Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0280 odpovídá 2,80 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0040 odpovídá 0,40 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 33 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1320 odpovídá 13,20 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0080 odpovídá 0,80 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 5 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0200 odpovídá 2,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o. |
2 |
43 964 009 Kč |
|
|
OSP, spol. s r.o. |
8 |
16 962 126 Kč |
|
|
Data Protection Delivery Center, s.r.o. |
4 |
14 291 614 Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
2 |
11 714 677 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
6 |
9 061 692 Kč |
|
|
Inženýrské stavby Jebáček s.r.o. |
1 |
6 950 216 Kč |
|
|
GERGEL, s.r.o. |
2 |
5 325 815 Kč |
|
|
One Ban s.r.o. |
1 |
3 215 378 Kč |
|
|
Artspect, a.s. |
2 |
2 647 448 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
3 |
2 497 989 Kč |
|
|
MK stav-invest s.r.o. |
1 |
2 277 675 Kč |
|
|
FITNEMA s.r.o. |
2 |
1 985 267 Kč |
|
|
HOUSKA & DOUDA, spol. s r.o. |
2 |
1 841 741 Kč |
|
|
Ateliér DPK, s.r.o. |
2 |
1 699 628 Kč |
|
|
Domov Ivančice, s.r.o. |
1 |
1 679 000 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
2 |
1 665 326 Kč |
|
|
Michal Hledík |
6 |
1 467 836 Kč |
|
|
BADIN s.r.o. |
2 |
1 442 751 Kč |
|
|
VH atelier, spol. s r.o. |
1 |
1 439 000 Kč |
|
|
HRAS - zařízení hřišť, s.r.o. |
1 |
1 368 203 Kč |
|
|
Petr Beránek |
2 |
1 229 629 Kč |
|
|
DEVKOM, s.r.o. |
1 |
1 220 256 Kč |
|
|
akademický malíř Jan Knorr |
3 |
1 183 164 Kč |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č.3 Réna Ivančice |
2 |
1 032 663 Kč |
|
|
AJL, s.r.o. |
3 |
1 015 190 Kč |
|
|
FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. |
1 |
951 266 Kč |
|
|
FC Ivančice, z.s. |
1 |
950 000 Kč |
|
|
Středisko pro úspory energie s.r.o. |
1 |
834 900 Kč |
|
|
MUNIPOLIS s.r.o. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
STOPA-REVEKO s.r.o. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
FORTEL PLUS s.r.o. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
ECOBAT s.r.o. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
Ivančice - Horní Pancíře s.r.o. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
M.K.P. service s.r.o. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
NEVAJGLUJ a.s. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
Ing. arch. Ján Tesař |
1 |
832 663 Kč |
|
|
BAUMAT,spol.s.r.o. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
MDDr. Sylvie Konečná |
1 |
832 663 Kč |
|
|
SUDOP PRAHA a.s. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
Parking Pro s.r.o. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č. 1 Ivančice |
1 |
832 663 Kč |
|
|
EKO-PF s.r.o. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
WH Develop s.r.o. |
2 |
735 759 Kč |
|
|
HK Ivančice, z.s. |
1 |
700 000 Kč |
|
|
Patrik Smékal |
5 |
693 316 Kč |
|
|
Technické služby CZ s.r.o. |
4 |
686 492 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
602 822 Kč |
|
|
Opravy komunikací Vysočina s.r.o. |
2 |
602 580 Kč |
|
|
EL77 s.r.o. |
3 |
573 540 Kč |
|
|
BESY CO spol. s r.o. |
1 |
572 732 Kč |
|
|
MIKO Neslovice s.r.o. |
3 |
556 388 Kč |
|
|
BVA konzult s.r.o. |
6 |
537 240 Kč |
|
|
DUR plus, spol. s r.o. |
1 |
488 725 Kč |
|
|
Letkovice srdcem, z.s. |
1 |
448 496 Kč |
|
|
Drahomír Drápal |
3 |
437 136 Kč |
|
|
HP Corporation s.r.o. |
1 |
424 170 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
2 |
413 205 Kč |
|
|
Židovská obec Brno |
1 |
400 110 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
1 |
400 000 Kč |
|
|
IVACAR 2000, a.s. |
1 |
362 966 Kč |
|
|
Daniel Sako |
3 |
332 646 Kč |
|
|
ZNAKOM s.r.o. |
1 |
322 005 Kč |
|
|
KŘIVÁNEK s.r.o. |
2 |
310 661 Kč |
|
|
Orel jednota Ivančice |
2 |
290 000 Kč |
|
|
PINSTAV s.r.o. |
1 |
241 138 Kč |
|
|
Pavel Komínek |
1 |
240 728 Kč |
|
|
Tomáš Fleischer |
1 |
239 580 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
2 |
229 624 Kč |
|
|
EMPEMONT s.r.o. |
2 |
225 041 Kč |
|
|
Dobšíčková Klára nar. 1990 |
1 |
223 920 Kč |
|
|
Liktor Michal, Mgr. nar. 1989 |
1 |
223 920 Kč |
|
|
Allenstav s.r.o. |
1 |
221 875 Kč |
|
|
FICENCOVÁ SYLVIE nar. 1986 |
1 |
212 840 Kč |
|
|
Jana Halamíčková |
1 |
211 750 Kč |
|
|
Tomáš Sýkora |
2 |
211 339 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Ivančice, z. s. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Marek Tomáš nar. 1987 |
1 |
178 500 Kč |
|
|
Marková Markéta, nar. 1989 |
1 |
178 500 Kč |
|
|
VOREL IVO nar. 1969 |
1 |
178 440 Kč |
|
|
Kašpárek Luboš, Ing. |
2 |
172 000 Kč |
|
|
Šlégrová Růžena nar. 1953 |
1 |
164 590 Kč |
|
|
Radka Kellnerová |
1 |
144 000 Kč |
|
|
Elektro Kališ s.r.o. |
1 |
142 479 Kč |
|
|
TJ Slovan Ivančice, z.s. |
1 |
140 000 Kč |
|
|
Radek Polnický |
1 |
138 880 Kč |
|
|
HZ KONTEJNERY s.r.o. |
1 |
138 545 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Ivančice |
1 |
138 545 Kč |
|
|
Lindha a.s. |
1 |
131 329 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
2 |
121 480 Kč |
|
|
David Zahumenský, advokátní kancelář, s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
SARES, spol. s r.o. |
1 |
120 958 Kč |
|
|
Malířství Hort s.r.o. |
1 |
120 516 Kč |
|
|
Jakub Bartuněk |
1 |
118 580 Kč |
|
|
Aleš Novák |
1 |
117 370 Kč |
|
|
KOLEJCONSULT & servis, spol. s r.o. |
1 |
116 696 Kč |
|
|
KÁMEN Zbraslav, a.s. |
1 |
115 434 Kč |
|
|
JD-dotace s.r.o. |
1 |
114 950 Kč |
|
|
Hájek Miroslav nar. 1978 |
1 |
111 960 Kč |
|
|
Hájková Lucie nar. 1980 |
1 |
111 960 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Ivančice v 2025 ve výši 832 663 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
OSP, spol. s r.o. |
3 |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
3 |
|
|
CETIN a.s. |
2 |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
1 |
|
|
MUNIPOLIS s.r.o. |
1 |
|
|
STOPA-REVEKO s.r.o. |
1 |
|
|
Data Protection Delivery Center, s.r.o. |
1 |
|
|
Artspect, a.s. |
1 |
|
|
FORTEL PLUS s.r.o. |
1 |
|
|
ECOBAT s.r.o. |
1 |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
Ivančice - Horní Pancíře s.r.o. |
1 |
|
|
M.K.P. service s.r.o. |
1 |
|
|
akademický malíř Jan Knorr |
1 |
|
|
Ateliér DPK, s.r.o. |
1 |
|
|
NEVAJGLUJ a.s. |
1 |
|
|
Ing. arch. Ján Tesař |
1 |
|
|
BAUMAT,spol.s.r.o. |
1 |
|
|
MDDr. Sylvie Konečná |
1 |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č.3 Réna Ivančice |
1 |
|
|
SUDOP PRAHA a.s. |
1 |
|
|
Parking Pro s.r.o. |
1 |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č. 1 Ivančice |
1 |
|
|
EKO-PF s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Ivančice v 2025 ve výši 832 663 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 6 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 8,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Data Protection Delivery Center, s.r.o. |
3 |
13 793 094 Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
1 |
10 882 014 Kč |
|
|
AJL, s.r.o. |
2 |
724 790 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
602 822 Kč |
|
|
BESY CO spol. s r.o. |
1 |
572 732 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
252 769 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
2 |
121 480 Kč |
|
|
RSM Payroll Centre CZ s.r.o. |
1 |
8 354 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Ivančice v 2025 ve výši 832 663 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MUNIPOLIS s.r.o. |
1 |
832 663 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Ivančice v 2025 ve výši 832 663 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
HP Corporation s.r.o. |
1 |
424 170 Kč |
|
|
SECURITY MONIT s.r.o. |
1 |
2 541 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Ivančice v 2025 ve výši 832 663 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 9,52 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o. |
2 |
43 964 009 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
6 |
9 061 692 Kč |
|
|
GERGEL, s.r.o. |
2 |
5 325 815 Kč |
|
|
OSP, spol. s r.o. |
4 |
2 508 894 Kč |
|
|
MK stav-invest s.r.o. |
1 |
2 277 675 Kč |
|
|
FITNEMA s.r.o. |
2 |
1 985 267 Kč |
|
|
Ateliér DPK, s.r.o. |
2 |
1 699 628 Kč |
|
|
BADIN s.r.o. |
2 |
1 442 751 Kč |
|
|
VH atelier, spol. s r.o. |
1 |
1 439 000 Kč |
|
|
HRAS - zařízení hřišť, s.r.o. |
1 |
1 368 203 Kč |
|
|
Petr Beránek |
2 |
1 229 629 Kč |
|
|
DEVKOM, s.r.o. |
1 |
1 220 256 Kč |
|
|
Ing. arch. Ján Tesař |
1 |
832 663 Kč |
|
|
BAUMAT,spol.s.r.o. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
SUDOP PRAHA a.s. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
Parking Pro s.r.o. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
Michal Hledík |
2 |
781 816 Kč |
|
|
WH Develop s.r.o. |
2 |
735 759 Kč |
|
|
Opravy komunikací Vysočina s.r.o. |
2 |
602 580 Kč |
|
|
EL77 s.r.o. |
3 |
573 540 Kč |
|
|
Židovská obec Brno |
1 |
400 110 Kč |
|
|
Daniel Sako |
3 |
332 646 Kč |
|
|
ZNAKOM s.r.o. |
1 |
322 005 Kč |
|
|
akademický malíř Jan Knorr |
1 |
316 052 Kč |
|
|
Technické služby CZ s.r.o. |
1 |
278 238 Kč |
|
|
Pavel Komínek |
1 |
240 728 Kč |
|
|
Dobšíčková Klára nar. 1990 |
1 |
223 920 Kč |
|
|
Liktor Michal, Mgr. nar. 1989 |
1 |
223 920 Kč |
|
|
BVA konzult s.r.o. |
2 |
162 140 Kč |
|
|
MIKO Neslovice s.r.o. |
1 |
123 420 Kč |
|
|
Jakub Bartuněk |
1 |
118 580 Kč |
|
|
KÁMEN Zbraslav, a.s. |
1 |
115 434 Kč |
|
|
Hájek Miroslav nar. 1978 |
1 |
111 960 Kč |
|
|
Hájková Lucie nar. 1980 |
1 |
111 960 Kč |
|
|
Patrik Smékal |
1 |
110 478 Kč |
|
|
Tomáš Sýkora |
1 |
95 542 Kč |
|
|
Kašpárek Luboš, Ing. |
1 |
76 000 Kč |
|
|
QIM Atelier s.r.o. |
1 |
75 000 Kč |
|
|
Atelier V8 s.r.o. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
KLEPOK, s.r.o. |
1 |
52 419 Kč |
|
|
WAREX spol. s r.o. |
1 |
20 880 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Ivančice v 2025 ve výši 832 663 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 40,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Artspect, a.s. |
2 |
2 647 448 Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
RationalFans s.r.o. |
1 |
111 000 Kč |
|
|
Drahomír Drápal |
1 |
97 526 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Ivančice v 2025 ve výši 832 663 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
akademický malíř Jan Knorr |
2 |
867 112 Kč |
|
|
HOUSKA & DOUDA, spol. s r.o. |
1 |
319 440 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Ivančice v 2025 ve výši 832 663 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 34,78 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
One Ban s.r.o. |
1 |
3 215 378 Kč |
|
|
STOPA-REVEKO s.r.o. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
FORTEL PLUS s.r.o. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
Ivančice - Horní Pancíře s.r.o. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
M.K.P. service s.r.o. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
MDDr. Sylvie Konečná |
1 |
832 663 Kč |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č.3 Réna Ivančice |
1 |
832 663 Kč |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č. 1 Ivančice |
1 |
832 663 Kč |
|
|
FICENCOVÁ SYLVIE nar. 1986 |
1 |
212 840 Kč |
|
|
Marek Tomáš nar. 1987 |
1 |
178 500 Kč |
|
|
Marková Markéta, nar. 1989 |
1 |
178 500 Kč |
|
|
VOREL IVO nar. 1969 |
1 |
178 440 Kč |
|
|
Šlégrová Růžena nar. 1953 |
1 |
164 590 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
158 839 Kč |
|
|
Radka Kellnerová |
1 |
144 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Ivančice |
1 |
138 545 Kč |
|
|
David Zahumenský, advokátní kancelář, s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Focke |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Spolek provozovatelů lidové technické zábavy - LITEZA, z. s. |
1 |
55 000 Kč |
|
|
Šafář Jindřich nar. 1980 |
1 |
34 200 Kč |
|
|
Prokopová Jaroslava nar. 1984 |
1 |
34 200 Kč |
|
|
Nakoukal Josef nar. 1958 |
1 |
15 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Ivančice v 2025 ve výši 832 663 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 60,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ECOBAT s.r.o. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
NEVAJGLUJ a.s. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
EKO-PF s.r.o. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
Letkovice srdcem, z.s. |
1 |
448 496 Kč |
|
|
ATCZ-profi s.r.o. |
1 |
70 906 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Ivančice v 2025 ve výši 832 663 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HOUSKA & DOUDA, spol. s r.o. |
1 |
1 522 301 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
832 663 Kč |
|
|
AJL, s.r.o. |
1 |
290 400 Kč |
|
|
BVA konzult s.r.o. |
2 |
181 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Ivančice v 2025 ve výši 832 663 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Domov Ivančice, s.r.o. |
1 |
1 679 000 Kč |
|
|
FC Ivančice, z.s. |
1 |
950 000 Kč |
|
|
HK Ivančice, z.s. |
1 |
700 000 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
1 |
400 000 Kč |
|
|
Orel jednota Ivančice |
2 |
290 000 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Ivančice, z. s. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č.3 Réna Ivančice |
1 |
200 000 Kč |
|
|
TJ Slovan Ivančice, z.s. |
1 |
140 000 Kč |
|
|
JD-dotace s.r.o. |
1 |
114 950 Kč |
|
|
Badmintonový club 66 Ivančice, z.s. |
1 |
110 000 Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
1 |
90 000 Kč |
|
|
J. V. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
SOS dětské vesničky, z.s. |
1 |
86 000 Kč |
|
|
Mucha Trail, s.r.o. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Libor Ulbrich |
1 |
75 000 Kč |
|
|
JEDNOTA, spotřební družstvo, Moravský Krumlov |
1 |
75 000 Kč |
|
|
SENIOR KLUB Ivančice z.s. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Sokol Budkovice, z.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Archa pro život, z.ú. |
1 |
60 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Ivančice v 2025 ve výši 832 663 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje smlouvy pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,25.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,50
|
|
Počet bodů 4,50 znamená pro Město Ivančice celkově
485. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0280 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0040 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0877 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0083 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0080 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0200 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1320 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1874 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,475
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,75
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,25 |
|
Výsledný K-Index
|
4,504 |
|