Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 30 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1554 odpovídá 15,54 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 7 smluv z 193 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0363 odpovídá 3,63 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 32 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1658 odpovídá 16,58 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0155 odpovídá 1,55 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 4 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0207 odpovídá 2,07 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Auböck s.r.o. |
1 |
56 688 500 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
42 350 000 Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
2 |
31 587 909 Kč |
|
|
REMONST Development, a.s. |
1 |
18 293 352 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
5 |
13 268 439 Kč |
|
|
BETON CB s.r.o. |
1 |
12 378 300 Kč |
|
|
Road M.A.A.T., s.r.o. |
9 |
7 762 781 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
5 |
6 050 269 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
4 |
6 039 315 Kč |
|
|
JM Bau s.r.o. |
5 |
5 974 336 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
4 |
4 924 748 Kč |
|
|
Michal Šlinc |
3 |
4 529 486 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
10 |
4 097 720 Kč |
|
|
SETERM CB a.s. |
5 |
3 991 122 Kč |
|
|
ČEVAK a.s. |
4 |
3 324 171 Kč |
|
|
TranSoft a.s. |
3 |
3 314 553 Kč |
|
|
E.ON Česká republika, s. r. o. |
2 |
3 019 657 Kč |
|
|
Stavitelství Matourek s.r.o. dopravní a inženýrské stavby |
4 |
2 263 054 Kč |
|
|
TECHSPORT, s.r.o. |
1 |
1 713 142 Kč |
|
|
STAVEBNÍ PORADNA, spol. s r.o. |
3 |
1 642 929 Kč |
|
|
SaM silnice a mosty a.s. |
2 |
1 511 111 Kč |
|
|
Bitproud s.r.o. |
1 |
1 509 829 Kč |
|
|
AURINKO - DV s.r.o. |
1 |
1 509 829 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
1 509 829 Kč |
|
|
KORČAK Arnošt |
1 |
1 509 829 Kč |
|
|
Václav Prokeš |
2 |
1 118 322 Kč |
|
|
DT engineering s.r.o. |
3 |
1 066 010 Kč |
|
|
Marek Michal, Bc. nar. 1990 |
1 |
1 000 000 Kč |
|
|
"SP STUDIO", s.r.o. |
3 |
952 270 Kč |
|
|
TJ Spartak Trhové Sviny z.s. |
1 |
931 700 Kč |
|
|
EUROWAGON, s.r.o. |
1 |
792 369 Kč |
|
|
Tomáš Franta |
1 |
492 235 Kč |
|
|
Milichovský s.r.o. |
1 |
443 820 Kč |
|
|
Stavitelství Beneš s.r.o. |
2 |
428 268 Kč |
|
|
ENERGOSTAR Tábor s.r.o. |
1 |
329 241 Kč |
|
|
Maruška Ondřej nar. 1991 |
1 |
298 707 Kč |
|
|
Karel Janota, DiS. |
1 |
297 660 Kč |
|
|
VAK projekt s.r.o. |
1 |
296 450 Kč |
|
|
Zahrady Šafránek s.r.o. |
1 |
274 828 Kč |
|
|
ATELIER 111 architekti s.r.o. |
1 |
251 680 Kč |
|
|
Ing.arch. Ladislav Zeman |
1 |
248 050 Kč |
|
|
Jakub Chvojka |
1 |
239 580 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
3 |
235 950 Kč |
|
|
T-MAPY spol. s r.o. |
1 |
235 950 Kč |
|
|
TROUP JAKUB nar. 1990 |
1 |
235 906 Kč |
|
|
Projekty - Sládková s.r.o. |
1 |
221 430 Kč |
|
|
PŘIBYLOVÁ ZUZANA nar. 1993 |
1 |
212 626 Kč |
|
|
Luděk Pelech |
3 |
205 670 Kč |
|
|
Cmuntová Markéta nar. 1980 |
1 |
200 000 Kč |
|
|
STAKPA s.r.o. |
1 |
195 851 Kč |
|
|
Heidelberg Materials CZ, a.s. |
2 |
180 593 Kč |
|
|
A.F.C. Controls, s.r.o. |
1 |
170 000 Kč |
|
|
HaralComp s.r.o. |
1 |
143 853 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Trhové Sviny |
1 |
139 150 Kč |
|
|
RENTEL a.s. |
1 |
126 566 Kč |
|
|
EUROGREEN CZ s.r.o. |
1 |
122 016 Kč |
|
|
Cyklistický klub Jindřichův Hradec, z. s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Rodinné centrum Trhováček, z.s. |
1 |
117 370 Kč |
|
|
Janečka consulting, s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
ENERGOSPOL, s.r.o. |
1 |
108 325 Kč |
|
|
Eliška Kuštová |
1 |
104 363 Kč |
|
|
KAHOUN PETR, Ing. et Ing. nar. 1988 |
1 |
100 430 Kč |
|
|
Mgr. Dan Hansel |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Štěpán Pavel, Ing. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Trhové Sviny |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Karel Zámek |
1 |
96 800 Kč |
|
|
PasProRea s.r.o. |
1 |
96 686 Kč |
|
|
PTR výrobní, s.r.o. |
1 |
96 392 Kč |
|
|
TUČKOVÁ VERONIKA nar. 1987 |
1 |
95 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Rankov |
1 |
93 170 Kč |
|
|
Požární technika KOMET s.r.o. |
1 |
92 000 Kč |
|
|
G-PROJECT, s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Petr Heidinger |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Myslivecký spolek Trhové Sviny |
1 |
90 750 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Todně |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Bohemia Grant s.r.o. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Krula consulting s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Březí u Trhových Svinů |
1 |
84 700 Kč |
|
|
SOVT - RADIO spol. s r.o. |
1 |
83 248 Kč |
|
|
Zdeněk Vaindl |
1 |
81 703 Kč |
|
|
STREETPARK s.r.o. |
1 |
81 409 Kč |
|
|
INVENTE, s.r.o. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Ladislav Fišer |
1 |
79 510 Kč |
|
|
Jaroslav Borovka |
1 |
78 650 Kč |
|
|
JIPOL s.r.o. |
1 |
76 051 Kč |
|
|
Milan Holý |
1 |
76 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Něchov |
1 |
72 600 Kč |
|
|
GEPRO spol. s r.o. |
1 |
72 406 Kč |
|
|
PSPmosty s.r.o. |
1 |
72 358 Kč |
|
|
FIBOX, s.r.o. |
1 |
69 648 Kč |
|
|
HAIMA České Budějovice, spolek pro pomoc dětem s poruchou krvetvorby |
1 |
69 575 Kč |
|
|
MAŠEK ELEKTRO s.r.o. |
1 |
67 760 Kč |
|
|
PVT Janeček s.r.o. |
1 |
67 610 Kč |
|
|
DPCZ s.r.o. |
1 |
65 340 Kč |
|
|
SK-46847782 |
1 |
64 115 Kč |
|
|
Ludvík Reindl |
1 |
61 040 Kč |
|
|
Domeček-středisko Husitské diakonie |
1 |
60 500 Kč |
|
|
DHW s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Tomáš Holý |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Spolek Rejta |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Trhové Sviny v 2025 ve výši 1 509 829 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Road M.A.A.T., s.r.o. |
5 |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
4 |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
4 |
|
|
Michal Šlinc |
3 |
|
|
E.ON Česká republika, s. r. o. |
2 |
|
|
ČEVAK a.s. |
2 |
|
|
Bitproud s.r.o. |
1 |
|
|
AURINKO - DV s.r.o. |
1 |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
|
|
SaM silnice a mosty a.s. |
1 |
|
|
KORČAK Arnošt |
1 |
|
|
STAVEBNÍ PORADNA, spol. s r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Trhové Sviny v 2025 ve výši 1 509 829 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 6 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,2.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 10,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
4 |
4 924 748 Kč |
|
|
Bitproud s.r.o. |
1 |
1 509 829 Kč |
|
|
TranSoft a.s. |
1 |
1 498 222 Kč |
|
|
Milichovský s.r.o. |
1 |
443 820 Kč |
|
|
T-MAPY spol. s r.o. |
1 |
235 950 Kč |
|
|
GEPRO spol. s r.o. |
1 |
72 406 Kč |
|
|
FIBOX, s.r.o. |
1 |
69 648 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Trhové Sviny v 2025 ve výši 1 509 829 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 90,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
5 |
6 050 269 Kč |
|
|
E.ON Česká republika, s. r. o. |
2 |
3 019 657 Kč |
|
|
ČEVAK a.s. |
2 |
3 019 657 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
1 509 829 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Trhové Sviny v 2025 ve výši 1 509 829 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 18,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Auböck s.r.o. |
1 |
56 688 500 Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
2 |
31 587 909 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
4 |
12 911 196 Kč |
|
|
Road M.A.A.T., s.r.o. |
9 |
7 762 781 Kč |
|
|
JM Bau s.r.o. |
3 |
5 542 215 Kč |
|
|
Michal Šlinc |
3 |
4 529 486 Kč |
|
|
SETERM CB a.s. |
3 |
3 634 645 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
6 |
1 801 968 Kč |
|
|
SaM silnice a mosty a.s. |
2 |
1 511 111 Kč |
|
|
Stavitelství Matourek s.r.o. dopravní a inženýrské stavby |
2 |
1 197 187 Kč |
|
|
Václav Prokeš |
1 |
1 043 322 Kč |
|
|
"SP STUDIO", s.r.o. |
2 |
583 220 Kč |
|
|
Tomáš Franta |
1 |
492 235 Kč |
|
|
DT engineering s.r.o. |
1 |
465 850 Kč |
|
|
ENERGOSTAR Tábor s.r.o. |
1 |
329 241 Kč |
|
|
Maruška Ondřej nar. 1991 |
1 |
298 707 Kč |
|
|
Karel Janota, DiS. |
1 |
297 660 Kč |
|
|
VAK projekt s.r.o. |
1 |
296 450 Kč |
|
|
Projekty - Sládková s.r.o. |
1 |
221 430 Kč |
|
|
PŘIBYLOVÁ ZUZANA nar. 1993 |
1 |
212 626 Kč |
|
|
Štěpán Pavel, Ing. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
TUČKOVÁ VERONIKA nar. 1987 |
1 |
95 000 Kč |
|
|
MAŠEK ELEKTRO s.r.o. |
1 |
67 760 Kč |
|
|
DPCZ s.r.o. |
1 |
65 340 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Trhové Sviny v 2025 ve výši 1 509 829 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 7,69 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
REMONST Development, a.s. |
1 |
18 293 352 Kč |
|
|
BETON CB s.r.o. |
1 |
12 378 300 Kč |
|
|
KORČAK Arnošt |
1 |
1 509 829 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
3 |
785 923 Kč |
|
|
TROUP JAKUB nar. 1990 |
1 |
235 906 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
175 450 Kč |
|
|
Eliška Kuštová |
1 |
104 363 Kč |
|
|
KAHOUN PETR, Ing. et Ing. nar. 1988 |
1 |
100 430 Kč |
|
|
Tomáš Holý |
1 |
60 500 Kč |
|
|
STAVEBNÍ PORADNA, spol. s r.o. |
1 |
42 350 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Trhové Sviny v 2025 ve výši 1 509 829 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 80,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
4 |
6 039 315 Kč |
|
|
Luděk Pelech |
1 |
72 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Trhové Sviny v 2025 ve výši 1 509 829 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STAVEBNÍ PORADNA, spol. s r.o. |
1 |
1 509 829 Kč |
|
|
RENTEL a.s. |
1 |
126 566 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Trhové Sviny v 2025 ve výši 1 509 829 Kč
|
Obor Jiné služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EUROWAGON, s.r.o. |
1 |
792 369 Kč |
|
|
JM Bau s.r.o. |
2 |
432 121 Kč |
|
|
Stavitelství Beneš s.r.o. |
2 |
428 268 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
357 243 Kč |
|
|
SETERM CB a.s. |
2 |
356 477 Kč |
|
|
DT engineering s.r.o. |
1 |
300 080 Kč |
|
|
Zahrady Šafránek s.r.o. |
1 |
274 828 Kč |
|
|
ATELIER 111 architekti s.r.o. |
1 |
251 680 Kč |
|
|
Ing.arch. Ladislav Zeman |
1 |
248 050 Kč |
|
|
Jakub Chvojka |
1 |
239 580 Kč |
|
|
STAKPA s.r.o. |
1 |
195 851 Kč |
|
|
A.F.C. Controls, s.r.o. |
1 |
170 000 Kč |
|
|
Luděk Pelech |
2 |
133 070 Kč |
|
|
EUROGREEN CZ s.r.o. |
1 |
122 016 Kč |
|
|
Janečka consulting, s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Mgr. Dan Hansel |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Karel Zámek |
1 |
96 800 Kč |
|
|
PasProRea s.r.o. |
1 |
96 686 Kč |
|
|
PTR výrobní, s.r.o. |
1 |
96 392 Kč |
|
|
Petr Heidinger |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Krula consulting s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
SOVT - RADIO spol. s r.o. |
1 |
83 248 Kč |
|
|
Zdeněk Vaindl |
1 |
81 703 Kč |
|
|
STREETPARK s.r.o. |
1 |
81 409 Kč |
|
|
INVENTE, s.r.o. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Ladislav Fišer |
1 |
79 510 Kč |
|
|
Jaroslav Borovka |
1 |
78 650 Kč |
|
|
JIPOL s.r.o. |
1 |
76 051 Kč |
|
|
Milan Holý |
1 |
76 000 Kč |
|
|
Václav Prokeš |
1 |
75 000 Kč |
|
|
PSPmosty s.r.o. |
1 |
72 358 Kč |
|
|
ČEVAK a.s. |
1 |
68 184 Kč |
|
|
PVT Janeček s.r.o. |
1 |
67 610 Kč |
|
|
SK-46847782 |
1 |
64 115 Kč |
|
|
Ludvík Reindl |
1 |
61 040 Kč |
|
|
DHW s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Trhové Sviny v 2025 ve výši 1 509 829 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TranSoft a.s. |
1 |
1 738 528 Kč |
|
|
TJ Spartak Trhové Sviny z.s. |
1 |
931 700 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Trhové Sviny |
1 |
139 150 Kč |
|
|
Cyklistický klub Jindřichův Hradec, z. s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Rodinné centrum Trhováček, z.s. |
1 |
117 370 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Trhové Sviny |
1 |
96 800 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Rankov |
1 |
93 170 Kč |
|
|
G-PROJECT, s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Myslivecký spolek Trhové Sviny |
1 |
90 750 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Todně |
1 |
90 750 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Březí u Trhových Svinů |
1 |
84 700 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Něchov |
1 |
72 600 Kč |
|
|
HAIMA České Budějovice, spolek pro pomoc dětem s poruchou krvetvorby |
1 |
69 575 Kč |
|
|
Domeček-středisko Husitské diakonie |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Spolek Rejta |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Trhové Sviny v 2025 ve výši 1 509 829 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 7,65
|
|
Počet bodů 7,65 znamená pro Město Trhové Sviny celkově
1124. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1554 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0363 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1000 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0741 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0155 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0207 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1658 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1970 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,765
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
7,65
|
|
Výsledný K-Index
|
7,649 |
|