Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0092 odpovídá 0,92 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 56 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1290 odpovídá 12,90 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
20 smluv má hodnotu blízkou limitům veřejných zakázek, což může naznačovat snahu se vyhnout řádné veřejné soutěži.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0461 odpovídá 4,61 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0023 odpovídá 0,23 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
A.B.V. spol. s r.o. |
9 |
169 463 081 Kč |
|
|
ISOTEP s.r.o. |
15 |
93 644 789 Kč |
|
|
GASCO s.r.o. |
3 |
88 876 795 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
6 |
15 997 307 Kč |
|
|
KONKRET CZ, spol. s r. o. |
2 |
14 790 194 Kč |
|
|
RENOMIA, a. s. |
3 |
13 251 438 Kč |
|
|
EKOLA České Libchavy s.r.o. |
2 |
10 391 044 Kč |
|
|
Bricky s.r.o. |
1 |
10 378 278 Kč |
|
|
Galand CZ s.r.o. |
2 |
10 369 318 Kč |
|
|
JASPA Servis s.r.o. |
2 |
10 066 411 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
3 |
9 320 099 Kč |
|
|
Adam Vojtíšek |
2 |
7 375 486 Kč |
|
|
Ondřej Velebný |
1 |
7 101 001 Kč |
|
|
Agrostav Ústí nad Orlicí, a.s. |
1 |
7 100 000 Kč |
|
|
Slavia pojišťovna a.s. |
2 |
7 078 818 Kč |
|
|
MAXIMA pojišťovna, a.s. |
1 |
6 172 620 Kč |
|
|
Zelená biomasa a.s. |
2 |
5 150 951 Kč |
|
|
Kuklica Smerek architekti, s.r.o. |
1 |
4 719 000 Kč |
|
|
STATING s.r.o. |
3 |
4 713 268 Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
1 |
4 252 270 Kč |
|
|
NEO BUILDER a. s. |
4 |
4 166 790 Kč |
|
|
Kmošek & Kmošek s.r.o. |
1 |
3 600 960 Kč |
|
|
MOBIKO plus a.s. |
5 |
3 564 283 Kč |
|
|
OG Soft s.r.o. |
7 |
3 443 684 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Orlice Ústí nad Orlicí, z. s. |
1 |
3 000 000 Kč |
|
|
Václav Buriánek |
1 |
2 934 250 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. |
3 |
2 636 850 Kč |
|
|
ISS Computers, s.r.o. |
3 |
2 508 461 Kč |
|
|
LAPLAN a.s. |
3 |
2 481 710 Kč |
|
|
Petr Hejtmánek |
2 |
2 318 752 Kč |
|
|
Pavel Rejman |
8 |
2 190 059 Kč |
|
|
CENTROPOL ENERGY, a.s. |
1 |
2 180 377 Kč |
|
|
Josef Koblizek |
1 |
2 120 409 Kč |
|
|
STOReAGE z.s. |
5 |
2 087 612 Kč |
|
|
KETTU s.r.o. |
1 |
2 064 260 Kč |
|
|
Jana Ráčková |
1 |
2 051 900 Kč |
|
|
Aleš Ráček |
1 |
2 051 900 Kč |
|
|
Ludmila Kaščáková |
1 |
2 027 308 Kč |
|
|
PRODIN a.s. |
1 |
1 985 000 Kč |
|
|
Anna Argaláš |
1 |
1 975 400 Kč |
|
|
Michal Argaláš |
1 |
1 975 400 Kč |
|
|
Radek Frőhde |
19 |
1 800 945 Kč |
|
|
Jan Jeřábek |
1 |
1 762 900 Kč |
|
|
Vendula Černochová |
1 |
1 762 900 Kč |
|
|
Blanka Krsičková |
1 |
1 728 900 Kč |
|
|
Jaroslav Krsička |
1 |
1 728 900 Kč |
|
|
caraa.cz s. r. o. |
1 |
1 669 800 Kč |
|
|
ING-FOREST s.r.o. |
1 |
1 570 839 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
1 560 412 Kč |
|
|
Karel Boušek |
1 |
1 560 412 Kč |
|
|
FORENTA s.r.o. |
4 |
1 556 060 Kč |
|
|
Petra Coufal Skalická |
1 |
1 500 000 Kč |
|
|
Lesostavby Frýdek-Místek a. s. |
1 |
1 344 008 Kč |
|
|
Jaroslav Bezdíček |
1 |
1 328 958 Kč |
|
|
ELEKTRO - SYCHRA, spol. s r.o. |
4 |
1 311 298 Kč |
|
|
MARHOLD a.s. |
1 |
1 290 569 Kč |
|
|
Jiří Schovanec |
2 |
1 174 886 Kč |
|
|
PPS advokáti s.r.o. |
4 |
1 147 155 Kč |
|
|
OPRAVEX s.r.o. |
2 |
1 074 480 Kč |
|
|
TJ Sokol Černovír, z. s. |
2 |
1 024 460 Kč |
|
|
Petr Felgr |
1 |
1 018 029 Kč |
|
|
Růžena Felgrová |
1 |
1 018 029 Kč |
|
|
Fplan projekty a stavby s.r.o. |
1 |
955 900 Kč |
|
|
M Projekt CZ s.r.o. |
1 |
865 267 Kč |
|
|
Jiří Kamenický |
2 |
850 630 Kč |
|
|
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. |
5 |
842 015 Kč |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Ústí nad Orlicí |
2 |
768 000 Kč |
|
|
JDS projekt, s.r.o. |
1 |
762 300 Kč |
|
|
Zdeněk Stejskal |
1 |
727 400 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
6 |
694 700 Kč |
|
|
Zdeněk Stejskal |
2 |
658 293 Kč |
|
|
Aleš Haupt |
3 |
643 364 Kč |
|
|
Filip Škrabálek |
7 |
627 980 Kč |
|
|
Kubík a.s. |
1 |
604 565 Kč |
|
|
Hřiště MATY, s.r.o. |
2 |
597 317 Kč |
|
|
Tomáš Macháček |
2 |
587 657 Kč |
|
|
Jan & Zik s.r.o. |
3 |
584 477 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Černovír |
3 |
568 069 Kč |
|
|
Tomáš Johanides |
5 |
557 652 Kč |
|
|
GROUP24 INNOVATIONS s.r.o. |
1 |
552 970 Kč |
|
|
David Šroller |
2 |
549 376 Kč |
|
|
Schejbal-sport s.r.o. |
3 |
548 887 Kč |
|
|
PDSOFT s.r.o. |
2 |
510 983 Kč |
|
|
EKO - SYSTEM s.r.o. |
1 |
509 652 Kč |
|
|
Lukáš Krása |
1 |
476 329 Kč |
|
|
Tenisový klub Ústí nad Orlicí, z.s. |
1 |
472 040 Kč |
|
|
FbK Orlicko-Třebovsko, z.s. |
2 |
465 480 Kč |
|
|
dormakaba Česko s.r.o. |
2 |
462 276 Kč |
|
|
DŘEVOSLAV s.r.o. |
2 |
461 978 Kč |
|
|
RTS,a.s. |
4 |
429 550 Kč |
|
|
Lesprojekt východní Čechy, s.r.o. |
2 |
407 990 Kč |
|
|
Egoé life s.r.o. |
1 |
405 471 Kč |
|
|
Jiří Jaštík |
7 |
404 685 Kč |
|
|
Sales J&F s.r.o. |
1 |
398 937 Kč |
|
|
Tomáš Pirkl |
1 |
381 150 Kč |
|
|
VÝTAHY KVADRO, s.r.o. |
2 |
379 487 Kč |
|
|
Ing. Martina Kameníková, Ph.D. |
1 |
358 402 Kč |
|
|
Olřich Franc |
1 |
355 922 Kč |
|
|
Pavel Haupt |
2 |
350 514 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Ústí nad Orlicí |
3 |
338 370 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Ústí nad Orlicí v 2025 ve výši 1 560 412 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ISOTEP s.r.o. |
2 |
16 236 469 Kč |
|
|
A.B.V. spol. s r.o. |
2 |
14 090 352 Kč |
|
|
RENOMIA, a. s. |
3 |
13 251 438 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
1 |
11 467 067 Kč |
|
|
EKOLA České Libchavy s.r.o. |
2 |
10 391 044 Kč |
|
|
Bricky s.r.o. |
1 |
10 378 278 Kč |
|
|
Galand CZ s.r.o. |
1 |
7 135 684 Kč |
|
|
Ondřej Velebný |
1 |
7 101 001 Kč |
|
|
Agrostav Ústí nad Orlicí, a.s. |
1 |
7 100 000 Kč |
|
|
Slavia pojišťovna a.s. |
2 |
7 078 818 Kč |
|
|
MAXIMA pojišťovna, a.s. |
1 |
6 172 620 Kč |
|
|
Adam Vojtíšek |
1 |
3 617 806 Kč |
|
|
Kmošek & Kmošek s.r.o. |
1 |
3 600 960 Kč |
|
|
OG Soft s.r.o. |
1 |
2 280 269 Kč |
|
|
Jana Ráčková |
1 |
2 051 900 Kč |
|
|
Aleš Ráček |
1 |
2 051 900 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Ústí nad Orlicí v 2025 ve výši 1 560 412 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
A.B.V. spol. s r.o. |
7 |
169 177 054 Kč |
|
|
ISOTEP s.r.o. |
9 |
83 269 038 Kč |
|
|
GASCO s.r.o. |
2 |
58 863 766 Kč |
|
|
KONKRET CZ, spol. s r. o. |
2 |
14 790 194 Kč |
|
|
Bricky s.r.o. |
1 |
10 378 278 Kč |
|
|
Adam Vojtíšek |
2 |
7 375 486 Kč |
|
|
Galand CZ s.r.o. |
1 |
7 135 684 Kč |
|
|
Kuklica Smerek architekti, s.r.o. |
1 |
4 719 000 Kč |
|
|
STATING s.r.o. |
3 |
4 713 268 Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
1 |
4 252 270 Kč |
|
|
Kmošek & Kmošek s.r.o. |
1 |
3 600 960 Kč |
|
|
LAPLAN a.s. |
3 |
2 481 710 Kč |
|
|
NEO BUILDER a. s. |
2 |
2 054 495 Kč |
|
|
PRODIN a.s. |
1 |
1 985 000 Kč |
|
|
Pavel Rejman |
4 |
1 681 622 Kč |
|
|
caraa.cz s. r. o. |
1 |
1 669 800 Kč |
|
|
FORENTA s.r.o. |
4 |
1 556 060 Kč |
|
|
Fplan projekty a stavby s.r.o. |
1 |
955 900 Kč |
|
|
Petr Hejtmánek |
1 |
907 121 Kč |
|
|
M Projekt CZ s.r.o. |
1 |
865 267 Kč |
|
|
Zdeněk Stejskal |
1 |
727 400 Kč |
|
|
Zdeněk Stejskal |
2 |
658 293 Kč |
|
|
Hřiště MATY, s.r.o. |
2 |
597 317 Kč |
|
|
Schejbal-sport s.r.o. |
3 |
548 887 Kč |
|
|
EKO - SYSTEM s.r.o. |
1 |
509 652 Kč |
|
|
David Šroller |
1 |
499 376 Kč |
|
|
MOBIKO plus a.s. |
4 |
462 942 Kč |
|
|
ELEKTRO - SYCHRA, spol. s r.o. |
1 |
443 606 Kč |
|
|
Tomáš Pirkl |
1 |
381 150 Kč |
|
|
Ing. Martina Kameníková, Ph.D. |
1 |
358 402 Kč |
|
|
Olřich Franc |
1 |
355 922 Kč |
|
|
Igor Hudzík |
3 |
326 285 Kč |
|
|
Bohuslav Obst, DiS. |
2 |
278 840 Kč |
|
|
Stavona, spol. s r.o. |
1 |
264 788 Kč |
|
|
Pravec František, Ing. |
1 |
254 100 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
2 |
252 467 Kč |
|
|
Zdeněk Makalouš |
1 |
210 976 Kč |
|
|
TE3S studio s.r.o. |
1 |
179 080 Kč |
|
|
Ing. arch. Marta Balážiková |
2 |
162 500 Kč |
|
|
INELSEV ENERGIE s.r.o. |
1 |
160 000 Kč |
|
|
MDS projekt s.r.o. |
1 |
149 810 Kč |
|
|
RTS,a.s. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Filip Škrabálek |
1 |
128 346 Kč |
|
|
ARCHMENU s.r.o. |
1 |
125 250 Kč |
|
|
Ing. Renata Břeňová |
1 |
125 054 Kč |
|
|
Forenzio s.r.o. |
1 |
120 000 Kč |
|
|
GEODÉZIE ÚnO s.r.o. |
1 |
114 000 Kč |
|
|
Ing. arch. Jiří Šafr |
1 |
104 500 Kč |
|
|
Ing.arch. ŠOLC VLADIMÍR |
1 |
85 184 Kč |
|
|
STAGA stavební agentura s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
WINTEL, s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
Jiří Čermák |
1 |
64 706 Kč |
|
|
PDSOFT s.r.o. |
1 |
61 589 Kč |
|
|
Jiří Jaštík |
1 |
57 642 Kč |
|
|
PROPLAST, spol. s r.o. |
1 |
56 657 Kč |
|
|
Ing. Daniel Matějka |
1 |
52 000 Kč |
|
|
CZ STAVEBNÍ HOLDING, a.s. |
1 |
1 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Ústí nad Orlicí v 2025 ve výši 1 560 412 Kč
|
Obor Zemědělství
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Zelená biomasa a.s. |
2 |
5 150 951 Kč |
|
|
KETTU s.r.o. |
1 |
2 064 260 Kč |
|
|
ING-FOREST s.r.o. |
1 |
1 570 839 Kč |
|
|
Lesostavby Frýdek-Místek a. s. |
1 |
1 344 008 Kč |
|
|
Aleš Haupt |
3 |
643 364 Kč |
|
|
Tomáš Macháček |
2 |
587 657 Kč |
|
|
Lesprojekt východní Čechy, s.r.o. |
2 |
407 990 Kč |
|
|
Tomáš Johanides |
4 |
377 652 Kč |
|
|
Pavel Haupt |
2 |
350 514 Kč |
|
|
Jakub Štusák |
1 |
250 000 Kč |
|
|
David Vítek |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Jan & Zik s.r.o. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Zahradnictví Šťastný spol. s r. o. |
2 |
199 218 Kč |
|
|
Miroslav Sedláček |
1 |
139 500 Kč |
|
|
LESOŠKOLKY s.r.o. |
1 |
134 467 Kč |
|
|
Stavební firma Kubelka s.r.o. |
1 |
117 680 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Krásný |
1 |
76 230 Kč |
|
|
Faltýnková Jindřiška |
1 |
76 113 Kč |
|
|
Ivan Horský |
1 |
73 000 Kč |
|
|
DERATEX, spol.s r. o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Johan servis s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
SAFE TREES, s.r.o. |
1 |
69 789 Kč |
|
|
Zdenek Kotlář |
1 |
66 550 Kč |
|
|
David Šroller |
1 |
50 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Ústí nad Orlicí v 2025 ve výši 1 560 412 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Slavia pojišťovna a.s. |
2 |
7 078 818 Kč |
|
|
RENOMIA, a. s. |
2 |
7 078 818 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
1 560 412 Kč |
|
|
Petra Coufal Skalická |
1 |
1 500 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Ústí nad Orlicí v 2025 ve výši 1 560 412 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 2,63 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Ondřej Velebný |
1 |
7 101 001 Kč |
|
|
Václav Buriánek |
1 |
2 934 250 Kč |
|
|
Jana Ráčková |
1 |
2 051 900 Kč |
|
|
Aleš Ráček |
1 |
2 051 900 Kč |
|
|
Anna Argaláš |
1 |
1 975 400 Kč |
|
|
Michal Argaláš |
1 |
1 975 400 Kč |
|
|
STOReAGE z.s. |
3 |
1 860 712 Kč |
|
|
Radek Frőhde |
19 |
1 800 945 Kč |
|
|
Karel Boušek |
1 |
1 560 412 Kč |
|
|
TJ Sokol Černovír, z. s. |
1 |
944 460 Kč |
|
|
Jiří Kamenický |
2 |
850 630 Kč |
|
|
PPS advokáti s.r.o. |
3 |
784 155 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Černovír |
3 |
568 069 Kč |
|
|
Filip Škrabálek |
6 |
499 634 Kč |
|
|
Lukáš Krása |
1 |
476 329 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
4 |
442 233 Kč |
|
|
Jan & Zik s.r.o. |
2 |
334 477 Kč |
|
|
Piána na ulici z.s. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Zdeněk Chadima |
2 |
280 920 Kč |
|
|
Marek Flídr |
1 |
248 500 Kč |
|
|
Roman Vojta |
1 |
221 864 Kč |
|
|
Magdalena Mátlová |
1 |
204 640 Kč |
|
|
Petr Polák |
1 |
204 640 Kč |
|
|
Jana Matyášová |
1 |
190 852 Kč |
|
|
Antonín Matyáš |
1 |
190 852 Kč |
|
|
Žaneta Stehlíková, s.r.o. |
1 |
184 680 Kč |
|
|
PROPLAST, spol. s r.o. |
1 |
102 669 Kč |
|
|
VÝTAHY KVADRO, s.r.o. |
1 |
62 687 Kč |
|
|
František Šeda |
1 |
60 565 Kč |
|
|
Tomáš Martínek |
1 |
60 300 Kč |
|
|
Jiří Jaštík |
1 |
58 833 Kč |
|
|
HOLMES s.r.o. |
1 |
55 000 Kč |
|
|
Daniel Řehák |
1 |
53 125 Kč |
|
|
Jana Řeháková |
1 |
53 125 Kč |
|
|
Lukáš Mařík |
1 |
34 200 Kč |
|
|
Veronika Maříková |
1 |
34 200 Kč |
|
|
Miroslav Kubín |
1 |
24 434 Kč |
|
|
Eva Kubínová |
1 |
24 434 Kč |
|
|
Judita Kubínová |
1 |
24 434 Kč |
|
|
TJ Knapovec, z.s. |
1 |
14 481 Kč |
|
|
HELP, silnice - železnice s.r.o. |
1 |
1 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Ústí nad Orlicí v 2025 ve výši 1 560 412 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Orlice Ústí nad Orlicí, z. s. |
1 |
3 000 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. |
3 |
2 636 850 Kč |
|
|
Jiří Schovanec |
2 |
1 174 886 Kč |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Ústí nad Orlicí |
1 |
675 000 Kč |
|
|
Tenisový klub Ústí nad Orlicí, z.s. |
1 |
472 040 Kč |
|
|
FbK Orlicko-Třebovsko, z.s. |
2 |
465 480 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Ústí nad Orlicí |
3 |
338 370 Kč |
|
|
Centrum bojových sportů Ústí nad Orlicí, z.s. |
1 |
331 280 Kč |
|
|
FK Orlicko, z.s. |
1 |
322 000 Kč |
|
|
FK Kerhartice - z.s. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Basketbalový klub Ústí nad Orlicí, z.s. |
1 |
290 550 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Kerhartice |
1 |
286 600 Kč |
|
|
Nadační fond S námi je tu lépe! |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Ski klub Ústí nad Orlicí, z. s. |
2 |
240 350 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Ústí nad Orlicí |
2 |
214 000 Kč |
|
|
Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z. s. |
1 |
204 350 Kč |
|
|
Petr Hartman |
1 |
190 000 Kč |
|
|
Euroregion Pomezí Čech, Moravy a Kladska - Euroregion Glacensis |
1 |
169 538 Kč |
|
|
TJ Jiskra Hylváty, z.s. |
1 |
144 560 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Hylváty |
1 |
143 500 Kč |
|
|
RODINNÉ CENTRUM SRDÍČKO z.s. |
1 |
131 000 Kč |
|
|
Aeroklub Ústí nad Orlicí z.s. |
1 |
113 000 Kč |
|
|
SK Karate Ústí nad Orlicí, z.s. |
1 |
111 500 Kč |
|
|
Free Cinema Pofiv, o.p.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Ústeckoorlická sportovní s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
AUTO KLUB ÚSTÍ NAD ORLICÍ v AČR |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Centrum pro zdravotně postižené a seniory Pardubického kraje, o.p.s. |
1 |
98 000 Kč |
|
|
Klub sportovní gymnastiky Ústí nad Orlicí z.s. |
1 |
96 600 Kč |
|
|
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Ústí nad Orlicí |
1 |
89 450 Kč |
|
|
TJ Sokol Černovír, z. s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
STOReAGE z.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Glacensis |
1 |
76 701 Kč |
|
|
Horolezecký oddíl DUHA UO z. s. |
1 |
67 920 Kč |
|
|
Laxus z. ú. |
1 |
67 000 Kč |
|
|
Zuzana Hüblová |
1 |
66 284 Kč |
|
|
Ladislav Hübl |
1 |
66 284 Kč |
|
|
MALÁ SCÉNA Ústí nad Orlicí, spolek |
1 |
62 000 Kč |
|
|
Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje, ve zkrácené formě - RRA PK |
1 |
60 500 Kč |
|
|
Petr Strákoš |
1 |
52 000 Kč |
|
|
Sportovní klub JK SPORTS z.s. |
1 |
51 520 Kč |
|
|
Rodinné Integrační Centrum z. s. |
1 |
51 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Ústí nad Orlicí v 2025 ve výši 1 560 412 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,82
|
|
Počet bodů 4,82 znamená pro Město Ústí nad Orlicí celkově
569. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0092 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1091 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0461 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0368 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0023 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1290 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1492 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,482
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,82
|
|
Výsledný K-Index
|
4,817 |
|