Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0261 odpovídá 2,61 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 2 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0037 odpovídá 0,37 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 88 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1642 odpovídá 16,42 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0299 odpovídá 2,99 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 9 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0168 odpovídá 1,68 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Velké zakázky se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
3 |
417 971 080 Kč |
|
|
METALL QUATRO spol. s r.o. |
1 |
92 788 428 Kč |
|
|
MI Roads a.s. |
3 |
30 995 270 Kč |
|
|
B E S s.r.o. |
3 |
30 995 270 Kč |
|
|
ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. |
1 |
20 184 757 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
20 000 000 Kč |
|
|
KZ system s.r.o. |
3 |
15 496 960 Kč |
|
|
EKOSTAVBY Louny s.r.o. |
11 |
12 522 734 Kč |
|
|
OK GARDEN s.r.o. |
1 |
12 046 855 Kč |
|
|
RESIF s.r.o. |
3 |
11 749 681 Kč |
|
|
"ZAHRADNÍČEK, s.r.o." |
27 |
9 289 424 Kč |
|
|
Almásy Karel, Ing. nar. 1959 |
1 |
6 648 119 Kč |
|
|
Šašková Sarah nar. 2000 |
1 |
6 648 119 Kč |
|
|
Sunsmart Construction a.s. |
1 |
6 087 142 Kč |
|
|
Lounská stavební, spol. s r.o. |
7 |
4 466 378 Kč |
|
|
David Burgr |
17 |
3 883 978 Kč |
|
|
ALGON, a.s. |
3 |
3 865 717 Kč |
|
|
Drábek Richard nar. 2002 |
1 |
3 835 700 Kč |
|
|
STREETPARK s.r.o. |
1 |
3 628 790 Kč |
|
|
Amitera s.r.o. |
1 |
3 003 913 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
2 |
2 962 842 Kč |
|
|
RB STAV plus s.r.o. |
2 |
2 869 208 Kč |
|
|
Pavepro s.r.o. |
17 |
2 827 308 Kč |
|
|
HB water management structures s.r.o. |
5 |
2 697 908 Kč |
|
|
Stavby Fořt s.r.o. |
7 |
2 678 753 Kč |
|
|
AKV bus a.s. |
2 |
2 645 935 Kč |
|
|
Fotbalový klub SEKO LOUNY z.s. |
3 |
2 563 000 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
2 551 446 Kč |
|
|
IN SPACE s.r.o. |
1 |
2 338 205 Kč |
|
|
MP technik plus s.r.o. |
2 |
2 188 000 Kč |
|
|
Ing. Michal Volf |
3 |
2 179 370 Kč |
|
|
Atletický sportovní klub ELNA Počerady |
3 |
1 956 705 Kč |
|
|
K Sporting s.r.o. |
1 |
1 905 825 Kč |
|
|
TRAIL SYSTEM MTB s.r.o. |
2 |
1 638 569 Kč |
|
|
Lear Group s.r.o. |
1 |
1 580 005 Kč |
|
|
REKULTIVAČNÍ VÝSTAVBA Most, a.s. |
7 |
1 533 961 Kč |
|
|
Ing. Miloslav Štěpán |
4 |
1 399 843 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
3 |
1 236 587 Kč |
|
|
Kasyja s.r.o. |
7 |
1 232 611 Kč |
|
|
Miloš Verner |
1 |
1 227 666 Kč |
|
|
mmcité a.s. |
2 |
1 209 310 Kč |
|
|
SERVIS HAMAS s.r.o. |
1 |
1 200 000 Kč |
|
|
Střechy Šanda, s.r.o. |
4 |
1 083 273 Kč |
|
|
Iveta Musilová |
6 |
1 029 722 Kč |
|
|
PELIKÁN KROFTA KOHOUTEK advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
1 000 000 Kč |
|
|
Ludvík Štěpánek |
3 |
977 936 Kč |
|
|
JK stav - realizace staveb s.r.o. |
1 |
974 536 Kč |
|
|
Multi Unit s.r.o. |
1 |
878 387 Kč |
|
|
Jan Csonka |
3 |
820 400 Kč |
|
|
Ing. Petr Vachulka |
3 |
780 814 Kč |
|
|
Ventia CZ s.r.o. |
4 |
776 336 Kč |
|
|
HSC Computers s.r.o. |
1 |
765 283 Kč |
|
|
VLČEK JAKUB, Ing. nar. 1993 |
1 |
762 905 Kč |
|
|
OKIM spol. s r.o. |
1 |
749 000 Kč |
|
|
Ing. Zdeněk Havlina |
6 |
741 730 Kč |
|
|
AGROSPOL Březno spol. s r.o. |
1 |
741 251 Kč |
|
|
MILOTA Kladno, spol. s r.o. |
2 |
718 740 Kč |
|
|
NE2D Projekt s.r.o. |
5 |
703 010 Kč |
|
|
ateliér tečka s.r.o. |
1 |
699 380 Kč |
|
|
Lama Construction s.r.o. |
1 |
674 936 Kč |
|
|
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. |
1 |
671 463 Kč |
|
|
PATOK a.s. |
2 |
612 862 Kč |
|
|
TOTAL SERVICE a.s. |
1 |
601 152 Kč |
|
|
VAŠE ZUBNÍ CENTRUM s.r.o. |
1 |
600 000 Kč |
|
|
Jihočeské zahrady s.r.o. |
1 |
599 931 Kč |
|
|
ARCHITEKT Ondřej Tuček s.r.o. |
2 |
575 960 Kč |
|
|
Ing. Aleš Kulhánek |
2 |
555 269 Kč |
|
|
TJ Lokomotiva Louny, spolek |
3 |
540 900 Kč |
|
|
TOMÁŠ VYLITA |
1 |
536 180 Kč |
|
|
Pavel Adamec |
2 |
508 500 Kč |
|
|
Petr Mareš |
1 |
499 999 Kč |
|
|
Lukáš Tymich |
1 |
499 000 Kč |
|
|
AUTO DAKAR s.r.o. |
1 |
499 000 Kč |
|
|
VIAVIS a.s. |
1 |
493 053 Kč |
|
|
Basket Academy Louny, z.s. |
2 |
486 800 Kč |
|
|
L&scape s.r.o. |
1 |
481 580 Kč |
|
|
Podlahářství Jurčák s.r.o. |
2 |
463 551 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
448 300 Kč |
|
|
Adminio s.r.o. |
2 |
435 600 Kč |
|
|
Regionální vydavatelství s.r.o. |
1 |
427 392 Kč |
|
|
HC Slovan Louny, z.s. |
2 |
409 300 Kč |
|
|
Přemysl Fišer |
2 |
402 902 Kč |
|
|
EP ENERGY TRADING, a.s. |
4 |
400 631 Kč |
|
|
Louda Auto a.s. |
1 |
397 479 Kč |
|
|
Ing. Karel Hrdlička |
1 |
381 150 Kč |
|
|
PestCorp s.r.o. |
3 |
362 523 Kč |
|
|
Zdeněk Klumpar |
1 |
350 867 Kč |
|
|
POPROKAN s.r.o. |
1 |
320 000 Kč |
|
|
FAPAL s.r.o. |
1 |
312 180 Kč |
|
|
Míla Přibylů |
1 |
311 908 Kč |
|
|
RDG Advisory, s.r.o. |
2 |
310 970 Kč |
|
|
Pavel Müller |
2 |
305 069 Kč |
|
|
Stanislav Alberovský |
4 |
303 105 Kč |
|
|
Intermont, Opatrný, s.r.o. |
1 |
300 574 Kč |
|
|
DentNatal s.r.o. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Comfort Smile s.r.o. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Louny |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Bonita Group Service s.r.o. |
1 |
299 906 Kč |
|
|
Plavecký klub PROSEN Louny, z.s. |
2 |
298 800 Kč |
|
|
PANOPRO s.r.o. |
1 |
298 265 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Louny v 2025 ve výši 1 580 005 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OK GARDEN s.r.o. |
1 |
12 046 855 Kč |
|
|
EKOSTAVBY Louny s.r.o. |
1 |
7 838 622 Kč |
|
|
Sunsmart Construction a.s. |
1 |
6 087 142 Kč |
|
|
RESIF s.r.o. |
1 |
5 874 841 Kč |
|
|
"ZAHRADNÍČEK, s.r.o." |
2 |
4 667 872 Kč |
|
|
Drábek Richard nar. 2002 |
1 |
3 835 700 Kč |
|
|
STREETPARK s.r.o. |
1 |
3 628 790 Kč |
|
|
David Burgr |
1 |
2 419 999 Kč |
|
|
ALGON, a.s. |
1 |
2 357 305 Kč |
|
|
Fotbalový klub SEKO LOUNY z.s. |
1 |
2 200 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Louny v 2025 ve výši 1 580 005 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,22.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Lear Group s.r.o. |
1 |
1 580 005 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Louny v 2025 ve výši 1 580 005 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 12,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AKV bus a.s. |
2 |
2 645 935 Kč |
|
|
Lukáš Tymich |
1 |
499 000 Kč |
|
|
Louda Auto a.s. |
1 |
397 479 Kč |
|
|
Martin Szakál |
2 |
177 170 Kč |
|
|
Vladimír Řeháček |
1 |
110 000 Kč |
|
|
Záchranná služba - OSP s.r.o. |
1 |
79 250 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Louny v 2025 ve výši 1 580 005 Kč
|
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
METALL QUATRO spol. s r.o. |
1 |
92 788 428 Kč |
|
|
ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. |
1 |
20 184 757 Kč |
|
|
MI Roads a.s. |
1 |
15 332 492 Kč |
|
|
B E S s.r.o. |
1 |
15 332 492 Kč |
|
|
OK GARDEN s.r.o. |
1 |
12 046 855 Kč |
|
|
RESIF s.r.o. |
3 |
11 749 681 Kč |
|
|
EKOSTAVBY Louny s.r.o. |
4 |
10 881 107 Kč |
|
|
Sunsmart Construction a.s. |
1 |
6 087 142 Kč |
|
|
Lounská stavební, spol. s r.o. |
5 |
3 972 153 Kč |
|
|
ALGON, a.s. |
3 |
3 865 717 Kč |
|
|
Amitera s.r.o. |
1 |
3 003 913 Kč |
|
|
RB STAV plus s.r.o. |
2 |
2 869 208 Kč |
|
|
Stavby Fořt s.r.o. |
5 |
2 241 626 Kč |
|
|
MP technik plus s.r.o. |
2 |
2 188 000 Kč |
|
|
HB water management structures s.r.o. |
2 |
2 013 838 Kč |
|
|
Pavepro s.r.o. |
12 |
1 856 465 Kč |
|
|
Ing. Michal Volf |
2 |
1 319 370 Kč |
|
|
JK stav - realizace staveb s.r.o. |
1 |
974 536 Kč |
|
|
Multi Unit s.r.o. |
1 |
878 387 Kč |
|
|
Ludvík Štěpánek |
2 |
871 286 Kč |
|
|
Ventia CZ s.r.o. |
4 |
776 336 Kč |
|
|
Střechy Šanda, s.r.o. |
1 |
774 691 Kč |
|
|
Jan Csonka |
2 |
752 153 Kč |
|
|
Ing. Zdeněk Havlina |
6 |
741 730 Kč |
|
|
NE2D Projekt s.r.o. |
5 |
703 010 Kč |
|
|
ateliér tečka s.r.o. |
1 |
699 380 Kč |
|
|
Lama Construction s.r.o. |
1 |
674 936 Kč |
|
|
ARCHITEKT Ondřej Tuček s.r.o. |
2 |
575 960 Kč |
|
|
PATOK a.s. |
1 |
547 094 Kč |
|
|
REKULTIVAČNÍ VÝSTAVBA Most, a.s. |
2 |
479 045 Kč |
|
|
Podlahářství Jurčák s.r.o. |
2 |
463 551 Kč |
|
|
Ing. Aleš Kulhánek |
1 |
362 879 Kč |
|
|
FAPAL s.r.o. |
1 |
312 180 Kč |
|
|
Intermont, Opatrný, s.r.o. |
1 |
300 574 Kč |
|
|
Karel Matoušek |
2 |
289 190 Kč |
|
|
Stanislav Alberovský |
3 |
242 605 Kč |
|
|
Petr Vachulka |
1 |
241 999 Kč |
|
|
Petr Zahrádka |
1 |
240 495 Kč |
|
|
GeoTec-GS, a.s. |
1 |
216 832 Kč |
|
|
CityTraffic, s.r.o. |
1 |
210 540 Kč |
|
|
Dana Lávicová |
1 |
199 000 Kč |
|
|
Projekce dopravní Filip s.r.o. |
1 |
176 660 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
1 |
169 400 Kč |
|
|
Ing. Michal Novák |
1 |
141 000 Kč |
|
|
Ing. Vít Prusík |
1 |
135 000 Kč |
|
|
Support design s.r.o. |
1 |
120 528 Kč |
|
|
Ing. Alena Burešová |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Přemysl Fišer |
1 |
106 556 Kč |
|
|
Pavel Adamec |
1 |
96 500 Kč |
|
|
Bc. Pavel Krejčík |
1 |
96 500 Kč |
|
|
elektro Elsnic s.r.o. |
1 |
93 636 Kč |
|
|
Ing. Pavel Bláha s.r.o. |
1 |
83 490 Kč |
|
|
Lukáš Kášek |
1 |
66 550 Kč |
|
|
Ing.Cyril Mikyška-ATELIER ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ |
1 |
62 920 Kč |
|
|
"ZAHRADNÍČEK, s.r.o." |
1 |
59 230 Kč |
|
|
H-PRO GEO s.r.o. |
1 |
41 140 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
1 |
30 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Louny v 2025 ve výši 1 580 005 Kč
|
Obor Zemědělství
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
"ZAHRADNÍČEK, s.r.o." |
12 |
8 983 956 Kč |
|
|
David Burgr |
17 |
3 883 978 Kč |
|
|
REKULTIVAČNÍ VÝSTAVBA Most, a.s. |
5 |
1 054 916 Kč |
|
|
Iveta Musilová |
6 |
1 029 722 Kč |
|
|
MI Roads a.s. |
1 |
601 662 Kč |
|
|
B E S s.r.o. |
1 |
601 662 Kč |
|
|
Jihočeské zahrady s.r.o. |
1 |
599 931 Kč |
|
|
L&scape s.r.o. |
1 |
481 580 Kč |
|
|
EKOSTAVBY Louny s.r.o. |
1 |
461 800 Kč |
|
|
HB water management structures s.r.o. |
1 |
119 070 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Louny v 2025 ve výši 1 580 005 Kč
|
Obor Technické služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
3 |
417 971 080 Kč |
|
|
mmcité a.s. |
1 |
604 655 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Louny v 2025 ve výši 1 580 005 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Almásy Karel, Ing. nar. 1959 |
1 |
6 648 119 Kč |
|
|
Šašková Sarah nar. 2000 |
1 |
6 648 119 Kč |
|
|
Drábek Richard nar. 2002 |
1 |
3 835 700 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
2 |
2 962 842 Kč |
|
|
K Sporting s.r.o. |
1 |
1 905 825 Kč |
|
|
PELIKÁN KROFTA KOHOUTEK advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
1 000 000 Kč |
|
|
AGROSPOL Březno spol. s r.o. |
1 |
741 251 Kč |
|
|
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. |
1 |
671 463 Kč |
|
|
HB water management structures s.r.o. |
1 |
480 813 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
448 300 Kč |
|
|
Míla Přibylů |
1 |
311 908 Kč |
|
|
RDG Advisory, s.r.o. |
2 |
310 970 Kč |
|
|
BUS.COM a.s. |
1 |
290 400 Kč |
|
|
Adminio s.r.o. |
1 |
205 700 Kč |
|
|
Petr Křivka |
3 |
142 500 Kč |
|
|
Radek Plecháč |
1 |
116 388 Kč |
|
|
Martin Veihand |
1 |
116 160 Kč |
|
|
Ing. Čestmír Spousta |
1 |
116 160 Kč |
|
|
Michal Křivánek |
1 |
90 000 Kč |
|
|
NĚMEČKOVÁ ALENA nar. 1958 |
1 |
88 137 Kč |
|
|
AB - AKCIMA, s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
FILM HUNTERS s.r.o. |
1 |
71 500 Kč |
|
|
DPU REVIT s.r.o. |
1 |
68 970 Kč |
|
|
Rolnické družstvo Dobroměřice |
1 |
57 614 Kč |
|
|
Y S S E N - spol. s r.o. |
2 |
38 880 Kč |
|
|
PRUDEL ONDŘEJ, Mgr., MPA nar. 1987 |
1 |
34 430 Kč |
|
|
MAX BUILDING s.r.o. |
1 |
12 312 Kč |
|
|
Ing. Jiří Mareška |
2 |
9 196 Kč |
|
|
PETERKA MIROSLAV, Ing. nar. 1958 |
1 |
4 607 Kč |
|
|
Henzl Petr nar. 1983 |
1 |
4 607 Kč |
|
|
Kafková Renata nar. 1979 |
1 |
4 607 Kč |
|
|
Štěpnička Martin nar. 1977 |
1 |
4 607 Kč |
|
|
Štěpničková Pavlína nar. 1979 |
1 |
4 607 Kč |
|
|
Klímová JANA nar. 1947 |
1 |
4 607 Kč |
|
|
Fišer Radek nar. 1977 |
1 |
4 607 Kč |
|
|
Vrbíková Marie nar. 1937 |
1 |
4 607 Kč |
|
|
PRŮŠOVÁ MARIE nar. 1955 |
1 |
4 607 Kč |
|
|
Nipauerová Eva nar. 1952 |
1 |
4 607 Kč |
|
|
Kohutičová Hana nar. 1979 |
1 |
4 607 Kč |
|
|
Krupáš Jaroslav nar. 1953 |
1 |
4 607 Kč |
|
|
Nipauerová Venuše nar. 1952 |
1 |
4 607 Kč |
|
|
Peterková Jitka, Ing. nar. 1958 |
1 |
4 607 Kč |
|
|
Fišerová Věra nar. 1956 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
Šrek Vlastimil, Ing. nar. 1958 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
Kadlečková Gabriela nar. 1977 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
Ferdová Dagmar nar. 1952 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
Kolomiyets Stanislav nar. 1966 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
Bartholme Věra nar. 1961 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
KUNDELOVÁ LENKA nar. 1951 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
Čáková Zlata nar. 1985 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
KOLOMIJEC NATÁLIE nar. 1973 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
KLÍMOVÁ KARLA nar. 1974 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
Rajlich Dalimil, Ing. nar. 1981 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
BLÁHOVÁ ANNA nar. 1948 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
ČERNÁ EVA nar. 1989 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
FIRSTL VLASTIMIL nar. 1956 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
FIRSTLOVÁ VENUŠE nar. 1962 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
HALLMANOVÁ ZUZANA nar. 1961 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
Heřtová Radka nar. 1996 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
Jirkovská Hana nar. 1983 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
Matoušková Vlasta nar. 1952 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
Mayer Miroslav nar. 1966 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
Trefná Jana, Ing. nar. 1979 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
MALEČEK JAN nar. 1988 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
CIMRMAN JOSEF nar. 1952 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
NEUMANN RUDOLF nar. 1974 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
Rédli Tichomír, Ing. nar. 1960 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
Rédliová Mária nar. 1962 |
1 |
2 446 Kč |
|
|
ENERGOARCH s.r.o. |
1 |
1 938 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Louny v 2025 ve výši 1 580 005 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 1,30 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KZ system s.r.o. |
1 |
5 138 975 Kč |
|
|
Fotbalový klub SEKO LOUNY z.s. |
3 |
2 563 000 Kč |
|
|
Atletický sportovní klub ELNA Počerady |
3 |
1 956 705 Kč |
|
|
SERVIS HAMAS s.r.o. |
1 |
1 200 000 Kč |
|
|
VLČEK JAKUB, Ing. nar. 1993 |
1 |
762 905 Kč |
|
|
VAŠE ZUBNÍ CENTRUM s.r.o. |
1 |
600 000 Kč |
|
|
TJ Lokomotiva Louny, spolek |
3 |
540 900 Kč |
|
|
Basket Academy Louny, z.s. |
2 |
486 800 Kč |
|
|
HC Slovan Louny, z.s. |
2 |
409 300 Kč |
|
|
DentNatal s.r.o. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Comfort Smile s.r.o. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Plavecký klub PROSEN Louny, z.s. |
2 |
298 800 Kč |
|
|
Společnost českých střelců Louny |
3 |
278 000 Kč |
|
|
Veslařský klub Ohře Louny |
2 |
273 400 Kč |
|
|
Tenisový klub Louny, z.s. |
2 |
264 000 Kč |
|
|
Destinační agentura Dolní Poohří, o.p.s. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Karatedó Steklý, pobočný spolek Louny |
2 |
229 100 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Louny |
2 |
226 100 Kč |
|
|
JUNIORSKÝ FITNESS KLUB, z.s. |
3 |
196 600 Kč |
|
|
Fénix Louny z.s. |
2 |
180 000 Kč |
|
|
Shotokan karate club Louny z.s. |
2 |
161 300 Kč |
|
|
Jezdecký klub BON EQUI Club Louny z.s. |
3 |
160 700 Kč |
|
|
Centrum služeb pro zdravotně postižené Louny o.p.s. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Taneční klub Luna, z.s. |
1 |
146 600 Kč |
|
|
Atletický klub Louny, z.s. |
2 |
144 900 Kč |
|
|
Spolek loutkářů v Lounech |
1 |
143 450 Kč |
|
|
Sportovní centrum Luna, spolek |
2 |
142 800 Kč |
|
|
Miroslav Rejha |
1 |
100 000 Kč |
|
|
HD ZLOUNI, z. s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Muzeum československého opevnění z let 1936-1938 "Na Kočičáku", z.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Pomoc bližnímu, z.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
BANNER s. r. o. |
1 |
88 559 Kč |
|
|
Kvítek Louny, z.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Hořec z. s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Sportovní klub policie UNITOP Louny, z.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Clinic Louny, a.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Zbraně na objednávku s.r.o. |
1 |
74 115 Kč |
|
|
Jiří Ekrt |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Vydavatelství Svobodný hlas, spol. s r.o. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Spolek Lunovrat |
1 |
70 000 Kč |
|
|
BeFit Louny z. s. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky, zapsaný spolek |
1 |
65 000 Kč |
|
|
GRANTEX management s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Klub V-pohybu Louny, z.s. |
1 |
58 000 Kč |
|
|
Sociální centrum pro rodinu, z.ú. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Vavřinec, z. s. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
HOSPIC v MOSTĚ, o.p.s. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
BORL TOMÁŠ nar. 1996 |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Svaz tělesně postižených v České republice z. s. okresní organizace Louny |
1 |
50 000 Kč |
|
|
EKOSTAVBY Louny s.r.o. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Pěvecký sbor HARMONIE, z.s. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Hospic sv. Štěpána, z.s. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Dance Competitions.cz, z.s. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Klára Mašek |
1 |
50 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Louny v 2025 ve výši 1 580 005 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,97
|
|
Počet bodů 5,97 znamená pro Město Louny celkově
872. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0261 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0037 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1685 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0299 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0416 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0168 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1642 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2216 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,672
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,72
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
5,974 |
|