Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0422 odpovídá 4,22 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 5 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0068 odpovídá 0,68 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 109 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1485 odpovídá 14,85 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0136 odpovídá 1,36 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 8 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0109 odpovídá 1,09 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
2 |
83 090 219 Kč |
|
|
STAMO, spol. s.r.o. |
5 |
53 121 855 Kč |
|
|
Stavební MST s. r. o. |
9 |
39 059 339 Kč |
|
|
Technické služby Děčín a.s. |
15 |
33 830 331 Kč |
|
|
Direct pojišťovna, a.s. |
2 |
19 955 776 Kč |
|
|
SaM silnice a mosty Děčín a.s. |
6 |
19 834 053 Kč |
|
|
Michal Fejfar, akad. sochař |
1 |
17 484 500 Kč |
|
|
Jan Majer |
2 |
14 878 914 Kč |
|
|
HC Děčín z.s. |
7 |
13 616 559 Kč |
|
|
TELMO a.s. |
2 |
13 158 611 Kč |
|
|
KOBIT, spol. s r.o. |
1 |
11 999 449 Kč |
|
|
STRABAG Rail a.s. |
2 |
10 125 149 Kč |
|
|
European Climate, Infrastructure and Environment Executive Agency |
1 |
9 350 972 Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
4 |
8 805 598 Kč |
|
|
Af Office, s.r.o. |
1 |
8 088 051 Kč |
|
|
POHL cz, a.s. |
3 |
8 066 149 Kč |
|
|
Gastro-Walter s.r.o. |
4 |
7 175 421 Kč |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
8 |
7 063 045 Kč |
|
|
Basketbalový klub Děčín z.s. |
6 |
6 655 983 Kč |
|
|
SVS - stavitelství s.r.o. |
5 |
6 142 309 Kč |
|
|
SAMMIS s.r.o. |
2 |
5 380 020 Kč |
|
|
Miroslav Hloušek |
1 |
4 480 000 Kč |
|
|
PROSTAVBO DC spol. s r.o. |
1 |
4 480 000 Kč |
|
|
TBC UNGR STAV s.r.o. |
12 |
4 426 022 Kč |
|
|
HANTYCH s.r.o. |
3 |
4 347 466 Kč |
|
|
BK Děčín s.r.o. |
2 |
4 060 000 Kč |
|
|
Zdeněk Divíšek |
1 |
3 690 491 Kč |
|
|
ANTISTAV s.r.o. |
1 |
3 629 596 Kč |
|
|
DC AVEX s.r.o. |
2 |
3 586 800 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
3 404 759 Kč |
|
|
ENETIQA a.s. |
3 |
3 329 119 Kč |
|
|
FK JUNIOR Děčín z.s. |
4 |
3 027 405 Kč |
|
|
HTF Consult s.r.o. |
1 |
2 976 000 Kč |
|
|
BY MANIPE s.r.o. |
2 |
2 801 265 Kč |
|
|
ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. |
2 |
2 590 220 Kč |
|
|
Cloudy Tree House s.r.o. |
1 |
2 323 200 Kč |
|
|
CAMEA Technology, a.s. |
4 |
2 296 459 Kč |
|
|
SLADRO s.r.o. |
2 |
2 218 429 Kč |
|
|
ULIMEX, spol. s r.o. |
2 |
2 036 666 Kč |
|
|
MONZAS, a.s. |
1 |
1 987 927 Kč |
|
|
RoadTwin s.r.o. |
1 |
1 875 500 Kč |
|
|
H E L G O S s.r.o. |
2 |
1 871 206 Kč |
|
|
Atelier Schmidt s.r.o. |
1 |
1 790 800 Kč |
|
|
Děčínský stavební podnik s.r.o. |
6 |
1 778 770 Kč |
|
|
Bones, s.r.o. |
2 |
1 742 122 Kč |
|
|
WALI CZ s.r.o. |
5 |
1 675 518 Kč |
|
|
Charitní sdružení Děčín, z. s. |
3 |
1 665 563 Kč |
|
|
Urban Planner s.r.o. |
1 |
1 639 550 Kč |
|
|
BATRYNSTAV II s.r.o. |
2 |
1 598 186 Kč |
|
|
Kantora s.r.o. |
2 |
1 507 900 Kč |
|
|
HC Grizzly Děčín, s.r.o. |
1 |
1 480 000 Kč |
|
|
H - REKULTIVACE, a.s. |
2 |
1 361 683 Kč |
|
|
František Šuman, nar. 1974 |
1 |
1 350 000 Kč |
|
|
PORR a.s. |
2 |
1 330 698 Kč |
|
|
Skanska a.s. |
2 |
1 306 292 Kč |
|
|
ARTENDR s.r.o. |
3 |
1 294 700 Kč |
|
|
V A M A s.r.o. |
4 |
1 273 259 Kč |
|
|
KECIP, s.r.o. |
3 |
1 199 570 Kč |
|
|
Sportovní klub Děčín, z.s. |
3 |
1 160 000 Kč |
|
|
Vladimír Vidai |
3 |
1 149 444 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
6 |
1 144 069 Kč |
|
|
Three Systems a.s. |
1 |
1 126 000 Kč |
|
|
IT Děčín s.r.o. |
4 |
1 104 561 Kč |
|
|
APLED s.r.o. |
2 |
1 072 036 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
3 |
1 046 399 Kč |
|
|
Romana Sedláčková ROMI´S |
1 |
1 025 644 Kč |
|
|
AUTO IN s.r.o. |
1 |
1 012 591 Kč |
|
|
Sdružení rodičů a žáků při Evropské obchodní akademii Děčín, z.s. |
2 |
952 881 Kč |
|
|
Ladislav Neškoda, nar. 1967 |
1 |
952 300 Kč |
|
|
Ing. Michal Jankovič |
2 |
946 596 Kč |
|
|
MEVA-TEC s.r.o. |
1 |
942 349 Kč |
|
|
ADP - ANNA s.r.o. |
3 |
938 000 Kč |
|
|
OPTICZECH s.r.o. |
1 |
889 231 Kč |
|
|
EKO-PF s.r.o. |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Josef Kocour, nar. 1944 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Ivana Kocourová, nar. 1943 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Ján Chomistek, nar. 1956 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Vladimíra Chomisteková, nar. 1959 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Andrea Tylová, nar. 1975 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Marta Tylová, nar. 1948 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
EKOLES - PROJEKT s.r.o. |
1 |
882 881 Kč |
|
|
J&T BANKA, a.s. |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Culligan Water Czech s.r.o. |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Martin Kolář, nar. 1965 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Kamila Bulínová, nar. 1972 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Josef Marek, nar. 1946 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Jarmila Marková, nar. 1944 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
HYDROSOFT Veleslavín s.r.o. |
1 |
867 981 Kč |
|
|
Vladimír Zdeněk |
2 |
862 980 Kč |
|
|
MP-65 s.r.o. |
4 |
860 780 Kč |
|
|
Gatum Group s.r.o. |
2 |
813 473 Kč |
|
|
TOP AUDITING, s.r.o. |
1 |
804 650 Kč |
|
|
Mountain Development s.r.o. |
1 |
780 000 Kč |
|
|
Zbyšek Stružinský s.r.o. |
2 |
766 472 Kč |
|
|
Tomáš Čeřovský |
1 |
762 837 Kč |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Děčín |
2 |
750 000 Kč |
|
|
Ewolution Records s.r.o. |
1 |
746 449 Kč |
|
|
Florbal Děčín z.s. |
2 |
743 951 Kč |
|
|
Jindřich Turek |
2 |
737 080 Kč |
|
|
Malá Paříž z.s. |
4 |
735 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Děčín v 2025 ve výši 882 881 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
8 |
|
|
Technické služby Děčín a.s. |
3 |
|
|
HC Děčín z.s. |
2 |
|
|
EKO-PF s.r.o. |
1 |
|
|
Josef Kocour, nar. 1944 |
1 |
|
|
Ivana Kocourová, nar. 1943 |
1 |
|
|
Vladimír Vidai |
1 |
|
|
Sdružení rodičů a žáků při Evropské obchodní akademii Děčín, z.s. |
1 |
|
|
Ján Chomistek, nar. 1956 |
1 |
|
|
Vladimíra Chomisteková, nar. 1959 |
1 |
|
|
Andrea Tylová, nar. 1975 |
1 |
|
|
Marta Tylová, nar. 1948 |
1 |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
1 |
|
|
EKOLES - PROJEKT s.r.o. |
1 |
|
|
J&T BANKA, a.s. |
1 |
|
|
Culligan Water Czech s.r.o. |
1 |
|
|
ENETIQA a.s. |
1 |
|
|
Martin Kolář, nar. 1965 |
1 |
|
|
Kamila Bulínová, nar. 1972 |
1 |
|
|
Josef Marek, nar. 1946 |
1 |
|
|
Jarmila Marková, nar. 1944 |
1 |
|
|
HANTYCH s.r.o. |
1 |
|
|
Basketbalový klub Děčín z.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Děčín v 2025 ve výši 882 881 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KOBIT, spol. s r.o. |
1 |
11 999 449 Kč |
|
|
TELMO a.s. |
1 |
10 756 640 Kč |
|
|
STRABAG Rail a.s. |
2 |
10 125 149 Kč |
|
|
STAMO, spol. s.r.o. |
1 |
3 727 774 Kč |
|
|
ANTISTAV s.r.o. |
1 |
3 629 596 Kč |
|
|
HTF Consult s.r.o. |
1 |
2 976 000 Kč |
|
|
ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. |
1 |
2 381 889 Kč |
|
|
Cloudy Tree House s.r.o. |
1 |
2 323 200 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Děčín v 2025 ve výši 882 881 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Voda a potraviny
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Culligan Water Czech s.r.o. |
1 |
882 881 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Děčín v 2025 ve výši 882 881 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 0,56 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
2 |
83 090 219 Kč |
|
|
STAMO, spol. s.r.o. |
5 |
53 121 855 Kč |
|
|
Stavební MST s. r. o. |
9 |
39 059 339 Kč |
|
|
Michal Fejfar, akad. sochař |
1 |
17 484 500 Kč |
|
|
Jan Majer |
2 |
14 878 914 Kč |
|
|
STRABAG Rail a.s. |
2 |
10 125 149 Kč |
|
|
SaM silnice a mosty Děčín a.s. |
2 |
8 891 187 Kč |
|
|
Af Office, s.r.o. |
1 |
8 088 051 Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
3 |
7 922 718 Kč |
|
|
POHL cz, a.s. |
2 |
5 591 401 Kč |
|
|
SAMMIS s.r.o. |
2 |
5 380 020 Kč |
|
|
PROSTAVBO DC spol. s r.o. |
1 |
4 480 000 Kč |
|
|
HANTYCH s.r.o. |
3 |
4 347 466 Kč |
|
|
SVS - stavitelství s.r.o. |
3 |
4 070 441 Kč |
|
|
ANTISTAV s.r.o. |
1 |
3 629 596 Kč |
|
|
DC AVEX s.r.o. |
2 |
3 586 800 Kč |
|
|
HTF Consult s.r.o. |
1 |
2 976 000 Kč |
|
|
ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. |
2 |
2 590 220 Kč |
|
|
TBC UNGR STAV s.r.o. |
10 |
2 367 580 Kč |
|
|
Cloudy Tree House s.r.o. |
1 |
2 323 200 Kč |
|
|
SLADRO s.r.o. |
2 |
2 218 429 Kč |
|
|
ULIMEX, spol. s r.o. |
2 |
2 036 666 Kč |
|
|
Atelier Schmidt s.r.o. |
1 |
1 790 800 Kč |
|
|
H E L G O S s.r.o. |
1 |
1 760 550 Kč |
|
|
Bones, s.r.o. |
2 |
1 742 122 Kč |
|
|
Urban Planner s.r.o. |
1 |
1 639 550 Kč |
|
|
Kantora s.r.o. |
2 |
1 507 900 Kč |
|
|
PORR a.s. |
2 |
1 330 698 Kč |
|
|
ARTENDR s.r.o. |
3 |
1 294 700 Kč |
|
|
KECIP, s.r.o. |
1 |
1 119 250 Kč |
|
|
APLED s.r.o. |
2 |
1 072 036 Kč |
|
|
ENETIQA a.s. |
1 |
981 344 Kč |
|
|
Ing. Michal Jankovič |
2 |
946 596 Kč |
|
|
MEVA-TEC s.r.o. |
1 |
942 349 Kč |
|
|
OPTICZECH s.r.o. |
1 |
889 231 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
2 |
833 704 Kč |
|
|
MP-65 s.r.o. |
3 |
828 513 Kč |
|
|
V A M A s.r.o. |
2 |
756 356 Kč |
|
|
Jindřich Turek |
2 |
737 080 Kč |
|
|
INT-EX, s.r.o. |
2 |
704 375 Kč |
|
|
Vladimír Zdeněk |
1 |
698 209 Kč |
|
|
AZ Consult, spol. s r.o. |
6 |
617 343 Kč |
|
|
Projektová kancelář VANER s.r.o. |
3 |
601 249 Kč |
|
|
Ing. Petr Neradil |
1 |
598 000 Kč |
|
|
Zbyšek Stružinský s.r.o. |
1 |
597 688 Kč |
|
|
WALI CZ s.r.o. |
3 |
596 797 Kč |
|
|
KOMPLEX DC s. r. o. |
1 |
574 833 Kč |
|
|
Stokna s.r.o. |
2 |
550 983 Kč |
|
|
SIBATECH CZ spol. s r.o. |
1 |
533 211 Kč |
|
|
Děčínský stavební podnik s.r.o. |
5 |
531 330 Kč |
|
|
STRABAG Water s.r.o. |
1 |
527 624 Kč |
|
|
SK9, s.r.o. |
2 |
527 453 Kč |
|
|
S.A.W. CONSULTING s.r.o. |
5 |
524 236 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
2 |
516 927 Kč |
|
|
IZOLTHERM s.r.o. |
1 |
501 572 Kč |
|
|
BATRYNSTAV II s.r.o. |
1 |
455 044 Kč |
|
|
Václav Knor |
2 |
450 149 Kč |
|
|
Ing. arch. Daniel Zygula |
1 |
439 835 Kč |
|
|
Martin Pražan |
3 |
417 450 Kč |
|
|
OSVĚTLOVÁNÍ MĚST s.r.o. |
1 |
396 215 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
1 |
384 984 Kč |
|
|
Gasol s.r.o. |
2 |
377 586 Kč |
|
|
AFCOR s.r.o. |
1 |
342 422 Kč |
|
|
JAW.cz s.r.o. |
1 |
340 679 Kč |
|
|
Stucco TM s.r.o. |
1 |
337 988 Kč |
|
|
FRFOL s.r.o. |
1 |
337 569 Kč |
|
|
Vasyl Markiv |
1 |
337 485 Kč |
|
|
RoČe stav s.r.o. |
1 |
311 853 Kč |
|
|
VIAMONT Servis a. s. |
1 |
298 864 Kč |
|
|
CONSTRUCT METRIC s.r.o. |
1 |
284 703 Kč |
|
|
Vladimír Vidai |
2 |
266 563 Kč |
|
|
SUDOP EU a.s. |
1 |
261 360 Kč |
|
|
MARIE MÁTLOVÁ |
2 |
254 100 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
1 |
240 385 Kč |
|
|
KOLOS dopravní značení Teplice s.r.o. |
1 |
239 580 Kč |
|
|
REMIUMA s.r.o. |
1 |
238 370 Kč |
|
|
Martin Hübschman |
2 |
226 000 Kč |
|
|
Bieno z. s. |
1 |
215 380 Kč |
|
|
Ing. Miroslav Korecký |
1 |
211 750 Kč |
|
|
Karel Martínek |
1 |
177 870 Kč |
|
|
IPSOS s.r.o. |
1 |
170 005 Kč |
|
|
Skanska a.s. |
1 |
166 223 Kč |
|
|
Ing. arch. Jana Watersová |
2 |
165 510 Kč |
|
|
Rostislav Zilcher |
1 |
135 874 Kč |
|
|
RAM spol. s.r.o. |
1 |
135 283 Kč |
|
|
Projecto s.r.o. |
1 |
125 840 Kč |
|
|
Lukáš Mitro |
1 |
122 860 Kč |
|
|
Michal Huček |
1 |
121 700 Kč |
|
|
CAMEA, spol. s r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
MK Consult, v.o.s. |
1 |
118 580 Kč |
|
|
INEL - Technik, s.r.o. |
1 |
115 995 Kč |
|
|
MAPODOS s.r.o. |
1 |
110 110 Kč |
|
|
AQUECON a.s. |
1 |
107 690 Kč |
|
|
Ing.arch. Tomáš Martin |
1 |
96 000 Kč |
|
|
Geodézie Děčín s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
IPSUM CZ s.r.o. |
1 |
54 450 Kč |
|
|
SiGeKo s.r.o. |
1 |
52 000 Kč |
|
|
PRO-DESIGN 2013 s.r.o. |
1 |
45 980 Kč |
|
|
Antonín Poc |
1 |
22 000 Kč |
|
|
Correct BC, s.r.o. |
1 |
16 859 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Děčín v 2025 ve výši 882 881 Kč
|
Obor Zemědělství
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Technické služby Děčín a.s. |
1 |
30 255 002 Kč |
|
|
Zdeněk Divíšek |
1 |
3 690 491 Kč |
|
|
BY MANIPE s.r.o. |
2 |
2 801 265 Kč |
|
|
H - REKULTIVACE, a.s. |
2 |
1 361 683 Kč |
|
|
Martin Brendl |
1 |
517 638 Kč |
|
|
Hřiště hrou s.r.o. |
1 |
414 314 Kč |
|
|
Tomáš Melen |
1 |
119 669 Kč |
|
|
L E M E R s.r.o. |
1 |
99 468 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Děčín v 2025 ve výši 882 881 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 52,94 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Direct pojišťovna, a.s. |
2 |
19 955 776 Kč |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
8 |
7 063 045 Kč |
|
|
J&T BANKA, a.s. |
1 |
882 881 Kč |
|
|
TOP AUDITING, s.r.o. |
1 |
804 650 Kč |
|
|
Gatum Group s.r.o. |
1 |
477 496 Kč |
|
|
TOP security s.r.o. |
1 |
128 940 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
121 918 Kč |
|
|
TERMO Děčín a.s. |
1 |
75 840 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Děčín v 2025 ve výši 882 881 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 8,70 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Technické služby Děčín a.s. |
4 |
1 136 494 Kč |
|
|
EKO-PF s.r.o. |
1 |
882 881 Kč |
|
|
KOUTECKÝ s.r.o. |
1 |
556 600 Kč |
|
|
ICETECHNIK.CZ, s.r.o. |
1 |
343 933 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
2 |
225 731 Kč |
|
|
Vladimír Svoboda |
1 |
200 031 Kč |
|
|
Vladimír Zdeněk |
1 |
164 772 Kč |
|
|
Jahodová Helena, MgA. |
1 |
129 998 Kč |
|
|
Petr Mlateček |
1 |
80 656 Kč |
|
|
SAFETEX CS, spol. s r.o. |
1 |
30 000 Kč |
|
|
PSYCHIATRIE Mališ s.r.o. |
1 |
30 000 Kč |
|
|
Jiří Votrubec |
1 |
21 600 Kč |
|
|
Roman Pražienka |
1 |
7 200 Kč |
|
|
Pavel Kubíček |
1 |
6 000 Kč |
|
|
Kateřina Tržilová |
1 |
6 000 Kč |
|
|
Inženýrské stavby a výzkum s.r.o. |
1 |
6 000 Kč |
|
|
Ivana Jeriová |
1 |
6 000 Kč |
|
|
Ing. Ondřej Smíšek |
1 |
6 000 Kč |
|
|
REDUCCIA s.r.o. |
1 |
6 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Děčín v 2025 ve výši 882 881 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 15, tj. 10,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HC Děčín z.s. |
2 |
1 765 761 Kč |
|
|
František Šuman, nar. 1974 |
1 |
1 350 000 Kč |
|
|
Sdružení rodičů a žáků při Evropské obchodní akademii Děčín, z.s. |
2 |
952 881 Kč |
|
|
Ladislav Neškoda, nar. 1967 |
1 |
952 300 Kč |
|
|
Josef Kocour, nar. 1944 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Ivana Kocourová, nar. 1943 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Ján Chomistek, nar. 1956 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Vladimíra Chomisteková, nar. 1959 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Andrea Tylová, nar. 1975 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Marta Tylová, nar. 1948 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Martin Kolář, nar. 1965 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Kamila Bulínová, nar. 1972 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Josef Marek, nar. 1946 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Jarmila Marková, nar. 1944 |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Basketbalový klub Děčín z.s. |
1 |
882 881 Kč |
|
|
Mountain Development s.r.o. |
1 |
780 000 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
4 |
627 142 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
8 |
484 269 Kč |
|
|
Vojtěch Racek, nar. 1974 |
1 |
208 200 Kč |
|
|
Jana Kůsová, nar. 1956 |
1 |
196 243 Kč |
|
|
Josef Sikyta, nar. 1959 |
1 |
151 753 Kč |
|
|
Jitka Hučková, nar. 1950 |
1 |
149 783 Kč |
|
|
TERMO Děčín a.s. |
1 |
147 484 Kč |
|
|
Mgr. Michal Horáček |
1 |
144 000 Kč |
|
|
Spolek rodičů při Gymnáziu Děčín |
2 |
140 000 Kč |
|
|
Přátelé VOŠ a SPŠ Děčín, z.s. |
2 |
140 000 Kč |
|
|
Silvie Egrová, nar. 1986 |
1 |
136 078 Kč |
|
|
Dušan Hrbek, nar. 1965 |
1 |
126 294 Kč |
|
|
Scenario s.r.o. |
1 |
125 356 Kč |
|
|
Active Point Tours s.r.o. |
1 |
115 273 Kč |
|
|
RAM spol. s.r.o. |
1 |
110 952 Kč |
|
|
H E L G O S s.r.o. |
1 |
110 656 Kč |
|
|
Josef Kubeš, nar. 1959 |
1 |
110 498 Kč |
|
|
Dalibor Svoboda, nar. 1951 |
1 |
104 232 Kč |
|
|
Filip Dittrich, nar. 1997 |
1 |
96 000 Kč |
|
|
SaM silnice a mosty Děčín a.s. |
1 |
94 380 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
93 304 Kč |
|
|
Karel Rogozinský, nar. 1979 |
1 |
89 516 Kč |
|
|
Jaroslav Miklín, nar. 1980 |
1 |
81 507 Kč |
|
|
Pavel Rýva, nar. 1975 |
1 |
80 025 Kč |
|
|
Svaz učitelů tance ČR, z.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
RYKO a.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Českomoravská myslivecká jednota, z.s., okresní myslivecký spolek Děčín |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Stanislav Pešťák, nar. 1965 |
1 |
78 153 Kč |
|
|
Zdeňka Pešťáková, nar. 1970 |
1 |
78 153 Kč |
|
|
Bohuslav Bezouška, nar. 1964 |
1 |
77 922 Kč |
|
|
Věra Bezoušková, nar. 1957 |
1 |
77 922 Kč |
|
|
VIAMONT Servis a. s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Sdružení rodičů, přátel a žáků SŠZaZe Děčín, z. s. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Pavel Zápotocký, nar. 1969 |
1 |
61 711 Kč |
|
|
Jana Zápotocká, nar. 1970 |
1 |
61 711 Kč |
|
|
Aleš Kocián, nar. 1973 |
1 |
57 065 Kč |
|
|
Jan Kaisr, nar. 1968 |
1 |
53 072 Kč |
|
|
Petra Rejžková, nar. 1982 |
1 |
47 900 Kč |
|
|
Luna Club 07 s.r.o. |
1 |
46 451 Kč |
|
|
Stanislav Bíža, nar. 1945 |
1 |
46 450 Kč |
|
|
Jiří Havel, nar. 1948 |
1 |
40 819 Kč |
|
|
Eva Havlová, nar. 1952 |
1 |
40 819 Kč |
|
|
David Barta, nar. 1991 |
1 |
37 500 Kč |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Pod Chlumem Děčín |
1 |
35 272 Kč |
|
|
Jan Křivakovský, nar. 1979 |
1 |
34 600 Kč |
|
|
František Duda, nar. 1958 |
1 |
31 522 Kč |
|
|
Jan Fejfar, nar. 1981 |
1 |
31 159 Kč |
|
|
Martin Fejfar, nar. 1983 |
1 |
31 159 Kč |
|
|
Dmitrij Pavlovič Pljonkin, nar. 1977 |
1 |
28 620 Kč |
|
|
Jiří Votrubec, nar. 1972 |
1 |
28 600 Kč |
|
|
LS Personal, s.r.o. |
1 |
26 303 Kč |
|
|
Tomáš Klucký, nar. 1981 |
1 |
26 218 Kč |
|
|
Tereza Klucká, nar. 1987 |
1 |
26 218 Kč |
|
|
Radek Primus, nar. 1985 |
1 |
25 200 Kč |
|
|
Karel Vlk, nar. 1962 |
1 |
24 300 Kč |
|
|
Jana Vlková, nar. 1966 |
1 |
24 300 Kč |
|
|
Radek Miškolci, nar. 1972 |
1 |
21 200 Kč |
|
|
Martina Miškolciová, nar. 1973 |
1 |
21 200 Kč |
|
|
Pavel Inger, nar. 1971 |
1 |
20 030 Kč |
|
|
Valerie Ingrová, nar. 1972 |
1 |
20 030 Kč |
|
|
Věra Drbohlavová, nar. 1961 |
1 |
19 963 Kč |
|
|
Blanka Skalická, nar. 1965 |
1 |
19 800 Kč |
|
|
Oldřich Neuberg, nar. 1989 |
1 |
19 800 Kč |
|
|
Miroslav Valníček, nar. 1967 |
1 |
19 800 Kč |
|
|
Eva Růžičková, nar. 1946 |
1 |
19 760 Kč |
|
|
Tomáš Masopust, nar. 1948 |
1 |
18 950 Kč |
|
|
Jindřich Kučera |
1 |
14 918 Kč |
|
|
Vladimíra Kučerová |
1 |
14 918 Kč |
|
|
Ivana Ambrožová, nar. 1974 |
2 |
13 767 Kč |
|
|
Vladimír Handlíř, nar. 1964 |
1 |
12 600 Kč |
|
|
Miroslava Staňková, nar. 1964 |
1 |
11 367 Kč |
|
|
Petr Vokoun, nar. 1966 |
1 |
11 367 Kč |
|
|
Anna Vokounová, nar. 1943 |
1 |
11 367 Kč |
|
|
Jan Snow, nar. 1992 |
1 |
9 720 Kč |
|
|
Veronika Snow, nar. 1991 |
1 |
9 720 Kč |
|
|
Jitka Štroblová, nar. 1970 |
1 |
9 225 Kč |
|
|
Jindřich Štrobl, nar. 1970 |
1 |
9 225 Kč |
|
|
Václav Dlouhý, nar. 1951 |
1 |
8 890 Kč |
|
|
Jana Hamáková, nar. 1950 |
1 |
8 890 Kč |
|
|
DISK-DC, s.r.o. |
1 |
8 662 Kč |
|
|
Jindřiška Cyprisová, nar. 1980 |
1 |
8 268 Kč |
|
|
Karel Janda, nar. 1975 |
1 |
8 268 Kč |
|
|
Božena Jandová, nar. 1947 |
1 |
8 268 Kč |
|
|
Daniela Libichová, nar. 1978 |
1 |
8 268 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Děčín v 2025 ve výši 882 881 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HC Děčín z.s. |
5 |
11 850 798 Kč |
|
|
Basketbalový klub Děčín z.s. |
5 |
5 773 102 Kč |
|
|
BK Děčín s.r.o. |
1 |
3 970 000 Kč |
|
|
FK JUNIOR Děčín z.s. |
4 |
3 027 405 Kč |
|
|
HC Grizzly Děčín, s.r.o. |
1 |
1 480 000 Kč |
|
|
Sportovní klub Děčín, z.s. |
3 |
1 160 000 Kč |
|
|
ADP - ANNA s.r.o. |
3 |
938 000 Kč |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Děčín |
2 |
750 000 Kč |
|
|
Florbal Děčín z.s. |
2 |
743 951 Kč |
|
|
Prosapia, z. ú., společnost pro rodinu |
4 |
681 000 Kč |
|
|
Trenéři ve škole, z.s. |
1 |
642 963 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Maxičky |
1 |
610 999 Kč |
|
|
JURTA, o.p.s. |
4 |
592 000 Kč |
|
|
Charitní sdružení Děčín, z. s. |
2 |
501 000 Kč |
|
|
Labská plavební společnost, s.r.o. |
1 |
490 034 Kč |
|
|
Plavecký klub Děčín z. s. |
2 |
460 599 Kč |
|
|
Cesta do světa, pobočný spolek Slunečnice, z.s. |
3 |
395 000 Kč |
|
|
Indigo Děčín, z.s. |
2 |
394 000 Kč |
|
|
Křesťanské společenství Jonáš, z. s. |
2 |
384 000 Kč |
|
|
Charita Česká Kamenice |
2 |
382 000 Kč |
|
|
Valerie-Homecare, s.r.o. |
2 |
365 000 Kč |
|
|
Karatedó Steklý, pobočný spolek Děčín |
1 |
353 083 Kč |
|
|
SK Březiny z.s. |
1 |
341 338 Kč |
|
|
MAS Labské skály, z.s. |
1 |
335 722 Kč |
|
|
TJ Slavoj Děčín, z.s. |
1 |
315 000 Kč |
|
|
Spolek Domácí péče Valerie |
2 |
308 000 Kč |
|
|
Agentura osobní asistenční služby z.ú. |
1 |
285 000 Kč |
|
|
Rákosníček Děčín, z.s. |
2 |
282 000 Kč |
|
|
PRESTIGE z.s. |
1 |
261 004 Kč |
|
|
FaJJn aerobik Děčín, z.s. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
VSK Spartak Děčín z.s. |
1 |
249 728 Kč |
|
|
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s. |
1 |
225 769 Kč |
|
|
TJ Gymnastika Děčín, z.s. |
1 |
216 000 Kč |
|
|
Sportovní klub TKC Děčín, z. s. |
1 |
201 810 Kč |
|
|
Česká streetballová federace, z.s. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Agentura Osmý den, o.p.s. |
2 |
196 000 Kč |
|
|
TJ Kajak Děčín z.s. |
1 |
178 790 Kč |
|
|
TJ Union Děčín - spolek |
1 |
177 380 Kč |
|
|
Sportovní klub dětí a mládeže Děčín, z.s. |
1 |
176 000 Kč |
|
|
Veslařský klub Slavia Děčín z.s. |
1 |
170 334 Kč |
|
|
Domov Potoky, z.ú. |
1 |
166 000 Kč |
|
|
Cinka, z. s. |
1 |
162 000 Kč |
|
|
Děčínský symfonický orchestr, spolek |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Spolek Artczech |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Mateřské centrum Bělásek z.s. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Slunečnice, z.s. |
1 |
145 000 Kč |
|
|
KONKORDIA Děčín z.s. |
1 |
140 000 Kč |
|
|
North Gym s.r.o. |
1 |
131 811 Kč |
|
|
TJ Spartak Boletice n.L.,z.s. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
Fokus Labe, z.ú. |
1 |
129 000 Kč |
|
|
Svaz českých divadelních ochotníků, z.s. |
2 |
128 400 Kč |
|
|
Spirála, Ústecký kraj, z. s. |
1 |
126 000 Kč |
|
|
Děčínský pěvecký sbor z.s. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
TJ Sokol Bělá |
1 |
100 335 Kč |
|
|
Okresní rada Asociace školních sportovních klubů České republiky Děčín, pobočný spolek |
1 |
100 000 Kč |
|
|
CLIFF, s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Programy občanské pomoci a sociální intervence, z. s. |
1 |
97 000 Kč |
|
|
Poradna pro občanství/Občanská a lidská práva, z. s. |
1 |
91 000 Kč |
|
|
Jump Střekov z.s. |
1 |
90 939 Kč |
|
|
Žlutá Žirafa z. s. |
1 |
85 000 Kč |
|
|
Spolek SK-Bačkovská |
1 |
84 000 Kč |
|
|
Jiří Čáp |
1 |
83 030 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Sojčáci Děčín, z. s. |
1 |
83 000 Kč |
|
|
SKST Děčín, z.s. |
1 |
81 073 Kč |
|
|
SK Kraso Děčín, z.s. |
1 |
79 194 Kč |
|
|
Přerovské zvony smíření, z. s., v likvidaci |
1 |
70 000 Kč |
|
|
WINTERMAN s.r.o. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
KOB Děčín, z.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Bella Danza Děčín z.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Technické služby Děčín a.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Křesťanská základní škola Nativity |
1 |
56 000 Kč |
|
|
Centrum LIRA, z.ú. |
1 |
55 000 Kč |
|
|
Společenské akce Děčín s.r.o. |
1 |
54 000 Kč |
|
|
Klub vodních motoristů Děčín, z.s. |
1 |
53 825 Kč |
|
|
POST BELLUM, z. ú. |
1 |
52 028 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Děčín v 2025 ve výši 882 881 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje smlouvy pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,5.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,41
|
|
Počet bodů 4,41 znamená pro Statutární město Děčín celkově
463. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0422 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0068 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0436 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0294 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0136 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0671 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0109 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1485 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1292 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,491
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,91
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,5 |
|
Výsledný K-Index
|
4,413 |
|