Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0268 odpovídá 2,68 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 5 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0027 odpovídá 0,27 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 319 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1744 odpovídá 17,44 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0202 odpovídá 2,02 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 29 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0159 odpovídá 1,59 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FCC Liberec, s.r.o. |
4 |
1 040 987 760 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
15 |
157 395 111 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
14 |
129 882 540 Kč |
|
|
1.JHS s.r.o. |
17 |
99 181 224 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
13 |
88 404 500 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
70 000 000 Kč |
|
|
BAUSTADT s.r.o. |
3 |
59 215 840 Kč |
|
|
b2 Liberec s.r.o. |
7 |
54 355 435 Kč |
|
|
čekro CZ s.r.o. |
6 |
44 760 471 Kč |
|
|
Teplárna Liberec, a.s. |
10 |
41 190 170 Kč |
|
|
SIAL architekti a inženýři spol. s r.o. Liberec |
1 |
31 097 000 Kč |
|
|
Stavby MH s.r.o. |
1 |
30 702 149 Kč |
|
|
CL-EVANS s.r.o. |
5 |
30 116 190 Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
1 |
30 000 000 Kč |
|
|
M - SILNICE a.s. |
5 |
27 875 940 Kč |
|
|
Sport-Technik Bohemia s.r.o. |
3 |
23 630 637 Kč |
|
|
Rezidence RoSa Liberec s.r.o. |
1 |
22 707 140 Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
2 |
21 041 590 Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
2 |
18 959 653 Kč |
|
|
VM PLUS, spol. s r.o. |
3 |
16 635 977 Kč |
|
|
Komunitní práce Liberec, o.p.s. |
3 |
14 716 585 Kč |
|
|
KAHAA ATELIER s.r.o. |
3 |
12 764 484 Kč |
|
|
PRACOM s.r.o. |
1 |
11 372 020 Kč |
|
|
KOBIT, spol. s r.o. |
1 |
11 098 483 Kč |
|
|
SIZ s.r.o. |
2 |
11 049 753 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
3 |
10 838 604 Kč |
|
|
NR projekt s.r.o. |
21 |
9 955 046 Kč |
|
|
SANTAL spol. s r. o. |
2 |
9 629 274 Kč |
|
|
Maděra a Šípek, spol. s r.o. |
1 |
8 886 028 Kč |
|
|
Sdružení TULIPAN, z.s. |
7 |
8 584 690 Kč |
|
|
Ještědská stavební společnost spol. s r.o. |
3 |
8 355 557 Kč |
|
|
QM-4C, s.r.o. |
14 |
8 167 586 Kč |
|
|
Mgr. Jiří Kučera, advokát |
6 |
8 045 164 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
9 |
7 574 902 Kč |
|
|
AGORA - architektonický a stavební atelier, spol. s r.o. |
5 |
7 548 174 Kč |
|
|
SAUL s.r.o. |
5 |
7 485 836 Kč |
|
|
VODIZOL, s.r.o. |
2 |
7 402 255 Kč |
|
|
TCC Liberec Propco s.r.o. |
1 |
7 369 000 Kč |
|
|
EKO Broumovsko s.r.o. |
3 |
6 944 744 Kč |
|
|
Občanské sdružení pro podporu animovaného filmu, z.s. |
3 |
6 886 355 Kč |
|
|
TELMO a.s. |
5 |
6 706 694 Kč |
|
|
KOLLERT ELEKTRO s.r.o. |
9 |
6 560 352 Kč |
|
|
"sinpps s.r.o." |
7 |
6 492 449 Kč |
|
|
DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o. |
2 |
6 449 300 Kč |
|
|
Quality Group s.r.o. |
2 |
6 429 214 Kč |
|
|
Pozemní stavitelství s.r.o. |
6 |
6 157 674 Kč |
|
|
Výtahy servis DS s.r.o. |
4 |
6 144 673 Kč |
|
|
Energetika Liberec, s.r.o. |
3 |
5 953 050 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
4 |
5 889 888 Kč |
|
|
Mjölk s.r.o. |
6 |
5 810 033 Kč |
|
|
Digitronic CZ s.r.o. |
3 |
5 685 790 Kč |
|
|
Aura - Pont s.r.o. |
3 |
5 496 402 Kč |
|
|
WARMNIS spol. s r.o. |
9 |
5 468 430 Kč |
|
|
DEKPROJEKT s.r.o. |
4 |
5 405 460 Kč |
|
|
JACKO, p&v s.r.o. |
3 |
5 317 950 Kč |
|
|
Dopravně inženýrská kancelář, s.r.o. |
2 |
5 279 230 Kč |
|
|
MEVA-TEC s.r.o. |
1 |
5 218 125 Kč |
|
|
BARATECH, s.r.o. |
6 |
5 182 744 Kč |
|
|
SPORTFILM LIBEREC z. s. |
2 |
5 000 000 Kč |
|
|
SNOWPLAN spol. s r.o. |
7 |
4 990 395 Kč |
|
|
Participation Factory s.r.o. |
1 |
4 977 000 Kč |
|
|
N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. |
2 |
4 956 004 Kč |
|
|
LHOTÁK zemní práce s.r.o. |
2 |
4 889 271 Kč |
|
|
KOMA MODULAR s.r.o. |
1 |
4 470 950 Kč |
|
|
CAMEA Technology, a.s. |
1 |
4 421 340 Kč |
|
|
INSTAV stavební práce s.r.o. |
5 |
4 416 889 Kč |
|
|
PRO-DOMA, SE |
1 |
4 343 780 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z.s. |
3 |
4 221 395 Kč |
|
|
Sport - Ještěd s.r.o. |
1 |
4 220 220 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
3 |
4 218 195 Kč |
|
|
IKA Veselý & partneři, a.s. |
5 |
4 181 543 Kč |
|
|
TES Consulting s.r.o. |
18 |
4 131 343 Kč |
|
|
PULSKLIMA-SERVIS, spol. s r.o. |
6 |
4 113 270 Kč |
|
|
MESSA Invest s.r.o. |
1 |
4 054 166 Kč |
|
|
ENETIQA Solutions s.r.o. |
1 |
4 035 656 Kč |
|
|
Antonín Černý |
4 |
4 015 410 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Balla |
3 |
4 011 538 Kč |
|
|
SOFTLINK s.r.o. |
1 |
3 992 640 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
6 |
3 853 268 Kč |
|
|
FC SLOVAN LIBEREC a.s. |
1 |
3 800 000 Kč |
|
|
Ing. Miroslav Korecký |
2 |
3 753 614 Kč |
|
|
KluSadlo s.r.o. |
2 |
3 664 268 Kč |
|
|
SMWORKS s.r.o. |
2 |
3 664 268 Kč |
|
|
Hana Kracíková |
2 |
3 664 268 Kč |
|
|
RunCzech s.r.o. |
2 |
3 664 268 Kč |
|
|
ČEZNET s.r.o. |
2 |
3 664 268 Kč |
|
|
Bez konceptu s.r.o. |
2 |
3 664 268 Kč |
|
|
SK-46552723 |
2 |
3 664 268 Kč |
|
|
SWARCO TRAFFIC CZ s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
CROSS Zlín, a.s. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
MSV Liberec, s.r.o. |
4 |
3 491 995 Kč |
|
|
Nové domky 2020 s.r.o. |
3 |
3 452 976 Kč |
|
|
FRONTIER TECHNOLOGIES, s.r.o. |
3 |
3 373 707 Kč |
|
|
Odtahová služba Říha s.r.o. |
1 |
3 315 400 Kč |
|
|
Bohemorum s.r.o. |
1 |
3 200 000 Kč |
|
|
Berger - Huck s.r.o. |
6 |
3 125 976 Kč |
|
|
Desima Technology s. r. o. |
1 |
3 098 239 Kč |
|
|
Jiří Kerhart M E T A - therm |
18 |
3 094 452 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
2 |
3 060 090 Kč |
|
|
MAFRA, a.s. |
1 |
2 954 607 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC v 2025 ve výši 1 832 134 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
SAUL s.r.o. |
4 |
|
|
Teplárna Liberec, a.s. |
4 |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
4 |
|
|
Aura - Pont s.r.o. |
3 |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
3 |
|
|
Mjölk s.r.o. |
3 |
|
|
KOLLERT ELEKTRO s.r.o. |
3 |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
|
|
QM-4C, s.r.o. |
2 |
|
|
KluSadlo s.r.o. |
2 |
|
|
SMWORKS s.r.o. |
2 |
|
|
Hana Kracíková |
2 |
|
|
Ing. Tomáš Balla |
2 |
|
|
IKA Veselý & partneři, a.s. |
2 |
|
|
RunCzech s.r.o. |
2 |
|
|
Mgr. Jiří Kučera, advokát |
2 |
|
|
ČEZNET s.r.o. |
2 |
|
|
Bez konceptu s.r.o. |
2 |
|
|
Antonín Černý |
2 |
|
|
SK-46552723 |
2 |
|
|
R-Bit Technology, s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Jiří Šklíba |
1 |
|
|
DigiDay Czech s.r.o. |
1 |
|
|
Jaroslav Vála |
1 |
|
|
Akademie sportu Liberec, z. s. |
1 |
|
|
Traxial Vratislavice s.r.o. |
1 |
|
|
ELSET, s.r.o. |
1 |
|
|
INSTAV stavební práce s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Marie Makovská |
1 |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
1 |
|
|
Gabriela Pánková |
1 |
|
|
První certifikační autorita, a.s. |
1 |
|
|
KOMES, spol. s r.o. |
1 |
|
|
STRABAG a.s. |
1 |
|
|
Crowdberry CZ B s.r.o. |
1 |
|
|
1.JHS s.r.o. |
1 |
|
|
Bytové družstvo SPEKTRUM |
1 |
|
|
Liliová Development, s.r.o. v likvidaci |
1 |
|
|
ÚKLID LIBEREC s.r.o. |
1 |
|
|
oaza - net spol. s r.o. |
1 |
|
|
Nové domky 2020 s.r.o. |
1 |
|
|
BILOVÁ EVA nar. 1958 |
1 |
|
|
KAHAA ATELIER s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství pro dům Riegrova 1384/10 |
1 |
|
|
TELMO a.s. |
1 |
|
|
Kruh přátel Severáčku z.s. |
1 |
|
|
Robert Rozkurz |
1 |
|
|
AUTO GREMOS, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Ladislav Kopal memoria s.r.o. |
1 |
|
|
RENGL, s.r.o. |
1 |
|
|
FRONTIER TECHNOLOGIES, s.r.o. |
1 |
|
|
ARTENDR s.r.o. |
1 |
|
|
ATS-TELCOM PRAHA a.s. |
1 |
|
|
"sinpps s.r.o." |
1 |
|
|
pr-energo s.r.o. |
1 |
|
|
AGORA - architektonický a stavební atelier, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Global Payments s.r.o. |
1 |
|
|
Nayax Europe UAB |
1 |
|
|
RedHead Music s.r.o. |
1 |
|
|
Skála František nar. 1956 |
1 |
|
|
SK-55477232 |
1 |
|
|
KASRO spol. s r.o. |
1 |
|
|
Worldline Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
GasNet, s.r.o. |
1 |
|
|
Viladomy Žitná, s.r.o. |
1 |
|
|
Jakub Venglář |
1 |
|
|
Ing. Veronika Pevná |
1 |
|
|
GREKO-ELEKTRO s.r.o. |
1 |
|
|
Universal Music, s.r.o. |
1 |
|
|
nextbike Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
1 |
|
|
Sportovní agentura Sportkids, z. s. |
1 |
|
|
Dos Cocos s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Stanislav Vyskočil |
1 |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
|
|
SYNER Group a.s. |
1 |
|
|
b2 Liberec s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Miroslav Korecký |
1 |
|
|
Němec Petr nar. 1978 |
1 |
|
|
CPI Hotels, a.s. |
1 |
|
|
SNOWPLAN spol. s r.o. |
1 |
|
|
BKS advokáti s.r.o. |
1 |
|
|
CL-EVANS s.r.o. |
1 |
|
|
Art Shock s.r.o. |
1 |
|
|
Mgr. Daniela Petrová |
1 |
|
|
Berger - Huck s.r.o. |
1 |
|
|
šafránek & staňkovský s.r.o. |
1 |
|
|
Klub biatlonu Liberec, p.s. |
1 |
|
|
IM PROINDRE s.r.o. |
1 |
|
|
DOLCEVITA JEŠTĚDSKÁ APARTMENTS, s.r.o. |
1 |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
1 |
|
|
LIC s.r.o. |
1 |
|
|
Věra Hauptigová |
1 |
|
|
Erste Grantika Advisory, a.s. |
1 |
|
|
ŠERM Liberec, z.s. |
1 |
|
|
Diagnostika stavebních konstrukcí s.r.o. |
1 |
|
|
MOMENTY s.r.o. |
1 |
|
|
CMG outdoor s.r.o. |
1 |
|
|
NEXTERA tech s.r.o. |
1 |
|
|
Rolf Bartosch |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC v 2025 ve výši 1 832 134 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
2 |
21 041 590 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
2 |
15 522 052 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
1 |
12 700 888 Kč |
|
|
M - SILNICE a.s. |
1 |
11 710 477 Kč |
|
|
KOBIT, spol. s r.o. |
1 |
11 098 483 Kč |
|
|
KAHAA ATELIER s.r.o. |
2 |
10 932 350 Kč |
|
|
TCC Liberec Propco s.r.o. |
1 |
7 369 000 Kč |
|
|
VODIZOL, s.r.o. |
1 |
7 155 054 Kč |
|
|
1.JHS s.r.o. |
1 |
7 005 957 Kč |
|
|
EKO Broumovsko s.r.o. |
2 |
6 842 396 Kč |
|
|
VM PLUS, spol. s r.o. |
1 |
6 631 007 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
6 510 441 Kč |
|
|
SIZ s.r.o. |
1 |
6 340 254 Kč |
|
|
TELMO a.s. |
1 |
4 232 580 Kč |
|
|
Sport - Ještěd s.r.o. |
1 |
4 220 220 Kč |
|
|
MESSA Invest s.r.o. |
1 |
4 054 166 Kč |
|
|
SOFTLINK s.r.o. |
1 |
3 992 640 Kč |
|
|
Sport-Technik Bohemia s.r.o. |
1 |
3 977 931 Kč |
|
|
SWARCO TRAFFIC CZ s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
CROSS Zlín, a.s. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
PULSKLIMA-SERVIS, spol. s r.o. |
1 |
3 629 998 Kč |
|
|
Ještědská stavební společnost spol. s r.o. |
1 |
3 497 849 Kč |
|
|
Odtahová služba Říha s.r.o. |
1 |
3 315 400 Kč |
|
|
AGORA - architektonický a stavební atelier, spol. s r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
PANOPRO s.r.o. |
1 |
2 359 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC v 2025 ve výši 1 832 134 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 6 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,2.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SOFTLINK s.r.o. |
1 |
3 992 640 Kč |
|
|
oaza - net spol. s r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
nextbike Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
NET-SYSTEM s.r.o. |
1 |
723 943 Kč |
|
|
a-net Liberec s.r.o. |
1 |
172 800 Kč |
|
|
HYDROMETRICS s.r.o. |
1 |
98 034 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC v 2025 ve výši 1 832 134 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
2 559 030 Kč |
|
|
ATS-TELCOM PRAHA a.s. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
ARGUN s.r.o. |
1 |
427 614 Kč |
|
|
TELMO a.s. |
1 |
137 940 Kč |
|
|
SYNER, s.r.o. |
1 |
65 534 Kč |
|
|
KELCOM International Liberec, společnost s ručením omezeným zkr. KELCOM Liberec s.r.o. |
1 |
62 104 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC v 2025 ve výši 1 832 134 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 13, tj. 30,77 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
2 |
18 959 653 Kč |
|
|
TELMO a.s. |
1 |
4 232 580 Kč |
|
|
SMWORKS s.r.o. |
2 |
3 664 268 Kč |
|
|
NEXTERA tech s.r.o. |
2 |
2 586 690 Kč |
|
|
DigiDay Czech s.r.o. |
2 |
2 012 696 Kč |
|
|
R-Bit Technology, s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Nayax Europe UAB |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
SK-55477232 |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Worldline Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
ČEZNET s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Erste Grantika Advisory, a.s. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
EasyPark Czechia s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
PCS spol. s r.o. |
1 |
771 980 Kč |
|
|
AQE advisors, a.s. |
2 |
555 390 Kč |
|
|
DATRON, a.s. |
2 |
504 460 Kč |
|
|
Jan Vrátný |
3 |
470 000 Kč |
|
|
ATS-TELCOM PRAHA a.s. |
1 |
453 750 Kč |
|
|
SIMOPT, s.r.o. |
1 |
299 596 Kč |
|
|
David Cerha |
1 |
234 438 Kč |
|
|
Věra Baumgartnerová |
1 |
217 800 Kč |
|
|
První certifikační autorita, a.s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Valbek, spol. s r.o. |
1 |
179 685 Kč |
|
|
ELSET, s.r.o. |
1 |
167 585 Kč |
|
|
IBR Consulting, s.r.o. |
1 |
166 980 Kč |
|
|
DEKPROJEKT s.r.o. |
1 |
166 160 Kč |
|
|
atelier reaktor s.r.o. |
1 |
146 410 Kč |
|
|
PETR STOLÍN ARCHITEKT s.r.o. |
1 |
142 780 Kč |
|
|
RADOM, s.r.o. |
1 |
90 140 Kč |
|
|
TGtimex s.r.o. |
1 |
82 280 Kč |
|
|
IPSOS s.r.o. |
1 |
65 945 Kč |
|
|
AZP Brno s.r.o. |
1 |
18 150 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC v 2025 ve výši 1 832 134 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 47,06 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Teplárna Liberec, a.s. |
5 |
7 400 536 Kč |
|
|
WARMNIS spol. s r.o. |
3 |
4 138 956 Kč |
|
|
FRONTIER TECHNOLOGIES, s.r.o. |
3 |
3 373 707 Kč |
|
|
innogy Energie, s.r.o. |
2 |
2 324 604 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Viladomy Žitná, s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
LIDEZIN CZ s.r.o. |
1 |
266 368 Kč |
|
|
act legal s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
72 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC v 2025 ve výši 1 832 134 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 42, tj. 6,52 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
14 |
129 882 540 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
12 |
87 335 037 Kč |
|
|
1.JHS s.r.o. |
7 |
58 960 290 Kč |
|
|
b2 Liberec s.r.o. |
7 |
54 355 435 Kč |
|
|
čekro CZ s.r.o. |
5 |
44 685 785 Kč |
|
|
Stavby MH s.r.o. |
1 |
30 702 149 Kč |
|
|
CL-EVANS s.r.o. |
5 |
30 116 190 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
11 |
28 532 517 Kč |
|
|
M - SILNICE a.s. |
5 |
27 875 940 Kč |
|
|
Sport-Technik Bohemia s.r.o. |
2 |
23 449 137 Kč |
|
|
Rezidence RoSa Liberec s.r.o. |
1 |
22 707 140 Kč |
|
|
SIZ s.r.o. |
2 |
11 049 753 Kč |
|
|
NR projekt s.r.o. |
21 |
9 955 046 Kč |
|
|
KAHAA ATELIER s.r.o. |
2 |
8 952 984 Kč |
|
|
Maděra a Šípek, spol. s r.o. |
1 |
8 886 028 Kč |
|
|
QM-4C, s.r.o. |
13 |
8 076 836 Kč |
|
|
VM PLUS, spol. s r.o. |
2 |
7 675 977 Kč |
|
|
AGORA - architektonický a stavební atelier, spol. s r.o. |
5 |
7 548 174 Kč |
|
|
SAUL s.r.o. |
5 |
7 485 836 Kč |
|
|
VODIZOL, s.r.o. |
2 |
7 402 255 Kč |
|
|
EKO Broumovsko s.r.o. |
3 |
6 944 744 Kč |
|
|
DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o. |
2 |
6 449 300 Kč |
|
|
Quality Group s.r.o. |
2 |
6 429 214 Kč |
|
|
"sinpps s.r.o." |
6 |
5 730 149 Kč |
|
|
Digitronic CZ s.r.o. |
3 |
5 685 790 Kč |
|
|
JACKO, p&v s.r.o. |
3 |
5 317 950 Kč |
|
|
Dopravně inženýrská kancelář, s.r.o. |
2 |
5 279 230 Kč |
|
|
DEKPROJEKT s.r.o. |
3 |
5 239 300 Kč |
|
|
N+N - Konstrukce a dopravní stavby Litoměřice, s.r.o. |
2 |
4 956 004 Kč |
|
|
BARATECH, s.r.o. |
5 |
4 932 462 Kč |
|
|
LHOTÁK zemní práce s.r.o. |
2 |
4 889 271 Kč |
|
|
SNOWPLAN spol. s r.o. |
6 |
4 882 402 Kč |
|
|
KOLLERT ELEKTRO s.r.o. |
8 |
4 728 218 Kč |
|
|
Sport - Ještěd s.r.o. |
1 |
4 220 220 Kč |
|
|
IKA Veselý & partneři, a.s. |
5 |
4 181 543 Kč |
|
|
TES Consulting s.r.o. |
18 |
4 131 343 Kč |
|
|
MESSA Invest s.r.o. |
1 |
4 054 166 Kč |
|
|
ENETIQA Solutions s.r.o. |
1 |
4 035 656 Kč |
|
|
Antonín Černý |
4 |
4 015 410 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Balla |
3 |
4 011 538 Kč |
|
|
Mjölk s.r.o. |
3 |
3 782 848 Kč |
|
|
INSTAV stavební práce s.r.o. |
4 |
3 682 226 Kč |
|
|
Ještědská stavební společnost spol. s r.o. |
2 |
3 500 254 Kč |
|
|
Nové domky 2020 s.r.o. |
3 |
3 452 976 Kč |
|
|
Desima Technology s. r. o. |
1 |
3 098 239 Kč |
|
|
Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. |
2 |
3 060 090 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
2 |
2 967 858 Kč |
|
|
Berger - Huck s.r.o. |
5 |
2 961 779 Kč |
|
|
Pozemní stavitelství s.r.o. |
5 |
2 834 374 Kč |
|
|
Jiří Kerhart M E T A - therm |
15 |
2 814 975 Kč |
|
|
IM PROINDRE s.r.o. |
5 |
2 666 187 Kč |
|
|
pr-energo s.r.o. |
2 |
2 657 657 Kč |
|
|
BLUVISION s.r.o. |
2 |
2 598 239 Kč |
|
|
ANEGG s.r.o. |
2 |
2 467 605 Kč |
|
|
BHSK, a.s. |
1 |
2 362 819 Kč |
|
|
PANOPRO s.r.o. |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
Pytloun Karel nar. 1975 |
1 |
2 265 875 Kč |
|
|
GPL Property a.s. |
1 |
2 217 381 Kč |
|
|
Michal Trojan |
4 |
2 115 751 Kč |
|
|
Diagnostika stavebních konstrukcí s.r.o. |
3 |
2 087 807 Kč |
|
|
LUNA PROGRESS s.r.o. |
3 |
2 085 834 Kč |
|
|
TopGis, s.r.o. |
1 |
2 053 733 Kč |
|
|
Výtahy servis DS s.r.o. |
2 |
2 024 720 Kč |
|
|
Projekt ORION s.r.o. |
1 |
2 013 340 Kč |
|
|
Pontex, spol. s r.o. |
3 |
1 962 560 Kč |
|
|
Ing. Jiří Šklíba |
2 |
1 949 134 Kč |
|
|
Ing. Miroslav Korecký |
1 |
1 921 480 Kč |
|
|
Crowdberry CZ B s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Liliová Development, s.r.o. v likvidaci |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
ARTENDR s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
GREKO-ELEKTRO s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Ing. Stanislav Vyskočil |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
DOLCEVITA JEŠTĚDSKÁ APARTMENTS, s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
LIC s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Václav Brejška |
3 |
1 829 640 Kč |
|
|
Rokytnice Development s.r.o. |
1 |
1 783 380 Kč |
|
|
Bohumil Hauptmann |
12 |
1 747 037 Kč |
|
|
RI OKNA a.s. |
2 |
1 647 766 Kč |
|
|
Valbek, spol. s r.o. |
2 |
1 626 845 Kč |
|
|
UTsport s.r.o. |
1 |
1 457 657 Kč |
|
|
ISONOE INVEST , a.s. |
1 |
1 331 000 Kč |
|
|
Bc. Patrik Blajer |
9 |
1 312 279 Kč |
|
|
FITNEMA s.r.o. |
2 |
1 296 752 Kč |
|
|
MIBAG sanace spol. s r.o. |
5 |
1 284 005 Kč |
|
|
RAL Projekt s.r.o. |
9 |
1 211 936 Kč |
|
|
Sterplan a.s. |
1 |
1 207 580 Kč |
|
|
CityTraffic, s.r.o. |
1 |
1 170 312 Kč |
|
|
ARCHAPRO Liberec s.r.o. |
4 |
1 131 387 Kč |
|
|
Miriam Janů |
7 |
1 070 000 Kč |
|
|
Plancraft s.r.o. |
1 |
1 064 800 Kč |
|
|
HBAPS, s.r.o. |
1 |
1 020 712 Kč |
|
|
Luboš Hlavatý |
7 |
1 018 690 Kč |
|
|
REAL engineering spol. s r.o. |
6 |
992 200 Kč |
|
|
Ateliér VITRAJ s.r.o. |
1 |
978 425 Kč |
|
|
ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o. |
1 |
918 693 Kč |
|
|
TRUHLÁŘOVÁ ZDEŇKA, Ing. nar. 1950 |
1 |
911 300 Kč |
|
|
EDIP s.r.o. |
4 |
895 763 Kč |
|
|
Martin Cimburek |
1 |
875 490 Kč |
|
|
Atelier M.A.A.T., s.r.o. |
3 |
862 730 Kč |
|
|
XT s.r.o. |
2 |
856 650 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC v 2025 ve výši 1 832 134 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 4,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
2 |
10 838 177 Kč |
|
|
SANTAL spol. s r. o. |
2 |
9 629 274 Kč |
|
|
MAFRA, a.s. |
1 |
2 954 607 Kč |
|
|
INTERKOMPLET, s.r.o. |
2 |
2 389 516 Kč |
|
|
KASRO spol. s r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
MOŽNOSTI TU JSOU o.p.s. |
2 |
1 814 162 Kč |
|
|
NOVATRONIC, s.r.o. |
1 |
1 668 868 Kč |
|
|
ARDA, spol. s r.o. |
3 |
528 105 Kč |
|
|
ABCD Služby školám s.r.o. |
1 |
527 205 Kč |
|
|
TREZOMAT, spol. s r.o. |
1 |
506 990 Kč |
|
|
Tomáš Bříza |
1 |
433 650 Kč |
|
|
JP-KONTAKT, s.r.o. |
1 |
298 522 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
1 |
190 052 Kč |
|
|
NOMILAND s.r.o. |
1 |
181 485 Kč |
|
|
Erik Schmidtmayer |
1 |
117 675 Kč |
|
|
Pavel Kohuš |
1 |
104 375 Kč |
|
|
Jaroslav Kyselý |
1 |
102 790 Kč |
|
|
Anábytek Liberec s.r.o. |
1 |
73 530 Kč |
|
|
AZP Brno s.r.o. |
1 |
62 893 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC v 2025 ve výši 1 832 134 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 13, tj. 70,59 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Aura - Pont s.r.o. |
3 |
5 496 402 Kč |
|
|
Gabriela Pánková |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Robert Rozkurz |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
RedHead Music s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Skála František nar. 1956 |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Jakub Venglář |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
KluSadlo s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Ing. Veronika Pevná |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Universal Music, s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
MOMENTY s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Otto Hejnic |
1 |
140 000 Kč |
|
|
HAMLET PRODUCTION, a.s. |
1 |
100 430 Kč |
|
|
Trostová Vanesa |
1 |
100 000 Kč |
|
|
STAR WORKS, s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
DIVADLO UNGELT s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC v 2025 ve výši 1 832 134 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 34,78 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
70 000 000 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
8 |
7 523 114 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
5 |
3 761 268 Kč |
|
|
Energetika Liberec, s.r.o. |
1 |
2 700 000 Kč |
|
|
ATLAS AUDIT s.r.o. |
1 |
2 197 360 Kč |
|
|
Global Payments s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
TMR Ještěd a.s. |
1 |
376 326 Kč |
|
|
AQE advisors, a.s. |
1 |
159 962 Kč |
|
|
UNISSA plus, SE |
1 |
113 125 Kč |
|
|
AUTO KOUTEK s.r.o. |
1 |
82 603 Kč |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
1 |
6 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC v 2025 ve výši 1 832 134 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 17,65 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FCC Liberec, s.r.o. |
3 |
1 040 745 760 Kč |
|
|
Sdružení TULIPAN, z.s. |
2 |
2 936 872 Kč |
|
|
Komunitní práce Liberec, o.p.s. |
1 |
2 843 974 Kč |
|
|
ÚKLID LIBEREC s.r.o. |
2 |
1 871 096 Kč |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Makroils CZ s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
KOUTECKÝ s.r.o. |
1 |
1 364 275 Kč |
|
|
ISES ,s.r.o. |
2 |
415 030 Kč |
|
|
Luboš Hlavatý |
2 |
240 548 Kč |
|
|
Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o. |
1 |
181 452 Kč |
|
|
RESO - Liberec, s.r.o. |
1 |
65 195 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC v 2025 ve výši 1 832 134 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 9,09 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
RTM plus Liberecko s.r.o. |
1 |
1 887 600 Kč |
|
|
Art Shock s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Art Week Liberec, z.s. |
1 |
600 000 Kč |
|
|
53982371 |
1 |
537 298 Kč |
|
|
Herecká asociace |
1 |
200 000 Kč |
|
|
OSA, z.s. |
1 |
176 696 Kč |
|
|
ELSET, s.r.o. |
1 |
161 535 Kč |
|
|
P.J.Art Production s.r.o. |
1 |
126 778 Kč |
|
|
Digital First Marketing Group s.r.o. |
1 |
120 001 Kč |
|
|
PANOPRO s.r.o. |
1 |
71 995 Kč |
|
|
ASSET MEDIA s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC v 2025 ve výši 1 832 134 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 16, tj. 9,62 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
1 |
30 000 000 Kč |
|
|
Mgr. Jiří Kučera, advokát |
6 |
8 045 164 Kč |
|
|
CAMEA Technology, a.s. |
1 |
4 421 340 Kč |
|
|
FC SLOVAN LIBEREC a.s. |
1 |
3 800 000 Kč |
|
|
Bez konceptu s.r.o. |
2 |
3 664 268 Kč |
|
|
BKS advokáti s.r.o. |
3 |
2 800 134 Kč |
|
|
Žďárský Jakub, Ing. nar. 1997 |
1 |
2 424 424 Kč |
|
|
Universal holding-správa s.r.o. |
1 |
2 146 104 Kč |
|
|
šafránek & staňkovský s.r.o. |
2 |
2 049 934 Kč |
|
|
Akademie sportu Liberec, z. s. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Ing. Marie Makovská |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Bytové družstvo SPEKTRUM |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
RENGL, s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
SYNER Group a.s. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Klub biatlonu Liberec, p.s. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
ŠERM Liberec, z.s. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
CMG outdoor s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
ELITE Office Park, a.s. |
1 |
1 750 000 Kč |
|
|
Český svaz ochránců přírody |
1 |
1 259 600 Kč |
|
|
RENCAR PRAHA, a. s. |
1 |
1 184 590 Kč |
|
|
Spolek Němců v severních Čechách |
1 |
1 160 000 Kč |
|
|
Grant Thornton Advisory k.s. |
1 |
1 149 500 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
5 |
1 069 005 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
9 |
1 022 783 Kč |
|
|
ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. |
1 |
982 960 Kč |
|
|
PRECIOSA, a.s. |
1 |
905 806 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost - arciděkanství Liberec |
1 |
822 000 Kč |
|
|
ONTL PETR nar. 1949; EVA ONTLOVÁ nar. 1951 |
1 |
580 000 Kč |
|
|
STAZEM s.r.o. |
3 |
510 950 Kč |
|
|
Plochá dráha, s.r.o. |
1 |
510 720 Kč |
|
|
Bytové družstvo Jeronýmova 574 |
1 |
450 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Horní Hanychov |
1 |
422 000 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
411 400 Kč |
|
|
Dětský sen, z. s. |
1 |
403 950 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
RUND MILOŠ nar. 1950 |
1 |
361 790 Kč |
|
|
Apoštolská církev Liberec |
1 |
355 454 Kč |
|
|
ISES ,s.r.o. |
1 |
308 550 Kč |
|
|
BRŮNA STANISLAV nar. 1985 |
1 |
306 130 Kč |
|
|
MCU KOLOSEUM, o.p.s. |
1 |
283 296 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
2 |
283 140 Kč |
|
|
ZAPADLO PETR nar. 1978 |
1 |
280 720 Kč |
|
|
Euroregion Nisa |
1 |
278 784 Kč |
|
|
Compet Consult s.r.o. |
3 |
261 360 Kč |
|
|
T O M - J O Y , a.s. |
1 |
223 850 Kč |
|
|
MÁCHAL & PARTNEŘI, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Moore Advisory CZ s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Mgr. Lukáš Votruba, advokát |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Ing. Filip Poříz |
2 |
174 966 Kč |
|
|
KEYŘ VÁCLAV nar. 1973 |
1 |
154 880 Kč |
|
|
Mgr. Marek Bureš, advokátní kancelář |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Stillking Features, s.r.o. |
1 |
149 133 Kč |
|
|
Zaměřeno s.r.o. |
1 |
148 400 Kč |
|
|
ŠEBKOVÁ ŠŤOVÍČKOVÁ IRENA nar. 1966 |
1 |
148 000 Kč |
|
|
DH Liberec, o.p.s. |
1 |
144 208 Kč |
|
|
Občanské sdružení pro podporu animovaného filmu, z.s. |
1 |
136 355 Kč |
|
|
MERITIA consult, s.r.o. |
1 |
127 050 Kč |
|
|
VRASPÍR LEGAL advokáti s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
ELEKTRA Liberec s.r.o. |
1 |
120 908 Kč |
|
|
ŽÁRSKÝ ADAM nar. 1989 |
1 |
120 000 Kč |
|
|
POHNÁNOVÁ RENATA nar. 1975 |
1 |
119 940 Kč |
|
|
Pavel Kohuš |
1 |
114 708 Kč |
|
|
March21 s.r.o. |
1 |
114 000 Kč |
|
|
Nová Kunratická s.r.o. |
1 |
102 366 Kč |
|
|
KASTEN spol. s r.o. |
1 |
94 200 Kč |
|
|
Pozemstav Brno, akciová společnost |
1 |
94 200 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
92 000 Kč |
|
|
QM-4C, s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Jakub Nykodým |
1 |
88 400 Kč |
|
|
NOVÁK MICHAL nar. 1984 |
1 |
87 120 Kč |
|
|
GLASS-TECHNOLOGY s.r.o. |
1 |
75 020 Kč |
|
|
Mgr. Martin Valihrach |
1 |
73 750 Kč |
|
|
Výhledy Horní Hanychov s.r.o. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
LUPAMA s.r.o. |
1 |
65 142 Kč |
|
|
VÁCHA PAVEL nar. 1969 |
1 |
64 320 Kč |
|
|
Stanislav Malý |
1 |
63 801 Kč |
|
|
LIBERTOP s.r.o. |
1 |
61 357 Kč |
|
|
Teplárna Liberec, a.s. |
1 |
61 207 Kč |
|
|
Vítězslav Halbich |
1 |
61 166 Kč |
|
|
DP REAL IMMO Kozácká s.r.o. v likvidaci |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Tomáš Černý |
1 |
57 200 Kč |
|
|
Štěpánová Dagmar nar. 1942 |
1 |
53 070 Kč |
|
|
HORÁK VÁCLAV nar. 1978 |
1 |
52 000 Kč |
|
|
AZ Event Production s.r.o. |
1 |
22 083 Kč |
|
|
RYCHECKÁ HELENA nar. 1945 |
1 |
5 000 Kč |
|
|
MALÍKOVÁ EDITA nar. 1962 |
1 |
5 000 Kč |
|
|
PLÍHAL TOMÁŠ nar. 1964 |
1 |
5 000 Kč |
|
|
RICHTÁRIK TOMÁŠ nar. 1976 |
1 |
5 000 Kč |
|
|
SYŘIŠTĚ STANISLAV nar. 1967 |
1 |
5 000 Kč |
|
|
HOŠEK DAVID nar. 1987 |
1 |
5 000 Kč |
|
|
BUŠOVÁ JANA nar. 1978 |
1 |
5 000 Kč |
|
|
HARTL ROMAN nar. 1966 |
1 |
5 000 Kč |
|
|
ČERNÝ RENÉ nar. 1967 |
1 |
5 000 Kč |
|
|
FENDRICH JAN nar. 1983 |
1 |
5 000 Kč |
|
|
ČÍŽEK VLADIMÍR nar. 1943 |
1 |
5 000 Kč |
|
|
BARTOŠ PAVEL nar. 1954 |
1 |
5 000 Kč |
|
|
KUBA MARTIN nar. 1968 |
1 |
5 000 Kč |
|
|
CVECHO JAROSLAV nar. 1951 |
1 |
5 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC v 2025 ve výši 1 832 134 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 12,73 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VM PLUS, spol. s r.o. |
1 |
8 960 000 Kč |
|
|
PULSKLIMA-SERVIS, spol. s r.o. |
2 |
3 739 135 Kč |
|
|
Hana Kracíková |
2 |
3 664 268 Kč |
|
|
SWARCO TRAFFIC CZ s.r.o. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
CROSS Zlín, a.s. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
MSV Liberec, s.r.o. |
3 |
3 429 995 Kč |
|
|
Výtahy servis DS s.r.o. |
1 |
3 287 933 Kč |
|
|
Ota HERM spol. s r.o. |
1 |
2 219 895 Kč |
|
|
TELMO a.s. |
2 |
2 184 474 Kč |
|
|
ESRAM s.r.o. |
3 |
2 057 484 Kč |
|
|
Sportovní agentura Sportkids, z. s. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Mgr. Daniela Petrová |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
RunCzech s.r.o. |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
Photon Water Technology s. r. o. |
1 |
1 765 632 Kč |
|
|
Gatum Group s.r.o. |
2 |
686 070 Kč |
|
|
Kobza, s.r.o. |
1 |
245 000 Kč |
|
|
TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo |
1 |
195 294 Kč |
|
|
Marek Ottl |
2 |
193 600 Kč |
|
|
DiBO EAST s.r.o. |
1 |
186 313 Kč |
|
|
Pavel Třmínek |
1 |
180 774 Kč |
|
|
Vítězslav Kvapil |
1 |
180 506 Kč |
|
|
Podlahářství Mědílek, s.r.o. |
1 |
180 169 Kč |
|
|
Aleš Ressler |
1 |
163 350 Kč |
|
|
XT s.r.o. |
1 |
149 012 Kč |
|
|
Kids Original, z. s. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
SEGAS-OIL s.r.o. |
1 |
144 944 Kč |
|
|
Josef Kulka |
1 |
129 582 Kč |
|
|
Pavel Heč |
1 |
125 483 Kč |
|
|
LEBEDA Liberec s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Erik Schmidtmayer |
1 |
115 290 Kč |
|
|
ARCHAPRO Liberec s.r.o. |
1 |
115 132 Kč |
|
|
Stanislav Vašátko |
1 |
112 046 Kč |
|
|
Roman Král |
1 |
109 360 Kč |
|
|
Martin Bartl |
1 |
108 691 Kč |
|
|
ELIPROM spol. s r.o. |
1 |
101 350 Kč |
|
|
Pavel Kohuš |
1 |
100 350 Kč |
|
|
GDPR posouzení s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Azet Group s.r.o. |
1 |
95 466 Kč |
|
|
Drahomír Bajgl |
1 |
82 495 Kč |
|
|
Josef Vojtěch |
1 |
75 323 Kč |
|
|
ELEKTRA Liberec s.r.o. |
1 |
73 568 Kč |
|
|
Bonita Group Service s.r.o. |
1 |
73 203 Kč |
|
|
Dunda-podlahy s.r.o. |
1 |
69 029 Kč |
|
|
Petr Eichler |
1 |
66 550 Kč |
|
|
David Lacina |
1 |
65 597 Kč |
|
|
Zámek Stvolínky, o .s. |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC v 2025 ve výši 1 832 134 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 1,31 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Občanské sdružení pro podporu animovaného filmu, z.s. |
2 |
6 750 000 Kč |
|
|
1.JHS s.r.o. |
3 |
5 311 059 Kč |
|
|
MEVA-TEC s.r.o. |
1 |
5 218 125 Kč |
|
|
SPORTFILM LIBEREC z. s. |
2 |
5 000 000 Kč |
|
|
Participation Factory s.r.o. |
1 |
4 977 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota BÍLÍ TYGŘI LIBEREC, z.s. |
2 |
3 361 395 Kč |
|
|
Bohemorum s.r.o. |
1 |
3 200 000 Kč |
|
|
FC SLOVAN LIBEREC - mládež, spolek |
2 |
2 802 500 Kč |
|
|
VIVACITAS CZ, z.s. |
1 |
2 134 864 Kč |
|
|
Sportovní plavecký klub Slavia Liberec, z.s. |
3 |
2 111 486 Kč |
|
|
Kruh přátel Severáčku z.s. |
4 |
2 102 134 Kč |
|
|
Dos Cocos s.r.o. |
2 |
2 032 134 Kč |
|
|
Společenství pro dům Riegrova 1384/10 |
2 |
1 932 134 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
1 |
1 908 267 Kč |
|
|
Němec Petr nar. 1978 |
1 |
1 832 134 Kč |
|
|
FBC Liberec, spolek |
3 |
1 778 010 Kč |
|
|
Lesní mateřská škola Lesmír z.s. |
2 |
1 500 000 Kč |
|
|
SKI KLUB JIZERSKÁ PADESÁTKA z.s. |
1 |
1 500 000 Kč |
|
|
TJ DUKLA Liberec, z.s. |
3 |
1 492 500 Kč |
|
|
UNIBUILDING s.r.o. |
1 |
1 445 829 Kč |
|
|
DH Liberec, o.p.s. |
4 |
1 383 102 Kč |
|
|
Liberecký tenisový klub z.s. |
3 |
1 350 000 Kč |
|
|
ADVAITA, z. ú. |
2 |
1 300 000 Kč |
|
|
Most k naději, z.s. |
3 |
1 261 947 Kč |
|
|
Koupaliště Sluníčko, z.s. |
2 |
1 250 000 Kč |
|
|
Ball z. s. |
1 |
1 242 500 Kč |
|
|
FOKUS Liberec o.p.s. |
5 |
1 220 392 Kč |
|
|
Český svaz ledního hokeje z.s. |
2 |
1 000 000 Kč |
|
|
A-STYL z. s. |
1 |
970 000 Kč |
|
|
Hospic sv. Zdislavy, o.p.s. |
2 |
845 326 Kč |
|
|
PROBO-NB s.r.o. |
2 |
828 584 Kč |
|
|
TJ VK DUKLA LIBEREC z.s. |
2 |
810 000 Kč |
|
|
Kino Varšava z.s. |
1 |
800 000 Kč |
|
|
Technické muzeum Liberec - z.s. |
1 |
800 000 Kč |
|
|
Rodina24 z. ú. |
2 |
772 034 Kč |
|
|
Společnost Dolmen, z.ú. |
4 |
769 364 Kč |
|
|
AQUA KLUB Liberec, pobočný spolek Svazu českých potápěčů |
3 |
760 880 Kč |
|
|
LK Boulder z.s. |
1 |
715 000 Kč |
|
|
IQLANDIA, o.p.s. |
1 |
700 000 Kč |
|
|
Trampolíny Liberec, z.s. |
1 |
632 500 Kč |
|
|
TJ Slovan Vesec, z.s. |
1 |
632 500 Kč |
|
|
Nábytková banka Libereckého kraje, z. s. |
1 |
600 000 Kč |
|
|
ASOCIACE SPORTU PRO RADOST, z.s. |
1 |
600 000 Kč |
|
|
Člověk v tísni, o.p.s. |
4 |
592 419 Kč |
|
|
Tomáš Třešňák |
1 |
588 522 Kč |
|
|
SK Handisport Liberec z.s. |
3 |
565 000 Kč |
|
|
Návrat, o.p.s. |
2 |
553 474 Kč |
|
|
HO Šutr, z.s. |
1 |
545 000 Kč |
|
|
TJ Jiskra, Vratislavice nad Nisou, spolek |
1 |
540 000 Kč |
|
|
SK VTJ RAPID Liberec z.s. |
1 |
512 150 Kč |
|
|
PINK! Liberec, z.s. |
1 |
492 500 Kč |
|
|
TJ Sokol Doubí z.s. |
1 |
485 000 Kč |
|
|
Centrum LIRA, z.ú. |
2 |
481 692 Kč |
|
|
Romodrom, o.p.s. |
2 |
480 541 Kč |
|
|
Unikont Group s.r.o. |
2 |
476 879 Kč |
|
|
Berka fight centrum z.s. |
1 |
472 500 Kč |
|
|
CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Libereckého kraje, o.p.s. |
3 |
469 940 Kč |
|
|
Taneční skupina TAKT Liberec, z.s. |
1 |
462 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. |
1 |
452 500 Kč |
|
|
Jan Skalník |
1 |
450 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Sokol Ruprechtice, z.s. |
1 |
450 000 Kč |
|
|
REVA o.p.s. |
1 |
450 000 Kč |
|
|
Beach club Harcov - Liberec, z.s. |
1 |
449 000 Kč |
|
|
GRYF z.s. |
1 |
440 000 Kč |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Liberec |
3 |
432 865 Kč |
|
|
Bruslařský klub Variace Liberec, z.s. |
1 |
422 500 Kč |
|
|
MCU KOLOSEUM, o.p.s. |
1 |
411 351 Kč |
|
|
Sdružení TULIPAN, z.s. |
3 |
404 911 Kč |
|
|
Potravinová banka Libereckého kraje, z. s. |
1 |
400 000 Kč |
|
|
Sdružení pro veletrhy dětské knihy v Liberci, spolek |
1 |
400 000 Kč |
|
|
Občanské sdružení D.R.A.K. z.s. |
4 |
395 673 Kč |
|
|
Sportovní agentura Sportkids, z. s. |
1 |
372 500 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Mustang Liberec, z. s. |
1 |
370 000 Kč |
|
|
Dramacentrum Bezejména, z.s. |
6 |
357 000 Kč |
|
|
G300 - spolek |
2 |
350 000 Kč |
|
|
Sportovní a atletický klub Nisa, z.s. |
1 |
342 500 Kč |
|
|
Diakonie Beránek z.s. |
1 |
335 826 Kč |
|
|
Charita Liberec |
3 |
332 909 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Šurean Liberec, z. s. |
1 |
325 000 Kč |
|
|
NADĚJE |
2 |
316 948 Kč |
|
|
Slavia Liberec orienteering, z.s. |
2 |
314 900 Kč |
|
|
TK Rochlice Liberec z.s. |
1 |
312 500 Kč |
|
|
Vem Camará Capoeira Liberec z.s. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Futsalový klub Zlej se(n) Liberec, z. s. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
FBC Panthers Liberec, z.s. |
1 |
292 500 Kč |
|
|
SK KARATE - SHOTOKAN LIBEREC, z.s. |
1 |
292 500 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Starý Harcov Liberec z.s. |
1 |
287 500 Kč |
|
|
Beach Volley Vratislavice n. N. z. s. |
2 |
283 490 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. |
1 |
267 500 Kč |
|
|
MAREVA z.s. |
1 |
267 177 Kč |
|
|
Judoclub Liberec, z.s. |
1 |
266 000 Kč |
|
|
Diecézní charita Litoměřice |
1 |
265 608 Kč |
|
|
Badmintonový klub Liberec, z.s. |
1 |
257 500 Kč |
|
|
SDH plus, s.r.o. |
2 |
255 615 Kč |
|
|
Sportimáček z. s. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
SK LIBEREC HANDBALL, z.s. |
1 |
230 000 Kč |
|
|
Rytmus Liberec, o.p.s. |
1 |
229 718 Kč |
|
|
Buona Strada s.r.o. |
1 |
226 008 Kč |
|
|
Teplárna Liberec, a.s. |
3 |
224 427 Kč |
|
|
Otakar Frühbauer |
2 |
220 883 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC v 2025 ve výši 1 832 134 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,84
|
|
Počet bodů 5,84 znamená pro STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC celkově
833. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0268 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0027 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1177 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0022 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0202 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0221 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0159 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1744 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2017 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,584
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,84
|
|
Výsledný K-Index
|
5,837 |
|