Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0419 odpovídá 4,19 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 13 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0681 odpovídá 6,81 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0105 odpovídá 1,05 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0052 odpovídá 0,52 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ANARKADA s.r.o. |
4 |
13 001 652 Kč |
|
|
Lepor s.r.o. |
5 |
2 805 746 Kč |
|
|
MgA. Pavel Tichoň |
8 |
2 167 000 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
3 |
1 916 021 Kč |
|
|
ARTELO s.r.o. |
7 |
1 501 200 Kč |
|
|
Axiell s.r.o. |
2 |
1 489 317 Kč |
|
|
Galerie Kodl, s.r.o. |
4 |
1 116 432 Kč |
|
|
Siemens, s.r.o. |
2 |
863 176 Kč |
|
|
Steklíková Marie |
1 |
835 000 Kč |
|
|
Jiří Šobr |
1 |
736 848 Kč |
|
|
OXIT s.r.o. |
3 |
656 145 Kč |
|
|
Karel Mikeš |
3 |
602 264 Kč |
|
|
Adéla Teisingerová |
1 |
600 000 Kč |
|
|
Mgr. Michal Balcar, advokát |
1 |
551 760 Kč |
|
|
Martin Janíček |
1 |
530 000 Kč |
|
|
Lucie Kutílková, DiS. |
3 |
495 648 Kč |
|
|
Miroslav Štengl |
3 |
433 049 Kč |
|
|
Machačko Luboš, Mgr. art., ArtD. |
3 |
423 700 Kč |
|
|
Nováková Kateřina Nora |
1 |
410 000 Kč |
|
|
Zámecký catering s.r.o. |
1 |
401 460 Kč |
|
|
Tvořivý duch s.r.o. |
1 |
371 712 Kč |
|
|
Urban Safety s.r.o. |
2 |
357 555 Kč |
|
|
AT-FN 238104d |
1 |
322 144 Kč |
|
|
PRIHODAars s.r.o. |
1 |
322 144 Kč |
|
|
Lázně Poděbrady, a.s. |
1 |
322 144 Kč |
|
|
Nadační fond Čestmíra Vančury |
1 |
322 144 Kč |
|
|
Jindřich Zeithamml |
1 |
322 144 Kč |
|
|
Vojtěch Hrubant |
1 |
322 144 Kč |
|
|
MgA. Pavel Šimíček |
1 |
322 144 Kč |
|
|
Museum Kampa - Nadace Jana a Medy Mládkových |
1 |
322 144 Kč |
|
|
Galerie Gema s.r.o. |
1 |
322 144 Kč |
|
|
Trocha Vojtěch |
1 |
322 144 Kč |
|
|
Oto PALÁN |
3 |
309 760 Kč |
|
|
ALAX spol. s r.o. |
1 |
300 758 Kč |
|
|
VATACK s.r.o. |
2 |
300 000 Kč |
|
|
Ďoubalová Kateřina, Mgr. |
1 |
299 250 Kč |
|
|
Stavitelství NV s.r.o., v likvidaci |
1 |
290 400 Kč |
|
|
Bohemian Multimedia, spol. s r.o. |
1 |
283 538 Kč |
|
|
Fairways Professional s.r.o. |
3 |
256 775 Kč |
|
|
TERMETAL Moravia s.r.o. |
1 |
252 179 Kč |
|
|
Miroslav Herlík |
1 |
249 000 Kč |
|
|
KOPOS KOLÍN a.s. |
1 |
237 340 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
220 000 Kč |
|
|
Marie Steklíková |
1 |
190 000 Kč |
|
|
Zdeněk Jelínek |
1 |
183 000 Kč |
|
|
Janovský Jakub, Na rozcestí 12 12, Praha 9 |
3 |
180 000 Kč |
|
|
ALGIZ s.r.o. |
1 |
171 000 Kč |
|
|
Pavel Novotný |
1 |
160 000 Kč |
|
|
LUKSÍK - PROMEX s.r.o. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
PhDr. Alexandra BRABCOVÁ |
1 |
150 000 Kč |
|
|
INDIGOPRINT s.r.o. |
1 |
144 526 Kč |
|
|
Adéla Součková |
2 |
130 000 Kč |
|
|
Yashica Events a.s. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
Lukáš Secký |
1 |
129 000 Kč |
|
|
MgA. Kateřina Šedá |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Victoria Production s.r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Quatro print, a.s. |
1 |
119 700 Kč |
|
|
Tomáš Lenc |
1 |
114 476 Kč |
|
|
Ivan Erben |
1 |
110 000 Kč |
|
|
DIONY Sports International, s.r.o. |
1 |
103 000 Kč |
|
|
Controlis Solutions, s.r.o. |
1 |
98 670 Kč |
|
|
Mga. Iveta Šalamounová |
2 |
96 000 Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
1 |
95 364 Kč |
|
|
MgA. Šimon Kotek |
1 |
93 040 Kč |
|
|
Flair, a.s. |
1 |
88 770 Kč |
|
|
Pavel Kappel |
1 |
84 500 Kč |
|
|
Monika Immrová |
1 |
84 500 Kč |
|
|
Kristína Drinková |
1 |
80 000 Kč |
|
|
INGPOS s.r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
PKS servis spol. s r.o. |
1 |
77 000 Kč |
|
|
STORMWARE s.r.o. |
1 |
75 000 Kč |
|
|
Aleš Rezler |
1 |
75 000 Kč |
|
|
ARTEX ART SERVICES s.r.o. |
1 |
74 253 Kč |
|
|
značkárna s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Štěpánka Čechová Klimentová |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Kovotep - JS s.r.o. |
1 |
71 100 Kč |
|
|
Čoban Josef, Ak. mal. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
FasterFish s.r.o. |
1 |
69 941 Kč |
|
|
Edit Production s.r.o. |
1 |
68 430 Kč |
|
|
Alexandra Popovici |
1 |
68 000 Kč |
|
|
MgA. Libor Kocanda |
1 |
67 000 Kč |
|
|
BOLD realitní kancelář, s.r.o. |
1 |
65 000 Kč |
|
|
Michal Rataj |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Jakub Ondráček |
1 |
60 000 Kč |
|
|
MgA. Kateřina Kolářová |
1 |
54 500 Kč |
|
|
Bc. Pavel Krejčí |
1 |
54 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Galerie Středočeského kraje, příspěvková organizace v 2025 ve výši 322 144 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Galerie Kodl, s.r.o. |
3 |
|
|
AT-FN 238104d |
1 |
|
|
PRIHODAars s.r.o. |
1 |
|
|
Lázně Poděbrady, a.s. |
1 |
|
|
Nadační fond Čestmíra Vančury |
1 |
|
|
Jindřich Zeithamml |
1 |
|
|
Vojtěch Hrubant |
1 |
|
|
MgA. Pavel Šimíček |
1 |
|
|
Museum Kampa - Nadace Jana a Medy Mládkových |
1 |
|
|
Galerie Gema s.r.o. |
1 |
|
|
Trocha Vojtěch |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Galerie Středočeského kraje, příspěvková organizace v 2025 ve výši 322 144 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 3 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ANARKADA s.r.o. |
3 |
12 738 547 Kč |
|
|
ARTELO s.r.o. |
1 |
508 200 Kč |
|
|
Miroslav Štengl |
2 |
364 649 Kč |
|
|
Stavitelství NV s.r.o., v likvidaci |
1 |
290 400 Kč |
|
|
TERMETAL Moravia s.r.o. |
1 |
252 179 Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
1 |
95 364 Kč |
|
|
Štěpánka Čechová Klimentová |
1 |
72 000 Kč |
|
|
Kovotep - JS s.r.o. |
1 |
71 100 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Galerie Středočeského kraje, příspěvková organizace v 2025 ve výši 322 144 Kč
|
Obor Kancelář
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Lepor s.r.o. |
1 |
2 413 003 Kč |
|
|
INDIGOPRINT s.r.o. |
1 |
144 526 Kč |
|
|
MgA. Pavel Tichoň |
1 |
60 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Galerie Středočeského kraje, příspěvková organizace v 2025 ve výši 322 144 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 40,91 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Galerie Kodl, s.r.o. |
3 |
966 432 Kč |
|
|
Adéla Teisingerová |
1 |
600 000 Kč |
|
|
Martin Janíček |
1 |
530 000 Kč |
|
|
Machačko Luboš, Mgr. art., ArtD. |
3 |
423 700 Kč |
|
|
Nováková Kateřina Nora |
1 |
410 000 Kč |
|
|
Lázně Poděbrady, a.s. |
1 |
322 144 Kč |
|
|
Nadační fond Čestmíra Vančury |
1 |
322 144 Kč |
|
|
Jindřich Zeithamml |
1 |
322 144 Kč |
|
|
Vojtěch Hrubant |
1 |
322 144 Kč |
|
|
Museum Kampa - Nadace Jana a Medy Mládkových |
1 |
322 144 Kč |
|
|
Trocha Vojtěch |
1 |
322 144 Kč |
|
|
Marie Steklíková |
1 |
190 000 Kč |
|
|
MgA. Kateřina Šedá |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Mga. Iveta Šalamounová |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Čoban Josef, Ak. mal. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
MgA. Libor Kocanda |
1 |
67 000 Kč |
|
|
Michal Rataj |
1 |
60 000 Kč |
|
|
MgA. Kateřina Kolářová |
1 |
54 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Galerie Středočeského kraje, příspěvková organizace v 2025 ve výši 322 144 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Siemens, s.r.o. |
1 |
793 176 Kč |
|
|
AT-FN 238104d |
1 |
322 144 Kč |
|
|
PRIHODAars s.r.o. |
1 |
322 144 Kč |
|
|
PhDr. Alexandra BRABCOVÁ |
1 |
150 000 Kč |
|
|
ARTEX ART SERVICES s.r.o. |
1 |
74 253 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Galerie Středočeského kraje, příspěvková organizace v 2025 ve výši 322 144 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Jiří Šobr |
1 |
736 848 Kč |
|
|
Lucie Kutílková, DiS. |
1 |
375 648 Kč |
|
|
Tvořivý duch s.r.o. |
1 |
371 712 Kč |
|
|
Bohemian Multimedia, spol. s r.o. |
1 |
283 538 Kč |
|
|
KOPOS KOLÍN a.s. |
1 |
237 340 Kč |
|
|
Yashica Events a.s. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
Controlis Solutions, s.r.o. |
1 |
98 670 Kč |
|
|
Aleš Rezler |
1 |
75 000 Kč |
|
|
FasterFish s.r.o. |
1 |
69 941 Kč |
|
|
Alexandra Popovici |
1 |
68 000 Kč |
|
|
BOLD realitní kancelář, s.r.o. |
1 |
65 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Galerie Středočeského kraje, příspěvková organizace v 2025 ve výši 322 144 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Galerie Gema s.r.o. |
1 |
322 144 Kč |
|
|
Fairways Professional s.r.o. |
2 |
181 519 Kč |
|
|
Galerie Kodl, s.r.o. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
MgA. Pavel Tichoň |
1 |
100 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Galerie Středočeského kraje, příspěvková organizace v 2025 ve výši 322 144 Kč
|
Obor Jiné služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MgA. Pavel Tichoň |
5 |
1 947 000 Kč |
|
|
Zámecký catering s.r.o. |
1 |
401 460 Kč |
|
|
Janovský Jakub, Na rozcestí 12 12, Praha 9 |
3 |
180 000 Kč |
|
|
MgA. Šimon Kotek |
1 |
93 040 Kč |
|
|
Lepor s.r.o. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Flair, a.s. |
1 |
88 770 Kč |
|
|
Pavel Kappel |
1 |
84 500 Kč |
|
|
Monika Immrová |
1 |
84 500 Kč |
|
|
PKS servis spol. s r.o. |
1 |
77 000 Kč |
|
|
Lucie Kutílková, DiS. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Mga. Iveta Šalamounová |
1 |
16 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Galerie Středočeského kraje, příspěvková organizace v 2025 ve výši 322 144 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,34
|
|
Počet bodů 4,34 znamená pro Galerie Středočeského kraje, příspěvková organizace celkově
433. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0419 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1003 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0178 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0105 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0052 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0681 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1899 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,434
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,34
|
|
Výsledný K-Index
|
4,336 |
|