Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0343 odpovídá 3,43 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0014 odpovídá 0,14 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 43 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0590 odpovídá 5,90 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0137 odpovídá 1,37 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 32 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0439 odpovídá 4,39 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Gardenline s.r.o. |
1 |
80 658 600 Kč |
|
|
Nový Žižkov s.r.o. |
4 |
59 507 466 Kč |
|
|
Polabská stavební CZ, s.r.o. |
2 |
30 498 881 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
5 |
27 788 597 Kč |
|
|
František Miláček |
2 |
23 651 840 Kč |
|
|
DIS Praha s.r.o. |
2 |
15 075 979 Kč |
|
|
AGRO CS a.s. |
3 |
14 487 059 Kč |
|
|
TZB Kladno s.r.o. |
4 |
13 216 490 Kč |
|
|
Jan Pšenička |
5 |
10 865 854 Kč |
|
|
New Visit s.r.o. |
10 |
9 871 899 Kč |
|
|
Fotbalový klub Bohemia Poděbrady z.s. |
3 |
8 731 600 Kč |
|
|
RAISA, spol. s r.o. |
5 |
6 574 997 Kč |
|
|
Worldline Czech Republic s.r.o. |
7 |
6 422 263 Kč |
|
|
SPEL, a.s. |
2 |
6 319 467 Kč |
|
|
MEGA a.s. |
4 |
6 089 186 Kč |
|
|
HF Service.cz s.r.o. |
1 |
5 592 935 Kč |
|
|
TANNACO, a.s. |
7 |
5 228 661 Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
16 |
4 652 692 Kč |
|
|
HALKO stavební společnost, s.r.o. |
8 |
4 160 896 Kč |
|
|
OPRAVY SILNIC s.r.o. |
25 |
3 898 440 Kč |
|
|
TUBEKO SPORT, spol. s r.o. |
3 |
3 874 497 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
1 |
3 739 178 Kč |
|
|
LÉKÁRNA V ALEJI s.r.o. |
2 |
3 577 200 Kč |
|
|
PETIS, spol. s r. o. |
4 |
3 532 990 Kč |
|
|
CE-DA servis s.r.o. |
3 |
3 485 375 Kč |
|
|
STROMOTOM, s.r.o. |
9 |
3 355 511 Kč |
|
|
PRUH POLABÍ, s.r.o. |
1 |
3 140 676 Kč |
|
|
SOUNDTRACK FESTIVAL a.s. |
2 |
3 000 000 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
3 |
2 907 226 Kč |
|
|
BLOCK BUILDING s.r.o. |
5 |
2 783 338 Kč |
|
|
JP Legal s.r.o., advokátní kancelář |
4 |
2 722 500 Kč |
|
|
WTtech.CZ s.r.o. |
1 |
2 617 080 Kč |
|
|
DATRON, a.s. |
2 |
2 480 507 Kč |
|
|
Mattoni 1873 a.s. |
2 |
2 472 728 Kč |
|
|
Aricoma Digital s.r.o. |
2 |
2 284 480 Kč |
|
|
EMEA s.r.o. |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
FAS MANINY, s.r.o. |
1 |
2 141 347 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
4 |
2 070 996 Kč |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
2 |
2 022 107 Kč |
|
|
ROSI LOGISTIK s.r.o. |
2 |
1 877 466 Kč |
|
|
IRIS Bohemia s.r.o. |
3 |
1 608 090 Kč |
|
|
CONT s.r.o. |
1 |
1 595 627 Kč |
|
|
SPA architekti s.r.o. |
1 |
1 565 438 Kč |
|
|
Jan Šebor |
7 |
1 513 070 Kč |
|
|
Mykhaylo Boychuk |
14 |
1 507 119 Kč |
|
|
MPFspec s.r.o. |
3 |
1 452 974 Kč |
|
|
DEBLICE - lesy s.r.o. |
5 |
1 452 946 Kč |
|
|
Daniel Vondrys |
1 |
1 390 171 Kč |
|
|
KDK eko IZOL - CZ s.r.o. |
1 |
1 382 846 Kč |
|
|
STATICITY s.r.o. |
1 |
1 322 530 Kč |
|
|
LECCOS, z.s. |
3 |
1 306 941 Kč |
|
|
MUDr. Jan Luxemburk |
2 |
1 250 280 Kč |
|
|
Pavel Kec |
1 |
1 234 860 Kč |
|
|
SALON PRETTY, s.r.o. |
1 |
1 233 780 Kč |
|
|
Rodina a dítě z.s. |
2 |
1 224 000 Kč |
|
|
BEACHVOLEJBALOVÝ KLUB PODĚBRADY, z.s. |
3 |
1 214 766 Kč |
|
|
Olga Janouchová |
1 |
1 169 760 Kč |
|
|
TRAUMA, spol. s r.o. |
1 |
1 144 740 Kč |
|
|
SYSTEMATICA s.r.o. |
2 |
1 092 466 Kč |
|
|
Poděbradský psí útulek Haryk, z.s. |
1 |
1 050 000 Kč |
|
|
Báša Petr, Ing. nar. 1967 |
1 |
1 025 489 Kč |
|
|
RTG Poděbrady, s.r.o. |
1 |
1 024 020 Kč |
|
|
Ivar ID Poděbrady, s.r.o. |
2 |
1 001 201 Kč |
|
|
Český atletický svaz |
1 |
1 000 000 Kč |
|
|
HC Poděbrady z.s. |
3 |
996 775 Kč |
|
|
Pontex, spol. s r.o. |
2 |
946 607 Kč |
|
|
Luboš Jelínek |
4 |
927 379 Kč |
|
|
MDDr. Adam Misař |
1 |
925 440 Kč |
|
|
AQE advisors, a.s. |
1 |
917 466 Kč |
|
|
Michele Libor, ing. |
1 |
917 466 Kč |
|
|
BENE DOMUS s.r.o. |
1 |
917 466 Kč |
|
|
Vladimír Konáš |
1 |
917 466 Kč |
|
|
RESPIRO s.r.o. |
1 |
850 740 Kč |
|
|
Handicap centrum Srdce, o.p.s. |
8 |
846 016 Kč |
|
|
Dozoring s.r.o. |
7 |
844 379 Kč |
|
|
VIDIA-DIAGNOSTIKA, spol. s r.o. |
1 |
827 460 Kč |
|
|
Věra Abrahamová |
1 |
795 240 Kč |
|
|
Lubomír Najbrt |
5 |
769 815 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady |
2 |
735 300 Kč |
|
|
MEVA-TEC s.r.o. |
1 |
728 445 Kč |
|
|
Roman Koubek |
4 |
723 045 Kč |
|
|
BASKET PODĚBRADY z.s. |
4 |
714 650 Kč |
|
|
Praktická lékařka NTS s.r.o. |
1 |
711 240 Kč |
|
|
Colsys s.r.o. |
4 |
704 704 Kč |
|
|
Karla Šmídová |
1 |
695 640 Kč |
|
|
DATACENTRUM systems & consulting, a.s. |
2 |
663 988 Kč |
|
|
Ing.arch. BUCHAR JAN |
3 |
660 660 Kč |
|
|
Mgr. Pavel Ševčík |
3 |
640 280 Kč |
|
|
MUDr. Jaroslava Lórencz |
1 |
633 000 Kč |
|
|
ETERNAL, s.r.o. |
3 |
621 737 Kč |
|
|
GOLF CLUB PODĚBRADY z. s. |
3 |
620 200 Kč |
|
|
AZ Elektrostav, a.s. |
1 |
616 144 Kč |
|
|
MUDr. Ildiko Hricová Rosičková |
1 |
609 240 Kč |
|
|
AMP STAVBY s.r.o. |
4 |
603 796 Kč |
|
|
Zahradnické služby Štěpán s.r.o. |
4 |
592 116 Kč |
|
|
Ing. Gorazd Šváb s.r.o. |
3 |
576 463 Kč |
|
|
PROBO-NB s.r.o. |
2 |
574 282 Kč |
|
|
ARCHCON atelier, s.r.o. |
1 |
559 843 Kč |
|
|
TJ Group s.r.o. |
1 |
551 760 Kč |
|
|
TJ LTC Poděbrady z. s. |
3 |
542 812 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Poděbrady v 2025 ve výši 917 466 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Worldline Czech Republic s.r.o. |
7 |
|
|
AGRO CS a.s. |
2 |
|
|
TANNACO, a.s. |
2 |
|
|
HALKO stavební společnost, s.r.o. |
2 |
|
|
CETIN a.s. |
2 |
|
|
SYSTEMATICA s.r.o. |
1 |
|
|
PETIS, spol. s r. o. |
1 |
|
|
ROSI LOGISTIK s.r.o. |
1 |
|
|
AQE advisors, a.s. |
1 |
|
|
Michele Libor, ing. |
1 |
|
|
BENE DOMUS s.r.o. |
1 |
|
|
BEACHVOLEJBALOVÝ KLUB PODĚBRADY, z.s. |
1 |
|
|
Nový Žižkov s.r.o. |
1 |
|
|
Ivar ID Poděbrady, s.r.o. |
1 |
|
|
Vladimír Konáš |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Poděbrady v 2025 ve výši 917 466 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stroje a zařízení
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Ivar ID Poděbrady, s.r.o. |
1 |
917 466 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Poděbrady v 2025 ve výši 917 466 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 3,85 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
3 |
3 688 330 Kč |
|
|
DATRON, a.s. |
2 |
2 480 507 Kč |
|
|
Aricoma Digital s.r.o. |
2 |
2 284 480 Kč |
|
|
SYSTEMATICA s.r.o. |
1 |
917 466 Kč |
|
|
DATACENTRUM systems & consulting, a.s. |
2 |
663 988 Kč |
|
|
ETERNAL, s.r.o. |
3 |
621 737 Kč |
|
|
WEBHOUSE, s.r.o. |
2 |
536 048 Kč |
|
|
ML Strategy s.r.o. |
2 |
474 320 Kč |
|
|
QCM, s.r.o. |
1 |
367 840 Kč |
|
|
insigny s.r.o. |
1 |
240 790 Kč |
|
|
SONET, společnost s.r.o. |
1 |
141 873 Kč |
|
|
Scenario s.r.o. |
1 |
128 260 Kč |
|
|
INISOFT s.r.o. |
1 |
101 640 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
89 540 Kč |
|
|
VITA software, s.r.o. |
1 |
73 858 Kč |
|
|
Tritius Solutions a.s. |
1 |
26 484 Kč |
|
|
AZP Brno s.r.o. |
1 |
25 410 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Poděbrady v 2025 ve výši 917 466 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 2,52 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Gardenline s.r.o. |
1 |
80 658 600 Kč |
|
|
Polabská stavební CZ, s.r.o. |
2 |
30 498 881 Kč |
|
|
František Miláček |
1 |
21 721 924 Kč |
|
|
Nový Žižkov s.r.o. |
2 |
20 447 466 Kč |
|
|
TZB Kladno s.r.o. |
4 |
13 216 490 Kč |
|
|
Jan Pšenička |
4 |
10 404 454 Kč |
|
|
RAISA, spol. s r.o. |
4 |
6 447 378 Kč |
|
|
MEGA a.s. |
3 |
6 036 569 Kč |
|
|
TUBEKO SPORT, spol. s r.o. |
3 |
3 874 497 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
1 |
3 739 178 Kč |
|
|
TANNACO, a.s. |
3 |
3 649 741 Kč |
|
|
CE-DA servis s.r.o. |
3 |
3 485 375 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
3 |
2 907 226 Kč |
|
|
BLOCK BUILDING s.r.o. |
4 |
2 543 488 Kč |
|
|
STROMOTOM, s.r.o. |
2 |
2 494 649 Kč |
|
|
PETIS, spol. s r. o. |
1 |
2 213 707 Kč |
|
|
HALKO stavební společnost, s.r.o. |
3 |
1 746 200 Kč |
|
|
IRIS Bohemia s.r.o. |
3 |
1 608 090 Kč |
|
|
CONT s.r.o. |
1 |
1 595 627 Kč |
|
|
SPA architekti s.r.o. |
1 |
1 565 438 Kč |
|
|
New Visit s.r.o. |
1 |
1 439 900 Kč |
|
|
KDK eko IZOL - CZ s.r.o. |
1 |
1 382 846 Kč |
|
|
MPFspec s.r.o. |
2 |
1 326 529 Kč |
|
|
STATICITY s.r.o. |
1 |
1 322 530 Kč |
|
|
Báša Petr, Ing. nar. 1967 |
1 |
1 025 489 Kč |
|
|
OPRAVY SILNIC s.r.o. |
6 |
1 021 375 Kč |
|
|
Jan Šebor |
4 |
842 960 Kč |
|
|
Luboš Jelínek |
3 |
762 274 Kč |
|
|
DIS Praha s.r.o. |
1 |
611 292 Kč |
|
|
ARCHCON atelier, s.r.o. |
1 |
559 843 Kč |
|
|
Ing.arch. BUCHAR JAN |
2 |
492 470 Kč |
|
|
Oprava komunikací Zoubek, s.r.o. |
1 |
482 790 Kč |
|
|
ATELIER RENO, spol. s r.o. |
3 |
476 724 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
2 |
423 500 Kč |
|
|
Projekční kancelář Myška s.r.o. |
1 |
421 201 Kč |
|
|
Ing. Ondřej Pavelka |
3 |
400 510 Kč |
|
|
Dozoring s.r.o. |
3 |
391 839 Kč |
|
|
Uni-builders s.r.o. |
1 |
367 321 Kč |
|
|
Miroslav Ledvina |
5 |
366 000 Kč |
|
|
REKOM Nový Bydžov, a.s. |
2 |
363 163 Kč |
|
|
Colsys s.r.o. |
2 |
360 459 Kč |
|
|
Lubomír Najbrt |
2 |
348 233 Kč |
|
|
Aleš Jambor |
1 |
346 756 Kč |
|
|
COLMEX s.r.o. |
1 |
342 655 Kč |
|
|
Ing. Gorazd Šváb s.r.o. |
1 |
334 117 Kč |
|
|
STAKL - stavby a střechy, s.r.o. |
1 |
276 455 Kč |
|
|
Malina Josef, Ing. |
2 |
237 000 Kč |
|
|
David Müller |
1 |
226 512 Kč |
|
|
Kamil Vrubl |
1 |
198 700 Kč |
|
|
Ing. arch. Vojtěch Jelínek |
1 |
197 120 Kč |
|
|
Pavel Říha |
2 |
165 770 Kč |
|
|
David Klečák |
1 |
150 789 Kč |
|
|
Engelmann Czech s.r.o. |
1 |
148 499 Kč |
|
|
Voda Janek s.r.o. |
1 |
132 374 Kč |
|
|
Dlouhý Milan |
1 |
129 000 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
103 939 Kč |
|
|
AKTÉ PK s.r.o. |
1 |
101 640 Kč |
|
|
PhDr. Markéta Pražanová |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Jaroslav Krejčík |
1 |
74 851 Kč |
|
|
Ing.arch. Ivan Plicka |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Ing.arch. DITRICH FILIP |
1 |
60 000 Kč |
|
|
MgA. Josef Čančík |
1 |
60 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Poděbrady v 2025 ve výši 917 466 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
1 |
980 698 Kč |
|
|
AQE advisors, a.s. |
1 |
917 466 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
439 020 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
319 104 Kč |
|
|
Lumaca office, s.r.o. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
UNIQA pojišťovna, a.s. |
1 |
18 076 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Poděbrady v 2025 ve výši 917 466 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 5,13 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Nový Žižkov s.r.o. |
2 |
39 060 000 Kč |
|
|
LÉKÁRNA V ALEJI s.r.o. |
2 |
3 577 200 Kč |
|
|
JP Legal s.r.o., advokátní kancelář |
4 |
2 722 500 Kč |
|
|
Mattoni 1873 a.s. |
1 |
2 447 128 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
3 |
1 967 057 Kč |
|
|
Pavel Kec |
1 |
1 234 860 Kč |
|
|
SALON PRETTY, s.r.o. |
1 |
1 233 780 Kč |
|
|
Olga Janouchová |
1 |
1 169 760 Kč |
|
|
Rodina a dítě z.s. |
1 |
1 164 000 Kč |
|
|
TRAUMA, spol. s r.o. |
1 |
1 144 740 Kč |
|
|
Věra Abrahamová |
1 |
795 240 Kč |
|
|
Karla Šmídová |
1 |
695 640 Kč |
|
|
MUDr. Jaroslava Lórencz |
1 |
633 000 Kč |
|
|
MUDr. Ildiko Hricová Rosičková |
1 |
609 240 Kč |
|
|
PhDr. ELIŠKA RANDÁKOVÁ Ph.D. |
1 |
533 460 Kč |
|
|
Libor Šmejkal |
1 |
469 800 Kč |
|
|
Jan Pšenička |
1 |
461 400 Kč |
|
|
Handicap centrum Srdce, o.p.s. |
3 |
446 016 Kč |
|
|
Daňová a účetní kancelář Paulus s.r.o. |
1 |
316 080 Kč |
|
|
Jana Zíková |
1 |
282 220 Kč |
|
|
COMFI, s.r.o. |
1 |
244 420 Kč |
|
|
Stillking Features, s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
SPC-net s.r.o. |
1 |
186 340 Kč |
|
|
Pazderková nar. 1951 |
1 |
155 000 Kč |
|
|
Fetro s.r.o. |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Colsys s.r.o. |
1 |
117 370 Kč |
|
|
Ing. Ilona Fliedrová |
1 |
59 500 Kč |
|
|
Tesař. nar. 1961 |
1 |
57 920 Kč |
|
|
Tesařová nar. 1974 |
1 |
57 920 Kč |
|
|
Kaprálek Jan nar. 1985 |
1 |
1 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Poděbrady v 2025 ve výši 917 466 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 12,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PRUH POLABÍ, s.r.o. |
1 |
3 140 676 Kč |
|
|
Michele Libor, ing. |
1 |
917 466 Kč |
|
|
Clona a klapka s.r.o. |
1 |
220 000 Kč |
|
|
Petr Prokeš |
1 |
220 000 Kč |
|
|
Michele Libor, ing nar. 1958 |
1 |
190 000 Kč |
|
|
NOVÉ ČESKO, nadační fond |
1 |
165 000 Kč |
|
|
Mgr. A. Radka Folprechtová |
1 |
95 000 Kč |
|
|
POST BELLUM, z. ú. |
1 |
89 700 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Poděbrady v 2025 ve výši 917 466 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 1,23 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Fotbalový klub Bohemia Poděbrady z.s. |
3 |
8 731 600 Kč |
|
|
SOUNDTRACK FESTIVAL a.s. |
1 |
2 500 000 Kč |
|
|
BEACHVOLEJBALOVÝ KLUB PODĚBRADY, z.s. |
3 |
1 214 766 Kč |
|
|
Poděbradský psí útulek Haryk, z.s. |
1 |
1 050 000 Kč |
|
|
Český atletický svaz |
1 |
1 000 000 Kč |
|
|
HC Poděbrady z.s. |
3 |
996 775 Kč |
|
|
LECCOS, z.s. |
2 |
738 681 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady |
2 |
735 300 Kč |
|
|
BASKET PODĚBRADY z.s. |
4 |
714 650 Kč |
|
|
TJ LTC Poděbrady z. s. |
3 |
542 812 Kč |
|
|
Handicap centrum Srdce, o.p.s. |
5 |
400 000 Kč |
|
|
Sportovní klub Slovan Poděbrady, z.s. |
1 |
339 500 Kč |
|
|
GOLF CLUB PODĚBRADY z. s. |
2 |
317 700 Kč |
|
|
DIVADELNÍ SPOLEK JIŘÍ |
3 |
298 500 Kč |
|
|
Házená Poděbrady, z.s. |
1 |
274 900 Kč |
|
|
Spolek G18 |
1 |
260 000 Kč |
|
|
Boxing Poděbrady z.s. |
2 |
246 800 Kč |
|
|
Malé divy s.r.o. |
1 |
241 879 Kč |
|
|
MMA-PDY - sportovní klub z.s. |
1 |
206 500 Kč |
|
|
CATKY z.s. |
2 |
200 000 Kč |
|
|
LABE TRI CLUB Hradec Králové z.s. |
2 |
160 000 Kč |
|
|
Slovo a hlas, z. s. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
MMA BROTHERS GYM - sportovní klub, z.s. |
1 |
149 000 Kč |
|
|
Sportovní centrum Linhart, z.s. |
1 |
135 800 Kč |
|
|
Krasobruslařský klub Poděbrady, z.s. |
2 |
134 550 Kč |
|
|
Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Poděbradech |
2 |
120 800 Kč |
|
|
Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, z.s., základní organizace Poděbrady |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Kuželkářský klub Jiří Poděbrady z.s. |
1 |
100 300 Kč |
|
|
Farní charita Nymburk |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Collegium 2010, z. s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Poděbrady |
1 |
100 000 Kč |
|
|
VOLNO, sdružení pro pomoc rodinám dětí s postižením, z. ú. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Aerobic team Butterfly, z.s. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Bohemia Poděbrady, z.s. |
1 |
94 500 Kč |
|
|
KRAKONOŠOVO s.r.o. |
1 |
92 300 Kč |
|
|
Svaz tělesně postižených v České republice z. s. místní organizace Poděbrady |
1 |
91 900 Kč |
|
|
Běhej Poděbrady, z.s. |
1 |
83 200 Kč |
|
|
Laxus z. ú. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Jezdecký klub Obora Poděbrady, z. s. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
ZO ČSOP Polabí |
1 |
70 000 Kč |
|
|
KČT, odbor Poděbrady |
1 |
66 900 Kč |
|
|
Poděbradské mažoretky, z.s. |
1 |
66 400 Kč |
|
|
Tančíme srdcem, z.s. |
1 |
65 100 Kč |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Nymburk |
1 |
65 000 Kč |
|
|
Společnost Otakara Vondrovice Poděbrady, z.s. |
1 |
60 700 Kč |
|
|
Sbor Církve bratrské v Poděbradech |
1 |
60 400 Kč |
|
|
TTC Poděbrady z.s. |
1 |
60 200 Kč |
|
|
Rodina a dítě z.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Svaz mažoretek a twirlingu ČR, z.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Respondeo, z. s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
ČSS, z.s. - sportovně střelecký klub Bohemia Poděbrady |
1 |
59 300 Kč |
|
|
Jachting Poděbrady pobočný spolek TJ Bohemia Poděbrady, z.s. |
1 |
58 900 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Krále Jiřího Poděbrady, z. s. |
1 |
58 000 Kč |
|
|
Rychlostní kanoistika Poděbrady, pobočný spolek TJ |
1 |
54 400 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Přední Lhota |
1 |
52 100 Kč |
|
|
Oblastní charita Kutná Hora |
1 |
50 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Poděbrady v 2025 ve výši 917 466 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,92
|
|
Počet bodů 3,92 znamená pro Město Poděbrady celkově
328. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0343 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0014 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0557 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0400 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0137 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0439 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0590 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1435 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,392
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,92
|
|
Výsledný K-Index
|
3,915 |
|