Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0120 odpovídá 1,20 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 56 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1682 odpovídá 16,82 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0180 odpovídá 1,80 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 4 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0120 odpovídá 1,20 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STYLBAU, s.r.o. |
4 |
100 485 146 Kč |
|
|
STAVIX s.r.o. |
8 |
13 717 783 Kč |
|
|
SPORTOVNÍ PODLAHY ZLÍN, s.r.o. |
3 |
8 055 394 Kč |
|
|
ŠPELDA s.r.o. |
2 |
7 554 790 Kč |
|
|
M - SILNICE a.s. |
2 |
7 496 602 Kč |
|
|
Kuba & Pilař architekti s.r.o. |
2 |
6 304 100 Kč |
|
|
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. |
1 |
6 182 611 Kč |
|
|
PROMED Brno, spol. s r.o. |
1 |
4 997 300 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
4 |
4 766 627 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Spartak Nové Město nad Metují, z.s. |
4 |
4 371 000 Kč |
|
|
ELTODO OSVĚTLENÍ, s.r.o. |
1 |
4 282 983 Kč |
|
|
Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s. |
3 |
3 591 659 Kč |
|
|
Zdeněk Kotyza |
1 |
3 077 272 Kč |
|
|
KASPER CZ s.r.o. |
2 |
2 778 835 Kč |
|
|
AURUM BUILDING s.r.o. |
1 |
2 764 177 Kč |
|
|
INGENIRING KRKONOŠE a.s. |
5 |
2 304 859 Kč |
|
|
CENTRUM NAJÁDA s.r.o. |
3 |
2 205 000 Kč |
|
|
DLNK s.r.o. |
6 |
2 144 650 Kč |
|
|
doc. Ing. Lukáš Štefl, Ph.D. |
1 |
1 934 790 Kč |
|
|
00001988 |
1 |
1 891 238 Kč |
|
|
Z&D stavby, s.r.o. |
1 |
1 883 363 Kč |
|
|
Sportovní klub Nové Město nad Metují z.s. |
3 |
1 820 000 Kč |
|
|
První novoměstská teplárenská s.r.o. |
10 |
1 762 114 Kč |
|
|
Ing. Zbyněk Šrůtek |
3 |
1 738 458 Kč |
|
|
Ing.arch. Petr Brožek |
2 |
1 635 297 Kč |
|
|
MAGIC ENGLISH s.r.o. |
2 |
1 635 297 Kč |
|
|
Chráněná dílna TiRO Blansko s.r.o. |
1 |
1 621 429 Kč |
|
|
ERMO spol. s r. o. |
5 |
1 472 479 Kč |
|
|
HOMMELBY, s.r.o. |
1 |
1 195 323 Kč |
|
|
Daniel Kobos |
3 |
992 147 Kč |
|
|
Hilbert Interiéry s.r.o. |
2 |
979 869 Kč |
|
|
BELIX s.r.o. |
2 |
963 533 Kč |
|
|
Daniel Hanzl |
2 |
924 083 Kč |
|
|
NOKIKA s.r.o. |
1 |
921 794 Kč |
|
|
GEOVAP, spol. s r.o. |
2 |
880 568 Kč |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
3 |
852 196 Kč |
|
|
TO-PI-TO Czech s.r.o. |
2 |
844 390 Kč |
|
|
Jan Renfus |
5 |
831 442 Kč |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
2 |
830 958 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
1 |
817 648 Kč |
|
|
MELCO spol. s r.o. |
1 |
817 648 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
817 648 Kč |
|
|
Moore Advisory CZ s.r.o. |
1 |
817 648 Kč |
|
|
Lesprojekt východní Čechy, s.r.o. |
1 |
817 648 Kč |
|
|
Obalovna Týniště s.r.o. |
1 |
817 648 Kč |
|
|
Ing. Filip Eichler |
1 |
817 648 Kč |
|
|
Pavel Pop |
1 |
817 648 Kč |
|
|
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. |
1 |
817 648 Kč |
|
|
Sokoban studio s.r.o. |
1 |
817 648 Kč |
|
|
Taktiky, s.r.o. |
1 |
815 000 Kč |
|
|
Deregio Tender, s.r.o. |
2 |
798 116 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
775 542 Kč |
|
|
Dopravně inženýrská kancelář, s.r.o. |
5 |
742 262 Kč |
|
|
PROKONSULT s.r.o. |
2 |
697 916 Kč |
|
|
Ing.arch. ZADROBÍLEK PAVEL |
1 |
683 118 Kč |
|
|
NONA 92, o.p.s. |
2 |
650 358 Kč |
|
|
BAPO s.r.o. |
1 |
635 250 Kč |
|
|
EKON-SYS s.r.o. |
4 |
628 721 Kč |
|
|
HAITECO CZ s.r.o. |
1 |
624 781 Kč |
|
|
Miroslav Skočdopole |
1 |
619 630 Kč |
|
|
SALIT spol. s r.o. |
2 |
617 983 Kč |
|
|
green4plan s.r.o. |
2 |
530 364 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
2 |
518 642 Kč |
|
|
Zahrada Harta s.r.o. |
2 |
503 400 Kč |
|
|
Dobré žaluzie s.r.o. |
1 |
500 000 Kč |
|
|
AMILO s.r.o. |
1 |
499 000 Kč |
|
|
Jan Kučera |
5 |
490 968 Kč |
|
|
ELEKTRO MOSEV spol. s r.o. |
1 |
489 663 Kč |
|
|
4soft, s.r.o. |
1 |
458 547 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Krčín |
1 |
449 000 Kč |
|
|
PB SCOM s.r.o. |
4 |
444 499 Kč |
|
|
Daniel Hubálek |
1 |
443 523 Kč |
|
|
HYLENA-KOBERCE s.r.o. |
4 |
434 551 Kč |
|
|
Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují, z.s. |
1 |
429 000 Kč |
|
|
E L - R I O s.r.o. |
3 |
423 576 Kč |
|
|
Stepík Nové Město nad Metují, z.s. |
2 |
420 000 Kč |
|
|
Libor Hylena 1961 a Radka Hylenová 1966 |
1 |
400 510 Kč |
|
|
PEKASS a.s. |
2 |
398 695 Kč |
|
|
HAiDA s.r.o. |
2 |
397 253 Kč |
|
|
AFRY CZ s.r.o. |
3 |
377 520 Kč |
|
|
Bekam.cz s.r.o. |
2 |
377 520 Kč |
|
|
RAMET s.r.o. |
1 |
376 395 Kč |
|
|
Rocketnet s.r.o. |
3 |
370 248 Kč |
|
|
Jan Vincenc |
1 |
363 937 Kč |
|
|
ACANTO arte, s.r.o. |
1 |
349 472 Kč |
|
|
RECEPT NA MĚSTO, z. s. |
1 |
327 668 Kč |
|
|
KVÍČEROVSKÁ PEKÁRNA spol. s r.o. |
1 |
320 892 Kč |
|
|
Vodní záchranná a dopravní služba s.r.o. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
ARCHAPLAN s.r.o. |
1 |
281 930 Kč |
|
|
Volejbalové centrum nad Metují, z. s. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
HABR KOMINICTVÍ s.r.o. |
1 |
273 287 Kč |
|
|
Jiří Dvořáček |
2 |
260 029 Kč |
|
|
Martin Žahourek |
4 |
258 504 Kč |
|
|
G-servis Praha spol. s r.o. |
2 |
258 038 Kč |
|
|
Edita Páslerová |
2 |
252 164 Kč |
|
|
Scenario s.r.o. |
1 |
250 833 Kč |
|
|
Aeroklub Nové Město nad Metují, z. s. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
architekti chmelík & partneři, s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
TENNIS CLUB Nové Město nad Metují, z.s. |
1 |
238 000 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Nové Město nad Metují |
1 |
229 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nové Město nad Metují v 2025 ve výši 817 648 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Ing.arch. Petr Brožek |
2 |
|
|
MAGIC ENGLISH s.r.o. |
2 |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
1 |
|
|
Ing. Zbyněk Šrůtek |
1 |
|
|
MELCO spol. s r.o. |
1 |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
|
|
INGENIRING KRKONOŠE a.s. |
1 |
|
|
Moore Advisory CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Lesprojekt východní Čechy, s.r.o. |
1 |
|
|
První novoměstská teplárenská s.r.o. |
1 |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
1 |
|
|
STAVIX s.r.o. |
1 |
|
|
Obalovna Týniště s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Filip Eichler |
1 |
|
|
Pavel Pop |
1 |
|
|
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. |
1 |
|
|
STYLBAU, s.r.o. |
1 |
|
|
KASPER CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Sokoban studio s.r.o. |
1 |
|
|
SPORTOVNÍ PODLAHY ZLÍN, s.r.o. |
1 |
|
|
GEOVAP, spol. s r.o. |
1 |
|
|
BELIX s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nové Město nad Metují v 2025 ve výši 817 648 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,18.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 22,22 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DLNK s.r.o. |
1 |
1 066 143 Kč |
|
|
Pluxee Česká republika a.s. |
1 |
817 648 Kč |
|
|
GEOVAP, spol. s r.o. |
1 |
817 648 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
775 542 Kč |
|
|
Jan Vincenc |
1 |
363 937 Kč |
|
|
HAiDA s.r.o. |
1 |
244 178 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
158 528 Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Ing. Libor Michal |
1 |
84 218 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nové Město nad Metují v 2025 ve výši 817 648 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STAVIX s.r.o. |
1 |
817 648 Kč |
|
|
Vodní záchranná a dopravní služba s.r.o. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Tiskárna V&H Print Hlávko s.r.o. |
1 |
208 435 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nové Město nad Metují v 2025 ve výši 817 648 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 6,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STYLBAU, s.r.o. |
2 |
96 942 163 Kč |
|
|
STAVIX s.r.o. |
7 |
12 900 135 Kč |
|
|
M - SILNICE a.s. |
2 |
7 496 602 Kč |
|
|
ŠPELDA s.r.o. |
1 |
7 435 145 Kč |
|
|
Kuba & Pilař architekti s.r.o. |
2 |
6 304 100 Kč |
|
|
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. |
1 |
6 182 611 Kč |
|
|
PROMED Brno, spol. s r.o. |
1 |
4 997 300 Kč |
|
|
Zdeněk Kotyza |
1 |
3 077 272 Kč |
|
|
AURUM BUILDING s.r.o. |
1 |
2 764 177 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
3 |
2 653 050 Kč |
|
|
INGENIRING KRKONOŠE a.s. |
5 |
2 304 859 Kč |
|
|
KASPER CZ s.r.o. |
1 |
1 961 187 Kč |
|
|
doc. Ing. Lukáš Štefl, Ph.D. |
1 |
1 934 790 Kč |
|
|
Z&D stavby, s.r.o. |
1 |
1 883 363 Kč |
|
|
Ing. Zbyněk Šrůtek |
3 |
1 738 458 Kč |
|
|
Ing.arch. Petr Brožek |
2 |
1 635 297 Kč |
|
|
ERMO spol. s r. o. |
3 |
1 298 593 Kč |
|
|
Daniel Kobos |
3 |
992 147 Kč |
|
|
Ing. Filip Eichler |
1 |
817 648 Kč |
|
|
Sokoban studio s.r.o. |
1 |
817 648 Kč |
|
|
Taktiky, s.r.o. |
1 |
815 000 Kč |
|
|
Deregio Tender, s.r.o. |
2 |
798 116 Kč |
|
|
Dopravně inženýrská kancelář, s.r.o. |
5 |
742 262 Kč |
|
|
PROKONSULT s.r.o. |
2 |
697 916 Kč |
|
|
Ing.arch. ZADROBÍLEK PAVEL |
1 |
683 118 Kč |
|
|
BAPO s.r.o. |
1 |
635 250 Kč |
|
|
Miroslav Skočdopole |
1 |
619 630 Kč |
|
|
SALIT spol. s r.o. |
2 |
617 983 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
2 |
518 642 Kč |
|
|
Zahrada Harta s.r.o. |
2 |
503 400 Kč |
|
|
HYLENA-KOBERCE s.r.o. |
3 |
432 638 Kč |
|
|
AFRY CZ s.r.o. |
3 |
377 520 Kč |
|
|
ARCHAPLAN s.r.o. |
1 |
281 930 Kč |
|
|
architekti chmelík & partneři, s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
G-servis Praha spol. s r.o. |
1 |
240 372 Kč |
|
|
MPCE D&B s.r.o. |
1 |
205 700 Kč |
|
|
Jiří Dvořáček |
1 |
196 625 Kč |
|
|
OPRAVEX s.r.o. |
1 |
186 340 Kč |
|
|
PB SCOM s.r.o. |
3 |
178 299 Kč |
|
|
mmcité a.s. |
1 |
147 040 Kč |
|
|
Václav Košťál |
2 |
145 441 Kč |
|
|
Berger - Huck s.r.o. |
1 |
137 359 Kč |
|
|
Mgr. Martin Štancl |
1 |
123 783 Kč |
|
|
Filip Procházka |
1 |
91 745 Kč |
|
|
Ondřej Brandejs |
1 |
91 379 Kč |
|
|
Ing. arch. Radek Novotný |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Jiří Hartman |
1 |
82 736 Kč |
|
|
OPTIMA, spol. s r.o. |
1 |
75 625 Kč |
|
|
Vladimír Falta |
1 |
69 656 Kč |
|
|
SPORTOVNÍ PODLAHY ZLÍN, s.r.o. |
1 |
66 310 Kč |
|
|
RNDr. Jiří Veselý |
1 |
6 050 Kč |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
1 |
3 695 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nové Město nad Metují v 2025 ve výši 817 648 Kč
|
Obor Zemědělství
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 11,76 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Lesprojekt východní Čechy, s.r.o. |
1 |
817 648 Kč |
|
|
Pavel Pop |
1 |
817 648 Kč |
|
|
green4plan s.r.o. |
2 |
530 364 Kč |
|
|
4soft, s.r.o. |
1 |
458 547 Kč |
|
|
Edita Páslerová |
2 |
252 164 Kč |
|
|
Fischer TPD s.r.o. |
2 |
217 800 Kč |
|
|
Vojtěch Páv |
2 |
181 500 Kč |
|
|
ŠPELDA s.r.o. |
1 |
119 645 Kč |
|
|
Ondřej Laštovička |
1 |
119 427 Kč |
|
|
Martin Joska |
1 |
113 848 Kč |
|
|
Jakub Hrůša |
2 |
102 548 Kč |
|
|
Filip Procházka |
1 |
61 504 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nové Město nad Metují v 2025 ve výši 817 648 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 11,11 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Chráněná dílna TiRO Blansko s.r.o. |
1 |
1 621 429 Kč |
|
|
Hilbert Interiéry s.r.o. |
2 |
979 869 Kč |
|
|
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. |
1 |
817 648 Kč |
|
|
Vladimír Falta |
1 |
139 763 Kč |
|
|
Jan Kučera |
2 |
138 426 Kč |
|
|
Jan Bártík |
1 |
101 640 Kč |
|
|
LANGER INTERIÉRY s.r.o. |
1 |
91 123 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nové Město nad Metují v 2025 ve výši 817 648 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
2 |
848 501 Kč |
|
|
Moore Advisory CZ s.r.o. |
1 |
817 648 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nové Město nad Metují v 2025 ve výši 817 648 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 2,70 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
První novoměstská teplárenská s.r.o. |
2 |
896 352 Kč |
|
|
Rocketnet s.r.o. |
3 |
370 248 Kč |
|
|
KVÍČEROVSKÁ PEKÁRNA spol. s r.o. |
1 |
320 892 Kč |
|
|
Příležitost k podání ruky z.s. |
4 |
112 571 Kč |
|
|
Milada Ramešová RČ66 a Pavel Rameš RČ61 |
1 |
104 786 Kč |
|
|
Alice Frischová |
1 |
45 483 Kč |
|
|
VESNA, a.s. |
1 |
37 714 Kč |
|
|
Jiřina Peštová |
1 |
35 921 Kč |
|
|
Olga Dvořáková |
1 |
32 634 Kč |
|
|
BILLcom, spol. s r.o. |
1 |
31 689 Kč |
|
|
Hradecká pekárna, s.r.o. |
1 |
25 565 Kč |
|
|
Lukáš Vaňátko |
1 |
21 424 Kč |
|
|
Martina Chrásková Macková |
1 |
19 036 Kč |
|
|
MVDr. Stanislav Počta |
1 |
11 410 Kč |
|
|
Julie Kratěnová |
1 |
8 276 Kč |
|
|
Mateřská škola a Základní škola speciální NONA, o.p.s. |
1 |
7 694 Kč |
|
|
BUSHMASTER s.r.o. |
1 |
6 200 Kč |
|
|
Lenka Zelená |
1 |
5 716 Kč |
|
|
Václavík Vladimír |
1 |
5 025 Kč |
|
|
ARROWS advokátní kancelář, s.r.o. |
1 |
3 775 Kč |
|
|
HKDW HOLASEK s.r.o., advokátní kancelář |
1 |
3 025 Kč |
|
|
PharmDr. Jana Třešňáková |
1 |
2 736 Kč |
|
|
Miluše Menclová |
1 |
2 656 Kč |
|
|
PPS advokáti s.r.o. |
1 |
2 420 Kč |
|
|
HASIČI, s.r.o. |
1 |
2 155 Kč |
|
|
Petr Škoda |
1 |
2 107 Kč |
|
|
HYLENA-KOBERCE s.r.o. |
1 |
1 913 Kč |
|
|
Petr Jirásek |
1 |
1 843 Kč |
|
|
Bc. Jiří Sláma |
1 |
1 664 Kč |
|
|
Tomáš Rašín |
1 |
1 646 Kč |
|
|
Dobruška.net s.r.o. |
1 |
1 263 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nové Město nad Metují v 2025 ve výši 817 648 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
NOKIKA s.r.o. |
1 |
921 794 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
1 |
817 648 Kč |
|
|
FORCORP GROUP spol. s r.o. |
2 |
40 192 Kč |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
1 |
13 310 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nové Město nad Metují v 2025 ve výši 817 648 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 1, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MAGIC ENGLISH s.r.o. |
1 |
817 648 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nové Město nad Metují v 2025 ve výši 817 648 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Spartak Nové Město nad Metují, z.s. |
4 |
4 371 000 Kč |
|
|
Sportovní centrum Nové Město nad Metují, z.s. |
3 |
3 591 659 Kč |
|
|
CENTRUM NAJÁDA s.r.o. |
3 |
2 205 000 Kč |
|
|
Sportovní klub Nové Město nad Metují z.s. |
3 |
1 820 000 Kč |
|
|
NONA 92, o.p.s. |
2 |
650 358 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Krčín |
1 |
449 000 Kč |
|
|
Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují, z.s. |
1 |
429 000 Kč |
|
|
Stepík Nové Město nad Metují, z.s. |
2 |
420 000 Kč |
|
|
Libor Hylena 1961 a Radka Hylenová 1966 |
1 |
400 510 Kč |
|
|
Volejbalové centrum nad Metují, z. s. |
1 |
280 000 Kč |
|
|
Aeroklub Nové Město nad Metují, z. s. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
TENNIS CLUB Nové Město nad Metují, z.s. |
1 |
238 000 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Nové Město nad Metují |
1 |
229 000 Kč |
|
|
PONMM, z.s. |
1 |
199 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Sport pro všechny Nové Město nad Metují, z. s. |
1 |
151 000 Kč |
|
|
HOVRCH, z.s. |
1 |
134 000 Kč |
|
|
Nadace Partnerství (v mezinárodním styku "Czech Environmental Partnership Foundation - CEPF) |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Lyžařský klub Nové Město nad Metují, z.s. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
TTC Nové Město nad Metují z.s. |
1 |
119 000 Kč |
|
|
1971 |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Náboženská obec Církve československé husitské v Novém Městě nad Metují |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Florbalová škola Nové Město nad Metují, z. s. |
1 |
73 000 Kč |
|
|
Akademické týdny o.p.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Život Hradec Králové, o. p. s. |
1 |
60 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Nové Město nad Metují v 2025 ve výši 817 648 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,49
|
|
Počet bodů 4,49 znamená pro Město Nové Město nad Metují celkově
481. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0120 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1280 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0032 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0180 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0120 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1682 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1823 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,524
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,24
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
4,487 |
|