Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0221 odpovídá 2,21 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 32 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1181 odpovídá 11,81 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0111 odpovídá 1,11 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SILKOM, spol. s r.o. |
1 |
6 996 812 Kč |
|
|
Milan Lajda |
8 |
6 936 762 Kč |
|
|
HC Frýdlant, z.s. |
5 |
4 267 694 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
Pozemní stavitelství s.r.o. |
5 |
3 298 338 Kč |
|
|
RT stavební s.r.o. |
3 |
3 105 277 Kč |
|
|
Slovan Frýdlant, oddíl kopané, z.s. |
5 |
3 023 850 Kč |
|
|
Frýdlantská vodárenská společnost,a.s. |
1 |
2 541 000 Kč |
|
|
1983 |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
TOBIS, s.r.o. |
8 |
2 319 202 Kč |
|
|
Kudr Miroslav |
1 |
2 206 314 Kč |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
4 |
2 205 740 Kč |
|
|
00001996 |
2 |
2 128 995 Kč |
|
|
LIVOX spol. s r.o. |
2 |
2 048 085 Kč |
|
|
Milan Čáp |
1 |
1 729 411 Kč |
|
|
EMJ s.r.o. |
5 |
1 706 049 Kč |
|
|
Plošiny Rybáček s.r.o. |
1 |
1 669 800 Kč |
|
|
STAV-AGENCY s.r.o. |
4 |
1 447 708 Kč |
|
|
Koušek Zdeněk |
2 |
1 410 996 Kč |
|
|
Tenisový klub Frýdlant z.s. |
5 |
1 284 558 Kč |
|
|
Bartoš nářadí s.r.o. |
1 |
1 212 662 Kč |
|
|
UNILES, a.s. |
3 |
1 211 958 Kč |
|
|
1999 |
2 |
1 157 171 Kč |
|
|
oaza - net spol. s r.o. |
3 |
1 117 649 Kč |
|
|
BAUSTADT s.r.o. |
4 |
1 079 926 Kč |
|
|
1994 |
1 |
1 065 042 Kč |
|
|
Basta Production s.r.o. |
1 |
1 024 134 Kč |
|
|
ALFAVARIA Group s.r.o. |
2 |
930 651 Kč |
|
|
MARIL s.r.o. |
1 |
761 600 Kč |
|
|
Ing. arch. Tomáš Zavoral |
2 |
677 930 Kč |
|
|
Zdeněk Mauer |
2 |
603 186 Kč |
|
|
Jiří Baláš |
3 |
569 998 Kč |
|
|
VANS CENTRE s.r.o. |
1 |
543 290 Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
2 |
530 549 Kč |
|
|
Jiří Košun |
2 |
507 516 Kč |
|
|
Josef Vorlíček |
2 |
505 975 Kč |
|
|
Hřiště hrou s.r.o. |
1 |
462 414 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
2 |
435 600 Kč |
|
|
Vítězslav Špot |
2 |
433 180 Kč |
|
|
Jaroslav Melka |
3 |
428 142 Kč |
|
|
Diakonie ČCE - středisko v Jablonci nad Nisou |
1 |
426 452 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Novoborské dotační centrum z.s. |
2 |
420 475 Kč |
|
|
Ing. arch. Vít Lopatovský |
1 |
417 450 Kč |
|
|
Luboš Čmuchálek |
4 |
410 154 Kč |
|
|
STV GROUP a.s. |
1 |
403 986 Kč |
|
|
VITA software, s.r.o. |
1 |
403 986 Kč |
|
|
Vitaliy Shcherban |
1 |
403 986 Kč |
|
|
FKP Frýdlant, s.r.o. |
1 |
403 986 Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
1 |
403 986 Kč |
|
|
SAP Mimoň spol. s r.o. |
1 |
403 986 Kč |
|
|
FCC Česká republika, s.r.o. |
1 |
403 986 Kč |
|
|
Miroslav Prošek |
1 |
403 986 Kč |
|
|
Václav Chaloupka |
1 |
403 986 Kč |
|
|
Tomáš Prchal |
1 |
400 510 Kč |
|
|
SNOWPLAN spol. s r.o. |
4 |
392 222 Kč |
|
|
PROBO-NB s.r.o. |
4 |
383 042 Kč |
|
|
Mystic constructions spol. s r.o. |
1 |
382 869 Kč |
|
|
NICKNACK s.r.o. |
2 |
363 218 Kč |
|
|
Miroslav Pavelka |
3 |
337 790 Kč |
|
|
Marek Homolka |
2 |
336 056 Kč |
|
|
1943 |
1 |
324 764 Kč |
|
|
„AB Studio“ |
1 |
314 600 Kč |
|
|
Věra Čambalová |
1 |
313 705 Kč |
|
|
Ing. Pavel Janďourek |
1 |
307 420 Kč |
|
|
FOKUS Liberec o.p.s. |
1 |
261 360 Kč |
|
|
PHMO s.r.o. |
2 |
259 194 Kč |
|
|
AUTOTREND, spol. s r.o. |
1 |
254 100 Kč |
|
|
1948 |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Mgr. Robert Juřina |
1 |
243 936 Kč |
|
|
Singltrek pod Smrkem, o.p.s. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Veronika Fáberová |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Universal Music, s.r.o. |
2 |
220 220 Kč |
|
|
čekro CZ s.r.o. |
1 |
213 686 Kč |
|
|
Agarden rostliny s.r.o. |
2 |
202 699 Kč |
|
|
JOHNNY SERVIS s.r.o. |
1 |
183 850 Kč |
|
|
Kokta Miroslav |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Tomáš Válek |
2 |
177 870 Kč |
|
|
Pyro & Art s.r.o. |
1 |
175 450 Kč |
|
|
Geodetická kancelář CYRUS, spol. s r.o. |
1 |
173 393 Kč |
|
|
Gruppo Storico e Sbandieratori Castiglion Florentino |
1 |
170 814 Kč |
|
|
Miroslav Velcl |
2 |
160 476 Kč |
|
|
MAKAK Walls s.r.o. |
1 |
158 163 Kč |
|
|
1982 |
1 |
157 300 Kč |
|
|
Agentura HARLEKÝN s.r.o. |
2 |
145 200 Kč |
|
|
Marek Ottl |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Kočovský Zdeněk |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Nováková Eva |
1 |
133 808 Kč |
|
|
REAPRESS s.r.o. |
1 |
133 463 Kč |
|
|
Adam Malík |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Most k naději, z.s. |
1 |
121 968 Kč |
|
|
Člověk v tísni, o.p.s. |
1 |
121 968 Kč |
|
|
GRAIN a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Ivan Bubeníček |
1 |
119 337 Kč |
|
|
Náboženská obec Církve československé husitské ve Frýdlantu v Čechách |
1 |
118 580 Kč |
|
|
Ladislava Lišková |
1 |
115 980 Kč |
|
|
1969 |
1 |
114 451 Kč |
|
|
ZF Automotive Czech s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Eliška Kácovská |
1 |
108 900 Kč |
|
|
JAKOPEM s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant v 2025 ve výši 403 986 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Tenisový klub Frýdlant z.s. |
3 |
|
|
UNILES, a.s. |
3 |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
3 |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
1 |
|
|
STV GROUP a.s. |
1 |
|
|
Slovan Frýdlant, oddíl kopané, z.s. |
1 |
|
|
STAV-AGENCY s.r.o. |
1 |
|
|
VITA software, s.r.o. |
1 |
|
|
Vitaliy Shcherban |
1 |
|
|
HC Frýdlant, z.s. |
1 |
|
|
FKP Frýdlant, s.r.o. |
1 |
|
|
Zdeněk Mauer |
1 |
|
|
Jiří Baláš |
1 |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
1 |
|
|
SAP Mimoň spol. s r.o. |
1 |
|
|
FCC Česká republika, s.r.o. |
1 |
|
|
Miroslav Prošek |
1 |
|
|
LIVOX spol. s r.o. |
1 |
|
|
Václav Chaloupka |
1 |
|
|
Ing. arch. Tomáš Zavoral |
1 |
|
|
Jiří Košun |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant v 2025 ve výši 403 986 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VITA software, s.r.o. |
1 |
403 986 Kč |
|
|
NICKNACK s.r.o. |
1 |
291 344 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
1 |
81 191 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant v 2025 ve výši 403 986 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Plošiny Rybáček s.r.o. |
1 |
1 669 800 Kč |
|
|
ALFAVARIA Group s.r.o. |
1 |
843 612 Kč |
|
|
VANS CENTRE s.r.o. |
1 |
543 290 Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
1 |
403 986 Kč |
|
|
Gruppo Storico e Sbandieratori Castiglion Florentino |
1 |
170 814 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant v 2025 ve výši 403 986 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 3,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SILKOM, spol. s r.o. |
1 |
6 996 812 Kč |
|
|
Milan Lajda |
8 |
6 936 762 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
RT stavební s.r.o. |
3 |
3 105 277 Kč |
|
|
Kudr Miroslav |
1 |
2 206 314 Kč |
|
|
TOBIS, s.r.o. |
6 |
2 108 710 Kč |
|
|
EMJ s.r.o. |
4 |
1 597 149 Kč |
|
|
STAV-AGENCY s.r.o. |
3 |
1 363 008 Kč |
|
|
BAUSTADT s.r.o. |
3 |
844 335 Kč |
|
|
MARIL s.r.o. |
1 |
761 600 Kč |
|
|
Ing. arch. Tomáš Zavoral |
2 |
677 930 Kč |
|
|
Pozemní stavitelství s.r.o. |
4 |
665 993 Kč |
|
|
Hřiště hrou s.r.o. |
1 |
462 414 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
2 |
435 600 Kč |
|
|
Ing. arch. Vít Lopatovský |
1 |
417 450 Kč |
|
|
Tomáš Prchal |
1 |
400 510 Kč |
|
|
Miroslav Pavelka |
3 |
337 790 Kč |
|
|
Ing. Pavel Janďourek |
1 |
307 420 Kč |
|
|
SNOWPLAN spol. s r.o. |
3 |
297 842 Kč |
|
|
Novoborské dotační centrum z.s. |
1 |
239 580 Kč |
|
|
Jaroslav Melka |
1 |
234 542 Kč |
|
|
Geodetická kancelář CYRUS, spol. s r.o. |
1 |
173 393 Kč |
|
|
Jiří Baláš |
2 |
166 012 Kč |
|
|
Miroslav Velcl |
2 |
160 476 Kč |
|
|
Karel Toman |
1 |
99 129 Kč |
|
|
ALFAVARIA Group s.r.o. |
1 |
87 039 Kč |
|
|
Bohumil Tichý |
1 |
86 474 Kč |
|
|
Mgr. Miroslav Nový |
1 |
78 650 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant v 2025 ve výši 403 986 Kč
|
Obor Zemědělství
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 42,86 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
UNILES, a.s. |
2 |
807 972 Kč |
|
|
Vitaliy Shcherban |
1 |
403 986 Kč |
|
|
Marek Homolka |
2 |
336 056 Kč |
|
|
Agarden rostliny s.r.o. |
1 |
115 870 Kč |
|
|
TOBIS, s.r.o. |
1 |
112 288 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant v 2025 ve výši 403 986 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Jiří Košun |
2 |
507 516 Kč |
|
|
LIVOX spol. s r.o. |
1 |
403 986 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant v 2025 ve výši 403 986 Kč
|
Obor Sociální služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Diakonie ČCE - středisko v Jablonci nad Nisou |
1 |
426 452 Kč |
|
|
FOKUS Liberec o.p.s. |
1 |
261 360 Kč |
|
|
Universal Music, s.r.o. |
2 |
220 220 Kč |
|
|
Pyro & Art s.r.o. |
1 |
175 450 Kč |
|
|
Agentura HARLEKÝN s.r.o. |
2 |
145 200 Kč |
|
|
Adam Malík |
1 |
133 100 Kč |
|
|
Most k naději, z.s. |
1 |
121 968 Kč |
|
|
Člověk v tísni, o.p.s. |
1 |
121 968 Kč |
|
|
Dusza Piotr |
1 |
102 493 Kč |
|
|
Tomáš Hribik |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Maulis Luděk |
1 |
76 980 Kč |
|
|
Michaela Knappová |
1 |
61 105 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant v 2025 ve výši 403 986 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Pozemní stavitelství s.r.o. |
1 |
2 632 344 Kč |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
4 |
2 205 740 Kč |
|
|
Milan Čáp |
1 |
1 729 411 Kč |
|
|
oaza - net spol. s r.o. |
1 |
590 248 Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
2 |
530 549 Kč |
|
|
CCS Audit, s.r.o. |
1 |
85 160 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant v 2025 ve výši 403 986 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 24,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Frýdlantská vodárenská společnost,a.s. |
1 |
2 541 000 Kč |
|
|
1983 |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
00001996 |
2 |
2 128 995 Kč |
|
|
1999 |
2 |
1 157 171 Kč |
|
|
1994 |
1 |
1 065 042 Kč |
|
|
HC Frýdlant, z.s. |
2 |
560 366 Kč |
|
|
Slovan Frýdlant, oddíl kopané, z.s. |
1 |
403 986 Kč |
|
|
FKP Frýdlant, s.r.o. |
1 |
403 986 Kč |
|
|
Miroslav Prošek |
1 |
403 986 Kč |
|
|
Tenisový klub Frýdlant z.s. |
1 |
403 986 Kč |
|
|
Václav Chaloupka |
1 |
403 986 Kč |
|
|
1943 |
1 |
324 764 Kč |
|
|
Věra Čambalová |
1 |
313 705 Kč |
|
|
1948 |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Mgr. Robert Juřina |
1 |
243 936 Kč |
|
|
1982 |
1 |
157 300 Kč |
|
|
Ivan Bubeníček |
1 |
119 337 Kč |
|
|
Ladislava Lišková |
1 |
115 980 Kč |
|
|
1969 |
1 |
114 451 Kč |
|
|
SATOMI s.r.o. |
1 |
81 625 Kč |
|
|
Compet Consult s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Lukáš Plechatý |
1 |
67 570 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant v 2025 ve výši 403 986 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FCC Česká republika, s.r.o. |
1 |
403 986 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant v 2025 ve výši 403 986 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AUTOTREND, spol. s r.o. |
1 |
254 100 Kč |
|
|
REAPRESS s.r.o. |
1 |
133 463 Kč |
|
|
GRAIN a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
ZF Automotive Czech s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
EMJ s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
KATD agro XII., a.s. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
SNOWPLAN spol. s r.o. |
1 |
94 380 Kč |
|
|
Crystalex CZ, s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
STAV-AGENCY s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Eduard Čáp |
1 |
72 600 Kč |
|
|
FORMCAD s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
PIVOVAR SVIJANY, a.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
SK stavby - zámečnictví a.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
OSA, z.s. |
1 |
71 818 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant v 2025 ve výši 403 986 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 28,57 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
LIVOX spol. s r.o. |
1 |
1 644 100 Kč |
|
|
Koušek Zdeněk |
2 |
1 410 996 Kč |
|
|
Tenisový klub Frýdlant z.s. |
1 |
403 986 Kč |
|
|
Zdeněk Mauer |
1 |
403 986 Kč |
|
|
Marek Ottl |
1 |
145 200 Kč |
|
|
PULSKLIMA-SERVIS, spol. s r.o. |
1 |
71 264 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant v 2025 ve výši 403 986 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 6,45 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HC Frýdlant, z.s. |
3 |
3 707 327 Kč |
|
|
Slovan Frýdlant, oddíl kopané, z.s. |
4 |
2 619 865 Kč |
|
|
Tenisový klub Frýdlant z.s. |
3 |
476 586 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota SLOVAN Frýdlant, z. s. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
STV GROUP a.s. |
1 |
403 986 Kč |
|
|
„AB Studio“ |
1 |
314 600 Kč |
|
|
Singltrek pod Smrkem, o.p.s. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Kokta Miroslav |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Novoborské dotační centrum z.s. |
1 |
180 895 Kč |
|
|
Kočovský Zdeněk |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Nováková Eva |
1 |
133 808 Kč |
|
|
Náboženská obec Církve československé husitské ve Frýdlantu v Čechách |
1 |
118 580 Kč |
|
|
Eliška Kácovská |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Frýdlant |
1 |
80 000 Kč |
|
|
CO dance company, z.s. |
2 |
72 600 Kč |
|
|
Vrtule Frýdlant, z. s. |
2 |
72 600 Kč |
|
|
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Frýdlant |
2 |
72 600 Kč |
|
|
Gymnastika Frýdlant z.s. |
2 |
71 605 Kč |
|
|
Klub turistů Frýdlant |
2 |
60 995 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant v 2025 ve výši 403 986 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,12
|
|
Počet bodů 3,12 znamená pro Město Frýdlant celkově
152. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0221 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0237 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0123 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0111 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1181 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1248 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,312
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,12
|
|
Výsledný K-Index
|
3,122 |
|