Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 10 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0752 odpovídá 7,52 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 7 smluv z 133 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0526 odpovídá 5,26 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 15 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1128 odpovídá 11,28 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0301 odpovídá 3,01 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Velké zakázky se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STRABAG Pozemní a inženýrské stavitelství s.r.o. |
1 |
260 550 767 Kč |
|
|
PORR a.s. |
4 |
59 110 929 Kč |
|
|
Stavební MST s. r. o. |
5 |
51 813 662 Kč |
|
|
BARDZÁK s.r.o. |
4 |
34 922 423 Kč |
|
|
STAVBY JOŽÁK s. r. o. |
2 |
34 209 156 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
18 |
13 530 180 Kč |
|
|
KOBIT, spol. s r.o. |
1 |
11 193 807 Kč |
|
|
Martin Cimburek |
3 |
8 766 408 Kč |
|
|
Antonín Poc |
3 |
8 544 308 Kč |
|
|
Restaurátoři s.r.o. |
1 |
4 974 568 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
4 262 154 Kč |
|
|
Filter Music Group |
1 |
4 262 154 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
4 262 154 Kč |
|
|
HRUBÁ HUDBA, z.s. |
1 |
4 262 154 Kč |
|
|
Elmoz Czech, s.r.o. |
1 |
3 389 003 Kč |
|
|
MESSA Invest s.r.o. |
1 |
3 257 555 Kč |
|
|
CORECT 96 s. r. o. |
2 |
2 809 525 Kč |
|
|
EveryDent, s.r.o. |
1 |
2 447 656 Kč |
|
|
RI OKNA a.s. |
1 |
2 384 179 Kč |
|
|
Atelier bod architekti s.r.o. |
1 |
1 958 000 Kč |
|
|
atelier re:architekti s.r.o. |
1 |
1 704 890 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
2 |
1 197 199 Kč |
|
|
IPSUM CZ s.r.o. |
1 |
1 089 000 Kč |
|
|
HANTYCH s.r.o. |
1 |
1 075 351 Kč |
|
|
Tobiáš Hrabec |
1 |
934 750 Kč |
|
|
RAVEK s.r.o. |
1 |
933 786 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
2 |
919 116 Kč |
|
|
Space Tape Music s.r.o. |
1 |
730 000 Kč |
|
|
ATELIER HORKÝ s.r.o. |
1 |
707 850 Kč |
|
|
Horymír Šemík |
4 |
704 981 Kč |
|
|
Fotbalový klub Česká Kamenice, z. s. |
2 |
619 556 Kč |
|
|
PRO-DESIGN 2013 s.r.o. |
1 |
612 623 Kč |
|
|
Jaroslav Trnka |
3 |
588 782 Kč |
|
|
HORIZONT - NARE s.r.o. |
1 |
543 290 Kč |
|
|
Ing. arch. Veronika Šindlerová |
1 |
465 313 Kč |
|
|
ABM Kontrol s.r.o. |
1 |
437 200 Kč |
|
|
RECEPT NA MĚSTO, z. s. |
1 |
435 750 Kč |
|
|
B2B Partner s.r.o. |
1 |
359 704 Kč |
|
|
REPUTATIONCOOL s.r.o. |
1 |
344 487 Kč |
|
|
PARTNER-STAV, s.r.o. |
1 |
319 189 Kč |
|
|
Jan Sekan |
1 |
285 823 Kč |
|
|
Hřiště pod Květinou s.r.o. |
1 |
254 100 Kč |
|
|
Controlis Solutions, s.r.o. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
VALDEMAR GREŠÍK - NATURA s. r. o. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Robert Pokorný |
2 |
249 744 Kč |
|
|
MedBau, s.r.o. |
1 |
243 427 Kč |
|
|
Donio s.r.o. |
1 |
231 238 Kč |
|
|
Robert Rozkurz |
1 |
230 000 Kč |
|
|
SPF Group, s.r.o. |
1 |
225 000 Kč |
|
|
MIRAKULUM s.r.o. |
1 |
199 942 Kč |
|
|
Alexandr Straka |
1 |
185 874 Kč |
|
|
Boppe s.r.o. |
1 |
170 490 Kč |
|
|
Jindřich Felcman |
2 |
150 600 Kč |
|
|
TOILETDESIGN s.r.o. |
1 |
143 900 Kč |
|
|
Karel Jiříček |
1 |
142 780 Kč |
|
|
Jakub Pacovský |
1 |
141 000 Kč |
|
|
Schréder Czech Republic a.s. |
1 |
140 688 Kč |
|
|
Jan Homuta |
1 |
136 179 Kč |
|
|
JAWholding.cz s.r.o. |
1 |
133 891 Kč |
|
|
Jindřich Koubík |
1 |
129 918 Kč |
|
|
enovation s.r.o. |
1 |
127 050 Kč |
|
|
Jindřich Hekerle |
1 |
120 854 Kč |
|
|
Projektová kancelář VANER s.r.o. |
1 |
120 698 Kč |
|
|
Cirk La Putyka, o.p.s. |
1 |
100 040 Kč |
|
|
PROKOP a syn s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
PEKLO SEVERU, z.s. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Vojtěch Janků |
1 |
85 000 Kč |
|
|
Bc. Alena Bílková |
1 |
83 407 Kč |
|
|
Petr Novák |
1 |
82 466 Kč |
|
|
Jádrové vrtání Poděbrady, s.r.o. |
1 |
65 927 Kč |
|
|
Antonín KNY |
1 |
64 130 Kč |
|
|
Česká Mountainbiková Asociace, z.s. |
1 |
63 000 Kč |
|
|
ELEKTROMONTÁŽE ROUČEK s.r.o. |
1 |
62 317 Kč |
|
|
Vodohospodářské projekty Nový Bor, s.r.o. |
1 |
62 000 Kč |
|
|
Jana Marshall |
1 |
61 274 Kč |
|
|
David Němeček |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Rohony |
1 |
60 000 Kč |
|
|
SpoluHra, z. s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Cyklistický klub 1967 Česká Kamenice, z.s., zkrácená verze CK 1967 Česká Kamenice, z.s |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Aneta Kharitonova |
1 |
56 500 Kč |
|
|
STIRPack, s.r.o. |
1 |
55 000 Kč |
|
|
Slemr Spedition s.r.o. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
HORTECH control s.r.o. |
1 |
41 745 Kč |
|
|
Mgr. Filip Mágr |
1 |
34 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Česká Kamenice v 2025 ve výši 4 262 154 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Martin Cimburek |
2 |
|
|
Antonín Poc |
2 |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
|
|
Filter Music Group |
1 |
|
|
PORR a.s. |
1 |
|
|
STAVBY JOŽÁK s. r. o. |
1 |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
|
|
HRUBÁ HUDBA, z.s. |
1 |
|
|
BARDZÁK s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Česká Kamenice v 2025 ve výši 4 262 154 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,22.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 15,38 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STRABAG Pozemní a inženýrské stavitelství s.r.o. |
1 |
260 550 767 Kč |
|
|
PORR a.s. |
4 |
59 110 929 Kč |
|
|
Stavební MST s. r. o. |
4 |
38 737 235 Kč |
|
|
BARDZÁK s.r.o. |
4 |
34 922 423 Kč |
|
|
STAVBY JOŽÁK s. r. o. |
2 |
34 209 156 Kč |
|
|
Martin Cimburek |
3 |
8 766 408 Kč |
|
|
Antonín Poc |
3 |
8 544 308 Kč |
|
|
Restaurátoři s.r.o. |
1 |
4 974 568 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
4 262 154 Kč |
|
|
Elmoz Czech, s.r.o. |
1 |
3 389 003 Kč |
|
|
MESSA Invest s.r.o. |
1 |
3 257 555 Kč |
|
|
RI OKNA a.s. |
1 |
2 384 179 Kč |
|
|
Atelier bod architekti s.r.o. |
1 |
1 958 000 Kč |
|
|
atelier re:architekti s.r.o. |
1 |
1 704 890 Kč |
|
|
IPSUM CZ s.r.o. |
1 |
1 089 000 Kč |
|
|
HANTYCH s.r.o. |
1 |
1 075 351 Kč |
|
|
Tobiáš Hrabec |
1 |
934 750 Kč |
|
|
RAVEK s.r.o. |
1 |
933 786 Kč |
|
|
ATELIER HORKÝ s.r.o. |
1 |
707 850 Kč |
|
|
PRO-DESIGN 2013 s.r.o. |
1 |
612 623 Kč |
|
|
Horymír Šemík |
3 |
548 823 Kč |
|
|
Ing. arch. Veronika Šindlerová |
1 |
465 313 Kč |
|
|
ABM Kontrol s.r.o. |
1 |
437 200 Kč |
|
|
REPUTATIONCOOL s.r.o. |
1 |
344 487 Kč |
|
|
PARTNER-STAV, s.r.o. |
1 |
319 189 Kč |
|
|
Alexandr Straka |
1 |
185 874 Kč |
|
|
Jindřich Felcman |
2 |
150 600 Kč |
|
|
Jakub Pacovský |
1 |
141 000 Kč |
|
|
Jan Homuta |
1 |
136 179 Kč |
|
|
Projektová kancelář VANER s.r.o. |
1 |
120 698 Kč |
|
|
Jaroslav Trnka |
1 |
118 368 Kč |
|
|
Bc. Alena Bílková |
1 |
83 407 Kč |
|
|
Česká Mountainbiková Asociace, z.s. |
1 |
63 000 Kč |
|
|
Vodohospodářské projekty Nový Bor, s.r.o. |
1 |
62 000 Kč |
|
|
HORTECH control s.r.o. |
1 |
41 745 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Česká Kamenice v 2025 ve výši 4 262 154 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HRUBÁ HUDBA, z.s. |
1 |
4 262 154 Kč |
|
|
Cirk La Putyka, o.p.s. |
1 |
100 040 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Česká Kamenice v 2025 ve výši 4 262 154 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
4 262 154 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Česká Kamenice v 2025 ve výši 4 262 154 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Fyzická osoba |
11 |
5 213 770 Kč |
|
|
enovation s.r.o. |
1 |
127 050 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Česká Kamenice v 2025 ve výši 4 262 154 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Space Tape Music s.r.o. |
1 |
730 000 Kč |
|
|
Fotbalový klub Česká Kamenice, z. s. |
2 |
619 556 Kč |
|
|
VALDEMAR GREŠÍK - NATURA s. r. o. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
SPF Group, s.r.o. |
1 |
225 000 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
1 |
101 000 Kč |
|
|
PEKLO SEVERU, z.s. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Cyklistický klub 1967 Česká Kamenice, z.s., zkrácená verze CK 1967 Česká Kamenice, z.s |
1 |
60 000 Kč |
|
|
STIRPack, s.r.o. |
1 |
55 000 Kč |
|
|
Slemr Spedition s.r.o. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Mgr. Filip Mágr |
1 |
34 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Česká Kamenice v 2025 ve výši 4 262 154 Kč
|
Obor Jiné služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Fyzická osoba |
3 |
2 315 000 Kč |
|
|
HORIZONT - NARE s.r.o. |
1 |
543 290 Kč |
|
|
Jaroslav Trnka |
2 |
470 413 Kč |
|
|
Jan Sekan |
1 |
285 823 Kč |
|
|
Hřiště pod Květinou s.r.o. |
1 |
254 100 Kč |
|
|
Robert Rozkurz |
1 |
230 000 Kč |
|
|
Boppe s.r.o. |
1 |
170 490 Kč |
|
|
Horymír Šemík |
1 |
156 158 Kč |
|
|
Jindřich Koubík |
1 |
129 918 Kč |
|
|
Robert Pokorný |
1 |
117 733 Kč |
|
|
Rohony |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Aneta Kharitonova |
1 |
56 500 Kč |
|
|
CORECT 96 s. r. o. |
1 |
37 394 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Česká Kamenice v 2025 ve výši 4 262 154 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,85
|
|
Počet bodů 6,85 znamená pro Město Česká Kamenice celkově
1040. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0752 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0526 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1597 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0331 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0301 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1128 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2211 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,685
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,85
|
|
Výsledný K-Index
|
6,846 |
|