Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0087 odpovídá 0,87 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 58 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1261 odpovídá 12,61 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0043 odpovídá 0,43 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 4 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0087 odpovídá 0,87 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STAVYMA spol. s r.o. |
1 |
20 171 459 Kč |
|
|
KDZ, spol. s r.o. |
4 |
11 333 432 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
17 |
9 310 433 Kč |
|
|
MERAT s.r.o. |
2 |
7 534 395 Kč |
|
|
PS stavitelství s.r.o. |
8 |
6 795 799 Kč |
|
|
VESTAV group s.r.o. |
2 |
5 788 244 Kč |
|
|
TJ Jiskra Otrokovice, z.s. |
8 |
5 203 100 Kč |
|
|
Rafajová Kateřina, Ing., 1998 |
2 |
4 550 000 Kč |
|
|
Jaroslav Medřický |
6 |
3 525 184 Kč |
|
|
Tomáš Vrubel |
4 |
3 520 220 Kč |
|
|
ZÁBOJNÍK - contractors, s.r.o. |
1 |
3 178 363 Kč |
|
|
KANONA a.s. |
2 |
3 042 001 Kč |
|
|
Krutílek Jan, 1995 |
3 |
3 034 500 Kč |
|
|
Krutílková Kateřina, Mgr., 1993 |
3 |
3 034 500 Kč |
|
|
MK stavební s.r.o. |
9 |
2 779 482 Kč |
|
|
ALUZAM s.r.o. |
2 |
2 731 400 Kč |
|
|
CAMEA Technology, a.s. |
1 |
2 414 434 Kč |
|
|
Zlín Net, a.s. |
6 |
2 376 114 Kč |
|
|
Svoboda Petr, 1983 |
2 |
2 350 000 Kč |
|
|
Svobodová Kateřina, 1983 |
2 |
2 350 000 Kč |
|
|
Dvořák Jaroslav, 1974 |
1 |
2 254 000 Kč |
|
|
Maloun Jan, Ing., nar. 1997 |
1 |
2 107 000 Kč |
|
|
SMO ALFA s.r.o. |
1 |
2 102 776 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
7 |
2 006 197 Kč |
|
|
CREAM abaq, s.r.o. |
2 |
2 003 528 Kč |
|
|
Tkadlec Tadeáš, Ing., 1994 |
1 |
1 995 000 Kč |
|
|
NADĚJE |
3 |
1 869 300 Kč |
|
|
Charita Otrokovice |
3 |
1 819 100 Kč |
|
|
Holub Radek, 1978 |
1 |
1 806 000 Kč |
|
|
Aleš Brűckner |
1 |
1 756 077 Kč |
|
|
Daněk František, 1980 |
2 |
1 700 000 Kč |
|
|
Daňková Janáčková Martina, 1982 |
2 |
1 700 000 Kč |
|
|
Mostní vývoj, s.r.o. |
2 |
1 685 288 Kč |
|
|
FASÁDY Zlín s.r.o. |
2 |
1 642 062 Kč |
|
|
P.I. PARKET, s.r.o. |
1 |
1 604 121 Kč |
|
|
Bilík Denis Ing., 1996 |
2 |
1 585 000 Kč |
|
|
Bilíková Kristýna Bc., 1999 |
2 |
1 585 000 Kč |
|
|
RAINER CZ, s.r.o. |
4 |
1 547 584 Kč |
|
|
Teplárna Otrokovice a.s. |
4 |
1 541 584 Kč |
|
|
Vodárna Zlín a.s. |
3 |
1 510 584 Kč |
|
|
PRONIX s.r.o. |
1 |
1 493 827 Kč |
|
|
TECTUM group s.r.o. |
6 |
1 491 512 Kč |
|
|
Tomáš Vlk s.r.o. |
4 |
1 476 251 Kč |
|
|
PROJEKČNÍ A STAVEBNÍ s.r.o. |
9 |
1 451 456 Kč |
|
|
ST development s.r.o. |
3 |
1 447 738 Kč |
|
|
JASANEK s.r.o. |
1 |
1 342 849 Kč |
|
|
Hřiště MATY, s.r.o. |
1 |
1 316 957 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
5 |
1 314 030 Kč |
|
|
FC ZLÍNSKO, spolek |
2 |
1 306 500 Kč |
|
|
Stanková Veronika, 1980 |
1 |
1 295 000 Kč |
|
|
Miroslav Ševčík, 1969 |
1 |
1 295 000 Kč |
|
|
ENGEL s.r.o. |
1 |
1 234 866 Kč |
|
|
Jiří Vácha |
5 |
1 216 452 Kč |
|
|
Florbalový klub PANTHERS OTROKOVICE, z.s. |
1 |
1 200 000 Kč |
|
|
Čambala Tomáš, Ing., 1985 |
1 |
1 190 000 Kč |
|
|
Čambalová Hana, Mgr., 1989 |
1 |
1 190 000 Kč |
|
|
TEOZ, spol. s r.o. |
4 |
1 175 924 Kč |
|
|
Bača Martin, 1978 |
1 |
1 039 500 Kč |
|
|
Slováčková Hana, 1980 |
1 |
1 039 500 Kč |
|
|
Borýsek Antonín, 1985 |
1 |
1 039 500 Kč |
|
|
Borýsková Ludmila, 1985 |
1 |
1 039 500 Kč |
|
|
Prokopec Tomáš, 1984 |
1 |
1 015 000 Kč |
|
|
Prokopcová Cam, 1990 |
1 |
1 015 000 Kč |
|
|
Laciga Tomáš, 1991 |
1 |
1 015 000 Kč |
|
|
Lacigová Lenka, Bc., 1995 |
1 |
1 015 000 Kč |
|
|
ZETÍKOVA PEKÁRNA s.r.o. |
1 |
1 014 960 Kč |
|
|
Marcela Sedlářová |
4 |
1 014 585 Kč |
|
|
SK Baťov 1930 z.s. |
1 |
1 010 400 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
2 |
1 009 254 Kč |
|
|
RI OKNA a.s. |
1 |
998 734 Kč |
|
|
Josef Gerža |
3 |
973 737 Kč |
|
|
Danihel Erik, 2002 |
1 |
925 000 Kč |
|
|
Gáborová Jesica, 2002 |
1 |
925 000 Kč |
|
|
Institut regionálních informací, s.r.o. |
1 |
923 109 Kč |
|
|
OD OTROKOVICE, a.s. |
3 |
913 528 Kč |
|
|
E.ON Česká republika, s. r. o. |
1 |
896 022 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
1 |
788 345 Kč |
|
|
ZLÍNTERM, spol. s r.o. |
3 |
747 822 Kč |
|
|
VITA software, s.r.o. |
2 |
704 896 Kč |
|
|
BT Ateliér s.r.o. |
1 |
665 984 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
2 |
627 916 Kč |
|
|
NELL PROJEKT s.r.o. |
2 |
603 790 Kč |
|
|
awin IT, s. r. o. |
1 |
601 700 Kč |
|
|
Otáhal Miloslav Group s.r.o. |
3 |
588 060 Kč |
|
|
Společnost Podané ruce o.p.s. |
2 |
585 400 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Kvítkovice |
2 |
573 028 Kč |
|
|
PREDNY SLM s.r.o. |
2 |
561 924 Kč |
|
|
LUKROM plus s.r.o. |
2 |
552 557 Kč |
|
|
Kamil Jurášek |
8 |
547 206 Kč |
|
|
Truhlářství BUKAJ s.r.o. |
8 |
540 197 Kč |
|
|
SUN SYSTEM Servis s.r.o. |
1 |
537 266 Kč |
|
|
INTERNEXT 2000, s.r.o. |
2 |
504 133 Kč |
|
|
VIDLIČKA s.r.o. |
1 |
503 528 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
503 528 Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
1 |
503 528 Kč |
|
|
HELM s.r.o. |
1 |
495 583 Kč |
|
|
LAVASTA s.r.o. |
1 |
482 176 Kč |
|
|
KORT CZ s.r.o. |
3 |
467 060 Kč |
|
|
DAZ designs4U s.r.o. |
2 |
464 640 Kč |
|
|
Robert Flídr |
3 |
447 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
město Otrokovice v 2025 ve výši 503 528 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Teplárna Otrokovice a.s. |
3 |
|
|
Zlín Net, a.s. |
3 |
|
|
Vodárna Zlín a.s. |
3 |
|
|
RAINER CZ, s.r.o. |
3 |
|
|
ST development s.r.o. |
2 |
|
|
VITA software, s.r.o. |
1 |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Kvítkovice |
1 |
|
|
VIDLIČKA s.r.o. |
1 |
|
|
OD OTROKOVICE, a.s. |
1 |
|
|
INTERNEXT 2000, s.r.o. |
1 |
|
|
CREAM abaq, s.r.o. |
1 |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
1 |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
město Otrokovice v 2025 ve výši 503 528 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 13,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KDZ, spol. s r.o. |
2 |
3 174 996 Kč |
|
|
ENGEL s.r.o. |
1 |
1 234 866 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
1 |
788 345 Kč |
|
|
VITA software, s.r.o. |
2 |
704 896 Kč |
|
|
Zlín Net, a.s. |
1 |
503 528 Kč |
|
|
GROUP24 INNOVATIONS s.r.o. |
1 |
303 710 Kč |
|
|
PREDNY SLM s.r.o. |
1 |
298 144 Kč |
|
|
T-MAPY spol. s r.o. |
1 |
201 102 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
113 597 Kč |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
1 |
85 469 Kč |
|
|
MCI SERVIS s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Česká společnost pro kybernetiku a informatiku |
1 |
62 500 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
1 |
62 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
město Otrokovice v 2025 ve výši 503 528 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
503 528 Kč |
|
|
Zlín Net, a.s. |
1 |
503 528 Kč |
|
|
INTERNEXT 2000, s.r.o. |
1 |
605 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
město Otrokovice v 2025 ve výši 503 528 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 7, tj. 60,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Vodárna Zlín a.s. |
3 |
1 510 584 Kč |
|
|
Krutílek Jan, 1995 |
1 |
1 249 500 Kč |
|
|
Krutílková Kateřina, Mgr., 1993 |
1 |
1 249 500 Kč |
|
|
Teplárna Otrokovice a.s. |
2 |
1 007 056 Kč |
|
|
E.ON Energie, a.s. |
2 |
627 916 Kč |
|
|
PROJEKČNÍ A STAVEBNÍ s.r.o. |
1 |
139 150 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
město Otrokovice v 2025 ve výši 503 528 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 6,21 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
STAVYMA spol. s r.o. |
1 |
20 171 459 Kč |
|
|
MERAT s.r.o. |
2 |
7 534 395 Kč |
|
|
VESTAV group s.r.o. |
1 |
5 526 204 Kč |
|
|
PS stavitelství s.r.o. |
2 |
4 037 342 Kč |
|
|
Rafajová Kateřina, Ing., 1998 |
1 |
3 185 000 Kč |
|
|
KDZ, spol. s r.o. |
1 |
2 940 156 Kč |
|
|
Tomáš Vrubel |
1 |
2 749 340 Kč |
|
|
ALUZAM s.r.o. |
2 |
2 731 400 Kč |
|
|
Jaroslav Medřický |
2 |
2 579 460 Kč |
|
|
Dvořák Jaroslav, 1974 |
1 |
2 254 000 Kč |
|
|
Maloun Jan, Ing., nar. 1997 |
1 |
2 107 000 Kč |
|
|
SMO ALFA s.r.o. |
1 |
2 102 776 Kč |
|
|
MK stavební s.r.o. |
5 |
2 063 709 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
7 |
2 006 197 Kč |
|
|
CREAM abaq, s.r.o. |
2 |
2 003 528 Kč |
|
|
Tkadlec Tadeáš, Ing., 1994 |
1 |
1 995 000 Kč |
|
|
Holub Radek, 1978 |
1 |
1 806 000 Kč |
|
|
Aleš Brűckner |
1 |
1 756 077 Kč |
|
|
Mostní vývoj, s.r.o. |
2 |
1 685 288 Kč |
|
|
Svoboda Petr, 1983 |
1 |
1 645 000 Kč |
|
|
Svobodová Kateřina, 1983 |
1 |
1 645 000 Kč |
|
|
PRONIX s.r.o. |
1 |
1 493 827 Kč |
|
|
FASÁDY Zlín s.r.o. |
1 |
1 447 378 Kč |
|
|
JASANEK s.r.o. |
1 |
1 342 849 Kč |
|
|
Hřiště MATY, s.r.o. |
1 |
1 316 957 Kč |
|
|
Stanková Veronika, 1980 |
1 |
1 295 000 Kč |
|
|
Miroslav Ševčík, 1969 |
1 |
1 295 000 Kč |
|
|
PROJEKČNÍ A STAVEBNÍ s.r.o. |
7 |
1 235 168 Kč |
|
|
Zlín Net, a.s. |
3 |
1 210 064 Kč |
|
|
Čambala Tomáš, Ing., 1985 |
1 |
1 190 000 Kč |
|
|
Čambalová Hana, Mgr., 1989 |
1 |
1 190 000 Kč |
|
|
Daněk František, 1980 |
1 |
1 190 000 Kč |
|
|
Daňková Janáčková Martina, 1982 |
1 |
1 190 000 Kč |
|
|
Bilík Denis Ing., 1996 |
1 |
1 109 500 Kč |
|
|
Bilíková Kristýna Bc., 1999 |
1 |
1 109 500 Kč |
|
|
Bača Martin, 1978 |
1 |
1 039 500 Kč |
|
|
Slováčková Hana, 1980 |
1 |
1 039 500 Kč |
|
|
Borýsek Antonín, 1985 |
1 |
1 039 500 Kč |
|
|
Borýsková Ludmila, 1985 |
1 |
1 039 500 Kč |
|
|
Prokopec Tomáš, 1984 |
1 |
1 015 000 Kč |
|
|
Prokopcová Cam, 1990 |
1 |
1 015 000 Kč |
|
|
Laciga Tomáš, 1991 |
1 |
1 015 000 Kč |
|
|
Lacigová Lenka, Bc., 1995 |
1 |
1 015 000 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
2 |
1 009 254 Kč |
|
|
RAINER CZ, s.r.o. |
2 |
1 007 056 Kč |
|
|
RI OKNA a.s. |
1 |
998 734 Kč |
|
|
ST development s.r.o. |
2 |
944 210 Kč |
|
|
Danihel Erik, 2002 |
1 |
925 000 Kč |
|
|
Gáborová Jesica, 2002 |
1 |
925 000 Kč |
|
|
Institut regionálních informací, s.r.o. |
1 |
923 109 Kč |
|
|
Josef Gerža |
1 |
603 173 Kč |
|
|
NELL PROJEKT s.r.o. |
1 |
537 240 Kč |
|
|
Otáhal Miloslav Group s.r.o. |
2 |
521 510 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Kvítkovice |
1 |
503 528 Kč |
|
|
INTERNEXT 2000, s.r.o. |
1 |
503 528 Kč |
|
|
Teplárna Otrokovice a.s. |
1 |
503 528 Kč |
|
|
LAVASTA s.r.o. |
1 |
482 176 Kč |
|
|
DAZ designs4U s.r.o. |
2 |
464 640 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
1 |
438 867 Kč |
|
|
Ing.arch. HLADIL MICHAL |
2 |
405 500 Kč |
|
|
Milan Mikeška |
1 |
380 727 Kč |
|
|
Marcela Sedlářová |
2 |
373 285 Kč |
|
|
Archbalon s.r.o. |
2 |
325 611 Kč |
|
|
Robert Flídr |
2 |
318 000 Kč |
|
|
KORT CZ s.r.o. |
2 |
312 180 Kč |
|
|
TEDOM energie s.r.o. |
2 |
310 873 Kč |
|
|
TECTUM group s.r.o. |
2 |
285 155 Kč |
|
|
Dopravní projektování, spol. s r.o. |
1 |
284 350 Kč |
|
|
Ing. Jiří Těšina |
1 |
266 200 Kč |
|
|
Miroslav Matějka |
3 |
250 000 Kč |
|
|
SMO a.s. |
1 |
240 429 Kč |
|
|
Ing. Bc. Martin Konečný |
2 |
236 100 Kč |
|
|
Petr Böhm |
1 |
220 000 Kč |
|
|
Plancraft s.r.o. |
1 |
219 373 Kč |
|
|
Ing. Rudolf Nečas |
1 |
217 800 Kč |
|
|
Ivo Světlík |
3 |
211 400 Kč |
|
|
Navláčil stavební firma, s.r.o. |
1 |
194 900 Kč |
|
|
Filip Slezák |
1 |
185 000 Kč |
|
|
Vladimír Benech |
1 |
176 475 Kč |
|
|
MK REALIZACE s.r.o. |
1 |
167 948 Kč |
|
|
ARVITA P spol. s r.o. |
1 |
166 980 Kč |
|
|
Disroad s.r.o. |
1 |
151 250 Kč |
|
|
Antonín Zavadil |
2 |
149 873 Kč |
|
|
Ing. Ivo Jurygáček |
2 |
146 500 Kč |
|
|
Moravská skládková společnost a.s. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Robin Stojnov |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Artprofi CZ, s.r.o. |
1 |
136 948 Kč |
|
|
CleverFox s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
KOMERČNÍ ZÓNA OTROKOVICE, s.r.o. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
WALEKTRO s.r.o. |
1 |
106 918 Kč |
|
|
PROJEKTING-MS s.r.o. |
1 |
99 220 Kč |
|
|
Jaroslav Žůrek |
1 |
91 470 Kč |
|
|
Miroslav Škrabana |
1 |
89 100 Kč |
|
|
Tomáš Vlk s.r.o. |
1 |
87 283 Kč |
|
|
Jiří Košík |
1 |
86 800 Kč |
|
|
Ing. Milan Farář |
1 |
80 465 Kč |
|
|
DOPRAVOPROJEKT Ostrava a.s. |
1 |
79 860 Kč |
|
|
TOPMONT, s.r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
Kamil Křivánek |
1 |
75 655 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
město Otrokovice v 2025 ve výši 503 528 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 6,82 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Fyzická osoba |
17 |
9 310 433 Kč |
|
|
Rafajová Kateřina, Ing., 1998 |
1 |
1 365 000 Kč |
|
|
ZETÍKOVA PEKÁRNA s.r.o. |
1 |
1 014 960 Kč |
|
|
E.ON Česká republika, s. r. o. |
1 |
896 022 Kč |
|
|
Svoboda Petr, 1983 |
1 |
705 000 Kč |
|
|
Svobodová Kateřina, 1983 |
1 |
705 000 Kč |
|
|
RAINER CZ, s.r.o. |
2 |
540 528 Kč |
|
|
Daněk František, 1980 |
1 |
510 000 Kč |
|
|
Daňková Janáčková Martina, 1982 |
1 |
510 000 Kč |
|
|
VIDLIČKA s.r.o. |
1 |
503 528 Kč |
|
|
ST development s.r.o. |
1 |
503 528 Kč |
|
|
Bilík Denis Ing., 1996 |
1 |
475 500 Kč |
|
|
Bilíková Kristýna Bc., 1999 |
1 |
475 500 Kč |
|
|
OD OTROKOVICE, a.s. |
1 |
340 000 Kč |
|
|
LUKROM plus s.r.o. |
1 |
263 000 Kč |
|
|
Kristýna Kočařová |
1 |
240 360 Kč |
|
|
Lucie Goldmannová |
1 |
240 360 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
224 794 Kč |
|
|
SCHREIBER & PARTNER, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
NADĚJE, otrokovická o.p.s. |
1 |
205 320 Kč |
|
|
QCM Administrace, s.r.o. |
1 |
193 600 Kč |
|
|
S - Invest CZ s.r.o. |
1 |
114 950 Kč |
|
|
XP invest, s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Otáhal Miloslav Group s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
Michal Blázquez |
1 |
51 000 Kč |
|
|
JAROSLAV SEDLÁK |
1 |
50 000 Kč |
|
|
TOMA, a.s. |
1 |
20 328 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
město Otrokovice v 2025 ve výši 503 528 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 8,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
CAMEA Technology, a.s. |
1 |
2 414 434 Kč |
|
|
BT Ateliér s.r.o. |
1 |
665 984 Kč |
|
|
Edenred CZ s.r.o. |
1 |
503 528 Kč |
|
|
Boďa - VÝTAHY ZLÍN s.r.o. |
1 |
371 712 Kč |
|
|
Jiří Vácha |
4 |
353 568 Kč |
|
|
MCI SERVIS s.r.o. |
2 |
169 400 Kč |
|
|
SKANZEN Modrá s.r.o. |
1 |
89 000 Kč |
|
|
HOTEL VEGA, s.r.o. |
1 |
83 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
město Otrokovice v 2025 ve výši 503 528 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TJ Jiskra Otrokovice, z.s. |
6 |
4 544 500 Kč |
|
|
NADĚJE |
3 |
1 869 300 Kč |
|
|
Charita Otrokovice |
3 |
1 819 100 Kč |
|
|
Florbalový klub PANTHERS OTROKOVICE, z.s. |
1 |
1 200 000 Kč |
|
|
SK Baťov 1930 z.s. |
1 |
1 010 400 Kč |
|
|
FC ZLÍNSKO, spolek |
1 |
754 500 Kč |
|
|
Společnost Podané ruce o.p.s. |
2 |
585 400 Kč |
|
|
Unie Kompas, z.s. |
1 |
291 100 Kč |
|
|
Centrum služeb a podpory Zlín, o.p.s. s možností užívání zkrácené formy: CSP Zlín, o.p.s. |
1 |
261 500 Kč |
|
|
Yokohama TWS Czech Republic a.s. |
1 |
229 414 Kč |
|
|
ALL SPORT KIDS academy, z.s. |
2 |
214 200 Kč |
|
|
GYMNASTICKÝ AEROBIK - BK - OTROKOVICE, z.s. |
1 |
198 700 Kč |
|
|
NADĚJE, otrokovická o.p.s. |
2 |
175 000 Kč |
|
|
Continental Barum s.r.o. |
1 |
173 619 Kč |
|
|
MORAVIAMAN TEAM, z. s. |
2 |
150 000 Kč |
|
|
Rallye Zlín, spol. s r.o. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Fotoklub Beseda Otrokovice z.s. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Ženský pěvecký sbor Otrokovice, z. s. |
2 |
145 300 Kč |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Zlín |
2 |
145 000 Kč |
|
|
Středisko rané péče EDUCO Zlín z.s. |
2 |
143 000 Kč |
|
|
Robert Flídr |
1 |
129 000 Kč |
|
|
Rozumění z.s. |
1 |
104 600 Kč |
|
|
FILMFEST, s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Jackie Pro s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Asociace TOM ČR, TOM 1419 Otrokovice |
1 |
95 900 Kč |
|
|
Klub přátel historie města Otrokovice z. s. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Kvítkovice |
1 |
69 500 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Josefa Šivela Otrokovice, z. s. |
1 |
63 000 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
1 |
30 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
město Otrokovice v 2025 ve výši 503 528 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 2,62
|
|
Počet bodů 2,62 znamená pro město Otrokovice celkově
84. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0087 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0192 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0226 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0043 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0087 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1261 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0723 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,262
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
2,62
|
|
Výsledný K-Index
|
2,619 |
|