Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 43 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0600 odpovídá 6,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0014 odpovídá 0,14 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 72 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1004 odpovídá 10,04 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0084 odpovídá 0,84 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 3 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0042 odpovídá 0,42 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
NUVIA a.s. |
6 |
84 864 335 Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
2 |
10 144 990 Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
2 |
5 216 000 Kč |
|
|
ROS, a.s. |
5 |
4 720 003 Kč |
|
|
Ing. Jakub Kováč |
6 |
4 665 760 Kč |
|
|
NTT Czech Republic s.r.o. |
1 |
4 581 960 Kč |
|
|
Kausabel s.r.o. |
1 |
4 425 580 Kč |
|
|
Auto Eder a.s. |
3 |
4 109 836 Kč |
|
|
Centro Español de Metrología |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
Dansk Fundamental Metrologi A/S |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
Central Office of Measures |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
Istituto Nazionale di Ricerca Metrologica |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
NPL Management Limited |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
Physikalisch-Technische Bundesanstalt |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
VSL B.V. |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
Teknologian tutkimuskeskus VTT Oy |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
Nearfield Instruments B. V. |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
Politechnika Wrocławska |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
Technische Universitaet Braunschweig |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
Bruker France SAS |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
e-Business Services a.s. |
3 |
3 736 819 Kč |
|
|
TH & L Systems, s.r.o. |
4 |
3 217 045 Kč |
|
|
349201198 |
1 |
3 193 508 Kč |
|
|
Rudolf Panzner |
2 |
2 971 226 Kč |
|
|
Meta IT s.r.o. |
3 |
2 847 777 Kč |
|
|
AUTO TICHÝ - centrum s.r.o. |
2 |
2 696 000 Kč |
|
|
M Computers s.r.o. |
2 |
2 665 295 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
2 |
2 208 307 Kč |
|
|
TECTRA a.s. |
8 |
2 112 303 Kč |
|
|
OCC s.r.o. |
5 |
1 984 561 Kč |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
4 |
1 912 892 Kč |
|
|
04197310164 |
1 |
1 883 441 Kč |
|
|
Milan Prusek |
9 |
1 718 607 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
3 |
1 581 836 Kč |
|
|
CYBOSEC s.r.o. |
1 |
1 488 300 Kč |
|
|
SATEC, s.r.o. |
1 |
1 429 010 Kč |
|
|
Brand-Tech s.r.o. |
2 |
1 279 148 Kč |
|
|
Eckert & Ziegler Cesio s.r.o. |
4 |
1 276 347 Kč |
|
|
VF, a.s. |
5 |
1 270 077 Kč |
|
|
Carl Zeiss spol. s r.o. |
11 |
1 261 136 Kč |
|
|
PragoData a.s. |
3 |
1 207 112 Kč |
|
|
JABLOTRON a.s. |
3 |
1 185 519 Kč |
|
|
CLUB MARK, s.r.o. |
1 |
1 157 967 Kč |
|
|
ATS-TELCOM PRAHA a.s. |
13 |
1 106 245 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
14 |
1 096 260 Kč |
|
|
HTG medical s.r.o. |
2 |
1 054 557 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
2 |
1 054 557 Kč |
|
|
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a. s. |
1 |
1 027 472 Kč |
|
|
UNITED NATIONS INDUSTRIAL DEVELOPMENT ORGANIZATION |
1 |
984 654 Kč |
|
|
KAR BioTech s.r.o. |
5 |
958 750 Kč |
|
|
8006417 |
1 |
877 589 Kč |
|
|
Testo, s.r.o. |
1 |
873 167 Kč |
|
|
Emil Frey ČR, s.r.o. |
1 |
867 200 Kč |
|
|
KC SOLID, spol. s r. o. |
7 |
850 501 Kč |
|
|
I. RTN s.r.o. |
1 |
834 803 Kč |
|
|
OptiXs, s.r.o. |
1 |
829 853 Kč |
|
|
811747596 |
2 |
761 414 Kč |
|
|
TESTOVACÍ TECHNIKA s.r.o. |
2 |
743 928 Kč |
|
|
5272432041 |
3 |
726 000 Kč |
|
|
Jaroslav Havelka |
2 |
723 580 Kč |
|
|
Sorneco, s.r.o. |
7 |
692 706 Kč |
|
|
260124489 |
1 |
682 594 Kč |
|
|
AC EURO a.s. |
2 |
655 332 Kč |
|
|
BluEmi s.r.o. |
1 |
639 934 Kč |
|
|
EKOLA group, spol. s r.o. |
6 |
623 538 Kč |
|
|
Josef Svoboda |
1 |
605 000 Kč |
|
|
BKA s.r.o. |
2 |
601 090 Kč |
|
|
AD LED MARKETING a.s. |
1 |
589 506 Kč |
|
|
Foxconn European Manufacturing Services s.r.o. |
8 |
580 507 Kč |
|
|
České Radiokomunikace a.s. |
4 |
575 960 Kč |
|
|
PEMIT, s.r.o. |
3 |
575 336 Kč |
|
|
Slavia pojišťovna a.s. |
2 |
569 279 Kč |
|
|
BARKOTEX PRAHA spol. s.r.o. |
1 |
564 640 Kč |
|
|
2N TELEKOMUNIKACE a.s. |
4 |
550 248 Kč |
|
|
55117314 |
1 |
532 400 Kč |
|
|
Jazyková škola Language Corner s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Josef Komárek |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
EXTRUDO Bečice s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Neurona Lab a.s. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Bartoň a Partner s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
VAFO Production s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Bratři Zátkové SE |
1 |
527 279 Kč |
|
|
AGEL a.s. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
STUEKEN s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Petra Císařová Manová |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Pivovar Samson s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Drillbone s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Ing. Pavel Podešva |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Pivovar Protivín, a.s. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
FONTEA a.s. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Jan Schoř |
1 |
527 279 Kč |
|
|
LYNAX s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Mediset-Chironax s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
54868 |
1 |
527 279 Kč |
|
|
DrugAgency, a.s. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
STARNET, s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Stěhování na jedničku s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Magnosco GmbH |
1 |
527 279 Kč |
|
|
NOAR.CZ s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Český metrologický institut v 2025 ve výši 527 279 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
3 |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
3 |
|
|
HTG medical s.r.o. |
2 |
|
|
Linde Gas a.s. |
2 |
|
|
Meta IT s.r.o. |
2 |
|
|
Jazyková škola Language Corner s.r.o. |
1 |
|
|
JABLOTRON a.s. |
1 |
|
|
Josef Komárek |
1 |
|
|
PragoData a.s. |
1 |
|
|
Slavia pojišťovna a.s. |
1 |
|
|
Brand-Tech s.r.o. |
1 |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
1 |
|
|
Milan Prusek |
1 |
|
|
EXTRUDO Bečice s.r.o. |
1 |
|
|
Neurona Lab a.s. |
1 |
|
|
Bartoň a Partner s.r.o. |
1 |
|
|
VAFO Production s.r.o. |
1 |
|
|
NUVIA a.s. |
1 |
|
|
Bratři Zátkové SE |
1 |
|
|
AGEL a.s. |
1 |
|
|
Netfox s.r.o. |
1 |
|
|
Rudolf Panzner |
1 |
|
|
STUEKEN s.r.o. |
1 |
|
|
Petra Císařová Manová |
1 |
|
|
Pivovar Samson s.r.o. |
1 |
|
|
Drillbone s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Pavel Podešva |
1 |
|
|
Pivovar Protivín, a.s. |
1 |
|
|
FONTEA a.s. |
1 |
|
|
Jan Schoř |
1 |
|
|
BKA s.r.o. |
1 |
|
|
LYNAX s.r.o. |
1 |
|
|
Mediset-Chironax s.r.o. |
1 |
|
|
54868 |
1 |
|
|
DrugAgency, a.s. |
1 |
|
|
STARNET, s.r.o. |
1 |
|
|
Stěhování na jedničku s.r.o. |
1 |
|
|
Magnosco GmbH |
1 |
|
|
NOAR.CZ s.r.o. |
1 |
|
|
293962617 |
1 |
|
|
AC EURO a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Český metrologický institut v 2025 ve výši 527 279 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Ing. Pavel Podešva |
1 |
527 279 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Český metrologický institut v 2025 ve výši 527 279 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 11,76 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BARKOTEX PRAHA spol. s.r.o. |
1 |
564 640 Kč |
|
|
NUVIA a.s. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
NOAR.CZ s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
PlzeňStav s.r.o. |
1 |
445 347 Kč |
|
|
Kane stavby s.r.o. |
1 |
406 535 Kč |
|
|
E-resources, s.r.o. |
1 |
360 580 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
2 |
224 327 Kč |
|
|
TECHNOLOGIE BUDOV s.r.o. |
2 |
167 426 Kč |
|
|
Bohumil Oliva |
1 |
108 779 Kč |
|
|
Lidl Česká republika s.r.o. |
1 |
106 129 Kč |
|
|
pichlarchitects s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Tomáš Soukop |
1 |
81 500 Kč |
|
|
Veolia Energie ČR, a.s. |
1 |
80 247 Kč |
|
|
LAC, s.r.o. |
1 |
77 319 Kč |
|
|
KMD PLUS s.r.o. |
1 |
60 969 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Český metrologický institut v 2025 ve výši 527 279 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 5,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ROS, a.s. |
5 |
4 720 003 Kč |
|
|
Auto Eder a.s. |
3 |
4 109 836 Kč |
|
|
Rudolf Panzner |
2 |
2 971 226 Kč |
|
|
AUTO TICHÝ - centrum s.r.o. |
2 |
2 696 000 Kč |
|
|
PRO AUTO - DOSTÁL s.r.o. |
1 |
338 800 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
2 |
266 870 Kč |
|
|
Minarčík Jan |
1 |
218 218 Kč |
|
|
Copeland Czech s.r.o. |
1 |
100 854 Kč |
|
|
Štika Petr |
1 |
76 700 Kč |
|
|
Pupala Michal |
1 |
69 500 Kč |
|
|
EHSQ CONSULTING, s.r.o. |
1 |
68 121 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Český metrologický institut v 2025 ve výši 527 279 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 63,64 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
NTT Czech Republic s.r.o. |
1 |
4 581 960 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
3 |
1 581 836 Kč |
|
|
ha-vel internet s.r.o. |
3 |
1 385 613 Kč |
|
|
Jan Schoř |
1 |
527 279 Kč |
|
|
STARNET, s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Albertina icome Praha s.r.o. |
1 |
129 142 Kč |
|
|
COPROSYS a.s. |
1 |
103 354 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Český metrologický institut v 2025 ve výši 527 279 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 12,12 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
1 |
10 076 020 Kč |
|
|
e-Business Services a.s. |
3 |
3 736 819 Kč |
|
|
349201198 |
1 |
3 193 508 Kč |
|
|
Meta IT s.r.o. |
3 |
2 847 777 Kč |
|
|
M Computers s.r.o. |
2 |
2 665 295 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
2 |
2 208 307 Kč |
|
|
OCC s.r.o. |
5 |
1 984 561 Kč |
|
|
CYBOSEC s.r.o. |
1 |
1 488 300 Kč |
|
|
NUVIA a.s. |
3 |
559 988 Kč |
|
|
PragoData a.s. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Jaroslav Havelka |
1 |
361 790 Kč |
|
|
Endre Tóth |
1 |
358 160 Kč |
|
|
Ministry of Industry, Entrepreneurship and Trade KOSOVO METROLOGY AGENCY |
1 |
306 489 Kč |
|
|
356303050 |
1 |
303 301 Kč |
|
|
České Radiokomunikace a.s. |
1 |
143 990 Kč |
|
|
Marek Schoř |
2 |
108 416 Kč |
|
|
Tomáš Dvorský |
1 |
104 000 Kč |
|
|
GEFAR-ITS s.r.o. |
1 |
77 440 Kč |
|
|
Patrik Doubek |
1 |
62 800 Kč |
|
|
Bekaert Hlohovec, a.s. |
1 |
59 274 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Český metrologický institut v 2025 ve výši 527 279 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EXTRUDO Bečice s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Bartoň a Partner s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
VAFO Production s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Bratři Zátkové SE |
1 |
527 279 Kč |
|
|
AGEL a.s. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Pivovar Samson s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Pivovar Protivín, a.s. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
FONTEA a.s. |
1 |
527 279 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Český metrologický institut v 2025 ve výši 527 279 Kč
|
Obor Stroje a zařízení
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 1,05 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Ing. Jakub Kováč |
6 |
4 665 760 Kč |
|
|
TH & L Systems, s.r.o. |
4 |
3 217 045 Kč |
|
|
TECTRA a.s. |
8 |
2 112 303 Kč |
|
|
04197310164 |
1 |
1 883 441 Kč |
|
|
SATEC, s.r.o. |
1 |
1 429 010 Kč |
|
|
Eckert & Ziegler Cesio s.r.o. |
4 |
1 276 347 Kč |
|
|
VF, a.s. |
5 |
1 270 077 Kč |
|
|
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a. s. |
1 |
1 027 472 Kč |
|
|
ATS-TELCOM PRAHA a.s. |
11 |
963 504 Kč |
|
|
Milan Prusek |
6 |
884 006 Kč |
|
|
Testo, s.r.o. |
1 |
873 167 Kč |
|
|
Carl Zeiss spol. s r.o. |
8 |
855 413 Kč |
|
|
KC SOLID, spol. s r. o. |
7 |
850 501 Kč |
|
|
OptiXs, s.r.o. |
1 |
829 853 Kč |
|
|
Brand-Tech s.r.o. |
1 |
751 870 Kč |
|
|
TESTOVACÍ TECHNIKA s.r.o. |
2 |
743 928 Kč |
|
|
5272432041 |
3 |
726 000 Kč |
|
|
PragoData a.s. |
2 |
679 834 Kč |
|
|
811747596 |
1 |
667 922 Kč |
|
|
AC EURO a.s. |
2 |
655 332 Kč |
|
|
BluEmi s.r.o. |
1 |
639 934 Kč |
|
|
EKOLA group, spol. s r.o. |
6 |
623 538 Kč |
|
|
Josef Svoboda |
1 |
605 000 Kč |
|
|
BKA s.r.o. |
2 |
601 090 Kč |
|
|
Sorneco, s.r.o. |
6 |
585 650 Kč |
|
|
Foxconn European Manufacturing Services s.r.o. |
8 |
580 507 Kč |
|
|
PEMIT, s.r.o. |
3 |
575 336 Kč |
|
|
2N TELEKOMUNIKACE a.s. |
4 |
550 248 Kč |
|
|
55117314 |
1 |
532 400 Kč |
|
|
KAR BioTech s.r.o. |
2 |
530 350 Kč |
|
|
Petra Císařová Manová |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Svět IT s.r.o. |
1 |
523 567 Kč |
|
|
TERECO, společnost s ručením omezeným |
3 |
496 293 Kč |
|
|
Emerson Process Management, s.r.o. |
1 |
452 174 Kč |
|
|
M.G.P. spol. s r.o. |
9 |
442 309 Kč |
|
|
811240952 |
3 |
434 420 Kč |
|
|
SVMTech s.r.o. |
4 |
401 338 Kč |
|
|
GCE, s.r.o. |
4 |
376 256 Kč |
|
|
MAHLE Thermal and Fluid Systems Ostrava s.r.o. |
4 |
364 779 Kč |
|
|
H TEST a.s. |
3 |
363 818 Kč |
|
|
Jana Drozdová |
1 |
362 879 Kč |
|
|
Jaroslav Havelka |
1 |
361 790 Kč |
|
|
ITsomm@liers s.r.o. |
1 |
360 580 Kč |
|
|
ADVACAM s.r.o. |
1 |
356 950 Kč |
|
|
HOMMEL CS s.r.o. |
1 |
353 842 Kč |
|
|
Milan Učeň |
1 |
350 900 Kč |
|
|
Kalibrátory, s.r.o. |
2 |
336 937 Kč |
|
|
RE IN s.r.o. |
1 |
333 069 Kč |
|
|
SWARCO TRAFFIC CZ s.r.o. |
4 |
321 168 Kč |
|
|
AVT Group a.s. |
3 |
311 879 Kč |
|
|
ING MEDICAL s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
SPINET, a.s. |
1 |
302 016 Kč |
|
|
TSG, s.r.o. |
2 |
299 185 Kč |
|
|
NUVIA a.s. |
1 |
296 450 Kč |
|
|
Institut pro testování a certifikaci, a.s. |
4 |
295 889 Kč |
|
|
EUROSTANDARD CZ, spol. s r.o. |
4 |
283 714 Kč |
|
|
SHIMADZU Handels GmbH-organizační složka |
1 |
270 556 Kč |
|
|
IQ Structures s.r.o. |
1 |
265 139 Kč |
|
|
SK-47506075 |
1 |
261 382 Kč |
|
|
akad.arch. Marek Krčil |
1 |
258 952 Kč |
|
|
Altium International s.r.o. |
1 |
240 643 Kč |
|
|
Amtest-TM s.r.o. |
2 |
230 989 Kč |
|
|
HBP měřicí technika s.r.o. |
1 |
230 207 Kč |
|
|
132064895 |
1 |
229 900 Kč |
|
|
770688 |
1 |
229 900 Kč |
|
|
Embedded Electronics & Solutions, s.r.o. |
1 |
220 220 Kč |
|
|
KAVON CZ s.r.o. |
2 |
212 518 Kč |
|
|
V.L.A.C., s.r.o. |
1 |
209 439 Kč |
|
|
Měřící technika Morava s.r.o. |
2 |
206 910 Kč |
|
|
Slovenská legálna metrológia, n.o. |
2 |
203 657 Kč |
|
|
811112116 |
1 |
191 395 Kč |
|
|
HEXAGON METROLOGY S.p.A. |
3 |
191 233 Kč |
|
|
Polygra a.s. |
1 |
187 200 Kč |
|
|
COMVERGA a.s. |
1 |
175 179 Kč |
|
|
Jiří Mikuláš |
1 |
165 770 Kč |
|
|
P.I. PARKET, s.r.o. |
1 |
164 800 Kč |
|
|
Vakuum servis s.r.o. |
2 |
162 848 Kč |
|
|
TECH FASS s.r.o. |
1 |
156 514 Kč |
|
|
AKL ZÁLEŠÁK s.r.o. |
1 |
155 196 Kč |
|
|
STADO special construction s.r.o. |
1 |
154 164 Kč |
|
|
Mitutoyo Česko s.r.o. |
2 |
151 853 Kč |
|
|
Messer Technogas s.r.o. |
1 |
144 353 Kč |
|
|
SEC electronic s.r.o. |
2 |
140 360 Kč |
|
|
WATREX Praha, s.r.o. |
1 |
139 709 Kč |
|
|
Ing. Pavel Novák |
1 |
139 150 Kč |
|
|
Kofola a.s. |
2 |
137 807 Kč |
|
|
Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o. |
1 |
136 052 Kč |
|
|
AERO Vodochody AEROSPACE a.s. |
1 |
131 450 Kč |
|
|
MERCI, s.r.o. |
1 |
125 824 Kč |
|
|
RSE Project s.r.o. |
1 |
123 251 Kč |
|
|
KOMTERM services, s.r.o. |
1 |
120 532 Kč |
|
|
H. R. G. spol. s r.o. |
1 |
120 516 Kč |
|
|
Technický skúšobný ústav Piešťany, a.s. |
1 |
120 440 Kč |
|
|
ZF Automotive Czech s.r.o. |
1 |
118 729 Kč |
|
|
PROFiber Networking CZ s.r.o. |
1 |
117 890 Kč |
|
|
VÚKV a.s. |
1 |
114 339 Kč |
|
|
ABB s.r.o. |
1 |
111 804 Kč |
|
|
AUTO POSPÍŠIL s.r.o. |
1 |
111 320 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
1 |
110 909 Kč |
|
|
PRAGOLINE s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Český metrologický institut v 2025 ve výši 527 279 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 54,55 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Slavia pojišťovna a.s. |
2 |
569 279 Kč |
|
|
Josef Komárek |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Neurona Lab a.s. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Drillbone s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Stěhování na jedničku s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Deloitte Audit s.r.o. |
1 |
361 790 Kč |
|
|
ARROW International CR, a.s. |
1 |
113 650 Kč |
|
|
M.L.S. Holice, spol. s r. o. |
1 |
80 459 Kč |
|
|
ContAudit s.r.o. |
1 |
70 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Český metrologický institut v 2025 ve výši 527 279 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 18,42 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CLUB MARK, s.r.o. |
1 |
1 157 967 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
2 |
1 054 557 Kč |
|
|
I. RTN s.r.o. |
1 |
834 803 Kč |
|
|
AD LED MARKETING a.s. |
1 |
589 506 Kč |
|
|
HTG medical s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
STUEKEN s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
LYNAX s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
Mediset-Chironax s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
DrugAgency, a.s. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
MYSELF kancelářská technika, s.r.o. |
3 |
423 967 Kč |
|
|
KLEPIERRE CZ s.r.o. |
3 |
306 260 Kč |
|
|
Jaroslav Šolc |
1 |
234 891 Kč |
|
|
Mgr.Bc. Patrik Frk, advokát |
2 |
219 780 Kč |
|
|
Jan Rylich |
1 |
212 960 Kč |
|
|
CESNET, zájmové sdružení právnických osob |
1 |
203 539 Kč |
|
|
Filsport s.r.o. |
1 |
185 400 Kč |
|
|
VIA TRADING s.r.o. |
1 |
145 224 Kč |
|
|
TESTALARM PRAHA spol. s r.o. |
1 |
131 130 Kč |
|
|
ARCHIDE CZ s.r.o. |
1 |
109 989 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Rančák |
1 |
107 800 Kč |
|
|
Tigremy, s.r.o. |
1 |
90 841 Kč |
|
|
11 TV production, s.r.o. |
1 |
89 510 Kč |
|
|
IC-R TRADE s.r.o. |
1 |
82 280 Kč |
|
|
FoodConsult s.r.o. |
1 |
79 500 Kč |
|
|
Meopta s.r.o. |
1 |
72 291 Kč |
|
|
Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
60 500 Kč |
|
|
ZEMAN Invest a.s. |
1 |
58 080 Kč |
|
|
Jan Chlumecký |
1 |
55 902 Kč |
|
|
EURORAD, spol. s r. o. |
1 |
55 164 Kč |
|
|
Štefan Ryba |
1 |
47 722 Kč |
|
|
FEDERAL CARS Praha s.r.o. |
1 |
31 944 Kč |
|
|
INSPIRA, s.r.o. |
1 |
18 634 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Český metrologický institut v 2025 ve výši 527 279 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Jazyková škola Language Corner s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Český metrologický institut v 2025 ve výši 527 279 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 22,22 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
2 |
5 216 000 Kč |
|
|
Milan Prusek |
3 |
834 602 Kč |
|
|
Brand-Tech s.r.o. |
1 |
527 279 Kč |
|
|
SEC electronic s.r.o. |
1 |
82 280 Kč |
|
|
ZERA - Zemědělská a ekologická regionální agentura, z.s. |
1 |
79 588 Kč |
|
|
CAFE LIVELLO a.s. |
1 |
66 550 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Český metrologický institut v 2025 ve výši 527 279 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Kausabel s.r.o. |
1 |
4 425 580 Kč |
|
|
Centro Español de Metrología |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
Dansk Fundamental Metrologi A/S |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
Central Office of Measures |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
Istituto Nazionale di Ricerca Metrologica |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
NPL Management Limited |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
Physikalisch-Technische Bundesanstalt |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
VSL B.V. |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
Teknologian tutkimuskeskus VTT Oy |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
Nearfield Instruments B. V. |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
Politechnika Wrocławska |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
Technische Universitaet Braunschweig |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
Bruker France SAS |
1 |
4 048 663 Kč |
|
|
Sdružení auditorů Zlín, s. r. o. |
1 |
82 280 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Český metrologický institut v 2025 ve výši 527 279 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,52
|
|
Počet bodů 3,52 znamená pro Český metrologický institut celkově
238. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0600 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0014 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0893 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0078 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0084 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0042 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1004 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0806 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,352
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,52
|
|
Výsledný K-Index
|
3,520 |
|