Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0053 odpovídá 0,53 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 2 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0021 odpovídá 0,21 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 135 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1438 odpovídá 14,38 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0138 odpovídá 1,38 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0011 odpovídá 0,11 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Velké zakázky se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Energie AG Kolín a.s. |
12 |
944 631 958 Kč |
|
|
AVE Kolín s.r.o. |
17 |
248 389 744 Kč |
|
|
VPP Group a.s. |
4 |
164 972 620 Kč |
|
|
KONSIT a.s. |
1 |
114 209 557 Kč |
|
|
PORR a.s. |
6 |
62 815 649 Kč |
|
|
KVIS Pardubice a.s. |
5 |
43 131 639 Kč |
|
|
BFK service a.s. |
3 |
39 946 541 Kč |
|
|
CE-DA servis s.r.o. |
9 |
24 863 423 Kč |
|
|
A SPORT PRODUKT s.r.o. |
1 |
21 779 996 Kč |
|
|
DI PROJEKT s.r.o. |
8 |
15 455 989 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
8 |
13 549 149 Kč |
|
|
KUNST, spol. s r.o. |
1 |
12 643 738 Kč |
|
|
Karel Hudec |
27 |
11 776 654 Kč |
|
|
VAŇKÁT provádění staveb s.r.o. |
16 |
11 188 098 Kč |
|
|
PKbau s.r.o. |
3 |
11 062 358 Kč |
|
|
OTISTAV s.r.o. |
7 |
11 049 122 Kč |
|
|
WANDEL CZECH s.r.o. |
2 |
10 585 326 Kč |
|
|
MEPRO s.r.o. |
7 |
8 557 340 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
8 475 596 Kč |
|
|
SATES ČECHY s.r.o. |
4 |
8 233 049 Kč |
|
|
SC Kolín, z.s. |
4 |
8 035 619 Kč |
|
|
NENADAL s.r.o. |
2 |
7 057 244 Kč |
|
|
Kenast s.r.o. |
2 |
6 078 975 Kč |
|
|
SC Mountfield Kolín s.r.o. |
3 |
5 930 000 Kč |
|
|
GARRNER Systems s.r.o. |
2 |
5 808 000 Kč |
|
|
Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. |
6 |
5 719 290 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Kolín |
3 |
5 639 720 Kč |
|
|
Veolia Energie Kolín, a.s. |
3 |
5 296 800 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
2 |
5 214 110 Kč |
|
|
Kolínská sladovna s.r.o. |
2 |
4 939 440 Kč |
|
|
SPEL, a.s. |
12 |
4 880 113 Kč |
|
|
AKANT ART, v.o.s. |
4 |
4 627 608 Kč |
|
|
SK Sparta Kolín,z.s. |
5 |
4 607 415 Kč |
|
|
Masák & Partner, s.r.o. |
3 |
4 161 300 Kč |
|
|
Inženýrské stavby Mencl s.r.o. |
3 |
4 118 975 Kč |
|
|
PIS PECHAL, s.r.o. |
3 |
4 114 110 Kč |
|
|
Výtahy Pardubice a.s. |
5 |
3 715 992 Kč |
|
|
Jitka Molnárová |
1 |
3 600 000 Kč |
|
|
IBR ART s.r.o. |
5 |
3 598 296 Kč |
|
|
Z&S Apache Team, z.s. |
6 |
3 419 018 Kč |
|
|
Energy Benefit Centre a.s. |
1 |
3 356 540 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
4 |
3 269 420 Kč |
|
|
Okresní autobusová doprava Kolín, s.r.o. |
2 |
3 009 720 Kč |
|
|
Barbora Kolín, spol. s r.o. |
1 |
3 002 525 Kč |
|
|
Realitní a stavební společnost s.r.o. |
2 |
2 973 329 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
2 |
2 920 445 Kč |
|
|
Karel Hudec |
3 |
2 886 528 Kč |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
4 |
2 753 018 Kč |
|
|
ARCHA - inženýrská agentura, a.s. |
13 |
2 655 062 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
3 |
2 610 040 Kč |
|
|
Atregia s.r.o. |
2 |
2 580 435 Kč |
|
|
APRIS s.r.o. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
SATER - PROJEKT s.r.o. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
L&scape s.r.o. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
IRBOS s.r.o. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
Židovské muzeum v Praze |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
Projekt Haly s.r.o. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
drawING project, s.r.o. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
VPP Beta s.r.o. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
HIGHWAY DESIGN, s.r.o. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
Jana Kubínová |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
Ing. arch. MgA. Mateásko David |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
Kristýna Petříková |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
RAISA, spol. s r.o. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
RACIOTERM s.r.o. |
1 |
2 245 760 Kč |
|
|
Štěpánka Kaftanová |
1 |
2 188 325 Kč |
|
|
Handball club Kolín, z.s. |
5 |
2 137 635 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Kolín - atletika |
3 |
2 093 051 Kč |
|
|
F1 facility CZ s. r. o. |
2 |
2 079 056 Kč |
|
|
BusinessCom a.s. |
3 |
2 031 820 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Kolín |
7 |
1 949 257 Kč |
|
|
STREETPARK s.r.o. |
2 |
1 793 372 Kč |
|
|
OLFIN Car s.r.o. |
3 |
1 787 000 Kč |
|
|
Emil Kyncl |
2 |
1 639 517 Kč |
|
|
Dřevokrov, spol. s r.o. |
6 |
1 633 350 Kč |
|
|
Petr Zvědělík |
2 |
1 512 527 Kč |
|
|
TKVintegration s.r.o. |
1 |
1 498 024 Kč |
|
|
Blažek a Bureš, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
1 469 569 Kč |
|
|
COR INTERIORS s.r.o. |
2 |
1 465 432 Kč |
|
|
VÝTAHY Čelákovice s.r.o. |
1 |
1 461 765 Kč |
|
|
WIC-NET, s.r.o. |
8 |
1 404 079 Kč |
|
|
SK Volejbal Kolín, z.s. |
3 |
1 383 397 Kč |
|
|
MIGBAU s.r.o. |
2 |
1 334 109 Kč |
|
|
V.P.N., spol. s r. o. |
1 |
1 326 747 Kč |
|
|
JM - Elektro s.r.o. |
2 |
1 308 505 Kč |
|
|
Kasal Tomáš, Mgr.Bc., advokát |
1 |
1 296 781 Kč |
|
|
Jiří Dušátko |
6 |
1 292 658 Kč |
|
|
Abatec CZ, s.r.o. |
1 |
1 286 230 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Zličská 1363, 1364, Kolín V |
1 |
1 285 184 Kč |
|
|
KDZ, spol. s r.o. |
1 |
1 273 068 Kč |
|
|
Basketbal Kolín z.s. |
3 |
1 230 000 Kč |
|
|
Petr Linart |
11 |
1 177 846 Kč |
|
|
Safeconn s.r.o. |
6 |
1 155 360 Kč |
|
|
Michal Minarčík |
2 |
1 121 065 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
4 |
1 051 255 Kč |
|
|
Dozoring s.r.o. |
9 |
1 049 070 Kč |
|
|
ING-FOREST s.r.o. |
1 |
1 019 358 Kč |
|
|
Středisko pro úspory energie s.r.o. |
2 |
1 018 820 Kč |
|
|
Triangl, a.s. |
1 |
1 004 080 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kolín v 2025 ve výši 2 469 720 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
DI PROJEKT s.r.o. |
6 |
|
|
Karel Hudec |
3 |
|
|
MEPRO s.r.o. |
2 |
|
|
Kolínská sladovna s.r.o. |
2 |
|
|
CE-DA servis s.r.o. |
2 |
|
|
PIS PECHAL, s.r.o. |
1 |
|
|
AKANT ART, v.o.s. |
1 |
|
|
Inženýrské stavby Mencl s.r.o. |
1 |
|
|
APRIS s.r.o. |
1 |
|
|
SATER - PROJEKT s.r.o. |
1 |
|
|
Karel Hudec |
1 |
|
|
L&scape s.r.o. |
1 |
|
|
SATES ČECHY s.r.o. |
1 |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
|
|
KVIS Pardubice a.s. |
1 |
|
|
IRBOS s.r.o. |
1 |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
1 |
|
|
Židovské muzeum v Praze |
1 |
|
|
Projekt Haly s.r.o. |
1 |
|
|
drawING project, s.r.o. |
1 |
|
|
Energie AG Kolín a.s. |
1 |
|
|
VAŇKÁT provádění staveb s.r.o. |
1 |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
1 |
|
|
Římskokatolická farnost Kolín |
1 |
|
|
Okresní autobusová doprava Kolín, s.r.o. |
1 |
|
|
VPP Beta s.r.o. |
1 |
|
|
PORR a.s. |
1 |
|
|
HIGHWAY DESIGN, s.r.o. |
1 |
|
|
Jana Kubínová |
1 |
|
|
Ing. arch. MgA. Mateásko David |
1 |
|
|
AVE Kolín s.r.o. |
1 |
|
|
Z&S Apache Team, z.s. |
1 |
|
|
Atregia s.r.o. |
1 |
|
|
Kristýna Petříková |
1 |
|
|
Masák & Partner, s.r.o. |
1 |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
1 |
|
|
RAISA, spol. s r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kolín v 2025 ve výši 2 469 720 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
NENADAL s.r.o. |
1 |
6 791 641 Kč |
|
|
GARRNER Systems s.r.o. |
1 |
4 210 800 Kč |
|
|
Jitka Molnárová |
1 |
3 600 000 Kč |
|
|
Realitní a stavební společnost s.r.o. |
1 |
2 316 750 Kč |
|
|
IBR ART s.r.o. |
1 |
2 260 034 Kč |
|
|
AVE Kolín s.r.o. |
1 |
2 244 217 Kč |
|
|
SK Sparta Kolín,z.s. |
1 |
2 200 000 Kč |
|
|
Veolia Energie Kolín, a.s. |
1 |
2 088 100 Kč |
|
|
OTISTAV s.r.o. |
1 |
2 072 928 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Kolín - atletika |
1 |
1 840 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kolín v 2025 ve výši 2 469 720 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 3 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,24.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 6,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. |
2 |
3 726 000 Kč |
|
|
Okresní autobusová doprava Kolín, s.r.o. |
2 |
3 009 720 Kč |
|
|
OLFIN Car s.r.o. |
3 |
1 787 000 Kč |
|
|
SPEL, a.s. |
1 |
1 738 770 Kč |
|
|
MCE - elektroinstalace s.r.o. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Sicco Central s.r.o. |
1 |
150 849 Kč |
|
|
SPEL Manufacturing s.r.o. |
1 |
132 000 Kč |
|
|
Jiří Šmejkal |
1 |
96 000 Kč |
|
|
MOBILBOARD s.r.o. |
1 |
90 817 Kč |
|
|
Dudla Lukáš nar. 1994 |
1 |
61 500 Kč |
|
|
Patria RP Ovčáry, s.r.o. |
1 |
60 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kolín v 2025 ve výši 2 469 720 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 5,13 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
IRBOS s.r.o. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
RAISA, spol. s r.o. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
SPEL, a.s. |
7 |
2 344 469 Kč |
|
|
BusinessCom a.s. |
2 |
1 961 640 Kč |
|
|
TKVintegration s.r.o. |
1 |
1 498 024 Kč |
|
|
AVE Kolín s.r.o. |
1 |
1 211 147 Kč |
|
|
REX, s.r.o. |
1 |
696 960 Kč |
|
|
Středisko pro úspory energie s.r.o. |
1 |
447 700 Kč |
|
|
Petr Linart |
3 |
423 500 Kč |
|
|
Antonín Slepánek |
5 |
405 350 Kč |
|
|
Medical Information Technologies, s.r.o. |
1 |
359 370 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
1 |
342 915 Kč |
|
|
Jan Zvelebil |
2 |
312 000 Kč |
|
|
AZ PROJECT spol. s r.o. |
1 |
290 400 Kč |
|
|
SYSTEMATICA s.r.o. |
1 |
240 282 Kč |
|
|
Tomáš Russ |
2 |
150 040 Kč |
|
|
MgA. Kocourek Martin |
1 |
132 000 Kč |
|
|
Ing. Jan Hnilička |
1 |
114 746 Kč |
|
|
Colsys s.r.o. |
1 |
95 951 Kč |
|
|
Safeconn s.r.o. |
1 |
89 834 Kč |
|
|
Bc. Martin Cepek |
1 |
84 095 Kč |
|
|
PIS PECHAL, s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Citymind solutions s.r.o. |
1 |
72 455 Kč |
|
|
ETERNAL, s.r.o. |
1 |
7 783 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kolín v 2025 ve výši 2 469 720 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 10,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Energie AG Kolín a.s. |
4 |
939 799 300 Kč |
|
|
Veolia Energie Kolín, a.s. |
2 |
3 421 800 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
nextbike Czech Republic s.r.o. |
1 |
500 000 Kč |
|
|
Krchovová Iveta, MUDr. nar. 1971 |
1 |
110 000 Kč |
|
|
René Vallo |
1 |
49 176 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kolín v 2025 ve výši 2 469 720 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 7,79 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Kolínská sladovna s.r.o. |
2 |
4 939 440 Kč |
|
|
Barbora Kolín, spol. s r.o. |
1 |
3 002 525 Kč |
|
|
Karel Hudec |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
Jana Kubínová |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
Kristýna Petříková |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
Karel Hudec |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
Štěpánka Kaftanová |
1 |
2 188 325 Kč |
|
|
Blažek a Bureš, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
1 469 569 Kč |
|
|
Kasal Tomáš, Mgr.Bc., advokát |
1 |
1 296 781 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Zličská 1363, 1364, Kolín V |
1 |
1 285 184 Kč |
|
|
Energie AG Kolín a.s. |
1 |
982 476 Kč |
|
|
SIS Construction a.s. |
1 |
936 225 Kč |
|
|
Vantage Towers s.r.o. |
1 |
907 500 Kč |
|
|
MG MILAN s.r.o. |
1 |
792 267 Kč |
|
|
Mgr. TOMÁŠ PROKOP, advokát |
1 |
740 956 Kč |
|
|
Jančák Boris, JUDr. |
1 |
740 956 Kč |
|
|
Bednářová Zdeňka, Mgr. |
1 |
713 863 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
641 548 Kč |
|
|
Sicco Central s.r.o. |
2 |
536 207 Kč |
|
|
DECOLED s.r.o. |
1 |
530 603 Kč |
|
|
Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. |
1 |
500 000 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
4 |
373 598 Kč |
|
|
SPEL, a.s. |
1 |
367 356 Kč |
|
|
PLKH s.r.o. |
1 |
347 770 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Masarykova 821,822,823, Kolín |
1 |
304 720 Kč |
|
|
POLINE s.r.o. |
2 |
285 218 Kč |
|
|
Mela, o.p.s. |
4 |
281 088 Kč |
|
|
RENGL, s.r.o. |
1 |
254 100 Kč |
|
|
IBR ART s.r.o. |
1 |
234 304 Kč |
|
|
IR.Construction s.r.o. |
1 |
227 500 Kč |
|
|
Ing. Michal Drahorád, Ph.D. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
PK Management s.r.o. |
1 |
198 000 Kč |
|
|
Doudová Jiřina nar. 1970 |
1 |
197 400 Kč |
|
|
DERMA dermatologické centrum MUDr. Andrea Cabrnochová s.r.o. |
1 |
186 663 Kč |
|
|
FOKUS Mladá Boleslav z.s. |
2 |
170 028 Kč |
|
|
Markéta Březinová |
1 |
166 980 Kč |
|
|
APELEN Valuation a.s. |
2 |
157 300 Kč |
|
|
JD Apartments s.r.o. |
1 |
157 000 Kč |
|
|
MUDr. Milan Rak |
1 |
146 633 Kč |
|
|
Popel Jiří nar. 1955 |
1 |
145 600 Kč |
|
|
Scarlett Vondrušková |
1 |
138 000 Kč |
|
|
JON.CZ s.r.o. |
1 |
124 267 Kč |
|
|
GLICE CZ, s.r.o. |
1 |
117 370 Kč |
|
|
Ambulance - Kolín spol. s r.o. |
1 |
110 548 Kč |
|
|
DUŠAN SPITZER |
1 |
107 613 Kč |
|
|
Společenství vlastníků Želivského 806, Kolín IV |
1 |
102 550 Kč |
|
|
Kučerová Soňa, Ing. nar. 1987 |
1 |
101 694 Kč |
|
|
MUDr. Zdeňka Vodičková s.r.o. |
1 |
96 041 Kč |
|
|
Dvořák Filip, Mgr. nar. 1977 |
1 |
87 600 Kč |
|
|
Horáček Miroslav nar. 1965 |
1 |
77 762 Kč |
|
|
Handball club Kolín, z.s. |
1 |
72 000 Kč |
|
|
KARDIOMA s.r.o. |
1 |
71 534 Kč |
|
|
Ordinace-Groh s.r.o. |
1 |
70 148 Kč |
|
|
Michael Havránek |
1 |
69 000 Kč |
|
|
Červinka Jakub nar. 1992 |
1 |
65 376 Kč |
|
|
Dementia Institut, z.ú. |
1 |
62 808 Kč |
|
|
Kubeš Jaroslav, Ing. Bc. nar. 1974 |
1 |
61 620 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek ul. Bratří Čapků 606 a 618, v Kolíně II |
1 |
58 600 Kč |
|
|
Yusen Logistics (Czech) s.r.o. |
1 |
53 900 Kč |
|
|
Zikeš František |
1 |
49 950 Kč |
|
|
KLUB VODNÍCH SPORTŮ KOLÍN - SANDBERK, pobočný spolek SVoČR |
1 |
30 097 Kč |
|
|
BILLA, spol. s r. o. |
1 |
27 360 Kč |
|
|
Jan Vidrna |
1 |
11 356 Kč |
|
|
PaedDr. Naděžda Pácalová |
1 |
9 634 Kč |
|
|
Andrea Kalousová |
1 |
4 752 Kč |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
1 |
6 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kolín v 2025 ve výši 2 469 720 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 22,22 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
3 |
2 610 040 Kč |
|
|
Židovské muzeum v Praze |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
LKA s.r.o. |
1 |
464 640 Kč |
|
|
Ing. Jiří Čarský, Ph.D. |
1 |
450 000 Kč |
|
|
Pospíchal Tomáš, Mgr. - soudní exekutor |
1 |
181 500 Kč |
|
|
UNIQA pojišťovna, a.s. |
1 |
136 620 Kč |
|
|
ATLAS AUDIT s.r.o. |
1 |
127 050 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kolín v 2025 ve výši 2 469 720 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GARRNER Systems s.r.o. |
2 |
5 808 000 Kč |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
2 |
2 675 420 Kč |
|
|
AVE Kolín s.r.o. |
2 |
2 556 230 Kč |
|
|
2 B Services s.r.o. |
1 |
863 940 Kč |
|
|
Karel Hudec |
1 |
76 667 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kolín v 2025 ve výši 2 469 720 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 28, tj. 8,52 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AVE Kolín s.r.o. |
11 |
244 153 119 Kč |
|
|
PORR a.s. |
6 |
62 815 649 Kč |
|
|
CE-DA servis s.r.o. |
9 |
24 863 423 Kč |
|
|
A SPORT PRODUKT s.r.o. |
1 |
21 779 996 Kč |
|
|
VPP Group a.s. |
3 |
20 860 410 Kč |
|
|
DI PROJEKT s.r.o. |
8 |
15 455 989 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
7 |
13 080 489 Kč |
|
|
KUNST, spol. s r.o. |
1 |
12 643 738 Kč |
|
|
VAŇKÁT provádění staveb s.r.o. |
15 |
11 067 257 Kč |
|
|
PKbau s.r.o. |
3 |
11 062 358 Kč |
|
|
OTISTAV s.r.o. |
7 |
11 049 122 Kč |
|
|
MEPRO s.r.o. |
7 |
8 557 340 Kč |
|
|
SATES ČECHY s.r.o. |
3 |
8 112 339 Kč |
|
|
NENADAL s.r.o. |
2 |
7 057 244 Kč |
|
|
Kenast s.r.o. |
1 |
5 840 459 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
2 |
5 214 110 Kč |
|
|
KVIS Pardubice a.s. |
4 |
4 996 826 Kč |
|
|
AKANT ART, v.o.s. |
4 |
4 627 608 Kč |
|
|
Masák & Partner, s.r.o. |
3 |
4 161 300 Kč |
|
|
Inženýrské stavby Mencl s.r.o. |
3 |
4 118 975 Kč |
|
|
PIS PECHAL, s.r.o. |
2 |
4 041 510 Kč |
|
|
Karel Hudec |
16 |
3 767 392 Kč |
|
|
Jitka Molnárová |
1 |
3 600 000 Kč |
|
|
Výtahy Pardubice a.s. |
3 |
3 559 584 Kč |
|
|
IBR ART s.r.o. |
4 |
3 363 991 Kč |
|
|
Energy Benefit Centre a.s. |
1 |
3 356 540 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
4 |
3 269 420 Kč |
|
|
Realitní a stavební společnost s.r.o. |
2 |
2 973 329 Kč |
|
|
ARCHA - inženýrská agentura, a.s. |
13 |
2 655 062 Kč |
|
|
Atregia s.r.o. |
2 |
2 580 435 Kč |
|
|
APRIS s.r.o. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
SATER - PROJEKT s.r.o. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
L&scape s.r.o. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
Projekt Haly s.r.o. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
drawING project, s.r.o. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
VPP Beta s.r.o. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
HIGHWAY DESIGN, s.r.o. |
1 |
2 469 720 Kč |
|
|
RACIOTERM s.r.o. |
1 |
2 245 760 Kč |
|
|
F1 facility CZ s. r. o. |
2 |
2 079 056 Kč |
|
|
Veolia Energie Kolín, a.s. |
1 |
1 875 000 Kč |
|
|
STREETPARK s.r.o. |
1 |
1 709 488 Kč |
|
|
Emil Kyncl |
2 |
1 639 517 Kč |
|
|
Dřevokrov, spol. s r.o. |
5 |
1 528 356 Kč |
|
|
COR INTERIORS s.r.o. |
2 |
1 465 432 Kč |
|
|
VÝTAHY Čelákovice s.r.o. |
1 |
1 461 765 Kč |
|
|
WIC-NET, s.r.o. |
7 |
1 377 943 Kč |
|
|
MIGBAU s.r.o. |
2 |
1 334 109 Kč |
|
|
WANDEL CZECH s.r.o. |
1 |
1 329 788 Kč |
|
|
V.P.N., spol. s r. o. |
1 |
1 326 747 Kč |
|
|
JM - Elektro s.r.o. |
2 |
1 308 505 Kč |
|
|
Abatec CZ, s.r.o. |
1 |
1 286 230 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
4 |
1 051 255 Kč |
|
|
Dozoring s.r.o. |
8 |
976 470 Kč |
|
|
Jiří Dušátko |
3 |
972 685 Kč |
|
|
MESSA Invest s.r.o. |
4 |
936 372 Kč |
|
|
TESMO,s.r.o. |
1 |
935 479 Kč |
|
|
Proiectura Dana s.r.o. |
4 |
922 746 Kč |
|
|
Martin Všetečka |
2 |
876 250 Kč |
|
|
S4A, s.r.o. |
3 |
774 400 Kč |
|
|
Holty s.r.o. |
2 |
754 435 Kč |
|
|
OSVĚTLOVÁNÍ MĚST s.r.o. |
2 |
746 691 Kč |
|
|
Revitali s.r.o. |
3 |
713 900 Kč |
|
|
Vacuum Global s.r.o. |
1 |
638 286 Kč |
|
|
Ing.arch. MUDRA JAN |
2 |
635 250 Kč |
|
|
Energie AG Kolín a.s. |
3 |
633 358 Kč |
|
|
DEREKA s.r.o. |
1 |
600 000 Kč |
|
|
Středisko pro úspory energie s.r.o. |
1 |
571 120 Kč |
|
|
Tomáš Máj |
4 |
568 646 Kč |
|
|
PAMAK s.r.o. |
3 |
553 027 Kč |
|
|
Jensovsky, s.r.o. |
2 |
528 395 Kč |
|
|
4K - stav, s.r.o. |
1 |
526 350 Kč |
|
|
Timao s.r.o. |
1 |
497 794 Kč |
|
|
Michal Minarčík |
1 |
489 294 Kč |
|
|
H3 ateliér s.r.o. |
2 |
471 032 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
1 |
450 725 Kč |
|
|
Ladislav Nespěchal |
3 |
448 493 Kč |
|
|
Jindřich Kmoníček |
3 |
444 518 Kč |
|
|
Karel Hudec |
2 |
416 808 Kč |
|
|
V + H Kolín s.r.o. |
2 |
414 584 Kč |
|
|
monom works s.r.o. |
2 |
392 491 Kč |
|
|
Gaudia Design s.r.o. |
2 |
391 970 Kč |
|
|
Jiří Nosek |
2 |
390 000 Kč |
|
|
Roman Franc |
3 |
383 163 Kč |
|
|
LABSKÁ, strojní a stavební společnost s.r.o. |
1 |
369 692 Kč |
|
|
VKM Projekt s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
2 |
351 410 Kč |
|
|
JD projekt s.r.o. |
1 |
311 817 Kč |
|
|
Paleček Kolín, s.r.o. |
2 |
305 888 Kč |
|
|
PAVOUCI s.r.o. |
1 |
302 198 Kč |
|
|
ALARM KFS, s.r.o. |
1 |
299 390 Kč |
|
|
Mgr. Miloš Krejsa |
1 |
298 870 Kč |
|
|
LAMIROZ s.r.o. |
2 |
296 534 Kč |
|
|
VECTURA Pardubice s.r.o. |
1 |
296 450 Kč |
|
|
Roadstav s.r.o. |
1 |
296 342 Kč |
|
|
AZ PROJECT spol. s r.o. |
2 |
289 190 Kč |
|
|
FEMONT VTZ, s.r.o. |
1 |
279 476 Kč |
|
|
Jakub Krupička |
1 |
249 696 Kč |
|
|
Michal Ščerbanič |
1 |
236 605 Kč |
|
|
René Gacka |
1 |
229 663 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kolín v 2025 ve výši 2 469 720 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 1,23 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SC Kolín, z.s. |
4 |
8 035 619 Kč |
|
|
SC Mountfield Kolín s.r.o. |
3 |
5 930 000 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Kolín |
2 |
5 469 720 Kč |
|
|
SK Sparta Kolín,z.s. |
5 |
4 607 415 Kč |
|
|
Z&S Apache Team, z.s. |
6 |
3 419 018 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Kolín - atletika |
2 |
2 080 430 Kč |
|
|
Handball club Kolín, z.s. |
4 |
2 065 635 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Kolín |
7 |
1 949 257 Kč |
|
|
Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o. |
3 |
1 493 290 Kč |
|
|
SK Volejbal Kolín, z.s. |
3 |
1 383 397 Kč |
|
|
Basketbal Kolín z.s. |
3 |
1 230 000 Kč |
|
|
FBC Pitbulls Kolín, z.s. |
4 |
842 613 Kč |
|
|
VOLNO, sdružení pro pomoc rodinám dětí s postižením, z. ú. |
3 |
750 000 Kč |
|
|
Mela, o.p.s. |
3 |
640 000 Kč |
|
|
Štítarský SK, z.s. |
3 |
573 160 Kč |
|
|
LTC Kolín - tenis club |
4 |
544 465 Kč |
|
|
Spirála pomoci, o.p.s. |
2 |
500 000 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
1 |
500 000 Kč |
|
|
Farní charita Kolín |
3 |
403 000 Kč |
|
|
Prostor plus o.p.s. |
2 |
400 000 Kč |
|
|
Sportovní oddíl plavání Kolín, z.s. |
2 |
392 366 Kč |
|
|
Stáj Václav Kolín, z.s. |
3 |
335 747 Kč |
|
|
TAEHAN - klub korejských bojových umění, z.s. |
3 |
311 334 Kč |
|
|
Malichová Tereza nar. 1962 |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Sport Kolín, z.s. |
3 |
286 981 Kč |
|
|
Navrátil Václav, Ing., CSc. nar. 1947 |
1 |
282 000 Kč |
|
|
Kuželkářský Klub Kolín, z.s. |
3 |
257 900 Kč |
|
|
SH ČMS - Okresní sdružení hasičů Kolín |
2 |
250 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Zibohlavy |
3 |
247 295 Kč |
|
|
Kolínská řepařská drážka, z.s. |
1 |
230 000 Kč |
|
|
TJ START KOLÍN, z.s. |
3 |
223 787 Kč |
|
|
ArenA Kolín, z.s. |
1 |
215 877 Kč |
|
|
Tenisový klub PTA Kolín, z.s. |
2 |
213 637 Kč |
|
|
AHC Senior centrum Kolín s.r.o. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
FOKUS Mladá Boleslav z.s. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Kolínský majáles z. s. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy |
1 |
200 000 Kč |
|
|
CrossDance Kolín, z.s. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Vembloud Korfbal Club Kolín z.s. |
2 |
199 166 Kč |
|
|
Dance Club Inferno z.s. |
1 |
190 224 Kč |
|
|
Kočičí oči, z.s. |
1 |
190 000 Kč |
|
|
SKUPINA HISTORICKÉHO ŠERMU PÁNI Z KOLÍNA |
2 |
175 000 Kč |
|
|
Militaris z.s. |
1 |
165 000 Kč |
|
|
Harmonie 1872 Kolín - spolek hudebníků, příznivců a přátel orchestru Františka Kmocha v Kolíně |
1 |
160 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Sendražice |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Clementas Kolín, z.ú. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Štítary |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Junák - český skaut, 1. středisko Kolín, z. s. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Clementas Mlékovice, s.r.o. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
POST BELLUM, z. ú. |
1 |
149 500 Kč |
|
|
Česká tábornická unie - T.K. Oregon Kolín, p.s. |
2 |
148 406 Kč |
|
|
TJ AGRO Kolín z.s. |
2 |
147 480 Kč |
|
|
Centrum pro integraci cizinců, o.p.s. |
2 |
140 000 Kč |
|
|
AVE Kolín s.r.o. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
Povídej, z. s. |
1 |
125 000 Kč |
|
|
TJ Sokol Sendražice, z.s. |
1 |
124 533 Kč |
|
|
Respondeo, z. s. |
1 |
110 000 Kč |
|
|
Potravinová banka Central, z. s. |
1 |
105 000 Kč |
|
|
Ing. Petr Ledvina |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Oblastní charita Kutná Hora |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Pravoslavná církevní obec v Kolíně |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Senevida Gama s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
EasyPark Czechia s.r.o. |
1 |
94 656 Kč |
|
|
Aeroklub Kolín z.s. |
1 |
90 921 Kč |
|
|
LECCOS, z.s. |
1 |
85 000 Kč |
|
|
Okresní rada Asociace školních sportovních klubů České republiky Kolín, pobočný spolek |
1 |
85 000 Kč |
|
|
Dementia Institut, z.ú. |
1 |
83 300 Kč |
|
|
Fit Studio Energy Kolín, zapsaný spolek |
1 |
81 103 Kč |
|
|
Židovská obec v Praze |
1 |
80 000 Kč |
|
|
ČSS, z.s. - sportovně střelecký klub DDM Kolín |
1 |
75 000 Kč |
|
|
Klub přátel Františka Kmocha, z.s. |
1 |
75 000 Kč |
|
|
Společnost Amatérské divadlo a svět, z. s. |
1 |
75 000 Kč |
|
|
Klub kolínských turistů, z.s. |
2 |
74 581 Kč |
|
|
Grant Help, s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Markéta Březinová |
1 |
70 277 Kč |
|
|
Braunensis Art Productions s.r.o. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
KLUB VODNÍCH SPORTŮ KOLÍN - SANDBERK, pobočný spolek SVoČR |
2 |
61 655 Kč |
|
|
Společnost Václava Morávka z.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
KOPOS KOLÍN a.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Sodovkárna Kolín s.r.o. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Next Step Festival, z.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
ČSS, z.s. - sportovně střelecký klub Kolín |
2 |
59 760 Kč |
|
|
Junák - český skaut, přístav Poutníci Kolín, z. s. |
1 |
58 406 Kč |
|
|
Asociace TOM, ČR, TOM 21126 Zálesáci Kolín |
1 |
58 406 Kč |
|
|
Pionýr, z. s. - 6. pionýrská skupina Kolín |
1 |
58 406 Kč |
|
|
Junák - český skaut, přístav Slanečci Kolín, z. s. |
1 |
58 406 Kč |
|
|
Scarlett Vondrušková |
1 |
58 080 Kč |
|
|
Sportovní spolek Ju-Jutsu Kolín |
1 |
53 823 Kč |
|
|
Sportovní klub Fortuna Kolín, z.s. |
2 |
52 780 Kč |
|
|
Kocourek Milan nar. 1946 |
1 |
52 500 Kč |
|
|
Český kynologický svaz ZKO Kolín - Borky - 273 |
1 |
49 652 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kolín v 2025 ve výši 2 469 720 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,94
|
|
Počet bodů 5,94 znamená pro Město Kolín celkově
862. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0053 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0021 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1517 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0095 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0138 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0244 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0011 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1438 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2420 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,594
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,94
|
|
Výsledný K-Index
|
5,938 |
|