Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 14 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0921 odpovídá 9,21 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 16 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1053 odpovídá 10,53 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Neobchází limity zákona o veřejných zakázkách.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 8 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0526 odpovídá 5,26 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GAROMA Plus, s.r.o. |
2 |
3 000 000 Kč |
|
|
ATRIS, s.r.o. |
2 |
2 207 040 Kč |
|
|
LIKVIDACE ODPADU CZ s.r.o. |
2 |
1 913 757 Kč |
|
|
MARPO s.r.o. |
1 |
1 603 250 Kč |
|
|
DIGIS, spol. s r.o. |
1 |
1 579 050 Kč |
|
|
KLIMA JL - Libor Jablonski, s.r.o. |
2 |
1 375 645 Kč |
|
|
Ing. Dušan Glogar |
1 |
1 337 050 Kč |
|
|
DEMSTAV group, s.r.o. |
1 |
1 228 471 Kč |
|
|
Pavel Hanzelka |
2 |
1 051 127 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
2 |
998 929 Kč |
|
|
HartSoft s.r.o. |
1 |
946 281 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
6 |
915 000 Kč |
|
|
Štojdl Karel, BcA. |
1 |
804 650 Kč |
|
|
LETIŠTĚ BRNO a.s. |
1 |
800 000 Kč |
|
|
SkyCom online s.r.o. |
1 |
726 000 Kč |
|
|
Hudební výlety, z. s. |
2 |
550 000 Kč |
|
|
Lubomír Zubek |
2 |
468 785 Kč |
|
|
PROFURE studio s.r.o. |
1 |
453 750 Kč |
|
|
Art Consultancy s.r.o. |
2 |
452 670 Kč |
|
|
ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o. |
1 |
438 504 Kč |
|
|
Společnost Jindřicha Chalupeckého, z.s. |
1 |
426 599 Kč |
|
|
VYKI TOOLS GROUP s.r.o. |
1 |
399 300 Kč |
|
|
Červenková Zuzana |
1 |
366 388 Kč |
|
|
PEMI STYL s.r.o. |
1 |
360 636 Kč |
|
|
Stirber Peter, Ak. mal. |
1 |
346 060 Kč |
|
|
FIRE GROUP s.r.o. |
2 |
337 821 Kč |
|
|
Otavská Vendulka |
1 |
321 860 Kč |
|
|
František Haitl |
3 |
315 694 Kč |
|
|
Auto - Engineering Kopřivnice s. r. o. |
1 |
308 608 Kč |
|
|
REVYKO spol s r.o. |
1 |
297 752 Kč |
|
|
Fio banka, a.s. |
1 |
294 290 Kč |
|
|
ARCHAIA Brno z. ú. |
1 |
294 290 Kč |
|
|
DŘEVO TRUST, a.s. |
1 |
294 290 Kč |
|
|
embex s.r.o. |
1 |
294 290 Kč |
|
|
BYSTROŇ Group a.s. |
1 |
294 290 Kč |
|
|
TATRA TRUCKS a.s. |
1 |
294 290 Kč |
|
|
MORYS s. r. o. |
1 |
294 290 Kč |
|
|
Activity promotion s.r.o. |
1 |
259 806 Kč |
|
|
DELTA Business spol. s r.o. |
14 |
234 681 Kč |
|
|
Color Inovations s.r.o. |
1 |
233 530 Kč |
|
|
Ceiba, s.r.o. |
1 |
206 327 Kč |
|
|
Jiří Rücker |
1 |
195 996 Kč |
|
|
CS21 Nextnet, s.r.o. |
2 |
195 875 Kč |
|
|
Seznam.cz, a.s. |
1 |
186 340 Kč |
|
|
DARPRES s.r.o. |
1 |
183 858 Kč |
|
|
DAŇOVÉ PORADENSTVÍ TOMÁŠ PACLÍK, a.s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Bohuslav Rabušic |
2 |
177 400 Kč |
|
|
Ing. Jan Stuchlík |
1 |
175 450 Kč |
|
|
MAFRA, a.s. |
1 |
164 560 Kč |
|
|
Romana Jablunková |
1 |
153 549 Kč |
|
|
TENTino s.r.o. |
1 |
144 016 Kč |
|
|
FMIB, s.r.o. |
4 |
129 547 Kč |
|
|
Čistící stroje s.r.o. |
1 |
123 165 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
117 500 Kč |
|
|
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. |
1 |
114 950 Kč |
|
|
PRINTO, spol. s r.o. |
1 |
114 917 Kč |
|
|
Renáta Tšponová |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Eva Kašparová |
1 |
105 270 Kč |
|
|
Perfect System, s.r.o. |
1 |
101 640 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Kunín |
1 |
101 471 Kč |
|
|
Michal Jura |
1 |
84 700 Kč |
|
|
COLORA PrintHouse s.r.o. |
2 |
84 410 Kč |
|
|
D.D.D. SERVIS OPAVA v.o.s. |
1 |
83 970 Kč |
|
|
m-ARK Marketing a reklama s.r.o. |
1 |
82 195 Kč |
|
|
VV TOP s.r.o. |
6 |
81 940 Kč |
|
|
MOBILBOARD s.r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
Petr Frýdecký |
1 |
75 020 Kč |
|
|
EMBA, spol. s r. o. |
1 |
73 890 Kč |
|
|
Radio Čas s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Radek Bortel |
1 |
71 572 Kč |
|
|
RADIOHOUSE s.r.o. |
1 |
70 543 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace v 2025 ve výši 294 290 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DIGIS, spol. s r.o. |
1 |
1 579 050 Kč |
|
|
SkyCom online s.r.o. |
1 |
726 000 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
1 |
78 517 Kč |
|
|
CS21 Nextnet, s.r.o. |
1 |
61 202 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace v 2025 ve výši 294 290 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 6,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ATRIS, s.r.o. |
2 |
2 207 040 Kč |
|
|
MARPO s.r.o. |
1 |
1 603 250 Kč |
|
|
Ing. Dušan Glogar |
1 |
1 337 050 Kč |
|
|
DEMSTAV group, s.r.o. |
1 |
1 228 471 Kč |
|
|
Pavel Hanzelka |
2 |
1 051 127 Kč |
|
|
Štojdl Karel, BcA. |
1 |
804 650 Kč |
|
|
KLIMA JL - Libor Jablonski, s.r.o. |
1 |
601 276 Kč |
|
|
VYKI TOOLS GROUP s.r.o. |
1 |
399 300 Kč |
|
|
PEMI STYL s.r.o. |
1 |
360 636 Kč |
|
|
ARCHAIA Brno z. ú. |
1 |
294 290 Kč |
|
|
FIRE GROUP s.r.o. |
1 |
259 679 Kč |
|
|
Color Inovations s.r.o. |
1 |
233 530 Kč |
|
|
Ing. Jan Stuchlík |
1 |
175 450 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace v 2025 ve výši 294 290 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GAROMA Plus, s.r.o. |
1 |
1 500 000 Kč |
|
|
LETIŠTĚ BRNO a.s. |
1 |
800 000 Kč |
|
|
Společnost Jindřicha Chalupeckého, z.s. |
1 |
426 599 Kč |
|
|
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. |
1 |
114 950 Kč |
|
|
FIRE GROUP s.r.o. |
1 |
78 142 Kč |
|
|
FMIB, s.r.o. |
1 |
6 855 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace v 2025 ve výši 294 290 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GAROMA Plus, s.r.o. |
1 |
1 500 000 Kč |
|
|
PROFURE studio s.r.o. |
1 |
453 750 Kč |
|
|
TATRA TRUCKS a.s. |
1 |
294 290 Kč |
|
|
Renáta Tšponová |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Michal Jura |
1 |
84 700 Kč |
|
|
D.D.D. SERVIS OPAVA v.o.s. |
1 |
83 970 Kč |
|
|
Art Consultancy s.r.o. |
1 |
63 340 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace v 2025 ve výši 294 290 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HartSoft s.r.o. |
1 |
946 281 Kč |
|
|
Fio banka, a.s. |
1 |
294 290 Kč |
|
|
DAŇOVÉ PORADENSTVÍ TOMÁŠ PACLÍK, a.s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
117 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace v 2025 ve výši 294 290 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o. |
1 |
438 504 Kč |
|
|
Auto - Engineering Kopřivnice s. r. o. |
1 |
308 608 Kč |
|
|
DŘEVO TRUST, a.s. |
1 |
294 290 Kč |
|
|
BYSTROŇ Group a.s. |
1 |
294 290 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Kunín |
1 |
101 471 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace v 2025 ve výši 294 290 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Seznam.cz, a.s. |
1 |
186 340 Kč |
|
|
MAFRA, a.s. |
1 |
164 560 Kč |
|
|
m-ARK Marketing a reklama s.r.o. |
1 |
82 195 Kč |
|
|
MOBILBOARD s.r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
Radio Čas s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
RADIOHOUSE s.r.o. |
1 |
70 543 Kč |
|
|
DELTA Business spol. s r.o. |
3 |
7 786 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace v 2025 ve výši 294 290 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 28,57 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Červenková Zuzana |
1 |
366 388 Kč |
|
|
Stirber Peter, Ak. mal. |
1 |
346 060 Kč |
|
|
Otavská Vendulka |
1 |
321 860 Kč |
|
|
embex s.r.o. |
1 |
294 290 Kč |
|
|
MORYS s. r. o. |
1 |
294 290 Kč |
|
|
Hudební výlety, z. s. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
VV TOP s.r.o. |
1 |
16 940 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace v 2025 ve výši 294 290 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 2,95
|
|
Počet bodů 2,95 znamená pro Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace celkově
130. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0921 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0252 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0000 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0526 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1053 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0952 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,370
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,70
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
2,955 |
|