Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 28 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1228 odpovídá 12,28 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 6 smluv z 228 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0263 odpovídá 2,63 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 58 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,25.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,2544 odpovídá 25,44 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0351 odpovídá 3,51 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0044 odpovídá 0,44 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VISTORIA CZ a.s. |
6 |
57 498 121 Kč |
|
|
KASTEN spol. s r.o. |
2 |
45 638 601 Kč |
|
|
MV BAU, s.r.o. |
15 |
12 270 429 Kč |
|
|
CL-EVANS s.r.o. |
4 |
11 859 520 Kč |
|
|
PEDASTA dopravní stavby, s.r.o. |
3 |
9 669 935 Kč |
|
|
Chytil & Mann, advokátní kancelář s.r.o. |
3 |
9 495 743 Kč |
|
|
ARCHIDE CZ s.r.o. |
3 |
7 978 740 Kč |
|
|
nar. 1974 |
2 |
6 850 171 Kč |
|
|
Unikont Group s.r.o. |
3 |
5 468 151 Kč |
|
|
MARLO VYSOČANY s.r.o. |
4 |
5 000 686 Kč |
|
|
KOBIT - THZ CZ s.r.o. |
2 |
4 947 206 Kč |
|
|
Stavební společnost Šlehofer, s.r.o. |
3 |
4 748 763 Kč |
|
|
CANABA - Pozemní stavby, s.r.o. |
1 |
4 727 541 Kč |
|
|
SPJ group s.r.o. |
5 |
4 313 300 Kč |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
7 |
3 986 464 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
4 |
3 762 614 Kč |
|
|
Golden Spires, s.r.o. |
3 |
3 750 514 Kč |
|
|
Hans Wendel CZ s.r.o. |
2 |
3 415 447 Kč |
|
|
WH Develop s.r.o. |
2 |
3 116 410 Kč |
|
|
nar. 1977 |
1 |
3 100 000 Kč |
|
|
ALKOM Security, a.s. |
2 |
3 047 679 Kč |
|
|
TJ AVIA Čakovice, z.s. |
6 |
2 842 846 Kč |
|
|
Globus Invest v.o.s. |
2 |
2 500 343 Kč |
|
|
NOBUR s.r.o. |
1 |
2 482 856 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
2 222 038 Kč |
|
|
Origis s.r.o. |
3 |
1 980 199 Kč |
|
|
BonSoft s.r.o. |
4 |
1 940 606 Kč |
|
|
PRO CEDOP s.r.o. |
2 |
1 839 441 Kč |
|
|
MANABAU s.r.o. |
1 |
1 711 262 Kč |
|
|
Estaplan s.r.o. |
1 |
1 568 160 Kč |
|
|
DOHRAdevelopment s.r.o. |
1 |
1 425 397 Kč |
|
|
ASTRA zahrady s.r.o. |
3 |
1 378 811 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Athabaska Praha, z. s. |
2 |
1 307 171 Kč |
|
|
Mareš Stanislav, Ing. |
2 |
1 286 230 Kč |
|
|
DATACENTRUM systems & consulting, a.s. |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
Dr. ZENKL s.r.o. |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
Petra Arabadžieva |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
nar. 1987 |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
AND - Albireo s.r.o. |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
Zámecký park Čakovice s.r.o. |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
BLACK ANGELS, z.s. |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
Jan Spilka |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
ADDFOOD, spol. s r.o. |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
Ing. Veronika Hořáková |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
DPU ENERGY s.r.o. |
1 |
1 160 753 Kč |
|
|
GREBNER - projektová a inženýrská kancelář spol. s r.o. |
3 |
1 079 078 Kč |
|
|
Techem, spol. s r. o. |
1 |
955 836 Kč |
|
|
TESLA LIGHTING s.r.o. |
2 |
817 479 Kč |
|
|
GAMA HOLDING Praha a.s. |
2 |
774 160 Kč |
|
|
Prague Tigers z.s. |
2 |
743 750 Kč |
|
|
RENOVA PV s.r.o. |
2 |
742 070 Kč |
|
|
WinWinPoint a.s. |
1 |
715 656 Kč |
|
|
FCC Uhy, s.r.o. |
1 |
700 000 Kč |
|
|
UNIQA pojišťovna, a.s. |
1 |
628 355 Kč |
|
|
TOM - computer, s.r.o. |
1 |
618 776 Kč |
|
|
Ekologické a inženýrské stavby, spol. s r.o., zkratka EKIS, spol. s r.o. |
1 |
606 694 Kč |
|
|
Martin Holada |
1 |
603 790 Kč |
|
|
NĚMEČEK COMPUTERS, s.r.o. |
3 |
553 335 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost u kostela sv. Remigia Praha - Čakovice |
1 |
500 000 Kč |
|
|
SUDOP PRAHA a.s. |
1 |
466 092 Kč |
|
|
Jaroslav Kučírek |
1 |
465 026 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
444 412 Kč |
|
|
DOZNA s.r.o. |
3 |
444 106 Kč |
|
|
LuMa-Enc, s.r.o. |
2 |
422 754 Kč |
|
|
TERRA FLORIDA, v.o.s. |
4 |
410 190 Kč |
|
|
Hřiště pod Květinou s.r.o. |
1 |
400 265 Kč |
|
|
Events 4 you, z.s. |
1 |
400 000 Kč |
|
|
JOSBEA a.s. |
1 |
400 000 Kč |
|
|
SK Třeboradice z.s. |
2 |
390 000 Kč |
|
|
Photon Water Technology s. r. o. |
1 |
344 221 Kč |
|
|
KLIMONT s.r.o. |
1 |
314 317 Kč |
|
|
Jiří Fait |
1 |
260 000 Kč |
|
|
Jan Straka |
2 |
259 407 Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
2 |
258 217 Kč |
|
|
Ing. Vít Kocián |
1 |
251 680 Kč |
|
|
Daniel Kajpr |
1 |
248 958 Kč |
|
|
DIPOS J&C spol.s r.o. |
1 |
241 347 Kč |
|
|
Ondřej - Meissner, spol. s r.o. |
2 |
236 131 Kč |
|
|
Imramovská - vegetační úpravy s.r.o. |
2 |
234 486 Kč |
|
|
PhDr. Tomáš Soukup |
1 |
218 000 Kč |
|
|
DECOLED s.r.o. |
2 |
197 442 Kč |
|
|
Martin Tamchyna |
1 |
191 785 Kč |
|
|
Delta - M s.r.o. |
1 |
190 000 Kč |
|
|
Truhlářství Jurek s.r.o. |
1 |
181 458 Kč |
|
|
PRO-CONSULT s.r.o. |
1 |
180 290 Kč |
|
|
LITA SPORT s.r.o. |
1 |
179 355 Kč |
|
|
Ing. Radka Šrámková |
1 |
174 000 Kč |
|
|
NOVÉ ČESKO, nadační fond |
1 |
165 000 Kč |
|
|
Požární bezpečnost s.r.o. |
1 |
162 846 Kč |
|
|
ŠAMBERGER SOLUTIONS s.r.o. |
1 |
159 115 Kč |
|
|
Lefay s.r.o. |
1 |
159 089 Kč |
|
|
STIMAX International, s.r.o. |
1 |
156 289 Kč |
|
|
COLMEX s.r.o. |
1 |
140 191 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Praha - Miškovice |
2 |
135 000 Kč |
|
|
Jan Pekárek |
1 |
134 967 Kč |
|
|
Cirkus - centrum pro rodinu, z. ú. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Bílej mlejn, z.s. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Klub LíPa, z.s. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Studnařství Čermák s.r.o. |
1 |
119 488 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha-Čakovice v 2025 ve výši 1 250 171 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
MARLO VYSOČANY s.r.o. |
4 |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
3 |
|
|
CETIN a.s. |
3 |
|
|
Golden Spires, s.r.o. |
3 |
|
|
Globus Invest v.o.s. |
2 |
|
|
Chytil & Mann, advokátní kancelář s.r.o. |
2 |
|
|
DATACENTRUM systems & consulting, a.s. |
1 |
|
|
PRO CEDOP s.r.o. |
1 |
|
|
Junák - český skaut, středisko Athabaska Praha, z. s. |
1 |
|
|
Dr. ZENKL s.r.o. |
1 |
|
|
Petra Arabadžieva |
1 |
|
|
nar. 1987 |
1 |
|
|
AND - Albireo s.r.o. |
1 |
|
|
Stavební společnost Šlehofer, s.r.o. |
1 |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
nar. 1974 |
1 |
|
|
Zámecký park Čakovice s.r.o. |
1 |
|
|
BLACK ANGELS, z.s. |
1 |
|
|
Jan Spilka |
1 |
|
|
TJ AVIA Čakovice, z.s. |
1 |
|
|
ADDFOOD, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Ing. Veronika Hořáková |
1 |
|
|
ALKOM Security, a.s. |
1 |
|
|
VISTORIA CZ a.s. |
1 |
|
|
KASTEN spol. s r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha-Čakovice v 2025 ve výši 1 250 171 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PEDASTA dopravní stavby, s.r.o. |
1 |
7 132 003 Kč |
|
|
Chytil & Mann, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
6 995 400 Kč |
|
|
MV BAU, s.r.o. |
1 |
6 417 503 Kč |
|
|
nar. 1974 |
1 |
5 600 000 Kč |
|
|
nar. 1977 |
1 |
3 100 000 Kč |
|
|
Hans Wendel CZ s.r.o. |
1 |
2 224 784 Kč |
|
|
CL-EVANS s.r.o. |
1 |
1 173 546 Kč |
|
|
VISTORIA CZ a.s. |
1 |
1 173 546 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha-Čakovice v 2025 ve výši 1 250 171 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
1 250 171 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha-Čakovice v 2025 ve výši 1 250 171 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Unikont Group s.r.o. |
3 |
5 468 151 Kč |
|
|
KOBIT - THZ CZ s.r.o. |
2 |
4 947 206 Kč |
|
|
NOBUR s.r.o. |
1 |
2 482 856 Kč |
|
|
HANES s.r.o. |
2 |
258 217 Kč |
|
|
MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. |
1 |
85 686 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha-Čakovice v 2025 ve výši 1 250 171 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ALKOM Security, a.s. |
2 |
3 047 679 Kč |
|
|
Požární bezpečnost s.r.o. |
1 |
162 846 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha-Čakovice v 2025 ve výši 1 250 171 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 18, tj. 18,09 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VISTORIA CZ a.s. |
4 |
50 752 273 Kč |
|
|
KASTEN spol. s r.o. |
1 |
44 388 430 Kč |
|
|
MV BAU, s.r.o. |
12 |
11 630 559 Kč |
|
|
PEDASTA dopravní stavby, s.r.o. |
3 |
9 669 935 Kč |
|
|
ARCHIDE CZ s.r.o. |
3 |
7 978 740 Kč |
|
|
CL-EVANS s.r.o. |
3 |
6 363 843 Kč |
|
|
CANABA - Pozemní stavby, s.r.o. |
1 |
4 727 541 Kč |
|
|
SPJ group s.r.o. |
5 |
4 313 300 Kč |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
3 |
3 750 514 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
3 |
3 750 514 Kč |
|
|
Stavební společnost Šlehofer, s.r.o. |
2 |
3 498 592 Kč |
|
|
Hans Wendel CZ s.r.o. |
2 |
3 415 447 Kč |
|
|
WH Develop s.r.o. |
2 |
3 116 410 Kč |
|
|
Globus Invest v.o.s. |
2 |
2 500 343 Kč |
|
|
Golden Spires, s.r.o. |
2 |
2 500 343 Kč |
|
|
MARLO VYSOČANY s.r.o. |
2 |
2 500 343 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
2 222 038 Kč |
|
|
Origis s.r.o. |
3 |
1 980 199 Kč |
|
|
MANABAU s.r.o. |
1 |
1 711 262 Kč |
|
|
Estaplan s.r.o. |
1 |
1 568 160 Kč |
|
|
DOHRAdevelopment s.r.o. |
1 |
1 425 397 Kč |
|
|
Mareš Stanislav, Ing. |
2 |
1 286 230 Kč |
|
|
Dr. ZENKL s.r.o. |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
nar. 1987 |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
AND - Albireo s.r.o. |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
Chytil & Mann, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
Ing. Veronika Hořáková |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
GREBNER - projektová a inženýrská kancelář spol. s r.o. |
3 |
1 079 078 Kč |
|
|
Techem, spol. s r. o. |
1 |
955 836 Kč |
|
|
TESLA LIGHTING s.r.o. |
2 |
817 479 Kč |
|
|
RENOVA PV s.r.o. |
1 |
625 643 Kč |
|
|
Ekologické a inženýrské stavby, spol. s r.o., zkratka EKIS, spol. s r.o. |
1 |
606 694 Kč |
|
|
Martin Holada |
1 |
603 790 Kč |
|
|
SUDOP PRAHA a.s. |
1 |
466 092 Kč |
|
|
Jaroslav Kučírek |
1 |
465 026 Kč |
|
|
JOSBEA a.s. |
1 |
400 000 Kč |
|
|
KLIMONT s.r.o. |
1 |
314 317 Kč |
|
|
DIPOS J&C spol.s r.o. |
1 |
241 347 Kč |
|
|
Ondřej - Meissner, spol. s r.o. |
1 |
227 758 Kč |
|
|
DOZNA s.r.o. |
2 |
185 663 Kč |
|
|
Truhlářství Jurek s.r.o. |
1 |
181 458 Kč |
|
|
PRO-CONSULT s.r.o. |
1 |
180 290 Kč |
|
|
LITA SPORT s.r.o. |
1 |
179 355 Kč |
|
|
ŠAMBERGER SOLUTIONS s.r.o. |
1 |
159 115 Kč |
|
|
Studnařství Čermák s.r.o. |
1 |
119 488 Kč |
|
|
Jan Kochlík |
1 |
118 380 Kč |
|
|
Imramovská - vegetační úpravy s.r.o. |
1 |
117 243 Kč |
|
|
Monika Benitezová |
1 |
97 500 Kč |
|
|
BOHEMIA Poděbrady s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Lesáček s.r.o. |
1 |
85 181 Kč |
|
|
SPORTSERVIS s.r.o. |
1 |
83 994 Kč |
|
|
Kovofit s.r.o. |
1 |
79 195 Kč |
|
|
PRAMENY 2020, a.s. |
1 |
10 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha-Čakovice v 2025 ve výši 1 250 171 Kč
|
Obor Zemědělství
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BonSoft s.r.o. |
4 |
1 940 606 Kč |
|
|
ASTRA zahrady s.r.o. |
3 |
1 378 811 Kč |
|
|
TERRA FLORIDA, v.o.s. |
4 |
410 190 Kč |
|
|
Ing. Vít Kocián |
1 |
251 680 Kč |
|
|
Daniel Kajpr |
1 |
248 958 Kč |
|
|
LuMa-Enc, s.r.o. |
1 |
212 754 Kč |
|
|
Imramovská - vegetační úpravy s.r.o. |
1 |
117 243 Kč |
|
|
Marie Žižková |
1 |
67 015 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha-Čakovice v 2025 ve výši 1 250 171 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DATACENTRUM systems & consulting, a.s. |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
UNIQA pojišťovna, a.s. |
1 |
628 355 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
444 412 Kč |
|
|
Global Payments s.r.o. |
1 |
62 920 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha-Čakovice v 2025 ve výši 1 250 171 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 38,10 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Chytil & Mann, advokátní kancelář s.r.o. |
2 |
8 245 571 Kč |
|
|
nar. 1974 |
2 |
6 850 171 Kč |
|
|
nar. 1977 |
1 |
3 100 000 Kč |
|
|
MARLO VYSOČANY s.r.o. |
2 |
2 500 343 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Athabaska Praha, z. s. |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
Zámecký park Čakovice s.r.o. |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
BLACK ANGELS, z.s. |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
Golden Spires, s.r.o. |
1 |
1 250 171 Kč |
|
|
Prague Tigers z.s. |
1 |
623 750 Kč |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
4 |
235 950 Kč |
|
|
TJ AVIA Čakovice, z.s. |
2 |
207 675 Kč |
|
|
Pražská teplárenská a.s. |
1 |
60 924 Kč |
|
|
Prague Handball Club, z. s. |
1 |
55 500 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
12 100 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha-Čakovice v 2025 ve výši 1 250 171 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TJ AVIA Čakovice, z.s. |
3 |
1 385 000 Kč |
|
|
DPU ENERGY s.r.o. |
1 |
1 160 753 Kč |
|
|
PRO CEDOP s.r.o. |
1 |
589 270 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost u kostela sv. Remigia Praha - Čakovice |
1 |
500 000 Kč |
|
|
SK Třeboradice z.s. |
2 |
390 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Praha - Miškovice |
2 |
135 000 Kč |
|
|
Cirkus - centrum pro rodinu, z. ú. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Prague Tigers z.s. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Bílej mlejn, z.s. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Klub LíPa, z.s. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Česká akademie tradičního karate Fudokan-spolek |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Farní charita Praha Čakovice |
1 |
75 000 Kč |
|
|
Florbalová akademie Čakovice, pobočný spolek BLACK ANGELS |
1 |
75 000 Kč |
|
|
Sousedský Třeboradický Spolek |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Škola Taekwon-do Dan-Gun, z.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Athabaska Praha, z. s. |
1 |
57 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha-Čakovice v 2025 ve výši 1 250 171 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 7,38
|
|
Počet bodů 7,38 znamená pro Městská část Praha-Čakovice celkově
1104. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1228 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0263 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0777 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0262 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0351 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0408 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0044 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,2544 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1501 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,738
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
7,38
|
|
Výsledný K-Index
|
7,379 |
|