Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0165 odpovídá 1,65 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0055 odpovídá 0,55 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 16 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0879 odpovídá 8,79 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0275 odpovídá 2,75 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0055 odpovídá 0,55 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PRUMHOR, spol. s r.o. |
4 |
61 793 648 Kč |
|
|
AGILE spol. s r.o. |
2 |
13 532 694 Kč |
|
|
BUILDTECHNOLOGY s.r.o. |
3 |
9 184 533 Kč |
|
|
ISOTEP s.r.o. |
2 |
8 842 190 Kč |
|
|
D.A. Bydlení EU, s.r.o. |
2 |
4 984 079 Kč |
|
|
Společnost přátel československého opevnění, o.p.s. |
2 |
4 627 104 Kč |
|
|
Šponar Martin, nar. 1988, Králíky |
2 |
3 570 000 Kč |
|
|
ARMY FORT s.r.o. |
1 |
3 412 824 Kč |
|
|
Heřman Václav, nar. 1974, 252 25 Zbuzany |
2 |
3 303 800 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
1 |
2 843 500 Kč |
|
|
Kubíček Petr, nar. 1992, Červená Voda |
2 |
2 270 928 Kč |
|
|
Richard Mareček |
4 |
1 423 075 Kč |
|
|
Vojensko-historický klub ERIKA Brno, z. s. |
3 |
1 177 200 Kč |
|
|
Pachelová Eliška, nar. 2000, 561 69 Králíky |
1 |
1 165 472 Kč |
|
|
Nosek Jakub, nar. 1995, Králíky a Nosková Markéta, nar. 2002, Červená Voda |
1 |
1 145 144 Kč |
|
|
FC Jiskra 2008, z.s. |
4 |
1 120 000 Kč |
|
|
Kutláková Sabina, nar. 1989, 561 69 Králíky |
1 |
1 111 264 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
1 |
986 832 Kč |
|
|
Stavitelství MINÁŘ s.r.o. |
1 |
986 832 Kč |
|
|
Keprta Jan, nar. 1978, Žamberk a Ing. Tereza Keprtová, nar. 1979, Žamberk |
1 |
931 216 Kč |
|
|
Kubín Václav, nar. 1999, Králíky |
1 |
880 880 Kč |
|
|
Diblík Michal, nar. 1984, Zábřeh a Diblíková Petra, nar. 1986, Malá Morava |
1 |
875 072 Kč |
|
|
PragoData a.s. |
2 |
847 000 Kč |
|
|
Miroslav Skala |
2 |
807 263 Kč |
|
|
Petr Ješina |
3 |
631 382 Kč |
|
|
Milan Šulc |
4 |
615 011 Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
1 |
543 000 Kč |
|
|
DRHAM Malešice, s.r.o. |
1 |
509 410 Kč |
|
|
TESPO - TOPENÁŘSKÉ CENTRUM s.r.o. |
1 |
421 696 Kč |
|
|
Natura verde holding s.r.o. |
1 |
393 020 Kč |
|
|
Ing. Karel Šlesingr |
3 |
393 000 Kč |
|
|
GASTRO komplet UO s.r.o. |
1 |
386 733 Kč |
|
|
EXCALIBUR ARMY spol. s r.o. |
1 |
350 900 Kč |
|
|
RPA Dotace, s.r.o. |
1 |
326 700 Kč |
|
|
Mucha Zdeněk, nar. 1975, 561 69 Králíky |
1 |
318 200 Kč |
|
|
Aleš Lux |
1 |
317 829 Kč |
|
|
Josef Macko |
2 |
311 280 Kč |
|
|
Atelier AURUM s.r.o. |
2 |
280 720 Kč |
|
|
Ing. Ladislav Dobeš |
1 |
273 460 Kč |
|
|
Ing.arch. Mádlík Jan |
1 |
262 006 Kč |
|
|
Petr Kolínský |
2 |
242 648 Kč |
|
|
Karel Macháček |
3 |
237 685 Kč |
|
|
ARL Innovation s.r.o. |
3 |
235 950 Kč |
|
|
CNS a.s. |
2 |
233 530 Kč |
|
|
Štefanková Lucie, DiS. |
1 |
231 500 Kč |
|
|
Pavel Haupt |
1 |
207 031 Kč |
|
|
Oblastní charita Ústí nad Orlicí |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Čestmír Jaroš |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Jiří Beran |
1 |
200 000 Kč |
|
|
HP Europe, s.r.o. |
1 |
193 460 Kč |
|
|
Lubomír Knápek |
2 |
189 273 Kč |
|
|
Miroslav Rakaš |
2 |
183 750 Kč |
|
|
Aleš Moravec |
1 |
180 000 Kč |
|
|
Požární bezpečnost s.r.o. |
2 |
171 090 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
170 000 Kč |
|
|
Česká spořitelna, a.s. |
1 |
169 332 Kč |
|
|
Spectrum service s.r.o. |
1 |
165 023 Kč |
|
|
Hotel Rajská zahrada s.r.o. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Jireš Otakar, nar.1987, Králíky |
1 |
149 600 Kč |
|
|
Jirešová Nikola, nar. 1995, Králíky |
1 |
149 600 Kč |
|
|
Vodárenské služby s.r.o. |
1 |
142 054 Kč |
|
|
TJ Jiskra Králíky, z.s. |
1 |
137 250 Kč |
|
|
BcA. Aleš Košvanec |
2 |
130 680 Kč |
|
|
MUNIPOLIS s.r.o. |
1 |
130 245 Kč |
|
|
Miroslav Bartoň |
1 |
130 000 Kč |
|
|
Gebouský Pavel |
1 |
128 000 Kč |
|
|
Černík Aleš, nar. 1975, Praha |
1 |
125 000 Kč |
|
|
STV GROUP a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Pivovary Zubr a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Švestka Miroslav |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Stanislav John |
1 |
117 068 Kč |
|
|
Univers Tech s.r.o. |
1 |
113 960 Kč |
|
|
POČÍTÁRNA s.r.o. |
1 |
112 370 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
111 900 Kč |
|
|
GEOVAP, spol. s r.o. |
1 |
111 804 Kč |
|
|
České mobilní toalety s.r.o. |
1 |
107 898 Kč |
|
|
ESOP účetní a daňová kancelář s.r.o. |
1 |
106 480 Kč |
|
|
MICHAL MACFELDA |
1 |
98 580 Kč |
|
|
MAS ORLICKO, z.s. |
1 |
96 200 Kč |
|
|
A - 78, spol. s r.o. |
1 |
89 540 Kč |
|
|
Lesnická projekce Frýdek - Místek a.s. |
1 |
84 132 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu Velké náměstí čp. 4 v Králíkách |
1 |
81 000 Kč |
|
|
František Lagron |
1 |
80 000 Kč |
|
|
PaedDr. David Holman |
1 |
80 000 Kč |
|
|
FIRMA CARO Janina Byczek |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
79 813 Kč |
|
|
Doan Minh Binh |
1 |
77 922 Kč |
|
|
Jan Vavřín |
1 |
73 998 Kč |
|
|
DLNK s.r.o. |
1 |
72 358 Kč |
|
|
Jiří Pauk |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Amalthea z.s. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
ROADMEDIC s.r.o. |
1 |
67 760 Kč |
|
|
Východočeský klub celních veteránů |
1 |
67 500 Kč |
|
|
Musil Pavel , nar. 1973, Králíky |
1 |
64 150 Kč |
|
|
Musilová Iva, nar. 1971 |
1 |
64 150 Kč |
|
|
ELEKTRO - SYCHRA, spol. s r.o. |
1 |
63 390 Kč |
|
|
Petr Hegenbarth |
1 |
60 984 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Bílá liška Červená Voda, z. s. |
1 |
59 500 Kč |
|
|
Jaroslav Hořínek |
1 |
57 500 Kč |
|
|
Pospíšil Václav, Orlická 750, Králíky |
1 |
54 270 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Králíky v 2025 ve výši 986 832 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 2 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,18.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 2,78 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PRUMHOR, spol. s r.o. |
4 |
61 793 648 Kč |
|
|
BUILDTECHNOLOGY s.r.o. |
2 |
9 061 330 Kč |
|
|
ISOTEP s.r.o. |
2 |
8 842 190 Kč |
|
|
AGILE spol. s r.o. |
1 |
6 444 442 Kč |
|
|
D.A. Bydlení EU, s.r.o. |
1 |
3 997 247 Kč |
|
|
Šponar Martin, nar. 1988, Králíky |
2 |
3 570 000 Kč |
|
|
Heřman Václav, nar. 1974, 252 25 Zbuzany |
2 |
3 303 800 Kč |
|
|
Richard Mareček |
2 |
999 370 Kč |
|
|
Stavitelství MINÁŘ s.r.o. |
1 |
986 832 Kč |
|
|
Miroslav Skala |
1 |
635 863 Kč |
|
|
Petr Ješina |
1 |
469 000 Kč |
|
|
Ing. Karel Šlesingr |
3 |
393 000 Kč |
|
|
Atelier AURUM s.r.o. |
2 |
280 720 Kč |
|
|
Milan Šulc |
1 |
279 500 Kč |
|
|
Ing.arch. Mádlík Jan |
1 |
262 006 Kč |
|
|
Petr Kolínský |
2 |
242 648 Kč |
|
|
Štefanková Lucie, DiS. |
1 |
231 500 Kč |
|
|
HP Europe, s.r.o. |
1 |
193 460 Kč |
|
|
BcA. Aleš Košvanec |
2 |
130 680 Kč |
|
|
Miroslav Bartoň |
1 |
130 000 Kč |
|
|
A - 78, spol. s r.o. |
1 |
89 540 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
79 813 Kč |
|
|
ARL Innovation s.r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Králíky v 2025 ve výši 986 832 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 5,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Společnost přátel československého opevnění, o.p.s. |
1 |
2 400 000 Kč |
|
|
Kubíček Petr, nar. 1992, Červená Voda |
2 |
2 270 928 Kč |
|
|
Pachelová Eliška, nar. 2000, 561 69 Králíky |
1 |
1 165 472 Kč |
|
|
Nosek Jakub, nar. 1995, Králíky a Nosková Markéta, nar. 2002, Červená Voda |
1 |
1 145 144 Kč |
|
|
Kutláková Sabina, nar. 1989, 561 69 Králíky |
1 |
1 111 264 Kč |
|
|
D.A. Bydlení EU, s.r.o. |
1 |
986 832 Kč |
|
|
Keprta Jan, nar. 1978, Žamberk a Ing. Tereza Keprtová, nar. 1979, Žamberk |
1 |
931 216 Kč |
|
|
Kubín Václav, nar. 1999, Králíky |
1 |
880 880 Kč |
|
|
Diblík Michal, nar. 1984, Zábřeh a Diblíková Petra, nar. 1986, Malá Morava |
1 |
875 072 Kč |
|
|
Vojensko-historický klub ERIKA Brno, z. s. |
1 |
598 800 Kč |
|
|
Mucha Zdeněk, nar. 1975, 561 69 Králíky |
1 |
318 200 Kč |
|
|
Richard Mareček |
1 |
175 655 Kč |
|
|
Česká spořitelna, a.s. |
1 |
169 332 Kč |
|
|
Jireš Otakar, nar.1987, Králíky |
1 |
149 600 Kč |
|
|
Jirešová Nikola, nar. 1995, Králíky |
1 |
149 600 Kč |
|
|
Černík Aleš, nar. 1975, Praha |
1 |
125 000 Kč |
|
|
František Lagron |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Musil Pavel , nar. 1973, Králíky |
1 |
64 150 Kč |
|
|
Musilová Iva, nar. 1971 |
1 |
64 150 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Králíky v 2025 ve výši 986 832 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 7,69 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
1 |
986 832 Kč |
|
|
FC Jiskra 2008, z.s. |
3 |
620 000 Kč |
|
|
TJ Jiskra Králíky, z.s. |
1 |
137 250 Kč |
|
|
MAS ORLICKO, z.s. |
1 |
96 200 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek domu Velké náměstí čp. 4 v Králíkách |
1 |
81 000 Kč |
|
|
Doan Minh Binh |
1 |
77 922 Kč |
|
|
Vojensko-historický klub ERIKA Brno, z. s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Bílá liška Červená Voda, z. s. |
1 |
59 500 Kč |
|
|
Pospíšil Václav, Orlická 750, Králíky |
1 |
54 270 Kč |
|
|
Helena Uhlířová |
1 |
53 203 Kč |
|
|
Hokejový oddíl TJ Jiskra Králíky, pobočný spolek |
1 |
50 750 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Králíky v 2025 ve výši 986 832 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,60
|
|
Počet bodů 4,60 znamená pro Město Králíky celkově
520. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0165 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0055 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1392 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0275 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0055 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0879 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1776 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,460
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,60
|
|
Výsledný K-Index
|
4,596 |
|