Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0378 odpovídá 3,78 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 55 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1599 odpovídá 15,99 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0233 odpovídá 2,33 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 6 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0174 odpovídá 1,74 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Moravská stavební unie - MSU s.r.o. |
6 |
61 129 503 Kč |
|
|
STAVKOM, spol. s r. o. |
2 |
16 612 017 Kč |
|
|
K. P., Ing. nar. |
1 |
14 700 000 Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
1 |
9 638 681 Kč |
|
|
HRASPO spol. s r.o. |
1 |
7 466 353 Kč |
|
|
TR - walls s.r.o. |
2 |
6 262 957 Kč |
|
|
Inženýrské stavby Brno, spol. s r.o. |
4 |
5 725 469 Kč |
|
|
Bytové družstvo Dubina II. |
2 |
5 485 038 Kč |
|
|
NEJEZ stavitel s.r.o. |
14 |
5 267 626 Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
7 |
4 947 220 Kč |
|
|
LUNEK, s.r.o. |
2 |
4 793 716 Kč |
|
|
BORKOVEC JOSEF nar. 1945 |
1 |
4 502 000 Kč |
|
|
Pařezovo s.r.o. |
3 |
4 363 298 Kč |
|
|
Správa lesů - OLH, s.r.o. |
2 |
4 163 298 Kč |
|
|
ARCHAIA Brno z. ú. |
1 |
3 992 419 Kč |
|
|
ElektroMont HB s.r.o. |
2 |
2 788 484 Kč |
|
|
ZAHRADY BEZ HRANIC s.r.o. |
2 |
2 783 000 Kč |
|
|
SATES ČECHY s.r.o. |
4 |
2 590 657 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
4 |
2 460 333 Kč |
|
|
PosečemeVámTo, s.r.o. |
2 |
2 395 800 Kč |
|
|
TVM stavby s.r.o. |
3 |
2 295 743 Kč |
|
|
Lesní školka Novák s.r.o. |
1 |
1 911 800 Kč |
|
|
STAVBY Hradský s.r.o. |
4 |
1 764 173 Kč |
|
|
Vantage Towers s.r.o. |
1 |
1 527 395 Kč |
|
|
Ing. arch. Pavel Hude |
2 |
1 520 075 Kč |
|
|
Stavební firma MD s.r.o. |
2 |
1 452 000 Kč |
|
|
Valeriy Prokhorenkov |
2 |
1 452 000 Kč |
|
|
Yaroslav Prokhorenkov |
2 |
1 452 000 Kč |
|
|
Arboristika KOHOUTEK s.r.o. |
1 |
1 335 840 Kč |
|
|
Amatérský fotbalový klub Tišnov, z.s. |
3 |
1 332 750 Kč |
|
|
Doc. Dr. Ing. arch. KOPÁČIK GABRIEL |
2 |
1 316 638 Kč |
|
|
Sportovní klub Tenis Tišnov, z.s. |
4 |
1 251 750 Kč |
|
|
Domov sv. Alžběty |
2 |
1 240 300 Kč |
|
|
CERGO ENERGY s.r.o. |
4 |
1 223 310 Kč |
|
|
Teamium, s.r.o. |
1 |
1 100 616 Kč |
|
|
CERGOMONT s.r.o. |
2 |
1 047 899 Kč |
|
|
Jiří Kolář |
2 |
1 044 221 Kč |
|
|
SILPRA silniční práce s.r.o. |
2 |
1 008 333 Kč |
|
|
HITL, s.r.o. |
1 |
1 003 090 Kč |
|
|
Veronika Ondříšková |
3 |
1 000 038 Kč |
|
|
TVORBA KRAJINY s.r.o. |
3 |
930 038 Kč |
|
|
GaREP, spol. s r.o. |
2 |
929 438 Kč |
|
|
Ing. Pavel Šudák |
1 |
925 650 Kč |
|
|
NiTraM-projekt, s.r.o. |
2 |
863 864 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Tišnov |
5 |
861 350 Kč |
|
|
Jaroslav Hadamík |
2 |
850 788 Kč |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
5 |
832 101 Kč |
|
|
Opravy komunikací Vysočina s.r.o. |
1 |
806 667 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
2 |
797 772 Kč |
|
|
Stavitelství Zemánek s.r.o. |
3 |
783 357 Kč |
|
|
Hydro Gas Manufacture, s.r.o. |
2 |
778 188 Kč |
|
|
K J, JUDr. nar. |
1 |
760 038 Kč |
|
|
Němec Jiří stavitel s.r.o. |
1 |
760 038 Kč |
|
|
INTERO s.r.o. |
1 |
760 038 Kč |
|
|
KAŠPAREC PETR, Ing. nar. 1973 |
1 |
760 038 Kč |
|
|
FÍ-HA s.r.o. |
1 |
760 038 Kč |
|
|
N. J. |
1 |
760 038 Kč |
|
|
Mgr. Marek Matula, advokát |
1 |
760 038 Kč |
|
|
P. J. nar. |
1 |
760 038 Kč |
|
|
LP staving s.r.o. |
1 |
756 816 Kč |
|
|
Sdružení sportovních klubů Tišnov, z.s. |
3 |
750 000 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
3 |
717 293 Kč |
|
|
STAVBY SR group s.r.o. |
1 |
698 702 Kč |
|
|
Lucie Chvátalová |
2 |
686 852 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
4 |
643 684 Kč |
|
|
IVENT SERVIS s.r.o. |
2 |
621 299 Kč |
|
|
Jiří Brychta |
2 |
600 001 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Předklášteří |
1 |
600 000 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
600 000 Kč |
|
|
SUDOP BRNO, spol. s r.o. |
1 |
597 740 Kč |
|
|
Pavel Malík |
1 |
592 002 Kč |
|
|
Architektonická kancelář Burian-Křivinka s.r.o. |
1 |
586 850 Kč |
|
|
HAKO CZ, spol. s r.o. |
6 |
574 486 Kč |
|
|
KOLÁŘOVÁ JANA, JUDr. nar. 1962 |
1 |
540 000 Kč |
|
|
TextilEco a.s. |
2 |
532 400 Kč |
|
|
Ing. Brázda - UNIVERS s.r.o. |
3 |
525 915 Kč |
|
|
Místní akční skupina Brána Vysočiny, z.s. |
1 |
500 000 Kč |
|
|
Sportovní klub Basketbal Tišnov, z.s. |
3 |
437 100 Kč |
|
|
Smokies company s.r.o. |
1 |
437 005 Kč |
|
|
JUDr. Kamil Jelínek, advokátní kancelář |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Ing. Markéta Veličková |
1 |
423 500 Kč |
|
|
BV BRUMOVICE VÝTAHY s.r.o. |
1 |
419 507 Kč |
|
|
EKOSAIN, s.r.o. |
1 |
414 787 Kč |
|
|
Ing. Linda Smítalová |
1 |
411 400 Kč |
|
|
ELQA, s.r.o. |
2 |
400 316 Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
1 |
400 000 Kč |
|
|
Nadace Partnerství (v mezinárodním styku "Czech Environmental Partnership Foundation - CEPF) |
1 |
367 840 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
1 |
365 565 Kč |
|
|
Frank Bold Advokáti, s.r.o. |
1 |
350 900 Kč |
|
|
TJ Group s.r.o. |
1 |
338 796 Kč |
|
|
Tomáš Bednář |
1 |
337 590 Kč |
|
|
Pamiro team s.r.o. |
2 |
332 760 Kč |
|
|
Psychiatrie Tišnov s.r.o. |
1 |
319 040 Kč |
|
|
A-MONT studio s.r.o. |
1 |
315 137 Kč |
|
|
RTS,a.s. |
3 |
314 600 Kč |
|
|
Zuzana Vinšová |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Pavel Továrek |
1 |
287 980 Kč |
|
|
Ing.arch. HLADKÝ BORIS |
1 |
279 000 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
276 297 Kč |
|
|
FLOOR SERVIS s.r.o. |
2 |
273 672 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Tišnov v 2025 ve výši 760 038 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Ing. arch. Pavel Hude |
2 |
|
|
SATES ČECHY s.r.o. |
2 |
|
|
Doc. Dr. Ing. arch. KOPÁČIK GABRIEL |
1 |
|
|
Veronika Ondříšková |
1 |
|
|
GaREP, spol. s r.o. |
1 |
|
|
K J, JUDr. nar. |
1 |
|
|
Němec Jiří stavitel s.r.o. |
1 |
|
|
INTERO s.r.o. |
1 |
|
|
KAŠPAREC PETR, Ing. nar. 1973 |
1 |
|
|
TVM stavby s.r.o. |
1 |
|
|
Bytové družstvo Dubina II. |
1 |
|
|
FÍ-HA s.r.o. |
1 |
|
|
N. J. |
1 |
|
|
Mgr. Marek Matula, advokát |
1 |
|
|
P. J. nar. |
1 |
|
|
LUNEK, s.r.o. |
1 |
|
|
TVORBA KRAJINY s.r.o. |
1 |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
1 |
|
|
Jaroslav Hadamík |
1 |
|
|
Hydro Gas Manufacture, s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Tišnov v 2025 ve výši 760 038 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stroje a zařízení
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
HITL, s.r.o. |
1 |
1 003 090 Kč |
|
|
Jiří Brychta |
2 |
600 001 Kč |
|
|
Tomáš Bednář |
1 |
337 590 Kč |
|
|
Pamiro team s.r.o. |
2 |
332 760 Kč |
|
|
IVENT SERVIS s.r.o. |
1 |
319 723 Kč |
|
|
CENTROPROJEKT GROUP a.s. |
1 |
260 979 Kč |
|
|
Petr Novák |
2 |
198 375 Kč |
|
|
HAKO CZ, spol. s r.o. |
2 |
170 864 Kč |
|
|
Stavitelství Zemánek s.r.o. |
1 |
164 347 Kč |
|
|
Pavel Bartoš |
1 |
156 211 Kč |
|
|
Petr Hradský |
1 |
113 976 Kč |
|
|
Miroslav Sys |
1 |
93 878 Kč |
|
|
Mrázová Michaela |
1 |
83 700 Kč |
|
|
Ing. arch. Jaroslav Matoušek |
1 |
60 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Tišnov v 2025 ve výši 760 038 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 9, tj. 6,90 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Moravská stavební unie - MSU s.r.o. |
6 |
61 129 503 Kč |
|
|
HRASPO spol. s r.o. |
1 |
7 466 353 Kč |
|
|
TR - walls s.r.o. |
2 |
6 262 957 Kč |
|
|
Inženýrské stavby Brno, spol. s r.o. |
4 |
5 725 469 Kč |
|
|
LUNEK, s.r.o. |
2 |
4 793 716 Kč |
|
|
NEJEZ stavitel s.r.o. |
11 |
4 477 910 Kč |
|
|
ARCHAIA Brno z. ú. |
1 |
3 992 419 Kč |
|
|
ElektroMont HB s.r.o. |
2 |
2 788 484 Kč |
|
|
SATES ČECHY s.r.o. |
4 |
2 590 657 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
4 |
2 460 333 Kč |
|
|
TVM stavby s.r.o. |
3 |
2 295 743 Kč |
|
|
STAVBY Hradský s.r.o. |
4 |
1 764 173 Kč |
|
|
Ing. arch. Pavel Hude |
2 |
1 520 075 Kč |
|
|
Stavební firma MD s.r.o. |
2 |
1 452 000 Kč |
|
|
Valeriy Prokhorenkov |
2 |
1 452 000 Kč |
|
|
Yaroslav Prokhorenkov |
2 |
1 452 000 Kč |
|
|
CERGO ENERGY s.r.o. |
4 |
1 223 310 Kč |
|
|
CERGOMONT s.r.o. |
2 |
1 047 899 Kč |
|
|
Jiří Kolář |
2 |
1 044 221 Kč |
|
|
SILPRA silniční práce s.r.o. |
2 |
1 008 333 Kč |
|
|
STAVKOM, spol. s r. o. |
1 |
951 543 Kč |
|
|
TVORBA KRAJINY s.r.o. |
3 |
930 038 Kč |
|
|
Ing. Pavel Šudák |
1 |
925 650 Kč |
|
|
NiTraM-projekt, s.r.o. |
2 |
863 864 Kč |
|
|
Opravy komunikací Vysočina s.r.o. |
1 |
806 667 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
2 |
797 772 Kč |
|
|
Němec Jiří stavitel s.r.o. |
1 |
760 038 Kč |
|
|
LP staving s.r.o. |
1 |
756 816 Kč |
|
|
SUDOP BRNO, spol. s r.o. |
1 |
597 740 Kč |
|
|
Architektonická kancelář Burian-Křivinka s.r.o. |
1 |
586 850 Kč |
|
|
Doc. Dr. Ing. arch. KOPÁČIK GABRIEL |
1 |
556 600 Kč |
|
|
BV BRUMOVICE VÝTAHY s.r.o. |
1 |
419 507 Kč |
|
|
EKOSAIN, s.r.o. |
1 |
414 787 Kč |
|
|
Ing. Linda Smítalová |
1 |
411 400 Kč |
|
|
ELQA, s.r.o. |
2 |
400 316 Kč |
|
|
Stavitelství Zemánek s.r.o. |
1 |
360 520 Kč |
|
|
Ing. Brázda - UNIVERS s.r.o. |
2 |
353 839 Kč |
|
|
A-MONT studio s.r.o. |
1 |
315 137 Kč |
|
|
IVENT SERVIS s.r.o. |
1 |
301 576 Kč |
|
|
Ing.arch. HLADKÝ BORIS |
1 |
279 000 Kč |
|
|
FLOOR SERVIS s.r.o. |
2 |
273 672 Kč |
|
|
Check Build s.r.o. |
2 |
271 040 Kč |
|
|
Biely Boris, Ing. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Ing.arch. JURA PAVEL |
1 |
238 370 Kč |
|
|
Ing. Ivo Doležal |
1 |
224 000 Kč |
|
|
AGLAST s.r.o. |
1 |
217 131 Kč |
|
|
REAL – PROJEKT MAX s.r.o. |
3 |
211 750 Kč |
|
|
Ing. Petr Velička |
1 |
205 700 Kč |
|
|
Mgr. Jan Oprchal |
1 |
160 000 Kč |
|
|
DETA spol. s r. o. |
1 |
159 587 Kč |
|
|
BOZP A STAVBY s.r.o. |
1 |
152 460 Kč |
|
|
Marek Šimoník |
1 |
142 780 Kč |
|
|
KOO-BOZPO, s.r.o. |
1 |
141 543 Kč |
|
|
SIGNEX, spol. s r.o. |
1 |
129 428 Kč |
|
|
Ing. Petr Novotný, Ph.D. |
1 |
122 210 Kč |
|
|
MIX MAX - ENERGETIKA, s.r.o. |
1 |
119 185 Kč |
|
|
Dokládal Vladimír, Ing. |
1 |
117 370 Kč |
|
|
BALUN geo s.r.o. |
1 |
115 661 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
110 715 Kč |
|
|
Ing. arch. Jaroslav Matoušek |
1 |
110 000 Kč |
|
|
SAREP PROJEKTY s.r.o. |
1 |
99 853 Kč |
|
|
ARS VIRIDIS s.r.o. |
1 |
96 691 Kč |
|
|
Ing. Karel Souček |
1 |
83 006 Kč |
|
|
Ing. Ivana Kašparová |
1 |
72 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Tišnov v 2025 ve výši 760 038 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
5 |
832 101 Kč |
|
|
Ing. Zdeněk Novotný, daňový poradce |
1 |
90 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Tišnov v 2025 ve výši 760 038 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 15,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
K. P., Ing. nar. |
1 |
14 700 000 Kč |
|
|
Bytové družstvo Dubina II. |
1 |
4 725 000 Kč |
|
|
Vantage Towers s.r.o. |
1 |
1 527 395 Kč |
|
|
Veronika Ondříšková |
3 |
1 000 038 Kč |
|
|
Jaroslav Hadamík |
2 |
850 788 Kč |
|
|
K J, JUDr. nar. |
1 |
760 038 Kč |
|
|
INTERO s.r.o. |
1 |
760 038 Kč |
|
|
KAŠPAREC PETR, Ing. nar. 1973 |
1 |
760 038 Kč |
|
|
FÍ-HA s.r.o. |
1 |
760 038 Kč |
|
|
N. J. |
1 |
760 038 Kč |
|
|
Mgr. Marek Matula, advokát |
1 |
760 038 Kč |
|
|
P. J. nar. |
1 |
760 038 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
4 |
643 684 Kč |
|
|
KOLÁŘOVÁ JANA, JUDr. nar. 1962 |
1 |
540 000 Kč |
|
|
Smokies company s.r.o. |
1 |
437 005 Kč |
|
|
JUDr. Kamil Jelínek, advokátní kancelář |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
1 |
388 020 Kč |
|
|
Frank Bold Advokáti, s.r.o. |
1 |
350 900 Kč |
|
|
Psychiatrie Tišnov s.r.o. |
1 |
319 040 Kč |
|
|
RTS,a.s. |
3 |
314 600 Kč |
|
|
Tomcard s.r.o. |
1 |
258 540 Kč |
|
|
KRÁLÍK JAROSLAV nar. 1954 |
1 |
230 400 Kč |
|
|
Sdružení škola a rodina při ZŠ Tišnov, Smíškova, z.s. |
2 |
202 860 Kč |
|
|
Klub českých turistů Tišnov |
2 |
200 640 Kč |
|
|
Ivo Tuček |
1 |
199 650 Kč |
|
|
NUOVO CAFFE s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Prague RE Capital s.r.o. |
1 |
127 800 Kč |
|
|
LOGOPEDIE Mgr. Výletová s.r.o. |
1 |
121 078 Kč |
|
|
Fiala, Tejkal a partneři, advokátní kancelář, s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
EPTON projekt s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Regionální rozvojová agentura Východní Moravy |
1 |
83 490 Kč |
|
|
Q. M. |
1 |
82 167 Kč |
|
|
S. M. |
1 |
82 167 Kč |
|
|
Q. R. |
1 |
82 167 Kč |
|
|
C. J. |
1 |
75 600 Kč |
|
|
Dallmayr Vending & Office, k.s. |
2 |
72 600 Kč |
|
|
Sunritek Projekční s.r.o. |
1 |
72 479 Kč |
|
|
VIAGEM a.s. |
1 |
71 593 Kč |
|
|
Medingo s.r.o. |
1 |
69 000 Kč |
|
|
Ing. Adolf Jebavý |
1 |
60 621 Kč |
|
|
Ing.arch. Lukáš Pavlík |
1 |
60 621 Kč |
|
|
Musil, Hybská-architektonický atelier s.r.o. |
1 |
60 621 Kč |
|
|
Ing. arch. Miroslava Zadražilová, Ph.D. |
1 |
60 621 Kč |
|
|
Ing.arch. Burian Aleš |
1 |
60 621 Kč |
|
|
Ing.arch. VALOUCH ŠTĚPÁN |
1 |
60 621 Kč |
|
|
J. J. |
1 |
52 000 Kč |
|
|
M. M. |
1 |
50 800 Kč |
|
|
ZD Březina, zemědělské družstvo |
1 |
11 568 Kč |
|
|
Primární péče s.r.o. |
1 |
60 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Tišnov v 2025 ve výši 760 038 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
GaREP, spol. s r.o. |
2 |
929 438 Kč |
|
|
TJ Group s.r.o. |
1 |
338 796 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Tišnov v 2025 ve výši 760 038 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 2,38 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Amatérský fotbalový klub Tišnov, z.s. |
3 |
1 332 750 Kč |
|
|
Sportovní klub Tenis Tišnov, z.s. |
4 |
1 251 750 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Tišnov |
5 |
861 350 Kč |
|
|
Bytové družstvo Dubina II. |
1 |
760 038 Kč |
|
|
Sdružení sportovních klubů Tišnov, z.s. |
3 |
750 000 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Předklášteří |
1 |
600 000 Kč |
|
|
Místní akční skupina Brána Vysočiny, z.s. |
1 |
500 000 Kč |
|
|
Sportovní klub Basketbal Tišnov, z.s. |
3 |
437 100 Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
2 |
315 000 Kč |
|
|
Rodinné centrum Studánka, z.s. |
3 |
265 000 Kč |
|
|
Atletický klub AK Tišnov, z. s. |
1 |
198 000 Kč |
|
|
Za sebevědomé Tišnovsko, z.s. |
2 |
145 000 Kč |
|
|
HOJNOST z.s. |
2 |
135 220 Kč |
|
|
Házená Tišnov, z.s. |
1 |
126 000 Kč |
|
|
Pobočný spolek Lokomoce, z.s. Tišnov |
2 |
123 200 Kč |
|
|
Table Tennis Club Koral Tišnov, z.s. |
1 |
115 000 Kč |
|
|
Spolek Pro Tišnov |
1 |
98 000 Kč |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Tišnov |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Erste Grantika Advisory, a.s. |
1 |
80 465 Kč |
|
|
Rozvojová agentura zlínského kraje, z.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
ŠKOLA TAEKWON-DO SAM-IL, z.s. |
1 |
71 000 Kč |
|
|
Tišnovský komorní orchestr, z.s. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Montessori lesní mateřská škola Ledňáček |
1 |
57 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Tišnov v 2025 ve výši 760 038 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,71
|
|
Počet bodů 4,71 znamená pro Město Tišnov celkově
545. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0378 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0744 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0041 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0233 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0174 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1599 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1541 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,471
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,71
|
|
Výsledný K-Index
|
4,709 |
|