil gym box club fitness, spolek |
1 |
5 273 100 Kč |
|
|
JIŘÍ VAŠEK, 1979 |
1 |
4 941 872 Kč |
|
|
Správa komunálního majetku Praha 3, a.s. |
3 |
4 843 925 Kč |
|
|
PAVEL SERGEJEV, 1976 |
1 |
4 646 400 Kč |
|
|
VMART s.r.o. |
2 |
4 582 800 Kč |
|
|
ManuTOs s.r.o. |
2 |
4 528 539 Kč |
|
|
JIŘÍ KOLÁŘ, 1947 |
2 |
4 289 131 Kč |
|
|
JOSEF BARÁNEK, 1993 |
1 |
4 254 353 Kč |
|
|
FILIP KALINA, 1977 |
1 |
4 248 501 Kč |
|
|
DAGMAR ŠELLENGOVÁ, 1956 |
1 |
4 248 501 Kč |
|
|
PETR KALA, 1977 |
1 |
4 234 433 Kč |
|
|
MARIE ŠUBRTOVÁ, 1955 |
1 |
4 234 433 Kč |
|
|
JAKUB TICHÝ, 1990 |
1 |
4 231 588 Kč |
|
|
JINDRA ZAHRADNÍKOVÁ, 1988 |
1 |
4 228 608 Kč |
|
|
JANA KARBANOVÁ, 1994 |
1 |
4 219 931 Kč |
|
|
JUDITA METLIČKOVÁ, 1957 |
1 |
4 147 153 Kč |
|
|
HANA NÁSIROVÁ, 1953 |
1 |
4 021 595 Kč |
|
|
JAN POSPÍŠIL, 1952 |
1 |
4 010 197 Kč |
|
|
STANISLAV POVODA, 1948 |
2 |
4 001 701 Kč |
|
|
MARCELA SVOBODOVÁ, 1948 |
2 |
4 001 701 Kč |
|
|
LADISLAV ŽALUD, 1954 |
1 |
4 001 701 Kč |
|
|
ŠÁRKA STANGLOVÁ, 1987 |
1 |
3 999 165 Kč |
|
|
ADÉLA POSTULKOVÁ, 1975 |
1 |
3 996 190 Kč |
|
|
MAREK HETTNER, 1990 |
1 |
3 996 190 Kč |
|
|
JAN VESELÝ, 1974 |
1 |
3 996 190 Kč |
|
|
JOSEF MATĚJOVIČ, 1987 |
1 |
3 800 269 Kč |
|
|
JIŘÍ POKORNÝ, 1985 |
1 |
3 608 220 Kč |
|
|
EVA MÁLKOVÁ, 1984 |
1 |
3 590 975 Kč |
|
|
MARTIN JUCHELKA, 1968 |
1 |
3 585 459 Kč |
|
|
Burgerhouse s.r.o. |
1 |
3 480 120 Kč |
|
|
S u b t e r r a a.s. |
7 |
3 397 990 Kč |
|
|
OBS Praha s.r.o. |
11 |
3 289 409 Kč |
|
|
GAVLAS, spol. s r.o. |
44 |
3 251 166 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
2 |
3 142 469 Kč |
|
|
minimalistic s.r.o. |
2 |
3 141 300 Kč |
|
|
VLTAVA LABE MEDIA a.s. |
1 |
3 064 600 Kč |
|
|
Gardenline s.r.o. |
8 |
3 033 569 Kč |
|
|
Psychologie Interse, s.r.o. |
2 |
3 014 100 Kč |
|
|
TMI Building s.r.o. |
6 |
2 937 751 Kč |
|
|
TOMÁŠ ANDRLE, 1971 |
1 |
2 926 720 Kč |
|
|
MIROSLAV RADA, 1977 |
1 |
2 796 310 Kč |
|
|
Duocafe s.r.o. |
2 |
2 794 893 Kč |
|
|
Wertstav s.r.o. |
4 |
2 730 378 Kč |
|
|
Soraka Group s.r.o. |
1 |
2 695 880 Kč |
|
|
Body Factory s.r.o. |
1 |
2 615 940 Kč |
|
|
JAROSLAV ZHOUF, 1954 |
1 |
2 601 657 Kč |
|
|
JARMILA KOSEČKOVÁ, 1953 |
1 |
2 592 562 Kč |
|
|
Eye Visual s.r.o. |
1 |
2 587 140 Kč |
|
|
MIROSLAVA VLASÁKOVÁ, 1938 |
1 |
2 583 957 Kč |
|
|
IVANKA HOFMANOVÁ, 1947 |
1 |
2 570 427 Kč |
|
|
KVOTYBEK spol. s r.o. |
8 |
2 549 267 Kč |
|
|
DUŠAN VESELÝ, 1946 |
1 |
2 545 892 Kč |
|
|
FRANTIŠEK HRUBEC, 1947 |
1 |
2 544 077 Kč |
|
|
VÍT POKORNÝ, 1990 |
1 |
2 544 077 Kč |
|
|
M & K security service s.r.o. |
1 |
2 475 900 Kč |
|
|
JAROSLAVA POLÍVKOVÁ, 1953 |
1 |
2 402 251 Kč |
|
|
SVATOPLUK KŘEJPSKÝ, 1981 |
1 |
2 398 610 Kč |
|
|
JAKUB REHÁK, 1983 |
1 |
2 393 380 Kč |
|
|
VIKTÓRIA DUBASOVÁ, 1985 |
1 |
2 393 380 Kč |
|
|
NADĚŽDA WEISSOVÁ, 1954 |
1 |
2 366 929 Kč |
|
|
PAVEL WEISS, 1953 |
1 |
2 366 929 Kč |
|
|
MARTIN BLAHUT, 1986 |
1 |
2 350 198 Kč |
|
|
IVANA BLAHUTOVÁ, 1984 |
1 |
2 350 198 Kč |
|
|
TOMÁŠ UHNÁK KÁRNÍK, 1984 |
1 |
2 347 285 Kč |
|
|
ANNA UHNÁK KÁRNÍK, 1983 |
1 |
2 347 285 Kč |
|
|
Little Mimis, s.r.o. |
1 |
2 325 300 Kč |
|
|
"sinpps s.r.o." |
1 |
2 262 700 Kč |
|
|
PAVAON plus s.r.o. |
1 |
2 261 400 Kč |
|
|
Vladimír Gregůrek |
5 |
2 244 350 Kč |
|
|
MARTIN MYSLÍK, 1968 |
1 |
2 226 400 Kč |
|
|
HANA MYSLÍKOVÁ, 1989 |
1 |
2 226 400 Kč |
|
|
DANIEL KLIMENT, 1976 |
1 |
2 218 574 Kč |
|
|
MARKÉTA KLIMENTOVÁ, 1980 |
1 |
2 218 574 Kč |
|
|
LANNA K s.r.o. |
1 |
2 209 500 Kč |
|
|
JAKUB MATUŠKA, 1981 |
2 |
2 201 340 Kč |
|
|
Pink Emely s.r.o. |
1 |
2 198 760 Kč |
|
|
LUCIE KRÁLOVÁ, 1979 |
1 |
2 176 918 Kč |
|
|
BLANKA STRAŠÍKOVÁ, 1951 |
1 |
2 171 065 Kč |
|
|
Michaela Žemlová |
2 |
2 143 740 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 3 v 2025 ve výši 500 973 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
JAN DAVID HORSKY, 1996 |
3 |
|
|
Naše nemovitosti s.r.o. |
3 |
|
|
Textile Mountain s.r.o. |
2 |
|
|
PhDr. Jan VLK |
2 |
|
|
MIWA Technologies, a.s. |
1 |
|
|
Jan Buřič |
1 |
|
|
Nikita Martin Lude Gbaguidi |
1 |
|
|
Kolibřík Dokument s.r.o. |
1 |
|
|
Sadovnický a zahradnický servis s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků Roháčova č.o. 34-44, Praha 3 |
1 |
|
|
Atelier HRA s.r.o. |
1 |
|
|
NANDO s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Karolína Opplová |
1 |
|
|
Planto Besto s.r.o. |
1 |
|
|
Platforma pro včasnou péči, z. s. |
1 |
|
|
Michaela BYTOMSKÁ |
1 |
|
|
Eliška Kasper |
1 |
|
|
Martin Koller |
1 |
|
|
Jan Karkoška |
1 |
|
|
Viva Awakening s.r.o. |
1 |
|
|
Gastro reklama, s.r.o. |
1 |
|
|
Nicola Mašek |
1 |
|
|
David Dvorník |
1 |
|
|
Petra Šmejkalová |
1 |
|
|
Mgr. Akad. arch. Kurčíková Radka |
1 |
|
|
Linda Jirůšková |
1 |
|
|
DAGMAR SZÜCSOVÁ, 1969 |
1 |
|
|
FIXPUNKT Social Business s.r.o. |
1 |
|
|
Lucie Jelínková |
1 |
|
|
Správa komunálního majetku Praha 3, a.s. |
1 |
|
|
Ing. Martin Talík |
1 |
|
|
Štěpán Soukup |
1 |
|
|
Clyde Evans Porter |
1 |
|
|
Alan Alberto Turrubiarte Contreras |
1 |
|
|
SUDOP Real a.s. |
1 |
|
|
COOL BERRY s.r.o. |
1 |
|
|
Zina Samešová |
1 |
|
|
Mariana Christina Antoniadou |
1 |
|
|
David Kolman |
1 |
|
|
Eternity Life s.r.o. |
1 |
|
|
T-Mobile Infra CZ s.r.o. |
1 |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
HackFood s.r.o. |
1 |
|
|
Azoth Média s.r.o. |
1 |
|
|
FRIESIES s.r.o. |
1 |
|
|
Radim Holovský |
1 |
|
|
The future is plant-based s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. arch. Vopalecký Radek |
1 |
|
|
Radim Knobloch |
1 |
|
|
Czech Food Trading, s.r.o. |
1 |
|
|
AJ Tools, s.r.o. |
1 |
|
|
Tomáš Koranda |
1 |
|
|
Matyáš Mach |
1 |
|
|
Olga Vančatová |
1 |
|
|
DAGMAR TRACHTOVÁ, 1971 |
1 |
|
|
František Cepek |
1 |
|
|
Carpe Diem Jerky s.r.o. |
1 |
|
|
Lucie Mlejnková |
1 |
|
|
ZOLLY THE DOG s. r. o. |
1 |
|
|
Gabriela Toušová |
1 |
|
|
Milan Jakubec |
1 |
|
|
Silvestr Dvorský |
1 |
|
|
Rasykh Khusnutdinov |
1 |
|
|
Ján Mináč |
1 |
|
|
Roman Štěch |
1 |
|
|
Birds eye view s.r.o. |
1 |
|
|
Artmap, z.s. |
1 |
|
|
NoLa BBS s.r.o. |
1 |
|
|
Mediterranean catering s.r.o. |
1 |
|
|
Mel Regnum s.r.o. |
1 |
|
|
Jan Král |
1 |
|
|
Lukáš Mikulenka |
1 |
|
|
Novotný Milan |
1 |
|
|
Michal Veklynec |
1 |
|
|
ARZA Trade servis CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Dantez Agency s.r.o. |
1 |
|
|
Jitka JANOUŠKOVÁ |
1 |
|
|
Veronika Palucaj |
1 |
|
|
Petr Třešňák |
1 |
|
|
Pavlína Svobodová |
1 |
|
|
Martina Čápová |
1 |
|
|
Karel Schüller |
1 |
|
|
Michal Tichý |
1 |
|
|
MANABAU s.r.o. |
1 |
|
|
Jiří Jakoubek |
1 |
|
|
Josef Rosendorf |
1 |
|
|
BYLINEO s.r.o. |
1 |
|
|
Ivo Košťál |
1 |
|
|
Včelařství Marmedy s.r.o. |
1 |
|
|
Jan Hejpetr |
1 |
|
|
Geomilex s.r.o. |
1 |
|
|
Koření od Davídka s.r.o. |
1 |
|
|
Tatiana Klimenko |
1 |
|
|
Tomáš Žatečka |
1 |
|
|
Josef Kočka |
1 |
|
|
Zuzana Marková |
1 |
|
|
Sabina Hofman |
1 |
|
|
Jarmila Závorková |
1 |
|
|
Zinajida Vasylivna Zdražilová |
1 |
|
|
Atelier 99 s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 3 v 2025 ve výši 500 973 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Čistá Trojka s.r.o. |
2 |
15 100 000 Kč |
|
|
AVANERO s.r.o. |
1 |
12 299 700 Kč |
|
|
KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o. |
1 |
12 076 284 Kč |
|
|
OTISTAV s.r.o. |
2 |
9 685 510 Kč |
|
|
CEDUK Holding, s.r.o. |
1 |
8 032 662 Kč |
|
|
OLŠE ART s.r.o. |
1 |
7 052 400 Kč |
|
|
OGNJEN DEBELJAK, 1986 |
1 |
5 832 200 Kč |
|
|
Kutil gym box club fitness, spolek |
1 |
5 273 100 Kč |
|
|
FILIP KALINA, 1977 |
1 |
4 248 501 Kč |
|
|
MARIE ŠUBRTOVÁ, 1955 |
1 |
4 234 433 Kč |
|
|
JAKUB TICHÝ, 1990 |
1 |
4 231 588 Kč |
|
|
JINDRA ZAHRADNÍKOVÁ, 1988 |
1 |
4 228 608 Kč |
|
|
LADISLAV ŽALUD, 1954 |
1 |
4 001 701 Kč |
|
|
MAREK HETTNER, 1990 |
1 |
3 996 190 Kč |
|
|
JIŘÍ POKORNÝ, 1985 |
1 |
3 608 220 Kč |
|
|
MARTIN JUCHELKA, 1968 |
1 |
3 585 459 Kč |
|
|
JAROSLAVA POLÍVKOVÁ, 1953 |
1 |
2 402 251 Kč |
|
|
Duocafe s.r.o. |
1 |
2 293 920 Kč |
|
|
VMART s.r.o. |
1 |
2 291 400 Kč |
|
|
"sinpps s.r.o." |
1 |
2 262 700 Kč |
|
|
PAVAON plus s.r.o. |
1 |
2 261 400 Kč |
|
|
LANNA K s.r.o. |
1 |
2 209 500 Kč |
|
|
Pink Emely s.r.o. |
1 |
2 198 760 Kč |
|
|
LUCIE KRÁLOVÁ, 1979 |
1 |
2 176 918 Kč |
|
|
BLANKA STRAŠÍKOVÁ, 1951 |
1 |
2 171 065 Kč |
|
|
JIŘÍ KOLÁŘ, 1947 |
1 |
2 160 900 Kč |
|
|
TOMÁŠ LE ROY MIČOLA, 1994 |
1 |
2 010 797 Kč |
|
|
ANNE LE ROY, 1989 |
1 |
2 010 797 Kč |
|
|
JAROSLAV SEKNIČKA, 1983 |
1 |
1 976 127 Kč |
|
|
LUCIE SEKNIČKOVÁ, 1984 |
1 |
1 976 127 Kč |
|
|
ANDREA DĚKANOVÁ, 1974 |
1 |
1 897 220 Kč |
|
|
VĚRA HANŽLÍKOVÁ, 1978 |
1 |
1 897 220 Kč |
|
|
Vladimír Gregůrek |
1 |
1 793 250 Kč |
|
|
JANA KAISEROVÁ, 1985 |
1 |
1 782 300 Kč |
|
|
TYPO + DESIGN STUDIO, s.r.o. |
1 |
1 130 777 Kč |
|
|
Neda Lukšić - Kozlica, 1947 |
1 |
950 000 Kč |
|
|
JANA LANCOVÁ, 1947 |
1 |
797 119 Kč |
|
|
JANA ŠPÁKOVÁ, 1966 |
1 |
797 119 Kč |
|
|
RUDOLF LANC, 1976 |
1 |
797 119 Kč |
|
|
JIŘINA VAŇUROVÁ, 1947 |
1 |
725 639 Kč |
|
|
ZDENĚK VYBÍRAL, 1962 |
1 |
725 639 Kč |
|
|
BOHDANA VYBÍRALOVÁ, 1967 |
1 |
725 639 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 3 v 2025 ve výši 500 973 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů se u dodavatelů nekoncentrují.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 5,23 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PROXIMA a.s. |
1 |
66 119 240 Kč |
|
|
DigiTry Art Technologies s.r.o. |
2 |
36 227 884 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
29 013 567 Kč |
|
|
WANDEL CZECH s.r.o. |
2 |
18 479 229 Kč |
|
|
ROFIS, s.r.o. |
1 |
15 427 500 Kč |
|
|
IWU, s.r.o. |
6 |
12 653 562 Kč |
|
|
Sadovnický a zahradnický servis s.r.o. |
2 |
6 144 007 Kč |
|
|
AURUM BUILDING s.r.o. |
1 |
5 982 778 Kč |
|
|
ManuTOs s.r.o. |
2 |
4 528 539 Kč |
|
|
OTISTAV s.r.o. |
2 |
3 338 458 Kč |
|
|
minimalistic s.r.o. |
2 |
3 141 300 Kč |
|
|
TMI Building s.r.o. |
6 |
2 937 751 Kč |
|
|
"sinpps s.r.o." |
1 |
2 262 700 Kč |
|
|
Wertstav s.r.o. |
2 |
2 196 146 Kč |
|
|
Decorum spol. s r.o. |
1 |
2 093 394 Kč |
|
|
Profesionálové, a.s. |
6 |
2 092 090 Kč |
|
|
Gardenline s.r.o. |
2 |
1 969 097 Kč |
|
|
VIVACH s.r.o. |
1 |
1 870 199 Kč |
|
|
HENK architekti s.r.o. |
1 |
1 512 500 Kč |
|
|
FAS Management s.r.o. |
1 |
1 482 250 Kč |
|
|
AUSTIS stavební s.r.o. |
5 |
1 291 773 Kč |
|
|
KVS stavební, s.r.o. |
2 |
1 280 079 Kč |
|
|
S u b t e r r a a.s. |
3 |
1 239 556 Kč |
|
|
VMS projekt s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
Mgr. Akad. arch. Kurčíková Radka |
2 |
1 186 438 Kč |
|
|
TYPO + DESIGN STUDIO, s.r.o. |
1 |
1 130 777 Kč |
|
|
Ing. arch. MgA. FIŠER MICHAL |
2 |
925 650 Kč |
|
|
Výhledy a.s. |
1 |
850 791 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Koněvova 144, Praha 3 |
1 |
850 791 Kč |
|
|
DANIELA CHMELÍKOVÁ, 1959 |
1 |
850 791 Kč |
|
|
MARTIN KÁŠ, 1967 |
1 |
850 791 Kč |
|
|
DAMIÁN KAUŠITZ, 1959 |
1 |
850 791 Kč |
|
|
JIŘINA KECLÍKOVÁ, 1976 |
1 |
850 791 Kč |
|
|
MAREK KRÁL, 1986 |
1 |
850 791 Kč |
|
|
DUC VIET LAI, 1993 |
1 |
850 791 Kč |
|
|
MILOŠ MANČAL, 1956 |
1 |
850 791 Kč |
|
|
JIŘINA MANČALOVÁ, 1956 |
1 |
850 791 Kč |
|
|
ZDENĚK MARTÍNEK, 1973 |
1 |
850 791 Kč |
|
|
RENÁTA MARTÍNKOVÁ, 1967 |
1 |
850 791 Kč |
|
|
ONDŘEJ MŰLLER, 1966 |
1 |
850 791 Kč |
|
|
FRANTIŠEK NEMČEK, 1962 |
1 |
850 791 Kč |
|
|
OXANA NEMČEKOVÁ, 1975 |
1 |
850 791 Kč |
|
|
PETR POŠVIC, 1976 |
1 |
850 791 Kč |
|
|
Retineo s.r.o. |
1 |
850 791 Kč |
|
|
AYŞE DENIZ SPLICHAL, 1983 |
1 |
850 791 Kč |
|
|
Mgr. DANIELA VAKARÁČOVÁ, 1969 |
1 |
850 791 Kč |
|
|
PETR VORUDA, 1994 |
1 |
850 791 Kč |
|
|
JANA VORUDOVÁ, 1992 |
1 |
850 791 Kč |
|
|
KVOTYBEK spol. s r.o. |
3 |
822 159 Kč |
|
|
Richard Kovářík |
1 |
822 135 Kč |
|
|
LOXIA Architectes Ingenierie s.r.o. |
1 |
792 550 Kč |
|
|
Atelier pozemního stavitelství s.r.o. |
6 |
760 848 Kč |
|
|
Ing. Aleš Steiner |
1 |
704 220 Kč |
|
|
Mystic constructions spol. s r.o. |
1 |
598 057 Kč |
|
|
LANG ŠPINAR ATELIER s.r.o. |
1 |
586 850 Kč |
|
|
Land05 s. r. o. |
1 |
551 760 Kč |
|
|
Atelier HRA s.r.o. |
2 |
534 853 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Roháčova č.o. 34-44, Praha 3 |
1 |
500 973 Kč |
|
|
MANABAU s.r.o. |
1 |
500 973 Kč |
|
|
MOEHR,s.r.o. |
1 |
500 973 Kč |
|
|
Ing. arch. Iveta Svobodová |
2 |
499 800 Kč |
|
|
Ing.arch. Vavřík Ivan |
1 |
467 060 Kč |
|
|
IVAN PLICKA STUDIO s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Krpata Jan, Ing. |
1 |
411 400 Kč |
|
|
Valbek, spol. s r.o. |
1 |
410 190 Kč |
|
|
ARKÁDA TRADE, spol. s r.o. |
1 |
386 958 Kč |
|
|
MOBA studio s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Taktiky, s.r.o. |
1 |
346 000 Kč |
|
|
Ing.arch. Tuček Ondřej |
1 |
325 000 Kč |
|
|
KVS - Projekt s.r.o. |
2 |
308 550 Kč |
|
|
BOMART spol. s r.o. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Studio A s.r.o. |
5 |
243 815 Kč |
|
|
Ing. Jan Jedlička |
3 |
226 270 Kč |
|
|
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. |
1 |
218 179 Kč |
|
|
Prostor 008, s.r.o. |
2 |
193 600 Kč |
|
|
at DESTYL s.r.o. |
2 |
191 785 Kč |
|
|
INREL s.r.o. |
1 |
188 000 Kč |
|
|
Plus One Architects s.r.o. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
MÓD architekti s.r.o. v likvidaci |
1 |
149 193 Kč |
|
|
Ing.arch. Nikel Leopold |
1 |
125 840 Kč |
|
|
ALARM ABSOLON, spol. s r.o. |
1 |
118 580 Kč |
|
|
OK PLAN ARCHITECTS, s.r.o. |
1 |
118 580 Kč |
|
|
Pražská plynárenská Distribuce, a.s. |
1 |
117 043 Kč |
|
|
MOBA office s.r.o. |
1 |
110 000 Kč |
|
|
Ing. arch. Jan Adámek |
1 |
104 060 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Hocke |
1 |
90 750 Kč |
|
|
AZIMUT CZ s.r.o. |
1 |
53 240 Kč |
|
|
Martin Karafiát |
1 |
44 186 Kč |
|
|
92034556 |
1 |
40 000 Kč |
|
|
Ventia CZ s.r.o. |
1 |
31 460 Kč |
|
|
SANKOL, zahradnická s.r.o. |
1 |
30 537 Kč |
|
|
DPU ENERGY s.r.o. |
1 |
30 250 Kč |
|
|
BARAAK arch, s.r.o. |
1 |
30 250 Kč |
|
|
Matyáš Cigler |
1 |
25 000 Kč |
|
|
Lenka Milerová |
1 |
25 000 Kč |
|
|
Ing.arch. Redčenkov Boris |
1 |
25 000 Kč |
|
|
Masák & Partner, s.r.o. |
1 |
23 958 Kč |
|
|
MgA. Dita Héderváry |
1 |
20 000 Kč |
|
|
PLÁN PLUS, s.r.o. |
1 |
18 150 Kč |
|
|
Ing. Milan Přikryl |
1 |
18 150 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 3 v 2025 ve výši 500 973 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 0,47 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Čistá Trojka s.r.o. |
1 |
3 000 000 Kč |
|
|
NOVÁ TROJKA, z.s. |
5 |
1 339 000 Kč |
|
|
CENTRAL GROUP 32. investiční s.r.o. |
1 |
1 163 947 Kč |
|
|
Rodinné a komunitní centrum PALEČEK z.s. |
3 |
921 800 Kč |
|
|
Usnul Milan, JUDr. - soudní exekutor |
1 |
847 000 Kč |
|
|
Atelier 99 s.r.o. |
1 |
500 973 Kč |
|
|
REMEDIUM Praha o.p.s. |
6 |
474 500 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost u kostela sv. Prokopa Praha - Žižkov |
3 |
370 300 Kč |
|
|
Husitské centrum, o.p.s. |
6 |
295 100 Kč |
|
|
Junák - český skaut, 4. přístav Jana Nerudy Praha, z. s. |
4 |
293 500 Kč |
|
|
My.Aktivity z.ú. |
4 |
291 000 Kč |
|
|
Židovská obec v Praze |
2 |
203 600 Kč |
|
|
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. |
2 |
190 000 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I |
3 |
180 000 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Žižkov II. |
2 |
180 000 Kč |
|
|
Viktorka Žižkov, z.s. |
2 |
180 000 Kč |
|
|
Club Sport Vítkov, z.s. |
4 |
155 000 Kč |
|
|
Aeroškola z.s. |
3 |
140 000 Kč |
|
|
Žižkovská komunitní zahrádka z.s. |
1 |
134 000 Kč |
|
|
Mateřská škola Paleček o.p.s. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Meziměsto, z.s. |
1 |
110 000 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost u kostela Nejsvětějšího Srdce Páně Praha - Vinohrady |
1 |
105 000 Kč |
|
|
Centrum MARTIN o.p.s. |
2 |
104 300 Kč |
|
|
Tanec Praha z.ú. |
3 |
100 000 Kč |
|
|
Teen Challenge International ČR |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu Basilejské náměstí 97, 98, 99 |
1 |
97 600 Kč |
|
|
Senioři České republiky, z. s., Základní organizace Praha 3 |
1 |
97 300 Kč |
|
|
Buči z.s. |
5 |
95 000 Kč |
|
|
Sdružení Zvoneček - Praha, z.s. |
2 |
90 000 Kč |
|
|
Pionýr, z. s. - 147. pionýrská skupina Galaxie |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi, s.r.o. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
3D company s.r.o. |
3 |
80 000 Kč |
|
|
Kino Aero s.r.o. |
3 |
80 000 Kč |
|
|
Zákulisí, z.s. |
2 |
80 000 Kč |
|
|
Box club Žižkov, z.s. |
2 |
80 000 Kč |
|
|
Boxing club Rebel z.s. |
3 |
70 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Praha - Žižkov |
3 |
70 000 Kč |
|
|
Fokus Praha, z.ú. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Artmap, z.s. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Bára Pertlová |
2 |
65 000 Kč |
|
|
Pionýr, z. s. - 117. pionýrská skupina Kalich |
1 |
65 000 Kč |
|
|
BUTCHIS, z.s. |
3 |
60 000 Kč |
|
|
Cesta domů, z.ú. |
3 |
60 000 Kč |
|
|
UNIJAZZ - sdružení pro podporu kulturních aktivit, z. s. |
2 |
60 000 Kč |
|
|
Klub Art 4 People z.s. |
2 |
60 000 Kč |
|
|
Divadlo AQUALUNG, z.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Asociace TOM ČR, TOM 19195 TÁBORNÍCI |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Asociace TOM ČR, TOM 21001 S.T.A.N. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Amélie Centrum pro zdravou rodinu z.ú. |
2 |
57 000 Kč |
|
|
Asociace TOM ČR, TOM 19034 SVĚTLUŠKY |
1 |
55 000 Kč |
|
|
Centrum vzdělávání a volného času Duhové klubíčko, z.s. |
1 |
55 000 Kč |
|
|
Pavla Caháková |
4 |
50 000 Kč |
|
|
Nerudný fest.cz |
2 |
50 000 Kč |
|
|
Klub národní házené Spoje Praha, z. s. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Krásova 24, Praha 3 |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Žižkovské mezidvorky z.s. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
01/71 ZO ČSOP KONIKLEC |
1 |
49 900 Kč |
|
|
Michaela Jankulárová |
3 |
40 000 Kč |
|
|
Senior fitnes z. s. |
1 |
40 000 Kč |
|
|
Klub přátel Žižkova z.s. |
1 |
40 000 Kč |
|
|
Pro Dialog, z.s. |
1 |
40 000 Kč |
|
|
Život na Žižkově, z. s. |
1 |
40 000 Kč |
|
|
Renesance pohybu z. s. |
2 |
35 000 Kč |
|
|
Šikovné děti, z.s. |
2 |
35 000 Kč |
|
|
ZACHRAŇ ŽIVOT z.s. |
1 |
35 000 Kč |
|
|
Klub rodičů Lobkovicovo, z. s. |
1 |
35 000 Kč |
|
|
Fresh senior z.s. |
2 |
30 000 Kč |
|
|
BcA. Pavel Voráček |
1 |
30 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu Kubelíkova 1655, Praha 3, Žižkov |
1 |
30 000 Kč |
|
|
Raptor Dojang, z.s. |
1 |
30 000 Kč |
|
|
FK Union Žižkov, z.s. |
1 |
30 000 Kč |
|
|
Slovo 21, z. s. |
1 |
30 000 Kč |
|
|
Sociální nadační fond hlavního města Prahy |
1 |
30 000 Kč |
|
|
Vim kolektiv z.s. |
1 |
30 000 Kč |
|
|
POST BELLUM, z. ú. |
1 |
30 000 Kč |
|
|
Auto*Mat, z.s. |
1 |
30 000 Kč |
|
|
Sportovní klub Žižkov Praha z.s. |
2 |
28 100 Kč |
|
|
Jules a Jim, z.ú. |
1 |
27 000 Kč |
|
|
ERGO Aktiv, o.p.s. |
2 |
25 000 Kč |
|
|
Asistence, o.p.s. |
1 |
25 000 Kč |
|
|
Spolek ProART |
1 |
25 000 Kč |
|
|
soft palm z. s. |
1 |
25 000 Kč |
|
|
TREVOR SAGE |
1 |
25 000 Kč |
|
|
TŘI, z.ú. |
1 |
25 000 Kč |
|
|
Hospic Štrasburk o.p.s. |
1 |
25 000 Kč |
|
|
Diakonie ČCE - středisko Praha |
2 |
20 000 Kč |
|
|
ČESKÝ SVAZ BIATLONU, Klub biatlonu Kapslovna |
2 |
20 000 Kč |
|
|
Centrum pro neslyšící a nedoslýchavé pro Prahu a Středočeský kraj, o.p.s. |
2 |
20 000 Kč |
|
|
Tichý svět, o.p.s. |
1 |
20 000 Kč |
|
|
Spolek Galerie 35m2 |
1 |
20 000 Kč |
|
|
Open House Praha, z.ú. |
1 |
20 000 Kč |
|
|
JULIUS, z.s. |
1 |
20 000 Kč |
|
|
MARCELA SURMAJOVÁ |
1 |
20 000 Kč |
|
|
Blahokultura z. s. |
1 |
20 000 Kč |
|
|
Národní ústav pro autismus, z.ú. |
1 |
20 000 Kč |
|
|
SK KAMIWAZA KARATE z.s. |
1 |
20 000 Kč |
|
|
KRUH, z.s. |
1 |
20 000 Kč |
|
|
PRO SCHOLA NOSTRA z. s. |
1 |
20 000 Kč |
|
|
Centrum Seňorina, z.s. |
1 |
20 000 Kč |
|
|
PRAHO! project, z.s. |
1 |
20 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 3 v 2025 ve výši 500 973 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 159, tj. 22,97 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AVANERO s.r.o. |
1 |
12 299 700 Kč |
|
|
CEDUK Holding, s.r.o. |
1 |
8 032 662 Kč |
|
|
MAREK ŠTĚPÁN, 1996 |
1 |
7 804 500 Kč |
|
|
OLŠE ART s.r.o. |
1 |
7 052 400 Kč |
|
|
OGNJEN DEBELJAK, 1986 |
1 |
5 832 200 Kč |
|
|
Kutil gym box club fitness, spolek |
1 |
5 273 100 Kč |
|
|
JIŘÍ VAŠEK, 1979 |
1 |
4 941 872 Kč |
|
|
PAVEL SERGEJEV, 1976 |
1 |
4 646 400 Kč |
|
|
JIŘÍ KOLÁŘ, 1947 |
2 |
4 289 131 Kč |
|
|
JOSEF BARÁNEK, 1993 |
1 |
4 254 353 Kč |
|
|
FILIP KALINA, 1977 |
1 |
4 248 501 Kč |
|
|
DAGMAR ŠELLENGOVÁ, 1956 |
1 |
4 248 501 Kč |
|
|
PETR KALA, 1977 |
1 |
4 234 433 Kč |
|
|
MARIE ŠUBRTOVÁ, 1955 |
1 |
4 234 433 Kč |
|
|
JAKUB TICHÝ, 1990 |
1 |
4 231 588 Kč |
|
|
JINDRA ZAHRADNÍKOVÁ, 1988 |
1 |
4 228 608 Kč |
|
|
JANA KARBANOVÁ, 1994 |
1 |
4 219 931 Kč |
|
|
JUDITA METLIČKOVÁ, 1957 |
1 |
4 147 153 Kč |
|
|
HANA NÁSIROVÁ, 1953 |
1 |
4 021 595 Kč |
|
|
JAN POSPÍŠIL, 1952 |
1 |
4 010 197 Kč |
|
|
STANISLAV POVODA, 1948 |
2 |
4 001 701 Kč |
|
|
MARCELA SVOBODOVÁ, 1948 |
2 |
4 001 701 Kč |
|
|
LADISLAV ŽALUD, 1954 |
1 |
4 001 701 Kč |
|
|
ŠÁRKA STANGLOVÁ, 1987 |
1 |
3 999 165 Kč |
|
|
ADÉLA POSTULKOVÁ, 1975 |
1 |
3 996 190 Kč |
|
|
MAREK HETTNER, 1990 |
1 |
3 996 190 Kč |
|
|
JAN VESELÝ, 1974 |
1 |
3 996 190 Kč |
|
|
JOSEF MATĚJOVIČ, 1987 |
1 |
3 800 269 Kč |
|
|
JIŘÍ POKORNÝ, 1985 |
1 |
3 608 220 Kč |
|
|
MARTIN JUCHELKA, 1968 |
1 |
3 585 459 Kč |
|
|
Burgerhouse s.r.o. |
1 |
3 480 120 Kč |
|
|
GAVLAS, spol. s r.o. |
44 |
3 251 166 Kč |
|
|
Psychologie Interse, s.r.o. |
2 |
3 014 100 Kč |
|
|
TOMÁŠ ANDRLE, 1971 |
1 |
2 926 720 Kč |
|
|
MIROSLAV RADA, 1977 |
1 |
2 796 310 Kč |
|
|
Duocafe s.r.o. |
2 |
2 794 893 Kč |
|
|
Soraka Group s.r.o. |
1 |
2 695 880 Kč |
|
|
Čistá Trojka s.r.o. |
8 |
2 628 900 Kč |
|
|
Body Factory s.r.o. |
1 |
2 615 940 Kč |
|
|
JAROSLAV ZHOUF, 1954 |
1 |
2 601 657 Kč |
|
|
JARMILA KOSEČKOVÁ, 1953 |
1 |
2 592 562 Kč |
|
|
Eye Visual s.r.o. |
1 |
2 587 140 Kč |
|
|
MIROSLAVA VLASÁKOVÁ, 1938 |
1 |
2 583 957 Kč |
|
|
IVANKA HOFMANOVÁ, 1947 |
1 |
2 570 427 Kč |
|
|
DUŠAN VESELÝ, 1946 |
1 |
2 545 892 Kč |
|
|
FRANTIŠEK HRUBEC, 1947 |
1 |
2 544 077 Kč |
|
|
VÍT POKORNÝ, 1990 |
1 |
2 544 077 Kč |
|
|
M & K security service s.r.o. |
1 |
2 475 900 Kč |
|
|
JAROSLAVA POLÍVKOVÁ, 1953 |
1 |
2 402 251 Kč |
|
|
SVATOPLUK KŘEJPSKÝ, 1981 |
1 |
2 398 610 Kč |
|
|
JAKUB REHÁK, 1983 |
1 |
2 393 380 Kč |
|
|
VIKTÓRIA DUBASOVÁ, 1985 |
1 |
2 393 380 Kč |
|
|
NADĚŽDA WEISSOVÁ, 1954 |
1 |
2 366 929 Kč |
|
|
PAVEL WEISS, 1953 |
1 |
2 366 929 Kč |
|
|
MARTIN BLAHUT, 1986 |
1 |
2 350 198 Kč |
|
|
IVANA BLAHUTOVÁ, 1984 |
1 |
2 350 198 Kč |
|
|
TOMÁŠ UHNÁK KÁRNÍK, 1984 |
1 |
2 347 285 Kč |
|
|
ANNA UHNÁK KÁRNÍK, 1983 |
1 |
2 347 285 Kč |
|
|
Little Mimis, s.r.o. |
1 |
2 325 300 Kč |
|
|
VMART s.r.o. |
1 |
2 291 400 Kč |
|
|
PAVAON plus s.r.o. |
1 |
2 261 400 Kč |
|
|
MARTIN MYSLÍK, 1968 |
1 |
2 226 400 Kč |
|
|
HANA MYSLÍKOVÁ, 1989 |
1 |
2 226 400 Kč |
|
|
DANIEL KLIMENT, 1976 |
1 |
2 218 574 Kč |
|
|
MARKÉTA KLIMENTOVÁ, 1980 |
1 |
2 218 574 Kč |
|
|
Vladimír Gregůrek |
3 |
2 216 250 Kč |
|
|
LANNA K s.r.o. |
1 |
2 209 500 Kč |
|
|
JAKUB MATUŠKA, 1981 |
2 |
2 201 340 Kč |
|
|
Pink Emely s.r.o. |
1 |
2 198 760 Kč |
|
|
LUCIE KRÁLOVÁ, 1979 |
1 |
2 176 918 Kč |
|
|
BLANKA STRAŠÍKOVÁ, 1951 |
1 |
2 171 065 Kč |
|
|
Michaela Žemlová |
2 |
2 143 740 Kč |
|
|
JOSEF FIEDLER, 1961 |
1 |
2 127 176 Kč |
|
|
DANA FIEDLEROVÁ, 1965 |
1 |
2 127 176 Kč |
|
|
MARTIN ČAJKA, 1981 |
1 |
2 121 324 Kč |
|
|
ZUZANA ČAJKOVÁ, 1984 |
1 |
2 121 324 Kč |
|
|
PETR RADKOVSKÝ, 1954 |
1 |
2 115 794 Kč |
|
|
EVA RADKOVSKÁ, 1957 |
1 |
2 115 794 Kč |
|
|
JOSEF ŠŤASTNÝ, 1951 |
1 |
2 112 880 Kč |
|
|
VĚRA ŠŤASTNÁ, 1960 |
1 |
2 112 880 Kč |
|
|
JAN ŠTELLNER, 1973 |
1 |
2 111 392 Kč |
|
|
LENKA ŠTELLNEROVÁ, 1974 |
1 |
2 111 392 Kč |
|
|
S u b t e r r a a.s. |
2 |
2 067 000 Kč |
|
|
DANUŠE SUCHÁ, 1959 |
1 |
2 022 463 Kč |
|
|
VLADIMÍR TRNKA, 1954 |
1 |
2 013 567 Kč |
|
|
BOHUMILA TRNKOVÁ, 1952 |
1 |
2 013 567 Kč |
|
|
TOMÁŠ LE ROY MIČOLA, 1994 |
1 |
2 010 797 Kč |
|
|
ANNE LE ROY, 1989 |
1 |
2 010 797 Kč |
|
|
PETR SVATOŠ, 1979 |
1 |
2 010 797 Kč |
|
|
PAVLÍNA SVATOŠOVÁ, 1982 |
1 |
2 010 797 Kč |
|
|
KAREL DOHNAL, 1968 |
1 |
2 005 258 Kč |
|
|
ANDREA DOHNALOVÁ, 1973 |
1 |
2 005 258 Kč |
|
|
VOJTĚCH KOVAČ, 1983 |
1 |
2 000 851 Kč |
|
|
JANA KOVAČOVÁ, 1988 |
1 |
2 000 851 Kč |
|
|
GARRETTO Praha s.r.o. |
1 |
1 999 680 Kč |
|
|
JAROSLAV SEKNIČKA, 1983 |
1 |
1 976 127 Kč |
|
|
LUCIE SEKNIČKOVÁ, 1984 |
1 |
1 976 127 Kč |
|
|
MIROSLAVA JECHOVÁ, 1963 |
1 |
1 965 224 Kč |
|
|
MIROSLAV JECH, 1976 |
1 |
1 965 224 Kč |
|
|
Funtime s.r.o. |
3 |
1 964 344 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 3 v 2025 ve výši 500 973 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 2,26
|
|
Počet bodů 2,26 znamená pro Městská část Praha 3 celkově
41. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0625 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0285 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0005 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0172 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0210 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0013 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0050 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1233 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0417 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,301
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,01
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
2,260 |
|