Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0242 odpovídá 2,42 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 29 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0876 odpovídá 8,76 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0181 odpovídá 1,81 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 2 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0060 odpovídá 0,60 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
B. Braun Avitum s.r.o. |
1 |
6 865 001 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
48 |
5 441 613 Kč |
|
|
HRASPO spol. s r.o. |
2 |
5 319 160 Kč |
|
|
Beta Control s.r.o. |
2 |
5 050 371 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
8 |
3 230 619 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
2 |
2 757 590 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
1 |
2 709 190 Kč |
|
|
Suppmed s.r.o. |
1 |
2 328 040 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
2 |
1 819 840 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
12 |
1 727 457 Kč |
|
|
MUDr. Martin Macháček |
1 |
1 417 179 Kč |
|
|
MUDr. Katarína Morvayová |
1 |
1 238 485 Kč |
|
|
Bohumil Žemla |
2 |
1 202 515 Kč |
|
|
W.H.A. system, spol. s r. o. |
1 |
1 188 595 Kč |
|
|
Jan Bartek |
2 |
1 171 409 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
2 |
959 250 Kč |
|
|
Milan Nekuža - ELEKTRO |
2 |
892 190 Kč |
|
|
DELIKOMAT s.r.o. |
1 |
871 200 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
2 |
871 090 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
5 |
840 818 Kč |
|
|
CALYX, spol. s r.o. |
2 |
838 800 Kč |
|
|
MUDr. Petr Tureček |
1 |
789 608 Kč |
|
|
Flídr medical s.r.o. |
4 |
774 433 Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
2 |
682 101 Kč |
|
|
MDgK - plus, spol. s r.o. |
2 |
682 101 Kč |
|
|
MUDr. Petr Cikl |
1 |
680 796 Kč |
|
|
Angiosan s.r.o. |
1 |
641 896 Kč |
|
|
RS Manager Corporation s.r.o. |
1 |
620 668 Kč |
|
|
ORL ambulance ZAVI s.r.o. |
1 |
572 788 Kč |
|
|
JP-KONTAKT, s.r.o. |
4 |
532 223 Kč |
|
|
MUDr. Milada Škarková |
1 |
525 386 Kč |
|
|
InEnKa s.r.o. |
1 |
515 042 Kč |
|
|
PhDr. Jaroslava Strmisková s.r.o. |
1 |
496 755 Kč |
|
|
KC system, s.r.o. |
2 |
486 647 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
7 |
470 400 Kč |
|
|
PROMED Brno, spol. s r.o. |
1 |
459 800 Kč |
|
|
MUDr. Pavel Klaška |
1 |
427 247 Kč |
|
|
your - coffee.cz, s.r.o. |
1 |
417 711 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
7 |
400 812 Kč |
|
|
Alliance Laundry CE s.r.o. |
1 |
370 391 Kč |
|
|
Ivo Kovář |
1 |
362 846 Kč |
|
|
enovation s.r.o. |
1 |
360 580 Kč |
|
|
Milan Musil |
1 |
352 964 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
341 051 Kč |
|
|
CHRIŠTOF, spol. s r.o. |
1 |
341 051 Kč |
|
|
Quality Group s.r.o. |
1 |
341 051 Kč |
|
|
SECURITY MONIT s.r.o. |
1 |
341 051 Kč |
|
|
STOFCOM s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
romangale s.r.o. |
1 |
300 080 Kč |
|
|
EKOSAN servis s.r.o. |
1 |
291 465 Kč |
|
|
B2B Partner s.r.o. |
2 |
249 316 Kč |
|
|
Suppmed services s.r.o. |
2 |
237 076 Kč |
|
|
SADOP DZS spol. s r.o. |
1 |
236 868 Kč |
|
|
Home Care Ivančice s.r.o. |
1 |
195 504 Kč |
|
|
PROMA REHA, s.r.o. |
2 |
190 955 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
2 |
178 548 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
1 |
177 386 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
2 |
177 104 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
1 |
174 240 Kč |
|
|
Abbott Rapid Diagnostics s.r.o. |
1 |
172 178 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
1 |
166 012 Kč |
|
|
MADISSON, s.r.o. |
2 |
163 258 Kč |
|
|
Gynekologická ambulance GYNJAN s.r.o. |
1 |
160 002 Kč |
|
|
DEHAU TRÁVNÍK s.r.o. |
1 |
159 871 Kč |
|
|
MTK Medical s.r.o. |
2 |
154 556 Kč |
|
|
PHARMCARE CZ, s.r.o. |
2 |
154 265 Kč |
|
|
SEKK spol. s r.o. |
1 |
137 580 Kč |
|
|
Ortopedové s.r.o. |
1 |
122 443 Kč |
|
|
RADIOHOUSE s.r.o. |
1 |
109 300 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
1 |
109 297 Kč |
|
|
MUDr. Jarmila Hálová s.r.o. |
1 |
108 262 Kč |
|
|
Martin Hlavnička |
1 |
106 069 Kč |
|
|
RIBBON, s.r.o. |
1 |
105 000 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
1 |
101 910 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
100 680 Kč |
|
|
MALKOL CZO, spol. s r.o. |
1 |
99 171 Kč |
|
|
MEYRA ČR s.r.o. |
1 |
98 775 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
94 638 Kč |
|
|
KAMINOFLEX, s.r.o. |
1 |
91 563 Kč |
|
|
VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. |
1 |
89 540 Kč |
|
|
LT PROJEKT a.s. |
1 |
87 120 Kč |
|
|
ZPT Resso Mont spol. s r.o. |
1 |
85 000 Kč |
|
|
ENPRAG, s.r.o. |
1 |
83 722 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
1 |
82 752 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
1 |
81 312 Kč |
|
|
Robert Bayer |
1 |
80 213 Kč |
|
|
VITAPUR spol. s r. o. |
1 |
69 340 Kč |
|
|
Jakub Sákra |
1 |
69 050 Kč |
|
|
SKYLIFT s.r.o. |
1 |
62 920 Kč |
|
|
Mölnlycke Health Care, s.r.o. |
1 |
62 734 Kč |
|
|
3 Pictures spol. s r.o. |
1 |
61 710 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace v 2025 ve výši 341 051 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
FOMEI s.r.o. |
2 |
|
|
MDgK - plus, spol. s r.o. |
2 |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
|
|
Beta Control s.r.o. |
1 |
|
|
CHRIŠTOF, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Quality Group s.r.o. |
1 |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
1 |
|
|
SECURITY MONIT s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace v 2025 ve výši 341 051 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Beta Control s.r.o. |
2 |
5 050 371 Kč |
|
|
W.H.A. system, spol. s r. o. |
1 |
1 188 595 Kč |
|
|
Bohumil Žemla |
1 |
963 759 Kč |
|
|
Milan Nekuža - ELEKTRO |
1 |
762 190 Kč |
|
|
Jan Bartek |
1 |
566 795 Kč |
|
|
PROMED Brno, spol. s r.o. |
1 |
459 800 Kč |
|
|
Quality Group s.r.o. |
1 |
341 051 Kč |
|
|
VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. |
1 |
89 540 Kč |
|
|
LT PROJEKT a.s. |
1 |
87 120 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace v 2025 ve výši 341 051 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SECURITY MONIT s.r.o. |
1 |
341 051 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace v 2025 ve výši 341 051 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 2,06 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
48 |
5 441 613 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
8 |
3 230 619 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
2 |
2 757 590 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
1 |
2 709 190 Kč |
|
|
Suppmed s.r.o. |
1 |
2 328 040 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
2 |
1 819 840 Kč |
|
|
Beckman Coulter Česká republika s.r.o. |
9 |
1 325 833 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
2 |
871 090 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
7 |
470 400 Kč |
|
|
Flídr medical s.r.o. |
3 |
411 434 Kč |
|
|
MDgK - plus, spol. s r.o. |
1 |
341 051 Kč |
|
|
BTL zdravotnická technika, a.s. |
1 |
177 386 Kč |
|
|
MADISSON, s.r.o. |
2 |
163 258 Kč |
|
|
PHARMCARE CZ, s.r.o. |
2 |
154 265 Kč |
|
|
MEYRA ČR s.r.o. |
1 |
98 775 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
1 |
94 638 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
1 |
91 973 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
1 |
82 752 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
1 |
81 312 Kč |
|
|
MTK Medical s.r.o. |
1 |
79 668 Kč |
|
|
VITAPUR spol. s r. o. |
1 |
69 340 Kč |
|
|
Mölnlycke Health Care, s.r.o. |
1 |
62 734 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace v 2025 ve výši 341 051 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MDgK - plus, spol. s r.o. |
1 |
341 051 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace v 2025 ve výši 341 051 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MUDr. Martin Macháček |
1 |
1 417 179 Kč |
|
|
MUDr. Katarína Morvayová |
1 |
1 238 485 Kč |
|
|
MUDr. Petr Cikl |
1 |
680 796 Kč |
|
|
MUDr. Milada Škarková |
1 |
525 386 Kč |
|
|
PhDr. Jaroslava Strmisková s.r.o. |
1 |
496 755 Kč |
|
|
CHRIŠTOF, spol. s r.o. |
1 |
341 051 Kč |
|
|
JP-KONTAKT, s.r.o. |
1 |
101 592 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace v 2025 ve výši 341 051 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 27,27 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FOMEI s.r.o. |
2 |
682 101 Kč |
|
|
KC system, s.r.o. |
1 |
393 250 Kč |
|
|
Ivo Kovář |
1 |
362 846 Kč |
|
|
Milan Musil |
1 |
352 964 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
341 051 Kč |
|
|
EKOSAN servis s.r.o. |
1 |
291 465 Kč |
|
|
Bohumil Žemla |
1 |
238 756 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
1 |
135 097 Kč |
|
|
RADIOHOUSE s.r.o. |
1 |
109 300 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
1 |
109 297 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace v 2025 ve výši 341 051 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,40
|
|
Počet bodů 3,40 znamená pro Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace celkově
210. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0242 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0358 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0200 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0181 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0060 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0876 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1484 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,340
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,40
|
|
Výsledný K-Index
|
3,402 |
|