Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0435 odpovídá 4,35 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 3 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0093 odpovídá 0,93 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 37 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1149 odpovídá 11,49 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0280 odpovídá 2,80 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Stavební společnost VARO, s.r.o. |
3 |
46 213 931 Kč |
|
|
TERCOM s.r.o. |
1 |
30 444 374 Kč |
|
|
BAU-STAV a.s. |
3 |
18 838 857 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
3 |
18 838 857 Kč |
|
|
BUS LIGNETA a.s. |
2 |
12 124 000 Kč |
|
|
JL Company s.r.o. |
1 |
9 843 785 Kč |
|
|
EP ENERGY TRADING, a.s. |
3 |
8 903 277 Kč |
|
|
ALGON, a.s. |
5 |
8 530 829 Kč |
|
|
ODEHNAL - STAVO s.r.o. |
10 |
5 662 142 Kč |
|
|
KBM-International s.r.o. |
2 |
5 549 570 Kč |
|
|
Saská rozvojová banka - SAB, DE42ZZZ00000034715 |
1 |
4 956 800 Kč |
|
|
CorCo Systems a.s. |
6 |
4 395 027 Kč |
|
|
NEUTRA PROJECT, s.r.o. |
4 |
2 415 936 Kč |
|
|
VJD Prim s.r.o. |
11 |
2 255 634 Kč |
|
|
hřiště.cz, s.r.o. |
2 |
2 241 639 Kč |
|
|
RH-ARCH s.r.o. |
1 |
2 238 500 Kč |
|
|
ŠUMAVAPLAN, spol. s r. o. |
4 |
1 862 796 Kč |
|
|
Ing.arch. ZŮNA VÁCLAV |
3 |
1 817 587 Kč |
|
|
Qant s.r.o. |
2 |
1 691 518 Kč |
|
|
Kantora s.r.o. |
2 |
1 546 339 Kč |
|
|
LITHIUM a.s. |
4 |
1 334 438 Kč |
|
|
BestSolutionForYou s.r.o. |
3 |
1 324 429 Kč |
|
|
Pavlo Roško |
3 |
1 290 900 Kč |
|
|
smart target s.r.o. |
2 |
1 277 034 Kč |
|
|
Jan Klimeš |
1 |
1 262 699 Kč |
|
|
PORSENNA ENERGY s.r.o. |
1 |
1 185 800 Kč |
|
|
ELEKTRO EURON spol. s r. o. |
3 |
1 178 182 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s. |
2 |
1 150 014 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
3 |
1 120 111 Kč |
|
|
Iron Shield s. r. o. |
7 |
1 088 352 Kč |
|
|
VUJO s.r.o. |
3 |
963 156 Kč |
|
|
KECIP, s.r.o. |
1 |
953 504 Kč |
|
|
ZALUBEM s.r.o. |
2 |
952 270 Kč |
|
|
Ing. Lenka Zubačová |
1 |
948 500 Kč |
|
|
Lore Liebscher - Dipl.Museologin, DE405471528 |
1 |
944 710 Kč |
|
|
ARTMODUL s.r.o. |
1 |
907 500 Kč |
|
|
Joker z. s. |
1 |
841 639 Kč |
|
|
Resort Aš s.r.o. |
1 |
841 639 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
1 |
841 639 Kč |
|
|
URBITECH s.r.o. |
1 |
841 639 Kč |
|
|
Pražská energetika, a.s. |
1 |
841 639 Kč |
|
|
Libor Diviš |
1 |
841 639 Kč |
|
|
Martina Feninová, nar. 1960 |
1 |
841 639 Kč |
|
|
Ing. Věra Tomsová |
3 |
834 250 Kč |
|
|
AQE advisors, a.s. |
2 |
782 280 Kč |
|
|
Adrenalinoví sportovci - JUMP-X, z. s. |
2 |
750 000 Kč |
|
|
Lubomír Tomandl |
6 |
653 300 Kč |
|
|
Architektonické studio Hysek, spol. s r.o. |
1 |
641 300 Kč |
|
|
KOVONA a.s. |
1 |
640 298 Kč |
|
|
FRANCOUZ s.r.o. |
4 |
639 000 Kč |
|
|
ColorMax s.r.o. |
1 |
610 100 Kč |
|
|
Libor Řezáč |
3 |
511 588 Kč |
|
|
K+K dopravní služby s. r. o. |
1 |
482 790 Kč |
|
|
Bláha ús, s.r.o. |
1 |
454 766 Kč |
|
|
Jaroslav Gois, nar. 1993 |
1 |
451 440 Kč |
|
|
Ing. Milan Dolejš |
2 |
441 775 Kč |
|
|
Luděk Buchar |
2 |
437 858 Kč |
|
|
Yveta Machová, nar. 1965 |
1 |
398 474 Kč |
|
|
Experis DSKM, s.r.o. |
3 |
389 499 Kč |
|
|
ENVY SPORT SERVIS, s.r.o. |
1 |
383 038 Kč |
|
|
Ion Cornel Calopareanu, nar. 1990 |
1 |
372 000 Kč |
|
|
František Beránek, nar. 1973 |
1 |
366 000 Kč |
|
|
Volejbal Aš - Klokani z.s. |
1 |
345 494 Kč |
|
|
WEBHOUSE, s.r.o. |
1 |
335 065 Kč |
|
|
Zuzana Vlachová, nar. 1949 |
1 |
334 950 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
328 559 Kč |
|
|
QCM, s.r.o. |
2 |
308 792 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Aš |
2 |
305 020 Kč |
|
|
I0000520 |
1 |
305 000 Kč |
|
|
BTSB fitness klub z.s. |
2 |
301 551 Kč |
|
|
Klaus Joachim Möhwald, nar. 1966 |
1 |
284 500 Kč |
|
|
RESPECT, a.s. |
3 |
279 907 Kč |
|
|
RON Software, spol. s r.o. |
2 |
266 568 Kč |
|
|
Martin Fišar, nar. 1983 |
1 |
264 770 Kč |
|
|
Lucie Fišarová, nar. 1986 |
1 |
264 770 Kč |
|
|
Naviga Assistance s.r.o. |
2 |
257 730 Kč |
|
|
KAREL AŠLER, z. s. |
1 |
254 600 Kč |
|
|
Patrik Mäsiár, nar. 1976 |
1 |
252 300 Kč |
|
|
Petr Všetečka |
1 |
249 000 Kč |
|
|
Mediclinic a.s. |
1 |
240 000 Kč |
|
|
KONTROL s.r.o. |
1 |
237 160 Kč |
|
|
Mgr. Petr Jelínek |
1 |
237 000 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Smrčina Aš, z. s. |
1 |
235 278 Kč |
|
|
Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o. |
1 |
234 500 Kč |
|
|
Florbal Aš z.s. |
1 |
233 056 Kč |
|
|
Devil Gym Aš, z.s. |
1 |
229 613 Kč |
|
|
LK JASAN Aš z.s. |
2 |
218 558 Kč |
|
|
Vlajky.EU s.r.o. |
2 |
209 911 Kč |
|
|
RICOH Czech Republic s.r.o. |
2 |
202 436 Kč |
|
|
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Aš |
1 |
200 946 Kč |
|
|
ABEL Logistic s.r.o. |
2 |
200 000 Kč |
|
|
PIVOŇKA nábytek s.r.o. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Robert Pohlot |
1 |
197 850 Kč |
|
|
ELECTROSUN, s.r.o. |
1 |
196 020 Kč |
|
|
Budo klub Aš z.s. |
1 |
181 300 Kč |
|
|
Milan Škoda |
1 |
176 330 Kč |
|
|
MgA. Pavel Nový |
1 |
176 260 Kč |
|
|
Volejbalový klub Aš z.s. |
1 |
176 017 Kč |
|
|
Petr Kopřiva, nar. 1984 |
1 |
174 580 Kč |
|
|
Ilona Kopřivová, nar. 1989 |
1 |
174 580 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Aš v 2025 ve výši 841 639 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Ing.arch. ZŮNA VÁCLAV |
2 |
|
|
EP ENERGY TRADING, a.s. |
2 |
|
|
CorCo Systems a.s. |
2 |
|
|
Joker z. s. |
1 |
|
|
Resort Aš s.r.o. |
1 |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
1 |
|
|
URBITECH s.r.o. |
1 |
|
|
Pražská energetika, a.s. |
1 |
|
|
Libor Diviš |
1 |
|
|
Martina Feninová, nar. 1960 |
1 |
|
|
Fyzická osoba |
1 |
|
|
BestSolutionForYou s.r.o. |
1 |
|
|
Qant s.r.o. |
1 |
|
|
hřiště.cz, s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Aš v 2025 ve výši 841 639 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 7,14 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KBM-International s.r.o. |
1 |
5 202 246 Kč |
|
|
hřiště.cz, s.r.o. |
1 |
1 400 000 Kč |
|
|
smart target s.r.o. |
1 |
1 089 726 Kč |
|
|
LITHIUM a.s. |
1 |
1 017 438 Kč |
|
|
Ing. Lenka Zubačová |
1 |
948 500 Kč |
|
|
Lore Liebscher - Dipl.Museologin, DE405471528 |
1 |
944 710 Kč |
|
|
URBITECH s.r.o. |
1 |
841 639 Kč |
|
|
QCM, s.r.o. |
1 |
304 557 Kč |
|
|
Elvineo SC s.r.o. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
daap computers s.r.o. |
1 |
117 902 Kč |
|
|
RENTEL a.s. |
1 |
43 560 Kč |
|
|
INISOFT s.r.o. |
2 |
26 320 Kč |
|
|
RON Software, spol. s r.o. |
1 |
3 950 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Aš v 2025 ve výši 841 639 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Joker z. s. |
1 |
841 639 Kč |
|
|
Stanislav Hadač |
1 |
69 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Aš v 2025 ve výši 841 639 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EP ENERGY TRADING, a.s. |
2 |
8 061 639 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Aš v 2025 ve výši 841 639 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 5,97 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Stavební společnost VARO, s.r.o. |
2 |
46 178 538 Kč |
|
|
TERCOM s.r.o. |
1 |
30 444 374 Kč |
|
|
BAU-STAV a.s. |
2 |
15 927 611 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
2 |
15 927 611 Kč |
|
|
JL Company s.r.o. |
1 |
9 843 785 Kč |
|
|
ALGON, a.s. |
5 |
8 530 829 Kč |
|
|
ODEHNAL - STAVO s.r.o. |
8 |
5 511 169 Kč |
|
|
RH-ARCH s.r.o. |
1 |
2 238 500 Kč |
|
|
Ing.arch. ZŮNA VÁCLAV |
2 |
1 683 277 Kč |
|
|
ŠUMAVAPLAN, spol. s r. o. |
3 |
1 230 208 Kč |
|
|
PORSENNA ENERGY s.r.o. |
1 |
1 185 800 Kč |
|
|
ZALUBEM s.r.o. |
2 |
952 270 Kč |
|
|
ARTMODUL s.r.o. |
1 |
907 500 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
1 |
841 639 Kč |
|
|
Pražská energetika, a.s. |
1 |
841 639 Kč |
|
|
Ing. Věra Tomsová |
3 |
834 250 Kč |
|
|
NEUTRA PROJECT, s.r.o. |
1 |
635 659 Kč |
|
|
ColorMax s.r.o. |
1 |
610 100 Kč |
|
|
K+K dopravní služby s. r. o. |
1 |
482 790 Kč |
|
|
Ion Cornel Calopareanu, nar. 1990 |
1 |
372 000 Kč |
|
|
KBM-International s.r.o. |
1 |
347 324 Kč |
|
|
Luděk Buchar |
1 |
343 158 Kč |
|
|
Kantora s.r.o. |
1 |
338 514 Kč |
|
|
Experis DSKM, s.r.o. |
2 |
279 026 Kč |
|
|
Martin Fišar, nar. 1983 |
1 |
264 770 Kč |
|
|
Lucie Fišarová, nar. 1986 |
1 |
264 770 Kč |
|
|
KONTROL s.r.o. |
1 |
237 160 Kč |
|
|
Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o. |
1 |
234 500 Kč |
|
|
ELECTROSUN, s.r.o. |
1 |
196 020 Kč |
|
|
MgA. Pavel Nový |
1 |
176 260 Kč |
|
|
Petr Kopřiva, nar. 1984 |
1 |
174 580 Kč |
|
|
Ilona Kopřivová, nar. 1989 |
1 |
174 580 Kč |
|
|
ČOS exim, s. r. o. |
1 |
168 190 Kč |
|
|
Opravy poklopů s.r.o. |
1 |
165 263 Kč |
|
|
Naviga Assistance s.r.o. |
1 |
154 880 Kč |
|
|
Mádle Josef |
1 |
125 100 Kč |
|
|
Petr Zadina |
1 |
119 070 Kč |
|
|
Iron Shield s. r. o. |
1 |
98 352 Kč |
|
|
EDIP s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
SWIETELSKY stavební s.r.o. |
1 |
78 697 Kč |
|
|
Archeb s. r. o. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
JUNUS Bau s.r.o. |
1 |
78 000 Kč |
|
|
Michal Šichta |
1 |
64 000 Kč |
|
|
TOPOL instalace s.r.o. |
1 |
63 700 Kč |
|
|
STAVEX PRO s.r.o. |
1 |
63 283 Kč |
|
|
Ing. Martin Štecher |
1 |
714 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Aš v 2025 ve výši 841 639 Kč
|
Obor Zemědělství
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
hřiště.cz, s.r.o. |
1 |
841 639 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Aš v 2025 ve výši 841 639 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 10,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Jan Klimeš |
1 |
1 262 699 Kč |
|
|
BestSolutionForYou s.r.o. |
2 |
1 204 639 Kč |
|
|
ŠUMAVAPLAN, spol. s r. o. |
1 |
632 588 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
328 559 Kč |
|
|
RESPECT, a.s. |
3 |
279 907 Kč |
|
|
AQE advisors, a.s. |
1 |
82 280 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Aš v 2025 ve výši 841 639 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 10,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Fyzická osoba |
2 |
932 039 Kč |
|
|
Resort Aš s.r.o. |
1 |
841 639 Kč |
|
|
Libor Diviš |
1 |
841 639 Kč |
|
|
Martina Feninová, nar. 1960 |
1 |
841 639 Kč |
|
|
AQE advisors, a.s. |
1 |
700 000 Kč |
|
|
NEUTRA PROJECT, s.r.o. |
1 |
640 719 Kč |
|
|
Jaroslav Gois, nar. 1993 |
1 |
451 440 Kč |
|
|
Yveta Machová, nar. 1965 |
1 |
398 474 Kč |
|
|
František Beránek, nar. 1973 |
1 |
366 000 Kč |
|
|
Zuzana Vlachová, nar. 1949 |
1 |
334 950 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Aš |
2 |
305 020 Kč |
|
|
Klaus Joachim Möhwald, nar. 1966 |
1 |
284 500 Kč |
|
|
Patrik Mäsiár, nar. 1976 |
1 |
252 300 Kč |
|
|
RICOH Czech Republic s.r.o. |
2 |
202 436 Kč |
|
|
Dita Šudomová, nar. 1974 |
1 |
164 140 Kč |
|
|
Josef Knýř, nar. 1979 |
1 |
164 140 Kč |
|
|
Tomáš Kejř, nar. 1970 |
1 |
149 280 Kč |
|
|
Vladimír Kresl, nar. 1973 |
1 |
144 960 Kč |
|
|
Jana Janošíková, nar. 1970 |
1 |
109 500 Kč |
|
|
RENGL, s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Zbyněk Vojtko, nar. 1962 |
1 |
77 760 Kč |
|
|
Roman Chamrád, nar. 1972 |
1 |
76 170 Kč |
|
|
Vladislava Krejčová, nar. 1970 |
1 |
75 980 Kč |
|
|
Jan Šmíd, nar. 1973 |
1 |
75 980 Kč |
|
|
Martin Vráblík, nar. 1976 |
1 |
75 930 Kč |
|
|
Gabriela Kanalošová, nar. 1975 |
1 |
68 640 Kč |
|
|
Mykola Njameščuk, nar. 1987 |
1 |
64 380 Kč |
|
|
Adrian Šiška, nar. 1971 |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Miroslav Eliáš, nar. 1952 |
1 |
57 600 Kč |
|
|
CTP XVII, spol. s r.o. |
1 |
53 940 Kč |
|
|
Petr Čekal, nar. 1973 |
1 |
53 910 Kč |
|
|
Daniel Dobrovolný, nar. 1972 |
1 |
40 600 Kč |
|
|
Naděžda Dobrovolná, nar. 1973 |
1 |
40 600 Kč |
|
|
Libor Pospíšil, nar. 1979 |
1 |
34 800 Kč |
|
|
Pavlína Pospíšilová, nar. 1974 |
1 |
34 800 Kč |
|
|
Jiří Makeš, nar. 1963 |
1 |
32 640 Kč |
|
|
Pavla Makešová, nar. 1972 |
1 |
32 640 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Aš v 2025 ve výši 841 639 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Qant s.r.o. |
1 |
841 639 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Aš v 2025 ve výši 841 639 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 5,41 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Saská rozvojová banka - SAB, DE42ZZZ00000034715 |
1 |
4 956 800 Kč |
|
|
CorCo Systems a.s. |
6 |
4 395 027 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s. |
2 |
1 150 014 Kč |
|
|
Volejbal Aš - Klokani z.s. |
1 |
345 494 Kč |
|
|
BTSB fitness klub z.s. |
2 |
301 551 Kč |
|
|
KAREL AŠLER, z. s. |
1 |
254 600 Kč |
|
|
Mediclinic a.s. |
1 |
240 000 Kč |
|
|
Mgr. Petr Jelínek |
1 |
237 000 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Smrčina Aš, z. s. |
1 |
235 278 Kč |
|
|
Florbal Aš z.s. |
1 |
233 056 Kč |
|
|
Devil Gym Aš, z.s. |
1 |
229 613 Kč |
|
|
LK JASAN Aš z.s. |
2 |
218 558 Kč |
|
|
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Aš |
1 |
200 946 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
1 |
188 072 Kč |
|
|
Budo klub Aš z.s. |
1 |
181 300 Kč |
|
|
Volejbalový klub Aš z.s. |
1 |
176 017 Kč |
|
|
Ašští bajkeři, z.s. |
1 |
138 711 Kč |
|
|
Gymnastická průprava, z.s. |
1 |
132 616 Kč |
|
|
FK Aš, z. s. |
1 |
109 775 Kč |
|
|
Dětské pěvecké sbory ašské, z.s. |
1 |
109 075 Kč |
|
|
Tenisový klub Aš, z.s. |
1 |
103 744 Kč |
|
|
Pavlína Remešová |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Adrenalinoví sportovci - JUMP-X, z. s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Goodfellas z.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Basketbal Aš, z.s. |
1 |
60 318 Kč |
|
|
Bejače z. s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Spolek přátel ašského milíře |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Kuželky Aš, z.s. |
1 |
58 224 Kč |
|
|
Spolek Psí škola Kopaniny |
1 |
56 524 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Aš v 2025 ve výši 841 639 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,31
|
|
Počet bodů 4,31 znamená pro Město Aš celkově
425. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0435 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0093 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0714 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0104 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0280 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1149 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1531 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,431
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,31
|
|
Výsledný K-Index
|
4,306 |
|