Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0084 odpovídá 0,84 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 15 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0017 odpovídá 0,17 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1046 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1206 odpovídá 12,06 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0120 odpovídá 1,20 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 6 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0007 odpovídá 0,07 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
830 |
1 749 736 843 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
330 |
1 132 526 090 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
951 |
1 098 875 521 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme s.r.o. |
178 |
908 454 311 Kč |
|
|
Avenier a.s. |
172 |
649 000 834 Kč |
|
|
CSL BEHRING s.r.o. |
85 |
643 942 894 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
5 |
360 112 598 Kč |
|
|
Janssen-Cilag s.r.o. |
130 |
331 143 982 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb spol. s r.o. |
93 |
316 920 741 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
85 |
212 706 172 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
474 |
176 079 072 Kč |
|
|
SALESIANER MIETTEX CHEMUNG s.r.o. |
4 |
145 088 616 Kč |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
4 |
113 394 765 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
118 |
100 836 093 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
54 |
95 860 818 Kč |
|
|
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. |
39 |
92 546 751 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
113 |
90 361 184 Kč |
|
|
znepřístupněno z důvodu ochrany osobních údajů |
55 |
86 468 555 Kč |
|
|
ICZ.HEA a.s. |
15 |
80 133 532 Kč |
|
|
Bracco Imaging Czech s.r.o. |
17 |
76 210 104 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
2 |
70 773 650 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
161 |
70 646 567 Kč |
|
|
ELI LILLY ČR, s.r.o. |
80 |
58 286 126 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
420 |
56 727 394 Kč |
|
|
KyraStav spol. s r.o. |
1 |
52 971 111 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
149 |
41 379 701 Kč |
|
|
SYNEKTIK Czech Republic, s.r.o. |
79 |
31 358 831 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
193 |
30 830 935 Kč |
|
|
MEDIFINE a.s. |
1 |
27 798 903 Kč |
|
|
Grifols s.r.o. |
63 |
27 658 618 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
15 |
25 727 654 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
9 |
21 295 713 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
20 104 886 Kč |
|
|
MEDISYNER s.r.o. |
32 |
18 575 226 Kč |
|
|
Security Avengers s.r.o. |
2 |
17 846 707 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
41 |
16 334 538 Kč |
|
|
ARISTIA, spol. s r.o. |
2 |
15 738 881 Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
2 |
15 492 562 Kč |
|
|
BDS Benešov s.r.o. |
2 |
15 221 331 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
110 |
14 651 575 Kč |
|
|
Altium International s.r.o. |
48 |
14 347 518 Kč |
|
|
CANBERRA-PACKARD, s.r.o. |
3 |
14 072 186 Kč |
|
|
PRAŽSKÁ POHOTOVOST z.ú. |
7 |
13 433 079 Kč |
|
|
SKY & FACILITY s.r.o. |
13 |
13 291 597 Kč |
|
|
IQVIA RDS Czech Republic s.r.o. |
9 |
12 399 454 Kč |
|
|
GlaxoSmithKline, s.r.o. |
41 |
11 348 036 Kč |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
3 |
10 626 220 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
3 |
10 502 800 Kč |
|
|
AUTOGARD spol. s r.o. |
4 |
9 943 057 Kč |
|
|
LINON CZ s.r.o. |
23 |
9 823 523 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
45 |
9 608 982 Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
41 |
9 204 278 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
41 |
9 099 838 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
16 |
7 626 200 Kč |
|
|
Tanner Pharma CH GmbH |
10 |
7 540 402 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
37 |
7 276 278 Kč |
|
|
Institut biostatistiky a analýz, s.r.o. |
5 |
6 486 239 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
18 |
6 389 711 Kč |
|
|
Pragomedika s.r.o., v likvidaci |
1 |
6 201 250 Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
3 |
5 958 363 Kč |
|
|
SPIRIT MEDICAL spol. s r.o. |
18 |
5 862 714 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
13 |
5 810 741 Kč |
|
|
COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o. |
4 |
5 696 944 Kč |
|
|
Pfizer Inc. |
6 |
5 557 593 Kč |
|
|
SANICARE s.r.o. |
87 |
5 421 653 Kč |
|
|
Lukáš Novotný |
7 |
5 362 149 Kč |
|
|
Active Colour s.r.o. |
8 |
5 358 600 Kč |
|
|
ICON Clinical Research Limited |
4 |
5 242 829 Kč |
|
|
Opella Healthcare Czech s.r.o. |
4 |
5 188 991 Kč |
|
|
PPS Kania s.r.o. |
3 |
5 068 690 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim International GmbH |
3 |
4 745 497 Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
44 |
4 638 367 Kč |
|
|
GeneTiCA s.r.o. |
24 |
4 586 057 Kč |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
38 |
4 495 592 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
10 |
4 494 875 Kč |
|
|
DYNEX LabSolutions, s.r.o. |
15 |
4 470 990 Kč |
|
|
Boston Scientific Česká republika s.r.o. |
56 |
4 409 549 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
31 |
4 389 453 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
42 |
4 226 739 Kč |
|
|
Astellas Pharma Global Development, Inc. |
3 |
4 192 829 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
12 |
4 023 796 Kč |
|
|
VIVAX Management (CZ), s.r.o. |
2 |
4 018 774 Kč |
|
|
MAXFLOOR s.r.o. |
5 |
3 992 780 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim RCV GmbH & Co KG |
3 |
3 891 744 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
3 |
3 891 744 Kč |
|
|
Zdeněk Konůpka |
19 |
3 852 020 Kč |
|
|
Artspect, a.s. |
1 |
3 851 073 Kč |
|
|
OCC s.r.o. |
2 |
3 849 845 Kč |
|
|
Dussmann Service s.r.o. |
2 |
3 764 648 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
45 |
3 710 580 Kč |
|
|
Ferring Pharmaceuticals A/S |
2 |
3 708 595 Kč |
|
|
MALKOL CZO, spol. s r.o. |
56 |
3 702 703 Kč |
|
|
Nadační fond civilizační choroby zažívacího ústrojí |
7 |
3 676 812 Kč |
|
|
MEDKONSULT, s. r. o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Teleflex Medical s.r.o. |
34 |
3 619 928 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
47 |
3 560 761 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
8 |
3 523 455 Kč |
|
|
Phadia, s.r.o. |
43 |
3 450 191 Kč |
|
|
INOVA SURGICAL s.r.o. |
1 |
3 358 523 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
11 |
3 186 124 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fakultní Thomayerova nemocnice v 2025 ve výši 1 297 248 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
znepřístupněno z důvodu ochrany osobních údajů |
36 |
|
|
Grifols s.r.o. |
9 |
|
|
Janssen-Cilag s.r.o. |
8 |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
8 |
|
|
IQVIA RDS Czech Republic s.r.o. |
6 |
|
|
Institut biostatistiky a analýz, s.r.o. |
5 |
|
|
Opella Healthcare Czech s.r.o. |
4 |
|
|
AbbVie s.r.o. |
4 |
|
|
Sanofi s.r.o. |
4 |
|
|
Pfizer Inc. |
4 |
|
|
Boehringer Ingelheim RCV GmbH & Co KG |
3 |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
3 |
|
|
Merck Sharp & Dohme s.r.o. |
3 |
|
|
ROCHE s.r.o. |
3 |
|
|
PRAŽSKÁ POHOTOVOST z.ú. |
3 |
|
|
Sandoz s.r.o. |
3 |
|
|
ELTODO, a.s. |
2 |
|
|
ELI LILLY ČR, s.r.o. |
2 |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
2 |
|
|
KRKA, tovarna zdravil d.d., Novo mesto |
2 |
|
|
Syndax Pharmaceuticals, Inc. |
2 |
|
|
DevPro BioPharma, LLC |
2 |
|
|
AstraZeneca Czech Republic s.r.o. |
2 |
|
|
ICZ.HEA a.s. |
2 |
|
|
BAYER s.r.o. |
2 |
|
|
GlaxoSmithKline, s.r.o. |
2 |
|
|
Astellas Pharma Global Development, Inc. |
2 |
|
|
ICON Clinical Research Limited |
2 |
|
|
Zentiva, k.s. |
2 |
|
|
Bristol-Myers Squibb spol. s r.o. |
2 |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
2 |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
2 |
|
|
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. |
2 |
|
|
Amgen s.r.o. |
2 |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
1 |
|
|
Nadační fond civilizační choroby zažívacího ústrojí |
1 |
|
|
BRAINOMIX EUROPE LIMITED |
1 |
|
|
MEDITRADE spol. s r. o. |
1 |
|
|
EFG CZ spol. s r.o. |
1 |
|
|
Bristol-Myers Squibb Services Unlimited Company |
1 |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
|
|
AUTOGARD spol. s r.o. |
1 |
|
|
SALESIANER MIETTEX CHEMUNG s.r.o. |
1 |
|
|
KTM trans s.r.o. |
1 |
|
|
CANBERRA-PACKARD, s.r.o. |
1 |
|
|
LOYD GROUP s.r.o. |
1 |
|
|
Biogen Idec Research Limited |
1 |
|
|
ALPHA TEX s.r.o. |
1 |
|
|
Daiichi Sankyo, Inc. |
1 |
|
|
Ferring Pharmaceuticals A/S |
1 |
|
|
Skanska a.s. |
1 |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Altium International s.r.o. |
1 |
|
|
Active Colour s.r.o. |
1 |
|
|
Rudolf Varga |
1 |
|
|
Janssen – Cilag International N.V |
1 |
|
|
MVDr., Mgr. Kateřina Malíková |
1 |
|
|
COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o. |
1 |
|
|
SYNEKTIK Czech Republic, s.r.o. |
1 |
|
|
Stemline Therapeutics, Inc. |
1 |
|
|
ICON Clinical Research Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
ACCORD HEALTHCARE s.r.o. |
1 |
|
|
PHARMOS, a.s. |
1 |
|
|
Nadační fond MUŽI PROTI RAKOVINĚ |
1 |
|
|
Astellas Pharma s.r.o. |
1 |
|
|
ICZ a.s. |
1 |
|
|
Mild Blue s.r.o. |
1 |
|
|
EKO - SERVIS spol. s r.o. |
1 |
|
|
Vít Kolínský s.r.o. |
1 |
|
|
PPD Global Ltd. |
1 |
|
|
Fresenius Medical Care - DS, s.r.o. |
1 |
|
|
Ferring-Léčiva, a.s. |
1 |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
|
|
medisap,s.r.o. |
1 |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
1 |
|
|
ABEL-Computer s.r.o. |
1 |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
1 |
|
|
Novotech Clinical Research (Cyprus) Limited |
1 |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
1 |
|
|
Boehringer Ingelheim International GmbH |
1 |
|
|
NEUROSPOL, s.r.o. |
1 |
|
|
Smile City, s.r.o. |
1 |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
1 |
|
|
Smartwings, a.s. |
1 |
|
|
Pulmovant, Inc. |
1 |
|
|
Dostupné bydlení České spořitelny, a.s. |
1 |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
1 |
|
|
FERRING Pharmaceuticals CZ s.r.o. |
1 |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
1 |
|
|
Arrowhead Pharmaceuticals, Inc, |
1 |
|
|
EGIS Praha, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Angelini Pharma Česká republika s.r.o. |
1 |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
1 |
|
|
REJA spol. s r.o. |
1 |
|
|
Arrowhead Pharmaceuticals, Inc, |
1 |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
Procházka s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
1 |
|
|
Audit - sluchadla a ORL přístroje, s.r.o. |
1 |
|
|
Exelixis, Inc. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fakultní Thomayerova nemocnice v 2025 ve výši 1 297 248 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
15 |
51 706 315 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
15 |
45 225 965 Kč |
|
|
Avenier a.s. |
7 |
29 496 755 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
20 104 886 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
3 |
18 195 670 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
6 |
16 711 667 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
1 |
12 870 813 Kč |
|
|
ARISTIA, spol. s r.o. |
1 |
12 811 649 Kč |
|
|
CANBERRA-PACKARD, s.r.o. |
1 |
12 698 950 Kč |
|
|
Security Avengers s.r.o. |
1 |
12 619 507 Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
1 |
9 757 440 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
3 |
9 308 347 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
3 |
8 148 439 Kč |
|
|
CSL BEHRING s.r.o. |
3 |
8 075 651 Kč |
|
|
znepřístupněno z důvodu ochrany osobních údajů |
4 |
7 552 353 Kč |
|
|
Altium International s.r.o. |
1 |
6 543 408 Kč |
|
|
SYNEKTIK Czech Republic, s.r.o. |
1 |
6 256 500 Kč |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
1 |
5 977 400 Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
2 |
5 938 363 Kč |
|
|
BDS Benešov s.r.o. |
1 |
5 932 225 Kč |
|
|
ELI LILLY ČR, s.r.o. |
2 |
4 757 156 Kč |
|
|
Janssen-Cilag s.r.o. |
2 |
4 654 432 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme s.r.o. |
2 |
4 371 392 Kč |
|
|
Artspect, a.s. |
1 |
3 851 073 Kč |
|
|
MEDKONSULT, s. r. o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o. |
1 |
3 613 933 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
1 |
3 567 644 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
1 |
3 558 973 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
1 |
3 521 332 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
1 |
3 502 761 Kč |
|
|
OCC s.r.o. |
1 |
3 475 108 Kč |
|
|
INOVA SURGICAL s.r.o. |
1 |
3 358 523 Kč |
|
|
Cattor s.r.o. |
1 |
2 397 295 Kč |
|
|
DYNEX LabSolutions, s.r.o. |
1 |
2 372 134 Kč |
|
|
MAXFLOOR s.r.o. |
1 |
2 299 000 Kč |
|
|
JÍŠA s.r.o. |
1 |
2 292 950 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
1 |
2 281 760 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
1 |
2 273 179 Kč |
|
|
Celgene Corporation |
1 |
1 753 513 Kč |
|
|
IQVIA RDS Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 167 718 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim International GmbH, Binger Strasse 173, 55216 Ingelheim am Rhein, Německo |
1 |
1 167 718 Kč |
|
|
I3 Consultants s.r.o. |
1 |
1 161 600 Kč |
|
|
Ing. Jaroslav Balcar, MBA, LL.M. |
1 |
1 161 600 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb Services Unlimited Company |
1 |
1 119 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fakultní Thomayerova nemocnice v 2025 ve výši 1 297 248 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 14,89 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
1 |
70 679 875 Kč |
|
|
ICZ.HEA a.s. |
8 |
36 085 617 Kč |
|
|
MEDIFINE a.s. |
1 |
27 798 903 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
20 104 886 Kč |
|
|
Security Avengers s.r.o. |
2 |
17 846 707 Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
2 |
15 492 562 Kč |
|
|
CANBERRA-PACKARD, s.r.o. |
1 |
12 698 950 Kč |
|
|
AUTOGARD spol. s r.o. |
3 |
9 878 080 Kč |
|
|
SPIRIT MEDICAL spol. s r.o. |
1 |
4 596 306 Kč |
|
|
OCC s.r.o. |
2 |
3 849 845 Kč |
|
|
ARISTIA, spol. s r.o. |
1 |
2 927 232 Kč |
|
|
Albertina icome Praha s.r.o. |
1 |
1 995 727 Kč |
|
|
I3 Consultants s.r.o. |
2 |
1 845 250 Kč |
|
|
Ing. Jaroslav Balcar, MBA, LL.M. |
2 |
1 845 250 Kč |
|
|
BRAINOMIX EUROPE LIMITED |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
EFG CZ spol. s r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
ICZ a.s. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Mild Blue s.r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
RSM Payroll Centre CZ s.r.o. |
1 |
916 851 Kč |
|
|
Medirecord CZ s.r.o. |
1 |
624 434 Kč |
|
|
BEMOP s.r.o. |
1 |
514 855 Kč |
|
|
Caleum a.s. |
4 |
478 738 Kč |
|
|
IRESOFT s.r.o. |
1 |
391 982 Kč |
|
|
BUSINESS Systems, a.s. |
2 |
217 800 Kč |
|
|
DS Soft Olomouc, spol. s r.o. |
1 |
184 694 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
1 |
182 758 Kč |
|
|
Davor Šiklič - MSoft |
1 |
68 789 Kč |
|
|
ÚRS CZ a.s. |
1 |
46 464 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fakultní Thomayerova nemocnice v 2025 ve výši 1 297 248 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 13, tj. 46,15 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PRAŽSKÁ POHOTOVOST z.ú. |
5 |
12 391 994 Kč |
|
|
Pragomedika s.r.o., v likvidaci |
1 |
6 201 250 Kč |
|
|
ELTODO, a.s. |
2 |
2 594 496 Kč |
|
|
KTM trans s.r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Ferring-Léčiva, a.s. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Smile City, s.r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Smartwings, a.s. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
FERRING Pharmaceuticals CZ s.r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
DKNV stavební, s.r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
AD PARTNER CZ & SK, a.s. |
1 |
302 487 Kč |
|
|
Eduard Hakr |
3 |
298 870 Kč |
|
|
SALESIANER MIETTEX CHEMUNG s.r.o. |
1 |
235 950 Kč |
|
|
Jan Cón |
2 |
177 870 Kč |
|
|
RUPEXIM s.r.o. |
2 |
147 465 Kč |
|
|
JÍŠA s.r.o. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Eva Michálková |
1 |
108 900 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fakultní Thomayerova nemocnice v 2025 ve výši 1 297 248 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 9,68 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Dostupné bydlení České spořitelny, a.s. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Institut biostatistiky a analýz, s.r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Procházka s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Kloudová Jaromíra |
2 |
1 205 160 Kč |
|
|
Vít Kolínský s.r.o. |
1 |
1 039 903 Kč |
|
|
PRAŽSKÁ POHOTOVOST z.ú. |
1 |
929 280 Kč |
|
|
SUSHI PROSEK s.r.o. |
1 |
558 739 Kč |
|
|
BIONIK Stapro Group s.r.o. |
1 |
299 400 Kč |
|
|
Bionaut Works s.r.o. |
1 |
239 459 Kč |
|
|
WY Company s.r.o. |
1 |
238 418 Kč |
|
|
RESI Třeboň spol. s r.o. |
2 |
203 655 Kč |
|
|
MEIKO Clean Solutions Czech s.r.o. |
1 |
197 351 Kč |
|
|
UNIPRO - ALPHA C.S., spol. s r.o. |
1 |
179 323 Kč |
|
|
VBM - lékařská technika, spol. s r.o. |
1 |
174 272 Kč |
|
|
Weil Electronic Devices s.r.o. |
1 |
159 936 Kč |
|
|
Rychlé berle a.s. |
1 |
151 980 Kč |
|
|
HZConsult s.r.o. |
1 |
119 790 Kč |
|
|
ALWIL Medical s.r.o. |
1 |
117 370 Kč |
|
|
3GMEDIA s.r.o. |
1 |
107 908 Kč |
|
|
fysiomed CS s. r. o. |
1 |
103 758 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
1 |
99 174 Kč |
|
|
Česká společnost pro akreditaci ve zdravotnictví s.r.o. |
1 |
89 540 Kč |
|
|
CONTEG Czech a.s. |
1 |
85 799 Kč |
|
|
TV Nova s.r.o. |
1 |
81 675 Kč |
|
|
ORTOSERVIS s.r.o. |
1 |
81 500 Kč |
|
|
SCHOELLER INSTRUMENTS, s.r.o. |
1 |
77 972 Kč |
|
|
KESA, s. r. o. |
1 |
75 177 Kč |
|
|
BUSINESS Systems, a.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
WILMA-FILM s.r.o. |
1 |
66 913 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fakultní Thomayerova nemocnice v 2025 ve výši 1 297 248 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
3 |
5 958 363 Kč |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Kantora s.r.o. |
1 |
994 977 Kč |
|
|
Mgr. Tomáš Hron, Ph.D. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Celgene Corporation |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fakultní Thomayerova nemocnice v 2025 ve výši 1 297 248 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SALESIANER MIETTEX CHEMUNG s.r.o. |
3 |
144 852 666 Kč |
|
|
Recovera Využití zdrojů a.s. |
1 |
1 507 267 Kč |
|
|
ALPHA TEX s.r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
ATAK - Úklidový servis s.r.o. |
1 |
908 698 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fakultní Thomayerova nemocnice v 2025 ve výši 1 297 248 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 127, tj. 2,78 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
691 |
1 500 219 451 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
923 |
1 077 544 431 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
150 |
1 009 152 160 Kč |
|
|
Merck Sharp & Dohme s.r.o. |
107 |
846 292 676 Kč |
|
|
CSL BEHRING s.r.o. |
76 |
637 536 936 Kč |
|
|
Avenier a.s. |
113 |
573 025 019 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
5 |
360 112 598 Kč |
|
|
Janssen-Cilag s.r.o. |
124 |
329 440 861 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb spol. s r.o. |
74 |
312 993 460 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
82 |
210 985 728 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
467 |
175 136 640 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
52 |
95 518 859 Kč |
|
|
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. |
38 |
91 989 025 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
75 |
84 346 453 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
40 |
77 310 797 Kč |
|
|
Bracco Imaging Czech s.r.o. |
16 |
75 371 145 Kč |
|
|
znepřístupněno z důvodu ochrany osobních údajů |
44 |
74 153 034 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
131 |
63 170 976 Kč |
|
|
ELI LILLY ČR, s.r.o. |
74 |
56 881 392 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
381 |
53 766 995 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
131 |
39 677 731 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
8 |
25 149 308 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
6 |
20 754 167 Kč |
|
|
SYNEKTIK Czech Republic, s.r.o. |
35 |
18 702 131 Kč |
|
|
MEDISYNER s.r.o. |
10 |
15 558 690 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
40 |
15 485 137 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
108 |
14 351 452 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
47 |
13 392 494 Kč |
|
|
SKY & FACILITY s.r.o. |
3 |
12 410 970 Kč |
|
|
IQVIA RDS Czech Republic s.r.o. |
9 |
12 399 454 Kč |
|
|
Grifols s.r.o. |
10 |
11 736 276 Kč |
|
|
GlaxoSmithKline, s.r.o. |
37 |
10 744 961 Kč |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
3 |
10 626 220 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
3 |
10 502 800 Kč |
|
|
LINON CZ s.r.o. |
4 |
8 233 525 Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
28 |
8 091 623 Kč |
|
|
Altium International s.r.o. |
4 |
8 008 555 Kč |
|
|
Tanner Pharma CH GmbH |
10 |
7 540 402 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
3 |
6 938 836 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
6 |
5 517 703 Kč |
|
|
COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o. |
3 |
5 262 163 Kč |
|
|
ICON Clinical Research Limited |
4 |
5 242 829 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim International GmbH |
3 |
4 745 497 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
6 |
4 605 066 Kč |
|
|
Astellas Pharma Global Development, Inc. |
3 |
4 192 829 Kč |
|
|
Pfizer Inc. |
4 |
4 073 112 Kč |
|
|
Schubert CZ spol. s r.o. |
31 |
3 893 205 Kč |
|
|
Ferring Pharmaceuticals A/S |
2 |
3 708 595 Kč |
|
|
Active Colour s.r.o. |
3 |
3 654 647 Kč |
|
|
MEDKONSULT, s. r. o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
8 |
3 523 455 Kč |
|
|
DYNEX LabSolutions, s.r.o. |
2 |
3 513 898 Kč |
|
|
INOVA SURGICAL s.r.o. |
1 |
3 358 523 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
24 |
2 725 205 Kč |
|
|
UNIPRO - ALPHA C.S., spol. s r.o. |
2 |
2 684 001 Kč |
|
|
Syndax Pharmaceuticals, Inc. |
2 |
2 594 496 Kč |
|
|
DevPro BioPharma, LLC |
2 |
2 594 496 Kč |
|
|
Richter Medical, s.r.o. |
2 |
2 541 242 Kč |
|
|
Merck spol. s r.o. |
3 |
2 484 532 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
29 |
2 414 185 Kč |
|
|
Nadační fond civilizační choroby zažívacího ústrojí |
5 |
2 310 594 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
1 |
2 273 179 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
4 |
2 206 825 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
7 |
2 162 349 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
2 |
2 095 266 Kč |
|
|
Teleflex Medical s.r.o. |
8 |
1 814 596 Kč |
|
|
Pulmovant, Inc. |
2 |
1 728 454 Kč |
|
|
PERLAN TEXTILES s.r.o. |
1 |
1 720 644 Kč |
|
|
Becton Dickinson Czechia, s.r.o. |
1 |
1 699 409 Kč |
|
|
BioVendor MDx a.s. |
1 |
1 522 670 Kč |
|
|
CANBERRA-PACKARD, s.r.o. |
2 |
1 373 236 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb Services Unlimited Company |
2 |
1 357 748 Kč |
|
|
Daiichi Sankyo, Inc. |
2 |
1 357 248 Kč |
|
|
BLACK STORM s.r.o. |
5 |
1 330 641 Kč |
|
|
Institut biostatistiky a analýz, s.r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Biogen Idec Research Limited |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Ferring Pharmaceuticals A/S |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Skanska a.s. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
AstraZeneca Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Janssen – Cilag International N.V |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
MVDr., Mgr. Kateřina Malíková |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Stemline Therapeutics, Inc. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
EKO - SERVIS spol. s r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Zentiva, k.s. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
PPD Global Ltd. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
NEUROSPOL, s.r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Arrowhead Pharmaceuticals, Inc, |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
EGIS Praha, spol. s r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Angelini Pharma Česká republika s.r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim RCV GmbH & Co KG |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
REJA spol. s r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Arrowhead Pharmaceuticals, Inc, |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Audit - sluchadla a ORL přístroje, s.r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Exelixis, Inc. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Sabrix s.r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
1 |
1 245 924 Kč |
|
|
Suppmed services s.r.o. |
3 |
1 234 424 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
1 |
1 200 000 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
14 |
1 190 992 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
2 |
1 178 177 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fakultní Thomayerova nemocnice v 2025 ve výši 1 297 248 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 43,75 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
znepřístupněno z důvodu ochrany osobních údajů |
5 |
6 764 757 Kč |
|
|
INSTITUT Bazální stimulace podle Prof. Dr. FRÖHLICHA, s.r.o. |
2 |
2 774 603 Kč |
|
|
Celgene Corporation |
1 |
1 753 513 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim RCV GmbH & Co KG |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
ICON Clinical Research Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Novotech Clinical Research (Cyprus) Limited |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb Services Unlimited Company |
1 |
1 119 500 Kč |
|
|
Centrum paliativní péče, z. ú. |
2 |
268 000 Kč |
|
|
Centrum pro rozvoj paliativní péče, z.ú. |
1 |
66 550 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fakultní Thomayerova nemocnice v 2025 ve výši 1 297 248 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 4,44 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Lukáš Novotný |
1 |
4 862 821 Kč |
|
|
MAXFLOOR s.r.o. |
5 |
3 992 780 Kč |
|
|
VHL, s.r.o. |
2 |
2 859 617 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
2 |
2 594 496 Kč |
|
|
Cattor s.r.o. |
1 |
2 397 295 Kč |
|
|
Energo-MYKOV, spol. s r.o. |
1 |
1 430 111 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
2 |
788 430 Kč |
|
|
MEDISTA spol.s r.o. |
1 |
726 000 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
1 |
715 110 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
6 |
640 058 Kč |
|
|
JIVA-Jirák výroba velkokuchyňského zařízení spol. s r.o. |
1 |
600 463 Kč |
|
|
Geminas, SE |
1 |
543 290 Kč |
|
|
ROWER UPS s.r.o. |
2 |
479 308 Kč |
|
|
INTES BOHEMIA s.r.o. |
1 |
471 900 Kč |
|
|
Osinek Luděk |
1 |
445 885 Kč |
|
|
MSV Liberec, s.r.o. |
5 |
345 344 Kč |
|
|
MARCCRAB GastroTech s.r.o. |
2 |
299 475 Kč |
|
|
Jan Cón |
1 |
295 676 Kč |
|
|
AMCA, spol. s r.o. |
1 |
223 810 Kč |
|
|
SEBIA Czech republic s.r.o. |
1 |
168 916 Kč |
|
|
ANETE spol. s r.o. |
1 |
153 597 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
SHIMADZU Handels GmbH-organizační složka |
1 |
72 758 Kč |
|
|
RUPEXIM s.r.o. |
1 |
71 995 Kč |
|
|
GAS SYSTEMS s.r.o. |
1 |
71 765 Kč |
|
|
Alois Vnuk |
1 |
62 279 Kč |
|
|
VERY GOODIES a.s. |
1 |
30 579 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fakultní Thomayerova nemocnice v 2025 ve výši 1 297 248 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 13,64 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Nadační fond MUŽI PROTI RAKOVINĚ |
2 |
1 496 898 Kč |
|
|
LOYD GROUP s.r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
1 |
1 297 248 Kč |
|
|
FTMO s.r.o. |
1 |
1 151 920 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
2 |
1 150 000 Kč |
|
|
Nadace rodiny Vlčkových |
1 |
637 800 Kč |
|
|
K&L Rock, osoba rizikového kapitálu, s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Nadační fond Podporujeme onkologii |
2 |
351 787 Kč |
|
|
Nadační fond Davida Švestky |
1 |
305 000 Kč |
|
|
Nadační fond pro rozvoj Interní kliniky Fakultní Thomayerovy nemocnice |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Toulon s.r.o. |
1 |
284 108 Kč |
|
|
Sephora s.r.o. |
1 |
197 230 Kč |
|
|
EVROPSKÁ 37 s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Winkler CZ s.r.o. |
1 |
147 378 Kč |
|
|
Nadační fond Kapka naděje |
1 |
126 500 Kč |
|
|
DIVADLO UNGELT s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Pale Fire Capital SE |
1 |
84 700 Kč |
|
|
NADAČNÍ FOND KOLEČKO |
1 |
77 981 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
1 |
60 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Fakultní Thomayerova nemocnice v 2025 ve výši 1 297 248 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,95
|
|
Počet bodů 3,95 znamená pro Fakultní Thomayerova nemocnice celkově
337. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0084 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0017 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0813 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0183 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0120 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0476 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0007 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1206 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1046 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,395
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,95
|
|
Výsledný K-Index
|
3,952 |
|