Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0147 odpovídá 1,47 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 29 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1422 odpovídá 14,22 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0049 odpovídá 0,49 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
WD LUX, s.r.o. |
6 |
5 407 705 Kč |
|
|
TRUHLÁŘSTVÍ U LESA, s.r.o. |
4 |
3 410 983 Kč |
|
|
Controlsound s.r.o. |
1 |
2 208 146 Kč |
|
|
DILIA, divadelní, literární, audiovizuální agentura, z.s. |
8 |
1 773 517 Kč |
|
|
LEONARDO, spol.s r.o. |
1 |
1 697 110 Kč |
|
|
SB SOUND s.r.o. |
1 |
1 687 994 Kč |
|
|
Dramox s.r.o. |
6 |
1 302 525 Kč |
|
|
CENTRUM REKLAMY, s.r.o. |
5 |
1 105 964 Kč |
|
|
KOTART s.r.o. |
6 |
1 104 680 Kč |
|
|
Aura - Pont s.r.o. |
6 |
959 807 Kč |
|
|
MetroZoom s.r.o. |
11 |
722 249 Kč |
|
|
Klára Fridrichová |
3 |
633 148 Kč |
|
|
Merida Hradec Králové, s.r.o. |
1 |
612 011 Kč |
|
|
Lenka Vagnerová & Company, z.s. |
2 |
580 088 Kč |
|
|
STIFRA Plzeň s.r.o. |
2 |
434 175 Kč |
|
|
Agentura HARLEKÝN s.r.o. |
2 |
434 175 Kč |
|
|
Eva Čechová |
2 |
434 175 Kč |
|
|
Kateřina SCHAUEROVÁ |
2 |
434 175 Kč |
|
|
MgA. Marie Koláčková |
1 |
431 970 Kč |
|
|
ADJUST ART, spol. s r.o. |
3 |
406 318 Kč |
|
|
Divadelní služby Plzeň s.r.o. |
3 |
364 236 Kč |
|
|
Les kanců s.r.o. |
3 |
360 473 Kč |
|
|
REUNION FILM s.r.o. |
2 |
331 540 Kč |
|
|
Miloslav Jáchymstál |
2 |
316 814 Kč |
|
|
Swing Busters s.r.o. |
1 |
314 449 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
2 |
267 488 Kč |
|
|
MMC Praha s.r.o. |
1 |
266 200 Kč |
|
|
AVT Group a.s. |
2 |
262 645 Kč |
|
|
02224560 |
1 |
240 388 Kč |
|
|
Alžběta Havelec Krhovjáková |
2 |
217 800 Kč |
|
|
Kryštof Lukeš |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Zuzana Hykyšová |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Vojtěch Panenka |
1 |
217 088 Kč |
|
|
SANANIM Charity Services, s.r.o. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
BcA. Tomáš Pánek |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Kateřina Hamáková |
1 |
217 088 Kč |
|
|
SK-54775868 |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Zora Koutecká |
1 |
217 088 Kč |
|
|
OSA, z.s. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Rozálie Kotková |
1 |
217 088 Kč |
|
|
M connections s.r.o. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Pražská energetika, a.s. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
MESTNO GLEDALIŠČE LJUBLJANSKO |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Jan Kistanov |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Mgr. Lukáš Herink |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Ladislav Zibura |
1 |
217 088 Kč |
|
|
POWERBRIDGE spol. s r.o. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Aurika Bugaeva |
1 |
217 088 Kč |
|
|
CZECH NEWS CENTER a.s. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Adam Zvonař, DiS. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Aleš Kudela |
1 |
217 088 Kč |
|
|
SmartSelling a.s. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Jedl z.s. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
EE-14532901 |
1 |
217 088 Kč |
|
|
BelluciFilm, s.r.o. |
3 |
197 138 Kč |
|
|
Port 37 |
2 |
188 760 Kč |
|
|
B&S Sales, spol. s r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
EichlerBUS s.r.o. |
2 |
143 250 Kč |
|
|
Eva Hrušková |
2 |
143 000 Kč |
|
|
Strong images s.r.o. |
2 |
133 294 Kč |
|
|
PANTER, spol. s r. o. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
Nyla, s.r.o. |
2 |
129 746 Kč |
|
|
SKYLIFT s.r.o. |
1 |
125 017 Kč |
|
|
VABA LAVA Sa |
1 |
123 627 Kč |
|
|
Asociace profesionálních divadel České republiky |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Nux s.r.o. |
1 |
116 342 Kč |
|
|
artfield s.r.o. |
1 |
114 950 Kč |
|
|
Václav Novák |
1 |
111 950 Kč |
|
|
Jiří Štěpánek |
1 |
109 578 Kč |
|
|
Mělnické kulturní centrum, z.ú. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Michal Brůna |
1 |
98 500 Kč |
|
|
MS architekti s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
UA-02224614 |
1 |
95 323 Kč |
|
|
Jerome Incoming, s.r.o. |
1 |
89 994 Kč |
|
|
SK-52886891 |
1 |
89 892 Kč |
|
|
Společnost tanečních pedagogů a příznivců tance, z.s. |
1 |
89 540 Kč |
|
|
Rostislav Čapek |
1 |
89 540 Kč |
|
|
Tatiana Shuklina |
1 |
89 540 Kč |
|
|
TS DEMO, z. s. |
1 |
89 540 Kč |
|
|
APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství, z.s. |
1 |
89 540 Kč |
|
|
NEXT LEVEL s.r.o. |
1 |
89 540 Kč |
|
|
Mezinárodní centrum tance z. s. |
1 |
89 540 Kč |
|
|
Syntex Praha s.r.o. |
1 |
88 315 Kč |
|
|
Elektronek s.r.o. |
1 |
87 120 Kč |
|
|
MF reklama Praha, s.r.o. |
1 |
82 764 Kč |
|
|
PROJEKTA CORP s.r.o. |
1 |
81 482 Kč |
|
|
Embassy of the Republic of Slovenia |
1 |
79 888 Kč |
|
|
Zbyněk Simčišin |
1 |
78 803 Kč |
|
|
Jakub Šafr |
1 |
78 650 Kč |
|
|
Karel Novosád, DiS |
1 |
78 264 Kč |
|
|
Dzyupyn Volodymyr Mykhaylovych |
1 |
77 827 Kč |
|
|
MATRIX Media s.r.o. |
1 |
74 521 Kč |
|
|
MgA. Ivana Froněk Malá |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Bulharský kulturní institut |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Jozef Radolec |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Thomann GmbH |
1 |
68 777 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
1 |
67 932 Kč |
|
|
Milan Škoda |
1 |
66 990 Kč |
|
|
Radek Lüftner |
1 |
66 550 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská divadla pražská v 2025 ve výši 217 088 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Dramox s.r.o. |
6 |
|
|
DILIA, divadelní, literární, audiovizuální agentura, z.s. |
5 |
|
|
STIFRA Plzeň s.r.o. |
2 |
|
|
Aura - Pont s.r.o. |
2 |
|
|
Agentura HARLEKÝN s.r.o. |
2 |
|
|
Eva Čechová |
2 |
|
|
Kateřina SCHAUEROVÁ |
2 |
|
|
Kryštof Lukeš |
1 |
|
|
Zuzana Hykyšová |
1 |
|
|
Vojtěch Panenka |
1 |
|
|
SANANIM Charity Services, s.r.o. |
1 |
|
|
BcA. Tomáš Pánek |
1 |
|
|
Klára Fridrichová |
1 |
|
|
Kateřina Hamáková |
1 |
|
|
Lenka Vagnerová & Company, z.s. |
1 |
|
|
SK-54775868 |
1 |
|
|
Zora Koutecká |
1 |
|
|
OSA, z.s. |
1 |
|
|
Rozálie Kotková |
1 |
|
|
M connections s.r.o. |
1 |
|
|
Pražská energetika, a.s. |
1 |
|
|
MESTNO GLEDALIŠČE LJUBLJANSKO |
1 |
|
|
Jan Kistanov |
1 |
|
|
Mgr. Lukáš Herink |
1 |
|
|
Ladislav Zibura |
1 |
|
|
POWERBRIDGE spol. s r.o. |
1 |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
|
|
Les kanců s.r.o. |
1 |
|
|
Aurika Bugaeva |
1 |
|
|
CZECH NEWS CENTER a.s. |
1 |
|
|
Adam Zvonař, DiS. |
1 |
|
|
Aleš Kudela |
1 |
|
|
SmartSelling a.s. |
1 |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
|
|
Jedl z.s. |
1 |
|
|
EE-14532901 |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská divadla pražská v 2025 ve výši 217 088 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TRUHLÁŘSTVÍ U LESA, s.r.o. |
1 |
2 992 257 Kč |
|
|
KOTART s.r.o. |
1 |
315 810 Kč |
|
|
Stavby Letná s.r.o. |
1 |
54 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská divadla pražská v 2025 ve výši 217 088 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
02224560 |
1 |
240 388 Kč |
|
|
SmartSelling a.s. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Syntex Praha s.r.o. |
1 |
88 315 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
1 |
67 932 Kč |
|
|
Mediaboard s.r.o. |
1 |
65 340 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská divadla pražská v 2025 ve výši 217 088 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Pražská energetika, a.s. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
POWERBRIDGE spol. s r.o. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
217 088 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská divadla pražská v 2025 ve výši 217 088 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 75,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MgA. Marie Koláčková |
1 |
431 970 Kč |
|
|
MMC Praha s.r.o. |
1 |
266 200 Kč |
|
|
Kryštof Lukeš |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Vojtěch Panenka |
1 |
217 088 Kč |
|
|
BcA. Tomáš Pánek |
1 |
217 088 Kč |
|
|
M connections s.r.o. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Mgr. Lukáš Herink |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Jedl z.s. |
1 |
217 088 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská divadla pražská v 2025 ve výši 217 088 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 36,36 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
WD LUX, s.r.o. |
2 |
1 913 291 Kč |
|
|
LEONARDO, spol.s r.o. |
1 |
1 697 110 Kč |
|
|
Merida Hradec Králové, s.r.o. |
1 |
612 011 Kč |
|
|
TRUHLÁŘSTVÍ U LESA, s.r.o. |
2 |
251 535 Kč |
|
|
Zora Koutecká |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Aurika Bugaeva |
1 |
217 088 Kč |
|
|
CZECH NEWS CENTER a.s. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Dramox s.r.o. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
B&S Sales, spol. s r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská divadla pražská v 2025 ve výši 217 088 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 35,71 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OSA, z.s. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Agentura HARLEKÝN s.r.o. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
MESTNO GLEDALIŠČE LJUBLJANSKO |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Jan Kistanov |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Aleš Kudela |
1 |
217 088 Kč |
|
|
DILIA, divadelní, literární, audiovizuální agentura, z.s. |
1 |
151 185 Kč |
|
|
VABA LAVA Sa |
1 |
123 627 Kč |
|
|
Mělnické kulturní centrum, z.ú. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
UA-02224614 |
1 |
95 323 Kč |
|
|
Embassy of the Republic of Slovenia |
1 |
79 888 Kč |
|
|
Dzyupyn Volodymyr Mykhaylovych |
1 |
77 827 Kč |
|
|
Radek Lüftner |
1 |
66 550 Kč |
|
|
Pantheon production s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
FOP MUHOYAN A.O |
1 |
60 156 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská divadla pražská v 2025 ve výši 217 088 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 18, tj. 36,73 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DILIA, divadelní, literární, audiovizuální agentura, z.s. |
7 |
1 622 332 Kč |
|
|
Aura - Pont s.r.o. |
5 |
931 599 Kč |
|
|
Dramox s.r.o. |
4 |
868 350 Kč |
|
|
MetroZoom s.r.o. |
11 |
722 249 Kč |
|
|
ADJUST ART, spol. s r.o. |
3 |
406 318 Kč |
|
|
REUNION FILM s.r.o. |
2 |
331 540 Kč |
|
|
Alžběta Havelec Krhovjáková |
2 |
217 800 Kč |
|
|
Zuzana Hykyšová |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Kateřina Hamáková |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Lenka Vagnerová & Company, z.s. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Rozálie Kotková |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Eva Čechová |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Les kanců s.r.o. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Kateřina SCHAUEROVÁ |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Strong images s.r.o. |
2 |
133 294 Kč |
|
|
Nyla, s.r.o. |
2 |
129 746 Kč |
|
|
BelluciFilm, s.r.o. |
2 |
126 198 Kč |
|
|
MS architekti s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství, z.s. |
1 |
89 540 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská divadla pražská v 2025 ve výši 217 088 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 8,82 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
WD LUX, s.r.o. |
4 |
3 494 414 Kč |
|
|
Controlsound s.r.o. |
1 |
2 208 146 Kč |
|
|
SB SOUND s.r.o. |
1 |
1 687 994 Kč |
|
|
CENTRUM REKLAMY, s.r.o. |
5 |
1 105 964 Kč |
|
|
KOTART s.r.o. |
5 |
788 870 Kč |
|
|
Klára Fridrichová |
3 |
633 148 Kč |
|
|
STIFRA Plzeň s.r.o. |
2 |
434 175 Kč |
|
|
Divadelní služby Plzeň s.r.o. |
3 |
364 236 Kč |
|
|
Miloslav Jáchymstál |
2 |
316 814 Kč |
|
|
AVT Group a.s. |
2 |
262 645 Kč |
|
|
SK-54775868 |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Ladislav Zibura |
1 |
217 088 Kč |
|
|
Adam Zvonař, DiS. |
1 |
217 088 Kč |
|
|
TRUHLÁŘSTVÍ U LESA, s.r.o. |
1 |
167 191 Kč |
|
|
Les kanců s.r.o. |
2 |
143 385 Kč |
|
|
EichlerBUS s.r.o. |
2 |
143 250 Kč |
|
|
Eva Hrušková |
2 |
143 000 Kč |
|
|
PANTER, spol. s r. o. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
SKYLIFT s.r.o. |
1 |
125 017 Kč |
|
|
Nux s.r.o. |
1 |
116 342 Kč |
|
|
artfield s.r.o. |
1 |
114 950 Kč |
|
|
Václav Novák |
1 |
111 950 Kč |
|
|
Jiří Štěpánek |
1 |
109 578 Kč |
|
|
Michal Brůna |
1 |
98 500 Kč |
|
|
Jerome Incoming, s.r.o. |
1 |
89 994 Kč |
|
|
Společnost tanečních pedagogů a příznivců tance, z.s. |
1 |
89 540 Kč |
|
|
Rostislav Čapek |
1 |
89 540 Kč |
|
|
TS DEMO, z. s. |
1 |
89 540 Kč |
|
|
NEXT LEVEL s.r.o. |
1 |
89 540 Kč |
|
|
Mezinárodní centrum tance z. s. |
1 |
89 540 Kč |
|
|
Elektronek s.r.o. |
1 |
87 120 Kč |
|
|
PROJEKTA CORP s.r.o. |
1 |
81 482 Kč |
|
|
Zbyněk Simčišin |
1 |
78 803 Kč |
|
|
MATRIX Media s.r.o. |
1 |
74 521 Kč |
|
|
Bulharský kulturní institut |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Thomann GmbH |
1 |
68 777 Kč |
|
|
Milan Škoda |
1 |
66 990 Kč |
|
|
Milan Vlach |
1 |
66 501 Kč |
|
|
PODLAHY - SCHLOSSER s.r.o. |
1 |
63 277 Kč |
|
|
Divadlo bez debat, z. s. |
1 |
62 920 Kč |
|
|
VideoKing s.r.o. |
1 |
62 217 Kč |
|
|
T-LED s.r.o. |
1 |
61 150 Kč |
|
|
Karel Koláček |
1 |
60 000 Kč |
|
|
David Adamec |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Jiří Štěp |
1 |
58 000 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
50 400 Kč |
|
|
Monika Wachowicz Studio Ciala i emocji |
1 |
50 270 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská divadla pražská v 2025 ve výši 217 088 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,33
|
|
Počet bodů 3,33 znamená pro Městská divadla pražská celkově
197. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0147 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0362 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0120 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0049 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1422 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1232 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,333
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,33
|
|
Výsledný K-Index
|
3,331 |
|