Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 37 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0934 odpovídá 9,34 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0025 odpovídá 0,25 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 61 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1540 odpovídá 15,40 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0076 odpovídá 0,76 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0025 odpovídá 0,25 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 12 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0303 odpovídá 3,03 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FRONTIER TECHNOLOGIES, s.r.o. |
1 |
133 146 314 Kč |
|
|
JTH Apartments Novoveská s.r.o. |
1 |
46 101 000 Kč |
|
|
Trigema Building a.s. |
8 |
22 106 679 Kč |
|
|
Antesto s.r.o. |
2 |
8 375 025 Kč |
|
|
SBD Stará náves, bytové družstvo |
1 |
8 315 193 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
25 |
7 740 200 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
3 |
5 878 233 Kč |
|
|
ACS Praha 918, a.s. |
3 |
5 289 263 Kč |
|
|
IPPOS BOHEMIA s.r.o. |
8 |
5 265 006 Kč |
|
|
Jakub Štěpánek |
6 |
5 228 916 Kč |
|
|
S com ENERGO s.r.o. |
3 |
4 934 736 Kč |
|
|
VOSMED s.r.o. |
5 |
4 248 802 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
2 |
3 735 810 Kč |
|
|
Olejníček Jan, JUDr., advokát |
4 |
2 800 849 Kč |
|
|
CorCo Systems a.s. |
3 |
2 357 916 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
3 |
2 298 616 Kč |
|
|
RTM STAV, s.r.o. |
13 |
2 232 242 Kč |
|
|
IPODEC - ČISTÉ MĚSTO a.s. |
10 |
2 047 643 Kč |
|
|
AVIANT SECURITY s.r.o. |
1 |
1 943 175 Kč |
|
|
J&T BANKA, a.s. |
2 |
1 815 566 Kč |
|
|
Kubelka Martin nar. 1982 |
2 |
1 815 566 Kč |
|
|
HOMMELBY, s.r.o. |
2 |
1 681 900 Kč |
|
|
STIS stavební a inženýrská společnost, s.r.o. |
1 |
1 681 900 Kč |
|
|
CONACT, s.r.o. |
7 |
1 453 694 Kč |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Praha 9 |
3 |
1 148 000 Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
1 |
1 147 988 Kč |
|
|
Tomáš Brabec |
4 |
1 052 963 Kč |
|
|
IKEA Česká republika, s.r.o. |
4 |
1 041 943 Kč |
|
|
Trenéři ve škole, z.s. |
2 |
1 006 000 Kč |
|
|
Events 4 you, z.s. |
1 |
982 400 Kč |
|
|
Karel Moravec |
7 |
964 564 Kč |
|
|
Architektonická kancelář Křivka s.r.o. |
6 |
961 587 Kč |
|
|
Triangl, a.s. |
2 |
940 369 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
TJ Letov Letňany z.s. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
JTH Letňany s.r.o. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
Euro Queen a.s. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
CONTEG Czech a.s. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
Tögel Vladimír, JUDr., advokátní kancelář |
1 |
907 783 Kč |
|
|
Projekt Rýmařovská s.r.o. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
PŘ |
1 |
907 783 Kč |
|
|
Housličky, s.r.o. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
Pavel Dobrovský - BETA s.r.o. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
Avion development a.s. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
OK-TOURS a.s. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
Letňany Development land 2 s.r.o. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
6 |
677 771 Kč |
|
|
Stavební společnost Šlehofer, s.r.o. |
4 |
665 831 Kč |
|
|
Basskid Production s.r.o. |
3 |
653 909 Kč |
|
|
CATANIA GROUP s.r.o. |
1 |
603 790 Kč |
|
|
Oprava komunikací Zoubek, s.r.o. |
3 |
586 608 Kč |
|
|
HighTech Industries s.r.o. |
1 |
580 503 Kč |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
3 |
578 472 Kč |
|
|
Prague Management Security s.r.o. |
1 |
551 030 Kč |
|
|
BOHUC stav s.r.o. |
2 |
529 549 Kč |
|
|
SPIE STS spol. s r.o. |
2 |
485 905 Kč |
|
|
MUDr. Lenka MŰLLNEROVÁ |
1 |
480 536 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
479 201 Kč |
|
|
MVOT s.r.o. |
1 |
466 100 Kč |
|
|
DOZNA s.r.o. |
2 |
460 526 Kč |
|
|
JUDr. Pavlína Uhlířová, Ph.D., advokátka |
1 |
450 000 Kč |
|
|
BUTRA GROUP s.r.o. |
2 |
419 740 Kč |
|
|
Ing. Pavel Matiska |
2 |
406 232 Kč |
|
|
Mgr. Jan Kosina |
2 |
396 900 Kč |
|
|
Stěhování Podrazil Praha s.r.o. |
1 |
395 000 Kč |
|
|
Chatbot Chetty s.r.o. |
1 |
373 044 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
HURRICANE FACTORY PRAHA s.r.o. |
3 |
359 770 Kč |
|
|
Společenství Vamberská č.p. 298, 299, Praha 18 |
1 |
358 250 Kč |
|
|
Ing. Miloslav Štěpán |
3 |
351 808 Kč |
|
|
Prague Triathlon Team z.s. |
1 |
338 529 Kč |
|
|
Jan Mrňák |
2 |
336 400 Kč |
|
|
Ing. arch. Lukáš Pitoňák |
2 |
332 000 Kč |
|
|
AL.21 s.r.o. |
1 |
328 046 Kč |
|
|
Quantcom, a.s. |
1 |
318 738 Kč |
|
|
M connections s.r.o. |
1 |
317 200 Kč |
|
|
INDUSTRY MEASURING,spol. s r.o.,ve zkratce INMES,spol. s r.o. |
2 |
309 717 Kč |
|
|
Mgr. Simona Roupcová |
2 |
302 640 Kč |
|
|
Kazimírka z.s. |
2 |
301 000 Kč |
|
|
BSS Praha s.r.o. |
1 |
291 200 Kč |
|
|
A4BS s.r.o. |
2 |
284 957 Kč |
|
|
NNB s.r.o. |
1 |
275 000 Kč |
|
|
Klub Slunečnice, z.ú. |
2 |
273 000 Kč |
|
|
LM Dent s.r.o. |
1 |
272 640 Kč |
|
|
Urban-furniture s.r.o. |
1 |
263 115 Kč |
|
|
Ing. Kohlová Jana |
1 |
254 100 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Rýmařovská 360, 361, 362 |
5 |
253 940 Kč |
|
|
www.scio.cz, s.r.o. |
1 |
250 476 Kč |
|
|
GLOBUS, spol. s r.o. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
QCM, s.r.o. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
IMMUNO-FLOW,s.r.o. |
1 |
248 020 Kč |
|
|
NICOM, a.s. |
1 |
243 936 Kč |
|
|
act legal s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
235 000 Kč |
|
|
IBFF Fit Kids Czech Republic, z.s. |
2 |
233 000 Kč |
|
|
Centrum zdraví, s.r.o. |
1 |
233 000 Kč |
|
|
WEBHOUSE, s.r.o. |
1 |
232 313 Kč |
|
|
MP LIFTS s.r.o. |
1 |
231 490 Kč |
|
|
SPAK - SF s.r.o. |
2 |
228 743 Kč |
|
|
Marie Schvarzová |
2 |
224 042 Kč |
|
|
Tereza Vašnovská |
1 |
216 900 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 18 v 2025 ve výši 907 783 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Jakub Štěpánek |
5 |
|
|
Olejníček Jan, JUDr., advokát |
2 |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
|
|
CorCo Systems a.s. |
2 |
|
|
J&T BANKA, a.s. |
2 |
|
|
Kubelka Martin nar. 1982 |
2 |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
TJ Letov Letňany z.s. |
1 |
|
|
JTH Letňany s.r.o. |
1 |
|
|
Euro Queen a.s. |
1 |
|
|
CONTEG Czech a.s. |
1 |
|
|
Tögel Vladimír, JUDr., advokátní kancelář |
1 |
|
|
Projekt Rýmařovská s.r.o. |
1 |
|
|
PŘ |
1 |
|
|
Housličky, s.r.o. |
1 |
|
|
Pavel Dobrovský - BETA s.r.o. |
1 |
|
|
Avion development a.s. |
1 |
|
|
ACS Praha 918, a.s. |
1 |
|
|
OK-TOURS a.s. |
1 |
|
|
Letňany Development land 2 s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 18 v 2025 ve výši 907 783 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 6 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,21.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HOMMELBY, s.r.o. |
2 |
1 681 900 Kč |
|
|
CorCo Systems a.s. |
1 |
907 783 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 18 v 2025 ve výši 907 783 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 15,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Antesto s.r.o. |
2 |
8 375 025 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
2 |
3 735 810 Kč |
|
|
Jakub Štěpánek |
2 |
1 597 783 Kč |
|
|
Olejníček Jan, JUDr., advokát |
1 |
907 783 Kč |
|
|
CorCo Systems a.s. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
CATANIA GROUP s.r.o. |
1 |
603 790 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
4 |
488 976 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
479 201 Kč |
|
|
Chatbot Chetty s.r.o. |
1 |
373 044 Kč |
|
|
BSS Praha s.r.o. |
1 |
291 200 Kč |
|
|
QCM, s.r.o. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
WEBHOUSE, s.r.o. |
1 |
232 313 Kč |
|
|
TeamViewer Germany GmbH |
1 |
79 752 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 18 v 2025 ve výši 907 783 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
1 |
83 200 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 18 v 2025 ve výši 907 783 Kč
|
Obor Stroje a zařízení
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Jakub Štěpánek |
2 |
1 815 566 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 18 v 2025 ve výši 907 783 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 2,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FRONTIER TECHNOLOGIES, s.r.o. |
1 |
133 146 314 Kč |
|
|
Trigema Building a.s. |
6 |
20 093 267 Kč |
|
|
SBD Stará náves, bytové družstvo |
1 |
8 315 193 Kč |
|
|
IPPOS BOHEMIA s.r.o. |
7 |
4 999 708 Kč |
|
|
S com ENERGO s.r.o. |
2 |
4 708 168 Kč |
|
|
RTM STAV, s.r.o. |
11 |
2 084 330 Kč |
|
|
STIS stavební a inženýrská společnost, s.r.o. |
1 |
1 681 900 Kč |
|
|
CONACT, s.r.o. |
7 |
1 453 694 Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
1 |
1 147 988 Kč |
|
|
Projekt Rýmařovská s.r.o. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
Avion development a.s. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
Architektonická kancelář Křivka s.r.o. |
5 |
893 609 Kč |
|
|
Karel Moravec |
6 |
886 090 Kč |
|
|
Stavební společnost Šlehofer, s.r.o. |
3 |
592 097 Kč |
|
|
BOHUC stav s.r.o. |
2 |
529 549 Kč |
|
|
DOZNA s.r.o. |
2 |
460 526 Kč |
|
|
VOSMED s.r.o. |
2 |
419 203 Kč |
|
|
Ing. arch. Lukáš Pitoňák |
2 |
332 000 Kč |
|
|
SPAK - SF s.r.o. |
2 |
228 743 Kč |
|
|
BenPeg s.r.o. |
1 |
215 640 Kč |
|
|
Pražské vodovody a kanalizace, a.s. |
1 |
151 085 Kč |
|
|
Ing. Pavel Lučan |
1 |
149 980 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
134 264 Kč |
|
|
PRO-CONSULT s.r.o. |
1 |
114 950 Kč |
|
|
H & M spol. s r.o. |
1 |
105 948 Kč |
|
|
Ing. Boleslav Březina |
1 |
93 896 Kč |
|
|
IPODEC - ČISTÉ MĚSTO a.s. |
1 |
88 353 Kč |
|
|
F. KONRÁD s.r.o. |
1 |
75 000 Kč |
|
|
Boppe s.r.o. |
1 |
32 389 Kč |
|
|
Triangl, a.s. |
1 |
10 000 Kč |
|
|
MS Kaskády Ivanovice s.r.o. |
1 |
1 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 18 v 2025 ve výši 907 783 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Pavel Dobrovský - BETA s.r.o. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
1 |
415 800 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 18 v 2025 ve výši 907 783 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
3 |
2 298 616 Kč |
|
|
J&T BANKA, a.s. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
INDUSTRY MEASURING,spol. s r.o.,ve zkratce INMES,spol. s r.o. |
1 |
238 193 Kč |
|
|
Evropská rozvojová agentura, s.r.o. |
1 |
99 220 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 18 v 2025 ve výši 907 783 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 16,07 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ACS Praha 918, a.s. |
3 |
5 289 263 Kč |
|
|
Kubelka Martin nar. 1982 |
2 |
1 815 566 Kč |
|
|
Olejníček Jan, JUDr., advokát |
2 |
985 283 Kč |
|
|
TJ Letov Letňany z.s. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
CONTEG Czech a.s. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
Tögel Vladimír, JUDr., advokátní kancelář |
1 |
907 783 Kč |
|
|
J&T BANKA, a.s. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
PŘ |
1 |
907 783 Kč |
|
|
Housličky, s.r.o. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
MUDr. Lenka MŰLLNEROVÁ |
1 |
480 536 Kč |
|
|
MVOT s.r.o. |
1 |
466 100 Kč |
|
|
JUDr. Pavlína Uhlířová, Ph.D., advokátka |
1 |
450 000 Kč |
|
|
Společenství Vamberská č.p. 298, 299, Praha 18 |
1 |
358 250 Kč |
|
|
Quantcom, a.s. |
1 |
318 738 Kč |
|
|
Mgr. Simona Roupcová |
2 |
302 640 Kč |
|
|
LM Dent s.r.o. |
1 |
272 640 Kč |
|
|
IMMUNO-FLOW,s.r.o. |
1 |
248 020 Kč |
|
|
act legal s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
235 000 Kč |
|
|
Centrum zdraví, s.r.o. |
1 |
233 000 Kč |
|
|
sECOnd hand for ALL s.r.o. |
1 |
214 704 Kč |
|
|
BestPrice Food s.r.o. |
1 |
207 618 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
2 |
199 771 Kč |
|
|
MUDr. Štefan MARTON |
1 |
167 739 Kč |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
2 |
162 672 Kč |
|
|
Národní institut pro bezpečnostní informace z.ú. |
1 |
162 000 Kč |
|
|
A G s spol.s r.o. |
3 |
144 656 Kč |
|
|
PREVMEDIC LETŇANY s.r.o. |
1 |
135 218 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Rýmařovská 360, 361, 362 |
4 |
132 040 Kč |
|
|
Chrenek, Toman, Kotrba advokátní kancelář spol. s r. o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Dr. KRAUS International s.r.o. |
1 |
120 189 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Kbely |
1 |
114 400 Kč |
|
|
Prague Tigers z.s. |
1 |
104 650 Kč |
|
|
4NL a.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Spolek Fittime |
1 |
88 000 Kč |
|
|
TJ AVIA Čakovice, z.s. |
1 |
82 400 Kč |
|
|
Beata Karpin |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Nataliya Horbunova |
1 |
59 640 Kč |
|
|
Circulos Group s.r.o. |
1 |
35 211 Kč |
|
|
Studio Motýlek, s.r.o. |
1 |
34 295 Kč |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Praha 9 |
1 |
24 000 Kč |
|
|
Společenství vlastníků pro dům Křivoklátská 254-258 |
2 |
11 200 Kč |
|
|
RENGL, s.r.o. |
1 |
9 077 Kč |
|
|
Karolína Francová |
1 |
8 833 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 18 v 2025 ve výši 907 783 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 7,69 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OK-TOURS a.s. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
Oprava komunikací Zoubek, s.r.o. |
3 |
586 608 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
2 |
558 300 Kč |
|
|
Stěhování Podrazil Praha s.r.o. |
1 |
395 000 Kč |
|
|
IPPOS BOHEMIA s.r.o. |
1 |
265 298 Kč |
|
|
MP LIFTS s.r.o. |
1 |
231 490 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
156 090 Kč |
|
|
MAXIMUM Services s.r.o. |
1 |
138 281 Kč |
|
|
BESY CO spol. s r.o. |
1 |
123 236 Kč |
|
|
RTM STAV, s.r.o. |
1 |
102 486 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 18 v 2025 ve výši 907 783 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 6,25 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Praha 9 |
1 |
1 100 000 Kč |
|
|
Events 4 you, z.s. |
1 |
982 400 Kč |
|
|
Euro Queen a.s. |
1 |
907 783 Kč |
|
|
Olejníček Jan, JUDr., advokát |
1 |
907 783 Kč |
|
|
CorCo Systems a.s. |
1 |
542 350 Kč |
|
|
Kazimírka z.s. |
2 |
301 000 Kč |
|
|
Klub Slunečnice, z.ú. |
2 |
273 000 Kč |
|
|
IBFF Fit Kids Czech Republic, z.s. |
2 |
233 000 Kč |
|
|
Nadace THE KELLNER FAMILY FOUNDATION |
1 |
207 000 Kč |
|
|
Volnočasové a sportovní centrum PP, z.s. |
2 |
153 000 Kč |
|
|
Petr Baláž |
2 |
146 000 Kč |
|
|
Klub seniorů Praha 18, z.s. |
1 |
136 000 Kč |
|
|
BLACK ANGELS, z.s. |
1 |
135 000 Kč |
|
|
Fotbalová akademie Praha z.s. |
1 |
127 000 Kč |
|
|
SK PROSEK PRAHA |
1 |
123 000 Kč |
|
|
BADMINTONOVÁ ŠKOLA LETŇANY z.s. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
SC PRAHA ŠERM, spolek |
1 |
113 000 Kč |
|
|
FC PRAHA, z.s. |
1 |
105 000 Kč |
|
|
Animals Praha z.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Stárneme ve zdraví, z.ú. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
BigBoard Praha, a.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Praha - Letňany |
1 |
90 000 Kč |
|
|
TJ AVIA Čakovice, z.s. |
1 |
86 000 Kč |
|
|
SK KAMIWAZA KARATE z.s. |
1 |
84 000 Kč |
|
|
Prague Tigers z.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Spejbl Gym z.s. |
1 |
51 000 Kč |
|
|
Stehlíková Klára |
1 |
50 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 18 v 2025 ve výši 907 783 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,73
|
|
Počet bodů 6,73 znamená pro Městská část Praha 18 celkově
1015. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0934 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0025 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1351 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0357 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0076 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0025 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0303 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1540 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2122 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,673
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,73
|
|
Výsledný K-Index
|
6,734 |
|