Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0466 odpovídá 4,66 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 2 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0012 odpovídá 0,12 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 405 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,25.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,2516 odpovídá 25,16 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0186 odpovídá 1,86 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0006 odpovídá 0,06 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 24 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0149 odpovídá 1,49 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
4 |
705 133 647 Kč |
|
|
FOTBAL HK 1905 s.r.o. |
3 |
102 419 336 Kč |
|
|
Mountfield HK, a.s. |
9 |
80 008 652 Kč |
|
|
Destinační společnost Hradecko, z. s. |
7 |
71 896 710 Kč |
|
|
Královéhradecká provozní, a.s. |
85 |
61 436 942 Kč |
|
|
Oblastní charita Hradec Králové |
17 |
59 103 521 Kč |
|
|
VALC, s.r.o. |
1 |
57 439 121 Kč |
|
|
SK Tenis Hradec Králové z.s. |
4 |
47 237 772 Kč |
|
|
TJ Slavia Hradec Králové, z.s. |
13 |
46 617 380 Kč |
|
|
Coop development Hradec Králové s.r.o. |
1 |
46 500 000 Kč |
|
|
M - SILNICE a.s. |
6 |
29 125 382 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
10 |
22 568 436 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové |
18 |
18 954 966 Kč |
|
|
AWT Rekultivace a.s. |
2 |
18 830 301 Kč |
|
|
STAVER Luže s.r.o. |
3 |
17 064 927 Kč |
|
|
Gardenline s.r.o. |
2 |
15 970 547 Kč |
|
|
Novit s.r.o. |
4 |
15 461 380 Kč |
|
|
Uklidator.cz, s.r.o. |
3 |
15 232 760 Kč |
|
|
Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s. |
8 |
14 672 774 Kč |
|
|
H + H TECHNIKA, spol. s r.o. |
1 |
13 598 106 Kč |
|
|
HKclean s.r.o. |
2 |
13 222 285 Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
2 |
12 715 613 Kč |
|
|
NOHO Pumau s.r.o. |
4 |
12 021 747 Kč |
|
|
FILDMAN PROJEKT s.r.o. |
1 |
11 470 800 Kč |
|
|
Život Hradec Králové, o. p. s. |
3 |
10 841 600 Kč |
|
|
KVĚTA JIRÁNKOVÁ, 1939 |
2 |
10 406 000 Kč |
|
|
MSC Services s.r.o. |
1 |
10 164 000 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
15 |
9 861 726 Kč |
|
|
ČFS ALFA INVEST s.r.o. |
5 |
9 575 877 Kč |
|
|
GRADIOR TECH a.s. |
1 |
9 550 606 Kč |
|
|
Kaufland Česká republika v.o.s. |
4 |
9 355 359 Kč |
|
|
NOMIA, z.ú. |
11 |
8 846 172 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
5 |
8 517 236 Kč |
|
|
OKNA LANGER s.r.o. |
1 |
7 809 038 Kč |
|
|
STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o. |
1 |
7 809 038 Kč |
|
|
Královští sokoli Hradec Králové - basketbal z. s. |
4 |
7 059 288 Kč |
|
|
Věra Kosinová |
4 |
6 951 450 Kč |
|
|
Komunální technika, s.r.o. |
2 |
6 850 294 Kč |
|
|
Lubomír Mlček - ASTONA |
11 |
6 570 241 Kč |
|
|
ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. |
1 |
6 530 370 Kč |
|
|
Hradecké služby a.s. |
5 |
6 314 367 Kč |
|
|
V.P.N., spol. s r. o. |
4 |
6 243 863 Kč |
|
|
STYLBAU, s.r.o. |
2 |
5 613 486 Kč |
|
|
JAROMÍR SVATOŇ, 1960 |
2 |
5 432 900 Kč |
|
|
MILAN SVATOŇ, 1954 |
2 |
5 432 900 Kč |
|
|
CorCo Systems a.s. |
3 |
5 374 891 Kč |
|
|
zachovejte (ú)klid s.r.o. |
3 |
5 317 137 Kč |
|
|
Worldline Czech Republic s.r.o. |
3 |
5 133 647 Kč |
|
|
Florbal Hradec Králové, z.s. |
2 |
5 130 400 Kč |
|
|
Centrum pro integraci osob se zdravotním postižením Královehradeckého kraje, o.p.s. |
5 |
5 052 960 Kč |
|
|
Sterplan a.s. |
4 |
4 987 620 Kč |
|
|
Kovostal, s.r.o. |
1 |
4 847 637 Kč |
|
|
Ameba Production spol. s r.o. |
1 |
4 840 000 Kč |
|
|
Obecný zájem, z.ú. |
4 |
4 761 350 Kč |
|
|
AFRY CZ s.r.o. |
3 |
4 741 990 Kč |
|
|
Energy Benefit Centre a.s. |
1 |
4 688 750 Kč |
|
|
FC Hradec Králové ženy z.s. |
3 |
4 662 406 Kč |
|
|
Diecézní katolická charita Hradec Králové |
4 |
4 464 291 Kč |
|
|
Pracoviště pečovatelské péče, o.p.s. |
3 |
4 416 500 Kč |
|
|
Domov Arreta o.p.s. |
2 |
4 313 650 Kč |
|
|
S T A K O společnost s ručením omezeným |
6 |
4 140 962 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
11 |
4 094 913 Kč |
|
|
Asalto, o.p.s. |
9 |
3 884 781 Kč |
|
|
Tomáš Vymetálek Architects s.r.o. |
3 |
3 824 839 Kč |
|
|
Tomáš Krtička |
2 |
3 778 000 Kč |
|
|
PARK 360 s.r.o. |
3 |
3 752 431 Kč |
|
|
dynamic club s.r.o. |
2 |
3 725 266 Kč |
|
|
kontrapunkt, z. ú. |
9 |
3 687 451 Kč |
|
|
Fotbalový club Slavia Hradec Králové z.s. |
2 |
3 654 200 Kč |
|
|
PAVEL LUDVÍK, 1975 |
2 |
3 422 431 Kč |
|
|
Královéhradecká realitní, a.s. |
2 |
3 422 431 Kč |
|
|
Miloslav Tlučhoř |
2 |
3 409 742 Kč |
|
|
JAVARA a.s. |
1 |
3 320 130 Kč |
|
|
Nadace Karel Komárek Family Foundation |
2 |
3 211 216 Kč |
|
|
Janda Zdeněk, spol. s r.o. |
3 |
3 019 256 Kč |
|
|
Salinger, z.s. |
5 |
2 980 230 Kč |
|
|
ZIP o.p.s. |
6 |
2 935 349 Kč |
|
|
LOXIA Architectes Ingenierie s.r.o. |
2 |
2 909 116 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
6 |
2 803 098 Kč |
|
|
EKO Broumovsko s.r.o. |
2 |
2 788 768 Kč |
|
|
Doc. Ing.arch. KOTAS PATRIK |
3 |
2 767 023 Kč |
|
|
RPA Dotace, s.r.o. |
4 |
2 734 600 Kč |
|
|
TENIS - CENTRUM DTJ HK, z.s. |
2 |
2 704 350 Kč |
|
|
JOGOO HK s.r.o. |
3 |
2 689 410 Kč |
|
|
InQool, a.s. |
1 |
2 686 200 Kč |
|
|
FortArt, z.s. |
3 |
2 679 216 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. |
3 |
2 649 900 Kč |
|
|
Hřiště MATY, s.r.o. |
5 |
2 642 698 Kč |
|
|
Aufori, o.p.s. |
5 |
2 640 496 Kč |
|
|
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. |
2 |
2 605 051 Kč |
|
|
ZG Lighting Czech Republic s.r.o. |
1 |
2 577 708 Kč |
|
|
Sitour Česká republika s.r.o. |
2 |
2 571 250 Kč |
|
|
Milan Langer Art Division Team, z.s. |
3 |
2 532 806 Kč |
|
|
CityTraffic, s.r.o. |
3 |
2 516 800 Kč |
|
|
NEOOPS, s.r.o. |
3 |
2 421 210 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Dohnal & Bernard, s.r.o. |
3 |
2 420 000 Kč |
|
|
DLNK s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
AMECO s.r.o. |
2 |
2 341 424 Kč |
|
|
Městské trhy, z.s. |
2 |
2 316 216 Kč |
|
|
MOVING PICTURES s.r.o. |
2 |
2 310 166 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Hradec Králové v 2025 ve výši 1 711 216 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Královéhradecká provozní, a.s. |
9 |
|
|
GasNet, s.r.o. |
5 |
|
|
Worldline Czech Republic s.r.o. |
3 |
|
|
Hradecké služby a.s. |
3 |
|
|
ČFS ALFA INVEST s.r.o. |
3 |
|
|
TJ Slavia Hradec Králové, z.s. |
3 |
|
|
NOMIA, z.ú. |
3 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
3 |
|
|
CorCo Systems a.s. |
2 |
|
|
PAVEL LUDVÍK, 1975 |
2 |
|
|
Královéhradecká realitní, a.s. |
2 |
|
|
M - SILNICE a.s. |
2 |
|
|
PARK 360 s.r.o. |
2 |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
2 |
|
|
Tomáš Vymetálek Architects s.r.o. |
2 |
|
|
TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o. |
1 |
|
|
FortArt, z.s. |
1 |
|
|
Pavel Neumann |
1 |
|
|
IRBOS s.r.o. |
1 |
|
|
Fotbalová asociace České republiky |
1 |
|
|
Uklidator.cz, s.r.o. |
1 |
|
|
CSF, s.r.o. |
1 |
|
|
Milan Langer Art Division Team, z.s. |
1 |
|
|
Destinační společnost Hradecko, z. s. |
1 |
|
|
Laboro ateliér s.r.o. |
1 |
|
|
MTBO Racing team Hradec Králové, z.s. |
1 |
|
|
ROMANA KOBEROVÁ IVANČAKOVÁ, 1964 |
1 |
|
|
JAROSLAVA HAVELKOVÁ, 1944 |
1 |
|
|
ISP Hradec Králové, a.s. |
1 |
|
|
Tomáš Sládek |
1 |
|
|
CROSS Zlín, a.s. |
1 |
|
|
Oblastní charita Hradec Králové |
1 |
|
|
DATRON, a.s. |
1 |
|
|
Dechový orchestr města Hradce Králové, z.s. |
1 |
|
|
KUKLENY new home s.r.o. |
1 |
|
|
LOXIA Architectes Ingenierie s.r.o. |
1 |
|
|
Orel župa Brynychova |
1 |
|
|
Innovation Lab a.s. |
1 |
|
|
Kaufland Česká republika v.o.s. |
1 |
|
|
Klub Art 4 People z.s. |
1 |
|
|
FiftyFifty kreativní agentura s.r.o. |
1 |
|
|
Roman Stoika |
1 |
|
|
BV Development Slatina s.r.o. |
1 |
|
|
Klub dětí a mládeže Hradec Králové, z.s. |
1 |
|
|
SIEBERT + TALAŠ, spol. s r.o. |
1 |
|
|
AKIA, a.s. |
1 |
|
|
VČRF Reality s.r.o. |
1 |
|
|
Jiřička a partneři, s.r.o. |
1 |
|
|
NA ZÁPADĚ s.r.o. |
1 |
|
|
KERSON spol. s r.o. |
1 |
|
|
Diecézní katolická charita Hradec Králové |
1 |
|
|
NOHO Pumau s.r.o. |
1 |
|
|
Profi-tisk group s.r.o. |
1 |
|
|
Worldline Financial Services (Europe) S.A. |
1 |
|
|
MARTIN MUKAŘOVSKÝ, 1957 |
1 |
|
|
ELTODO, a.s. |
1 |
|
|
FOTBAL HK 1905 s.r.o. |
1 |
|
|
Integra stavby, a.s. |
1 |
|
|
Mgr. akad. soch. Jana Bačová Kroftová |
1 |
|
|
Středisko ekologické výchovy SEVER Hradec Králové, o.p.s. |
1 |
|
|
Mountfield a.s. |
1 |
|
|
FERI HK, s.r.o. |
1 |
|
|
ZO ČSOP JARO Jaroměř |
1 |
|
|
TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú. |
1 |
|
|
EOP Distribuce, a.s. |
1 |
|
|
Allwyn Česko a.s. |
1 |
|
|
Petr Boržík |
1 |
|
|
Nadace Karel Komárek Family Foundation |
1 |
|
|
Aufori, o.p.s. |
1 |
|
|
Karel Nejman |
1 |
|
|
HMP top s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Zdeněk Pulpán |
1 |
|
|
dynamic club s.r.o. |
1 |
|
|
ZIP o.p.s. |
1 |
|
|
Veteran car club Hradec Králové, spolek |
1 |
|
|
Ing. Ivan Šír, projektování dopravních staveb a.s. |
1 |
|
|
TRANSCONSULT s.r.o. |
1 |
|
|
Doteky naděje, z.s. |
1 |
|
|
Doc. Ing.arch. KOTAS PATRIK |
1 |
|
|
TONERSYSTEM s.r.o. |
1 |
|
|
ENDETA, a.s. |
1 |
|
|
MOVING PICTURES s.r.o. |
1 |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
FC Hradec Králové ženy z.s. |
1 |
|
|
Náboženská obec Církve československé husitské v Hradci Králové |
1 |
|
|
zachovejte (ú)klid s.r.o. |
1 |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové |
1 |
|
|
EKO Broumovsko s.r.o. |
1 |
|
|
JANA LAKOMÁ, 1954 |
1 |
|
|
MILENA GRITZBACHOVÁ, 1944 |
1 |
|
|
MARIE KOTKOVÁ, 1946 |
1 |
|
|
BARA HK spol. s r.o. |
1 |
|
|
Městské trhy, z.s. |
1 |
|
|
Mountfield HK, a.s. |
1 |
|
|
TJ SOKOL SLEZSKÉ PŘEDMĚSTÍ, z.s. |
1 |
|
|
Janda Zdeněk, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Ing. arch. Bohumír Prokop |
1 |
|
|
S T A K O společnost s ručením omezeným |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Hradec Králové v 2025 ve výši 1 711 216 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové |
2 |
11 688 600 Kč |
|
|
FILDMAN PROJEKT s.r.o. |
1 |
11 470 800 Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
1 |
11 348 313 Kč |
|
|
MSC Services s.r.o. |
1 |
10 164 000 Kč |
|
|
Oblastní charita Hradec Králové |
2 |
9 476 305 Kč |
|
|
TJ Slavia Hradec Králové, z.s. |
2 |
7 937 600 Kč |
|
|
Kaufland Česká republika v.o.s. |
1 |
7 500 000 Kč |
|
|
ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. |
1 |
6 530 370 Kč |
|
|
Královští sokoli Hradec Králové - basketbal z. s. |
1 |
6 050 000 Kč |
|
|
AFRY CZ s.r.o. |
1 |
3 608 220 Kč |
|
|
zachovejte (ú)klid s.r.o. |
1 |
3 375 900 Kč |
|
|
JAVARA a.s. |
1 |
3 320 130 Kč |
|
|
RPA Dotace, s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
DLNK s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
SK Tenis Hradec Králové z.s. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Sterplan a.s. |
1 |
2 311 100 Kč |
|
|
Diecézní katolická charita Hradec Králové |
1 |
2 284 200 Kč |
|
|
AUPARK Hradec Králové s.r.o. |
1 |
1 210 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Hradec Králové v 2025 ve výši 1 711 216 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 37,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
15 605 818 Kč |
|
|
ZO ČSOP JARO Jaroměř |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Karel Nejman |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Ing. Zdeněk Pulpán |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
AdwyData s.r.o. |
1 |
653 400 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
2 |
433 007 Kč |
|
|
Complex technology s.r.o. |
1 |
380 198 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Hradec Králové v 2025 ve výši 1 711 216 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 9,38 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Novit s.r.o. |
4 |
15 461 380 Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
2 |
12 715 613 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
9 |
6 962 618 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
7 |
3 509 808 Kč |
|
|
InQool, a.s. |
1 |
2 686 200 Kč |
|
|
NEOOPS, s.r.o. |
3 |
2 421 210 Kč |
|
|
DATRON, a.s. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Worldline Financial Services (Europe) S.A. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Worldline Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
AdwyData s.r.o. |
1 |
1 044 518 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
3 |
1 010 650 Kč |
|
|
KSP Computer & Services Moravia, s.r.o. |
1 |
893 706 Kč |
|
|
XPIS s.r.o. |
1 |
689 700 Kč |
|
|
MUNIPOLIS s.r.o. |
1 |
638 299 Kč |
|
|
VITA software, s.r.o. |
3 |
632 797 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
2 |
605 000 Kč |
|
|
BDO Consulting s.r.o. |
1 |
457 380 Kč |
|
|
SENTA, spol. s r.o. |
2 |
442 253 Kč |
|
|
Elektronický podpis s.r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
T-MAPY spol. s r.o. |
1 |
341 825 Kč |
|
|
Whitesoft s.r.o. |
1 |
290 142 Kč |
|
|
SoftwareONE Czech Republic s.r.o. |
3 |
270 330 Kč |
|
|
ENGEL s.r.o. |
1 |
263 780 Kč |
|
|
Zdeněk Němec |
1 |
245 576 Kč |
|
|
exe, a.s., odštěpný závod |
1 |
140 585 Kč |
|
|
WEBHOUSE, s.r.o. |
1 |
113 625 Kč |
|
|
www.scio.cz, s.r.o. |
1 |
111 860 Kč |
|
|
ALVAO s.r.o. |
2 |
105 553 Kč |
|
|
WARD Safety, s.r.o. |
1 |
103 818 Kč |
|
|
MONET+,a.s. |
1 |
85 305 Kč |
|
|
AGI HK spol. s r.o. |
2 |
74 088 Kč |
|
|
MiCoS SOFTWARE s.r.o. |
1 |
19 439 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Hradec Králové v 2025 ve výši 1 711 216 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 17,65 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Fotbalová asociace České republiky |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
CROSS Zlín, a.s. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
BARA HK spol. s r.o. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Požární bezpečnost s.r.o. |
6 |
633 745 Kč |
|
|
MEDTEC - VOP, spol. s r.o. |
1 |
509 289 Kč |
|
|
GARED s.r.o. |
1 |
233 869 Kč |
|
|
DAFNÉ profi, s.r.o. |
1 |
207 050 Kč |
|
|
ASTOR-KOMPLEX s.r.o. |
1 |
163 843 Kč |
|
|
PROFER GUN s.r.o. |
1 |
127 960 Kč |
|
|
STV ARMS, spol. s r.o. |
1 |
120 396 Kč |
|
|
Jan Benda |
1 |
81 578 Kč |
|
|
Jiří Bumbálek |
1 |
78 108 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Hradec Králové v 2025 ve výši 1 711 216 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 9,09 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Královéhradecká provozní, a.s. |
82 |
59 556 326 Kč |
|
|
Sitour Česká republika s.r.o. |
1 |
1 285 625 Kč |
|
|
H D B , s. r. o. |
2 |
1 250 000 Kč |
|
|
Hradecká paroplavební společnost s.r.o. |
1 |
295 240 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
42 350 Kč |
|
|
Česká spořitelna, a.s. |
1 |
42 350 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Hradec Králové v 2025 ve výši 1 711 216 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 6,35 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CorCo Systems a.s. |
2 |
3 422 431 Kč |
|
|
Lubomír Mlček - ASTONA |
8 |
2 820 494 Kč |
|
|
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. |
2 |
2 605 051 Kč |
|
|
Pavel Neumann |
2 |
1 899 976 Kč |
|
|
NA ZÁPADĚ s.r.o. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
KERSON spol. s r.o. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové z. ú. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Allwyn Česko a.s. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
ZIP o.p.s. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
PROGRES SERVIS SIBŘINA,spol. s r.o. |
1 |
1 499 551 Kč |
|
|
Sitour Česká republika s.r.o. |
1 |
1 285 625 Kč |
|
|
AUTO-BRANKA,spol. s r.o. |
1 |
1 134 583 Kč |
|
|
OLFIN Car s.r.o. |
1 |
850 000 Kč |
|
|
superlative.works s.r.o. |
1 |
621 456 Kč |
|
|
MaTexLine s.r.o. |
3 |
609 500 Kč |
|
|
M - PROJEKCE s.r.o. |
2 |
431 970 Kč |
|
|
4FIRE s.r.o. |
2 |
422 318 Kč |
|
|
Mountfield HK, a.s. |
1 |
401 520 Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
4 |
340 000 Kč |
|
|
EGO Zlín, spol. s r.o. |
2 |
317 579 Kč |
|
|
RPA Dotace, s.r.o. |
3 |
314 600 Kč |
|
|
AZP Brno s.r.o. |
1 |
273 881 Kč |
|
|
Prabos plus a.s. |
2 |
242 256 Kč |
|
|
FUTURAinvest, s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
GRAVITYplay s.r.o. |
1 |
241 564 Kč |
|
|
Péče o duševní zdraví - Výměník, z. s. |
1 |
235 950 Kč |
|
|
PICTOR, s.r.o. |
1 |
235 235 Kč |
|
|
EKOSFER Solutions, s.r.o. |
2 |
232 320 Kč |
|
|
Hřiště MATY, s.r.o. |
2 |
207 285 Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
1 |
199 650 Kč |
|
|
DENIOS s.r.o. |
1 |
196 020 Kč |
|
|
REO AMOS, spol. s r. o. |
1 |
176 230 Kč |
|
|
Ing. Michal Švarc |
2 |
172 000 Kč |
|
|
Pozitive gastro s.r.o. |
2 |
168 180 Kč |
|
|
drevotvar.com družstvo |
1 |
157 421 Kč |
|
|
KOVAKO HK s.r.o. |
1 |
154 776 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
2 |
152 098 Kč |
|
|
Duffek s.r.o. |
1 |
144 980 Kč |
|
|
BOHUMÍR PROKOP, 1960 |
1 |
143 990 Kč |
|
|
SENTA, spol. s r.o. |
2 |
135 965 Kč |
|
|
PROBO-NB s.r.o. |
1 |
124 351 Kč |
|
|
Urbania, s.r.o. |
1 |
121 867 Kč |
|
|
T-MAPY spol. s r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Atelier architektury a urbanismu, s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
CLA Appraisal s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
MgA. Dominika Špalková |
1 |
120 000 Kč |
|
|
TERMA a.s. |
1 |
119 781 Kč |
|
|
Petr Venzara |
1 |
119 657 Kč |
|
|
Roman Plichta |
1 |
117 600 Kč |
|
|
TOP-MI, s.r.o. |
1 |
117 174 Kč |
|
|
Magnalink, a.s. |
1 |
117 147 Kč |
|
|
Sherpas, s.r.o. |
1 |
115 192 Kč |
|
|
TRIVIS - Centrum odborné kvalifikace, s.r.o. |
1 |
108 000 Kč |
|
|
Pingmania s.r.o. |
1 |
104 174 Kč |
|
|
FOKUS - H s.r.o. |
1 |
102 850 Kč |
|
|
Hana Hořejší MVDr. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
1 |
99 697 Kč |
|
|
GEMOS DOPRAVNÍ SYSTÉMY a.s. |
1 |
98 010 Kč |
|
|
BONTÉ CLASS, s.r.o. |
1 |
97 440 Kč |
|
|
Berger - Huck s.r.o. |
1 |
91 679 Kč |
|
|
VÚB a.s. |
1 |
91 603 Kč |
|
|
JUDr. Jaroslava Vodičková - POLIS |
1 |
90 900 Kč |
|
|
JACOBS DOUWE EGBERTS CZ s.r.o. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Michal Kněžour |
1 |
88 800 Kč |
|
|
S P I R A L spol. s r.o. |
1 |
87 120 Kč |
|
|
Ing. Ivo Novák |
2 |
85 426 Kč |
|
|
Pavel Novotný |
1 |
82 800 Kč |
|
|
Tauchman SWS s.r.o. |
1 |
82 655 Kč |
|
|
Marbes s.r.o. |
1 |
82 280 Kč |
|
|
PK2 group spol. s r.o. |
1 |
82 135 Kč |
|
|
SAFETY SAFE s.r.o. |
1 |
80 586 Kč |
|
|
Michaela Klimšová |
1 |
80 000 Kč |
|
|
MediaRey, SE |
1 |
79 860 Kč |
|
|
SDH plus, s.r.o. |
1 |
79 617 Kč |
|
|
Marek Madaj |
1 |
78 000 Kč |
|
|
Amirex Medical s.r.o. |
1 |
77 570 Kč |
|
|
Centrum pro podporu počítačové grafiky ČR, s.r.o. |
1 |
75 274 Kč |
|
|
Bohumír Fasner |
1 |
72 472 Kč |
|
|
PETROF, spol. s r.o. |
1 |
72 150 Kč |
|
|
GARED s.r.o. |
1 |
71 148 Kč |
|
|
Bankovní technika spol. s r.o. |
1 |
70 713 Kč |
|
|
Nové Adalbertinum s.r.o. |
1 |
69 629 Kč |
|
|
Bartolini s.r.o. |
1 |
68 750 Kč |
|
|
STIMAX International, s.r.o. |
1 |
66 983 Kč |
|
|
Mgr. Hana Richtermocová |
1 |
66 871 Kč |
|
|
TENTino s.r.o. |
1 |
65 533 Kč |
|
|
Mgr. Kateřina Mervartová, Ph.D. |
1 |
65 000 Kč |
|
|
TOMPET.CZ s.r.o. |
1 |
64 953 Kč |
|
|
SEVEN SPORT s.r.o. |
1 |
64 782 Kč |
|
|
Jan Konečný |
1 |
63 100 Kč |
|
|
AG COM, s.r.o. |
1 |
62 920 Kč |
|
|
Agama PRO s.r.o. |
1 |
61 480 Kč |
|
|
INCOT spol. s r.o. |
1 |
61 190 Kč |
|
|
Benet v.o.s. |
1 |
60 841 Kč |
|
|
Stanislav Varmuža |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Čestmír Vít |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Š&M Kreibich s.r.o. |
1 |
57 600 Kč |
|
|
PAVEL BULÍŘ |
1 |
54 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Hradec Králové v 2025 ve výši 1 711 216 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 39, tj. 16,81 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VALC, s.r.o. |
1 |
57 439 121 Kč |
|
|
SK Tenis Hradec Králové z.s. |
2 |
44 400 000 Kč |
|
|
AWT Rekultivace a.s. |
2 |
18 830 301 Kč |
|
|
STAVER Luže s.r.o. |
3 |
17 064 927 Kč |
|
|
Gardenline s.r.o. |
2 |
15 970 547 Kč |
|
|
H + H TECHNIKA, spol. s r.o. |
1 |
13 598 106 Kč |
|
|
FILDMAN PROJEKT s.r.o. |
1 |
11 470 800 Kč |
|
|
MSC Services s.r.o. |
1 |
10 164 000 Kč |
|
|
GRADIOR TECH a.s. |
1 |
9 550 606 Kč |
|
|
M - SILNICE a.s. |
5 |
8 702 243 Kč |
|
|
OKNA LANGER s.r.o. |
1 |
7 809 038 Kč |
|
|
STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o. |
1 |
7 809 038 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
4 |
6 844 863 Kč |
|
|
ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. |
1 |
6 530 370 Kč |
|
|
V.P.N., spol. s r. o. |
4 |
6 243 863 Kč |
|
|
ČFS ALFA INVEST s.r.o. |
4 |
5 143 647 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
3 |
5 094 804 Kč |
|
|
Sterplan a.s. |
4 |
4 987 620 Kč |
|
|
Kovostal, s.r.o. |
1 |
4 847 637 Kč |
|
|
AFRY CZ s.r.o. |
3 |
4 741 990 Kč |
|
|
Energy Benefit Centre a.s. |
1 |
4 688 750 Kč |
|
|
Komunální technika, s.r.o. |
1 |
4 492 730 Kč |
|
|
S T A K O společnost s ručením omezeným |
6 |
4 140 962 Kč |
|
|
Tomáš Vymetálek Architects s.r.o. |
3 |
3 824 839 Kč |
|
|
PAVEL LUDVÍK, 1975 |
2 |
3 422 431 Kč |
|
|
Miloslav Tlučhoř |
2 |
3 409 742 Kč |
|
|
LOXIA Architectes Ingenierie s.r.o. |
2 |
2 909 116 Kč |
|
|
ZG Lighting Czech Republic s.r.o. |
1 |
2 577 708 Kč |
|
|
CityTraffic, s.r.o. |
3 |
2 516 800 Kč |
|
|
Hřiště MATY, s.r.o. |
3 |
2 435 413 Kč |
|
|
AMECO s.r.o. |
2 |
2 341 424 Kč |
|
|
SIEBERT + TALAŠ, spol. s r.o. |
2 |
2 177 066 Kč |
|
|
Doc. Ing.arch. KOTAS PATRIK |
2 |
2 113 623 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
3 |
2 087 513 Kč |
|
|
NOHO Pumau s.r.o. |
3 |
2 057 397 Kč |
|
|
ISP Hradec Králové, a.s. |
2 |
2 045 950 Kč |
|
|
zachovejte (ú)klid s.r.o. |
2 |
1 941 237 Kč |
|
|
TRANSCONSULT s.r.o. |
3 |
1 819 607 Kč |
|
|
DECOR CONSTRUCTION s.r.o. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
Bonita Group Service s.r.o. |
2 |
1 771 444 Kč |
|
|
STATING s.r.o. |
1 |
1 747 777 Kč |
|
|
FERI HK, s.r.o. |
2 |
1 716 216 Kč |
|
|
Kaufland Česká republika v.o.s. |
2 |
1 712 216 Kč |
|
|
IRBOS s.r.o. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Laboro ateliér s.r.o. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
ROMANA KOBEROVÁ IVANČAKOVÁ, 1964 |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
JAROSLAVA HAVELKOVÁ, 1944 |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
KUKLENY new home s.r.o. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
FiftyFifty kreativní agentura s.r.o. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
BV Development Slatina s.r.o. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Královéhradecká realitní, a.s. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
ELTODO, a.s. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Integra stavby, a.s. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
EOP Distribuce, a.s. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
HMP top s.r.o. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
ENDETA, a.s. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Královéhradecká provozní, a.s. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Ing. arch. Bohumír Prokop |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
ATELIER FONTES, s.r.o. |
1 |
1 612 204 Kč |
|
|
ATIP, a.s. |
1 |
1 548 800 Kč |
|
|
Nadace Karel Komárek Family Foundation |
1 |
1 500 000 Kč |
|
|
ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA TÁBOR s.r.o. |
2 |
1 472 152 Kč |
|
|
Stavo & Sachs Kukleny s.r.o. |
2 |
1 281 477 Kč |
|
|
SUDOP PRAHA a.s. |
2 |
1 278 002 Kč |
|
|
Mgr. Ing. Lucie Radilová |
2 |
1 269 796 Kč |
|
|
STARNET, s.r.o. |
1 |
1 227 848 Kč |
|
|
ZIP o.p.s. |
5 |
1 224 133 Kč |
|
|
ASTOR-KOMPLEX s.r.o. |
1 |
1 199 270 Kč |
|
|
Ing. SENDLER ZDENĚK |
1 |
1 149 500 Kč |
|
|
Stráský, Hustý a partneři s.r.o. |
1 |
1 085 370 Kč |
|
|
STATING Projekce s.r.o. |
1 |
1 081 740 Kč |
|
|
Vodní zdroje Chrudim, spol. s r.o. |
1 |
1 077 916 Kč |
|
|
EKO Broumovsko s.r.o. |
1 |
1 077 552 Kč |
|
|
MOBA studio s.r.o. |
1 |
1 025 475 Kč |
|
|
Metrostav a.s. |
1 |
968 000 Kč |
|
|
RINGO STAV s.r.o. |
1 |
963 090 Kč |
|
|
VIAPROJEKT s.r.o. |
1 |
949 850 Kč |
|
|
Matyáš Libor, Ing. |
5 |
907 070 Kč |
|
|
GasNet Služby, s.r.o. |
1 |
797 390 Kč |
|
|
DEKORSTAV s.r.o. |
3 |
728 553 Kč |
|
|
Ing. Zbyněk Sperat, Ph.D. |
1 |
711 480 Kč |
|
|
Ing.arch. ZADROBÍLEK PAVEL |
2 |
702 587 Kč |
|
|
STEM/MARK, a.s. |
1 |
675 180 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Pawera |
1 |
580 800 Kč |
|
|
Masák & Partner, s.r.o. |
1 |
544 500 Kč |
|
|
TRDesign s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
ŠINDLAR s. r. o. |
1 |
481 580 Kč |
|
|
DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o. |
1 |
479 160 Kč |
|
|
MARHOLD a.s. |
1 |
474 463 Kč |
|
|
Projekce dopravní Filip s.r.o. |
1 |
469 480 Kč |
|
|
ATELIER 11 HRADEC KRÁLOVÉ s.r.o. |
2 |
439 230 Kč |
|
|
PROUNI CZ s.r.o. |
1 |
405 350 Kč |
|
|
České energetické služby s.r.o. |
4 |
400 539 Kč |
|
|
Visual Systems s.r.o. |
1 |
397 606 Kč |
|
|
SMOLA HK a.s. |
1 |
393 408 Kč |
|
|
Peter Mark s.r.o. |
1 |
387 200 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
GEOSAN GROUP a.s. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
D&D ELEKTROMONT s. r. o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Ing. arch. Marek Blank |
2 |
348 480 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Hradec Králové v 2025 ve výši 1 711 216 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Profi-tisk group s.r.o. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
TONERSYSTEM s.r.o. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
KOVOS družstvo Teplice |
2 |
897 263 Kč |
|
|
SENTA, spol. s r.o. |
2 |
312 059 Kč |
|
|
MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o. |
1 |
179 910 Kč |
|
|
DUKASE s.r.o. |
1 |
78 145 Kč |
|
|
Tomáš Chmelík |
1 |
71 897 Kč |
|
|
Egoé life s.r.o. |
1 |
69 934 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Hradec Králové v 2025 ve výši 1 711 216 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 27,78 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
3 |
703 422 431 Kč |
|
|
FOTBAL HK 1905 s.r.o. |
2 |
62 419 336 Kč |
|
|
Mountfield HK, a.s. |
1 |
9 680 000 Kč |
|
|
Worldline Czech Republic s.r.o. |
2 |
3 422 431 Kč |
|
|
KPMG Česká republika, s.r.o. |
1 |
602 580 Kč |
|
|
ONplan lab, s.r.o. |
1 |
562 868 Kč |
|
|
EURO CERT CZ, a.s. |
1 |
171 457 Kč |
|
|
Ing. Michaela Mahdalová |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Mgr. Bc. Pavel Trnka |
1 |
65 000 Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
2 |
53 167 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
30 400 Kč |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
2 |
13 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Hradec Králové v 2025 ve výši 1 711 216 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 36,36 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Uklidator.cz, s.r.o. |
3 |
15 232 760 Kč |
|
|
HKclean s.r.o. |
2 |
13 222 285 Kč |
|
|
Hradecké služby a.s. |
2 |
3 422 431 Kč |
|
|
TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Raamar, s.r.o. |
1 |
1 157 135 Kč |
|
|
PROUNI CZ s.r.o. |
1 |
148 830 Kč |
|
|
GIPSTAV s.r.o. |
1 |
69 664 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Hradec Králové v 2025 ve výši 1 711 216 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 17, tj. 8,79 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Coop development Hradec Králové s.r.o. |
1 |
46 500 000 Kč |
|
|
FOTBAL HK 1905 s.r.o. |
1 |
40 000 000 Kč |
|
|
KVĚTA JIRÁNKOVÁ, 1939 |
2 |
10 406 000 Kč |
|
|
NOHO Pumau s.r.o. |
1 |
9 964 350 Kč |
|
|
Destinační společnost Hradecko, z. s. |
2 |
5 863 380 Kč |
|
|
JAROMÍR SVATOŇ, 1960 |
2 |
5 432 900 Kč |
|
|
MILAN SVATOŇ, 1954 |
2 |
5 432 900 Kč |
|
|
ČFS ALFA INVEST s.r.o. |
1 |
4 432 230 Kč |
|
|
dynamic club s.r.o. |
2 |
3 725 266 Kč |
|
|
zachovejte (ú)klid s.r.o. |
1 |
3 375 900 Kč |
|
|
JAVARA a.s. |
1 |
3 320 130 Kč |
|
|
Oblastní charita Hradec Králové |
1 |
3 184 305 Kč |
|
|
Janda Zdeněk, spol. s r.o. |
3 |
3 019 256 Kč |
|
|
JOGOO HK s.r.o. |
3 |
2 689 410 Kč |
|
|
Advokátní kancelář Dohnal & Bernard, s.r.o. |
3 |
2 420 000 Kč |
|
|
Vojtěch Kolmistr |
2 |
2 128 950 Kč |
|
|
Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s. |
2 |
1 951 560 Kč |
|
|
VČRF Reality s.r.o. |
2 |
1 944 676 Kč |
|
|
JIŘÍ VALTR, 1988 |
1 |
1 864 610 Kč |
|
|
K2 - trade s.r.o. |
1 |
1 841 370 Kč |
|
|
Tomáš Sládek |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Královéhradecká realitní, a.s. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Roman Stoika |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Klub dětí a mládeže Hradec Králové, z.s. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Jiřička a partneři, s.r.o. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
MARTIN MUKAŘOVSKÝ, 1957 |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
PARK 360 s.r.o. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Petr Boržík |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
JANA LAKOMÁ, 1954 |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
MILENA GRITZBACHOVÁ, 1944 |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
MARIE KOTKOVÁ, 1946 |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Mountfield HK, a.s. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Vladimír Doležal |
2 |
1 686 880 Kč |
|
|
innogy Česká republika a.s. |
1 |
1 664 865 Kč |
|
|
Stanislav Vognar |
2 |
1 634 340 Kč |
|
|
ETCIMEX s.r.o. |
2 |
1 612 391 Kč |
|
|
PVT INVEST s.r.o. |
1 |
1 408 171 Kč |
|
|
Stacionář Cesta Náchod z.ú. |
1 |
1 370 906 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
10 |
1 305 647 Kč |
|
|
RAMIK CZ s.r.o. |
1 |
1 258 800 Kč |
|
|
Ing. Them Nguyen |
1 |
1 248 780 Kč |
|
|
ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. |
1 |
1 228 350 Kč |
|
|
PAVEL DVOŘÁČEK, 1991 |
1 |
1 161 406 Kč |
|
|
ABM díly s.r.o. |
1 |
1 067 250 Kč |
|
|
ALIN-MODERNÍ BYT s.r.o. |
1 |
1 042 620 Kč |
|
|
Karyna Pavliuk |
1 |
976 770 Kč |
|
|
T-Mobile Infra CZ s.r.o. |
1 |
919 600 Kč |
|
|
Jakub Rytíř |
1 |
909 315 Kč |
|
|
HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář |
3 |
889 350 Kč |
|
|
NOMIA, z.ú. |
1 |
789 165 Kč |
|
|
Dřevo Trust - prodej, a.s. |
1 |
786 477 Kč |
|
|
DŘEVO TRUST, a.s. |
1 |
786 477 Kč |
|
|
Bc. Vít Luštinec |
1 |
660 660 Kč |
|
|
Asalto, o.p.s. |
5 |
658 921 Kč |
|
|
Motokros Team Březhrad spolek |
1 |
656 849 Kč |
|
|
Milena Šmatolánová |
1 |
642 450 Kč |
|
|
Ateliér KOKPIT, spolek |
1 |
640 893 Kč |
|
|
Štika Martin, JUDr. Ing. - soudní exekutor |
2 |
613 170 Kč |
|
|
Ivana Michálková |
1 |
599 463 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
2 |
565 070 Kč |
|
|
Monika Fronyeková |
1 |
563 520 Kč |
|
|
OPTIKA JOŠTOVÁ s.r.o. |
1 |
541 009 Kč |
|
|
Bc. Jana Hromková |
1 |
518 730 Kč |
|
|
Magnalink, a.s. |
2 |
476 701 Kč |
|
|
Šárka Tatárová |
1 |
453 480 Kč |
|
|
Mgr. Petra Vávrová |
1 |
432 480 Kč |
|
|
SK Tenis Hradec Králové z.s. |
1 |
417 772 Kč |
|
|
GALANTERIE Šimek - Savko s.r.o. |
1 |
400 560 Kč |
|
|
VERONIKA SMETIPRACHOVÁ SAMKOVÁ, 1979 |
1 |
387 926 Kč |
|
|
Compact Polanský s.r.o. |
1 |
387 926 Kč |
|
|
Václav Smetiprach |
1 |
387 926 Kč |
|
|
Hana Bláhová |
1 |
381 319 Kč |
|
|
RNDr. Tereza Kobrlová, Ph.D. |
1 |
366 870 Kč |
|
|
Eliška Zirmová |
1 |
353 652 Kč |
|
|
JAROSLAVA ŠUMBEROVÁ, 1956 |
1 |
318 430 Kč |
|
|
Vantage Towers s.r.o. |
1 |
310 932 Kč |
|
|
ANNA BREJCHOVÁ, 1943 |
1 |
292 415 Kč |
|
|
Česká spořitelna, a.s. |
2 |
284 350 Kč |
|
|
BANNER-SERVIS s.r.o. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
Hana Benešová |
1 |
272 940 Kč |
|
|
Eva Kubová |
1 |
256 830 Kč |
|
|
Centrum zdravého pohybu, z.s. |
1 |
234 930 Kč |
|
|
IVAN HORÁK, 1950 |
1 |
226 799 Kč |
|
|
Jaroslav Přívozník |
1 |
220 200 Kč |
|
|
Královští sokoli Hradec Králové - basketbal z. s. |
2 |
199 798 Kč |
|
|
PETR SLAVÍK, 1954 |
1 |
199 142 Kč |
|
|
ZDEŇKA PRAŽÁKOVÁ, 1979 |
1 |
195 004 Kč |
|
|
PROSTOR PRO, o.p.s. |
1 |
190 288 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu Severní 770-772 |
1 |
174 229 Kč |
|
|
Solkind s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
173 030 Kč |
|
|
ALEŠ MATĚJÍČEK, 1980 |
1 |
167 563 Kč |
|
|
GPspot s.r.o. |
1 |
152 460 Kč |
|
|
STANISLAV KÁRNÍK, 1968 |
1 |
143 182 Kč |
|
|
MARCELA KÁRNÍKOVÁ, 1969 |
1 |
143 182 Kč |
|
|
Kaufland Česká republika v.o.s. |
1 |
143 143 Kč |
|
|
JAROSLAV SHEJBAL, 1977 |
1 |
142 586 Kč |
|
|
VÁCLAV NEUVIRT, 1956 |
1 |
140 309 Kč |
|
|
KAMILA NEUVIRTOVÁ, 1961 |
1 |
140 309 Kč |
|
|
ZDENĚK SVOBODA, 1950 |
1 |
128 328 Kč |
|
|
Tlapnet s.r.o. |
1 |
122 460 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Hradec Králové v 2025 ve výši 1 711 216 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 10,71 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HOKO-VH s.r.o. |
1 |
1 756 194 Kč |
|
|
Innovation Lab a.s. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Ing. Ivan Šír, projektování dopravních staveb a.s. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
MgA. Johana Rusková |
1 |
1 313 504 Kč |
|
|
IPSOS s.r.o. |
1 |
821 590 Kč |
|
|
SENTA, spol. s r.o. |
4 |
656 177 Kč |
|
|
EKO-EKVITERM, společnost s ručením omezeným |
1 |
552 217 Kč |
|
|
Strojírna Kukleny spol. s r.o. |
1 |
499 004 Kč |
|
|
AERIMAP, s.r.o. |
1 |
469 577 Kč |
|
|
Daniel Rezek |
1 |
420 750 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
390 000 Kč |
|
|
KASYS s.r.o. |
1 |
292 820 Kč |
|
|
JIŘÍ ŠNEJDR |
1 |
217 800 Kč |
|
|
superlative.works s.r.o. |
1 |
210 540 Kč |
|
|
MIKROKLIMA s. r. o. |
1 |
196 566 Kč |
|
|
BAUHANZ, spol. s r.o. |
1 |
192 390 Kč |
|
|
ISP Hradec Králové, a.s. |
1 |
152 000 Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
1 |
150 060 Kč |
|
|
Robert Havrda |
1 |
144 900 Kč |
|
|
Jitka Škvrnová |
1 |
97 405 Kč |
|
|
LUMBIO s.r.o. |
1 |
94 662 Kč |
|
|
VATACK s.r.o. |
1 |
77 467 Kč |
|
|
PREMO s.r.o. |
1 |
11 778 Kč |
|
|
Netfox s.r.o. |
1 |
8 083 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Hradec Králové v 2025 ve výši 1 711 216 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 26, tj. 6,46 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Mountfield HK, a.s. |
6 |
68 215 916 Kč |
|
|
Destinační společnost Hradecko, z. s. |
2 |
63 948 500 Kč |
|
|
Oblastní charita Hradec Králové |
15 |
52 894 216 Kč |
|
|
TJ Slavia Hradec Králové, z.s. |
13 |
46 617 380 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové |
17 |
18 862 966 Kč |
|
|
Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s. |
6 |
12 721 214 Kč |
|
|
Život Hradec Králové, o. p. s. |
3 |
10 841 600 Kč |
|
|
Věra Kosinová |
4 |
6 951 450 Kč |
|
|
Královští sokoli Hradec Králové - basketbal z. s. |
2 |
6 859 490 Kč |
|
|
NOMIA, z.ú. |
8 |
5 958 591 Kč |
|
|
Florbal Hradec Králové, z.s. |
2 |
5 130 400 Kč |
|
|
Ameba Production spol. s r.o. |
1 |
4 840 000 Kč |
|
|
Centrum pro integraci osob se zdravotním postižením Královehradeckého kraje, o.p.s. |
4 |
4 689 960 Kč |
|
|
FC Hradec Králové ženy z.s. |
3 |
4 662 406 Kč |
|
|
Diecézní katolická charita Hradec Králové |
4 |
4 464 291 Kč |
|
|
Pracoviště pečovatelské péče, o.p.s. |
3 |
4 416 500 Kč |
|
|
Obecný zájem, z.ú. |
3 |
4 277 350 Kč |
|
|
Tomáš Krtička |
2 |
3 778 000 Kč |
|
|
Fotbalový club Slavia Hradec Králové z.s. |
2 |
3 654 200 Kč |
|
|
Asalto, o.p.s. |
4 |
3 225 860 Kč |
|
|
Salinger, z.s. |
5 |
2 980 230 Kč |
|
|
TENIS - CENTRUM DTJ HK, z.s. |
2 |
2 704 350 Kč |
|
|
FortArt, z.s. |
3 |
2 679 216 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. |
3 |
2 649 900 Kč |
|
|
Aufori, o.p.s. |
5 |
2 640 496 Kč |
|
|
Milan Langer Art Division Team, z.s. |
3 |
2 532 806 Kč |
|
|
RPA Dotace, s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
DLNK s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
SK Tenis Hradec Králové z.s. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Městské trhy, z.s. |
2 |
2 316 216 Kč |
|
|
MOVING PICTURES s.r.o. |
2 |
2 310 166 Kč |
|
|
Orel župa Brynychova |
2 |
2 255 716 Kč |
|
|
Sport Evolution Czech s.r.o. |
3 |
2 236 500 Kč |
|
|
TJ SOKOL SLEZSKÉ PŘEDMĚSTÍ, z.s. |
2 |
2 195 216 Kč |
|
|
Mgr. akad. soch. Jana Bačová Kroftová |
2 |
2 171 016 Kč |
|
|
Náboženská obec Církve československé husitské v Hradci Králové |
3 |
2 089 516 Kč |
|
|
PARK 360 s.r.o. |
2 |
2 041 216 Kč |
|
|
MTBO Racing team Hradec Králové, z.s. |
4 |
2 009 266 Kč |
|
|
CorCo Systems a.s. |
1 |
1 952 460 Kč |
|
|
Klub Art 4 People z.s. |
2 |
1 845 216 Kč |
|
|
Dechový orchestr města Hradce Králové, z.s. |
2 |
1 844 316 Kč |
|
|
kontrapunkt, z. ú. |
6 |
1 820 540 Kč |
|
|
HEWER, z.s. |
1 |
1 815 000 Kč |
|
|
HBC Hradec Králové 1988, z.s. |
3 |
1 810 160 Kč |
|
|
Doteky naděje, z.s. |
2 |
1 774 136 Kč |
|
|
Taneční skupina T-BASS Hradec Králové, z.s. |
3 |
1 752 080 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí |
4 |
1 730 300 Kč |
|
|
Středisko ekologické výchovy SEVER Hradec Králové, o.p.s. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Mountfield a.s. |
1 |
1 711 216 Kč |
|
|
Bruslařský klub Hradec Králové, z.s. |
1 |
1 643 180 Kč |
|
|
Českomoravský svaz hokejbalu |
2 |
1 552 000 Kč |
|
|
Nadační fond Regionální fotbalové akademie Královéhradeckého kraje |
1 |
1 452 000 Kč |
|
|
Plavecký klub Hradec Králové z.s. |
1 |
1 421 750 Kč |
|
|
PROSTOR PRO, o.p.s. |
3 |
1 358 830 Kč |
|
|
Královéhradecký krajský volejbalový svaz |
2 |
1 331 000 Kč |
|
|
KŘESADLO HK - Centrum pomoci lidem s PAS, z.ú. |
3 |
1 270 500 Kč |
|
|
Královéhradecká unie sportu, z.s. |
3 |
1 246 000 Kč |
|
|
Centrální kino s.r.o. |
2 |
1 228 150 Kč |
|
|
Laxus z. ú. |
2 |
1 210 000 Kč |
|
|
TJ SOKOL MALŠOVA LHOTA, z.s. |
2 |
1 207 580 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Pouchov |
2 |
1 189 430 Kč |
|
|
Tenisový klub Eden HK - spolek |
3 |
1 084 160 Kč |
|
|
SK HIT Hradec Králové, z.s. |
2 |
1 064 800 Kč |
|
|
HIGH5, z.s. |
1 |
1 028 500 Kč |
|
|
SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. |
4 |
957 110 Kč |
|
|
TK DYNAMO Hradec Králové, z.s. |
2 |
948 640 Kč |
|
|
FC Nový Hradec Králové |
1 |
938 960 Kč |
|
|
Street Art Festival z.s. |
2 |
923 000 Kč |
|
|
TJ Sokol Malšovice, z.s. |
5 |
919 310 Kč |
|
|
TyfloCentrum Hradec Králové o.p.s. |
4 |
914 760 Kč |
|
|
Garda města Hradce Králové, z. s. |
2 |
871 200 Kč |
|
|
A-TEAM Hradec Králové, z.s. |
3 |
860 310 Kč |
|
|
Královéhradecké sborové slavnosti, z. s. |
2 |
849 100 Kč |
|
|
TJ Montas Hradec Králové, spolek |
4 |
827 640 Kč |
|
|
Tým SGP, z.s. |
1 |
821 590 Kč |
|
|
Bytové družstvo Labská kotlina I |
2 |
817 000 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Nový Hradec Králové |
1 |
786 500 Kč |
|
|
Delta gym, z.s. |
1 |
687 280 Kč |
|
|
Dance Team Hradec Králové z.s. |
3 |
672 800 Kč |
|
|
Hradecký venkov o.p.s. |
1 |
648 000 Kč |
|
|
Nadační fond pro podporu Fakultní nemocnice Hradec Králové |
1 |
640 000 Kč |
|
|
La famille z. s. |
3 |
620 940 Kč |
|
|
Český zavináč z.s. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
VK Slavia Hradec Králové, z. s. |
2 |
589 270 Kč |
|
|
OK 99 Hradec Králové, z.s. |
2 |
552 970 Kč |
|
|
Reversal, z. ú. |
1 |
544 500 Kč |
|
|
KK3 Klub konkretistů, z.s. |
1 |
544 500 Kč |
|
|
Centrum LIRA, z.ú. |
1 |
532 400 Kč |
|
|
FINANCIAL CAPITAL, a.s. |
1 |
530 000 Kč |
|
|
Squash Centrum club HK, z.s. |
2 |
528 770 Kč |
|
|
DOMEČEK SEVER, z. s. |
1 |
511 830 Kč |
|
|
SPORTSTYL Hradec Králové, z.s. |
1 |
502 150 Kč |
|
|
SeneCura SeniorCentrum HŠH a.s. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
Sportvisio, z.s. |
3 |
462 500 Kč |
|
|
D.A.D. STUDIO, s.r.o. |
1 |
455 444 Kč |
|
|
Klub vodního slalomu, z.s. |
3 |
454 960 Kč |
|
|
Národní ústav pro autismus, z.ú. |
2 |
447 700 Kč |
|
|
SVS Hradec Králové, z.s. |
1 |
447 700 Kč |
|
|
Senioři Hradec Králové, z. s. |
1 |
439 230 Kč |
|
|
OK Slavia Hradec Králové, z.s. |
3 |
433 180 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Statutární město Hradec Králové v 2025 ve výši 1 711 216 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,59
|
|
Počet bodů 6,59 znamená pro Statutární město Hradec Králové celkově
995. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0466 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0012 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1059 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0043 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0186 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0283 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0006 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0149 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,2516 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1870 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,659
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,59
|
|
Výsledný K-Index
|
6,590 |
|