Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0320 odpovídá 3,20 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0016 odpovídá 0,16 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 90 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1440 odpovídá 14,40 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0224 odpovídá 2,24 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0016 odpovídá 0,16 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Chovaneček s.r.o. |
2 |
59 885 707 Kč |
|
|
HARTEX CZ s.r.o. |
17 |
53 925 549 Kč |
|
|
Urban Centre družstvo |
7 |
21 432 440 Kč |
|
|
INSKY spol. s r.o. |
3 |
21 073 235 Kč |
|
|
Gabriel s.r.o. |
4 |
18 647 536 Kč |
|
|
HERSTAV, spol. s r.o. |
5 |
10 289 513 Kč |
|
|
Charita Litoměřice |
3 |
7 604 608 Kč |
|
|
HC Stadion Litoměřice, z. s. |
1 |
7 502 000 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
5 |
7 380 057 Kč |
|
|
Chládek & Tintěra, a.s. |
2 |
6 721 312 Kč |
|
|
Ing. Kamil Žilka |
11 |
6 131 153 Kč |
|
|
ElektroSever spol. s.r.o. |
9 |
5 751 234 Kč |
|
|
FK Litoměřicko, z.s. |
3 |
5 520 534 Kč |
|
|
Slavoj Basketbalový klub Litoměřice, z.s. |
2 |
5 324 000 Kč |
|
|
Emvi Pro s.r.o. |
5 |
5 005 665 Kč |
|
|
IR.Construction s.r.o. |
2 |
4 942 031 Kč |
|
|
Petr Kumpán |
18 |
4 756 204 Kč |
|
|
Linhart spol. s r.o. |
1 |
4 306 209 Kč |
|
|
Institut technického vzdělávání, z. ú. |
4 |
4 184 787 Kč |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
2 |
3 478 325 Kč |
|
|
FCC BEC, s.r.o. |
4 |
2 868 422 Kč |
|
|
Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích |
4 |
2 825 966 Kč |
|
|
Zdeněk Oravec |
7 |
2 789 378 Kč |
|
|
K+R Projekt s.r.o. |
1 |
2 692 250 Kč |
|
|
Milan Kubíček |
4 |
2 573 093 Kč |
|
|
Netlancers s.r.o. |
3 |
2 530 642 Kč |
|
|
Chlop s.r.o. |
3 |
2 457 753 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
5 |
2 375 236 Kč |
|
|
Pavel Slaboch |
5 |
2 098 122 Kč |
|
|
MEVA-TEC s.r.o. |
3 |
2 057 484 Kč |
|
|
TriStarStav s.r.o. |
2 |
2 019 371 Kč |
|
|
WOOD & PAPER a.s. |
6 |
1 994 383 Kč |
|
|
CZ Papír s.r.o. |
3 |
1 915 005 Kč |
|
|
Slavoj Litoměřice, z.s. |
1 |
1 910 106 Kč |
|
|
Barbora Hejnová |
2 |
1 771 440 Kč |
|
|
Linea podlahy, s.r.o. |
7 |
1 769 533 Kč |
|
|
T-Mobile Infra CZ s.r.o. |
1 |
1 663 750 Kč |
|
|
Milichovský s.r.o. |
1 |
1 589 335 Kč |
|
|
TE-ST Beránek s.r.o. |
4 |
1 573 724 Kč |
|
|
AKV bus a.s. |
2 |
1 540 014 Kč |
|
|
PORTA Styl s.r.o. |
3 |
1 536 710 Kč |
|
|
EZV Čepička Sol s.r.o. |
2 |
1 434 211 Kč |
|
|
HypeDigitaly s.r.o. |
2 |
1 434 211 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
1 434 211 Kč |
|
|
Přerost a Švorc - auto, s.r.o. |
1 |
1 297 854 Kč |
|
|
Svobodová Marianna, JUDr., advokát |
7 |
1 235 410 Kč |
|
|
67235948 |
4 |
1 209 378 Kč |
|
|
Aleš Cikánek |
1 |
1 197 900 Kč |
|
|
CYBOSEC s.r.o. |
1 |
1 184 590 Kč |
|
|
LITEGRA - Střední škola a Mateřská škola, o. p. s. |
3 |
1 165 569 Kč |
|
|
SMOLA STAVBY s.r.o. |
4 |
1 147 608 Kč |
|
|
TELMO a.s. |
4 |
1 108 735 Kč |
|
|
TJ Sokol Pokratice - Litoměřice z.s. |
2 |
1 092 509 Kč |
|
|
BK Lvice Litoměřice z.s. |
1 |
1 089 000 Kč |
|
|
Michal Hradec |
2 |
1 053 668 Kč |
|
|
Roman Podzimek |
1 |
1 036 946 Kč |
|
|
Xuan Hao Le |
1 |
1 036 946 Kč |
|
|
XXXXX |
2 |
1 029 710 Kč |
|
|
T-Technology s.r.o. |
4 |
970 496 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
2 |
960 321 Kč |
|
|
Agentura Bezva parta z.s. |
2 |
959 249 Kč |
|
|
Kabourek - VZT, s.r.o. |
2 |
935 051 Kč |
|
|
COGISTAV s.r.o. |
3 |
917 627 Kč |
|
|
HUTÁR CRAFT BEVERAGES s.r.o. |
1 |
876 016 Kč |
|
|
Petr Křivánek |
2 |
862 305 Kč |
|
|
SLABOCH s.r.o. |
3 |
851 227 Kč |
|
|
Michal Gryndler |
3 |
845 126 Kč |
|
|
Ing. Josef Souček |
5 |
810 458 Kč |
|
|
Vladimír Macek |
3 |
797 575 Kč |
|
|
INTEGRI Group s.r.o. |
1 |
762 300 Kč |
|
|
Kateřina Suchanová |
2 |
752 592 Kč |
|
|
PORR a.s. |
2 |
734 521 Kč |
|
|
SPORTSERVIS Houžvičková s.r.o. |
1 |
733 928 Kč |
|
|
T-MAPY spol. s r.o. |
2 |
726 000 Kč |
|
|
35812401 |
1 |
717 105 Kč |
|
|
Junák - český skaut, Skautský institut, z. s. |
1 |
717 105 Kč |
|
|
Pavel Matula |
1 |
717 105 Kč |
|
|
VÝSTAVY, spol. s r.o. v likvidaci |
1 |
717 105 Kč |
|
|
Zuzana Bíbrlíková |
1 |
717 105 Kč |
|
|
KOUTECKÝ s.r.o. |
1 |
717 105 Kč |
|
|
WIP Reklama spol. s r.o. |
1 |
717 105 Kč |
|
|
Petra Šnajdrová |
1 |
717 105 Kč |
|
|
ATLANTIC reklamní agentura s.r.o. |
1 |
717 105 Kč |
|
|
Škarda Jan |
1 |
717 105 Kč |
|
|
P L Y N O M O N T TEPLICE, s.r.o. |
1 |
717 105 Kč |
|
|
Ing. Jiří Koudelka |
1 |
717 105 Kč |
|
|
Dopravní značení Litoměřice s.r.o. |
2 |
680 020 Kč |
|
|
Arjo Czech Republic s.r.o. |
1 |
645 102 Kč |
|
|
Rok narození 1965 |
1 |
643 614 Kč |
|
|
STIMAX International, s.r.o. |
2 |
638 892 Kč |
|
|
MUDr. Vladimíra Hořejší s.r.o. |
2 |
627 748 Kč |
|
|
U G A , spol. s r.o. |
1 |
625 607 Kč |
|
|
B2B Partner s.r.o. |
2 |
622 246 Kč |
|
|
Sport Judo Litoměřice, z.s. |
1 |
617 100 Kč |
|
|
M - inženýring a Projekty s.r.o. |
4 |
608 025 Kč |
|
|
Credo Litoměřice VDZ spol. s r.o. |
1 |
603 790 Kč |
|
|
Refri systémy, s.r.o. |
1 |
603 255 Kč |
|
|
Šofr Jindřich |
2 |
580 800 Kč |
|
|
PROSTROM Bohemia s.r.o. |
1 |
575 355 Kč |
|
|
NADĚJE |
1 |
574 750 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Litoměřice v 2025 ve výši 717 105 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
FCC BEC, s.r.o. |
4 |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
4 |
|
|
HARTEX CZ s.r.o. |
2 |
|
|
EZV Čepička Sol s.r.o. |
2 |
|
|
HypeDigitaly s.r.o. |
2 |
|
|
ElektroSever spol. s.r.o. |
2 |
|
|
Milan Kubíček |
2 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
|
|
Michal Gryndler |
1 |
|
|
Urban Centre družstvo |
1 |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
1 |
|
|
SMOLA STAVBY s.r.o. |
1 |
|
|
35812401 |
1 |
|
|
Gabriel s.r.o. |
1 |
|
|
COGISTAV s.r.o. |
1 |
|
|
PORR a.s. |
1 |
|
|
Junák - český skaut, Skautský institut, z. s. |
1 |
|
|
Kabourek - VZT, s.r.o. |
1 |
|
|
Pavel Matula |
1 |
|
|
Vladimír Macek |
1 |
|
|
Kateřina Suchanová |
1 |
|
|
Petr Křivánek |
1 |
|
|
VÝSTAVY, spol. s r.o. v likvidaci |
1 |
|
|
Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích |
1 |
|
|
Zuzana Bíbrlíková |
1 |
|
|
INSKY spol. s r.o. |
1 |
|
|
KOUTECKÝ s.r.o. |
1 |
|
|
WIP Reklama spol. s r.o. |
1 |
|
|
Petra Šnajdrová |
1 |
|
|
CZ Papír s.r.o. |
1 |
|
|
ATLANTIC reklamní agentura s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Kumpán |
1 |
|
|
Škarda Jan |
1 |
|
|
P L Y N O M O N T TEPLICE, s.r.o. |
1 |
|
|
Chlop s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Jiří Koudelka |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Litoměřice v 2025 ve výši 717 105 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HARTEX CZ s.r.o. |
2 |
14 067 344 Kč |
|
|
HC Stadion Litoměřice, z. s. |
1 |
7 502 000 Kč |
|
|
Chládek & Tintěra, a.s. |
1 |
6 715 247 Kč |
|
|
Emvi Pro s.r.o. |
1 |
4 187 648 Kč |
|
|
HERSTAV, spol. s r.o. |
1 |
3 842 986 Kč |
|
|
FK Litoměřicko, z.s. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
IR.Construction s.r.o. |
1 |
2 236 120 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Litoměřice v 2025 ve výši 717 105 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
2 |
3 478 325 Kč |
|
|
Institut technického vzdělávání, z. ú. |
1 |
1 870 416 Kč |
|
|
Milichovský s.r.o. |
1 |
1 589 335 Kč |
|
|
CYBOSEC s.r.o. |
1 |
1 184 590 Kč |
|
|
INTEGRI Group s.r.o. |
1 |
762 300 Kč |
|
|
T-MAPY spol. s r.o. |
2 |
726 000 Kč |
|
|
35812401 |
1 |
717 105 Kč |
|
|
HypeDigitaly s.r.o. |
1 |
717 105 Kč |
|
|
Netlancers s.r.o. |
2 |
561 980 Kč |
|
|
IT Děčín s.r.o. |
2 |
545 468 Kč |
|
|
Aricoma Enterprise Cybersecurity a.s. |
1 |
342 128 Kč |
|
|
EasyPark Czechia s.r.o. |
2 |
290 400 Kč |
|
|
ARCDATA PRAHA, s.r.o. |
1 |
138 848 Kč |
|
|
Šmíd a Kasal s.r.o. |
1 |
115 383 Kč |
|
|
INISOFT s.r.o. |
1 |
92 323 Kč |
|
|
Eurosys s.r.o. |
1 |
89 753 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Litoměřice v 2025 ve výši 717 105 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 71,43 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
4 |
2 868 422 Kč |
|
|
Netlancers s.r.o. |
1 |
1 968 663 Kč |
|
|
HypeDigitaly s.r.o. |
1 |
717 105 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
137 214 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Litoměřice v 2025 ve výši 717 105 Kč
|
Obor Energie
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Chovaneček s.r.o. |
1 |
51 028 507 Kč |
|
|
GL Future s.r.o. |
1 |
116 496 Kč |
|
|
ULIMEX, spol. s r.o. |
1 |
104 689 Kč |
|
|
MUDr. Vladimíra Hořejší s.r.o. |
1 |
13 552 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Litoměřice v 2025 ve výši 717 105 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 4,32 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HARTEX CZ s.r.o. |
15 |
52 863 437 Kč |
|
|
Urban Centre družstvo |
7 |
21 432 440 Kč |
|
|
INSKY spol. s r.o. |
2 |
20 356 129 Kč |
|
|
Chládek & Tintěra, a.s. |
2 |
6 721 312 Kč |
|
|
Ing. Kamil Žilka |
11 |
6 131 153 Kč |
|
|
Emvi Pro s.r.o. |
5 |
5 005 665 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
4 511 636 Kč |
|
|
Linhart spol. s r.o. |
1 |
4 306 209 Kč |
|
|
HERSTAV, spol. s r.o. |
4 |
4 302 070 Kč |
|
|
ElektroSever spol. s.r.o. |
4 |
3 407 923 Kč |
|
|
Petr Kumpán |
14 |
3 233 468 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
5 |
2 375 236 Kč |
|
|
IR.Construction s.r.o. |
1 |
2 236 120 Kč |
|
|
Pavel Slaboch |
5 |
2 098 122 Kč |
|
|
Zdeněk Oravec |
3 |
2 070 298 Kč |
|
|
TriStarStav s.r.o. |
2 |
2 019 371 Kč |
|
|
Chlop s.r.o. |
2 |
1 740 647 Kč |
|
|
PORTA Styl s.r.o. |
2 |
1 360 829 Kč |
|
|
67235948 |
3 |
1 171 263 Kč |
|
|
Milan Kubíček |
2 |
1 138 883 Kč |
|
|
TE-ST Beránek s.r.o. |
3 |
1 102 505 Kč |
|
|
SMOLA STAVBY s.r.o. |
2 |
1 015 960 Kč |
|
|
T-Technology s.r.o. |
3 |
849 501 Kč |
|
|
PORR a.s. |
2 |
734 521 Kč |
|
|
SPORTSERVIS Houžvičková s.r.o. |
1 |
733 928 Kč |
|
|
Pavel Matula |
1 |
717 105 Kč |
|
|
EZV Čepička Sol s.r.o. |
1 |
717 105 Kč |
|
|
Ing. Jiří Koudelka |
1 |
717 105 Kč |
|
|
U G A , spol. s r.o. |
1 |
625 607 Kč |
|
|
M - inženýring a Projekty s.r.o. |
4 |
608 025 Kč |
|
|
Dopravní značení Litoměřice s.r.o. |
1 |
603 790 Kč |
|
|
Tomáš Lev |
1 |
565 971 Kč |
|
|
intb real s.r.o. |
1 |
560 848 Kč |
|
|
Ing. Josef Souček |
1 |
514 008 Kč |
|
|
Eduard Schmid |
1 |
497 076 Kč |
|
|
Linea podlahy, s.r.o. |
3 |
487 607 Kč |
|
|
Ing.arch. JARKOVSKÝ JIŘÍ |
1 |
456 957 Kč |
|
|
Dream Colors z. s. |
1 |
429 550 Kč |
|
|
GERTAHAUS s.r.o. |
1 |
429 550 Kč |
|
|
NZ Con-Real s.r.o. |
3 |
427 130 Kč |
|
|
Ing. Martina Součková |
1 |
426 888 Kč |
|
|
Michal Hradec |
1 |
357 918 Kč |
|
|
mmcité a.s. |
1 |
329 894 Kč |
|
|
CBArchitektura s.r.o. |
1 |
266 200 Kč |
|
|
Jaromír Čáp |
2 |
261 965 Kč |
|
|
Gabriel s.r.o. |
2 |
247 661 Kč |
|
|
SEFA spol. s r.o. |
1 |
242 915 Kč |
|
|
MP - Ltm s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. |
1 |
237 547 Kč |
|
|
Kabourek - VZT, s.r.o. |
1 |
217 945 Kč |
|
|
Ing. Bohumil Šťastný |
1 |
216 072 Kč |
|
|
SYVEL plus, s.r.o. |
1 |
204 857 Kč |
|
|
FAPAL s.r.o. |
2 |
202 070 Kč |
|
|
Gardenline s.r.o. |
1 |
195 945 Kč |
|
|
ART DESIGN s.r.o. |
1 |
185 000 Kč |
|
|
Jaroslav Laczko |
1 |
181 468 Kč |
|
|
Jarkovský Jaroslav |
1 |
164 560 Kč |
|
|
Denis Kubát |
1 |
159 284 Kč |
|
|
Michal Peksa |
1 |
147 105 Kč |
|
|
Ing. Jaroslav Jarkovský |
2 |
139 150 Kč |
|
|
Sunritek Projekční s.r.o. |
1 |
135 157 Kč |
|
|
STAVOKOM CZ s.r.o. |
1 |
134 582 Kč |
|
|
GP-Services s.r.o. |
1 |
131 381 Kč |
|
|
Ing. Lucie Dvořáková |
1 |
128 260 Kč |
|
|
KMK servis group, s.r.o. |
1 |
127 824 Kč |
|
|
Ing.arch. STRÁNSKÝ VLASTIMIL |
1 |
114 122 Kč |
|
|
Geodézie-LT s.r.o. |
1 |
110 110 Kč |
|
|
Diamond Experts s.r.o. |
1 |
103 299 Kč |
|
|
oneo s.r.o. |
1 |
97 400 Kč |
|
|
Jiří Krejza |
1 |
88 219 Kč |
|
|
DEKPROJEKT s.r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
Miroslav Nádvorník |
1 |
69 374 Kč |
|
|
HeatFrost s.r.o. |
1 |
67 639 Kč |
|
|
Bc. Martin Lohniský |
1 |
66 856 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Litoměřice v 2025 ve výši 717 105 Kč
|
Obor Zemědělství
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Gabriel s.r.o. |
2 |
18 399 875 Kč |
|
|
Petr Křivánek |
2 |
862 305 Kč |
|
|
Junák - český skaut, Skautský institut, z. s. |
1 |
717 105 Kč |
|
|
Šofr Jindřich |
2 |
580 800 Kč |
|
|
PROSTROM Bohemia s.r.o. |
1 |
575 355 Kč |
|
|
Lesní školka Vědomice s.r.o. |
1 |
526 350 Kč |
|
|
EKOLES - PROJEKT s.r.o. |
1 |
488 235 Kč |
|
|
Jirmus zahradnické služby s.r.o. |
1 |
413 318 Kč |
|
|
WOOD & PAPER a.s. |
2 |
363 000 Kč |
|
|
Zahradnictví Cinke s.r.o. |
1 |
306 948 Kč |
|
|
Ing. Josef Souček |
4 |
296 450 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Litoměřice v 2025 ve výši 717 105 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Charita Litoměřice |
1 |
2 904 000 Kč |
|
|
Milan Kubíček |
2 |
1 434 211 Kč |
|
|
NADĚJE |
1 |
574 750 Kč |
|
|
STAVOMONT SM s.r.o. |
1 |
477 950 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Litoměřice v 2025 ve výši 717 105 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 11, tj. 6,21 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Chovaneček s.r.o. |
1 |
8 857 200 Kč |
|
|
K+R Projekt s.r.o. |
1 |
2 692 250 Kč |
|
|
Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích |
3 |
1 724 866 Kč |
|
|
T-Mobile Infra CZ s.r.o. |
1 |
1 663 750 Kč |
|
|
LITEGRA - Střední škola a Mateřská škola, o. p. s. |
3 |
1 165 569 Kč |
|
|
Institut technického vzdělávání, z. ú. |
1 |
1 163 355 Kč |
|
|
Svobodová Marianna, JUDr., advokát |
6 |
1 082 950 Kč |
|
|
Roman Podzimek |
1 |
1 036 946 Kč |
|
|
Xuan Hao Le |
1 |
1 036 946 Kč |
|
|
Agentura Bezva parta z.s. |
2 |
959 249 Kč |
|
|
COGISTAV s.r.o. |
3 |
917 627 Kč |
|
|
HUTÁR CRAFT BEVERAGES s.r.o. |
1 |
876 016 Kč |
|
|
SLABOCH s.r.o. |
3 |
851 227 Kč |
|
|
Vladimír Macek |
3 |
797 575 Kč |
|
|
Kateřina Suchanová |
2 |
752 592 Kč |
|
|
VÝSTAVY, spol. s r.o. v likvidaci |
1 |
717 105 Kč |
|
|
Zuzana Bíbrlíková |
1 |
717 105 Kč |
|
|
KOUTECKÝ s.r.o. |
1 |
717 105 Kč |
|
|
Petra Šnajdrová |
1 |
717 105 Kč |
|
|
ATLANTIC reklamní agentura s.r.o. |
1 |
717 105 Kč |
|
|
Škarda Jan |
1 |
717 105 Kč |
|
|
FK Litoměřicko, z.s. |
1 |
680 534 Kč |
|
|
Rok narození 1965 |
1 |
643 614 Kč |
|
|
MUDr. Vladimíra Hořejší s.r.o. |
1 |
614 196 Kč |
|
|
Zdeněk Oravec |
3 |
609 840 Kč |
|
|
SETTEE s.r.o. |
1 |
508 142 Kč |
|
|
Ing. Radoslav Potůček |
1 |
479 087 Kč |
|
|
rok nar. 1990 |
1 |
380 787 Kč |
|
|
gelatoleonardo s.r.o. |
1 |
370 696 Kč |
|
|
Eduard Revaj |
1 |
304 920 Kč |
|
|
rok nar. 1995 |
2 |
247 255 Kč |
|
|
MAXIMUS DENT s.r.o. |
1 |
245 170 Kč |
|
|
MEVA-TEC s.r.o. |
1 |
241 274 Kč |
|
|
Milan Menhart |
1 |
228 690 Kč |
|
|
rok nar. 1987 |
1 |
223 850 Kč |
|
|
Rok nar. 1936 |
1 |
213 323 Kč |
|
|
yourtent.com, s.r.o. |
1 |
205 110 Kč |
|
|
Fisma mont s.r.o. |
2 |
188 709 Kč |
|
|
DEUS-PRO s.r.o. |
2 |
181 500 Kč |
|
|
EUROGREEN CZ s.r.o. |
1 |
160 131 Kč |
|
|
KMK servis group, s.r.o. |
2 |
157 190 Kč |
|
|
Ludvík Kutzler |
1 |
152 460 Kč |
|
|
Septiky, žumpy, jímky, garáže s.r.o. |
1 |
152 460 Kč |
|
|
Autoservis Ponďa.cz s.r.o. |
1 |
152 460 Kč |
|
|
Kingcern s.r.o. |
1 |
152 460 Kč |
|
|
Arbonet, s.r.o. |
1 |
150 040 Kč |
|
|
CARGONET s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Charita Litoměřice |
1 |
132 858 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
1 |
132 171 Kč |
|
|
Gastronomické centrum POHODA s.r.o. |
1 |
130 433 Kč |
|
|
Diecézní charita Litoměřice |
2 |
129 410 Kč |
|
|
Pokrývačství Strádal, spol. s r.o. |
1 |
124 521 Kč |
|
|
ELEKTROS-HAJN s.r.o. |
1 |
123 949 Kč |
|
|
T-Technology s.r.o. |
1 |
120 995 Kč |
|
|
RHR servis s.r.o. |
1 |
118 701 Kč |
|
|
ENERGIE Holding a.s. |
1 |
117 723 Kč |
|
|
Hospic sv. Štěpána, z.s. |
2 |
116 944 Kč |
|
|
Marek Hrouda |
1 |
114 345 Kč |
|
|
Ladislav Oupic |
1 |
114 345 Kč |
|
|
PPZ - truhlářství, s.r.o. |
1 |
112 813 Kč |
|
|
Klub ochotníků a přátel loutkového divadla - spolek |
1 |
107 085 Kč |
|
|
Hunat s.r.o. |
2 |
106 504 Kč |
|
|
Marek Malý |
1 |
104 007 Kč |
|
|
Phuoc Nguyen Thanh |
1 |
101 175 Kč |
|
|
Ing. Vladimír Kopřiva |
1 |
98 010 Kč |
|
|
SEFA spol. s r.o. |
1 |
95 756 Kč |
|
|
ENETEP s.r.o. |
1 |
94 206 Kč |
|
|
Institut Česká práce s.r.o. |
1 |
94 206 Kč |
|
|
Milan Huml |
1 |
94 206 Kč |
|
|
František Kopecký |
1 |
92 115 Kč |
|
|
rewater s.r.o. |
1 |
87 882 Kč |
|
|
DATRON, a.s. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Roman Čapek |
1 |
83 745 Kč |
|
|
Zdeněk Novák |
2 |
83 534 Kč |
|
|
Petr Podzemský |
1 |
76 390 Kč |
|
|
Dopravní značení Litoměřice s.r.o. |
1 |
76 230 Kč |
|
|
Michal Nytl |
1 |
76 230 Kč |
|
|
Jiří Schmid |
1 |
76 230 Kč |
|
|
4CLEAN s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Ladislav Oupic |
2 |
68 970 Kč |
|
|
Petr Kumpán |
2 |
67 329 Kč |
|
|
Miroslava Nováková |
1 |
66 066 Kč |
|
|
Tomáš Husák |
1 |
65 180 Kč |
|
|
EviDom - SVJ s.r.o. |
1 |
64 890 Kč |
|
|
Iglobe s.r.o. |
1 |
64 450 Kč |
|
|
Spolek Pískovna |
2 |
63 888 Kč |
|
|
Zdeněk Rous |
1 |
63 380 Kč |
|
|
Jan Břešťan |
1 |
63 203 Kč |
|
|
97.pěší divize z.s. |
1 |
61 231 Kč |
|
|
Iveta Holubová |
1 |
59 939 Kč |
|
|
Milan Hanzlíček |
1 |
59 895 Kč |
|
|
Andrea Matoušková |
1 |
59 895 Kč |
|
|
Mgr. et Bc. Lucie Heiderová |
1 |
54 798 Kč |
|
|
BOAT POINT s.r.o. |
1 |
54 508 Kč |
|
|
MIROSLAV LÁSKA |
1 |
48 569 Kč |
|
|
KODYTEK - MOBILNÍ JEŘÁBY, společnost s ručením omezeným |
1 |
47 103 Kč |
|
|
Milan Svašek |
1 |
43 691 Kč |
|
|
Jiří Richter |
1 |
42 355 Kč |
|
|
Petr Tichý |
1 |
42 355 Kč |
|
|
ElektroSever spol. s.r.o. |
1 |
38 115 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Litoměřice v 2025 ve výši 717 105 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 44,44 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FCC BEC, s.r.o. |
4 |
2 868 422 Kč |
|
|
IR.Construction s.r.o. |
1 |
2 705 911 Kč |
|
|
Barbora Hejnová |
1 |
1 510 080 Kč |
|
|
MEVA-TEC s.r.o. |
1 |
1 147 685 Kč |
|
|
Via Authentica s.r.o. |
1 |
158 001 Kč |
|
|
Lenka Pivovarská |
1 |
65 340 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Litoměřice v 2025 ve výši 717 105 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
717 105 Kč |
|
|
Institut technického vzdělávání, z. ú. |
1 |
625 000 Kč |
|
|
Středisko ekologické výchovy SEVER Litoměřice, o.p.s. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
DATRON, a.s. |
1 |
381 150 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Litoměřice v 2025 ve výši 717 105 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 7,41 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Michal Gryndler |
3 |
845 126 Kč |
|
|
Kabourek - VZT, s.r.o. |
1 |
717 105 Kč |
|
|
Michal Hradec |
1 |
695 750 Kč |
|
|
MEVA-TEC s.r.o. |
1 |
668 525 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
620 730 Kč |
|
|
Refri systémy, s.r.o. |
1 |
603 255 Kč |
|
|
TELMO a.s. |
2 |
586 666 Kč |
|
|
Linea podlahy, s.r.o. |
3 |
477 671 Kč |
|
|
ElektroSever spol. s.r.o. |
1 |
349 283 Kč |
|
|
DATmoLUX a.s. |
1 |
318 533 Kč |
|
|
Hřiště MATY, s.r.o. |
1 |
282 783 Kč |
|
|
SMOLA KONSTRUKCE s.r.o. |
1 |
247 808 Kč |
|
|
BT Ateliér s.r.o. |
1 |
114 950 Kč |
|
|
Savaria Česko s.r.o. |
1 |
112 724 Kč |
|
|
LIONS - školící středisko Nesuchyně, s.r.o. |
1 |
110 000 Kč |
|
|
Zdeněk Oravec |
1 |
109 240 Kč |
|
|
KOVOMONT Roudnice, s.r.o. |
1 |
103 419 Kč |
|
|
Gastronomické centrum POHODA s.r.o. |
1 |
97 363 Kč |
|
|
Marian Filip |
1 |
96 316 Kč |
|
|
REPLAY DORANT catering s. r. o. |
1 |
87 826 Kč |
|
|
Jiří Ulbrich |
1 |
86 346 Kč |
|
|
SMOLA STAVBY s.r.o. |
1 |
65 824 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Litoměřice v 2025 ve výši 717 105 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HC Stadion Litoměřice, z. s. |
1 |
7 502 000 Kč |
|
|
Charita Litoměřice |
1 |
4 567 750 Kč |
|
|
Slavoj Basketbalový klub Litoměřice, z.s. |
1 |
2 662 000 Kč |
|
|
FK Litoměřicko, z.s. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Slavoj Litoměřice, z.s. |
1 |
1 910 106 Kč |
|
|
Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Litoměřicích |
1 |
1 101 100 Kč |
|
|
TJ Sokol Pokratice - Litoměřice z.s. |
2 |
1 092 509 Kč |
|
|
BK Lvice Litoměřice z.s. |
1 |
1 089 000 Kč |
|
|
XXXXX |
2 |
1 029 710 Kč |
|
|
Sport Judo Litoměřice, z.s. |
1 |
617 100 Kč |
|
|
CSG NADAČNÍ FOND |
2 |
541 141 Kč |
|
|
Institut technického vzdělávání, z. ú. |
1 |
526 016 Kč |
|
|
Veslařský klub Slavoj Litoměřice, z.s. |
1 |
508 200 Kč |
|
|
CREAM SICAV, a.s. |
1 |
387 200 Kč |
|
|
Table Tennis Club Litoměřice, z.s. |
1 |
384 296 Kč |
|
|
Plavecký klub Litoměřice, z. s. |
1 |
373 406 Kč |
|
|
Diecézní charita Litoměřice |
2 |
363 000 Kč |
|
|
Sdružení pro obnovu hasičských tradic, z.s. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Atletická přípravka při ZŠ Ladova Litoměřice, z.s. |
2 |
354 530 Kč |
|
|
Kinoklub Ostrov, z.s. |
3 |
314 600 Kč |
|
|
T.P. |
1 |
314 600 Kč |
|
|
Potápěčský klub Kraken Litoměřice p.s. |
2 |
298 870 Kč |
|
|
Trampolíny Litoměřice, z.s. |
1 |
295 603 Kč |
|
|
Fond ohrožených dětí |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Hospic sv. Štěpána, z.s. |
1 |
235 950 Kč |
|
|
Občanské sdružení Puellae cantantes, z.s. |
1 |
229 900 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice |
1 |
212 960 Kč |
|
|
Mgr. Lucie Jursíková Brožková |
1 |
187 550 Kč |
|
|
JC Litokan Litoměřice, z.s. |
2 |
186 824 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Radobýl Litoměřice, z. s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Vivant Dentes s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
CENTRUM PRO NÁHRADNÍ RODINNOU PÉČI, obecně prospěšná společnost |
1 |
157 300 Kč |
|
|
Taneční škola Funky Dangers z.s. |
1 |
155 606 Kč |
|
|
A. J. |
1 |
154 880 Kč |
|
|
Karatedó Steklý, pobočný spolek Litoměřice |
1 |
151 008 Kč |
|
|
Michal Hanzl |
1 |
145 200 Kč |
|
|
SOCIÁLNĚ PSYCHIATRICKÉ CENTRUM SLUNÍČKO z.ú. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
DMC REVOLUTION, z.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Litoměřice |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Play Production s.r.o. |
1 |
111 320 Kč |
|
|
Fokus Labe, z.ú. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Spirála, Ústecký kraj, z. s. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Bezva parta s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Klub stolního tenisu Kalich Litoměřice, z. s. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
Spolek Pískovna |
1 |
72 600 Kč |
|
|
TAPOS Litoměřice, z.s. |
1 |
70 059 Kč |
|
|
Nadační fond Kalich |
1 |
66 550 Kč |
|
|
Český svaz ochránců přírody ZS Falco |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Litoměřice v 2025 ve výši 717 105 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje smlouvy pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,25.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,57
|
|
Počet bodů 4,57 znamená pro Město Litoměřice celkově
511. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0320 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0016 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0513 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0078 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0224 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0790 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0016 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1440 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1421 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,482
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,82
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,25 |
|
Výsledný K-Index
|
4,568 |
|