Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 33 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1454 odpovídá 14,54 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 31 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1366 odpovídá 13,66 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
15 smluv má hodnotu blízkou limitům veřejných zakázek, což může naznačovat snahu se vyhnout řádné veřejné soutěži.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0661 odpovídá 6,61 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
eSVe Stav s.r.o. |
2 |
49 009 069 Kč |
|
|
RYNOSTAV s.r.o. |
4 |
40 785 601 Kč |
|
|
LS stavby s.r.o. |
3 |
40 535 774 Kč |
|
|
VAK SERVIS s.r.o. |
7 |
18 179 962 Kč |
|
|
MONTOP CZ spol. s r.o. |
4 |
17 027 030 Kč |
|
|
AKVAHELP METAL spol. s r.o. |
2 |
12 364 970 Kč |
|
|
Družstvo Kaštanová v likvidaci |
1 |
8 009 253 Kč |
|
|
Stavební a nájemní družstvo Sušice - Zahradní čtvrť Vojtěška, družstvo v likvidaci |
1 |
8 007 013 Kč |
|
|
ČEVAK a.s. |
7 |
7 481 351 Kč |
|
|
Šperl Miroslav |
3 |
7 447 253 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
3 |
6 003 080 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
3 |
5 960 160 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
3 |
5 166 438 Kč |
|
|
DUŠEK ENERGY s.r.o. |
2 |
4 559 571 Kč |
|
|
STAVOPLAST KL spol. s r.o. |
2 |
4 201 756 Kč |
|
|
MUDr. Ivona Žáčková a Martin Lorenc, M.A. |
1 |
4 150 000 Kč |
|
|
Ing.Arch. Klára Skalová |
3 |
3 567 276 Kč |
|
|
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. |
2 |
3 444 292 Kč |
|
|
Martina a Lukáš Hamákovi |
1 |
3 260 000 Kč |
|
|
Ing. Věra a Ing. Jan Marešovi |
1 |
3 165 076 Kč |
|
|
ŠIMÁČEK - STAVBY, spol. s r.o. |
3 |
3 150 364 Kč |
|
|
EUROVIA Silba, a.s. |
2 |
2 821 990 Kč |
|
|
Alexandra a Jan Frýbortovi |
1 |
2 750 000 Kč |
|
|
TJ Sušice, z.s. |
5 |
2 733 706 Kč |
|
|
EGF, spol. s r.o. |
4 |
2 411 241 Kč |
|
|
TRASKO BVT, s.r.o. |
1 |
2 369 141 Kč |
|
|
Radomil Pala |
2 |
2 282 146 Kč |
|
|
AB plus CZ s.r.o. |
1 |
2 249 632 Kč |
|
|
"SUŠICKÁ STAVEBNÍ, s.r.o." |
1 |
2 202 226 Kč |
|
|
ŠUMAVAPLAN, spol. s r. o. |
4 |
2 191 778 Kč |
|
|
Ing. Martina Pavlíková |
2 |
2 119 970 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Sušice |
1 |
2 035 000 Kč |
|
|
Tomáš Pojar |
1 |
1 944 120 Kč |
|
|
Jan Kocum |
2 |
1 923 013 Kč |
|
|
HOCHTIEF CZ a. s. |
1 |
1 917 877 Kč |
|
|
Bohumil Dach |
2 |
1 908 657 Kč |
|
|
Holá, Samek, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
1 722 146 Kč |
|
|
Nalezenci-Šumaváci, z.s. |
1 |
1 722 146 Kč |
|
|
Michálek - daně, s.r.o. |
1 |
1 722 146 Kč |
|
|
GEOVAP, spol. s r.o. |
1 |
1 722 146 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
1 722 146 Kč |
|
|
NDCON s.r.o. |
1 |
1 722 146 Kč |
|
|
Martin Škopek |
1 |
1 722 146 Kč |
|
|
TRASKO, a.s. |
2 |
1 417 643 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
2 |
1 311 459 Kč |
|
|
Stavební firma RENO CZ, s.r.o. |
4 |
1 307 274 Kč |
|
|
Ing. Jaromír Zelenka |
2 |
1 287 992 Kč |
|
|
APRIS s.r.o. |
3 |
1 046 166 Kč |
|
|
MADER Interiéry s.r.o. |
3 |
961 251 Kč |
|
|
Ing. Karel Němeček |
4 |
913 739 Kč |
|
|
Petr Kozel |
3 |
808 609 Kč |
|
|
MACÁN PROJEKCE DS s.r.o. |
2 |
808 413 Kč |
|
|
Martin Rutkay |
2 |
744 150 Kč |
|
|
Hana Reitmajerová |
1 |
736 000 Kč |
|
|
Lubomír Kotalík |
1 |
726 714 Kč |
|
|
Provincie kapucínů v ČR |
1 |
725 000 Kč |
|
|
FIXNET s.r.o. |
1 |
703 587 Kč |
|
|
AXEN, s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
BDP plus s.r.o. |
1 |
592 900 Kč |
|
|
Ing. Jan Prášek |
3 |
548 130 Kč |
|
|
QEX CZ, a.s. |
1 |
540 418 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Sušice |
1 |
513 938 Kč |
|
|
R.K. M2 s.r.o. |
1 |
509 724 Kč |
|
|
MONOTREND s.r.o. |
2 |
435 855 Kč |
|
|
GPL - INVEST s.r.o. |
2 |
406 560 Kč |
|
|
Aspiro Group s.r.o. |
1 |
332 750 Kč |
|
|
Charita Sušice |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Pavel Prunner |
1 |
302 500 Kč |
|
|
JAN SPĚVÁČEK |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Water Carbon s.r.o. |
1 |
234 075 Kč |
|
|
Estis s.r.o. |
1 |
229 658 Kč |
|
|
Lawn Tennis Club Sušice, z. s. |
1 |
216 196 Kč |
|
|
Michal Kulhánek a Štěpánka Kulhánková |
1 |
214 000 Kč |
|
|
Ing. Jiří Kojzar |
2 |
208 120 Kč |
|
|
Ing. arch. Vavřinec Jiránek |
1 |
194 000 Kč |
|
|
Judoclub Sušice, z.s. |
1 |
192 149 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Vydří stopa Sušice, z. s. |
1 |
181 621 Kč |
|
|
RYMAX TRADE s.r.o. |
1 |
176 176 Kč |
|
|
Míka Pavel, Ing. |
1 |
173 030 Kč |
|
|
BIVALVIA s.r.o. |
1 |
167 464 Kč |
|
|
VÝTAHY PATERA s.r.o. |
1 |
151 780 Kč |
|
|
Droojf s.r.o. |
1 |
151 250 Kč |
|
|
ISATS Ing. Prašnička s.r.o. |
1 |
148 033 Kč |
|
|
MATYPO s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
REGU s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Karel Veith, Božena Veithová |
1 |
143 000 Kč |
|
|
Martin Beránek |
1 |
135 278 Kč |
|
|
Alexandr Popp |
2 |
133 100 Kč |
|
|
Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Otava Sušice |
1 |
129 729 Kč |
|
|
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Sušice 1 |
1 |
129 729 Kč |
|
|
Ing. Bc. Tomáš Faigl, MBA |
2 |
129 235 Kč |
|
|
Servis záložních zdrojů s.r.o. |
1 |
118 604 Kč |
|
|
consequence forma s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Atelier bod architekti s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Ing. arch. Radovan Vacík |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Destinace Sušicko, z. s. |
1 |
95 000 Kč |
|
|
Jihočeské zahrady s.r.o. |
1 |
91 831 Kč |
|
|
FLOWBOX s.r.o. |
1 |
87 725 Kč |
|
|
BLACKBACK s.r.o. |
1 |
87 229 Kč |
|
|
VZHŮRU s.r.o. |
1 |
85 003 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Sušice v 2025 ve výši 1 722 146 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
ČEVAK a.s. |
4 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
3 |
|
|
Ing.Arch. Klára Skalová |
2 |
|
|
Johnson Controls Building Solutions, spol. s r.o. |
2 |
|
|
EGF, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Holá, Samek, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
|
|
Nalezenci-Šumaváci, z.s. |
1 |
|
|
Bohumil Dach |
1 |
|
|
Michálek - daně, s.r.o. |
1 |
|
|
RYNOSTAV s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Martina Pavlíková |
1 |
|
|
AKVAHELP METAL spol. s r.o. |
1 |
|
|
GEOVAP, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
|
|
Jan Kocum |
1 |
|
|
NDCON s.r.o. |
1 |
|
|
Radomil Pala |
1 |
|
|
Martin Škopek |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Sušice v 2025 ve výši 1 722 146 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Šperl Miroslav |
2 |
7 371 460 Kč |
|
|
MONTOP CZ spol. s r.o. |
1 |
7 124 914 Kč |
|
|
VAK SERVIS s.r.o. |
1 |
5 899 287 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
2 |
4 430 720 Kč |
|
|
MUDr. Ivona Žáčková a Martin Lorenc, M.A. |
1 |
4 150 000 Kč |
|
|
TRASKO BVT, s.r.o. |
1 |
2 369 141 Kč |
|
|
DUŠEK ENERGY s.r.o. |
1 |
2 258 035 Kč |
|
|
EUROVIA Silba, a.s. |
1 |
2 216 990 Kč |
|
|
"SUŠICKÁ STAVEBNÍ, s.r.o." |
1 |
2 202 226 Kč |
|
|
RYNOSTAV s.r.o. |
1 |
2 170 067 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Sušice v 2025 ve výši 1 722 146 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GEOVAP, spol. s r.o. |
1 |
1 722 146 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Sušice v 2025 ve výši 1 722 146 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 80,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ČEVAK a.s. |
4 |
6 888 584 Kč |
|
|
TRASKO, a.s. |
1 |
82 280 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Sušice v 2025 ve výši 1 722 146 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 8,79 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
eSVe Stav s.r.o. |
2 |
49 009 069 Kč |
|
|
RYNOSTAV s.r.o. |
4 |
40 785 601 Kč |
|
|
LS stavby s.r.o. |
2 |
39 992 574 Kč |
|
|
VAK SERVIS s.r.o. |
6 |
18 083 791 Kč |
|
|
AKVAHELP METAL spol. s r.o. |
2 |
12 364 970 Kč |
|
|
MONTOP CZ spol. s r.o. |
2 |
8 000 336 Kč |
|
|
Šperl Miroslav |
3 |
7 447 253 Kč |
|
|
DUŠEK ENERGY s.r.o. |
2 |
4 559 571 Kč |
|
|
STAVOPLAST KL spol. s r.o. |
2 |
4 201 756 Kč |
|
|
MUDr. Ivona Žáčková a Martin Lorenc, M.A. |
1 |
4 150 000 Kč |
|
|
Ing.Arch. Klára Skalová |
3 |
3 567 276 Kč |
|
|
Martina a Lukáš Hamákovi |
1 |
3 260 000 Kč |
|
|
Ing. Věra a Ing. Jan Marešovi |
1 |
3 165 076 Kč |
|
|
ŠIMÁČEK - STAVBY, spol. s r.o. |
3 |
3 150 364 Kč |
|
|
EUROVIA Silba, a.s. |
2 |
2 821 990 Kč |
|
|
Alexandra a Jan Frýbortovi |
1 |
2 750 000 Kč |
|
|
EGF, spol. s r.o. |
4 |
2 411 241 Kč |
|
|
TRASKO BVT, s.r.o. |
1 |
2 369 141 Kč |
|
|
Ing. Martina Pavlíková |
2 |
2 119 970 Kč |
|
|
Tomáš Pojar |
1 |
1 944 120 Kč |
|
|
HOCHTIEF CZ a. s. |
1 |
1 917 877 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
1 722 146 Kč |
|
|
Radomil Pala |
1 |
1 722 146 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
1 529 440 Kč |
|
|
ŠUMAVAPLAN, spol. s r. o. |
3 |
1 431 831 Kč |
|
|
TRASKO, a.s. |
1 |
1 335 363 Kč |
|
|
Ing. Jaromír Zelenka |
2 |
1 287 992 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
1 |
1 225 280 Kč |
|
|
APRIS s.r.o. |
3 |
1 046 166 Kč |
|
|
Ing. Karel Němeček |
3 |
842 349 Kč |
|
|
MACÁN PROJEKCE DS s.r.o. |
2 |
808 413 Kč |
|
|
BDP plus s.r.o. |
1 |
592 900 Kč |
|
|
ČEVAK a.s. |
3 |
592 768 Kč |
|
|
Ing. Jan Prášek |
3 |
548 130 Kč |
|
|
R.K. M2 s.r.o. |
1 |
509 724 Kč |
|
|
Petr Kozel |
2 |
452 667 Kč |
|
|
Stavební firma RENO CZ, s.r.o. |
1 |
436 074 Kč |
|
|
MONOTREND s.r.o. |
2 |
435 855 Kč |
|
|
GPL - INVEST s.r.o. |
1 |
287 980 Kč |
|
|
Estis s.r.o. |
1 |
229 658 Kč |
|
|
Ing. Jiří Kojzar |
2 |
208 120 Kč |
|
|
Jan Kocum |
1 |
200 867 Kč |
|
|
Ing. arch. Vavřinec Jiránek |
1 |
194 000 Kč |
|
|
Míka Pavel, Ing. |
1 |
173 030 Kč |
|
|
BIVALVIA s.r.o. |
1 |
167 464 Kč |
|
|
Alexandr Popp |
2 |
133 100 Kč |
|
|
consequence forma s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Atelier bod architekti s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Ing. arch. Radovan Vacík |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Vodoinstalace Kutil s.r.o. |
1 |
78 287 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Sušice v 2025 ve výši 1 722 146 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
3 |
6 003 080 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
3 444 292 Kč |
|
|
FLOWBOX s.r.o. |
1 |
87 725 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Sušice v 2025 ve výši 1 722 146 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Družstvo Kaštanová v likvidaci |
1 |
8 009 253 Kč |
|
|
Stavební a nájemní družstvo Sušice - Zahradní čtvrť Vojtěška, družstvo v likvidaci |
1 |
8 007 013 Kč |
|
|
Holá, Samek, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
1 722 146 Kč |
|
|
Michálek - daně, s.r.o. |
1 |
1 722 146 Kč |
|
|
FIXNET s.r.o. |
1 |
703 587 Kč |
|
|
AXEN, s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Aspiro Group s.r.o. |
1 |
332 750 Kč |
|
|
Alena Kraucherová |
1 |
22 726 Kč |
|
|
JIMPRA s.r.o. |
1 |
13 158 Kč |
|
|
FOKUS - Písek, z.ú. |
1 |
12 439 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Sušice v 2025 ve výši 1 722 146 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TJ Sušice, z.s. |
4 |
2 465 742 Kč |
|
|
AB plus CZ s.r.o. |
1 |
2 249 632 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Sušice |
1 |
2 035 000 Kč |
|
|
Hana Reitmajerová |
1 |
736 000 Kč |
|
|
Provincie kapucínů v ČR |
1 |
725 000 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Sušice |
1 |
513 938 Kč |
|
|
Lawn Tennis Club Sušice, z. s. |
1 |
216 196 Kč |
|
|
Michal Kulhánek a Štěpánka Kulhánková |
1 |
214 000 Kč |
|
|
Judoclub Sušice, z.s. |
1 |
192 149 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Vydří stopa Sušice, z. s. |
1 |
181 621 Kč |
|
|
Karel Veith, Božena Veithová |
1 |
143 000 Kč |
|
|
Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Otava Sušice |
1 |
129 729 Kč |
|
|
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Sušice 1 |
1 |
129 729 Kč |
|
|
Destinace Sušicko, z. s. |
1 |
95 000 Kč |
|
|
JUDr. Jarmila Štroblová, Ing. Kamil Štrobl, Ph.D. |
1 |
85 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Albrechtice |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Miroslav Maršát |
1 |
65 000 Kč |
|
|
Klub vodních sportů Sušice z.s. |
1 |
56 350 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Volšovy |
1 |
50 489 Kč |
|
|
PaedDr. Petr Havel |
1 |
10 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Sušice v 2025 ve výši 1 722 146 Kč
|
Obor Zvířata (služební psi, koně)
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Nalezenci-Šumaváci, z.s. |
1 |
1 722 146 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Sušice v 2025 ve výši 1 722 146 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,38
|
|
Počet bodů 6,38 znamená pro Město Sušice celkově
955. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1454 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0612 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0352 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0661 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0417 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1366 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1518 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,638
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,38
|
|
Výsledný K-Index
|
6,379 |
|