Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 19 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0607 odpovídá 6,07 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 3 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0096 odpovídá 0,96 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 42 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1342 odpovídá 13,42 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0224 odpovídá 2,24 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 2 smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0064 odpovídá 0,64 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 4 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0128 odpovídá 1,28 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
RoadMaster Repairs s.r.o. |
26 |
120 227 990 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
2 |
62 690 837 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
5 |
25 183 025 Kč |
|
|
KOBIT, spol. s r.o. |
1 |
12 491 943 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
3 |
12 234 642 Kč |
|
|
WISS CZECH, s.r.o. |
1 |
11 201 454 Kč |
|
|
SaM silnice a mosty Děčín a.s. |
2 |
4 556 943 Kč |
|
|
VYKRUT zahradní služby a.s. |
6 |
4 359 000 Kč |
|
|
KAMONT GROUP s.r.o. |
4 |
3 453 497 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. |
5 |
2 982 092 Kč |
|
|
Rodina v centru, z.ú. |
6 |
2 192 092 Kč |
|
|
Kultura Nový Bor, s.r.o. |
5 |
1 862 000 Kč |
|
|
Projektová kancelář VANER s.r.o. |
2 |
1 857 350 Kč |
|
|
Raamar, s.r.o. |
1 |
1 704 924 Kč |
|
|
Stavební firma KULT s.r.o. |
1 |
1 567 021 Kč |
|
|
Kotmel Instalatéři s.r.o. |
1 |
1 520 041 Kč |
|
|
FC Nový Bor, z.s. |
4 |
1 512 000 Kč |
|
|
Radek Voce |
1 |
1 380 000 Kč |
|
|
Komunální technika, s.r.o. |
6 |
1 202 377 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
1 197 900 Kč |
|
|
STAVEBNINY DOLEŽAL s.r.o. |
6 |
1 188 220 Kč |
|
|
Vítková Marie, JUDr., advokátka |
1 |
1 112 092 Kč |
|
|
Katrin Hetfleiš |
1 |
1 112 092 Kč |
|
|
ATLAS AUDIT s.r.o. |
1 |
1 112 092 Kč |
|
|
Útulek pro opuštěná zvířata BONA, o.p.s. |
1 |
1 112 092 Kč |
|
|
DMO Lužické a Žitavské hory, z.s. |
1 |
1 112 092 Kč |
|
|
EKOD Servis s.r.o. |
1 |
1 112 092 Kč |
|
|
Macho Pavol nar. 1965 |
1 |
1 112 092 Kč |
|
|
DEBLICE - lesy s.r.o. |
1 |
1 112 092 Kč |
|
|
KlimatizaceSmile s.r.o. |
1 |
1 041 024 Kč |
|
|
KL-PLAN s.r.o. |
2 |
1 025 306 Kč |
|
|
ASITIS s.r.o. |
2 |
985 666 Kč |
|
|
KUBEŠOVÁ JANA nar. 1977 |
1 |
945 501 Kč |
|
|
Vítková Hana nar. 1948 |
1 |
945 501 Kč |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
2 |
935 520 Kč |
|
|
MIRAKULUM s.r.o. |
1 |
879 872 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
857 588 Kč |
|
|
RICOH Czech Republic s.r.o. |
8 |
846 719 Kč |
|
|
GOČ LADISLAV nar. 1973 |
1 |
840 708 Kč |
|
|
Ing. Jaroslav Karel |
3 |
806 000 Kč |
|
|
Daniel Hála |
4 |
708 928 Kč |
|
|
AUTOCENTRUM FICS s.r.o. |
1 |
623 900 Kč |
|
|
Tomáš Socha |
5 |
618 800 Kč |
|
|
HENIG - security servis, s.r.o. |
1 |
604 819 Kč |
|
|
ENVIRO PROJEKT s.r.o. |
1 |
591 690 Kč |
|
|
AHC Senior centrum Nový Bor a.s. |
2 |
550 000 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
2 |
533 610 Kč |
|
|
DOVERVILLE s.r.o. |
3 |
506 491 Kč |
|
|
dvě dílny s.r.o. |
1 |
488 114 Kč |
|
|
GLICE CZ, s.r.o. |
1 |
487 630 Kč |
|
|
Ing. Martina Hřebřinová |
1 |
473 594 Kč |
|
|
GEMOS DOPRAVNÍ SYSTÉMY a.s. |
1 |
471 211 Kč |
|
|
Moore Advisory CZ s.r.o. |
1 |
464 640 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
4 |
455 030 Kč |
|
|
HORTECH control s.r.o. |
1 |
450 900 Kč |
|
|
doc.MgA. František Štorm |
2 |
410 000 Kč |
|
|
NAVRÁTIL TOMÁŠ nar. 1972 |
1 |
389 027 Kč |
|
|
TESÁREK VÁCLAV nar. 1965 |
1 |
387 240 Kč |
|
|
LAMAL s.r.o. |
1 |
384 597 Kč |
|
|
Sklářský Atelier s.r.o. |
1 |
383 437 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost - děkanství Nový Bor |
1 |
380 000 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
377 500 Kč |
|
|
SK Družba Bukovany z. s. |
4 |
365 000 Kč |
|
|
CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Libereckého kraje, o.p.s. |
1 |
360 000 Kč |
|
|
Martin Sváda |
1 |
356 740 Kč |
|
|
VOJTELLA o.p.s. |
2 |
350 000 Kč |
|
|
GoodPRO, s.r.o. |
1 |
325 000 Kč |
|
|
Tritius Solutions a.s. |
2 |
302 300 Kč |
|
|
Vachta Aleš nar. 1962 |
1 |
298 032 Kč |
|
|
OPTIMAL spol. s r.o. |
1 |
294 946 Kč |
|
|
PROBO-NB s.r.o. |
3 |
285 436 Kč |
|
|
ASACONT s.r.o. |
1 |
285 370 Kč |
|
|
MUNIPOLIS s.r.o. |
1 |
282 672 Kč |
|
|
Klee Consulting s.r.o. |
1 |
279 510 Kč |
|
|
OFFICEO s.r.o. |
1 |
272 887 Kč |
|
|
Centrum LIRA, z.ú. |
2 |
271 400 Kč |
|
|
FLORAVIL, s.r.o. |
2 |
271 023 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
263 151 Kč |
|
|
RTM plus Liberecko s.r.o. |
1 |
254 100 Kč |
|
|
COMPAG CZ s.r.o. |
3 |
250 904 Kč |
|
|
STREET ONE s.r.o. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
CI2, o.p.s. |
1 |
249 260 Kč |
|
|
ABM Kontrol s.r.o. |
1 |
245 025 Kč |
|
|
Tiskárna V&H Print Hlávko s.r.o. |
1 |
243 628 Kč |
|
|
TrollComputers s.r.o. |
1 |
241 516 Kč |
|
|
MV ENERGY s.r.o. |
1 |
229 700 Kč |
|
|
Charita Česká Lípa |
2 |
225 000 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
207 345 Kč |
|
|
Poremski, advokátní kancelář s.r.o. |
2 |
205 700 Kč |
|
|
OK JISKRA NOVÝ BOR, z.s. |
2 |
205 000 Kč |
|
|
VERSANA s.r.o. |
1 |
199 787 Kč |
|
|
EISELT RADEK nar. 1984 |
1 |
191 000 Kč |
|
|
ABELSTAV s.r.o. |
1 |
189 278 Kč |
|
|
Dominik Štefko |
2 |
188 700 Kč |
|
|
Briar Hamsfest Consulting s.r.o. |
1 |
183 630 Kč |
|
|
Charita Česká Kamenice |
1 |
180 000 Kč |
|
|
DATRON, a.s. |
2 |
177 182 Kč |
|
|
S I L spol. s r.o. |
1 |
175 450 Kč |
|
|
VITA software, s.r.o. |
1 |
168 689 Kč |
|
|
VFSITE s.r.o. |
1 |
158 365 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nový Bor v 2025 ve výši 1 112 092 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
RoadMaster Repairs s.r.o. |
2 |
|
|
Vítková Marie, JUDr., advokátka |
1 |
|
|
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. |
1 |
|
|
Katrin Hetfleiš |
1 |
|
|
ATLAS AUDIT s.r.o. |
1 |
|
|
Útulek pro opuštěná zvířata BONA, o.p.s. |
1 |
|
|
DMO Lužické a Žitavské hory, z.s. |
1 |
|
|
Rodina v centru, z.ú. |
1 |
|
|
EKOD Servis s.r.o. |
1 |
|
|
KAMONT GROUP s.r.o. |
1 |
|
|
Macho Pavol nar. 1965 |
1 |
|
|
DEBLICE - lesy s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nový Bor v 2025 ve výši 1 112 092 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 6 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,2.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Doprava a poštovní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KOBIT, spol. s r.o. |
1 |
12 491 943 Kč |
|
|
WISS CZECH, s.r.o. |
1 |
11 201 454 Kč |
|
|
AUTOCENTRUM FICS s.r.o. |
1 |
623 900 Kč |
|
|
ENVIRO PROJEKT s.r.o. |
1 |
591 690 Kč |
|
|
COMPAG CZ s.r.o. |
3 |
250 904 Kč |
|
|
Pramacom Prague spol. s r.o. |
1 |
90 435 Kč |
|
|
Štěpánek J + J s.r.o. |
1 |
78 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nový Bor v 2025 ve výši 1 112 092 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 4,92 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
RoadMaster Repairs s.r.o. |
17 |
116 640 105 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
1 |
30 552 985 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
5 |
25 183 025 Kč |
|
|
KAMONT GROUP s.r.o. |
4 |
3 453 497 Kč |
|
|
SaM silnice a mosty Děčín a.s. |
1 |
2 315 066 Kč |
|
|
Projektová kancelář VANER s.r.o. |
2 |
1 857 350 Kč |
|
|
Kotmel Instalatéři s.r.o. |
1 |
1 520 041 Kč |
|
|
Radek Voce |
1 |
1 380 000 Kč |
|
|
OTIS a.s. |
1 |
1 197 900 Kč |
|
|
KL-PLAN s.r.o. |
2 |
1 025 306 Kč |
|
|
STAVEBNINY DOLEŽAL s.r.o. |
4 |
1 002 512 Kč |
|
|
GOČ LADISLAV nar. 1973 |
1 |
840 708 Kč |
|
|
Ing. Jaroslav Karel |
2 |
726 000 Kč |
|
|
Ing. Martina Hřebřinová |
1 |
473 594 Kč |
|
|
HORTECH control s.r.o. |
1 |
450 900 Kč |
|
|
TESÁREK VÁCLAV nar. 1965 |
1 |
387 240 Kč |
|
|
LAMAL s.r.o. |
1 |
384 597 Kč |
|
|
Martin Sváda |
1 |
356 740 Kč |
|
|
ABM Kontrol s.r.o. |
1 |
245 025 Kč |
|
|
VERSANA s.r.o. |
1 |
199 787 Kč |
|
|
S I L spol. s r.o. |
1 |
175 450 Kč |
|
|
VFSITE s.r.o. |
1 |
158 365 Kč |
|
|
STAVO PRAHA, spol. s r.o. |
1 |
158 365 Kč |
|
|
Tereza Šváchová |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Vrty Tenenko s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Petr Šikner |
1 |
102 000 Kč |
|
|
Mgr. Ondřej Illich |
1 |
80 000 Kč |
|
|
ProProjekt s.r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
JAN VOJTA |
1 |
69 000 Kč |
|
|
Martin Matoulek |
1 |
55 000 Kč |
|
|
Pavla Kavánová |
1 |
52 500 Kč |
|
|
COLMEX s.r.o. |
1 |
35 023 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nový Bor v 2025 ve výši 1 112 092 Kč
|
Obor Zemědělství
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 6,25 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VYKRUT zahradní služby a.s. |
6 |
4 359 000 Kč |
|
|
DEBLICE - lesy s.r.o. |
1 |
1 112 092 Kč |
|
|
Tomáš Socha |
4 |
525 800 Kč |
|
|
Petr BAUER |
1 |
150 040 Kč |
|
|
FLORAVIL, s.r.o. |
1 |
92 064 Kč |
|
|
Jestřebská lesní s.r.o. |
1 |
82 425 Kč |
|
|
SPORTSERVIS Houžvičková s.r.o. |
1 |
65 000 Kč |
|
|
Ing. Kristýna Gotvaldová |
1 |
47 594 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nový Bor v 2025 ve výši 1 112 092 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ATLAS AUDIT s.r.o. |
1 |
1 112 092 Kč |
|
|
Moore Advisory CZ s.r.o. |
1 |
464 640 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
207 345 Kč |
|
|
Tesařová Lucie |
1 |
79 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nový Bor v 2025 ve výši 1 112 092 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 23,53 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Vítková Marie, JUDr., advokátka |
1 |
1 112 092 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. |
1 |
1 112 092 Kč |
|
|
DMO Lužické a Žitavské hory, z.s. |
1 |
1 112 092 Kč |
|
|
Rodina v centru, z.ú. |
1 |
1 112 092 Kč |
|
|
KUBEŠOVÁ JANA nar. 1977 |
1 |
945 501 Kč |
|
|
Vítková Hana nar. 1948 |
1 |
945 501 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
2 |
533 610 Kč |
|
|
GLICE CZ, s.r.o. |
1 |
487 630 Kč |
|
|
Poremski, advokátní kancelář s.r.o. |
2 |
205 700 Kč |
|
|
EISELT RADEK nar. 1984 |
1 |
191 000 Kč |
|
|
VOLEK JIŘÍ nar. 1976 |
1 |
148 981 Kč |
|
|
ČANDA PETR nar. 1967 |
1 |
49 350 Kč |
|
|
ČANDOVÁ IRENA nar. 1976 |
1 |
49 350 Kč |
|
|
Znamenáček Pavel nar. 1973 |
1 |
40 200 Kč |
|
|
ZNAMENÁČKOVÁ ANDREA nar. 1973 |
1 |
40 200 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nový Bor v 2025 ve výši 1 112 092 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 8,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
3 |
12 234 642 Kč |
|
|
Raamar, s.r.o. |
1 |
1 704 924 Kč |
|
|
RoadMaster Repairs s.r.o. |
5 |
1 491 639 Kč |
|
|
EKOD Servis s.r.o. |
1 |
1 112 092 Kč |
|
|
Komunální technika, s.r.o. |
1 |
324 401 Kč |
|
|
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nový Bor v 2025 ve výši 1 112 092 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Katrin Hetfleiš |
1 |
1 112 092 Kč |
|
|
DOVERVILLE s.r.o. |
3 |
506 491 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nový Bor v 2025 ve výši 1 112 092 Kč
|
Obor Jiné služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MIRAKULUM s.r.o. |
1 |
879 872 Kč |
|
|
RICOH Czech Republic s.r.o. |
7 |
420 000 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
377 500 Kč |
|
|
doc.MgA. František Štorm |
1 |
260 000 Kč |
|
|
STREET ONE s.r.o. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
CAFE LIVELLO a.s. |
1 |
136 460 Kč |
|
|
Ondřej Zouzal |
1 |
130 000 Kč |
|
|
FLORA SERVIS GROUP s.r.o. |
1 |
84 000 Kč |
|
|
NORDSTAHL SERVIS s.r.o. |
1 |
67 946 Kč |
|
|
FRP Services, s.r.o. |
1 |
24 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nový Bor v 2025 ve výši 1 112 092 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 4,08 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s. |
4 |
1 870 000 Kč |
|
|
FC Nový Bor, z.s. |
3 |
1 440 000 Kč |
|
|
Útulek pro opuštěná zvířata BONA, o.p.s. |
1 |
1 112 092 Kč |
|
|
Macho Pavol nar. 1965 |
1 |
1 112 092 Kč |
|
|
Rodina v centru, z.ú. |
5 |
1 080 000 Kč |
|
|
AHC Senior centrum Nový Bor a.s. |
2 |
550 000 Kč |
|
|
NAVRÁTIL TOMÁŠ nar. 1972 |
1 |
389 027 Kč |
|
|
Sklářský Atelier s.r.o. |
1 |
383 437 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost - děkanství Nový Bor |
1 |
380 000 Kč |
|
|
SK Družba Bukovany z. s. |
4 |
365 000 Kč |
|
|
CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Libereckého kraje, o.p.s. |
1 |
360 000 Kč |
|
|
VOJTELLA o.p.s. |
2 |
350 000 Kč |
|
|
Vachta Aleš nar. 1962 |
1 |
298 032 Kč |
|
|
OPTIMAL spol. s r.o. |
1 |
294 946 Kč |
|
|
Centrum LIRA, z.ú. |
2 |
271 400 Kč |
|
|
Charita Česká Lípa |
2 |
225 000 Kč |
|
|
OK JISKRA NOVÝ BOR, z.s. |
2 |
205 000 Kč |
|
|
Charita Česká Kamenice |
1 |
180 000 Kč |
|
|
Most k naději, z.s. |
1 |
140 000 Kč |
|
|
FOKUS Liberec o.p.s. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Stadion Nový Bor, z.s. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Déčko Liberec z.s. |
1 |
110 000 Kč |
|
|
Anděl Strážný, z.ú. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Hospic sv. Zdislavy, o.p.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Global 4 Fit z.s. |
1 |
95 000 Kč |
|
|
1. Novoborský šachový klub, z.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Mgr. Lucie Jursíková Brožková |
1 |
75 000 Kč |
|
|
ALZHEIMER HOME z.ú. |
1 |
65 000 Kč |
|
|
KČT, odbor Nový Bor z.s. |
1 |
62 000 Kč |
|
|
Global Partner sociální služby s.r.o. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
ADVAITA, z. ú. |
1 |
59 121 Kč |
|
|
Kozáková Simona, Ing. nar. 1973 |
1 |
50 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nový Bor v 2025 ve výši 1 112 092 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,90
|
|
Počet bodů 5,90 znamená pro Město Nový Bor celkově
848. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0607 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0096 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1359 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0118 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0224 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0064 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0128 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1342 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1960 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,590
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,90
|
|
Výsledný K-Index
|
5,898 |
|