Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 65 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1906 odpovídá 19,06 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 2 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0059 odpovídá 0,59 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 37 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1085 odpovídá 10,85 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0147 odpovídá 1,47 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 21 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0616 odpovídá 6,16 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Aglaia Property, s.r.o. |
2 |
39 901 647 Kč |
|
|
SF Stavební s.r.o. |
2 |
26 368 249 Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
3 |
23 905 933 Kč |
|
|
HIKI, spol. s r.o. |
22 |
22 829 471 Kč |
|
|
ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. |
3 |
10 181 631 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
14 |
9 639 669 Kč |
|
|
SPORTOVNÍ PODLAHY ZLÍN, s.r.o. |
1 |
5 891 902 Kč |
|
|
PROMPT 2 SERVIS s.r.o. |
5 |
5 005 741 Kč |
|
|
ČEVAK a.s. |
3 |
4 761 696 Kč |
|
|
Richard Fiala |
5 |
4 561 194 Kč |
|
|
ZNAKON, a.s. |
4 |
4 308 930 Kč |
|
|
AGP - nova spol. s r.o. |
3 |
4 008 730 Kč |
|
|
Veselá Marie nar. 1954 |
1 |
2 950 000 Kč |
|
|
MelMar s.r.o. |
5 |
2 819 746 Kč |
|
|
MONTEA CZ s.r.o. |
4 |
2 737 606 Kč |
|
|
Luděk Mann |
4 |
2 474 342 Kč |
|
|
Aleš Handšuh |
9 |
2 429 423 Kč |
|
|
Doc. Ing. Pavel Šimek |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
CB FLORIAN s.r.o. |
4 |
1 867 800 Kč |
|
|
Danko Peter, PharmDr. nar. 1976 |
1 |
1 672 000 Kč |
|
|
MAS Vodňanská ryba, z.s. |
4 |
1 652 879 Kč |
|
|
Roman Landa |
4 |
1 633 023 Kč |
|
|
Radek Varyš |
5 |
1 616 163 Kč |
|
|
Jiří Jiran |
2 |
1 603 295 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
1 603 295 Kč |
|
|
Josef Chalupský |
8 |
1 521 932 Kč |
|
|
Lukáš Ciboch |
3 |
1 442 694 Kč |
|
|
Martin Ševčík |
7 |
1 441 692 Kč |
|
|
ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. |
5 |
1 433 260 Kč |
|
|
Pokorný Marek nar. 1994 |
1 |
1 421 950 Kč |
|
|
Pokorná Markéta nar. 1997 |
1 |
1 421 950 Kč |
|
|
STAVBY PL s.r.o. |
5 |
1 307 813 Kč |
|
|
Mykytiuk Valerii nar. 1986 |
1 |
1 236 000 Kč |
|
|
Kochkadamian Marine nar. 1992 |
1 |
1 236 000 Kč |
|
|
Galileo Corporation s.r.o. |
5 |
1 200 500 Kč |
|
|
Plavec - Michalec s.r.o. |
3 |
1 170 576 Kč |
|
|
Ing. Miroslav Suchan |
1 |
1 082 575 Kč |
|
|
SkyCom online s.r.o. |
3 |
1 061 594 Kč |
|
|
4soft, s.r.o. |
1 |
995 011 Kč |
|
|
JH TECHNIK s.r.o. |
3 |
947 197 Kč |
|
|
Josef Kašpar |
9 |
944 276 Kč |
|
|
PROJEKTIL ARCHITEKTI s.r.o. |
2 |
919 600 Kč |
|
|
WCOMP s.r.o. |
2 |
882 847 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
2 |
874 647 Kč |
|
|
Projektový ateliér AD s.r.o. |
2 |
859 100 Kč |
|
|
Michal Dvořák |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Vendulka Nováková |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Pavel Začka nar. 1985 |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Ivan Začka nar. 1967 |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Michal Jaroš |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Ing. Petr Zíka |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Hana Sedláčková |
1 |
801 647 Kč |
|
|
RUMPOLD 01 - Vodňany s.r.o. |
1 |
801 647 Kč |
|
|
AGOS stavební a.s. Pelhřimov |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Hronek Milan nar. 1955 |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Ludmila Hronková nar. 1953 |
1 |
801 647 Kč |
|
|
SPH Elektro s.r.o. |
1 |
801 647 Kč |
|
|
MVM Hřiště s.r.o. |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Stanislav Chytil |
1 |
801 647 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
801 647 Kč |
|
|
František Tík |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Vilém Sosna |
1 |
801 647 Kč |
|
|
TIMBER TRANS s.r.o. |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Holubka Liliya nar. 1970 |
1 |
801 647 Kč |
|
|
ZEMCHEBA, s.r.o. |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Petr Jůzek |
1 |
801 647 Kč |
|
|
TranSoft a.s. |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Milan Valášek |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Malkus Leopold nar. 1951 |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Ing.arch. Václav Podlešák |
1 |
801 647 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Pražák |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Josef Ševčík nar. 1959 |
1 |
768 000 Kč |
|
|
Klimaintop s.r.o. |
1 |
656 491 Kč |
|
|
GPL - INVEST s.r.o. |
3 |
635 250 Kč |
|
|
Fryjová Jaroslava nar. 1957 |
1 |
580 333 Kč |
|
|
Mráz Zdeněk nar. 1960 |
1 |
580 333 Kč |
|
|
Jůzová Eliška nar. 1964 |
1 |
580 333 Kč |
|
|
Sanace konstrukcí s.r.o. |
2 |
552 325 Kč |
|
|
B a K systémy s.r.o. |
2 |
550 921 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
3 |
479 999 Kč |
|
|
ARBORES CZ s.r.o. |
3 |
472 904 Kč |
|
|
PRAVO s.r.o. |
1 |
467 400 Kč |
|
|
Stanislav Ziegelbauer |
2 |
418 588 Kč |
|
|
RUDOVSKY s.r.o. |
2 |
400 026 Kč |
|
|
NotReallyCorrect s.r.o. |
1 |
396 400 Kč |
|
|
Lukáš Říha |
4 |
372 840 Kč |
|
|
Míka Pavel, Ing. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Ing. Karel Němeček |
2 |
323 500 Kč |
|
|
AMPeng s.r.o. |
1 |
314 600 Kč |
|
|
Chánová Alena nar. 1959 |
1 |
281 750 Kč |
|
|
Ing. Jan Sirový |
3 |
275 500 Kč |
|
|
TSE mobiliář spol. s r.o. |
1 |
264 748 Kč |
|
|
AGROZET České Budějovice, a.s. |
1 |
254 900 Kč |
|
|
Nestlé Česko s.r.o. |
1 |
254 100 Kč |
|
|
Hřiště pod Květinou s.r.o. |
1 |
254 100 Kč |
|
|
ADAPTO.space s.r.o. |
1 |
243 210 Kč |
|
|
Ing. Miroslav Šťastný |
1 |
240 000 Kč |
|
|
VS GROUP s.r.o. |
2 |
220 012 Kč |
|
|
KP Trend s.r.o. |
4 |
220 000 Kč |
|
|
Ondřej Lacko |
1 |
214 170 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Vodňany v 2025 ve výši 801 647 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
12 |
|
|
HIKI, spol. s r.o. |
3 |
|
|
Luděk Mann |
3 |
|
|
MAS Vodňanská ryba, z.s. |
2 |
|
|
Jiří Jiran |
2 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
|
|
CB FLORIAN s.r.o. |
2 |
|
|
Michal Dvořák |
1 |
|
|
Vendulka Nováková |
1 |
|
|
Pavel Začka nar. 1985 |
1 |
|
|
Ivan Začka nar. 1967 |
1 |
|
|
Michal Jaroš |
1 |
|
|
Ing. Petr Zíka |
1 |
|
|
Hana Sedláčková |
1 |
|
|
RUMPOLD 01 - Vodňany s.r.o. |
1 |
|
|
AGOS stavební a.s. Pelhřimov |
1 |
|
|
Hronek Milan nar. 1955 |
1 |
|
|
Ludmila Hronková nar. 1953 |
1 |
|
|
SPH Elektro s.r.o. |
1 |
|
|
Lukáš Ciboch |
1 |
|
|
MVM Hřiště s.r.o. |
1 |
|
|
Stanislav Chytil |
1 |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
|
|
Josef Chalupský |
1 |
|
|
František Tík |
1 |
|
|
MONTEA CZ s.r.o. |
1 |
|
|
JH TECHNIK s.r.o. |
1 |
|
|
Vilém Sosna |
1 |
|
|
TIMBER TRANS s.r.o. |
1 |
|
|
Holubka Liliya nar. 1970 |
1 |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
ZEMCHEBA, s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Jůzek |
1 |
|
|
Radek Varyš |
1 |
|
|
WCOMP s.r.o. |
1 |
|
|
Galileo Corporation s.r.o. |
1 |
|
|
TranSoft a.s. |
1 |
|
|
Milan Valášek |
1 |
|
|
PROMPT 2 SERVIS s.r.o. |
1 |
|
|
Aleš Handšuh |
1 |
|
|
Aglaia Property, s.r.o. |
1 |
|
|
Plavec - Michalec s.r.o. |
1 |
|
|
Martin Ševčík |
1 |
|
|
Malkus Leopold nar. 1951 |
1 |
|
|
Ing.arch. Václav Podlešák |
1 |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Pražák |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Vodňany v 2025 ve výši 801 647 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 75,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SPH Elektro s.r.o. |
1 |
801 647 Kč |
|
|
MONTEA CZ s.r.o. |
1 |
801 647 Kč |
|
|
WCOMP s.r.o. |
1 |
801 647 Kč |
|
|
SkyCom online s.r.o. |
1 |
428 794 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Vodňany v 2025 ve výši 801 647 Kč
|
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SF Stavební s.r.o. |
2 |
26 368 249 Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
1 |
23 309 329 Kč |
|
|
HIKI, spol. s r.o. |
6 |
17 602 237 Kč |
|
|
ŠTOLKA - STAVKO s.r.o. |
2 |
9 492 903 Kč |
|
|
SPORTOVNÍ PODLAHY ZLÍN, s.r.o. |
1 |
5 891 902 Kč |
|
|
Richard Fiala |
4 |
4 402 510 Kč |
|
|
AGP - nova spol. s r.o. |
3 |
4 008 730 Kč |
|
|
MelMar s.r.o. |
3 |
2 630 069 Kč |
|
|
Doc. Ing. Pavel Šimek |
1 |
2 178 000 Kč |
|
|
MONTEA CZ s.r.o. |
1 |
1 733 257 Kč |
|
|
Roman Landa |
1 |
1 446 378 Kč |
|
|
Ing. Miroslav Suchan |
1 |
1 082 575 Kč |
|
|
4soft, s.r.o. |
1 |
995 011 Kč |
|
|
Projektový ateliér AD s.r.o. |
2 |
859 100 Kč |
|
|
Klimaintop s.r.o. |
1 |
656 491 Kč |
|
|
GPL - INVEST s.r.o. |
1 |
477 950 Kč |
|
|
Míka Pavel, Ing. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Josef Kašpar |
2 |
332 103 Kč |
|
|
Ing. Karel Němeček |
2 |
323 500 Kč |
|
|
AMPeng s.r.o. |
1 |
314 600 Kč |
|
|
Ing. Miroslav Šťastný |
1 |
240 000 Kč |
|
|
BUILDING-INVESTMENT, s.r.o. |
1 |
211 750 Kč |
|
|
OKNA LANGER s.r.o. |
1 |
211 336 Kč |
|
|
Ing. Jan Sirový |
2 |
206 500 Kč |
|
|
STAVBY PL s.r.o. |
1 |
176 063 Kč |
|
|
ČEVAK a.s. |
1 |
161 579 Kč |
|
|
GEMOS DOPRAVNÍ SYSTÉMY a.s. |
2 |
142 780 Kč |
|
|
Pontiq Engineering s.r.o. |
1 |
141 570 Kč |
|
|
Lukáš Ciboch |
1 |
136 042 Kč |
|
|
VSNS - PRACE s.r.o. |
1 |
135 520 Kč |
|
|
Anh Tuan Tran |
1 |
131 450 Kč |
|
|
OPTIMAL OKNA s.r.o. |
1 |
126 570 Kč |
|
|
Petr Štěch |
1 |
126 536 Kč |
|
|
EVEN s.r.o. stavební společnost |
1 |
126 280 Kč |
|
|
Lukáš Říha |
1 |
109 193 Kč |
|
|
Šedivý Vilém, Ing. |
1 |
99 220 Kč |
|
|
Archipot architekti s.r.o. |
1 |
97 500 Kč |
|
|
ZVÁNOVEC a.s. |
1 |
77 093 Kč |
|
|
JH TECHNIK s.r.o. |
1 |
65 280 Kč |
|
|
Josef Chalupský |
1 |
62 860 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Vodňany v 2025 ve výši 801 647 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 13, tj. 80,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
14 |
9 639 669 Kč |
|
|
ČEVAK a.s. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Vodňany v 2025 ve výši 801 647 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
1 603 295 Kč |
|
|
BDO Czech Republic s.r.o. |
1 |
160 930 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Vodňany v 2025 ve výši 801 647 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 21, tj. 45,45 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Aglaia Property, s.r.o. |
2 |
39 901 647 Kč |
|
|
Veselá Marie nar. 1954 |
1 |
2 950 000 Kč |
|
|
Danko Peter, PharmDr. nar. 1976 |
1 |
1 672 000 Kč |
|
|
Pokorný Marek nar. 1994 |
1 |
1 421 950 Kč |
|
|
Pokorná Markéta nar. 1997 |
1 |
1 421 950 Kč |
|
|
Mykytiuk Valerii nar. 1986 |
1 |
1 236 000 Kč |
|
|
Kochkadamian Marine nar. 1992 |
1 |
1 236 000 Kč |
|
|
MAS Vodňanská ryba, z.s. |
3 |
851 231 Kč |
|
|
Michal Dvořák |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Vendulka Nováková |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Pavel Začka nar. 1985 |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Ivan Začka nar. 1967 |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Hana Sedláčková |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Hronek Milan nar. 1955 |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Ludmila Hronková nar. 1953 |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Lukáš Ciboch |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Josef Chalupský |
1 |
801 647 Kč |
|
|
František Tík |
1 |
801 647 Kč |
|
|
JH TECHNIK s.r.o. |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Vilém Sosna |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Holubka Liliya nar. 1970 |
1 |
801 647 Kč |
|
|
ZEMCHEBA, s.r.o. |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Petr Jůzek |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Radek Varyš |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Martin Ševčík |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Ing.arch. Václav Podlešák |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Josef Ševčík nar. 1959 |
1 |
768 000 Kč |
|
|
Fryjová Jaroslava nar. 1957 |
1 |
580 333 Kč |
|
|
Mráz Zdeněk nar. 1960 |
1 |
580 333 Kč |
|
|
Jůzová Eliška nar. 1964 |
1 |
580 333 Kč |
|
|
PRAVO s.r.o. |
1 |
467 400 Kč |
|
|
Chánová Alena nar. 1959 |
1 |
281 750 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
188 475 Kč |
|
|
MANHO CZ s.r.o. |
1 |
144 000 Kč |
|
|
Malkus Martin nar. 1977 |
1 |
140 875 Kč |
|
|
Malkus Jiří, Ing. nar. 1976 |
1 |
140 875 Kč |
|
|
Gas Distribution s.r.o. |
1 |
99 850 Kč |
|
|
Josef Čábelka |
1 |
78 960 Kč |
|
|
Střízek Filip nar. 1976 |
1 |
74 000 Kč |
|
|
Unilabs Diagnostics k.s. |
1 |
68 098 Kč |
|
|
Pilát Stanislav nar. 1963 |
1 |
65 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Vodňany v 2025 ve výši 801 647 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 37,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PROMPT 2 SERVIS s.r.o. |
4 |
3 090 698 Kč |
|
|
RUMPOLD 01 - Vodňany s.r.o. |
1 |
801 647 Kč |
|
|
MAS Vodňanská ryba, z.s. |
1 |
801 647 Kč |
|
|
Sanace konstrukcí s.r.o. |
1 |
317 458 Kč |
|
|
ZNAKON, a.s. |
1 |
256 540 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Vodňany v 2025 ve výši 801 647 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,65
|
|
Počet bodů 6,65 znamená pro Město Vodňany celkově
1006. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1906 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0059 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0576 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0360 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0147 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0616 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1085 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1901 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,665
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,65
|
|
Výsledný K-Index
|
6,648 |
|