Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0345 odpovídá 3,45 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 49 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0769 odpovídá 7,69 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0110 odpovídá 1,10 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 4 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0063 odpovídá 0,63 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
110 000 000 Kč |
|
|
VOBAS s.r.o. |
9 |
51 529 590 Kč |
|
|
fa HAKIM s.r.o. |
1 |
45 534 868 Kč |
|
|
Formet, s.r.o. |
4 |
29 340 494 Kč |
|
|
RN STŘECHY s.r.o. |
7 |
28 061 575 Kč |
|
|
INTENS Corporation s.r.o. |
1 |
14 985 850 Kč |
|
|
Correct BC, s.r.o. |
15 |
14 790 334 Kč |
|
|
Pavepro s.r.o. |
15 |
14 790 334 Kč |
|
|
JMV tech s.r.o. |
11 |
12 284 294 Kč |
|
|
PRAGOTRADE spol. s r.o. |
10 |
11 080 166 Kč |
|
|
NENADAL s.r.o. |
11 |
10 012 914 Kč |
|
|
Petr Arpáš s.r.o. |
40 |
7 432 409 Kč |
|
|
INSTAS Melíšek s.r.o. |
5 |
5 709 895 Kč |
|
|
Ing. arch. Jan Heller |
6 |
5 704 775 Kč |
|
|
Milan Vaniš |
4 |
5 315 859 Kč |
|
|
ELEKTRO-LUMEN, s. r. o. |
1 |
5 074 566 Kč |
|
|
REMOV Sport, s.r.o. |
1 |
4 839 566 Kč |
|
|
ISONOE INVEST , a.s. |
3 |
4 622 618 Kč |
|
|
Ateliér KROK s.r.o. |
5 |
4 518 140 Kč |
|
|
Projektová kancelář VANER s.r.o. |
6 |
4 417 093 Kč |
|
|
MESSA Invest s.r.o. |
3 |
4 339 799 Kč |
|
|
Pohádkový les Bílina z.s. |
5 |
4 329 680 Kč |
|
|
VHS technology a.s. |
4 |
4 054 543 Kč |
|
|
Ing.arch. Petr Brožek |
4 |
3 880 095 Kč |
|
|
XXM projekt s.r.o. |
5 |
3 682 657 Kč |
|
|
NATURTEP spol. s r.o. |
5 |
3 514 030 Kč |
|
|
MEGAWATT s.r.o. |
7 |
3 455 308 Kč |
|
|
Martin Köhler s.r.o. |
2 |
3 280 430 Kč |
|
|
KAPP BAU s.r.o. |
4 |
3 028 652 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
4 |
2 958 430 Kč |
|
|
RASEVO s.r.o. |
2 |
2 754 455 Kč |
|
|
Sarnaroof s.r.o. |
2 |
2 649 320 Kč |
|
|
DS Realitní VI s.r.o. |
3 |
2 627 548 Kč |
|
|
ProSeneo s.r.o. |
3 |
2 627 548 Kč |
|
|
ateliér tečka s.r.o. |
3 |
2 531 254 Kč |
|
|
Gatum Group s.r.o. |
5 |
2 494 228 Kč |
|
|
DHI a.s. |
4 |
2 388 329 Kč |
|
|
BAUMATERM stavební s.r.o. |
1 |
2 331 154 Kč |
|
|
Draci Bílina, z.s. |
2 |
2 285 000 Kč |
|
|
FAPAL s.r.o. |
3 |
2 261 908 Kč |
|
|
Fotbalový klub Bílina z.s. |
3 |
2 080 000 Kč |
|
|
Relem s.r.o. |
2 |
1 940 048 Kč |
|
|
Anidef, z. s. |
2 |
1 940 048 Kč |
|
|
STATUM s.r.o. |
2 |
1 940 048 Kč |
|
|
DERSTAV CZ s.r.o. |
4 |
1 866 092 Kč |
|
|
IN SPACE s.r.o. |
2 |
1 824 262 Kč |
|
|
KAMONT GROUP s.r.o. |
3 |
1 822 743 Kč |
|
|
Antonín Fuhrmann |
11 |
1 709 162 Kč |
|
|
VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. |
2 |
1 689 550 Kč |
|
|
PS projekty spol. s r.o. |
3 |
1 564 618 Kč |
|
|
STRIX Chomutov, a.s. |
1 |
1 557 333 Kč |
|
|
RONICA, s.r.o. |
3 |
1 503 150 Kč |
|
|
INELSEV Servis s.r.o. |
2 |
1 488 921 Kč |
|
|
ABRATHERM s.r.o. |
1 |
1 389 128 Kč |
|
|
Ing. Kohlová Jana |
1 |
1 357 620 Kč |
|
|
Mystic constructions spol. s r.o. |
2 |
1 356 403 Kč |
|
|
IPSEN, s. r. o. |
3 |
1 352 179 Kč |
|
|
Software602 a.s. |
1 |
1 263 167 Kč |
|
|
TextilEco a.s. |
3 |
1 251 277 Kč |
|
|
Atletický klub Bílina |
2 |
1 235 000 Kč |
|
|
MEVA-TEC s.r.o. |
2 |
1 228 951 Kč |
|
|
Clean&Play s.r.o. |
2 |
1 203 493 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
1 187 200 Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
2 |
1 091 796 Kč |
|
|
ELMOSEIN.cz s.r.o. |
2 |
1 089 230 Kč |
|
|
A&Š ZEMNÍ PRÁCE s.r.o. |
2 |
1 086 635 Kč |
|
|
Intellmaps s.r.o. |
2 |
1 070 696 Kč |
|
|
Arkadie, o.p.s. |
2 |
1 070 024 Kč |
|
|
KONTROL s.r.o. |
2 |
1 062 194 Kč |
|
|
R&M solutions s.r.o. |
2 |
1 060 774 Kč |
|
|
Kateřina Kurešová |
2 |
1 043 592 Kč |
|
|
RICOH Czech Republic s.r.o. |
2 |
1 035 364 Kč |
|
|
ARTENDR s.r.o. |
2 |
1 035 364 Kč |
|
|
Aa Group s.r.o. |
15 |
1 003 214 Kč |
|
|
Divadlo RB s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Worldline Czech Republic s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Tritius Solutions a.s. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Bílina |
1 |
970 024 Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Dana Lávicová |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Bigg Boss s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Ing.arch. Bořek Peška |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Psí škola Bílina, z. s. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Jan Pospíšil, 1975 |
1 |
970 024 Kč |
|
|
CityTraffic, s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
BAU-projekt spol. s r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
SIAL architekti a inženýři spol. s r.o. Liberec |
1 |
970 024 Kč |
|
|
SORTING Solutions s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Protheus production s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Petr Barták |
1 |
970 024 Kč |
|
|
CONSILIUM ai, s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
SYSTEMPARTNERS copying & printing solution s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Masák & Partner, s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Garnets Consulting a.s. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
22119751 |
1 |
970 024 Kč |
|
|
SFR Motor s.r.o. |
1 |
907 799 Kč |
|
|
Jiří Rákosník |
1 |
907 500 Kč |
|
|
ZIMERSTAV s.r.o. |
3 |
787 168 Kč |
|
|
Stanislav Tejček |
4 |
774 782 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bílina v 2025 ve výši 970 024 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Pavepro s.r.o. |
14 |
|
|
Correct BC, s.r.o. |
14 |
|
|
NENADAL s.r.o. |
4 |
|
|
Ing.arch. Petr Brožek |
4 |
|
|
Projektová kancelář VANER s.r.o. |
4 |
|
|
Ing. arch. Jan Heller |
4 |
|
|
XXM projekt s.r.o. |
3 |
|
|
KAPP BAU s.r.o. |
3 |
|
|
MEGAWATT s.r.o. |
3 |
|
|
ateliér tečka s.r.o. |
2 |
|
|
Relem s.r.o. |
2 |
|
|
Anidef, z. s. |
2 |
|
|
FAPAL s.r.o. |
2 |
|
|
Gatum Group s.r.o. |
2 |
|
|
ISONOE INVEST , a.s. |
2 |
|
|
DS Realitní VI s.r.o. |
2 |
|
|
ProSeneo s.r.o. |
2 |
|
|
DHI a.s. |
2 |
|
|
STATUM s.r.o. |
2 |
|
|
Divadlo RB s.r.o. |
1 |
|
|
Intellmaps s.r.o. |
1 |
|
|
Clean&Play s.r.o. |
1 |
|
|
Kateřina Kurešová |
1 |
|
|
INELSEV Servis s.r.o. |
1 |
|
|
Milan Vaniš |
1 |
|
|
RONICA, s.r.o. |
1 |
|
|
Worldline Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
IN SPACE s.r.o. |
1 |
|
|
Tritius Solutions a.s. |
1 |
|
|
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Bílina |
1 |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
1 |
|
|
R&M solutions s.r.o. |
1 |
|
|
KONTROL s.r.o. |
1 |
|
|
KAMONT GROUP s.r.o. |
1 |
|
|
Dana Lávicová |
1 |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
|
|
Bigg Boss s.r.o. |
1 |
|
|
Ing.arch. Bořek Peška |
1 |
|
|
PS projekty spol. s r.o. |
1 |
|
|
RICOH Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
Formet, s.r.o. |
1 |
|
|
Psí škola Bílina, z. s. |
1 |
|
|
Jan Pospíšil, 1975 |
1 |
|
|
CityTraffic, s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Arpáš s.r.o. |
1 |
|
|
BAU-projekt spol. s r.o. |
1 |
|
|
SIAL architekti a inženýři spol. s r.o. Liberec |
1 |
|
|
SORTING Solutions s.r.o. |
1 |
|
|
Protheus production s.r.o. |
1 |
|
|
Petr Barták |
1 |
|
|
VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. |
1 |
|
|
Pohádkový les Bílina z.s. |
1 |
|
|
CONSILIUM ai, s.r.o. |
1 |
|
|
SYSTEMPARTNERS copying & printing solution s.r.o. |
1 |
|
|
Sarnaroof s.r.o. |
1 |
|
|
Arkadie, o.p.s. |
1 |
|
|
Masák & Partner, s.r.o. |
1 |
|
|
Garnets Consulting a.s. |
1 |
|
|
TextilEco a.s. |
1 |
|
|
22119751 |
1 |
|
|
ARTENDR s.r.o. |
1 |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bílina v 2025 ve výši 970 024 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
TextilEco a.s. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
SFR Motor s.r.o. |
1 |
907 799 Kč |
|
|
AUTODÍLY RYCHLOSERVIS BÍLINA s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
AUTOPLUS II, s.r.o. |
1 |
22 431 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bílina v 2025 ve výši 970 024 Kč
|
Obor Voda a potraviny
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Bigg Boss s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Protheus production s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bílina v 2025 ve výši 970 024 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 13,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
INTENS Corporation s.r.o. |
1 |
14 985 850 Kč |
|
|
Pohádkový les Bílina z.s. |
1 |
1 235 531 Kč |
|
|
Petr Barták |
1 |
970 024 Kč |
|
|
DHI a.s. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
571 465 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
552 972 Kč |
|
|
Art Lighting Production, s.r.o. |
1 |
239 943 Kč |
|
|
Agdata s.r.o. |
1 |
176 176 Kč |
|
|
Jan Volhejn |
2 |
171 000 Kč |
|
|
Scenario s.r.o. |
1 |
162 588 Kč |
|
|
Enerfis s.r.o. |
1 |
116 600 Kč |
|
|
Pavel Choutka |
1 |
88 330 Kč |
|
|
Agentura AZmusic s.r.o. |
1 |
85 000 Kč |
|
|
Petr Plachý |
1 |
72 081 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bílina v 2025 ve výši 970 024 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 73, tj. 25,90 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VOBAS s.r.o. |
3 |
50 073 202 Kč |
|
|
Formet, s.r.o. |
4 |
29 340 494 Kč |
|
|
Correct BC, s.r.o. |
15 |
14 790 334 Kč |
|
|
Pavepro s.r.o. |
15 |
14 790 334 Kč |
|
|
RN STŘECHY s.r.o. |
6 |
13 645 297 Kč |
|
|
JMV tech s.r.o. |
10 |
12 284 179 Kč |
|
|
PRAGOTRADE spol. s r.o. |
9 |
10 989 194 Kč |
|
|
NENADAL s.r.o. |
11 |
10 012 914 Kč |
|
|
Petr Arpáš s.r.o. |
31 |
5 860 523 Kč |
|
|
INSTAS Melíšek s.r.o. |
5 |
5 709 895 Kč |
|
|
ELEKTRO-LUMEN, s. r. o. |
1 |
5 074 566 Kč |
|
|
REMOV Sport, s.r.o. |
1 |
4 839 566 Kč |
|
|
Ateliér KROK s.r.o. |
5 |
4 518 140 Kč |
|
|
Projektová kancelář VANER s.r.o. |
6 |
4 417 093 Kč |
|
|
Milan Vaniš |
3 |
4 345 836 Kč |
|
|
MESSA Invest s.r.o. |
3 |
4 339 799 Kč |
|
|
VHS technology a.s. |
4 |
4 054 543 Kč |
|
|
Ing. arch. Jan Heller |
4 |
3 764 728 Kč |
|
|
NATURTEP spol. s r.o. |
5 |
3 514 030 Kč |
|
|
KAPP BAU s.r.o. |
4 |
3 028 652 Kč |
|
|
Ing.arch. Petr Brožek |
3 |
2 910 072 Kč |
|
|
RASEVO s.r.o. |
2 |
2 754 455 Kč |
|
|
ISONOE INVEST , a.s. |
1 |
2 682 570 Kč |
|
|
Sarnaroof s.r.o. |
2 |
2 649 320 Kč |
|
|
XXM projekt s.r.o. |
3 |
2 597 078 Kč |
|
|
BAUMATERM stavební s.r.o. |
1 |
2 331 154 Kč |
|
|
Relem s.r.o. |
2 |
1 940 048 Kč |
|
|
STATUM s.r.o. |
2 |
1 940 048 Kč |
|
|
DERSTAV CZ s.r.o. |
4 |
1 866 092 Kč |
|
|
IN SPACE s.r.o. |
2 |
1 824 262 Kč |
|
|
KAMONT GROUP s.r.o. |
3 |
1 822 743 Kč |
|
|
VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. |
2 |
1 689 550 Kč |
|
|
PS projekty spol. s r.o. |
3 |
1 564 618 Kč |
|
|
STRIX Chomutov, a.s. |
1 |
1 557 333 Kč |
|
|
INELSEV Servis s.r.o. |
2 |
1 488 921 Kč |
|
|
DHI a.s. |
3 |
1 418 305 Kč |
|
|
ABRATHERM s.r.o. |
1 |
1 389 128 Kč |
|
|
Ing. Kohlová Jana |
1 |
1 357 620 Kč |
|
|
Mystic constructions spol. s r.o. |
2 |
1 356 403 Kč |
|
|
FAPAL s.r.o. |
2 |
1 291 884 Kč |
|
|
MEVA-TEC s.r.o. |
2 |
1 228 951 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
1 187 200 Kč |
|
|
PKV BUILD s.r.o. |
2 |
1 091 796 Kč |
|
|
ELMOSEIN.cz s.r.o. |
2 |
1 089 230 Kč |
|
|
A&Š ZEMNÍ PRÁCE s.r.o. |
2 |
1 086 635 Kč |
|
|
KONTROL s.r.o. |
2 |
1 062 194 Kč |
|
|
ARTENDR s.r.o. |
2 |
1 035 364 Kč |
|
|
Dana Lávicová |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Ing.arch. Bořek Peška |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Jan Pospíšil, 1975 |
1 |
970 024 Kč |
|
|
CityTraffic, s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
BAU-projekt spol. s r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
SIAL architekti a inženýři spol. s r.o. Liberec |
1 |
970 024 Kč |
|
|
CONSILIUM ai, s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Masák & Partner, s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Garnets Consulting a.s. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
22119751 |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Jiří Rákosník |
1 |
907 500 Kč |
|
|
ZIMERSTAV s.r.o. |
3 |
787 168 Kč |
|
|
K + P stavební výroba s.r.o. |
1 |
638 647 Kč |
|
|
OKNA LANGER s.r.o. |
1 |
624 064 Kč |
|
|
ateliér tečka s.r.o. |
1 |
591 206 Kč |
|
|
MAPODOS s.r.o. |
2 |
545 105 Kč |
|
|
TO SYSTEM s.r.o. |
1 |
508 200 Kč |
|
|
Land05 s. r. o. |
1 |
398 090 Kč |
|
|
MEGAWATT s.r.o. |
3 |
387 326 Kč |
|
|
4soft, s.r.o. |
2 |
357 781 Kč |
|
|
Projekce dopravní Filip s.r.o. |
2 |
354 530 Kč |
|
|
Ing.arch. Pavla Augustová |
1 |
338 800 Kč |
|
|
NE2D Projekt s.r.o. |
1 |
320 650 Kč |
|
|
DEKPROJEKT s.r.o. |
3 |
317 020 Kč |
|
|
VDZ FÉNIX s.r.o. |
3 |
316 699 Kč |
|
|
JPR Realizace s.r.o. |
1 |
300 080 Kč |
|
|
Atelier T - plan, s.r.o. |
1 |
286 770 Kč |
|
|
Gatum Group s.r.o. |
1 |
277 090 Kč |
|
|
AS PROJECT s.r.o. |
1 |
250 470 Kč |
|
|
Clean&Play s.r.o. |
1 |
233 470 Kč |
|
|
DESIGN 4AVI, s.r.o. |
1 |
223 850 Kč |
|
|
BANYA art s.r.o. |
1 |
219 190 Kč |
|
|
Studio COSMO s.r.o. |
1 |
203 280 Kč |
|
|
SESTERA s. r. o. |
1 |
198 000 Kč |
|
|
MAT Domoušice s.r.o. |
2 |
178 584 Kč |
|
|
H.P.M. Servis s.r.o. |
1 |
178 064 Kč |
|
|
LESORS s.r.o. |
1 |
170 973 Kč |
|
|
Jakub Kladiva |
1 |
169 279 Kč |
|
|
Ing. Kateřina Chrdlová |
1 |
163 350 Kč |
|
|
Cradlex Invest s.r.o. |
2 |
147 890 Kč |
|
|
Tomáš Behina |
2 |
140 360 Kč |
|
|
A2-PORT s.r.o. |
1 |
139 150 Kč |
|
|
PODLAHY PP s.r.o. |
1 |
128 839 Kč |
|
|
PRUEBA s.r.o. |
1 |
122 976 Kč |
|
|
TERRESTA a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
APIDA s.r.o. |
2 |
120 566 Kč |
|
|
AMIL Company a.s. |
1 |
118 572 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
1 |
117 156 Kč |
|
|
Gajdoš Roman, Ing. |
1 |
114 043 Kč |
|
|
Tomáš Trägner |
1 |
105 560 Kč |
|
|
Intellmaps s.r.o. |
1 |
100 672 Kč |
|
|
Ing. Marie Krejčí |
1 |
96 800 Kč |
|
|
IPSEN, s. r. o. |
1 |
94 051 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bílina v 2025 ve výši 970 024 Kč
|
Obor Zemědělství
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 25,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SORTING Solutions s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
VOBAS s.r.o. |
2 |
499 680 Kč |
|
|
Zahradnictví Dvořák a syn s.r.o. |
1 |
87 681 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bílina v 2025 ve výši 970 024 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DS Realitní VI s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
ProSeneo s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
VOBAS s.r.o. |
2 |
319 440 Kč |
|
|
RedHead Music s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
mithea s.r.o. |
1 |
127 050 Kč |
|
|
DIVADLO UNGELT s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Agentura HARLEKÝN s.r.o. |
1 |
94 380 Kč |
|
|
Divadelní společnost Praha s.r.o. |
1 |
93 984 Kč |
|
|
Agentura Petřinová s.r.o. |
1 |
67 760 Kč |
|
|
Josef Havlíček |
1 |
60 000 Kč |
|
|
PLMJ Band, z.s. |
1 |
56 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bílina v 2025 ve výši 970 024 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 6,25 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
110 000 000 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
4 |
2 958 430 Kč |
|
|
Software602 a.s. |
1 |
1 263 167 Kč |
|
|
Worldline Czech Republic s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Karel Macháček |
1 |
710 028 Kč |
|
|
GALTOP s.r.o. |
1 |
337 000 Kč |
|
|
CHPP s.r.o. |
1 |
280 720 Kč |
|
|
Gatum Group s.r.o. |
2 |
277 090 Kč |
|
|
Good Care Consulting, s. r. o. |
2 |
219 150 Kč |
|
|
Equica, a.s. |
1 |
116 160 Kč |
|
|
Di Como s.r.o. |
1 |
84 083 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bílina v 2025 ve výši 970 024 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 29,03 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Martin Köhler s.r.o. |
2 |
3 280 430 Kč |
|
|
Pohádkový les Bílina z.s. |
1 |
1 714 635 Kč |
|
|
DS Realitní VI s.r.o. |
2 |
1 657 524 Kč |
|
|
ProSeneo s.r.o. |
2 |
1 657 524 Kč |
|
|
XXM projekt s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Milan Vaniš |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Bílina |
1 |
970 024 Kč |
|
|
R&M solutions s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Psí škola Bílina, z. s. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
SYSTEMPARTNERS copying & printing solution s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Arkadie, o.p.s. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
RONICA, s.r.o. |
1 |
472 626 Kč |
|
|
Jan Kůs, 1956, Jana Kůsová 1956 |
1 |
390 891 Kč |
|
|
PORTOS, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
314 600 Kč |
|
|
Ing. Petr Mattauch, 1955, Alena Mattauchová, 1957 |
1 |
274 428 Kč |
|
|
Di Como s.r.o. |
3 |
204 990 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
2 |
188 808 Kč |
|
|
Stanislav Appelt, 1956 |
1 |
173 992 Kč |
|
|
Jiří Hála, 1985 |
1 |
167 881 Kč |
|
|
Tomáš Trägner |
1 |
82 351 Kč |
|
|
Jiří Šebor |
1 |
79 884 Kč |
|
|
Radek Hrubý, 1987, Martina Hrubá, 1982 |
1 |
75 002 Kč |
|
|
Jitka Krátká, 1977 |
1 |
73 780 Kč |
|
|
Mgr. Dagmar Axamitová, 1962, Karel Dubský 1950 |
1 |
61 677 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
27 467 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bílina v 2025 ve výši 970 024 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 21,74 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MEGAWATT s.r.o. |
2 |
1 940 048 Kč |
|
|
RONICA, s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
RICOH Czech Republic s.r.o. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
TOPSERVIS Novák s.r.o. |
3 |
510 500 Kč |
|
|
ESOX ETC s.r.o. |
6 |
446 405 Kč |
|
|
STOCK čistící služby s.r.o. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Agentura Petřinová s.r.o. |
2 |
193 600 Kč |
|
|
Michaela Schwarzová |
2 |
140 700 Kč |
|
|
Stanislav Tejček |
1 |
121 000 Kč |
|
|
XXM projekt s.r.o. |
1 |
115 555 Kč |
|
|
NAM system, a.s. |
1 |
106 795 Kč |
|
|
TECHTEX s.r.o. |
1 |
97 013 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bílina v 2025 ve výši 970 024 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 2,63 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Draci Bílina, z.s. |
2 |
2 285 000 Kč |
|
|
Fotbalový klub Bílina z.s. |
3 |
2 080 000 Kč |
|
|
Atletický klub Bílina |
2 |
1 235 000 Kč |
|
|
Pohádkový les Bílina z.s. |
1 |
970 024 Kč |
|
|
LAWEN TENIS KLUB Bílina, z.s. |
1 |
465 000 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
3 |
390 000 Kč |
|
|
SK Bílina z.s. |
1 |
350 000 Kč |
|
|
Sportovní klub KRASO Bílina z.s. |
1 |
340 000 Kč |
|
|
Michaela Schwarzová |
2 |
300 618 Kč |
|
|
Josef Stodola |
1 |
287 385 Kč |
|
|
PRO - AKTIV Bílina z.s. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
SHOTOKAN KARATE-DO MASOPUST BÍLINA, z.s. |
1 |
270 000 Kč |
|
|
STAVEBNINY ALFA a.s. |
1 |
223 304 Kč |
|
|
IPSEN, s. r. o. |
1 |
200 200 Kč |
|
|
Sportovní kuželkářský klub Bílina, z.s. |
1 |
190 000 Kč |
|
|
Adminio s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Most k naději, z.s. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Ing. Petr Mattauch |
1 |
143 952 Kč |
|
|
Jan Kůs - LISEC |
1 |
143 735 Kč |
|
|
Speciální stavby Most spol. s r.o. |
1 |
114 527 Kč |
|
|
Arkadie, o.p.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
MUDr. Martina Feninová |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Physiocare MV s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Bílina |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Klub rybolovné techniky Bílina z.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
SK FAVORIT Bílina z.s. |
1 |
75 000 Kč |
|
|
"SanDoMon Bílina" z.s. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
HOSPIC v MOSTĚ, o.p.s. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Zdeněk Seifert, 1956 |
1 |
52 119 Kč |
|
|
MUDr. Yaser Karnoub |
1 |
50 893 Kč |
|
|
2 Dent s.r.o. |
1 |
50 400 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bílina v 2025 ve výši 970 024 Kč
|
Obor Zvířata (služební psi, koně)
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Anidef, z. s. |
2 |
1 940 048 Kč |
|
|
Lumír Štěpán |
2 |
232 320 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bílina v 2025 ve výši 970 024 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 3,54
|
|
Počet bodů 3,54 znamená pro Město Bílina celkově
244. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0345 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0628 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0167 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0110 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0063 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0769 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1459 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,354
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
3,54
|
|
Výsledný K-Index
|
3,541 |
|