Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0439 odpovídá 4,39 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 6 smluv z 114 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0526 odpovídá 5,26 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 5 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0439 odpovídá 4,39 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0263 odpovídá 2,63 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0088 odpovídá 0,88 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
2 |
9 058 060 Kč |
|
|
CHARVÁT CTS a.s. |
1 |
6 641 308 Kč |
|
|
I-TEC Czech, spol. s r.o. |
1 |
4 418 557 Kč |
|
|
Unikont Group s.r.o. |
1 |
4 416 500 Kč |
|
|
Veacom s.r.o. |
5 |
2 495 147 Kč |
|
|
INVESSALES, spol. s r. o. |
4 |
2 420 051 Kč |
|
|
Šach Miroslav |
1 |
2 402 376 Kč |
|
|
Milan Malát |
1 |
2 209 000 Kč |
|
|
Pohřební služba HVĚZDIČKA s.r.o. |
2 |
1 699 911 Kč |
|
|
ZMPB recycling s.r.o. |
2 |
1 699 911 Kč |
|
|
Iveco Truck Centrum, s.r.o. |
1 |
1 329 669 Kč |
|
|
ILLUM s.r.o. |
6 |
1 006 392 Kč |
|
|
ČIP plus, s. r. o. |
2 |
1 000 870 Kč |
|
|
H.A.D. zemní práce s.r.o. |
2 |
855 887 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
SILMET Příbram a.s. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
AUTCOM Příbram s.r.o. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
P.S.CH. spol. s r.o. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
Obec Milín |
1 |
849 956 Kč |
|
|
Alois Dvořáček |
1 |
849 956 Kč |
|
|
AUTO ČERNÝ spol. s r.o. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
ALPI home s.r.o. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
Aeroklub Příbram, z.s. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
Energo Příbram, s.r.o. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
AMT s.r.o. Příbram |
1 |
849 956 Kč |
|
|
AUTOSKLO SERVIS CZ PŘÍBRAM s.r.o. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
MK Consult, v.o.s. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
NAM system, a.s. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
BUS real, s.r.o. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
Příbramská provozní s.r.o. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
AHC Senior centrum Příbram s.r.o. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
Ing. Milan Chlebna |
1 |
849 956 Kč |
|
|
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
Autodoprava Řehák s.r.o. |
1 |
789 321 Kč |
|
|
Komunální technika, s.r.o. |
1 |
626 175 Kč |
|
|
Frank Welding, s.r.o. |
1 |
611 550 Kč |
|
|
David Čipera |
3 |
453 441 Kč |
|
|
Michal Pohořálek |
1 |
448 251 Kč |
|
|
PROPOKLOP s.r.o. |
2 |
438 905 Kč |
|
|
DECOLED s.r.o. |
1 |
433 405 Kč |
|
|
DanEL mont s.r.o. |
1 |
295 305 Kč |
|
|
Karel Leitermann |
1 |
275 425 Kč |
|
|
Color & Iron s.r.o. |
2 |
242 218 Kč |
|
|
Kricner s.r.o. |
1 |
239 048 Kč |
|
|
ASHPA oběhová hospodářství, s.r.o. |
2 |
221 430 Kč |
|
|
GEZE Česká republika s.r.o. |
1 |
171 117 Kč |
|
|
Green Center s.r.o. |
1 |
167 125 Kč |
|
|
ABESA s.r.o. |
1 |
102 850 Kč |
|
|
KOSTA Příbram s.r.o. |
1 |
88 875 Kč |
|
|
Alan Mokroš |
1 |
87 120 Kč |
|
|
ADORN s.r.o. |
1 |
84 440 Kč |
|
|
Mgr. Iveta Honzíková |
1 |
84 385 Kč |
|
|
Softbit software, s.r.o. |
1 |
83 490 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace v 2025 ve výši 849 956 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Pohřební služba HVĚZDIČKA s.r.o. |
2 |
|
|
Veacom s.r.o. |
2 |
|
|
ZMPB recycling s.r.o. |
2 |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
SILMET Příbram a.s. |
1 |
|
|
AUTCOM Příbram s.r.o. |
1 |
|
|
P.S.CH. spol. s r.o. |
1 |
|
|
Obec Milín |
1 |
|
|
Alois Dvořáček |
1 |
|
|
AUTO ČERNÝ spol. s r.o. |
1 |
|
|
ALPI home s.r.o. |
1 |
|
|
Aeroklub Příbram, z.s. |
1 |
|
|
Energo Příbram, s.r.o. |
1 |
|
|
INVESSALES, spol. s r. o. |
1 |
|
|
ČIP plus, s. r. o. |
1 |
|
|
AMT s.r.o. Příbram |
1 |
|
|
AUTOSKLO SERVIS CZ PŘÍBRAM s.r.o. |
1 |
|
|
MK Consult, v.o.s. |
1 |
|
|
NAM system, a.s. |
1 |
|
|
BUS real, s.r.o. |
1 |
|
|
Příbramská provozní s.r.o. |
1 |
|
|
AHC Senior centrum Příbram s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Milan Chlebna |
1 |
|
|
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace v 2025 ve výši 849 956 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,22.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MK Consult, v.o.s. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
Softbit software, s.r.o. |
1 |
83 490 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace v 2025 ve výši 849 956 Kč
|
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Milan Malát |
1 |
2 209 000 Kč |
|
|
H.A.D. zemní práce s.r.o. |
2 |
855 887 Kč |
|
|
INVESSALES, spol. s r. o. |
1 |
572 946 Kč |
|
|
Michal Pohořálek |
1 |
448 251 Kč |
|
|
ILLUM s.r.o. |
1 |
356 660 Kč |
|
|
PROPOKLOP s.r.o. |
1 |
308 265 Kč |
|
|
Karel Leitermann |
1 |
275 425 Kč |
|
|
ADORN s.r.o. |
1 |
84 440 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace v 2025 ve výši 849 956 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
1 |
8 591 000 Kč |
|
|
CHARVÁT CTS a.s. |
1 |
6 641 308 Kč |
|
|
I-TEC Czech, spol. s r.o. |
1 |
4 418 557 Kč |
|
|
Unikont Group s.r.o. |
1 |
4 416 500 Kč |
|
|
Iveco Truck Centrum, s.r.o. |
1 |
1 329 669 Kč |
|
|
Veacom s.r.o. |
3 |
795 236 Kč |
|
|
Autodoprava Řehák s.r.o. |
1 |
789 321 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace v 2025 ve výši 849 956 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
849 956 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace v 2025 ve výši 849 956 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SILMET Příbram a.s. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
Energo Příbram, s.r.o. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
Příbramská provozní s.r.o. |
1 |
849 956 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace v 2025 ve výši 849 956 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 80,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Pohřební služba HVĚZDIČKA s.r.o. |
2 |
1 699 911 Kč |
|
|
BUS real, s.r.o. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
ASHPA oběhová hospodářství, s.r.o. |
1 |
142 780 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace v 2025 ve výši 849 956 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 46,15 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ZMPB recycling s.r.o. |
2 |
1 699 911 Kč |
|
|
INVESSALES, spol. s r. o. |
2 |
997 150 Kč |
|
|
P.S.CH. spol. s r.o. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
Obec Milín |
1 |
849 956 Kč |
|
|
AMT s.r.o. Příbram |
1 |
849 956 Kč |
|
|
NAM system, a.s. |
1 |
849 956 Kč |
|
|
Color & Iron s.r.o. |
2 |
242 218 Kč |
|
|
Kricner s.r.o. |
1 |
239 048 Kč |
|
|
David Čipera |
1 |
90 060 Kč |
|
|
Mgr. Iveta Honzíková |
1 |
84 385 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace v 2025 ve výši 849 956 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ČIP plus, s. r. o. |
1 |
849 956 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace v 2025 ve výši 849 956 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,35
|
|
Počet bodů 4,35 znamená pro Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace celkově
439. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0439 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0526 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0395 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0041 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0263 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0088 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0439 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2159 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,435
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,35
|
|
Výsledný K-Index
|
4,350 |
|