Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0152 odpovídá 1,52 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 3 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0076 odpovídá 0,76 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 38 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0960 odpovídá 9,60 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0177 odpovídá 1,77 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 23 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0581 odpovídá 5,81 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Insastav s.r.o. |
11 |
139 813 967 Kč |
|
|
SK-53852869 |
3 |
117 913 933 Kč |
|
|
ENERGON stavební, s.r.o. |
5 |
28 321 719 Kč |
|
|
Viale Living a.s. |
1 |
20 079 418 Kč |
|
|
INGBAU CZ s.r.o. |
3 |
17 433 683 Kč |
|
|
FREKO a.s. |
1 |
14 959 669 Kč |
|
|
ELIZZA s.r.o. |
5 |
13 689 676 Kč |
|
|
PWB stavby s.r.o. |
1 |
12 000 604 Kč |
|
|
Pražský INGBAU s.r.o. |
1 |
10 114 878 Kč |
|
|
JRD Omega s.r.o. |
1 |
5 411 350 Kč |
|
|
GASTRO-EIS-TECHNIK CZ s.r.o. |
1 |
5 098 940 Kč |
|
|
GAPARK s.r.o. |
1 |
5 028 821 Kč |
|
|
Euroservis budov s.r.o. |
7 |
3 925 124 Kč |
|
|
SEADON s.r.o. |
3 |
3 626 181 Kč |
|
|
LSK GREEN DEVELOP s.r.o. |
1 |
3 584 257 Kč |
|
|
Hlaváček & partner, s.r.o. |
5 |
3 457 575 Kč |
|
|
LOXIA a.s. |
1 |
3 291 200 Kč |
|
|
Andiro realizace s.r.o. |
6 |
3 009 770 Kč |
|
|
GARTENSTA PLUS s.r.o. |
14 |
2 861 114 Kč |
|
|
Rezidence Švehlova s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Jánská 4 s.r.o. |
1 |
2 400 000 Kč |
|
|
A-SKI s.r.o. |
1 |
2 303 285 Kč |
|
|
Jaroslav Bejvančický |
1 |
2 216 720 Kč |
|
|
PROHEAT s.r.o. |
7 |
1 886 318 Kč |
|
|
ACTIVA spol. s r.o. |
2 |
1 803 507 Kč |
|
|
V.L.2001, s.r.o. |
1 |
1 785 960 Kč |
|
|
LOXIA Consulting s.r.o. |
2 |
1 766 600 Kč |
|
|
TRONIC CONTROL, s.r.o. |
1 |
1 745 718 Kč |
|
|
JG stavby s.r.o. |
11 |
1 721 813 Kč |
|
|
TOM - computer, s.r.o. |
3 |
1 706 100 Kč |
|
|
MIRSTA WAY s.r.o. |
2 |
1 542 411 Kč |
|
|
Miroslava Hussarová |
1 |
1 520 286 Kč |
|
|
Pražská plynárenská Distribuce, a.s. |
2 |
1 509 000 Kč |
|
|
Jiří Fišer |
2 |
1 469 540 Kč |
|
|
WIZYR s.r.o. |
1 |
1 467 125 Kč |
|
|
Tenisový klub Horní Měcholupy, z.s. |
2 |
1 422 258 Kč |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
4 |
1 375 734 Kč |
|
|
Pavel Hussar |
1 |
1 351 240 Kč |
|
|
Jan Sehnal |
1 |
1 351 240 Kč |
|
|
VH - STAV s.r.o. |
1 |
1 351 240 Kč |
|
|
Mandy produkty s.r.o. |
1 |
1 351 240 Kč |
|
|
Q-Facility a.s. |
1 |
1 351 240 Kč |
|
|
R - PROMOTION PRAHA s.r.o. |
1 |
1 351 240 Kč |
|
|
Lucie Kaislerová |
1 |
1 328 238 Kč |
|
|
ZEN-For.IT s.r.o. |
1 |
1 250 000 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
2 |
1 179 868 Kč |
|
|
Office Gate s.r.o. |
6 |
1 160 000 Kč |
|
|
AVE Pražské komunální služby a.s. |
7 |
1 101 037 Kč |
|
|
Pražská energetika, a.s. |
3 |
1 089 000 Kč |
|
|
STAMET, s. r. o. |
1 |
1 073 125 Kč |
|
|
IFASTAV - inženýrská a stavební s.r.o. |
4 |
1 034 204 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost u kostela Stětí sv. Jana Křtitele Praha - Hostivař |
1 |
1 000 000 Kč |
|
|
Stavební inženýrství s.r.o. |
4 |
988 570 Kč |
|
|
Pavel Benda |
12 |
987 641 Kč |
|
|
EMEA s.r.o. |
1 |
986 019 Kč |
|
|
Jaroslav Anýž |
1 |
929 749 Kč |
|
|
Vitaliya Ukrainska |
1 |
836 715 Kč |
|
|
DATACENTRUM systems & consulting, a.s. |
2 |
822 800 Kč |
|
|
4soft, s.r.o. |
1 |
797 254 Kč |
|
|
Marcela Kalibová |
2 |
758 766 Kč |
|
|
INPROS PRAHA a.s. |
1 |
748 990 Kč |
|
|
NÁBYTEK SPRINT s.r.o. |
8 |
721 540 Kč |
|
|
Karel Korbel |
6 |
677 476 Kč |
|
|
Váš praktik s.r.o. |
1 |
604 019 Kč |
|
|
R-Projekt 07 Praha s.r.o. |
1 |
603 790 Kč |
|
|
LKT Bohemia s.r.o. |
3 |
592 338 Kč |
|
|
POZKOM s.r.o. |
2 |
589 754 Kč |
|
|
Robert Bielski |
1 |
545 105 Kč |
|
|
SPIUS ,spol. s r.o. |
4 |
543 249 Kč |
|
|
Jana Jelínková |
1 |
530 990 Kč |
|
|
Olejníček Jan, JUDr., advokát |
3 |
521 430 Kč |
|
|
PRO-CONSULT s.r.o. |
3 |
514 250 Kč |
|
|
PRO-REKO, s.r.o. |
1 |
482 540 Kč |
|
|
Ing. Jaroslav Kubát |
3 |
475 672 Kč |
|
|
Denisa Nyklová |
5 |
458 656 Kč |
|
|
Ida Mouchová |
1 |
437 923 Kč |
|
|
Společnost DUHA, z.ú. |
1 |
434 239 Kč |
|
|
HOSTIK s.r.o. |
1 |
432 440 Kč |
|
|
CEBU a.s. |
3 |
430 539 Kč |
|
|
ASTRON print, s.r.o. |
2 |
396 230 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
2 |
392 800 Kč |
|
|
Dräger Safety s.r.o. |
2 |
387 069 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
386 805 Kč |
|
|
Trenéři ve škole, z.s. |
1 |
376 576 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
2 |
370 000 Kč |
|
|
Radka Buchtová |
1 |
365 506 Kč |
|
|
D-PLUS PROJEKTOVÁ A INŽENÝRSKÁ a.s. |
1 |
344 850 Kč |
|
|
Servis jeřábů, a.s. |
1 |
330 669 Kč |
|
|
Mark2 Corporation Czech a.s. |
1 |
325 974 Kč |
|
|
Zdeněk Musil |
1 |
324 027 Kč |
|
|
MarkeT4you, s.r.o. |
1 |
324 010 Kč |
|
|
EL-EX spol. s r.o. |
2 |
323 542 Kč |
|
|
M connections s.r.o. |
1 |
317 117 Kč |
|
|
YOUR SYSTEM, spol.s r.o. |
2 |
317 000 Kč |
|
|
HCV group a.s. |
2 |
310 000 Kč |
|
|
ASD Servis, s.r.o. |
2 |
308 620 Kč |
|
|
FK Horní Měcholupy 1932, z.s. |
1 |
301 290 Kč |
|
|
mmcité a.s. |
2 |
295 469 Kč |
|
|
Václav ČERMÁK |
1 |
295 000 Kč |
|
|
Ing.arch. Jiří Baroch |
1 |
285 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 15 v 2025 ve výši 1 351 240 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Pražská plynárenská Distribuce, a.s. |
1 |
|
|
Pavel Hussar |
1 |
|
|
Jan Sehnal |
1 |
|
|
VH - STAV s.r.o. |
1 |
|
|
Jiří Fišer |
1 |
|
|
Mandy produkty s.r.o. |
1 |
|
|
Q-Facility a.s. |
1 |
|
|
Tenisový klub Horní Měcholupy, z.s. |
1 |
|
|
R - PROMOTION PRAHA s.r.o. |
1 |
|
|
MIRSTA WAY s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 15 v 2025 ve výši 1 351 240 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 2 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,24.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SK-53852869 |
1 |
36 765 054 Kč |
|
|
Pražský INGBAU s.r.o. |
1 |
10 114 878 Kč |
|
|
INGBAU CZ s.r.o. |
1 |
8 444 796 Kč |
|
|
ELIZZA s.r.o. |
1 |
6 279 685 Kč |
|
|
JRD Omega s.r.o. |
1 |
5 411 350 Kč |
|
|
GASTRO-EIS-TECHNIK CZ s.r.o. |
1 |
5 098 940 Kč |
|
|
SEADON s.r.o. |
3 |
3 626 181 Kč |
|
|
LOXIA a.s. |
1 |
3 291 200 Kč |
|
|
Jánská 4 s.r.o. |
1 |
2 400 000 Kč |
|
|
LOXIA Consulting s.r.o. |
2 |
1 766 600 Kč |
|
|
TRONIC CONTROL, s.r.o. |
1 |
1 745 718 Kč |
|
|
WIZYR s.r.o. |
1 |
1 467 125 Kč |
|
|
Stavební inženýrství s.r.o. |
4 |
988 570 Kč |
|
|
4soft, s.r.o. |
1 |
797 254 Kč |
|
|
IFASTAV - inženýrská a stavební s.r.o. |
3 |
792 611 Kč |
|
|
INPROS PRAHA a.s. |
1 |
748 990 Kč |
|
|
Hlaváček & partner, s.r.o. |
2 |
735 075 Kč |
|
|
R-Projekt 07 Praha s.r.o. |
1 |
603 790 Kč |
|
|
PRO-CONSULT s.r.o. |
3 |
514 250 Kč |
|
|
Insastav s.r.o. |
2 |
482 687 Kč |
|
|
PRO-REKO, s.r.o. |
1 |
482 540 Kč |
|
|
Ing. Jaroslav Kubát |
3 |
475 672 Kč |
|
|
Denisa Nyklová |
5 |
458 656 Kč |
|
|
VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. |
1 |
229 900 Kč |
|
|
Euroservis budov s.r.o. |
2 |
208 972 Kč |
|
|
JG stavby s.r.o. |
2 |
183 746 Kč |
|
|
ELBABAT s.r.o. |
1 |
180 000 Kč |
|
|
ATELIER RENO, spol. s r.o. |
1 |
177 023 Kč |
|
|
AVS Projekt, s.r.o. |
1 |
176 660 Kč |
|
|
4G consite s.r.o. |
1 |
157 300 Kč |
|
|
ALFA inženýring, spol. s r.o. |
1 |
156 816 Kč |
|
|
"sinpps s.r.o." |
1 |
138 545 Kč |
|
|
Karel Korbel |
1 |
130 834 Kč |
|
|
Pražské vodovody a kanalizace, a.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o. |
1 |
98 784 Kč |
|
|
PROFI COLOR, s.r.o |
1 |
95 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 15 v 2025 ve výši 1 351 240 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 11, tj. 19,61 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Insastav s.r.o. |
1 |
138 151 401 Kč |
|
|
Viale Living a.s. |
1 |
20 079 418 Kč |
|
|
GAPARK s.r.o. |
1 |
5 028 821 Kč |
|
|
Jaroslav Bejvančický |
1 |
2 216 720 Kč |
|
|
MIRSTA WAY s.r.o. |
2 |
1 542 411 Kč |
|
|
Miroslava Hussarová |
1 |
1 520 286 Kč |
|
|
Pražská plynárenská Distribuce, a.s. |
2 |
1 509 000 Kč |
|
|
PREdistribuce, a.s. |
4 |
1 375 734 Kč |
|
|
Pavel Hussar |
1 |
1 351 240 Kč |
|
|
Jan Sehnal |
1 |
1 351 240 Kč |
|
|
VH - STAV s.r.o. |
1 |
1 351 240 Kč |
|
|
Jiří Fišer |
1 |
1 351 240 Kč |
|
|
Mandy produkty s.r.o. |
1 |
1 351 240 Kč |
|
|
Q-Facility a.s. |
1 |
1 351 240 Kč |
|
|
Tenisový klub Horní Měcholupy, z.s. |
1 |
1 351 240 Kč |
|
|
R - PROMOTION PRAHA s.r.o. |
1 |
1 351 240 Kč |
|
|
Lucie Kaislerová |
1 |
1 328 238 Kč |
|
|
Jaroslav Anýž |
1 |
929 749 Kč |
|
|
Vitaliya Ukrainska |
1 |
836 715 Kč |
|
|
Marcela Kalibová |
2 |
758 766 Kč |
|
|
Váš praktik s.r.o. |
1 |
604 019 Kč |
|
|
Robert Bielski |
1 |
545 105 Kč |
|
|
Jana Jelínková |
1 |
530 990 Kč |
|
|
Ida Mouchová |
1 |
437 923 Kč |
|
|
Společnost DUHA, z.ú. |
1 |
434 239 Kč |
|
|
HOSTIK s.r.o. |
1 |
432 440 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
386 805 Kč |
|
|
Radka Buchtová |
1 |
365 506 Kč |
|
|
Zdeněk Musil |
1 |
324 027 Kč |
|
|
MarkeT4you, s.r.o. |
1 |
324 010 Kč |
|
|
Kateřina Kalibová |
1 |
252 922 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Jan Janda |
1 |
233 611 Kč |
|
|
Margit Rejzková |
1 |
211 916 Kč |
|
|
SBF Development Praha, s.r.o. |
1 |
199 650 Kč |
|
|
SPIUS ,spol. s r.o. |
1 |
176 854 Kč |
|
|
Karel Korbel |
1 |
149 919 Kč |
|
|
Hostivařská lékárna s.r.o. |
1 |
116 640 Kč |
|
|
Společenství vlastníků U Dvojdomů 820 a 821 |
1 |
94 544 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Sáňkařská 940 - 943 |
1 |
77 373 Kč |
|
|
Olejníček Jan, JUDr., advokát |
1 |
72 600 Kč |
|
|
TOROS CF, v.o.s. |
1 |
64 387 Kč |
|
|
Mgr. Barbora Anderlová |
1 |
57 504 Kč |
|
|
TOTEM CZECH s.r.o. |
1 |
57 504 Kč |
|
|
SBEKO s.r.o. |
1 |
57 504 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 15 v 2025 ve výši 1 351 240 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SK-53852869 |
2 |
81 148 878 Kč |
|
|
Insastav s.r.o. |
2 |
475 017 Kč |
|
|
Trenéři ve škole, z.s. |
1 |
376 576 Kč |
|
|
KAMENNÝ-KOBEREC.eu s.r.o. |
1 |
83 980 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Městská část Praha 15 v 2025 ve výši 1 351 240 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,99
|
|
Počet bodů 5,99 znamená pro Městská část Praha 15 celkově
875. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0152 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0076 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1180 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0500 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0177 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0581 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0960 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2364 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,599
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,99
|
|
Výsledný K-Index
|
5,989 |
|