Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 19 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0974 odpovídá 9,74 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 2 smluv z 195 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0103 odpovídá 1,03 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 52 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,27.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,2667 odpovídá 26,67 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Neobchází limity zákona o veřejných zakázkách.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0051 odpovídá 0,51 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 8 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0410 odpovídá 4,10 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Velké zakázky se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STAVEKO, spol. s r.o. |
1 |
57 404 685 Kč |
|
|
KDS - stavební s.r.o. |
4 |
6 295 153 Kč |
|
|
EUROVIA Silba, a.s. |
8 |
5 741 331 Kč |
|
|
ČEVAK a.s. |
8 |
4 268 748 Kč |
|
|
STREICHER, spol. s r.o. Plzeň |
3 |
3 175 352 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
3 |
2 601 655 Kč |
|
|
Vlášek Václav, Mgr. - soudní exekutor |
3 |
2 243 283 Kč |
|
|
STAVSPORT PRAHA s.r.o. |
4 |
1 913 868 Kč |
|
|
ZEMSTAV Protivín s.r.o. |
2 |
1 822 084 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Blatná |
3 |
1 770 000 Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
12 |
1 700 090 Kč |
|
|
AWT Rekultivace a.s. |
1 |
1 675 850 Kč |
|
|
LAKL CZECH s.r.o. |
1 |
1 571 790 Kč |
|
|
MCH Projekt s.r.o. |
2 |
1 506 450 Kč |
|
|
TJ BLATNÁ z.s. |
3 |
1 422 267 Kč |
|
|
ZHT Group s.r.o. |
1 |
1 100 495 Kč |
|
|
Zemědělství Blatná, a.s. |
2 |
1 058 319 Kč |
|
|
Ing. Miroslav Chalupský |
3 |
931 700 Kč |
|
|
WIP Reklama spol. s r.o. |
1 |
747 761 Kč |
|
|
MAŇHAL JOSEF nar. 1974 |
1 |
747 761 Kč |
|
|
Maňhal Milan, Ing. nar. 1970 |
1 |
747 761 Kč |
|
|
ZEVO PÍSEK s.r.o. |
1 |
747 761 Kč |
|
|
Potravinová banka Jihočeského kraje z.s. |
1 |
747 761 Kč |
|
|
KOVO Blatná s.r.o. |
1 |
747 761 Kč |
|
|
Růže Blatná z.s. |
1 |
747 761 Kč |
|
|
EMI CZ k.s. |
1 |
747 761 Kč |
|
|
Kubeš Ondřej nar. 1987 |
1 |
747 761 Kč |
|
|
Skalová Veronika nar. 1987 |
1 |
747 761 Kč |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
1 |
747 761 Kč |
|
|
Tvrdá Marie, Mgr. nar. 1978 |
1 |
747 761 Kč |
|
|
Roman Kouba |
2 |
746 114 Kč |
|
|
Luboš Krameš |
4 |
714 056 Kč |
|
|
REPLAST PRODUKT, spol. s r.o. |
1 |
712 496 Kč |
|
|
WSA doprava a parkování s.r.o. |
1 |
607 481 Kč |
|
|
ARBOCOM s.r.o. |
4 |
574 507 Kč |
|
|
Gas Distribution s.r.o. |
1 |
549 930 Kč |
|
|
Jaroslav Hlaváč |
3 |
528 930 Kč |
|
|
LEIFHEIT s.r.o. |
1 |
451 810 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Blatná |
2 |
446 000 Kč |
|
|
EuroClean, s.r.o. |
1 |
445 159 Kč |
|
|
LUNA PROGRESS s.r.o. |
1 |
362 625 Kč |
|
|
Augustin Fusko |
1 |
349 521 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
4 |
306 651 Kč |
|
|
Krematorium Blatná s.r.o. |
1 |
303 275 Kč |
|
|
LARIX-TOZ spol. s r.o. |
1 |
280 720 Kč |
|
|
OSAM TRADE s.r.o. |
2 |
257 284 Kč |
|
|
Petr Rakovan |
2 |
251 732 Kč |
|
|
Hřiště pod Květinou s.r.o. |
1 |
244 723 Kč |
|
|
DALTE z. s. |
1 |
235 011 Kč |
|
|
Leoš Šůs |
1 |
233 583 Kč |
|
|
Česká spořitelna, a.s. |
1 |
229 200 Kč |
|
|
Zdeněk Vinter |
1 |
220 510 Kč |
|
|
Ing. Jiří Fencl |
1 |
183 920 Kč |
|
|
04561001 |
2 |
181 500 Kč |
|
|
NOVASS CZ s.r.o. |
1 |
175 304 Kč |
|
|
JRK Česká republika s.r.o. |
1 |
166 486 Kč |
|
|
GPL - INVEST s.r.o. |
2 |
163 350 Kč |
|
|
SOLAR 2 s.r.o. |
1 |
149 798 Kč |
|
|
POKLOPSYSTEM s.r.o. |
1 |
149 016 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
1 |
139 150 Kč |
|
|
Martin Burda, DiS. |
1 |
134 096 Kč |
|
|
Svaz měst a obcí Jihočeského kraje |
1 |
132 903 Kč |
|
|
PREVENT 99 z.ú. |
2 |
130 000 Kč |
|
|
FLORAVIL, s.r.o. |
1 |
124 469 Kč |
|
|
CM security system, s.r.o. |
1 |
123 232 Kč |
|
|
Josef Rosík |
1 |
120 516 Kč |
|
|
EkoWATT CZ s.r.o. |
1 |
119 185 Kč |
|
|
Petr Hrubý |
1 |
114 263 Kč |
|
|
FONTANA R, s.r.o. |
1 |
114 225 Kč |
|
|
Elektromontáže Blatná, spol. s r.o. |
1 |
114 051 Kč |
|
|
B2B Partner s.r.o. |
1 |
105 383 Kč |
|
|
CHLÁDEK FCH s.r.o. |
1 |
101 156 Kč |
|
|
Česko-německý fond budoucnosti, nadační fond |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Sedláček Ondřej, Ing. nar. 1992 |
1 |
99 000 Kč |
|
|
Ondřej Chadt |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Vladimír Ondrejka |
1 |
92 258 Kč |
|
|
Ladislav Mach |
1 |
87 120 Kč |
|
|
Josef Čadek |
1 |
86 878 Kč |
|
|
Vasyl Mykhaylo |
1 |
83 790 Kč |
|
|
Poradna pro rodinu, manželství, mezilidské vztahy, psychosociální, pracovně-profesní oblast a osobnostní rozvoj, o.p.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
VIAGEM a.s. |
1 |
78 539 Kč |
|
|
K - servis Blatná s.r.o. |
1 |
70 508 Kč |
|
|
KAISER s.r.o. |
1 |
69 611 Kč |
|
|
Projekce EU s.r.o. |
1 |
65 098 Kč |
|
|
prckovo s.r.o. |
1 |
62 327 Kč |
|
|
NORSERVIS s.r.o. |
1 |
60 187 Kč |
|
|
UNISMINI - služby, spol. s r.o. |
1 |
59 534 Kč |
|
|
ATICOM s.r.o. |
1 |
58 867 Kč |
|
|
Mgr. Vladimír Ledvina |
1 |
52 030 Kč |
|
|
VoiceSys s.r.o. |
1 |
52 000 Kč |
|
|
Diakonie Broumov, sociální družstvo |
1 |
29 040 Kč |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
1 |
18 268 Kč |
|
|
E.ON Drive Infrastructure CZ s.r.o. |
1 |
6 000 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
5 000 Kč |
|
|
GLOBDATA a.s. |
2 |
3 630 Kč |
|
|
INTEM spol. s r.o. |
1 |
3 450 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Blatná v 2025 ve výši 747 761 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Vlášek Václav, Mgr. - soudní exekutor |
3 |
|
|
WIP Reklama spol. s r.o. |
1 |
|
|
MAŇHAL JOSEF nar. 1974 |
1 |
|
|
Maňhal Milan, Ing. nar. 1970 |
1 |
|
|
ZEVO PÍSEK s.r.o. |
1 |
|
|
Potravinová banka Jihočeského kraje z.s. |
1 |
|
|
KOVO Blatná s.r.o. |
1 |
|
|
Růže Blatná z.s. |
1 |
|
|
EMI CZ k.s. |
1 |
|
|
Kubeš Ondřej nar. 1987 |
1 |
|
|
Zemědělství Blatná, a.s. |
1 |
|
|
Skalová Veronika nar. 1987 |
1 |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
1 |
|
|
Tvrdá Marie, Mgr. nar. 1978 |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Blatná v 2025 ve výši 747 761 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 5,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EUROVIA Silba, a.s. |
4 |
3 784 097 Kč |
|
|
ČEVAK a.s. |
5 |
3 500 019 Kč |
|
|
STREICHER, spol. s r.o. Plzeň |
2 |
3 057 377 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
3 |
2 601 655 Kč |
|
|
AWT Rekultivace a.s. |
1 |
1 675 850 Kč |
|
|
LAKL CZECH s.r.o. |
1 |
1 571 790 Kč |
|
|
Vlášek Václav, Mgr. - soudní exekutor |
2 |
1 495 522 Kč |
|
|
Ing. Miroslav Chalupský |
2 |
798 600 Kč |
|
|
MCH Projekt s.r.o. |
1 |
713 900 Kč |
|
|
Gas Distribution s.r.o. |
1 |
549 930 Kč |
|
|
ZEMSTAV Protivín s.r.o. |
1 |
460 880 Kč |
|
|
Augustin Fusko |
1 |
349 521 Kč |
|
|
Krematorium Blatná s.r.o. |
1 |
303 275 Kč |
|
|
Leoš Šůs |
1 |
233 583 Kč |
|
|
STAVSPORT PRAHA s.r.o. |
1 |
220 170 Kč |
|
|
KDS - stavební s.r.o. |
2 |
217 033 Kč |
|
|
Ing. Jiří Fencl |
1 |
183 920 Kč |
|
|
04561001 |
2 |
181 500 Kč |
|
|
Petr Rakovan |
1 |
179 132 Kč |
|
|
NOVASS CZ s.r.o. |
1 |
175 304 Kč |
|
|
Luboš Krameš |
1 |
154 192 Kč |
|
|
POKLOPSYSTEM s.r.o. |
1 |
149 016 Kč |
|
|
Martin Burda, DiS. |
1 |
134 096 Kč |
|
|
Josef Čadek |
1 |
86 878 Kč |
|
|
Projekce EU s.r.o. |
1 |
65 098 Kč |
|
|
Mgr. Vladimír Ledvina |
1 |
52 030 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Blatná v 2025 ve výši 747 761 Kč
|
Obor Zemědělství
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Růže Blatná z.s. |
1 |
747 761 Kč |
|
|
ARBOCOM s.r.o. |
2 |
145 199 Kč |
|
|
Ondřej Chadt |
1 |
96 800 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Blatná v 2025 ve výši 747 761 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Potravinová banka Jihočeského kraje z.s. |
1 |
747 761 Kč |
|
|
PREVENT 99 z.ú. |
1 |
30 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Blatná v 2025 ve výši 747 761 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
1 |
747 761 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Blatná v 2025 ve výši 747 761 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 64,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
WIP Reklama spol. s r.o. |
1 |
747 761 Kč |
|
|
MAŇHAL JOSEF nar. 1974 |
1 |
747 761 Kč |
|
|
Maňhal Milan, Ing. nar. 1970 |
1 |
747 761 Kč |
|
|
KOVO Blatná s.r.o. |
1 |
747 761 Kč |
|
|
Vlášek Václav, Mgr. - soudní exekutor |
1 |
747 761 Kč |
|
|
EMI CZ k.s. |
1 |
747 761 Kč |
|
|
Kubeš Ondřej nar. 1987 |
1 |
747 761 Kč |
|
|
Zemědělství Blatná, a.s. |
1 |
747 761 Kč |
|
|
Tvrdá Marie, Mgr. nar. 1978 |
1 |
747 761 Kč |
|
|
LEIFHEIT s.r.o. |
1 |
451 810 Kč |
|
|
Česká spořitelna, a.s. |
1 |
229 200 Kč |
|
|
VIAGEM a.s. |
1 |
78 539 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
61 521 Kč |
|
|
E.ON Drive Infrastructure CZ s.r.o. |
1 |
6 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Blatná v 2025 ve výši 747 761 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ZEVO PÍSEK s.r.o. |
1 |
747 761 Kč |
|
|
Svaz měst a obcí Jihočeského kraje |
1 |
132 903 Kč |
|
|
Diakonie Broumov, sociální družstvo |
1 |
29 040 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Blatná v 2025 ve výši 747 761 Kč
|
Obor Jiné služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
12 |
1 700 090 Kč |
|
|
EUROVIA Silba, a.s. |
2 |
1 129 282 Kč |
|
|
ČEVAK a.s. |
1 |
349 113 Kč |
|
|
CM security system, s.r.o. |
1 |
123 232 Kč |
|
|
STREICHER, spol. s r.o. Plzeň |
1 |
117 975 Kč |
|
|
GPL - INVEST s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
INTEM spol. s r.o. |
1 |
3 450 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Blatná v 2025 ve výši 747 761 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 7,26
|
|
Počet bodů 7,26 znamená pro Město Blatná celkově
1093. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0974 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0103 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1522 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0234 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0000 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0051 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0410 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,2667 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1304 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,726
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
7,26
|
|
Výsledný K-Index
|
7,265 |
|