Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 36 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0520 odpovídá 5,20 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 81 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1171 odpovídá 11,71 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0159 odpovídá 1,59 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 17 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0246 odpovídá 2,46 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ŠNAJDR stavby Mělník, s.r.o. |
12 |
41 039 111 Kč |
|
|
Mělnické kulturní centrum, z.ú. |
5 |
40 926 184 Kč |
|
|
ZEPRIS s.r.o. |
6 |
39 088 510 Kč |
|
|
Sirůček a Patík s.r.o. |
2 |
35 847 353 Kč |
|
|
ALSTAP s.r.o. |
2 |
35 052 352 Kč |
|
|
STAVEBNÍ FIRMA NEUMANN s.r.o. |
11 |
35 015 679 Kč |
|
|
ZELLAND, s.r.o. |
9 |
29 281 769 Kč |
|
|
Mystic constructions spol. s r.o. |
1 |
27 285 500 Kč |
|
|
Sport-Technik Bohemia s.r.o. |
2 |
20 925 435 Kč |
|
|
VOSTAV s.r.o. |
2 |
14 022 862 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
11 |
12 769 831 Kč |
|
|
VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. |
4 |
8 583 709 Kč |
|
|
DOMECOS s.r.o. |
4 |
7 513 290 Kč |
|
|
OTISTAV s.r.o. |
6 |
7 322 426 Kč |
|
|
Středočeské vodárny, a.s. |
8 |
6 275 055 Kč |
|
|
FCC BEC, s.r.o. |
10 |
5 835 141 Kč |
|
|
IWU, s.r.o. |
2 |
5 803 084 Kč |
|
|
Valvera s.r.o. |
2 |
5 617 637 Kč |
|
|
GARTENSTA PLUS s.r.o. |
3 |
5 526 351 Kč |
|
|
4soft, s.r.o. |
7 |
5 206 602 Kč |
|
|
Fireo, s.r.o. |
2 |
4 841 657 Kč |
|
|
KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o. |
2 |
4 839 998 Kč |
|
|
ÚSTŘEDNÍ VYTÁPĚNÍ H.G.L.V. s.r.o. |
13 |
4 672 274 Kč |
|
|
Kontrapost s.r.o. |
8 |
4 592 536 Kč |
|
|
ICETECHNIK.CZ, s.r.o. |
1 |
4 588 320 Kč |
|
|
VÝTAHY Mělník s.r.o. |
6 |
3 618 053 Kč |
|
|
VALOUCH SERVUS, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
3 616 690 Kč |
|
|
TJ EMĚ Mělník, z.s. |
7 |
3 534 422 Kč |
|
|
Petr Pacanda |
1 |
3 509 024 Kč |
|
|
RP Mělník, s.r.o. |
4 |
3 494 467 Kč |
|
|
Hradecká lesní a dřevařská společnost a.s. |
4 |
3 494 467 Kč |
|
|
desk architekti s. r. o. |
5 |
3 333 550 Kč |
|
|
Jaroslav Wertheim |
2 |
3 273 617 Kč |
|
|
Marbes s.r.o. |
2 |
3 137 527 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce |
7 |
2 966 335 Kč |
|
|
LB BOHEMIA, s.r.o. |
2 |
2 959 899 Kč |
|
|
PM stavby a reality s.r.o. |
5 |
2 753 115 Kč |
|
|
fast production s.r.o. |
3 |
2 718 814 Kč |
|
|
MAKRA, spol. s r.o. |
1 |
2 666 477 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost - proboštství Mělník |
3 |
2 585 750 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
3 |
2 500 000 Kč |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
1 |
2 332 396 Kč |
|
|
ARCHMA s.r.o. |
8 |
2 222 165 Kč |
|
|
FK PŠOVKA MĚLNÍK |
7 |
2 141 499 Kč |
|
|
Martin Šubrt |
12 |
2 135 975 Kč |
|
|
TFM servis, s.r.o. |
4 |
2 132 017 Kč |
|
|
ZL Production s.r.o. |
1 |
1 996 500 Kč |
|
|
ZL Pro s.r.o. |
1 |
1 979 802 Kč |
|
|
PROJEKT servis spol. s r.o. |
5 |
1 979 560 Kč |
|
|
Ing. Jakub Horák |
8 |
1 893 275 Kč |
|
|
HRDLIČKA spol.s r.o. |
4 |
1 756 501 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
1 748 000 Kč |
|
|
SaM silnice a mosty a.s. |
1 |
1 747 777 Kč |
|
|
Mělnické stráně a.s. |
2 |
1 747 234 Kč |
|
|
Tenisový oddíl SK Mělník, z.s. |
5 |
1 723 867 Kč |
|
|
Zoltán Szajko |
1 |
1 669 800 Kč |
|
|
Jaroslav Horák |
6 |
1 613 195 Kč |
|
|
ING-FOREST s.r.o. |
1 |
1 603 637 Kč |
|
|
Elektro IdealStav s.r.o. |
5 |
1 531 408 Kč |
|
|
Epoque events s.r.o. |
3 |
1 523 617 Kč |
|
|
JPM Group s.r.o. |
2 |
1 518 366 Kč |
|
|
Vavruška Jiří, DiS. |
4 |
1 464 055 Kč |
|
|
BS projekt architektonická a projekční kancelář s.r.o. |
4 |
1 432 640 Kč |
|
|
JD-Stavební Inženýrství, s.r.o. |
6 |
1 356 410 Kč |
|
|
MV ENERGY s.r.o. |
2 |
1 332 042 Kč |
|
|
Klub veslařů mělnických 1881, z.s. |
5 |
1 306 359 Kč |
|
|
OSA, z.s. |
2 |
1 291 980 Kč |
|
|
Michal Helebrant |
2 |
1 226 223 Kč |
|
|
Jaroslav Šimek |
3 |
1 133 328 Kč |
|
|
Miroslava Bukačová |
1 |
1 132 910 Kč |
|
|
Jezdecký klub Mělník, z.s. |
6 |
1 114 879 Kč |
|
|
Ing. David Horáček |
2 |
1 113 617 Kč |
|
|
ATELIER 11 HRADEC KRÁLOVÉ s.r.o. |
2 |
1 086 190 Kč |
|
|
DS-Technology, s.r.o. |
5 |
1 082 383 Kč |
|
|
Vinkler stavby s.r.o. |
6 |
1 078 740 Kč |
|
|
Techni-Safe s.r.o. |
3 |
917 850 Kč |
|
|
Džakula Biz, s.r.o. |
1 |
912 567 Kč |
|
|
"sinpps s.r.o." |
3 |
908 710 Kč |
|
|
Házená Mělník z.s. |
3 |
893 498 Kč |
|
|
DesignFloors s.r.o. |
3 |
893 374 Kč |
|
|
EuroClean, s.r.o. |
1 |
891 800 Kč |
|
|
Vladimír Kempfer |
4 |
884 590 Kč |
|
|
Poutní pravoslavný chrám sv. Ludmily v Mělníku, z.s. |
1 |
873 617 Kč |
|
|
Zbyněk Šnajdr |
1 |
873 617 Kč |
|
|
KOUTECKÝ s.r.o. |
1 |
873 617 Kč |
|
|
Michal Rybář |
1 |
873 617 Kč |
|
|
Věra Prokopová |
1 |
873 617 Kč |
|
|
WEGA recycling s.r.o. |
1 |
873 617 Kč |
|
|
Petr Silovský |
1 |
873 617 Kč |
|
|
Maksym Marchenko |
1 |
873 617 Kč |
|
|
Eva Vášová |
1 |
873 617 Kč |
|
|
TICKETSTREAM s.r.o. |
1 |
873 617 Kč |
|
|
Petr Michal |
1 |
873 617 Kč |
|
|
Purum s.r.o. |
1 |
873 617 Kč |
|
|
D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. |
1 |
816 538 Kč |
|
|
RIOFRIO Architects s.r.o. |
2 |
788 920 Kč |
|
|
RI OKNA a.s. |
1 |
782 773 Kč |
|
|
FAM s.r.o. |
5 |
781 410 Kč |
|
|
Af Office, s.r.o. |
1 |
748 917 Kč |
|
|
TRIOPTIMUM s.r.o. |
3 |
729 248 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mělník v 2025 ve výši 873 617 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Středočeské vodárny, a.s. |
7 |
|
|
FCC BEC, s.r.o. |
6 |
|
|
RP Mělník, s.r.o. |
4 |
|
|
Hradecká lesní a dřevařská společnost a.s. |
4 |
|
|
Mělnické stráně a.s. |
2 |
|
|
ZEPRIS s.r.o. |
2 |
|
|
STAVEBNÍ FIRMA NEUMANN s.r.o. |
1 |
|
|
GARTENSTA PLUS s.r.o. |
1 |
|
|
Epoque events s.r.o. |
1 |
|
|
VÝTAHY Mělník s.r.o. |
1 |
|
|
ATELIER 11 HRADEC KRÁLOVÉ s.r.o. |
1 |
|
|
Poutní pravoslavný chrám sv. Ludmily v Mělníku, z.s. |
1 |
|
|
Zbyněk Šnajdr |
1 |
|
|
STRABAG a.s. |
1 |
|
|
KOUTECKÝ s.r.o. |
1 |
|
|
VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. |
1 |
|
|
Michal Rybář |
1 |
|
|
Věra Prokopová |
1 |
|
|
WEGA recycling s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Silovský |
1 |
|
|
Tenisový oddíl SK Mělník, z.s. |
1 |
|
|
PM stavby a reality s.r.o. |
1 |
|
|
HRDLIČKA spol.s r.o. |
1 |
|
|
Ing. David Horáček |
1 |
|
|
Maksym Marchenko |
1 |
|
|
Vavruška Jiří, DiS. |
1 |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce |
1 |
|
|
Marbes s.r.o. |
1 |
|
|
DOMECOS s.r.o. |
1 |
|
|
Eva Vášová |
1 |
|
|
OSA, z.s. |
1 |
|
|
TICKETSTREAM s.r.o. |
1 |
|
|
LB BOHEMIA, s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Michal |
1 |
|
|
Klub veslařů mělnických 1881, z.s. |
1 |
|
|
TFM servis, s.r.o. |
1 |
|
|
Purum s.r.o. |
1 |
|
|
Jaroslav Wertheim |
1 |
|
|
VOSTAV s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mělník v 2025 ve výši 873 617 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ŠNAJDR stavby Mělník, s.r.o. |
1 |
6 954 339 Kč |
|
|
STAVEBNÍ FIRMA NEUMANN s.r.o. |
1 |
6 510 131 Kč |
|
|
VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. |
1 |
6 497 025 Kč |
|
|
DOMECOS s.r.o. |
1 |
5 635 899 Kč |
|
|
VALOUCH SERVUS, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
3 616 690 Kč |
|
|
Petr Pacanda |
1 |
3 509 024 Kč |
|
|
KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o. |
1 |
2 419 999 Kč |
|
|
4soft, s.r.o. |
1 |
2 303 418 Kč |
|
|
Marbes s.r.o. |
1 |
2 263 910 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mělník v 2025 ve výši 873 617 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 13,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. |
3 |
7 710 092 Kč |
|
|
Valvera s.r.o. |
1 |
5 411 453 Kč |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
1 |
2 332 396 Kč |
|
|
Marbes s.r.o. |
1 |
2 263 910 Kč |
|
|
HRDLIČKA spol.s r.o. |
1 |
873 617 Kč |
|
|
Petr Michal |
1 |
873 617 Kč |
|
|
ORTEX spol. s r.o. |
1 |
441 481 Kč |
|
|
OCC s.r.o. |
1 |
374 180 Kč |
|
|
SkyCom online s.r.o. |
1 |
326 700 Kč |
|
|
Adam Gerstorfer |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Julie Motyčka |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Danuše Šubová |
1 |
84 700 Kč |
|
|
GEMOS DOPRAVNÍ SYSTÉMY a.s. |
1 |
49 005 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mělník v 2025 ve výši 873 617 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 8,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ZEPRIS s.r.o. |
1 |
873 617 Kč |
|
|
HRDLIČKA spol.s r.o. |
1 |
514 250 Kč |
|
|
Skymed s.r.o. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
DogPlanet, z.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Ing. Antonín Brych |
1 |
86 000 Kč |
|
|
SK Roma Mělník, z.s. |
1 |
85 000 Kč |
|
|
Michal Šeda |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Sdružení Mělnický Vrkoč, z. s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Němý Medvěd s.r.o. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Autoklub Mělník z. s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Petr Kroupa |
1 |
66 550 Kč |
|
|
"Rytíři Mělničtí" |
1 |
55 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mělník v 2025 ve výši 873 617 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Marbes s.r.o. |
1 |
873 617 Kč |
|
|
ENSYTRA s.r.o. |
1 |
225 060 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mělník v 2025 ve výši 873 617 Kč
|
Obor Zemědělství
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 23,53 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Hradecká lesní a dřevařská společnost a.s. |
4 |
3 494 467 Kč |
|
|
ING-FOREST s.r.o. |
1 |
1 603 637 Kč |
|
|
Michal Helebrant |
2 |
1 226 223 Kč |
|
|
UNILES, a.s. |
1 |
724 548 Kč |
|
|
HRDLIČKA spol.s r.o. |
1 |
286 347 Kč |
|
|
4soft, s.r.o. |
1 |
234 959 Kč |
|
|
Martin Zbudil |
1 |
180 000 Kč |
|
|
Jindřich Novák |
1 |
130 000 Kč |
|
|
Karel Šula |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Vinkler stavby s.r.o. |
1 |
103 358 Kč |
|
|
Václav Šimon |
1 |
78 000 Kč |
|
|
Štěpán Vostatek |
1 |
71 269 Kč |
|
|
Treewalker, s.r.o. |
1 |
61 771 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mělník v 2025 ve výši 873 617 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 28, tj. 13,04 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ŠNAJDR stavby Mělník, s.r.o. |
12 |
41 039 111 Kč |
|
|
ZEPRIS s.r.o. |
4 |
37 973 177 Kč |
|
|
ALSTAP s.r.o. |
2 |
35 052 352 Kč |
|
|
STAVEBNÍ FIRMA NEUMANN s.r.o. |
11 |
35 015 679 Kč |
|
|
ZELLAND, s.r.o. |
6 |
28 397 044 Kč |
|
|
Mystic constructions spol. s r.o. |
1 |
27 285 500 Kč |
|
|
Sport-Technik Bohemia s.r.o. |
1 |
18 105 915 Kč |
|
|
VOSTAV s.r.o. |
2 |
14 022 862 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
9 |
11 697 007 Kč |
|
|
DOMECOS s.r.o. |
4 |
7 513 290 Kč |
|
|
OTISTAV s.r.o. |
6 |
7 322 426 Kč |
|
|
Středočeské vodárny, a.s. |
7 |
6 115 318 Kč |
|
|
IWU, s.r.o. |
2 |
5 803 084 Kč |
|
|
GARTENSTA PLUS s.r.o. |
3 |
5 526 351 Kč |
|
|
Fireo, s.r.o. |
2 |
4 841 657 Kč |
|
|
4soft, s.r.o. |
4 |
4 695 733 Kč |
|
|
Kontrapost s.r.o. |
2 |
3 910 943 Kč |
|
|
Petr Pacanda |
1 |
3 509 024 Kč |
|
|
RP Mělník, s.r.o. |
4 |
3 494 467 Kč |
|
|
VÝTAHY Mělník s.r.o. |
4 |
3 400 742 Kč |
|
|
ÚSTŘEDNÍ VYTÁPĚNÍ H.G.L.V. s.r.o. |
5 |
3 346 937 Kč |
|
|
desk architekti s. r. o. |
5 |
3 333 550 Kč |
|
|
fast production s.r.o. |
3 |
2 718 814 Kč |
|
|
ARCHMA s.r.o. |
7 |
2 145 330 Kč |
|
|
TFM servis, s.r.o. |
4 |
2 132 017 Kč |
|
|
PROJEKT servis spol. s r.o. |
4 |
1 882 760 Kč |
|
|
SaM silnice a mosty a.s. |
1 |
1 747 777 Kč |
|
|
Mělnické stráně a.s. |
2 |
1 747 234 Kč |
|
|
PM stavby a reality s.r.o. |
2 |
1 696 691 Kč |
|
|
Ing. Jakub Horák |
4 |
1 456 997 Kč |
|
|
Vavruška Jiří, DiS. |
3 |
1 369 433 Kč |
|
|
JD-Stavební Inženýrství, s.r.o. |
6 |
1 356 410 Kč |
|
|
BS projekt architektonická a projekční kancelář s.r.o. |
3 |
1 243 880 Kč |
|
|
ATELIER 11 HRADEC KRÁLOVÉ s.r.o. |
2 |
1 086 190 Kč |
|
|
Elektro IdealStav s.r.o. |
2 |
937 597 Kč |
|
|
Techni-Safe s.r.o. |
3 |
917 850 Kč |
|
|
DS-Technology, s.r.o. |
3 |
915 196 Kč |
|
|
"sinpps s.r.o." |
3 |
908 710 Kč |
|
|
Poutní pravoslavný chrám sv. Ludmily v Mělníku, z.s. |
1 |
873 617 Kč |
|
|
Zbyněk Šnajdr |
1 |
873 617 Kč |
|
|
Věra Prokopová |
1 |
873 617 Kč |
|
|
Maksym Marchenko |
1 |
873 617 Kč |
|
|
Eva Vášová |
1 |
873 617 Kč |
|
|
RI OKNA a.s. |
1 |
782 773 Kč |
|
|
Prefabrico, s.r.o. |
1 |
578 380 Kč |
|
|
DesignFloors s.r.o. |
1 |
559 184 Kč |
|
|
Jaroslav Šimek |
2 |
548 856 Kč |
|
|
MV ENERGY s.r.o. |
1 |
536 664 Kč |
|
|
PMM projekt s.r.o. |
4 |
514 250 Kč |
|
|
Daniel Krejčí |
1 |
508 092 Kč |
|
|
Bonita Group Service s.r.o. |
1 |
499 384 Kč |
|
|
TRIOPTIMUM s.r.o. |
2 |
488 131 Kč |
|
|
Vinkler stavby s.r.o. |
1 |
379 492 Kč |
|
|
NOZA, s.r.o. |
1 |
362 758 Kč |
|
|
KVD Plus s.r.o. |
1 |
361 657 Kč |
|
|
Vladimír Kempfer |
1 |
357 000 Kč |
|
|
Ing. arch. Eva Ježdíková |
2 |
337 000 Kč |
|
|
EMS 3000 s.r.o. |
2 |
274 171 Kč |
|
|
Ing. David Horáček |
1 |
240 000 Kč |
|
|
ALMAPRO, s.r.o. |
1 |
239 580 Kč |
|
|
Ing. Marek Burda |
1 |
226 270 Kč |
|
|
CENTROPROJEKT GROUP a.s. |
1 |
205 700 Kč |
|
|
Karel Nový |
1 |
196 323 Kč |
|
|
Jaroslav Danihlík |
1 |
181 910 Kč |
|
|
J.V.P. Stavební s.r.o. |
1 |
179 628 Kč |
|
|
PFProjekt s.r.o. |
1 |
179 080 Kč |
|
|
NENADAL s.r.o. |
1 |
174 635 Kč |
|
|
Ing. Jana Řezníková |
1 |
171 820 Kč |
|
|
Miroslav Čechlovský |
2 |
156 000 Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
1 |
135 427 Kč |
|
|
Zuzana Beníšková |
1 |
121 000 Kč |
|
|
ISES ,s.r.o. |
1 |
119 790 Kč |
|
|
SERVE spol. s r.o. |
1 |
103 455 Kč |
|
|
FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. |
1 |
92 863 Kč |
|
|
DOPRAVNÍ ZNAČENÍ MĚLNÍK s.r.o. |
1 |
91 386 Kč |
|
|
atelier i 69 s.r.o. |
1 |
89 540 Kč |
|
|
MEDIALOGUE, s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Elmoz Czech, s.r.o. |
1 |
82 885 Kč |
|
|
Jaroslav Horák |
1 |
73 806 Kč |
|
|
Pontex, spol. s r.o. |
1 |
71 027 Kč |
|
|
PS Stavební konstrukce s.r.o. |
1 |
66 673 Kč |
|
|
Pavel Sedláček |
1 |
66 673 Kč |
|
|
DUMAREALSTAV s.r.o. |
1 |
65 340 Kč |
|
|
PRO MUSIC, s.r.o. |
1 |
64 735 Kč |
|
|
ECOLIGHT PROJECT s.r.o. |
1 |
59 290 Kč |
|
|
Zahrady Mělník II, s.r.o. |
1 |
42 741 Kč |
|
|
Andrej Várady |
1 |
42 741 Kč |
|
|
Zahrady Mělník I, s.r.o. |
1 |
42 741 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mělník v 2025 ve výši 873 617 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o. |
1 |
2 419 999 Kč |
|
|
LB BOHEMIA, s.r.o. |
1 |
873 617 Kč |
|
|
Interierum s.r.o. |
1 |
124 751 Kč |
|
|
TRIO interiér s.r.o. |
1 |
5 387 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mělník v 2025 ve výši 873 617 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 11,76 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ZL Production s.r.o. |
1 |
1 996 500 Kč |
|
|
Mělnické kulturní centrum, z.ú. |
1 |
1 000 000 Kč |
|
|
Epoque events s.r.o. |
1 |
873 617 Kč |
|
|
TICKETSTREAM s.r.o. |
1 |
873 617 Kč |
|
|
MIKE ROFT, s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
"Rytíři Mělničtí" |
2 |
217 800 Kč |
|
|
Universal Music, s.r.o. |
2 |
209 935 Kč |
|
|
Spirit Show s.r.o. |
1 |
190 000 Kč |
|
|
ARAKAIN s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Wisemusic s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Music Media Art s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Lukáš Pilař |
1 |
80 000 Kč |
|
|
PaedDr. Jiřina Mališová |
1 |
78 650 Kč |
|
|
14th Floor s.r.o. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Zdravotníci a záchranáři primární péče z.s. |
1 |
59 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mělník v 2025 ve výši 873 617 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PM stavby a reality s.r.o. |
1 |
873 617 Kč |
|
|
SPF Group, s.r.o. |
1 |
532 400 Kč |
|
|
Refri systémy, s.r.o. |
1 |
334 887 Kč |
|
|
EURO CERT CZ, a.s. |
1 |
193 237 Kč |
|
|
Esprit Consulting s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
WITENDR s.r.o. |
2 |
82 280 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mělník v 2025 ve výši 873 617 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 75,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FCC BEC, s.r.o. |
8 |
5 577 544 Kč |
|
|
KOUTECKÝ s.r.o. |
1 |
873 617 Kč |
|
|
WEGA recycling s.r.o. |
1 |
873 617 Kč |
|
|
Purum s.r.o. |
1 |
873 617 Kč |
|
|
TextilEco a.s. |
1 |
62 920 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mělník v 2025 ve výši 873 617 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 8,11 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Sirůček a Patík s.r.o. |
1 |
17 809 070 Kč |
|
|
VALOUCH SERVUS, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
3 616 690 Kč |
|
|
Jaroslav Wertheim |
2 |
3 273 617 Kč |
|
|
Zoltán Szajko |
1 |
1 669 800 Kč |
|
|
Miroslava Bukačová |
1 |
1 132 910 Kč |
|
|
Džakula Biz, s.r.o. |
1 |
912 567 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
1 |
873 617 Kč |
|
|
Petr Silovský |
1 |
873 617 Kč |
|
|
Tesco Stores ČR a.s. |
1 |
669 505 Kč |
|
|
Gagik Karapetyan |
1 |
524 172 Kč |
|
|
Karel Hájek |
1 |
369 086 Kč |
|
|
Pavel Chorouš |
1 |
363 000 Kč |
|
|
JUDr. ZDENĚK HORÁČEK, Ph.D., advokát |
1 |
242 000 Kč |
|
|
ELEKTROMONTÁŽE KALCŮ, s.r.o. |
3 |
234 781 Kč |
|
|
ENSYTRA s.r.o. |
1 |
232 320 Kč |
|
|
BS projekt architektonická a projekční kancelář s.r.o. |
1 |
188 760 Kč |
|
|
Zásilkovna s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Julie Dobešová |
1 |
151 250 Kč |
|
|
J.V.P. Stavební s.r.o. |
1 |
149 834 Kč |
|
|
VDC kancelářská technika s.r.o. |
4 |
145 200 Kč |
|
|
Daniela Pavlíková |
1 |
97 417 Kč |
|
|
Adam Gerstorfer |
1 |
90 750 Kč |
|
|
0026121603 |
1 |
80 042 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
74 826 Kč |
|
|
Josef Živnůstek |
1 |
71 983 Kč |
|
|
Monika Živnůstková |
1 |
71 983 Kč |
|
|
ÚSTŘEDNÍ VYTÁPĚNÍ H.G.L.V. s.r.o. |
1 |
70 894 Kč |
|
|
outdoor akzent s.r.o. |
1 |
13 310 Kč |
|
|
Andrej Várady |
1 |
8 067 Kč |
|
|
Zahrady Mělník I, s.r.o. |
1 |
8 067 Kč |
|
|
Zahrady Mělník II, s.r.o. |
1 |
8 067 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mělník v 2025 ve výši 873 617 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 12,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OSA, z.s. |
2 |
1 291 980 Kč |
|
|
Václav Šťastný |
1 |
726 000 Kč |
|
|
Petr Šťastný |
3 |
166 980 Kč |
|
|
Lucia Krausová |
1 |
100 000 Kč |
|
|
ZELLAND, s.r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mělník v 2025 ve výši 873 617 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 1,79 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Mělnické kulturní centrum, z.ú. |
4 |
39 926 184 Kč |
|
|
TJ EMĚ Mělník, z.s. |
7 |
3 534 422 Kč |
|
|
MAKRA, spol. s r.o. |
1 |
2 666 477 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost - proboštství Mělník |
3 |
2 585 750 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
3 |
2 500 000 Kč |
|
|
FK PŠOVKA MĚLNÍK |
7 |
2 141 499 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol na Mělníce |
6 |
2 092 718 Kč |
|
|
Tenisový oddíl SK Mělník, z.s. |
5 |
1 723 867 Kč |
|
|
Klub veslařů mělnických 1881, z.s. |
5 |
1 306 359 Kč |
|
|
Jezdecký klub Mělník, z.s. |
6 |
1 114 879 Kč |
|
|
Házená Mělník z.s. |
3 |
893 498 Kč |
|
|
RIOFRIO Architects s.r.o. |
2 |
788 920 Kč |
|
|
Judoklub Mělník, z.s. |
5 |
716 000 Kč |
|
|
SK OLYMPIK Mělník, z.s. |
4 |
623 500 Kč |
|
|
HC JUNIOR MĚLNÍK, z.s. |
4 |
496 828 Kč |
|
|
Plavecký klub Mělník z. s. |
1 |
466 500 Kč |
|
|
Nuovodent Mělník s.r.o. |
1 |
409 988 Kč |
|
|
Hong He Hong Jia Quan z.s. |
2 |
402 500 Kč |
|
|
SK BOX Mělník, z.s. |
3 |
306 500 Kč |
|
|
SK PODĚSport z.s. |
2 |
302 200 Kč |
|
|
TUG s.r.o. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
PAUL spol. s r.o. |
1 |
238 370 Kč |
|
|
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Mělník |
1 |
222 529 Kč |
|
|
Maltézská pomoc, o.p.s. |
1 |
154 880 Kč |
|
|
JJKD sebeobrana Mělník, z.s. |
1 |
152 500 Kč |
|
|
Česká unie sportu Mělník, z.s. |
2 |
150 000 Kč |
|
|
Mažoretky Brillante Stars Mělník z.s. |
1 |
135 500 Kč |
|
|
Miroslav Sejček |
1 |
121 000 Kč |
|
|
SK Boxing Mělník, z.s. |
1 |
117 500 Kč |
|
|
Floor Maniacs Mělník z. s. |
1 |
117 500 Kč |
|
|
Klub plavců mělnických, z.s. |
1 |
110 000 Kč |
|
|
Folklorní soubor Jarošovci, z.s. |
1 |
105 851 Kč |
|
|
Václav Jakubec |
2 |
100 000 Kč |
|
|
Rodinné centrum Chloumek, z.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Libor Stinka |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Divadelní spolek Nové divadlo Mělník |
1 |
100 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mělník - Mlazice |
1 |
96 432 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mělník - Blata |
1 |
94 719 Kč |
|
|
Mělnické mažoretky z.s. |
1 |
94 500 Kč |
|
|
"Rytíři Mělničtí" |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Jiří Lobkowicz |
1 |
90 000 Kč |
|
|
HOSPIC TEMPUS, z.s. |
1 |
88 330 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Mělník - Chloumek |
1 |
84 627 Kč |
|
|
Sdružení Mělnický Vrkoč, z. s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Sdružení rodičů a přátel dětského folklorního souboru Jarošáček, z.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Spolek bruslařů mělnických |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Olga Otáhalová |
1 |
78 650 Kč |
|
|
SEMIRAMIS z. ú. |
1 |
77 440 Kč |
|
|
Václav Růzha |
1 |
76 230 Kč |
|
|
Run the World, z. s. |
1 |
75 000 Kč |
|
|
TRIO interiér s.r.o. |
1 |
74 587 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Vehlovice |
1 |
66 770 Kč |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Mělník |
1 |
66 550 Kč |
|
|
Dementia Institut, z.ú. |
1 |
64 130 Kč |
|
|
Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Mělníku |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Ladislav Holeček |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Mělník v 2025 ve výši 873 617 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,97
|
|
Počet bodů 3,97 znamená pro Město Mělník celkově
346. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0520 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0333 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0297 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0159 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0198 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0246 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1171 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1049 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,397
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,97
|
|
Výsledný K-Index
|
3,972 |
|