Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0219 odpovídá 2,19 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 50 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1563 odpovídá 15,63 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0156 odpovídá 1,56 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0031 odpovídá 0,31 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
B + T Přeštice s.r.o. |
2 |
25 656 287 Kč |
|
|
PALIS Plzeň, spol. s r.o. |
3 |
19 486 884 Kč |
|
|
SEDICO s.r.o. |
4 |
15 990 496 Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
2 |
11 324 597 Kč |
|
|
Stavební práce Klenc s.r.o. |
3 |
7 811 963 Kč |
|
|
VAK SERVIS s.r.o. |
10 |
6 728 507 Kč |
|
|
K&K TECHNOLOGY a.s. |
3 |
5 726 853 Kč |
|
|
SILNICE CHMELÍŘ s.r.o. |
1 |
4 838 203 Kč |
|
|
Ing. Michal Talián |
5 |
4 789 664 Kč |
|
|
TUBEKO SPORT, spol. s r.o. |
3 |
4 575 113 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
4 114 000 Kč |
|
|
4soft, s.r.o. |
1 |
3 496 900 Kč |
|
|
GLICE CZ, s.r.o. |
2 |
3 183 147 Kč |
|
|
FINAL KOM s.r.o. |
1 |
3 067 350 Kč |
|
|
STRABAG Water s.r.o. |
2 |
2 884 475 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Přeštice z. s. |
3 |
2 870 299 Kč |
|
|
TPC INDUSTRY CZECH REPUBLIC a.s. |
1 |
2 283 960 Kč |
|
|
Josef Šafařík, nar. 1987 |
2 |
2 236 080 Kč |
|
|
VOZNAČ s.r.o. |
7 |
2 164 184 Kč |
|
|
Techem, spol. s r. o. |
3 |
2 026 152 Kč |
|
|
ELASTO FORM Bohemia s.r.o. |
2 |
1 988 218 Kč |
|
|
Roman Novotný |
7 |
1 949 376 Kč |
|
|
SILNICE NEPOMUK s.r.o. |
2 |
1 850 460 Kč |
|
|
Lastura s.r.o. |
1 |
1 633 500 Kč |
|
|
GRASS Services s.r.o. |
3 |
1 430 220 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Přeštice |
3 |
1 419 229 Kč |
|
|
Petr Kouřil |
2 |
1 409 500 Kč |
|
|
Biskupství plzeňské |
2 |
1 350 768 Kč |
|
|
EP ENERGY TRADING, a.s. |
2 |
1 350 768 Kč |
|
|
AUTO CB, spol. s r. o. |
2 |
1 347 878 Kč |
|
|
S-Power Business Solutions s.r.o. |
2 |
1 198 754 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Přeštice |
2 |
1 197 190 Kč |
|
|
Tady je Přeškovo s.r.o. |
1 |
1 161 600 Kč |
|
|
ELIMONT spol. s r.o. |
6 |
1 120 057 Kč |
|
|
ARCHUM architekti s.r.o. |
1 |
980 100 Kč |
|
|
EUROVIA Silba, a.s. |
1 |
937 150 Kč |
|
|
Marta Šrámková, nar. 1938 |
1 |
926 156 Kč |
|
|
Martin Ženíšek |
7 |
808 698 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
2 |
775 384 Kč |
|
|
Potužáková Irena, Ing. |
2 |
763 714 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
3 |
743 575 Kč |
|
|
Pivovar Přeštice s.r.o. |
2 |
741 137 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
726 000 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
2 |
700 540 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
1 |
675 384 Kč |
|
|
Zubní ordinace Baxová, s.r.o. |
1 |
675 384 Kč |
|
|
MDDr. Jindřiška Baxová |
1 |
675 384 Kč |
|
|
Ing. Jiří Vavřička |
2 |
631 350 Kč |
|
|
Karel Pexidr, nar. 1929 |
1 |
624 635 Kč |
|
|
TJ Sokol Žerovice, z.s. |
1 |
613 275 Kč |
|
|
Ateliér Cihlář-Svoboda s.r.o. |
1 |
604 274 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
1 |
589 270 Kč |
|
|
architektonický ateliér PROJEKTOR s.r.o. |
1 |
562 650 Kč |
|
|
Loca Plan s.r.o. |
1 |
562 650 Kč |
|
|
Jsme k světu s.r.o. |
1 |
562 529 Kč |
|
|
Zdeněk Krs |
4 |
549 222 Kč |
|
|
GASTRONOM 98, s.r.o. |
2 |
542 806 Kč |
|
|
Chatbot Chetty s.r.o. |
1 |
526 285 Kč |
|
|
Diakonie ČCE - středisko Západní Čechy |
1 |
500 000 Kč |
|
|
STAVMONTA spol. s r.o. |
1 |
490 749 Kč |
|
|
Galileo Corporation s.r.o. |
3 |
473 715 Kč |
|
|
Josef Marcell |
4 |
467 675 Kč |
|
|
Ing. Jaroslav Král |
4 |
455 103 Kč |
|
|
Ing. Miloslav Štěpán |
4 |
451 769 Kč |
|
|
ATELIÉR MAUR s.r.o. |
2 |
447 350 Kč |
|
|
Slavík Tomáš, JUDr. |
1 |
445 683 Kč |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
2 |
423 500 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Volopich, Tomšíček & spol., s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Lefay s.r.o. |
1 |
423 457 Kč |
|
|
RUTSTAV s.r.o. |
1 |
422 758 Kč |
|
|
Ondřej Švík |
3 |
419 066 Kč |
|
|
BEKROSTAV s.r.o. |
1 |
415 901 Kč |
|
|
V.H.S.H. s.r.o. |
1 |
409 041 Kč |
|
|
František Čihák |
1 |
392 449 Kč |
|
|
Dapin s.r.o. |
1 |
378 000 Kč |
|
|
STAWO Přeštice s.r.o. |
1 |
378 000 Kč |
|
|
LINHART STAVBY s.r.o. |
1 |
374 029 Kč |
|
|
Chargee eMobility, a.s. |
1 |
360 544 Kč |
|
|
Ing. Ivo Oliva |
4 |
344 191 Kč |
|
|
A.R. OKENNÍ TECHNIKA spol. s r.o. |
1 |
340 149 Kč |
|
|
Relaxsolution s.r.o. |
1 |
335 896 Kč |
|
|
INSGRAF s.r.o. |
1 |
318 379 Kč |
|
|
City Upgrade s.r.o. |
1 |
316 778 Kč |
|
|
Jaromír Francl |
3 |
296 565 Kč |
|
|
Kristýna Kubátová |
4 |
290 400 Kč |
|
|
Ing. Jiří Presl |
1 |
290 000 Kč |
|
|
projektPENB s.r.o. |
1 |
274 000 Kč |
|
|
Agrowest a.s. |
1 |
272 000 Kč |
|
|
Ludvík Nesnídal |
1 |
271 645 Kč |
|
|
MACÁN PROJEKCE DS s.r.o. |
2 |
266 120 Kč |
|
|
VSW PROFI s.r.o. |
1 |
253 979 Kč |
|
|
PasProRea s.r.o. |
1 |
236 992 Kč |
|
|
Geoing Plzeň, spol. s r.o. |
1 |
234 740 Kč |
|
|
Havlíček-Elektro s.r.o. |
2 |
232 258 Kč |
|
|
VULTUR s.r.o. |
2 |
231 092 Kč |
|
|
Schindler CZ, a.s. |
2 |
229 852 Kč |
|
|
FRIMATSTAVO s.r.o. |
1 |
218 238 Kč |
|
|
Blanka Šlemendová |
1 |
217 000 Kč |
|
|
Lexnova Odpadio s.r.o. |
1 |
216 348 Kč |
|
|
Zdeněk Pressl |
2 |
213 319 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Přeštice v 2025 ve výši 675 384 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
VAK SERVIS s.r.o. |
3 |
|
|
Techem, spol. s r. o. |
3 |
|
|
Biskupství plzeňské |
2 |
|
|
Římskokatolická farnost Přeštice |
2 |
|
|
EP ENERGY TRADING, a.s. |
2 |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
1 |
|
|
Potužáková Irena, Ing. |
1 |
|
|
Zubní ordinace Baxová, s.r.o. |
1 |
|
|
MDDr. Jindřiška Baxová |
1 |
|
|
Pivovar Přeštice s.r.o. |
1 |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Přeštice v 2025 ve výši 675 384 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 6 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Doprava a poštovní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
2 |
11 324 597 Kč |
|
|
AUTO CB, spol. s r. o. |
2 |
1 347 878 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Přeštice z. s. |
1 |
272 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Přeštice v 2025 ve výši 675 384 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Techem, spol. s r. o. |
2 |
1 350 768 Kč |
|
|
EP ENERGY TRADING, a.s. |
2 |
1 350 768 Kč |
|
|
innogy Energie, s.r.o. |
2 |
170 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Přeštice v 2025 ve výši 675 384 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 5,26 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PALIS Plzeň, spol. s r.o. |
2 |
19 144 968 Kč |
|
|
Stavební práce Klenc s.r.o. |
3 |
7 811 963 Kč |
|
|
K&K TECHNOLOGY a.s. |
3 |
5 726 853 Kč |
|
|
VAK SERVIS s.r.o. |
8 |
5 067 188 Kč |
|
|
SILNICE CHMELÍŘ s.r.o. |
1 |
4 838 203 Kč |
|
|
4soft, s.r.o. |
1 |
3 496 900 Kč |
|
|
TUBEKO SPORT, spol. s r.o. |
2 |
3 456 262 Kč |
|
|
FINAL KOM s.r.o. |
1 |
3 067 350 Kč |
|
|
STRABAG Water s.r.o. |
2 |
2 884 475 Kč |
|
|
SILNICE NEPOMUK s.r.o. |
2 |
1 850 460 Kč |
|
|
VOZNAČ s.r.o. |
3 |
1 692 820 Kč |
|
|
Roman Novotný |
4 |
1 643 488 Kč |
|
|
ARCHUM architekti s.r.o. |
1 |
980 100 Kč |
|
|
EUROVIA Silba, a.s. |
1 |
937 150 Kč |
|
|
Potužáková Irena, Ing. |
2 |
763 714 Kč |
|
|
Biskupství plzeňské |
1 |
675 384 Kč |
|
|
Ing. Jiří Vavřička |
2 |
631 350 Kč |
|
|
Ateliér Cihlář-Svoboda s.r.o. |
1 |
604 274 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
1 |
589 270 Kč |
|
|
architektonický ateliér PROJEKTOR s.r.o. |
1 |
562 650 Kč |
|
|
Loca Plan s.r.o. |
1 |
562 650 Kč |
|
|
Jsme k světu s.r.o. |
1 |
562 529 Kč |
|
|
STAVMONTA spol. s r.o. |
1 |
490 749 Kč |
|
|
RUTSTAV s.r.o. |
1 |
422 758 Kč |
|
|
BEKROSTAV s.r.o. |
1 |
415 901 Kč |
|
|
V.H.S.H. s.r.o. |
1 |
409 041 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
394 460 Kč |
|
|
STAWO Přeštice s.r.o. |
1 |
378 000 Kč |
|
|
LINHART STAVBY s.r.o. |
1 |
374 029 Kč |
|
|
Chargee eMobility, a.s. |
1 |
360 544 Kč |
|
|
Martin Ženíšek |
3 |
356 639 Kč |
|
|
A.R. OKENNÍ TECHNIKA spol. s r.o. |
1 |
340 149 Kč |
|
|
Ing. Jiří Presl |
1 |
290 000 Kč |
|
|
Ludvík Nesnídal |
1 |
271 645 Kč |
|
|
MACÁN PROJEKCE DS s.r.o. |
2 |
266 120 Kč |
|
|
VSW PROFI s.r.o. |
1 |
253 979 Kč |
|
|
Zdeněk Krs |
2 |
238 029 Kč |
|
|
PasProRea s.r.o. |
1 |
236 992 Kč |
|
|
Blanka Šlemendová |
1 |
217 000 Kč |
|
|
Petr Hirman |
1 |
149 919 Kč |
|
|
Ing. Marie Krejčí |
1 |
145 200 Kč |
|
|
D PROJEKT PLZEŇ Nedvěd s.r.o. |
1 |
139 150 Kč |
|
|
Jaromír Francl |
1 |
105 592 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Ing. Martina Barnášová |
1 |
95 000 Kč |
|
|
SET PROJEKT spol. s r.o. |
1 |
86 394 Kč |
|
|
Jiří Klička |
1 |
78 166 Kč |
|
|
Kristýna Kubátová |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Ing. Jiří Fencl |
1 |
65 340 Kč |
|
|
S-Power Business Solutions s.r.o. |
1 |
20 886 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Přeštice v 2025 ve výši 675 384 Kč
|
Obor Zemědělství
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Ing. Michal Talián |
4 |
3 911 446 Kč |
|
|
Petr Kouřil |
2 |
1 409 500 Kč |
|
|
GRASS Services s.r.o. |
2 |
1 362 460 Kč |
|
|
Josef Marcell |
4 |
467 675 Kč |
|
|
Ing. Jaroslav Král |
3 |
393 167 Kč |
|
|
Ing. Ivo Oliva |
4 |
344 191 Kč |
|
|
VULTUR s.r.o. |
1 |
152 442 Kč |
|
|
Marles s.r.o. |
1 |
61 649 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Přeštice v 2025 ve výši 675 384 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Přeštice |
1 |
675 384 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Přeštice v 2025 ve výši 675 384 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SEDICO s.r.o. |
4 |
15 990 496 Kč |
|
|
GLICE CZ, s.r.o. |
1 |
3 020 160 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
1 |
675 384 Kč |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Přeštice v 2025 ve výši 675 384 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 22,22 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
4 114 000 Kč |
|
|
B + T Přeštice s.r.o. |
1 |
3 957 287 Kč |
|
|
Josef Šafařík, nar. 1987 |
2 |
2 236 080 Kč |
|
|
ELASTO FORM Bohemia s.r.o. |
1 |
1 903 518 Kč |
|
|
Lastura s.r.o. |
1 |
1 633 500 Kč |
|
|
Tady je Přeškovo s.r.o. |
1 |
1 161 600 Kč |
|
|
Marta Šrámková, nar. 1938 |
1 |
926 156 Kč |
|
|
Pivovar Přeštice s.r.o. |
2 |
741 137 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Přeštice |
1 |
675 384 Kč |
|
|
Biskupství plzeňské |
1 |
675 384 Kč |
|
|
Zubní ordinace Baxová, s.r.o. |
1 |
675 384 Kč |
|
|
MDDr. Jindřiška Baxová |
1 |
675 384 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
675 384 Kč |
|
|
Karel Pexidr, nar. 1929 |
1 |
624 635 Kč |
|
|
TJ Sokol Žerovice, z.s. |
1 |
613 275 Kč |
|
|
Slavík Tomáš, JUDr. |
1 |
445 683 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Volopich, Tomšíček & spol., s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
David Kreuzer, nar. 2002 |
1 |
194 074 Kč |
|
|
SGS ICS Czech Republic, s.r.o. |
1 |
157 300 Kč |
|
|
Petr Velkoborský, nar. 1968 |
1 |
133 728 Kč |
|
|
Jan Paldus |
1 |
110 000 Kč |
|
|
Marie Haulišová, nar. 1943 |
1 |
93 650 Kč |
|
|
ZNZ Přeštice, a.s. |
1 |
84 750 Kč |
|
|
Tomáš Rajčok, nar. 1981 |
1 |
68 500 Kč |
|
|
Jan Kváš, nar. 1979 |
1 |
65 753 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Přeštice v 2025 ve výši 675 384 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
B + T Přeštice s.r.o. |
1 |
21 699 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Přeštice z. s. |
2 |
2 598 299 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Přeštice |
2 |
1 197 190 Kč |
|
|
NA DOTACE s.r.o. |
1 |
155 848 Kč |
|
|
Sdružení obyvatel Zastávky, z.s. |
1 |
153 197 Kč |
|
|
Spolek ŠK BSOD 334 01 Přeštice |
1 |
144 043 Kč |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Přeštice |
1 |
137 392 Kč |
|
|
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Přeštice |
1 |
135 828 Kč |
|
|
Přeštice sobě 2024 z.s. |
1 |
130 898 Kč |
|
|
Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Přešticích |
1 |
115 015 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Skočice |
1 |
108 740 Kč |
|
|
Spolek Žerovice sobě |
1 |
104 042 Kč |
|
|
Inteva Products CZ I s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Nadace"Nadání Josefa, Marie a Zdeňky Hlávkových" |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Český kynologický svaz ZKO Přeštice - 346 |
1 |
76 677 Kč |
|
|
Myslivecké sdružení Sokol Žerovice, z.s. |
1 |
75 388 Kč |
|
|
Klub vojáků v záloze Přeštice |
1 |
71 200 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Přeštice |
1 |
68 461 Kč |
|
|
Kočičí svět, z.s. |
1 |
65 723 Kč |
|
|
Základní škola speciální a Praktická škola Diakonie ČCE Merklín |
1 |
60 000 Kč |
|
|
55. Přední hlídka Royal Rangers Přeštice |
1 |
59 855 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Přeštice v 2025 ve výši 675 384 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,28
|
|
Počet bodů 4,28 znamená pro Město Přeštice celkově
416. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0219 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0428 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0278 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0156 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0031 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1563 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1601 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,428
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,28
|
|
Výsledný K-Index
|
4,276 |
|