Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0482 odpovídá 4,82 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 24 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1446 odpovídá 14,46 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0060 odpovídá 0,60 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 4 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0241 odpovídá 2,41 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MI Roads a.s. |
1 |
32 371 628 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
24 200 000 Kč |
|
|
Primagra, a.s. |
2 |
22 495 625 Kč |
|
|
SolarPartner s.r.o. |
1 |
9 360 342 Kč |
|
|
LS stavby s.r.o. |
6 |
4 128 764 Kč |
|
|
U - PROJEKT DOS s.r.o. |
6 |
3 714 994 Kč |
|
|
CÍSLEROVÁ PETRA nar. 1990 |
1 |
2 523 213 Kč |
|
|
BOLID M s.r.o. |
2 |
2 443 407 Kč |
|
|
Václav Pivoňka |
4 |
2 302 345 Kč |
|
|
FINAL KOM s.r.o. |
2 |
2 205 067 Kč |
|
|
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. |
2 |
2 005 570 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
2 |
2 005 570 Kč |
|
|
Jiří Kubáček |
3 |
1 825 812 Kč |
|
|
Ing. Michaela Tanczošová |
2 |
1 689 765 Kč |
|
|
DVOŘÁKOVÁ MARKÉTA nar. 1977 |
1 |
1 609 760 Kč |
|
|
František Horký |
2 |
1 607 243 Kč |
|
|
Truhlářství ZAJDA s.r.o. |
1 |
1 433 226 Kč |
|
|
AUTO Tomáš K, s.r.o. |
1 |
1 368 077 Kč |
|
|
Institut regionálních informací, s.r.o. |
1 |
1 188 220 Kč |
|
|
EKOTOXA s.r.o. |
1 |
1 188 220 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Dynamo Horšovský Týn, z.s. |
3 |
1 167 000 Kč |
|
|
RUBÁŠ ZDENĚK nar. 1981 |
1 |
1 118 043 Kč |
|
|
SDH Horní Metelsko |
1 |
1 002 785 Kč |
|
|
Luděk Pytelka |
1 |
1 002 785 Kč |
|
|
Prime-com s.r.o. |
1 |
1 002 785 Kč |
|
|
EKO-SEPAR, s. r. o. |
1 |
1 002 785 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Horní Metelsko |
1 |
1 002 785 Kč |
|
|
Tlapky v naději, z.s. |
1 |
1 002 785 Kč |
|
|
Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina STOPAŘI |
1 |
1 002 785 Kč |
|
|
Nájemní družstvo Malé předměstí, bytové družstvo |
1 |
1 002 785 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
2 |
929 667 Kč |
|
|
STEPAN STANISLAV nar. 1993 |
1 |
928 211 Kč |
|
|
MIKOVČÁKOVÁ KLÁRA nar. 1993 |
1 |
928 211 Kč |
|
|
Stanislav Tanczoš |
3 |
928 070 Kč |
|
|
NAROVCOVÁ HANA nar. 1968 |
2 |
788 400 Kč |
|
|
ATVmoto centrum s.r.o. |
1 |
629 900 Kč |
|
|
JILAM s. r. o. |
2 |
598 950 Kč |
|
|
NAROVEC ZDENĚK nar. 1986 |
1 |
591 424 Kč |
|
|
UNIQA pojišťovna, a.s. |
1 |
580 750 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Horšovský Týn |
1 |
500 000 Kč |
|
|
DIETZOVÁ NIKOLA nar. 1991 |
1 |
466 749 Kč |
|
|
KOZINA JOSEF nar. 1982 |
1 |
466 137 Kč |
|
|
KOZINOVÁ IVANA, Ing. nar. 1987 |
1 |
466 137 Kč |
|
|
Software602 a.s. |
2 |
464 035 Kč |
|
|
HRDLIČKA spol.s r.o. |
1 |
433 180 Kč |
|
|
MEVA-TEC s.r.o. |
1 |
396 033 Kč |
|
|
Geo Vision s.r.o. |
1 |
350 174 Kč |
|
|
A.R. OKENNÍ TECHNIKA spol. s r.o. |
2 |
339 205 Kč |
|
|
TOMANOVÁ JANA nar. 1974 |
1 |
244 760 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
1 |
237 863 Kč |
|
|
D.S.D.METAL plus spol. s r.o. |
2 |
222 150 Kč |
|
|
KORŠŇAK MARTIN nar. 1977 |
1 |
213 532 Kč |
|
|
Automoto klub Horšovský Týn v AČR |
1 |
196 800 Kč |
|
|
BRADA JAROSLAV nar. 1973 |
1 |
194 120 Kč |
|
|
JUNIORFEST, z.s. |
1 |
180 000 Kč |
|
|
LAZCE-GIS, spol. s r. o. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
GONSCHI s.r.o. |
1 |
161 533 Kč |
|
|
Vodácký oddíl ,,7´´, z.s. |
2 |
160 000 Kč |
|
|
MILER - MALÍŘSTVÍ, spol. s r.o. |
1 |
159 133 Kč |
|
|
VACHULKA MARTIN nar. 1974 |
1 |
156 775 Kč |
|
|
Rudolf Hálek |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Círl Petr, BcA. |
1 |
143 500 Kč |
|
|
BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. |
1 |
133 528 Kč |
|
|
GO-GO Horšovský Týn z.s. |
1 |
130 500 Kč |
|
|
HÁNA VLASTIMIL nar. 1982 |
1 |
130 086 Kč |
|
|
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. |
2 |
123 500 Kč |
|
|
DUBA PETR nar. 1982 |
1 |
123 327 Kč |
|
|
MSP, projektová kancelář s.r.o. |
1 |
114 950 Kč |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
2 |
106 480 Kč |
|
|
Lukáš Dohnal |
1 |
102 838 Kč |
|
|
Alena Paulová |
1 |
100 287 Kč |
|
|
Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy |
1 |
100 000 Kč |
|
|
STEMONT JS s.r.o. |
1 |
98 591 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Ing. Jan Veber |
1 |
94 380 Kč |
|
|
SBS "IVA", s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Žiaková Pavla, BcA. |
1 |
87 772 Kč |
|
|
CSG NADAČNÍ FOND |
1 |
86 623 Kč |
|
|
Luděk Zrostlík |
1 |
82 650 Kč |
|
|
COLCA - invest s. r. o. |
1 |
78 634 Kč |
|
|
Jan Honomichl |
1 |
76 733 Kč |
|
|
T-MAPY spol. s r.o. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
VITA software, s.r.o. |
2 |
75 310 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
75 020 Kč |
|
|
Péče o stromy a zeleň s.r.o. |
1 |
71 390 Kč |
|
|
Martin Blatný |
1 |
68 970 Kč |
|
|
GREENROOT s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
HOLEŠOVSKÝ JOSEF nar. 1957 |
1 |
60 768 Kč |
|
|
HOLEŠOVSKÁ HANA nar. 1960 |
1 |
60 768 Kč |
|
|
Tritius Solutions a.s. |
1 |
54 928 Kč |
|
|
HÁNA FRANTIŠEK nar. 1971 |
2 |
48 592 Kč |
|
|
HÁNOVÁ HELENA nar. 1974 |
2 |
48 592 Kč |
|
|
WAGNER RUDOLF nar. 1979 |
1 |
47 304 Kč |
|
|
TUREK RADEK nar. 1999 |
1 |
38 335 Kč |
|
|
RSM Payroll Centre CZ s.r.o. |
1 |
36 924 Kč |
|
|
HABERLOVÁ ZUZANA nar. 1966 |
1 |
35 129 Kč |
|
|
ŠVANDRLÍKOVÁ VLASTIMILA nar. 1964 |
1 |
35 129 Kč |
|
|
HULA MIROSLAV nar. 1960 |
1 |
32 200 Kč |
|
|
HULOVÁ MARIE nar. 1961 |
1 |
32 200 Kč |
|
|
KOVANDA VÁCLAV nar. 1973 |
1 |
27 790 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Horšovský Týn v 2025 ve výši 1 002 785 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
U - PROJEKT DOS s.r.o. |
3 |
|
|
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. |
2 |
|
|
CETIN a.s. |
2 |
|
|
SDH Horní Metelsko |
1 |
|
|
Luděk Pytelka |
1 |
|
|
Prime-com s.r.o. |
1 |
|
|
EKO-SEPAR, s. r. o. |
1 |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Horní Metelsko |
1 |
|
|
Tlapky v naději, z.s. |
1 |
|
|
Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina STOPAŘI |
1 |
|
|
Nájemní družstvo Malé předměstí, bytové družstvo |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Horšovský Týn v 2025 ve výši 1 002 785 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,18.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 22,22 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. |
2 |
2 005 570 Kč |
|
|
Software602 a.s. |
2 |
464 035 Kč |
|
|
Lukáš Dohnal |
1 |
102 838 Kč |
|
|
VITA software, s.r.o. |
2 |
75 310 Kč |
|
|
Tritius Solutions a.s. |
1 |
54 928 Kč |
|
|
RSM Payroll Centre CZ s.r.o. |
1 |
36 924 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Horšovský Týn v 2025 ve výši 1 002 785 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AUTO Tomáš K, s.r.o. |
1 |
1 368 077 Kč |
|
|
Luděk Pytelka |
1 |
1 002 785 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Horšovský Týn v 2025 ve výši 1 002 785 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 8,70 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SolarPartner s.r.o. |
1 |
9 360 342 Kč |
|
|
LS stavby s.r.o. |
6 |
4 128 764 Kč |
|
|
U - PROJEKT DOS s.r.o. |
6 |
3 714 994 Kč |
|
|
CÍSLEROVÁ PETRA nar. 1990 |
1 |
2 523 213 Kč |
|
|
BOLID M s.r.o. |
2 |
2 443 407 Kč |
|
|
Václav Pivoňka |
4 |
2 302 345 Kč |
|
|
Jiří Kubáček |
3 |
1 825 812 Kč |
|
|
Ing. Michaela Tanczošová |
2 |
1 689 765 Kč |
|
|
DVOŘÁKOVÁ MARKÉTA nar. 1977 |
1 |
1 609 760 Kč |
|
|
František Horký |
2 |
1 607 243 Kč |
|
|
Truhlářství ZAJDA s.r.o. |
1 |
1 433 226 Kč |
|
|
Institut regionálních informací, s.r.o. |
1 |
1 188 220 Kč |
|
|
EKOTOXA s.r.o. |
1 |
1 188 220 Kč |
|
|
Prime-com s.r.o. |
1 |
1 002 785 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
2 |
929 667 Kč |
|
|
STEPAN STANISLAV nar. 1993 |
1 |
928 211 Kč |
|
|
MIKOVČÁKOVÁ KLÁRA nar. 1993 |
1 |
928 211 Kč |
|
|
Stanislav Tanczoš |
3 |
928 070 Kč |
|
|
JILAM s. r. o. |
2 |
598 950 Kč |
|
|
HRDLIČKA spol.s r.o. |
1 |
433 180 Kč |
|
|
FINAL KOM s.r.o. |
1 |
402 167 Kč |
|
|
GONSCHI s.r.o. |
1 |
161 533 Kč |
|
|
STEMONT JS s.r.o. |
1 |
98 591 Kč |
|
|
Ing. Jan Veber |
1 |
94 380 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Horšovský Týn v 2025 ve výši 1 002 785 Kč
|
Obor Finance
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
24 200 000 Kč |
|
|
ŠkoFIN s.r.o. |
1 |
237 863 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Horšovský Týn v 2025 ve výši 1 002 785 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 6,98 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Primagra, a.s. |
2 |
22 495 625 Kč |
|
|
RUBÁŠ ZDENĚK nar. 1981 |
1 |
1 118 043 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
1 002 785 Kč |
|
|
Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina STOPAŘI |
1 |
1 002 785 Kč |
|
|
Nájemní družstvo Malé předměstí, bytové družstvo |
1 |
1 002 785 Kč |
|
|
NAROVCOVÁ HANA nar. 1968 |
2 |
788 400 Kč |
|
|
NAROVEC ZDENĚK nar. 1986 |
1 |
591 424 Kč |
|
|
DIETZOVÁ NIKOLA nar. 1991 |
1 |
466 749 Kč |
|
|
KOZINA JOSEF nar. 1982 |
1 |
466 137 Kč |
|
|
KOZINOVÁ IVANA, Ing. nar. 1987 |
1 |
466 137 Kč |
|
|
TOMANOVÁ JANA nar. 1974 |
1 |
244 760 Kč |
|
|
KORŠŇAK MARTIN nar. 1977 |
1 |
213 532 Kč |
|
|
Automoto klub Horšovský Týn v AČR |
1 |
196 800 Kč |
|
|
BRADA JAROSLAV nar. 1973 |
1 |
194 120 Kč |
|
|
LAZCE-GIS, spol. s r. o. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
VACHULKA MARTIN nar. 1974 |
1 |
156 775 Kč |
|
|
HÁNA VLASTIMIL nar. 1982 |
1 |
130 086 Kč |
|
|
DUBA PETR nar. 1982 |
1 |
123 327 Kč |
|
|
Martin Blatný |
1 |
68 970 Kč |
|
|
HOLEŠOVSKÝ JOSEF nar. 1957 |
1 |
60 768 Kč |
|
|
HOLEŠOVSKÁ HANA nar. 1960 |
1 |
60 768 Kč |
|
|
HÁNA FRANTIŠEK nar. 1971 |
2 |
48 592 Kč |
|
|
HÁNOVÁ HELENA nar. 1974 |
2 |
48 592 Kč |
|
|
WAGNER RUDOLF nar. 1979 |
1 |
47 304 Kč |
|
|
TUREK RADEK nar. 1999 |
1 |
38 335 Kč |
|
|
HABERLOVÁ ZUZANA nar. 1966 |
1 |
35 129 Kč |
|
|
ŠVANDRLÍKOVÁ VLASTIMILA nar. 1964 |
1 |
35 129 Kč |
|
|
HULA MIROSLAV nar. 1960 |
1 |
32 200 Kč |
|
|
HULOVÁ MARIE nar. 1961 |
1 |
32 200 Kč |
|
|
KOVANDA VÁCLAV nar. 1973 |
1 |
27 790 Kč |
|
|
Karpem Reality s.r.o. |
1 |
27 029 Kč |
|
|
WAGNER RUDOLF nar. 1954 |
1 |
24 966 Kč |
|
|
WAGNEROVÁ MIROSLAVA nar. 1960 |
1 |
24 966 Kč |
|
|
RAJCHART VÁCLAV nar. 1949 |
1 |
6 535 Kč |
|
|
RAJCHARTOVÁ ZDEŇKA nar. 1954 |
1 |
6 535 Kč |
|
|
ŠKOPEK JOSEF nar. 1955 |
1 |
6 404 Kč |
|
|
FADIS OSIVA s.r.o. |
1 |
3 914 Kč |
|
|
BLÁHOVÁ ALENA nar. 1977 |
1 |
2 628 Kč |
|
|
AGROŽIV Sdružení zemědělců, s.r.o. |
1 |
1 502 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Horšovský Týn v 2025 ve výši 1 002 785 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EKO-SEPAR, s. r. o. |
1 |
1 002 785 Kč |
|
|
MEVA-TEC s.r.o. |
1 |
396 033 Kč |
|
|
GREENROOT s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Horšovský Týn v 2025 ve výši 1 002 785 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Dynamo Horšovský Týn, z.s. |
3 |
1 167 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Horšovský Týn |
1 |
500 000 Kč |
|
|
JUNIORFEST, z.s. |
1 |
180 000 Kč |
|
|
Vodácký oddíl ,,7´´, z.s. |
2 |
160 000 Kč |
|
|
GO-GO Horšovský Týn z.s. |
1 |
130 500 Kč |
|
|
Aktiv Sport Horšovský Týn, z.s. |
2 |
123 500 Kč |
|
|
Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy |
1 |
100 000 Kč |
|
|
CSG NADAČNÍ FOND |
1 |
86 623 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Horšovský Týn v 2025 ve výši 1 002 785 Kč
|
Obor Zvířata (služební psi, koně)
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Tlapky v naději, z.s. |
1 |
1 002 785 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Horšovský Týn v 2025 ve výši 1 002 785 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje smlouvy pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,5.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,74
|
|
Počet bodů 4,74 znamená pro Město Horšovský Týn celkově
555. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0482 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0988 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0222 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0060 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0241 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1446 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1803 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,524
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,24
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,5 |
|
Výsledný K-Index
|
4,743 |
|