Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 24 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0976 odpovídá 9,76 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0041 odpovídá 0,41 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 37 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1504 odpovídá 15,04 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0285 odpovídá 2,85 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 12 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0488 odpovídá 4,88 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
JS - abacus s.r.o. |
8 |
187 004 841 Kč |
|
|
BV-Dex, s.r.o. |
1 |
72 495 957 Kč |
|
|
Lesy Horňácko, s.r.o. |
1 |
21 642 766 Kč |
|
|
STAVBY SR group s.r.o. |
2 |
13 485 319 Kč |
|
|
SDO Technika s.r.o. |
1 |
11 830 621 Kč |
|
|
MODULAR developer s.r.o. |
2 |
11 537 786 Kč |
|
|
H a S t, spol. s r.o. |
9 |
10 554 404 Kč |
|
|
STAVIKA s.r.o. |
6 |
10 334 094 Kč |
|
|
FLORA SERVIS GROUP s.r.o. |
4 |
9 818 336 Kč |
|
|
SPIN SERVIS s.r.o. |
3 |
6 410 187 Kč |
|
|
I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o. |
5 |
5 401 557 Kč |
|
|
VISPO CZ. s.r.o. |
1 |
5 331 516 Kč |
|
|
TD LKW s.r.o. |
5 |
5 238 380 Kč |
|
|
Ing. Radoslav Zemene a MUDr. Michaela Zemenová |
1 |
5 018 814 Kč |
|
|
TJ Agrotec Hustopeče z.s. |
5 |
4 787 849 Kč |
|
|
Ing. Kamil Hycl a Dagmar Hyclová |
1 |
4 473 431 Kč |
|
|
GTH catering a.s. |
2 |
4 273 458 Kč |
|
|
Projekce dopravních staveb, s.r.o. |
2 |
4 273 458 Kč |
|
|
CANON CZ s.r.o. |
2 |
4 273 458 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
2 |
4 273 458 Kč |
|
|
Miroslav Škůrek a Lenka Škůrková |
1 |
4 261 765 Kč |
|
|
Ing. David Petrov a Barbora Petrovová |
1 |
4 234 849 Kč |
|
|
JOE stav s.r.o. |
2 |
4 136 729 Kč |
|
|
Jiří Šmíd a Tatiana Šmídová |
1 |
4 102 330 Kč |
|
|
Michal Moravčík a Petra Moravčíková |
1 |
3 959 060 Kč |
|
|
Amande Hustopeče s.r.o. |
4 |
2 656 429 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
2 |
2 223 795 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Vranovice, z. s. |
2 |
2 203 521 Kč |
|
|
K-net Technical International Group, s.r.o. |
2 |
2 176 842 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
Mgr. Rastislav Gajdoš |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
RENTEL a.s. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
Lucie Adámková |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
DHO s.r.o. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
Zdeněk Hasík, nar. 1960 |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
Irena Chovancová |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
IRESOFT s.r.o. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
Elvineo SC s.r.o. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
FT Technologies a.s. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
Staněk Antonín a Staňková Vladislava |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
Jáchym Janošek |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
Diakonie ČCE - středisko BETLÉM |
1 |
1 965 040 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
2 |
1 518 225 Kč |
|
|
STILMAT s.r.o. |
1 |
1 394 162 Kč |
|
|
AgriMachines SE |
2 |
1 131 350 Kč |
|
|
Runex - Running & Exercise s.r.o. |
2 |
1 038 008 Kč |
|
|
Silack s.r.o. |
1 |
976 690 Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
1 |
974 050 Kč |
|
|
Pediatrie Hustopeče s.r.o. |
1 |
795 273 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Dřímal |
2 |
755 040 Kč |
|
|
Zdeněk Rybář |
4 |
687 828 Kč |
|
|
hřiště.cz, s.r.o. |
1 |
647 519 Kč |
|
|
MS - alza, s.r.o. |
2 |
644 659 Kč |
|
|
FC Hustopeče z.s. |
2 |
626 296 Kč |
|
|
Házená Legata Hustopeče, z. s. |
1 |
535 788 Kč |
|
|
RATOLEST BRNO, z.s. |
1 |
520 300 Kč |
|
|
No Limit security s.r.o. |
2 |
511 509 Kč |
|
|
Radek Mahovský |
1 |
507 337 Kč |
|
|
Ing. Libor Schwarz |
2 |
491 260 Kč |
|
|
RedHead Music s.r.o. |
2 |
490 050 Kč |
|
|
Girasole, sdružení pro pomoc a rozvoj z. s. |
2 |
471 900 Kč |
|
|
Yunex, s.r.o. |
1 |
432 892 Kč |
|
|
OK.Atelier s.r.o. |
2 |
419 658 Kč |
|
|
PS studio s.r.o. |
2 |
363 000 Kč |
|
|
Ing. arch. Jiří Šťasta |
2 |
359 000 Kč |
|
|
black MACHINE s.r.o. |
3 |
356 950 Kč |
|
|
Autosalon Most s.r.o. |
1 |
353 990 Kč |
|
|
Pavel Stránský |
1 |
350 000 Kč |
|
|
BORS SERVIS s.r.o. |
1 |
345 000 Kč |
|
|
Ing. Martin Dratva |
1 |
319 257 Kč |
|
|
Jiří Pilát |
2 |
305 241 Kč |
|
|
Božena Fialová |
1 |
297 660 Kč |
|
|
PIS PECHAL, s.r.o. |
1 |
296 450 Kč |
|
|
Jana Maděrová |
1 |
272 250 Kč |
|
|
RTS,a.s. |
1 |
268 620 Kč |
|
|
Jiří Jelínek |
2 |
252 285 Kč |
|
|
Luděk Tesař |
1 |
251 839 Kč |
|
|
Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Fakultní klub Brno - plavání Hustopeče, z.s. |
2 |
241 200 Kč |
|
|
AGROTEC a.s. |
1 |
235 950 Kč |
|
|
VISITECH a.s. |
2 |
232 516 Kč |
|
|
Ing.arch. Klement Miloš |
1 |
227 480 Kč |
|
|
RIVA SERVIS s.r.o. |
1 |
223 608 Kč |
|
|
INIT technology s.r.o. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
MOSS logistics s.r.o. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
07436686 |
1 |
211 750 Kč |
|
|
Viadesigne s.r.o. |
2 |
198 875 Kč |
|
|
SafeThing s.r.o. |
2 |
183 920 Kč |
|
|
Kristýna Idesová |
1 |
183 896 Kč |
|
|
Živá krajina z. s. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Waressan cz s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Ludmila Karlíková |
1 |
181 500 Kč |
|
|
SAFE TREES, s.r.o. |
1 |
171 820 Kč |
|
|
Práh jižní Morava, z.ú. |
1 |
162 745 Kč |
|
|
Erik Lipnický, nar. 1984, Soňa Lipnická, nar. 1991 |
1 |
162 624 Kč |
|
|
AUDIO PARTNER s.r.o. |
1 |
154 640 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Hustopeče u Brna |
1 |
150 000 Kč |
|
|
SEBAK spol. s r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Michal Stehlík |
1 |
145 200 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Hustopeče v 2025 ve výši 2 136 729 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
SPIN SERVIS s.r.o. |
3 |
|
|
GTH catering a.s. |
2 |
|
|
Projekce dopravních staveb, s.r.o. |
2 |
|
|
CANON CZ s.r.o. |
2 |
|
|
I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o. |
2 |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
2 |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
|
|
GasNet, s.r.o. |
1 |
|
|
Mgr. Rastislav Gajdoš |
1 |
|
|
RENTEL a.s. |
1 |
|
|
Lucie Adámková |
1 |
|
|
DHO s.r.o. |
1 |
|
|
MODULAR developer s.r.o. |
1 |
|
|
STAVBY SR group s.r.o. |
1 |
|
|
Zdeněk Hasík, nar. 1960 |
1 |
|
|
Irena Chovancová |
1 |
|
|
Junák - český skaut, středisko Vranovice, z. s. |
1 |
|
|
Amande Hustopeče s.r.o. |
1 |
|
|
IRESOFT s.r.o. |
1 |
|
|
Elvineo SC s.r.o. |
1 |
|
|
FT Technologies a.s. |
1 |
|
|
JOE stav s.r.o. |
1 |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
|
|
Staněk Antonín a Staňková Vladislava |
1 |
|
|
Jáchym Janošek |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Hustopeče v 2025 ve výši 2 136 729 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 8 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,18.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 42,86 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SPIN SERVIS s.r.o. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
IRESOFT s.r.o. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
Elvineo SC s.r.o. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
K-net Technical International Group, s.r.o. |
1 |
1 895 953 Kč |
|
|
RTS,a.s. |
1 |
268 620 Kč |
|
|
INIT technology s.r.o. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
MCS plus spol. s r.o. |
1 |
113 897 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Hustopeče v 2025 ve výši 2 136 729 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
DHO s.r.o. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
AgriMachines SE |
2 |
1 131 350 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Hustopeče v 2025 ve výši 2 136 729 Kč
|
Obor Stroje a zařízení
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
JS - abacus s.r.o. |
1 |
31 127 486 Kč |
|
|
AGROTEC a.s. |
1 |
235 950 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Hustopeče v 2025 ve výši 2 136 729 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
2 |
4 273 458 Kč |
|
|
FT Technologies a.s. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Hustopeče v 2025 ve výši 2 136 729 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Hustopeče v 2025 ve výši 2 136 729 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 4,11 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
JS - abacus s.r.o. |
7 |
155 877 355 Kč |
|
|
BV-Dex, s.r.o. |
1 |
72 495 957 Kč |
|
|
SDO Technika s.r.o. |
1 |
11 830 621 Kč |
|
|
STAVBY SR group s.r.o. |
1 |
11 348 590 Kč |
|
|
MODULAR developer s.r.o. |
1 |
9 401 057 Kč |
|
|
H a S t, spol. s r.o. |
7 |
9 365 335 Kč |
|
|
STAVIKA s.r.o. |
4 |
9 087 467 Kč |
|
|
FLORA SERVIS GROUP s.r.o. |
2 |
6 412 514 Kč |
|
|
TD LKW s.r.o. |
4 |
5 145 665 Kč |
|
|
Ing. Radoslav Zemene a MUDr. Michaela Zemenová |
1 |
5 018 814 Kč |
|
|
Ing. Kamil Hycl a Dagmar Hyclová |
1 |
4 473 431 Kč |
|
|
Miroslav Škůrek a Lenka Škůrková |
1 |
4 261 765 Kč |
|
|
Ing. David Petrov a Barbora Petrovová |
1 |
4 234 849 Kč |
|
|
Jiří Šmíd a Tatiana Šmídová |
1 |
4 102 330 Kč |
|
|
Michal Moravčík a Petra Moravčíková |
1 |
3 959 060 Kč |
|
|
Projekce dopravních staveb, s.r.o. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
Zdeněk Hasík, nar. 1960 |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
JOE stav s.r.o. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
2 |
1 518 225 Kč |
|
|
STILMAT s.r.o. |
1 |
1 394 162 Kč |
|
|
I. Vyškovská stavební společnost, s.r.o. |
3 |
1 128 099 Kč |
|
|
Silack s.r.o. |
1 |
976 690 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Dřímal |
2 |
755 040 Kč |
|
|
hřiště.cz, s.r.o. |
1 |
647 519 Kč |
|
|
MS - alza, s.r.o. |
2 |
644 659 Kč |
|
|
Radek Mahovský |
1 |
507 337 Kč |
|
|
Ing. Libor Schwarz |
2 |
491 260 Kč |
|
|
Zdeněk Rybář |
1 |
469 828 Kč |
|
|
Yunex, s.r.o. |
1 |
432 892 Kč |
|
|
OK.Atelier s.r.o. |
2 |
419 658 Kč |
|
|
PS studio s.r.o. |
2 |
363 000 Kč |
|
|
Luděk Tesař |
1 |
251 839 Kč |
|
|
Ing.arch. Klement Miloš |
1 |
227 480 Kč |
|
|
SafeThing s.r.o. |
2 |
183 920 Kč |
|
|
Michal Stehlík |
1 |
145 200 Kč |
|
|
MZ Realpro s.r.o. |
1 |
137 637 Kč |
|
|
Tomáš Kross, nar. 1990 |
1 |
106 879 Kč |
|
|
Blanka Švástová, nar. 1954 |
1 |
106 879 Kč |
|
|
Ing. arch. Jan Korčák |
1 |
96 800 Kč |
|
|
CTPark Hustopeče, spol. s r.o. |
1 |
93 170 Kč |
|
|
CTPark Hustopeče, spol. s r.o. |
1 |
93 170 Kč |
|
|
Radim Chvátal |
1 |
83 572 Kč |
|
|
Alumbrado s.r.o. |
1 |
81 070 Kč |
|
|
Viadesigne s.r.o. |
1 |
69 889 Kč |
|
|
DOSIG s.r.o. |
1 |
51 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Hustopeče v 2025 ve výši 2 136 729 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 5,26 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Lucie Adámková |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
Diakonie ČCE - středisko BETLÉM |
1 |
1 965 040 Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
1 |
974 050 Kč |
|
|
RATOLEST BRNO, z.s. |
1 |
520 300 Kč |
|
|
RedHead Music s.r.o. |
2 |
490 050 Kč |
|
|
Girasole, sdružení pro pomoc a rozvoj z. s. |
1 |
411 400 Kč |
|
|
black MACHINE s.r.o. |
2 |
294 030 Kč |
|
|
Jiří Jelínek |
2 |
252 285 Kč |
|
|
No Limit security s.r.o. |
1 |
225 949 Kč |
|
|
Ludmila Karlíková |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Práh jižní Morava, z.ú. |
1 |
162 745 Kč |
|
|
Z.s. TAP |
1 |
108 900 Kč |
|
|
DIVADLO UNGELT s.r.o. |
1 |
102 850 Kč |
|
|
SUPRAPHON a.s. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
APP ART s.r.o. |
1 |
83 480 Kč |
|
|
ALL-IN CONCERTS, s.r.o. |
1 |
76 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Hustopeče v 2025 ve výši 2 136 729 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 31,58 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Amande Hustopeče s.r.o. |
2 |
2 257 729 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
2 |
2 223 795 Kč |
|
|
Mgr. Rastislav Gajdoš |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
Irena Chovancová |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Vranovice, z. s. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
Staněk Antonín a Staňková Vladislava |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
JOE stav s.r.o. |
1 |
2 000 000 Kč |
|
|
Pediatrie Hustopeče s.r.o. |
1 |
795 273 Kč |
|
|
Božena Fialová |
1 |
297 660 Kč |
|
|
Jana Maděrová |
1 |
272 250 Kč |
|
|
Frauenthal Airtank Hustopeče s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Erik Lipnický, nar. 1984, Soňa Lipnická, nar. 1991 |
1 |
162 624 Kč |
|
|
GasNet Služby, s.r.o. |
1 |
119 707 Kč |
|
|
ZEMAX Šitbořice, a.s. |
1 |
117 089 Kč |
|
|
Kaufland Česká republika v.o.s. |
1 |
88 269 Kč |
|
|
heureka.kurdějov vinařství s.r.o. |
1 |
84 300 Kč |
|
|
Byty v Aleji s.r.o. |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Hustopeče v 2025 ve výši 2 136 729 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
RENTEL a.s. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
GaREP, spol. s r.o. |
1 |
60 984 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Hustopeče v 2025 ve výši 2 136 729 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 8, tj. 70,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CANON CZ s.r.o. |
2 |
4 273 458 Kč |
|
|
SPIN SERVIS s.r.o. |
2 |
4 273 458 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
GTH catering a.s. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
Projekce dopravních staveb, s.r.o. |
1 |
2 136 729 Kč |
|
|
Runex - Running & Exercise s.r.o. |
1 |
517 794 Kč |
|
|
Pavel Stránský |
1 |
350 000 Kč |
|
|
Žaneta Holubová |
1 |
135 218 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Hustopeče v 2025 ve výši 2 136 729 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TJ Agrotec Hustopeče z.s. |
5 |
4 787 849 Kč |
|
|
FC Hustopeče z.s. |
2 |
626 296 Kč |
|
|
Házená Legata Hustopeče, z. s. |
1 |
535 788 Kč |
|
|
Fakultní klub Brno - plavání Hustopeče, z.s. |
2 |
241 200 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Hustopeče u Brna |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Plavecký klub Hustopeče z. s. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Hustopečích u Brna |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Fitness Freedom race team z.s. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Šachový klub Hustopeče, z. s. |
1 |
68 002 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Vranovice, z. s. |
1 |
66 792 Kč |
|
|
Girasole, sdružení pro pomoc a rozvoj z. s. |
1 |
60 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Hustopeče v 2025 ve výši 2 136 729 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,52
|
|
Počet bodů 6,52 znamená pro Město Hustopeče celkově
979. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0976 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0041 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1301 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0156 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0285 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0488 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1504 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1774 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,652
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
6,52
|
|
Výsledný K-Index
|
6,524 |
|