Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 11 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0615 odpovídá 6,15 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 11 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0615 odpovídá 6,15 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0391 odpovídá 3,91 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
S A L T O spol. s r.o. |
4 |
9 052 150 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
2 |
8 700 000 Kč |
|
|
SK-50349287 |
1 |
8 425 487 Kč |
|
|
SOLAR BRYKA s.r.o. |
6 |
8 092 517 Kč |
|
|
Trinera s.r.o. |
5 |
7 555 845 Kč |
|
|
Nadace PPF |
1 |
7 260 000 Kč |
|
|
Cosmotron Bohemia, s.r.o. |
5 |
4 522 717 Kč |
|
|
scanservice a.s. |
3 |
3 988 523 Kč |
|
|
DIGIS, spol. s r.o. |
2 |
3 211 340 Kč |
|
|
INOVATIKA s.r.o. |
3 |
2 663 513 Kč |
|
|
CharMLing, s.r.o. |
2 |
2 502 223 Kč |
|
|
ASIANA, spol. s r.o. |
1 |
2 404 660 Kč |
|
|
JinJan s.r.o. |
2 |
2 274 800 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
4 |
2 210 912 Kč |
|
|
Muzea Servis, spol. s r.o. |
3 |
1 745 199 Kč |
|
|
MARY & POPP'S AGENCY, s.r.o. |
2 |
1 736 350 Kč |
|
|
Chlazení Nečas s.r.o. |
1 |
1 709 077 Kč |
|
|
11111 |
1 |
1 517 534 Kč |
|
|
Abbreva, s.r.o. |
3 |
1 434 947 Kč |
|
|
emam s.r.o. |
2 |
942 272 Kč |
|
|
Albatros Media a.s. |
2 |
769 086 Kč |
|
|
SPARK, s.r.o. |
2 |
740 427 Kč |
|
|
BRYVECASTA s.r.o. |
1 |
729 830 Kč |
|
|
MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. |
2 |
694 850 Kč |
|
|
Tomáš Shejbal |
1 |
687 223 Kč |
|
|
Lukáš Pecina |
1 |
672 000 Kč |
|
|
Albertina icome Praha s.r.o. |
1 |
634 656 Kč |
|
|
HOST - vydavatelství, s.r.o. |
1 |
634 603 Kč |
|
|
NEWTON Media, a.s. |
1 |
551 760 Kč |
|
|
Asseco Solutions, a.s. |
1 |
542 927 Kč |
|
|
ARGO spol. s r.o. |
2 |
541 429 Kč |
|
|
1193907 |
1 |
541 276 Kč |
|
|
InQool, a.s. |
2 |
484 000 Kč |
|
|
RIBBON, s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
51193907 |
1 |
443 651 Kč |
|
|
CLIMFIL BRNO, s.r.o. |
1 |
430 760 Kč |
|
|
KROKEM s.r.o. |
1 |
422 290 Kč |
|
|
Joachim Dvořák |
2 |
412 374 Kč |
|
|
Jan Klimeš |
1 |
389 082 Kč |
|
|
XANADU a.s. |
1 |
352 473 Kč |
|
|
IVENT PRO s.r.o. |
1 |
349 911 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
349 369 Kč |
|
|
EUROMEDIA GROUP, a.s. |
1 |
348 851 Kč |
|
|
Ing. arch. Filip Bala |
1 |
338 800 Kč |
|
|
Jakub Kouřil |
3 |
309 155 Kč |
|
|
ACARE,s.r.o. |
1 |
296 753 Kč |
|
|
AGORA plus, a.s. |
1 |
260 515 Kč |
|
|
OCC s.r.o. |
1 |
250 823 Kč |
|
|
OKNOSTYL group s.r.o. |
1 |
226 057 Kč |
|
|
Skautská nadace Jaroslava Foglara |
1 |
220 000 Kč |
|
|
Baobab&GplusG s.r.o. |
1 |
203 747 Kč |
|
|
KARFO velkoobchod s.r.o. |
1 |
197 745 Kč |
|
|
Pop - Pap s.r.o. |
2 |
178 024 Kč |
|
|
Paving s.r.o. |
2 |
171 663 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
2 |
153 670 Kč |
|
|
Jan PLACÁK |
1 |
150 450 Kč |
|
|
AGRIE Office s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
IVENT SERVIS s.r.o. |
2 |
137 170 Kč |
|
|
H-FLOOR s.r.o. |
1 |
136 117 Kč |
|
|
H&Hotels s.r.o. |
1 |
136 037 Kč |
|
|
Prusa Research a.s. |
1 |
133 588 Kč |
|
|
ART D - Grafický atelier Černý s.r.o. |
1 |
133 584 Kč |
|
|
Ing. Ivana PECHÁČKOVÁ |
1 |
129 802 Kč |
|
|
Mgr. Filip Tomáš, Ph.D. |
1 |
125 617 Kč |
|
|
Chicory s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Petr Fiala - velkoobchod s drogérií s.r.o. |
1 |
119 760 Kč |
|
|
BAMARMI s.r.o. |
1 |
118 580 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
1 |
117 520 Kč |
|
|
PORTÁL, s.r.o. |
1 |
116 416 Kč |
|
|
Citace.com, s.r.o. |
1 |
112 530 Kč |
|
|
Scenario s.r.o. |
1 |
104 060 Kč |
|
|
Stanislav Zhejbal |
1 |
95 620 Kč |
|
|
BZ Company Internacional s.r.o. |
1 |
94 380 Kč |
|
|
Milan Havliš |
1 |
92 396 Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
DaPaM s.r.o. |
1 |
87 076 Kč |
|
|
MediaCall, s.r.o. |
1 |
85 101 Kč |
|
|
Robert Donné |
1 |
81 400 Kč |
|
|
Pulchra, s.r.o. |
1 |
80 713 Kč |
|
|
Běžíliška, s.r.o. |
1 |
80 200 Kč |
|
|
MgA. Martin Bušek |
1 |
79 860 Kč |
|
|
Jitka Matoušková |
1 |
78 650 Kč |
|
|
PC energo s.r.o. |
1 |
74 276 Kč |
|
|
YASHICA s.r.o. |
1 |
72 661 Kč |
|
|
Darja Chocholáčová, DiS. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Webite, s.r.o. |
1 |
67 034 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
66 429 Kč |
|
|
VERTIK, s.r.o. |
1 |
66 429 Kč |
|
|
ANTIKFOTO s.r.o. |
1 |
66 030 Kč |
|
|
B&B Hotel Prague-City s.r.o. |
1 |
65 824 Kč |
|
|
Silic Média s.r.o. |
1 |
64 545 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Bankovní identita, a.s. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Kovandová Jana |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Nakladatelství Paseka s.r.o. |
1 |
59 509 Kč |
|
|
Viktor Stoilov |
1 |
58 870 Kč |
|
|
Větrné mlýny s.r.o. |
1 |
54 174 Kč |
|
|
TISKÁRNY B.N.B., spol. s r.o. |
1 |
40 112 Kč |
|
|
Tiskárna Didot, spol. s r.o. |
1 |
38 188 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
15 090 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Moravská zemská knihovna v Brně v 2025 ve výši 687 223 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Abbreva, s.r.o. |
2 |
|
|
Cosmotron Bohemia, s.r.o. |
1 |
|
|
CharMLing, s.r.o. |
1 |
|
|
SOLAR BRYKA s.r.o. |
1 |
|
|
Tomáš Shejbal |
1 |
|
|
emam s.r.o. |
1 |
|
|
Muzea Servis, spol. s r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Moravská zemská knihovna v Brně v 2025 ve výši 687 223 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 3 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,2.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 8,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SOLAR BRYKA s.r.o. |
5 |
7 405 294 Kč |
|
|
JinJan s.r.o. |
1 |
2 144 800 Kč |
|
|
emam s.r.o. |
2 |
942 272 Kč |
|
|
OKNOSTYL group s.r.o. |
1 |
226 057 Kč |
|
|
Paving s.r.o. |
1 |
150 282 Kč |
|
|
H-FLOOR s.r.o. |
1 |
136 117 Kč |
|
|
Muzea Servis, spol. s r.o. |
1 |
48 957 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Moravská zemská knihovna v Brně v 2025 ve výši 687 223 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 8,57 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
S A L T O spol. s r.o. |
3 |
8 928 280 Kč |
|
|
Trinera s.r.o. |
2 |
6 290 790 Kč |
|
|
scanservice a.s. |
2 |
3 911 930 Kč |
|
|
Cosmotron Bohemia, s.r.o. |
2 |
3 231 910 Kč |
|
|
DIGIS, spol. s r.o. |
2 |
3 211 340 Kč |
|
|
INOVATIKA s.r.o. |
2 |
2 662 000 Kč |
|
|
CharMLing, s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
3 |
1 530 737 Kč |
|
|
11111 |
1 |
1 517 534 Kč |
|
|
Abbreva, s.r.o. |
2 |
1 374 447 Kč |
|
|
Tomáš Shejbal |
1 |
687 223 Kč |
|
|
Albertina icome Praha s.r.o. |
1 |
634 656 Kč |
|
|
NEWTON Media, a.s. |
1 |
551 760 Kč |
|
|
Asseco Solutions, a.s. |
1 |
542 927 Kč |
|
|
1193907 |
1 |
541 276 Kč |
|
|
InQool, a.s. |
2 |
484 000 Kč |
|
|
51193907 |
1 |
443 651 Kč |
|
|
XANADU a.s. |
1 |
352 473 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
349 369 Kč |
|
|
AGORA plus, a.s. |
1 |
260 515 Kč |
|
|
OCC s.r.o. |
1 |
250 823 Kč |
|
|
Citace.com, s.r.o. |
1 |
112 530 Kč |
|
|
BZ Company Internacional s.r.o. |
1 |
94 380 Kč |
|
|
Bankovní identita, a.s. |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Moravská zemská knihovna v Brně v 2025 ve výši 687 223 Kč
|
Obor Energie
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
2 |
8 700 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Moravská zemská knihovna v Brně v 2025 ve výši 687 223 Kč
|
Obor Kancelář
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MARY & POPP'S AGENCY, s.r.o. |
1 |
1 707 310 Kč |
|
|
Muzea Servis, spol. s r.o. |
1 |
1 009 019 Kč |
|
|
MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. |
2 |
694 850 Kč |
|
|
Ing. arch. Filip Bala |
1 |
338 800 Kč |
|
|
KARFO velkoobchod s.r.o. |
1 |
197 745 Kč |
|
|
Jan PLACÁK |
1 |
150 450 Kč |
|
|
Petr Fiala - velkoobchod s drogérií s.r.o. |
1 |
119 760 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
1 |
117 520 Kč |
|
|
MediaCall, s.r.o. |
1 |
85 101 Kč |
|
|
scanservice a.s. |
1 |
76 593 Kč |
|
|
YASHICA s.r.o. |
1 |
72 661 Kč |
|
|
Abbreva, s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Kovandová Jana |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Zuzana Pěkná |
1 |
8 773 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Moravská zemská knihovna v Brně v 2025 ve výši 687 223 Kč
|
Obor Sociální služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Albatros Media a.s. |
2 |
769 086 Kč |
|
|
HOST - vydavatelství, s.r.o. |
1 |
634 603 Kč |
|
|
ARGO spol. s r.o. |
2 |
541 429 Kč |
|
|
Joachim Dvořák |
2 |
412 374 Kč |
|
|
EUROMEDIA GROUP, a.s. |
1 |
348 851 Kč |
|
|
Baobab&GplusG s.r.o. |
1 |
203 747 Kč |
|
|
Pop - Pap s.r.o. |
2 |
178 024 Kč |
|
|
Ing. Ivana PECHÁČKOVÁ |
1 |
129 802 Kč |
|
|
Mgr. Filip Tomáš, Ph.D. |
1 |
125 617 Kč |
|
|
PORTÁL, s.r.o. |
1 |
116 416 Kč |
|
|
Pulchra, s.r.o. |
1 |
80 713 Kč |
|
|
Běžíliška, s.r.o. |
1 |
80 200 Kč |
|
|
Nakladatelství Paseka s.r.o. |
1 |
59 509 Kč |
|
|
Viktor Stoilov |
1 |
58 870 Kč |
|
|
Větrné mlýny s.r.o. |
1 |
54 174 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Moravská zemská knihovna v Brně v 2025 ve výši 687 223 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 3,57 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ASIANA, spol. s r.o. |
1 |
2 404 660 Kč |
|
|
Chlazení Nečas s.r.o. |
1 |
1 709 077 Kč |
|
|
SPARK, s.r.o. |
2 |
740 427 Kč |
|
|
Muzea Servis, spol. s r.o. |
1 |
687 223 Kč |
|
|
RIBBON, s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
CLIMFIL BRNO, s.r.o. |
1 |
430 760 Kč |
|
|
IVENT PRO s.r.o. |
1 |
349 911 Kč |
|
|
ACARE,s.r.o. |
1 |
296 753 Kč |
|
|
H&Hotels s.r.o. |
1 |
136 037 Kč |
|
|
Cosmotron Bohemia, s.r.o. |
1 |
133 584 Kč |
|
|
ART D - Grafický atelier Černý s.r.o. |
1 |
133 584 Kč |
|
|
JinJan s.r.o. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
S A L T O spol. s r.o. |
1 |
123 870 Kč |
|
|
Chicory s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Milan Havliš |
1 |
92 396 Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Robert Donné |
1 |
81 400 Kč |
|
|
Jitka Matoušková |
1 |
78 650 Kč |
|
|
PC energo s.r.o. |
1 |
74 276 Kč |
|
|
Webite, s.r.o. |
1 |
67 034 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
66 429 Kč |
|
|
VERTIK, s.r.o. |
1 |
66 429 Kč |
|
|
IVENT SERVIS s.r.o. |
1 |
63 525 Kč |
|
|
TISKÁRNY B.N.B., spol. s r.o. |
1 |
40 112 Kč |
|
|
MARY & POPP'S AGENCY, s.r.o. |
1 |
29 040 Kč |
|
|
Paving s.r.o. |
1 |
21 381 Kč |
|
|
SL COTHEX, s.r.o. |
1 |
3 630 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Moravská zemská knihovna v Brně v 2025 ve výši 687 223 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Nadace PPF |
1 |
7 260 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Moravská zemská knihovna v Brně v 2025 ve výši 687 223 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,37
|
|
Počet bodů 4,37 znamená pro Moravská zemská knihovna v Brně celkově
448. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0615 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0424 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0313 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0391 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0615 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2012 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,437
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,37
|
|
Výsledný K-Index
|
4,368 |
|