Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U smluv neskrývá ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 14 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0660 odpovídá 6,60 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0047 odpovídá 0,47 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DISK Systems, s.r.o. |
2 |
6 995 978 Kč |
|
|
PROLIGHT s.r.o. |
3 |
2 964 953 Kč |
|
|
Angus grill meat, s.r.o. |
2 |
2 585 394 Kč |
|
|
RR For Clean s.r.o. |
3 |
2 123 808 Kč |
|
|
NOKIKA s.r.o. |
1 |
1 766 600 Kč |
|
|
Divadelní služby Plzeň s.r.o. |
10 |
1 458 008 Kč |
|
|
OPTIMALLE trading s.r.o. |
3 |
1 385 035 Kč |
|
|
Plzeňští - spolek šermířů a přátel historie, z.s. |
1 |
1 131 350 Kč |
|
|
AV MEDIA EVENTS, a.s. |
1 |
1 072 060 Kč |
|
|
J. Püchner Spezial-Holzblasinstrumentenbau GmbH |
1 |
877 324 Kč |
|
|
Luboš Krch |
3 |
821 312 Kč |
|
|
PANTER, spol. s r. o. |
5 |
673 715 Kč |
|
|
Jiří Krušina |
7 |
640 000 Kč |
|
|
Hybernia, a.s. |
2 |
608 000 Kč |
|
|
OCHI - INŽENÝRING, spol. s r.o. |
1 |
603 367 Kč |
|
|
Typos, tiskařské závody, s.r.o. |
6 |
602 672 Kč |
|
|
Plzeňský ATAC-IN s.r.o. |
4 |
549 431 Kč |
|
|
Synagoga Concerts, s.r.o. |
2 |
507 593 Kč |
|
|
Scala stage system & services GmbH |
1 |
473 300 Kč |
|
|
SPOLEK K.R.O.K. |
3 |
471 596 Kč |
|
|
Kateřina Houdková |
1 |
459 000 Kč |
|
|
PROVE servis s.r.o. |
1 |
439 230 Kč |
|
|
Restaurace ZA OPONOU s.r.o. |
4 |
435 000 Kč |
|
|
PRO MUSIC, s.r.o. |
6 |
426 616 Kč |
|
|
Michal Illich |
2 |
410 311 Kč |
|
|
W & P EURONOVA s.r.o. |
2 |
410 090 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
400 510 Kč |
|
|
Pavel Haniger |
1 |
388 773 Kč |
|
|
Požární bezpečnost staveb s.r.o. |
2 |
379 214 Kč |
|
|
MIDEAL s.r.o. |
1 |
370 000 Kč |
|
|
JAF HOLZ spol. s r.o. |
3 |
349 973 Kč |
|
|
KAPLAN, s.r.o. |
4 |
348 480 Kč |
|
|
Scala stage systems services GmbH |
1 |
330 128 Kč |
|
|
Gaynor Sadlo, 1948 |
1 |
328 462 Kč |
|
|
Mezinárodní festival DIVADLO Plzeň |
1 |
326 700 Kč |
|
|
Markéta Machová Košanová |
3 |
320 000 Kč |
|
|
DCPP s.r.o. |
3 |
304 920 Kč |
|
|
Jan Zakl |
1 |
253 796 Kč |
|
|
Činoherní klub, z.ú. |
1 |
253 796 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
1 |
253 796 Kč |
|
|
Musical - media s.r.o. |
1 |
253 796 Kč |
|
|
B&T Project a.s. |
1 |
253 796 Kč |
|
|
ELEKTROSLUŽBY PLZEŇ s.r.o. |
1 |
253 796 Kč |
|
|
Petr Kozák |
1 |
253 796 Kč |
|
|
Církevní gymnázium Plzeň |
1 |
251 015 Kč |
|
|
Petr Vohnout |
1 |
250 000 Kč |
|
|
ETC Electronic Theatre Controls GmbH |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Petr Fišer |
1 |
248 897 Kč |
|
|
Jaroslav Madzik |
1 |
245 530 Kč |
|
|
Richard Novák |
1 |
230 200 Kč |
|
|
Evropská Hudební Akademie Teplice - EUROPEAN MUSIC ACADEMY in Teplice z.s. |
2 |
230 051 Kč |
|
|
Vratislav Kříž |
1 |
230 000 Kč |
|
|
LTD production group s.r.o. |
1 |
185 918 Kč |
|
|
Miroslav Haimrle |
1 |
181 820 Kč |
|
|
Jan Kubr |
2 |
179 400 Kč |
|
|
CONECTIV s.r.o. |
2 |
174 000 Kč |
|
|
Schindlerova pletárna s.r.o. |
2 |
160 148 Kč |
|
|
LKAB works s.r.o. |
1 |
156 690 Kč |
|
|
Dance-shop.cz s.r.o. |
2 |
152 500 Kč |
|
|
Jakub Lis |
1 |
149 241 Kč |
|
|
Základní odborová organizace Chemopetrol a.s. |
1 |
147 977 Kč |
|
|
Junesta s.r.o. |
1 |
147 487 Kč |
|
|
Pink Panther Agency, s.r.o. |
1 |
134 000 Kč |
|
|
KLIMATON s.r.o. |
1 |
130 993 Kč |
|
|
Jana Zelenkova |
1 |
130 200 Kč |
|
|
Kermi s.r.o. |
2 |
128 260 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Biskupství plzeňské |
1 |
117 975 Kč |
|
|
Energomotive s.r.o. |
1 |
115 676 Kč |
|
|
NOVALIA advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
107 560 Kč |
|
|
Štěpán Hort |
1 |
103 697 Kč |
|
|
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. |
1 |
101 156 Kč |
|
|
Žijeme Rokycany, s.r.o. |
1 |
101 094 Kč |
|
|
Plzeňský Landfrýd, z.s. |
1 |
101 000 Kč |
|
|
PourClima s.r.o. |
1 |
100 351 Kč |
|
|
Tessuti Praga s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO o.p.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
MEMBER, s.r.o. |
1 |
97 500 Kč |
|
|
PROPAGANDA s.r.o. |
2 |
97 160 Kč |
|
|
Plzeňský dětský sbor, z.s. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Dvořákovo Příbramsko, z.ú. |
1 |
95 000 Kč |
|
|
IKT INSOLVENCE v.o.s. |
1 |
90 544 Kč |
|
|
Alungo s.r.o. |
1 |
87 725 Kč |
|
|
Luboš Vaník |
1 |
86 206 Kč |
|
|
GRISHKO DANCE s.r.o. |
1 |
85 000 Kč |
|
|
Jan Samec - Výtvarník |
1 |
85 000 Kč |
|
|
ČESKÁ ADVOKÁTNÍ KOMORA |
1 |
83 611 Kč |
|
|
SBS "IVA", s.r.o. |
1 |
81 899 Kč |
|
|
Martin Kubišta, dipl. um. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
77 872 Kč |
|
|
Balet, z.s. |
1 |
77 440 Kč |
|
|
DILIA, divadelní, literární, audiovizuální agentura, z.s. |
1 |
76 533 Kč |
|
|
Pavel Polák |
1 |
76 170 Kč |
|
|
AVT Group a.s. |
1 |
72 500 Kč |
|
|
BrandCloud s.r.o. |
1 |
72 358 Kč |
|
|
David Hort, DiS. |
1 |
68 970 Kč |
|
|
Plzeňská dopravní s.r.o. |
1 |
68 320 Kč |
|
|
Michal Kolář, DiS. |
1 |
67 760 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
66 048 Kč |
|
|
Jaroslav Krátký - SEPOZA s.r.o. |
1 |
63 598 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 253 796 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Synagoga Concerts, s.r.o. |
2 |
|
|
Jan Zakl |
1 |
|
|
Činoherní klub, z.ú. |
1 |
|
|
Nadace ČEZ |
1 |
|
|
Musical - media s.r.o. |
1 |
|
|
B&T Project a.s. |
1 |
|
|
SPOLEK K.R.O.K. |
1 |
|
|
ELEKTROSLUŽBY PLZEŇ s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Kozák |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 253 796 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,43.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Telco
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DISK Systems, s.r.o. |
1 |
6 511 978 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 253 796 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 27,27 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Plzeňští - spolek šermířů a přátel historie, z.s. |
1 |
1 131 350 Kč |
|
|
AV MEDIA EVENTS, a.s. |
1 |
1 072 060 Kč |
|
|
Hybernia, a.s. |
2 |
608 000 Kč |
|
|
Synagoga Concerts, s.r.o. |
2 |
507 593 Kč |
|
|
Jan Zakl |
1 |
253 796 Kč |
|
|
Vratislav Kříž |
1 |
230 000 Kč |
|
|
Biskupství plzeňské |
1 |
117 975 Kč |
|
|
KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO o.p.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Michal Kolář, DiS. |
1 |
67 760 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 253 796 Kč
|
Obor Finance
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
400 510 Kč |
|
|
PRO MUSIC, s.r.o. |
5 |
364 186 Kč |
|
|
Mezinárodní festival DIVADLO Plzeň |
1 |
326 700 Kč |
|
|
DCPP s.r.o. |
3 |
304 920 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
121 000 Kč |
|
|
SPOLEK K.R.O.K. |
1 |
116 160 Kč |
|
|
IKT INSOLVENCE v.o.s. |
1 |
90 544 Kč |
|
|
ČESKÁ ADVOKÁTNÍ KOMORA |
1 |
83 611 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 253 796 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 22,22 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Angus grill meat, s.r.o. |
2 |
2 585 394 Kč |
|
|
Činoherní klub, z.ú. |
1 |
253 796 Kč |
|
|
Petr Kozák |
1 |
253 796 Kč |
|
|
NOVALIA advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
107 560 Kč |
|
|
SPOLEK K.R.O.K. |
1 |
101 640 Kč |
|
|
Plzeňský dětský sbor, z.s. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Balet, z.s. |
1 |
77 440 Kč |
|
|
DILIA, divadelní, literární, audiovizuální agentura, z.s. |
1 |
76 533 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 253 796 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
RR For Clean s.r.o. |
1 |
1 781 008 Kč |
|
|
OPTIMALLE trading s.r.o. |
1 |
1 252 362 Kč |
|
|
B&T Project a.s. |
1 |
253 796 Kč |
|
|
LKAB works s.r.o. |
1 |
156 690 Kč |
|
|
PANTER, spol. s r. o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
BrandCloud s.r.o. |
1 |
72 358 Kč |
|
|
Pilsen Live |
1 |
62 095 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 253 796 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 28,57 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OCHI - INŽENÝRING, spol. s r.o. |
1 |
603 367 Kč |
|
|
Scala stage system & services GmbH |
1 |
473 300 Kč |
|
|
Musical - media s.r.o. |
1 |
253 796 Kč |
|
|
ELEKTROSLUŽBY PLZEŇ s.r.o. |
1 |
253 796 Kč |
|
|
Plzeňský ATAC-IN s.r.o. |
1 |
149 919 Kč |
|
|
Junesta s.r.o. |
1 |
147 487 Kč |
|
|
Požární bezpečnost staveb s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 253 796 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
1 |
253 796 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace v 2025 ve výši 253 796 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,48
|
|
Počet bodů 5,48 znamená pro Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace celkově
752. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0393 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0100 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0047 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0660 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,4274 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,548
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,48
|
|
Výsledný K-Index
|
5,475 |
|