Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0424 odpovídá 4,24 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0042 odpovídá 0,42 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 33 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1398 odpovídá 13,98 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0339 odpovídá 3,39 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 4 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0169 odpovídá 1,69 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Velké zakázky se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
200 000 000 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
8 |
20 236 369 Kč |
|
|
KV Realinvest s.r.o. |
11 |
16 555 369 Kč |
|
|
Marbes s.r.o. |
6 |
12 929 455 Kč |
|
|
SILNICE CHMELÍŘ s.r.o. |
3 |
7 006 299 Kč |
|
|
Broker Consulting, a.s. |
4 |
6 785 922 Kč |
|
|
KONOPA Vladimír s.r.o. |
2 |
6 401 562 Kč |
|
|
Bonidee MNG s.r.o. |
1 |
5 039 028 Kč |
|
|
STAVBYT - Stavby Trubač s.r.o. |
3 |
4 307 478 Kč |
|
|
Pontex, spol. s r.o. |
3 |
4 012 421 Kč |
|
|
Atelier Elzet s.r.o. |
3 |
3 851 491 Kč |
|
|
Street line s.r.o. |
2 |
3 787 165 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
3 392 961 Kč |
|
|
JAROSLAVA FRANKOVÁ, 1966 |
1 |
2 650 000 Kč |
|
|
Werner Hüttner |
1 |
2 364 789 Kč |
|
|
Lešení Trubač s.r.o. |
2 |
2 333 403 Kč |
|
|
HilFe Truhlářství s.r.o. |
2 |
2 230 629 Kč |
|
|
Karlovarské stavby s.r.o. |
6 |
1 890 355 Kč |
|
|
KMS KRASLICKÁ MĚSTSKÁ SPOLEČNOST s.r.o. |
2 |
1 808 509 Kč |
|
|
Regionální poradenská agentura, s.r.o. |
3 |
1 773 921 Kč |
|
|
Člověk v tísni, o.p.s. |
2 |
1 756 481 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
1 |
1 696 481 Kč |
|
|
MHZ Hachtel Czech s.r.o. |
1 |
1 696 481 Kč |
|
|
Mateřinka Kraslice z. s. |
1 |
1 696 481 Kč |
|
|
Tamaly servis s.r.o. |
1 |
1 696 481 Kč |
|
|
Peter Mark s.r.o. |
1 |
1 696 481 Kč |
|
|
KV Realizační s.r.o. |
1 |
1 511 156 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
1 389 146 Kč |
|
|
GEOprojectKV s.r.o. |
1 |
1 311 640 Kč |
|
|
Štěpán Kodýdek |
5 |
1 257 265 Kč |
|
|
Jaroslav Kursa, 1982 |
1 |
1 190 000 Kč |
|
|
4soft, s.r.o. |
1 |
1 136 670 Kč |
|
|
S.A.W. CONSULTING s.r.o. |
2 |
1 121 670 Kč |
|
|
Auto Drásta s.r.o. |
1 |
627 230 Kč |
|
|
Andrii Kovatss |
3 |
527 060 Kč |
|
|
Radiologie Kraslice s.r.o. |
2 |
524 000 Kč |
|
|
GraphTech spol. s r.o. |
3 |
520 413 Kč |
|
|
Poliklinika Kraslice, s. r. o. |
1 |
400 000 Kč |
|
|
Matěj Secký |
3 |
331 415 Kč |
|
|
Procházka a Vogt, spol. s r. o. |
3 |
320 536 Kč |
|
|
MH Projekt spol. s r.o. |
3 |
319 440 Kč |
|
|
Radek Ježek |
5 |
317 020 Kč |
|
|
CIVERA s.r.o. |
4 |
308 550 Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
2 |
301 793 Kč |
|
|
DEKPROJEKT s.r.o. |
1 |
301 169 Kč |
|
|
AQE academy, s.r.o. |
3 |
288 000 Kč |
|
|
Lumír Pála |
1 |
287 980 Kč |
|
|
Bc. Jakub Cingroš |
5 |
266 500 Kč |
|
|
Petr Lisa |
3 |
234 598 Kč |
|
|
Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o. |
1 |
231 062 Kč |
|
|
SUDOP Project Plzeň a.s. |
2 |
226 512 Kč |
|
|
SOKOLOVSKÁ ZEMNÍ, s.r.o. |
2 |
219 527 Kč |
|
|
REPAM ELEKTRO s.r.o. |
1 |
206 305 Kč |
|
|
Sunritek s.r.o. |
1 |
199 650 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
192 622 Kč |
|
|
TRUHLÁŘSTVÍ KRASLICE s.r.o. |
1 |
190 940 Kč |
|
|
Roman Mohnert |
2 |
183 469 Kč |
|
|
RECYS-MACH s.r.o. |
1 |
179 419 Kč |
|
|
MUNIPOLIS s.r.o. |
1 |
173 950 Kč |
|
|
Miroslav Pěknic, 1969 |
1 |
166 000 Kč |
|
|
Jana Pěknicová, 1972 |
1 |
166 000 Kč |
|
|
Petr Hudlický |
2 |
165 000 Kč |
|
|
Miroslav Makar |
1 |
155 000 Kč |
|
|
ELESTA Loket s.r.o. |
1 |
153 577 Kč |
|
|
CZ Gemini s.r.o. |
1 |
151 485 Kč |
|
|
AZ systémy s.r.o. |
1 |
150 778 Kč |
|
|
Lyžařský klub Kraslice z.s. |
1 |
145 000 Kč |
|
|
Sportovní klub Kraslice-fotbal, z.s. |
1 |
145 000 Kč |
|
|
PROBO-NB s.r.o. |
1 |
140 336 Kč |
|
|
ALFRED LORENZ, 1979 |
1 |
139 350 Kč |
|
|
PETRA LORENZOVÁ, 1984 |
1 |
139 350 Kč |
|
|
Jiří Harant |
1 |
120 000 Kč |
|
|
MUDr. Dana Záhejská |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Ascala s.r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Jiří Schilbach |
1 |
119 600 Kč |
|
|
Boxenergy s.r.o. |
1 |
117 370 Kč |
|
|
DAVID ŠIKL, 1979 |
1 |
114 800 Kč |
|
|
Adminio s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Konec toulání z. s. |
3 |
103 500 Kč |
|
|
Mediační centrum KV, z.ú. |
1 |
94 800 Kč |
|
|
Ivan Secký |
1 |
91 212 Kč |
|
|
ARTENDR s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
ANeT-Advanced Network Technology, s.r.o. |
1 |
79 860 Kč |
|
|
KATEŘINA SEDLÁČKOVÁ, 1972 |
1 |
79 400 Kč |
|
|
JAN KLAS, 1963 |
1 |
79 400 Kč |
|
|
VĚRA KUDRNOVSKÁ, 1981 |
1 |
79 200 Kč |
|
|
REKORD CZ MĚSTSKÝ MOBILIÁŘ, s.r.o. |
1 |
75 528 Kč |
|
|
Stanislav Fořt |
1 |
75 000 Kč |
|
|
JAN ZMRZLÝ, 1959 |
1 |
75 000 Kč |
|
|
Kadlec K.K. Nusle, spol. s r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Otto Pošmura |
1 |
72 600 Kč |
|
|
No Respect Racing Team Kraslice, z.s. |
2 |
70 000 Kč |
|
|
spolek ALISON z.s. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Zdeněk Böhm, 1955 |
1 |
68 683 Kč |
|
|
Sylva Böhmová, 1960 |
1 |
68 683 Kč |
|
|
AUTO HELUS s.r.o. |
1 |
62 920 Kč |
|
|
Saffron Universe s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
NEVAJGLUJ a.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Spolek Němců a přátel německé kultury v ČR |
1 |
55 000 Kč |
|
|
Sport&Races z.s. |
2 |
50 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kraslice v 2025 ve výši 1 696 481 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Broker Consulting, a.s. |
4 |
|
|
KV Realinvest s.r.o. |
2 |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
|
|
GasNet, s.r.o. |
1 |
|
|
MHZ Hachtel Czech s.r.o. |
1 |
|
|
Pontex, spol. s r.o. |
1 |
|
|
KMS KRASLICKÁ MĚSTSKÁ SPOLEČNOST s.r.o. |
1 |
|
|
STAVBYT - Stavby Trubač s.r.o. |
1 |
|
|
Atelier Elzet s.r.o. |
1 |
|
|
Mateřinka Kraslice z. s. |
1 |
|
|
Tamaly servis s.r.o. |
1 |
|
|
Peter Mark s.r.o. |
1 |
|
|
Člověk v tísni, o.p.s. |
1 |
|
|
Regionální poradenská agentura, s.r.o. |
1 |
|
|
HilFe Truhlářství s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kraslice v 2025 ve výši 1 696 481 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,3.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
3 |
15 804 447 Kč |
|
|
Marbes s.r.o. |
4 |
12 628 770 Kč |
|
|
Matěj Secký |
1 |
213 773 Kč |
|
|
MUNIPOLIS s.r.o. |
1 |
173 950 Kč |
|
|
Petr Lisa |
2 |
145 378 Kč |
|
|
ANeT-Advanced Network Technology, s.r.o. |
1 |
79 860 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kraslice v 2025 ve výši 1 696 481 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 15,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KV Realinvest s.r.o. |
7 |
10 046 510 Kč |
|
|
SILNICE CHMELÍŘ s.r.o. |
2 |
6 733 741 Kč |
|
|
KONOPA Vladimír s.r.o. |
2 |
6 401 562 Kč |
|
|
Bonidee MNG s.r.o. |
1 |
5 039 028 Kč |
|
|
STAVBYT - Stavby Trubač s.r.o. |
3 |
4 307 478 Kč |
|
|
Pontex, spol. s r.o. |
3 |
4 012 421 Kč |
|
|
Atelier Elzet s.r.o. |
3 |
3 851 491 Kč |
|
|
Street line s.r.o. |
2 |
3 787 165 Kč |
|
|
Werner Hüttner |
1 |
2 364 789 Kč |
|
|
Lešení Trubač s.r.o. |
2 |
2 333 403 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
1 |
1 696 481 Kč |
|
|
MHZ Hachtel Czech s.r.o. |
1 |
1 696 481 Kč |
|
|
Tamaly servis s.r.o. |
1 |
1 696 481 Kč |
|
|
Peter Mark s.r.o. |
1 |
1 696 481 Kč |
|
|
KV Realizační s.r.o. |
1 |
1 511 156 Kč |
|
|
GEOprojectKV s.r.o. |
1 |
1 311 640 Kč |
|
|
4soft, s.r.o. |
1 |
1 136 670 Kč |
|
|
S.A.W. CONSULTING s.r.o. |
2 |
1 121 670 Kč |
|
|
Karlovarské stavby s.r.o. |
2 |
832 172 Kč |
|
|
MH Projekt spol. s r.o. |
3 |
319 440 Kč |
|
|
DEKPROJEKT s.r.o. |
1 |
301 169 Kč |
|
|
Dopravní stavby a venkovní architektura s.r.o. |
1 |
231 062 Kč |
|
|
SUDOP Project Plzeň a.s. |
2 |
226 512 Kč |
|
|
Radek Ježek |
4 |
198 440 Kč |
|
|
Petr Hudlický |
2 |
165 000 Kč |
|
|
AZ systémy s.r.o. |
1 |
150 778 Kč |
|
|
Jiří Schilbach |
1 |
119 600 Kč |
|
|
SOKOLOVSKÁ ZEMNÍ, s.r.o. |
1 |
114 983 Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
1 |
103 127 Kč |
|
|
ARTENDR s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Saffron Universe s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Bc. Jakub Cingroš |
2 |
36 500 Kč |
|
|
Josef Hlavatý |
1 |
1 513 Kč |
|
|
KV engineering spol. s r.o. |
1 |
1 150 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kraslice v 2025 ve výši 1 696 481 Kč
|
Obor Zemědělství
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Broker Consulting, a.s. |
1 |
1 696 481 Kč |
|
|
REKORD CZ MĚSTSKÝ MOBILIÁŘ, s.r.o. |
1 |
75 528 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kraslice v 2025 ve výši 1 696 481 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Broker Consulting, a.s. |
2 |
3 392 961 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kraslice v 2025 ve výši 1 696 481 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 37,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
200 000 000 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
3 392 961 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
1 696 481 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
1 389 146 Kč |
|
|
CIVERA s.r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
Regionální poradenská agentura, s.r.o. |
1 |
38 720 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kraslice v 2025 ve výši 1 696 481 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
JAROSLAVA FRANKOVÁ, 1966 |
1 |
2 650 000 Kč |
|
|
Broker Consulting, a.s. |
1 |
1 696 481 Kč |
|
|
Mateřinka Kraslice z. s. |
1 |
1 696 481 Kč |
|
|
Člověk v tísni, o.p.s. |
1 |
1 696 481 Kč |
|
|
Jaroslav Kursa, 1982 |
1 |
1 190 000 Kč |
|
|
Miroslav Pěknic, 1969 |
1 |
166 000 Kč |
|
|
Jana Pěknicová, 1972 |
1 |
166 000 Kč |
|
|
ALFRED LORENZ, 1979 |
1 |
139 350 Kč |
|
|
PETRA LORENZOVÁ, 1984 |
1 |
139 350 Kč |
|
|
DAVID ŠIKL, 1979 |
1 |
114 800 Kč |
|
|
Mediační centrum KV, z.ú. |
1 |
94 800 Kč |
|
|
KATEŘINA SEDLÁČKOVÁ, 1972 |
1 |
79 400 Kč |
|
|
JAN KLAS, 1963 |
1 |
79 400 Kč |
|
|
VĚRA KUDRNOVSKÁ, 1981 |
1 |
79 200 Kč |
|
|
Zdeněk Böhm, 1955 |
1 |
68 683 Kč |
|
|
Sylva Böhmová, 1960 |
1 |
68 683 Kč |
|
|
JINDŘICH LEV, 1949 |
1 |
32 200 Kč |
|
|
ANNA LEVOVÁ, 1957 |
1 |
32 200 Kč |
|
|
Zásilkovna s.r.o. |
1 |
17 424 Kč |
|
|
NIKOL GEBHART, 1984 |
1 |
13 740 Kč |
|
|
Karel Batěk |
1 |
8 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kraslice v 2025 ve výši 1 696 481 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Radiologie Kraslice s.r.o. |
2 |
524 000 Kč |
|
|
Poliklinika Kraslice, s. r. o. |
1 |
400 000 Kč |
|
|
Lumír Pála |
1 |
287 980 Kč |
|
|
Lyžařský klub Kraslice z.s. |
1 |
145 000 Kč |
|
|
Sportovní klub Kraslice-fotbal, z.s. |
1 |
145 000 Kč |
|
|
MUDr. Dana Záhejská |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Ascala s.r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Konec toulání z. s. |
2 |
100 000 Kč |
|
|
Stanislav Fořt |
1 |
75 000 Kč |
|
|
JAN ZMRZLÝ, 1959 |
1 |
75 000 Kč |
|
|
No Respect Racing Team Kraslice, z.s. |
2 |
70 000 Kč |
|
|
spolek ALISON z.s. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Člověk v tísni, o.p.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Spolek Němců a přátel německé kultury v ČR |
1 |
55 000 Kč |
|
|
Sport&Races z.s. |
2 |
50 000 Kč |
|
|
Basketbalový sportovní klub Tatran Kraslice, z.s. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Tomáš Cvek |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Železniční muzeum Kraslice, zapsaný ústav |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Spolek za zachování hutě v Šindelové |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Regionální poradenská agentura, s.r.o. |
1 |
38 720 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Kraslice v 2025 ve výši 1 696 481 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje smlouvy pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,5.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,91
|
|
Počet bodů 6,91 znamená pro Město Kraslice celkově
1047. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0424 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0042 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1868 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0186 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0339 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0169 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1398 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2981 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,741
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
7,41
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,5 |
|
Výsledný K-Index
|
6,908 |
|