Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0186 odpovídá 1,86 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 52 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0965 odpovídá 9,65 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0130 odpovídá 1,30 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0019 odpovídá 0,19 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OrthoSpace s.r.o. |
68 |
130 126 713 Kč |
|
|
COMESA, spol. s r.o. |
37 |
90 987 101 Kč |
|
|
OLMAN SERVICE s.r.o. |
3 |
90 341 097 Kč |
|
|
JIRMAL, spol. s r.o. |
8 |
85 522 936 Kč |
|
|
BioSolution, s.r.o. |
51 |
69 883 983 Kč |
|
|
AVICENA Pharmaceuticals a.s. |
3 |
42 735 314 Kč |
|
|
Navláčil stavební firma, s.r.o. |
1 |
32 578 314 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
7 |
24 275 442 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
10 |
13 873 186 Kč |
|
|
BoneCare s.r.o. |
6 |
13 466 521 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
10 |
9 801 235 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
19 |
9 382 075 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
9 074 431 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
9 |
8 008 018 Kč |
|
|
ATELIER 2002, s.r.o. |
5 |
6 323 581 Kč |
|
|
S. A. B. Medical, s.r.o. |
4 |
5 609 560 Kč |
|
|
VaZ Guard s.r.o. |
1 |
5 150 063 Kč |
|
|
Eli Lilly Cork Limited |
3 |
4 643 571 Kč |
|
|
STERIPAK s.r.o. |
2 |
4 599 240 Kč |
|
|
SYSMEX CZ s.r.o. |
2 |
4 590 305 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
5 |
4 462 442 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
1 |
4 440 700 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
16 |
4 207 644 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
4 |
4 102 166 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
3 |
3 717 036 Kč |
|
|
Luděk Lazar |
1 |
3 365 034 Kč |
|
|
BATIST Medical a.s. |
1 |
3 347 267 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
12 |
3 283 589 Kč |
|
|
ADVAMED s.r.o. |
1 |
3 035 653 Kč |
|
|
BT computers, s.r.o. |
3 |
2 991 362 Kč |
|
|
Suppmed s.r.o. |
2 |
2 527 962 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
2 |
2 510 610 Kč |
|
|
VAN-TEC MEDICAL s.r.o. |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
7 |
2 271 605 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
11 |
2 152 925 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
4 |
1 986 360 Kč |
|
|
VÝTAHY BRNO s.r.o. |
3 |
1 955 844 Kč |
|
|
Printonia s.r.o. |
2 |
1 949 080 Kč |
|
|
minimalistic s.r.o. |
2 |
1 929 808 Kč |
|
|
Surgicare s.r.o. |
13 |
1 836 508 Kč |
|
|
MATEO PACKING s.r.o. |
2 |
1 778 677 Kč |
|
|
Mgr. Bc. HANA MIMOCHODKOVÁ, advokátka |
1 |
1 742 400 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
1 705 505 Kč |
|
|
Medical Imaging Systems s.r.o. |
2 |
1 601 072 Kč |
|
|
Proormedent s.r.o. |
2 |
1 577 075 Kč |
|
|
Ivan Vince |
1 |
1 547 857 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
1 |
1 547 857 Kč |
|
|
Prosto interiér s.r.o. |
1 |
1 547 857 Kč |
|
|
Bioptická laboratoř s.r.o. |
1 |
1 547 857 Kč |
|
|
CHRIŠTOF, spol. s r.o. |
1 |
1 547 857 Kč |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
1 |
1 547 857 Kč |
|
|
Bracco Imaging Czech s.r.o. |
12 |
1 530 985 Kč |
|
|
BLACK STORM s.r.o. |
3 |
1 492 528 Kč |
|
|
Pro Evolution s.r.o. |
1 |
1 444 670 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
10 |
1 395 763 Kč |
|
|
MEDICROSS s. r. o. |
1 |
1 290 538 Kč |
|
|
Medline International CZ s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
|
TLAMKA s.r.o. |
2 |
1 136 493 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
1 066 204 Kč |
|
|
SMERO, spol. s r.o. |
2 |
946 567 Kč |
|
|
INVESTINŽENÝRING a.s. |
1 |
822 800 Kč |
|
|
ZPT Vigantice spol. s r.o. |
1 |
807 423 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
3 |
726 408 Kč |
|
|
KONZULTA Brno,a.s. |
1 |
726 000 Kč |
|
|
Rezidence Bratislavská, s.r.o. |
1 |
726 000 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
7 |
715 011 Kč |
|
|
Kardio - Line spol. s r.o. |
1 |
666 710 Kč |
|
|
Thuasne CR s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Ing. Jakub Schneider |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Kadlec - elektronika, s.r.o. |
1 |
603 669 Kč |
|
|
A.D.T., spol. s r.o. |
1 |
573 742 Kč |
|
|
Narrative Media s.r.o. |
2 |
553 575 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
2 |
536 998 Kč |
|
|
TRIDO, s.r.o. |
1 |
481 701 Kč |
|
|
ActivEnergy s.r.o. |
2 |
480 612 Kč |
|
|
GROUWE, s.r.o. |
1 |
469 480 Kč |
|
|
LT PROJEKT a.s. |
1 |
442 860 Kč |
|
|
DEYMED Diagnostic s.r.o. |
1 |
434 535 Kč |
|
|
MIMO LIMIT catering & event s.r.o. |
2 |
416 918 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
5 |
412 321 Kč |
|
|
TRIGON PLUS s.r.o. |
2 |
401 946 Kč |
|
|
MADISSON, s.r.o. |
2 |
376 310 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
2 |
313 033 Kč |
|
|
RQL s.r.o. |
2 |
311 575 Kč |
|
|
Vaizard, z.ú. |
2 |
299 650 Kč |
|
|
VEVA GENERAL s.r.o. |
1 |
296 450 Kč |
|
|
LHL s.r.o. |
2 |
289 808 Kč |
|
|
Zapletal-Kovo a.s. |
1 |
278 300 Kč |
|
|
NIMOTECH, s.r.o. |
1 |
261 808 Kč |
|
|
NORA a.s. |
1 |
257 972 Kč |
|
|
ORTOSERVIS s.r.o. |
1 |
248 240 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
246 149 Kč |
|
|
JP-KONTAKT, s.r.o. |
1 |
240 469 Kč |
|
|
Radim Holba |
1 |
237 408 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
2 |
231 110 Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
3 |
226 904 Kč |
|
|
BERINGEI, s.r.o. |
1 |
219 010 Kč |
|
|
BIVING, s.r.o. |
1 |
208 362 Kč |
|
|
TraumaPro spol. s r.o. |
3 |
207 650 Kč |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
2 |
207 174 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Úrazová nemocnice v Brně v 2025 ve výši 1 547 857 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
OrthoSpace s.r.o. |
11 |
|
|
BioSolution, s.r.o. |
6 |
|
|
COMESA, spol. s r.o. |
5 |
|
|
Sanofi s.r.o. |
5 |
|
|
Eli Lilly Cork Limited |
3 |
|
|
BoneCare s.r.o. |
2 |
|
|
AVICENA Pharmaceuticals a.s. |
2 |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
2 |
|
|
Ivan Vince |
1 |
|
|
minimalistic s.r.o. |
1 |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
1 |
|
|
Prosto interiér s.r.o. |
1 |
|
|
PANEP s.r.o. |
1 |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
1 |
|
|
Bioptická laboratoř s.r.o. |
1 |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
1 |
|
|
CHRIŠTOF, spol. s r.o. |
1 |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
1 |
|
|
JIRMAL, spol. s r.o. |
1 |
|
|
CSF, s.r.o. |
1 |
|
|
SYSMEX CZ s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Úrazová nemocnice v Brně v 2025 ve výši 1 547 857 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 3 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,18.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 8,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
JIRMAL, spol. s r.o. |
3 |
40 933 036 Kč |
|
|
Navláčil stavební firma, s.r.o. |
1 |
32 578 314 Kč |
|
|
ATELIER 2002, s.r.o. |
3 |
6 060 890 Kč |
|
|
INVESTINŽENÝRING a.s. |
1 |
822 800 Kč |
|
|
LT PROJEKT a.s. |
1 |
442 860 Kč |
|
|
BIVING, s.r.o. |
1 |
208 362 Kč |
|
|
VÝTAHY BRNO s.r.o. |
1 |
152 944 Kč |
|
|
SLIG Consulting, s. r. o. |
1 |
72 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Úrazová nemocnice v Brně v 2025 ve výši 1 547 857 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 35, tj. 22,82 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OrthoSpace s.r.o. |
16 |
124 776 682 Kč |
|
|
COMESA, spol. s r.o. |
6 |
87 304 078 Kč |
|
|
BioSolution, s.r.o. |
9 |
65 098 229 Kč |
|
|
AVICENA Pharmaceuticals a.s. |
3 |
42 735 314 Kč |
|
|
BoneCare s.r.o. |
3 |
13 242 290 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
7 |
10 784 080 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
9 |
9 158 362 Kč |
|
|
PANEP s.r.o. |
1 |
5 196 904 Kč |
|
|
S. A. B. Medical, s.r.o. |
2 |
5 149 760 Kč |
|
|
SYSMEX CZ s.r.o. |
2 |
4 590 305 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
1 |
4 440 700 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
15 |
3 909 058 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
2 |
3 653 257 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
6 |
3 364 446 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
12 |
3 283 589 Kč |
|
|
Eli Lilly Cork Limited |
2 |
3 095 714 Kč |
|
|
ADVAMED s.r.o. |
1 |
3 035 653 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
2 |
2 781 185 Kč |
|
|
Siemens Healthcare, s.r.o. |
3 |
1 674 217 Kč |
|
|
Bioptická laboratoř s.r.o. |
1 |
1 547 857 Kč |
|
|
BLACK STORM s.r.o. |
3 |
1 492 528 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
10 |
1 395 763 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
3 |
726 408 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
7 |
715 011 Kč |
|
|
Suppmed s.r.o. |
1 |
660 111 Kč |
|
|
Abbott Laboratories, s.r.o. |
2 |
424 122 Kč |
|
|
Bracco Imaging Czech s.r.o. |
3 |
387 824 Kč |
|
|
RQL s.r.o. |
2 |
311 575 Kč |
|
|
VEVA GENERAL s.r.o. |
1 |
296 450 Kč |
|
|
NORA a.s. |
1 |
257 972 Kč |
|
|
ViaPharma s.r.o. |
3 |
226 904 Kč |
|
|
TraumaPro spol. s r.o. |
3 |
207 650 Kč |
|
|
CSL BEHRING s.r.o. |
2 |
138 027 Kč |
|
|
VF, a.s. |
1 |
114 950 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
1 |
78 698 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
1 |
71 806 Kč |
|
|
BMT Medical Technology s.r.o. |
1 |
69 762 Kč |
|
|
Teleflex Medical s.r.o. |
1 |
61 417 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Úrazová nemocnice v Brně v 2025 ve výši 1 547 857 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
JIRMAL, spol. s r.o. |
1 |
3 874 378 Kč |
|
|
Printonia s.r.o. |
1 |
1 881 611 Kč |
|
|
Prosto interiér s.r.o. |
1 |
1 547 857 Kč |
|
|
SMERO, spol. s r.o. |
2 |
946 567 Kč |
|
|
Technika budov, s.r.o. |
1 |
173 360 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Úrazová nemocnice v Brně v 2025 ve výši 1 547 857 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Mgr. Bc. HANA MIMOCHODKOVÁ, advokátka |
1 |
1 742 400 Kč |
|
|
OLMAN SERVICE s.r.o. |
1 |
1 730 300 Kč |
|
|
Ivan Vince |
1 |
1 547 857 Kč |
|
|
Rezidence Bratislavská, s.r.o. |
1 |
726 000 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
246 149 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
121 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Úrazová nemocnice v Brně v 2025 ve výši 1 547 857 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OLMAN SERVICE s.r.o. |
1 |
88 204 237 Kč |
|
|
CHRIŠTOF, spol. s r.o. |
1 |
1 547 857 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Úrazová nemocnice v Brně v 2025 ve výši 1 547 857 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 7,69 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
4 |
4 102 166 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
2 |
2 510 610 Kč |
|
|
VAN-TEC MEDICAL s.r.o. |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
Suppmed s.r.o. |
1 |
1 867 852 Kč |
|
|
VÝTAHY BRNO s.r.o. |
2 |
1 802 900 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
2 |
1 706 741 Kč |
|
|
Proormedent s.r.o. |
2 |
1 577 075 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
2 |
1 576 606 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
1 |
1 547 857 Kč |
|
|
OrthoSpace s.r.o. |
1 |
1 547 857 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
1 547 857 Kč |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
1 |
1 547 857 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
1 066 204 Kč |
|
|
ZPT Vigantice spol. s r.o. |
1 |
807 423 Kč |
|
|
Kardio - Line spol. s r.o. |
1 |
666 710 Kč |
|
|
Kadlec - elektronika, s.r.o. |
1 |
603 669 Kč |
|
|
Narrative Media s.r.o. |
2 |
553 575 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
2 |
536 998 Kč |
|
|
TRIDO, s.r.o. |
1 |
481 701 Kč |
|
|
ActivEnergy s.r.o. |
2 |
480 612 Kč |
|
|
DEYMED Diagnostic s.r.o. |
1 |
434 535 Kč |
|
|
OLMAN SERVICE s.r.o. |
1 |
406 560 Kč |
|
|
TRIGON PLUS s.r.o. |
2 |
401 946 Kč |
|
|
minimalistic s.r.o. |
1 |
381 951 Kč |
|
|
MADISSON, s.r.o. |
2 |
376 310 Kč |
|
|
ORTOSERVIS s.r.o. |
1 |
248 240 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
1 |
244 633 Kč |
|
|
Radim Holba |
1 |
237 408 Kč |
|
|
BERINGEI, s.r.o. |
1 |
219 010 Kč |
|
|
MEDKONSULT, s. r. o. |
1 |
205 700 Kč |
|
|
MIMO LIMIT catering & event s.r.o. |
1 |
197 230 Kč |
|
|
MEDIFINE a.s. |
1 |
192 916 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
149 509 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
1 |
147 259 Kč |
|
|
STERIPAK s.r.o. |
1 |
144 232 Kč |
|
|
MERCI, s.r.o. |
1 |
105 257 Kč |
|
|
DN FORMED Brno s.r.o. |
1 |
83 769 Kč |
|
|
COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o. |
1 |
69 000 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
1 |
34 244 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Úrazová nemocnice v Brně v 2025 ve výši 1 547 857 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,33
|
|
Počet bodů 4,33 znamená pro Úrazová nemocnice v Brně celkově
431. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0186 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0827 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0384 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0130 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0019 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0965 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1822 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,433
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,33
|
|
Výsledný K-Index
|
4,332 |
|