Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 19 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1011 odpovídá 10,11 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 24 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1277 odpovídá 12,77 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0106 odpovídá 1,06 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 7 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0372 odpovídá 3,72 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Mitrenga-stavby, spol. s r.o. |
1 |
35 513 500 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
4 |
27 707 014 Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
1 |
10 895 649 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
4 |
4 882 772 Kč |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
2 |
3 338 221 Kč |
|
|
SOUKUP MILOŠ s.r.o. |
5 |
3 252 768 Kč |
|
|
CARent, a.s. |
3 |
2 951 978 Kč |
|
|
Asseco Solutions, a.s. |
3 |
2 799 289 Kč |
|
|
Laboro ateliér s.r.o. |
7 |
2 153 176 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
2 092 741 Kč |
|
|
Alfa - COM, s.r.o. |
2 |
1 804 676 Kč |
|
|
Mazertano, s.r.o. |
2 |
1 804 676 Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
1 |
1 754 525 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Židlochovice |
3 |
1 702 338 Kč |
|
|
Jana Sítková |
1 |
1 700 000 Kč |
|
|
MUDr. Alena Procházková s.r.o. |
1 |
1 669 800 Kč |
|
|
Společnost Židlochovice - revitalizace Svratky |
1 |
1 607 184 Kč |
|
|
FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. |
1 |
1 607 184 Kč |
|
|
KAVYL, spol. s r.o. |
1 |
1 607 184 Kč |
|
|
HORTISCENTRUM s.r.o. |
3 |
1 581 951 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
1 496 918 Kč |
|
|
TECONT s. r. o. |
1 |
1 473 675 Kč |
|
|
PMAC, spol. s r.o. |
1 |
1 473 675 Kč |
|
|
Metering Services s.r.o. |
1 |
1 473 675 Kč |
|
|
Ing. Pavel Šafl |
1 |
1 452 000 Kč |
|
|
STAMA GROUP s.r.o. |
2 |
1 430 272 Kč |
|
|
SB Wealth 1 s.r.o. |
1 |
1 294 600 Kč |
|
|
Nemojanský mlýn, s.r.o. |
2 |
1 202 338 Kč |
|
|
Lukáš Adámek |
5 |
1 166 550 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
1 |
1 010 350 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
2 |
1 003 978 Kč |
|
|
Ondřej Veselý |
1 |
902 338 Kč |
|
|
Lenka Veselá |
1 |
902 338 Kč |
|
|
BDS-BUS, s.r.o. |
1 |
902 338 Kč |
|
|
HLADKY.LEGAL advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
902 338 Kč |
|
|
INIT technology s.r.o. |
1 |
902 338 Kč |
|
|
VIA-REK, a.s. |
1 |
902 338 Kč |
|
|
AXIGON a.s. |
1 |
902 338 Kč |
|
|
EGU, a.s. |
3 |
887 856 Kč |
|
|
STEFAN PLUS s.r.o. |
2 |
853 675 Kč |
|
|
KOUKAL LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
4 |
836 110 Kč |
|
|
TRISOLID s.r.o. |
1 |
773 190 Kč |
|
|
Centrum digitálního tisku s.r.o. |
1 |
713 665 Kč |
|
|
Ing.arch. JENČKOVÁ BARBORA |
3 |
650 012 Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
1 |
648 010 Kč |
|
|
Moore Audit CZ s.r.o. |
2 |
611 050 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
2 |
605 000 Kč |
|
|
JUDr. Radek Navrátil, advokát |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Frank Bold Advokáti, s.r.o. |
2 |
515 743 Kč |
|
|
JM Klima s.r.o. |
1 |
458 868 Kč |
|
|
František Švaříček |
1 |
425 904 Kč |
|
|
AZPOHONY s.r.o. |
1 |
425 675 Kč |
|
|
Domov Matky Rosy |
1 |
382 516 Kč |
|
|
4FIRE s.r.o. |
2 |
372 048 Kč |
|
|
Moore Accounting CZ s.r.o. |
1 |
369 050 Kč |
|
|
Schréder Czech Republic a.s. |
1 |
359 177 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
2 |
342 265 Kč |
|
|
TradeSam a.s. |
1 |
338 829 Kč |
|
|
Rezidence Bezručova s.r.o. |
1 |
335 000 Kč |
|
|
JAAHA s.r.o. |
1 |
301 418 Kč |
|
|
Green Garden park s.r.o. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Fotbalový klub Židlochovice, z.s. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
297 738 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
3 |
292 000 Kč |
|
|
Renata Jahodová |
1 |
290 875 Kč |
|
|
KAMPI OFFICE s.r.o. |
2 |
290 400 Kč |
|
|
GEPRO spol. s r.o. |
1 |
290 037 Kč |
|
|
KOMA MODULAR s.r.o. |
1 |
285 288 Kč |
|
|
DEJMON, spol. s r.o. |
1 |
270 000 Kč |
|
|
Pavel Hamerník |
3 |
229 598 Kč |
|
|
RAMET s.r.o. |
2 |
224 794 Kč |
|
|
Diakonie ČCE - středisko v Brně |
1 |
215 645 Kč |
|
|
Motlíček s.r.o. |
2 |
204 335 Kč |
|
|
Jaroslav Voborný |
1 |
203 280 Kč |
|
|
Orel jednota Židlochovice |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Betanie - křesťanská pomoc, z. ú. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Flux, spol. s r.o. |
1 |
189 776 Kč |
|
|
PMCS s.r.o. |
1 |
184 646 Kč |
|
|
SOS dětské vesničky, z.s. |
1 |
178 479 Kč |
|
|
Jiří Zapadlo |
1 |
135 097 Kč |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
2 |
125 840 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
124 110 Kč |
|
|
BÍZA ELEKTRO s.r.o. |
1 |
119 246 Kč |
|
|
Stroje Polák s.r.o. |
1 |
116 000 Kč |
|
|
Reichraminger Hintergebirgsteufel |
1 |
114 153 Kč |
|
|
Práh jižní Morava, z.ú. |
1 |
112 277 Kč |
|
|
Václav Bzenecký |
1 |
110 622 Kč |
|
|
Ing. Eliška Zoubková |
1 |
104 230 Kč |
|
|
ALERION s.r.o. |
1 |
103 213 Kč |
|
|
Sbor dobrovolných hasičů města Židlochovice |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Hrozen Židlochovice, z. s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
IZOKRAT, spol. s r.o. |
1 |
97 814 Kč |
|
|
Michal Mnacakanov |
1 |
92 565 Kč |
|
|
Centrála cestovního ruchu - Jižní Morava, z.s.p.o. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
SPEDOS Servis s.r.o. |
1 |
88 219 Kč |
|
|
OknavKlidu s.r.o. |
1 |
86 337 Kč |
|
|
Jan Pohludka |
3 |
84 700 Kč |
|
|
SUPRAPHON a.s. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Brazzale Moravia a.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
ARCDATA PRAHA, s.r.o. |
1 |
76 230 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Židlochovice v 2025 ve výši 902 338 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Komerční banka, a.s. |
3 |
|
|
Alfa - COM, s.r.o. |
2 |
|
|
Mazertano, s.r.o. |
2 |
|
|
Ondřej Veselý |
1 |
|
|
Lenka Veselá |
1 |
|
|
BDS-BUS, s.r.o. |
1 |
|
|
HLADKY.LEGAL advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
|
|
INIT technology s.r.o. |
1 |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Židlochovice |
1 |
|
|
Laboro ateliér s.r.o. |
1 |
|
|
Nemojanský mlýn, s.r.o. |
1 |
|
|
Alza.cz a.s. |
1 |
|
|
CARent, a.s. |
1 |
|
|
VIA-REK, a.s. |
1 |
|
|
AXIGON a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Židlochovice v 2025 ve výši 902 338 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 5 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,2.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
3 |
4 789 300 Kč |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
2 |
3 338 221 Kč |
|
|
Asseco Solutions, a.s. |
3 |
2 799 289 Kč |
|
|
GEPRO spol. s r.o. |
1 |
290 037 Kč |
|
|
Flux, spol. s r.o. |
1 |
189 776 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
1 |
140 554 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
8 066 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Židlochovice v 2025 ve výši 902 338 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
1 |
10 895 649 Kč |
|
|
CARent, a.s. |
2 |
2 049 640 Kč |
|
|
Jana Sítková |
1 |
1 700 000 Kč |
|
|
BDS-BUS, s.r.o. |
1 |
902 338 Kč |
|
|
TRISOLID s.r.o. |
1 |
773 190 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Židlochovice v 2025 ve výši 902 338 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 3,57 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SOUKUP MILOŠ s.r.o. |
4 |
2 399 265 Kč |
|
|
EUROVIA CZ a.s. |
1 |
2 092 741 Kč |
|
|
Laboro ateliér s.r.o. |
6 |
2 035 201 Kč |
|
|
Společnost Židlochovice - revitalizace Svratky |
1 |
1 607 184 Kč |
|
|
FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. |
1 |
1 607 184 Kč |
|
|
KAVYL, spol. s r.o. |
1 |
1 607 184 Kč |
|
|
STAMA GROUP s.r.o. |
2 |
1 430 272 Kč |
|
|
SB Wealth 1 s.r.o. |
1 |
1 294 600 Kč |
|
|
Ing.arch. JENČKOVÁ BARBORA |
3 |
650 012 Kč |
|
|
TradeSam a.s. |
1 |
338 829 Kč |
|
|
Rezidence Bezručova s.r.o. |
1 |
335 000 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
297 738 Kč |
|
|
Lukáš Adámek |
1 |
188 878 Kč |
|
|
STEFAN PLUS s.r.o. |
1 |
135 000 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
1 |
124 110 Kč |
|
|
IZOKRAT, spol. s r.o. |
1 |
97 814 Kč |
|
|
Martin Šrot |
1 |
75 105 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Židlochovice v 2025 ve výši 902 338 Kč
|
Obor Přírodní zdroje
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VIA-REK, a.s. |
1 |
902 338 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Židlochovice v 2025 ve výši 902 338 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Alfa - COM, s.r.o. |
2 |
1 804 676 Kč |
|
|
EGU, a.s. |
1 |
361 185 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Židlochovice v 2025 ve výši 902 338 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
25 902 338 Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
1 |
1 754 525 Kč |
|
|
Moore Audit CZ s.r.o. |
2 |
611 050 Kč |
|
|
Moore Accounting CZ s.r.o. |
1 |
369 050 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Židlochovice v 2025 ve výši 902 338 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 23,53 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Mazertano, s.r.o. |
2 |
1 804 676 Kč |
|
|
MUDr. Alena Procházková s.r.o. |
1 |
1 669 800 Kč |
|
|
Ing. Pavel Šafl |
1 |
1 452 000 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
2 |
1 003 978 Kč |
|
|
HLADKY.LEGAL advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
902 338 Kč |
|
|
KOUKAL LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
4 |
836 110 Kč |
|
|
JUDr. Radek Navrátil, advokát |
1 |
605 000 Kč |
|
|
AZPOHONY s.r.o. |
1 |
425 675 Kč |
|
|
Frank Bold Advokáti, s.r.o. |
1 |
421 080 Kč |
|
|
Elvineo SC s.r.o. |
1 |
61 347 Kč |
|
|
URBITECH s.r.o. |
1 |
61 347 Kč |
|
|
Podborský Jan |
1 |
8 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Židlochovice v 2025 ve výši 902 338 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 27,27 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TECONT s. r. o. |
1 |
1 473 675 Kč |
|
|
PMAC, spol. s r.o. |
1 |
1 473 675 Kč |
|
|
Metering Services s.r.o. |
1 |
1 473 675 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Židlochovice |
2 |
1 202 338 Kč |
|
|
Ondřej Veselý |
1 |
902 338 Kč |
|
|
Lenka Veselá |
1 |
902 338 Kč |
|
|
Fotbalový klub Židlochovice, z.s. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Orel jednota Židlochovice |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Sbor dobrovolných hasičů města Židlochovice |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Hrozen Židlochovice, z. s. |
1 |
100 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Židlochovice v 2025 ve výši 902 338 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,97
|
|
Počet bodů 5,97 znamená pro Město Židlochovice celkově
870. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1011 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0922 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0277 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0106 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0372 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1277 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2006 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,597
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,97
|
|
Výsledný K-Index
|
5,970 |
|