Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0454 odpovídá 4,54 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 275 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1095 odpovídá 10,95 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0044 odpovídá 0,44 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 2 smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0008 odpovídá 0,08 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 8 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0032 odpovídá 0,32 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
261 |
54 675 410 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
40 |
51 351 816 Kč |
|
|
MEDIFINE a.s. |
4 |
36 848 360 Kč |
|
|
TRANSKONTAKT-MEDICAL s.r.o. |
8 |
29 278 182 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
118 |
19 154 708 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
154 |
19 149 087 Kč |
|
|
Renov CZ, s.r.o. |
2 |
18 785 554 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
104 |
18 533 740 Kč |
|
|
Enovis Czechia s.r.o. |
152 |
14 683 657 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
8 |
12 251 423 Kč |
|
|
Suppmed s.r.o. |
13 |
12 166 412 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
61 |
10 576 454 Kč |
|
|
VÝTAHY, s.r.o. |
2 |
10 108 340 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
80 |
9 902 671 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
51 |
9 290 947 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
36 |
8 115 977 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
51 |
7 671 250 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
51 |
7 111 740 Kč |
|
|
FOSAN s.r.o. |
1 |
6 947 820 Kč |
|
|
MAKOVEC a.s. |
8 |
6 930 519 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
9 |
6 575 796 Kč |
|
|
SMM Elektro, spol. s r.o. |
28 |
6 409 178 Kč |
|
|
Chironax, spol. s r.o. |
6 |
5 092 786 Kč |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
69 |
5 067 290 Kč |
|
|
OLMAN SERVICE s.r.o. |
1 |
4 997 063 Kč |
|
|
Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o. |
17 |
4 691 233 Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
3 |
4 674 988 Kč |
|
|
Gastro instant, spol. s r.o. |
23 |
4 615 998 Kč |
|
|
Surgicare s.r.o. |
47 |
4 037 849 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
34 |
4 011 223 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
30 |
3 809 126 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
16 |
3 788 190 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
2 |
3 778 105 Kč |
|
|
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. |
16 |
3 632 037 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
20 |
3 583 532 Kč |
|
|
Global Klima Servis s.r.o. |
4 |
3 361 219 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
30 |
3 181 236 Kč |
|
|
Moravia ZNOJMO s.r.o. |
3 |
3 166 714 Kč |
|
|
S. A. B. Medical, s.r.o. |
15 |
3 081 846 Kč |
|
|
Martin Kryš |
1 |
2 549 470 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
1 |
2 541 000 Kč |
|
|
S-A-S STAVBY spol. s r.o. |
2 |
2 537 716 Kč |
|
|
Leoš Šipek |
10 |
2 491 340 Kč |
|
|
MANLOMKA s.r.o. |
15 |
2 455 792 Kč |
|
|
STADA PHARMA CZ s.r.o. |
2 |
2 434 024 Kč |
|
|
VEXIM s.r.o. |
21 |
2 409 012 Kč |
|
|
Krevní centrum s. r. o. |
1 |
2 359 258 Kč |
|
|
Radiology4u s.r.o. |
1 |
2 344 980 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
15 |
2 180 547 Kč |
|
|
SaJ a.s. |
11 |
2 045 179 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
28 |
2 035 958 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
13 |
2 020 398 Kč |
|
|
EISBERG, a.s. |
7 |
2 001 883 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
12 |
1 945 892 Kč |
|
|
00347183 |
15 |
1 861 936 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
7 |
1 690 414 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
7 |
1 634 613 Kč |
|
|
Vrátka, z.s. |
1 |
1 633 500 Kč |
|
|
ELEKTROKOV,a.s.ZNOJMO |
5 |
1 574 116 Kč |
|
|
MALKOL CZO, spol. s r.o. |
18 |
1 528 820 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
7 |
1 525 717 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
6 |
1 457 441 Kč |
|
|
KLAS Jaroměřice, spol. s r.o. |
3 |
1 434 823 Kč |
|
|
Vantive s.r.o. |
11 |
1 351 754 Kč |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
13 |
1 318 119 Kč |
|
|
GOZ GASTRO s.r.o. |
2 |
1 260 481 Kč |
|
|
SANSIMON, s.r.o. |
7 |
1 257 183 Kč |
|
|
MAPO pharma s.r.o. |
14 |
1 233 311 Kč |
|
|
Synerga a.s. |
2 |
1 227 956 Kč |
|
|
DN FORMED Brno s.r.o. |
3 |
1 213 397 Kč |
|
|
H & M spol. s r.o. |
1 |
1 205 135 Kč |
|
|
Mediform, spol. s r.o. |
7 |
1 198 778 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
10 |
1 148 705 Kč |
|
|
MUDr. Helena Križanová |
1 |
1 136 046 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
12 |
1 079 886 Kč |
|
|
CSL BEHRING s.r.o. |
11 |
1 078 837 Kč |
|
|
RAPROFY s.r.o. |
1 |
1 043 698 Kč |
|
|
RADIOMETER s.r.o. |
10 |
1 030 384 Kč |
|
|
ConvaTec Česká republika s.r.o. |
10 |
1 016 907 Kč |
|
|
BLACK STORM s.r.o. |
12 |
1 007 926 Kč |
|
|
VR medical s.r.o. |
1 |
958 223 Kč |
|
|
ERKA METALTEC s.r.o. |
1 |
951 584 Kč |
|
|
EBM TZB, s.r.o. |
3 |
924 158 Kč |
|
|
MUDr. Husa František s.r.o. |
1 |
897 766 Kč |
|
|
Z TECHNIK s.r.o. |
6 |
888 261 Kč |
|
|
2P SERVIS s.r.o. |
5 |
881 872 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
5 |
879 146 Kč |
|
|
MADISSON, s.r.o. |
2 |
869 990 Kč |
|
|
Promedeus s.r.o. |
7 |
842 929 Kč |
|
|
S - Invest CZ s.r.o. |
5 |
786 500 Kč |
|
|
MUDr. Petr Urbanovský, s.r.o. |
3 |
768 071 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
3 |
768 071 Kč |
|
|
UPS Technik s.r.o. |
1 |
747 054 Kč |
|
|
Sdružení Neratov, z.s. |
3 |
735 034 Kč |
|
|
H Z Brno spol. s r.o. |
1 |
722 370 Kč |
|
|
G and G MEDICAL ENGINEERING spol. s r.o. |
8 |
673 262 Kč |
|
|
Siemens, s.r.o. |
5 |
672 973 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
7 |
670 604 Kč |
|
|
ZNAMED s.r.o. |
1 |
670 501 Kč |
|
|
TSE spol. s r.o. |
1 |
654 610 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace v 2025 ve výši 256 024 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
5 |
|
|
Sanofi s.r.o. |
5 |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
5 |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
4 |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
4 |
|
|
MUDr. Petr Urbanovský, s.r.o. |
3 |
|
|
Surgicare s.r.o. |
3 |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
3 |
|
|
ROCHE s.r.o. |
3 |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
3 |
|
|
BAYER s.r.o. |
2 |
|
|
MUDr. Alena Horná |
2 |
|
|
MUDr. Jiří Kotáb s.r.o. |
2 |
|
|
MUDr. Kopecká, oční ordinace s.r.o. |
2 |
|
|
F medical s.r.o. |
2 |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
2 |
|
|
Amgen s.r.o. |
2 |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
2 |
|
|
MUDr. Vladěna Vizingrová s.r.o. |
2 |
|
|
Jitka Ludvíková |
1 |
|
|
MUDr. Eva Poláčková UROLOGIE s.r.o. |
1 |
|
|
Půjčovna motodlah s.r.o. |
1 |
|
|
ELVÝZ, s.r.o. |
1 |
|
|
Denthaya zubní ordinace s.r.o. |
1 |
|
|
Global Klima Servis s.r.o. |
1 |
|
|
SONET, společnost s.r.o. |
1 |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 |
|
|
BODY and SOUL permanentní make-up s.r.o. |
1 |
|
|
Blanka Jarošová |
1 |
|
|
MEDIKIDS-Znojmo s.r.o. |
1 |
|
|
SV pojišťovna, a.s. |
1 |
|
|
MUDr. Ludmila Kellnerová s.r.o. |
1 |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
1 |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
1 |
|
|
Jana Pekárková |
1 |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
1 |
|
|
Nakafe s.r.o. |
1 |
|
|
Synerga a.s. |
1 |
|
|
00347183 |
1 |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
|
|
MUDr. JAN VAŠINKA, FEBU |
1 |
|
|
MEDICOPROJECT, s.r.o. |
1 |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
1 |
|
|
Chiesi Pharmaceuticals GmbH |
1 |
|
|
MUDr. Petr Půček, s.r.o. |
1 |
|
|
ACCORD Healthcare Polska sp. z o.o. |
1 |
|
|
ACCORD HEALTHCARE s.r.o. |
1 |
|
|
Opencast CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Ivana Šalomonová |
1 |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
1 |
|
|
Kristýna Rymeš Veselá |
1 |
|
|
Dr. Markéta Nezvedová s.r.o. |
1 |
|
|
PANEP s.r.o. |
1 |
|
|
CASTOR CZ, s.r.o. |
1 |
|
|
bamed s.r.o. |
1 |
|
|
Glenmark Pharmaceuticals Distribution s.r.o. |
1 |
|
|
Angelini Pharma Česká republika s.r.o. |
1 |
|
|
Herbacos Recordati s.r.o. |
1 |
|
|
AV Medical CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Bc. Renata Kučírková |
1 |
|
|
Zentiva, k.s. |
1 |
|
|
Gali spol. s r.o. |
1 |
|
|
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. |
1 |
|
|
Arthrex s.r.o. |
1 |
|
|
Sandoz s.r.o. |
1 |
|
|
MUDr. ZUZANA PERUTKOVÁ s.r.o. |
1 |
|
|
Thi Hien Cao |
1 |
|
|
Pfizer, spol. s r.o. |
1 |
|
|
MAPO pharma s.r.o. |
1 |
|
|
TZ-dentalis s.r.o. |
1 |
|
|
23933119 |
1 |
|
|
CHRIŠTOF, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Lenka Procházková |
1 |
|
|
STADA PHARMA CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Ordinace Hrušovany s.r.o. |
1 |
|
|
Martina Sokolová |
1 |
|
|
Linda Celnarová |
1 |
|
|
FERRING Pharmaceuticals CZ s.r.o. |
1 |
|
|
MUDr. Jana Švejdová |
1 |
|
|
Filippo Petitto |
1 |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
|
|
DN FORMED Brno s.r.o. |
1 |
|
|
VAMEX, spol. s r.o. |
1 |
|
|
FOMEI s.r.o. |
1 |
|
|
Žaneta Minaričová |
1 |
|
|
Astellas Pharma s.r.o. |
1 |
|
|
Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o. |
1 |
|
|
Olga Šimková |
1 |
|
|
AbbVie s.r.o. |
1 |
|
|
MUDr. Jaromír Kolařík |
1 |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
1 |
|
|
Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s. |
1 |
|
|
Bausch a Lomb Poland sp. z o.o. |
1 |
|
|
BILLMED GROUP s.r.o. |
1 |
|
|
Danone a.s. |
1 |
|
|
VEXIM s.r.o. |
1 |
|
|
Promedeus s.r.o. |
1 |
|
|
František Král |
1 |
|
|
MUDr. Trávníčková Dagmar s.r.o. |
1 |
|
|
synlab czech s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace v 2025 ve výši 256 024 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stroje a zařízení
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 12,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Chironax, spol. s r.o. |
4 |
4 929 564 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Suppmed s.r.o. |
5 |
502 520 Kč |
|
|
Gali spol. s r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
VAMEX, spol. s r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
BILLMED GROUP s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
TRANSKONTAKT-MEDICAL s.r.o. |
2 |
243 975 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
2 |
151 755 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
1 |
138 923 Kč |
|
|
SIGMA GROUP a.s. |
1 |
99 402 Kč |
|
|
MEDIROL s.r.o. |
1 |
98 132 Kč |
|
|
CODAN MEDITECH s.r.o. |
1 |
92 789 Kč |
|
|
TRIGON PLUS s.r.o. |
1 |
91 851 Kč |
|
|
PROFITUBE PROTECH s.r.o. |
1 |
82 348 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
1 |
71 451 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace v 2025 ve výši 256 024 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 17,65 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TRANSKONTAKT-MEDICAL s.r.o. |
1 |
28 615 893 Kč |
|
|
Krevní centrum s. r. o. |
1 |
2 359 258 Kč |
|
|
Radiology4u s.r.o. |
1 |
2 344 980 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
2 |
572 956 Kč |
|
|
F medical s.r.o. |
2 |
512 047 Kč |
|
|
CROSS Zlín, a.s. |
1 |
499 996 Kč |
|
|
Expirit Project Development s.r.o. |
2 |
484 000 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
462 220 Kč |
|
|
BossCan ComPrint spol. s r.o. |
1 |
289 662 Kč |
|
|
RIBBON, s.r.o. |
1 |
265 837 Kč |
|
|
SONET, společnost s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
ZoNet s.r.o. |
2 |
152 588 Kč |
|
|
Trade FIDES, a.s. |
1 |
99 982 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace v 2025 ve výši 256 024 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 43, tj. 2,88 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
250 |
53 104 337 Kč |
|
|
Takeda Pharmaceuticals Czech Republic s.r.o. |
39 |
50 916 216 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
111 |
17 940 963 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
146 |
17 910 425 Kč |
|
|
Enovis Czechia s.r.o. |
148 |
14 250 192 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
98 |
11 519 435 Kč |
|
|
Suppmed s.r.o. |
4 |
11 356 418 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
59 |
10 163 669 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
45 |
8 254 770 Kč |
|
|
AbbVie s.r.o. |
31 |
7 429 014 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
55 |
6 975 102 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
48 |
6 874 552 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
5 |
5 426 083 Kč |
|
|
SMM Elektro, spol. s r.o. |
7 |
4 697 220 Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
3 |
4 674 988 Kč |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
58 |
4 313 188 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
30 |
3 647 177 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
31 |
3 547 825 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
1 |
2 541 000 Kč |
|
|
S. A. B. Medical, s.r.o. |
11 |
2 262 555 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
20 |
2 163 545 Kč |
|
|
VEXIM s.r.o. |
18 |
1 974 915 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
27 |
1 970 693 Kč |
|
|
00347183 |
15 |
1 861 936 Kč |
|
|
Vrátka, z.s. |
1 |
1 633 500 Kč |
|
|
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. |
10 |
1 623 925 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
6 |
1 532 973 Kč |
|
|
MALKOL CZO, spol. s r.o. |
17 |
1 449 039 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
2 |
1 310 944 Kč |
|
|
Mediform, spol. s r.o. |
7 |
1 198 778 Kč |
|
|
CSL BEHRING s.r.o. |
11 |
1 078 837 Kč |
|
|
RAPROFY s.r.o. |
1 |
1 043 698 Kč |
|
|
MAPO pharma s.r.o. |
13 |
977 288 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
11 |
962 710 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
949 233 Kč |
|
|
BLACK STORM s.r.o. |
11 |
937 608 Kč |
|
|
ConvaTec Česká republika s.r.o. |
9 |
848 180 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
3 |
768 071 Kč |
|
|
BULLETIN.CZ s.r.o. |
1 |
653 400 Kč |
|
|
DN FORMED Brno s.r.o. |
1 |
634 001 Kč |
|
|
MERCI, s.r.o. |
1 |
566 192 Kč |
|
|
RETAR, spol. s.r.o. |
1 |
530 270 Kč |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
3 |
522 841 Kč |
|
|
Ortho Front s.r.o. |
6 |
521 485 Kč |
|
|
ONE Vision s.r.o. |
1 |
517 938 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
4 |
517 561 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
1 |
473 974 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
5 |
449 523 Kč |
|
|
Bristol-Myers Squibb spol. s r.o. |
5 |
397 510 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
1 |
360 580 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
4 |
356 974 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
2 |
341 849 Kč |
|
|
MANLOMKA s.r.o. |
2 |
333 379 Kč |
|
|
UNIPRO - ALPHA C.S., spol. s r.o. |
2 |
288 948 Kč |
|
|
2P SERVIS s.r.o. |
4 |
276 872 Kč |
|
|
SV pojišťovna, a.s. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
MUDr. Kopecká, oční ordinace s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
MUDr. Alena Horná |
1 |
256 024 Kč |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
AV Medical CZ s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Arthrex s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
FERRING Pharmaceuticals CZ s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
MUDr. Vladěna Vizingrová s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Danone a.s. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
František Král |
1 |
256 024 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
246 477 Kč |
|
|
TRANSKONTAKT-MEDICAL s.r.o. |
3 |
245 684 Kč |
|
|
M.G.P. spol. s r.o. |
3 |
242 671 Kč |
|
|
PRIMASTYL chráněná dílna s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
BATIST Medical a.s. |
1 |
239 580 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
233 494 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
1 |
222 519 Kč |
|
|
MADISSON, s.r.o. |
1 |
205 700 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
2 |
186 359 Kč |
|
|
Steagros trading s.r.o. |
1 |
155 158 Kč |
|
|
S - Invest CZ s.r.o. |
1 |
151 250 Kč |
|
|
Zarys International Group s.r.o. |
1 |
144 619 Kč |
|
|
MEDIFINE a.s. |
1 |
141 788 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
1 |
139 150 Kč |
|
|
Sdružení Neratov, z.s. |
2 |
130 034 Kč |
|
|
Rephachem Medical s.r.o. |
2 |
128 502 Kč |
|
|
Pharmedex s.r.o. |
1 |
124 352 Kč |
|
|
Alcon Pharmaceuticals (Czech Republic) s.r.o. |
1 |
106 412 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
1 |
98 185 Kč |
|
|
KESA, s. r. o. |
1 |
95 804 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
INLAB Medical, s.r.o. |
1 |
90 410 Kč |
|
|
Nábytek KAFKA a ŠUBA v.o.s. |
1 |
89 691 Kč |
|
|
Elekta Services s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Becton Dickinson Czechia, s.r.o. |
1 |
82 328 Kč |
|
|
EDOMED a.s. |
1 |
77 856 Kč |
|
|
MAPO medical s.r.o. |
1 |
75 159 Kč |
|
|
Finish-work s.r.o. |
1 |
73 295 Kč |
|
|
Teleflex Medical s.r.o. |
1 |
67 748 Kč |
|
|
ELI LILLY ČR, s.r.o. |
1 |
63 945 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace v 2025 ve výši 256 024 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 33, tj. 71,11 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SaJ a.s. |
10 |
1 915 401 Kč |
|
|
MUDr. Helena Križanová |
1 |
1 136 046 Kč |
|
|
MUDr. Petr Urbanovský, s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Jitka Ludvíková |
1 |
256 024 Kč |
|
|
MUDr. Eva Poláčková UROLOGIE s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Denthaya zubní ordinace s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
BODY and SOUL permanentní make-up s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
MEDIKIDS-Znojmo s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
MUDr. Alena Horná |
1 |
256 024 Kč |
|
|
MUDr. Ludmila Kellnerová s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Jana Pekárková |
1 |
256 024 Kč |
|
|
MUDr. JAN VAŠINKA, FEBU |
1 |
256 024 Kč |
|
|
MUDr. Petr Půček, s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Ivana Šalomonová |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Kristýna Rymeš Veselá |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Dr. Markéta Nezvedová s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Bc. Renata Kučírková |
1 |
256 024 Kč |
|
|
MUDr. ZUZANA PERUTKOVÁ s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Thi Hien Cao |
1 |
256 024 Kč |
|
|
TZ-dentalis s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
23933119 |
1 |
256 024 Kč |
|
|
CHRIŠTOF, spol. s r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Lenka Procházková |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Ordinace Hrušovany s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
MUDr. Kopecká, oční ordinace s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Linda Celnarová |
1 |
256 024 Kč |
|
|
MUDr. Jiří Kotáb s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
MUDr. Jana Švejdová |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Filippo Petitto |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Žaneta Minaričová |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Olga Šimková |
1 |
256 024 Kč |
|
|
MUDr. Jaromír Kolařík |
1 |
256 024 Kč |
|
|
MUDr. Vladěna Vizingrová s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
MUDr. Trávníčková Dagmar s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
FCC Znojmo, s.r.o. |
2 |
202 602 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace v 2025 ve výši 256 024 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 19, tj. 15,25 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MAKOVEC a.s. |
8 |
6 930 519 Kč |
|
|
Gastro instant, spol. s r.o. |
22 |
4 390 276 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
6 |
3 453 341 Kč |
|
|
Global Klima Servis s.r.o. |
4 |
3 361 219 Kč |
|
|
Moravia ZNOJMO s.r.o. |
3 |
3 166 714 Kč |
|
|
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. |
9 |
2 516 111 Kč |
|
|
EISBERG, a.s. |
4 |
1 734 667 Kč |
|
|
KLAS Jaroměřice, spol. s r.o. |
3 |
1 434 823 Kč |
|
|
Synerga a.s. |
2 |
1 227 956 Kč |
|
|
GOZ GASTRO s.r.o. |
1 |
1 149 500 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
1 |
1 007 918 Kč |
|
|
VR medical s.r.o. |
1 |
958 223 Kč |
|
|
UPS Technik s.r.o. |
1 |
747 054 Kč |
|
|
EBM TZB, s.r.o. |
1 |
707 148 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 |
697 422 Kč |
|
|
MADISSON, s.r.o. |
1 |
664 290 Kč |
|
|
TSE spol. s r.o. |
1 |
654 610 Kč |
|
|
KOČÍ VN s.r.o. |
1 |
603 790 Kč |
|
|
ALA SENSORS s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
MEDKONSULT, s. r. o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
MADE GROUP, a.s. |
2 |
438 135 Kč |
|
|
Elekta Services s.r.o. |
1 |
437 764 Kč |
|
|
CMI s.r.o. |
1 |
427 282 Kč |
|
|
AQUAL s.r.o. |
1 |
363 151 Kč |
|
|
Suppmed services s.r.o. |
2 |
360 927 Kč |
|
|
Promedeus s.r.o. |
2 |
335 582 Kč |
|
|
AC EURO a.s. |
3 |
331 736 Kč |
|
|
DN FORMED Brno s.r.o. |
1 |
323 373 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
1 |
290 399 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
ELVÝZ, s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
CASTOR CZ, s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
VEXIM s.r.o. |
1 |
256 024 Kč |
|
|
VojTech s.r.o. |
1 |
241 558 Kč |
|
|
ALIMPEX FOOD a.s. |
2 |
199 916 Kč |
|
|
Siemens, s.r.o. |
1 |
193 588 Kč |
|
|
Chironax, spol. s r.o. |
2 |
163 222 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
1 |
148 105 Kč |
|
|
Medicton Group s.r.o. |
1 |
146 844 Kč |
|
|
PROFITUBE PROTECH s.r.o. |
1 |
146 456 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. |
1 |
127 897 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
1 |
117 176 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
115 605 Kč |
|
|
KOMPRESORY SVOBODA, s.r.o. |
1 |
107 158 Kč |
|
|
CANBERRA-PACKARD, s.r.o. |
1 |
91 986 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
1 |
91 350 Kč |
|
|
RED-MED s.r.o. |
1 |
85 305 Kč |
|
|
BSJ group s.r.o. |
1 |
73 895 Kč |
|
|
Suppmed s.r.o. |
1 |
73 132 Kč |
|
|
Z TECHNIK s.r.o. |
1 |
70 785 Kč |
|
|
MIELE, spol. s r.o. |
1 |
67 004 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
1 |
64 655 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
1 |
63 002 Kč |
|
|
HZZ, a.s. |
1 |
53 304 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace v 2025 ve výši 256 024 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,03
|
|
Počet bodů 3,03 znamená pro Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace celkově
140. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0454 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0323 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0035 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0044 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0008 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0032 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1095 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1037 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,303
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,03
|
|
Výsledný K-Index
|
3,028 |
|