Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 17 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0586 odpovídá 5,86 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 38 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1310 odpovídá 13,10 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0069 odpovídá 0,69 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 8 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0276 odpovídá 2,76 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. |
4 |
34 478 348 Kč |
|
|
SEHNAL STAVBY s.r.o. |
5 |
9 414 948 Kč |
|
|
E.ON Energy Solutions, s.r.o. |
1 |
4 343 723 Kč |
|
|
StaniOn s.r.o. |
1 |
3 799 463 Kč |
|
|
AGENTURA VELRYBA s.r.o. |
2 |
2 156 438 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
5 |
2 020 705 Kč |
|
|
PDS geo s.r.o. |
6 |
1 978 372 Kč |
|
|
ZACHRLA RADIM nar. 1979 |
1 |
1 724 800 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
5 |
1 663 460 Kč |
|
|
MACHOVÁ TEREZA nar. 1988 |
1 |
1 500 000 Kč |
|
|
ASITIS s.r.o. |
1 |
1 448 854 Kč |
|
|
SATIM CZ s.r.o. |
1 |
1 307 721 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
1 205 631 Kč |
|
|
Charita Bystřice pod Hostýnem |
1 |
1 200 000 Kč |
|
|
ENERGYLION s.r.o. |
1 |
948 605 Kč |
|
|
Ing. Josef Kolář |
4 |
884 967 Kč |
|
|
Palmknihy s.r.o. |
2 |
848 899 Kč |
|
|
Adam Zrník |
1 |
843 700 Kč |
|
|
INIT technology s.r.o. |
1 |
773 674 Kč |
|
|
Amper Savings, a.s. |
1 |
762 300 Kč |
|
|
Viadesigne s.r.o. |
4 |
749 111 Kč |
|
|
Pavel Sivák |
3 |
686 160 Kč |
|
|
PROVAKEM s.r.o. |
4 |
583 308 Kč |
|
|
Vladimír Šiška |
1 |
580 000 Kč |
|
|
Klub biatlonu Bystřice pod Hostýnem, p.s. |
2 |
492 014 Kč |
|
|
VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. |
2 |
488 183 Kč |
|
|
COPYNOVA Zlín, spol. s r. o. |
1 |
479 160 Kč |
|
|
FUTURAinvest, s.r.o. |
2 |
453 750 Kč |
|
|
StavoSport s.r.o. |
4 |
437 270 Kč |
|
|
Worldline Czech Republic s.r.o. |
1 |
424 450 Kč |
|
|
HSP & Partners advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
424 450 Kč |
|
|
SATUM CZECH s.r.o. |
1 |
424 450 Kč |
|
|
Medicaz s.r.o. |
1 |
424 450 Kč |
|
|
Karel Červenka |
1 |
424 450 Kč |
|
|
Bezpečnostní systémy s.r.o. |
3 |
416 755 Kč |
|
|
NVB LINE s.r.o. |
1 |
409 000 Kč |
|
|
Tenisový klub Bystřice pod Hostýnem, z.s. |
2 |
393 900 Kč |
|
|
aitelogic s.r.o. |
2 |
371 440 Kč |
|
|
ARVITA P spol. s r.o. |
2 |
352 110 Kč |
|
|
TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. |
1 |
321 900 Kč |
|
|
Q-COOP spol. s r.o. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
Rušar mosty, s.r.o. |
1 |
297 660 Kč |
|
|
TABERNÁKL, spol. s r.o. |
1 |
289 747 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
286 528 Kč |
|
|
Elektro Jarmar s.r.o. |
1 |
281 672 Kč |
|
|
EKODRILL, s.r.o. |
1 |
279 389 Kč |
|
|
FK Bystřice pod Hostýnem, z.s. |
1 |
273 700 Kč |
|
|
BAUMAS projekt s.r.o. |
1 |
272 250 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Bystřice pod Hostýnem |
1 |
272 000 Kč |
|
|
HEPA group s.r.o. |
1 |
270 169 Kč |
|
|
TRAIL SYSTEM MTB s.r.o. |
1 |
266 200 Kč |
|
|
HK Bystřice pod Hostýnem, z.s. |
1 |
256 700 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
241 395 Kč |
|
|
ibob s.r.o. |
1 |
239 548 Kč |
|
|
Tomáš Hradil |
1 |
239 500 Kč |
|
|
ESPRIT s.r.o. |
1 |
231 331 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
230 000 Kč |
|
|
Valašský soubor písní a tanců Rusava, z.s. |
2 |
226 700 Kč |
|
|
Petra Holbíková |
1 |
226 000 Kč |
|
|
Inforeklama s.r.o. |
13 |
219 247 Kč |
|
|
PEFEK Training & Consulting s.r.o. |
2 |
195 899 Kč |
|
|
Ida Červenková |
1 |
194 810 Kč |
|
|
NOŽIČKA ALEŠ nar. 1958 |
1 |
194 000 Kč |
|
|
ENVI stavby s.r.o. |
1 |
189 994 Kč |
|
|
WSAEKO s.r.o. |
1 |
186 271 Kč |
|
|
SMERO, spol. s r.o. |
1 |
185 000 Kč |
|
|
Libor Pumprla |
2 |
184 199 Kč |
|
|
Martin Rachůnek |
2 |
184 000 Kč |
|
|
Tomáš Konečný |
1 |
181 447 Kč |
|
|
JURÁŇ s.r.o. |
1 |
180 787 Kč |
|
|
ŠTOLFOVÁ AUDIT s.r.o. |
1 |
180 000 Kč |
|
|
dnprojekce s.r.o. |
2 |
179 685 Kč |
|
|
Ateliér Mur s.r.o. |
1 |
175 450 Kč |
|
|
COLMEX s.r.o. |
1 |
168 522 Kč |
|
|
Česká kultura, z.s. |
1 |
167 000 Kč |
|
|
1. DGC Bystřice pod Hostýnem, z.s. |
1 |
164 200 Kč |
|
|
COMINFO, a.s. |
1 |
158 000 Kč |
|
|
Ing. arch. Jan Rolinc |
1 |
150 000 Kč |
|
|
ProMinent Dosiertechnik CS, spol. s r.o. |
1 |
147 240 Kč |
|
|
Amper Industry, s.r.o. |
1 |
131 890 Kč |
|
|
David Uher |
1 |
131 500 Kč |
|
|
HEPO - servis s.r.o. |
1 |
131 040 Kč |
|
|
Vzdělávací a komunitní centrum Integra Vsetín o.p.s. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
Oldřich Nesrsta |
5 |
122 000 Kč |
|
|
Kulturák, z.s. |
1 |
119 000 Kč |
|
|
Elvineo SC s.r.o. |
1 |
116 148 Kč |
|
|
G-Team INOX SERVIS s.r.o. |
1 |
112 482 Kč |
|
|
JTV CZ, s.r.o. |
1 |
112 109 Kč |
|
|
ATELIÉR MAUR s.r.o. |
1 |
110 195 Kč |
|
|
Dopravní značení Mana s.r.o. |
1 |
107 511 Kč |
|
|
Ing. Martin Glíž |
1 |
105 160 Kč |
|
|
AQUADROP, s.r.o. |
1 |
103 455 Kč |
|
|
Pavel Podsedníček |
1 |
102 791 Kč |
|
|
Spolek partnerství měst Bystřice pod Hostýnem - Salzkotten |
1 |
100 100 Kč |
|
|
Azylový dům pro ženy a matky s dětmi o.p.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
COOP družstvo HB |
1 |
100 000 Kč |
|
|
WASHINA engineering s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
SAFE TREES, s.r.o. |
1 |
99 698 Kč |
|
|
Lukáš Kocman |
1 |
98 300 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bystřice pod Hostýnem v 2025 ve výši 424 450 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 1 oboru.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 7,69 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
924 894 Kč |
|
|
VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. |
2 |
488 183 Kč |
|
|
Palmknihy s.r.o. |
1 |
424 450 Kč |
|
|
aitelogic s.r.o. |
2 |
371 440 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
241 395 Kč |
|
|
Petra Holbíková |
1 |
226 000 Kč |
|
|
Elvineo SC s.r.o. |
1 |
116 148 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
1 |
63 767 Kč |
|
|
Mapotip Česko s.r.o. |
1 |
59 882 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
1 |
13 629 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bystřice pod Hostýnem v 2025 ve výši 424 450 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Karel Červenka |
1 |
424 450 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
230 000 Kč |
|
|
Retenor s.r.o., v likvidaci |
1 |
65 100 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bystřice pod Hostýnem v 2025 ve výši 424 450 Kč
|
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. |
4 |
34 478 348 Kč |
|
|
E.ON Energy Solutions, s.r.o. |
1 |
4 343 723 Kč |
|
|
StaniOn s.r.o. |
1 |
3 799 463 Kč |
|
|
PDS geo s.r.o. |
5 |
1 852 920 Kč |
|
|
ASITIS s.r.o. |
1 |
1 448 854 Kč |
|
|
SATIM CZ s.r.o. |
1 |
1 307 721 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
1 205 631 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
3 |
1 120 332 Kč |
|
|
ENERGYLION s.r.o. |
1 |
948 605 Kč |
|
|
Viadesigne s.r.o. |
4 |
749 111 Kč |
|
|
Ing. Josef Kolář |
3 |
743 784 Kč |
|
|
SEHNAL STAVBY s.r.o. |
4 |
722 568 Kč |
|
|
Pavel Sivák |
3 |
686 160 Kč |
|
|
PROVAKEM s.r.o. |
3 |
548 460 Kč |
|
|
NVB LINE s.r.o. |
1 |
409 000 Kč |
|
|
ARVITA P spol. s r.o. |
2 |
352 110 Kč |
|
|
StavoSport s.r.o. |
3 |
312 785 Kč |
|
|
Rušar mosty, s.r.o. |
1 |
297 660 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
286 528 Kč |
|
|
Elektro Jarmar s.r.o. |
1 |
281 672 Kč |
|
|
EKODRILL, s.r.o. |
1 |
279 389 Kč |
|
|
BAUMAS projekt s.r.o. |
1 |
272 250 Kč |
|
|
HEPA group s.r.o. |
1 |
270 169 Kč |
|
|
TRAIL SYSTEM MTB s.r.o. |
1 |
266 200 Kč |
|
|
ESPRIT s.r.o. |
1 |
231 331 Kč |
|
|
ENVI stavby s.r.o. |
1 |
189 994 Kč |
|
|
WSAEKO s.r.o. |
1 |
186 271 Kč |
|
|
Tomáš Konečný |
1 |
181 447 Kč |
|
|
JURÁŇ s.r.o. |
1 |
180 787 Kč |
|
|
dnprojekce s.r.o. |
2 |
179 685 Kč |
|
|
Ateliér Mur s.r.o. |
1 |
175 450 Kč |
|
|
COLMEX s.r.o. |
1 |
168 522 Kč |
|
|
Ing. arch. Jan Rolinc |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Martin Rachůnek |
1 |
119 000 Kč |
|
|
G-Team INOX SERVIS s.r.o. |
1 |
112 482 Kč |
|
|
Dopravní značení Mana s.r.o. |
1 |
107 511 Kč |
|
|
STUDIO BRÁCHA s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
STABOS stavební, spol. s r.o. |
1 |
91 960 Kč |
|
|
S-projekt plus, a.s. |
1 |
85 000 Kč |
|
|
INNOVA Int. s.r.o. |
1 |
83 248 Kč |
|
|
Ing. arch. Igor Bureš |
1 |
82 800 Kč |
|
|
Tom's Roads s.r.o. |
1 |
68 970 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bystřice pod Hostýnem v 2025 ve výši 424 450 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 20,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Vladimír Šiška |
1 |
580 000 Kč |
|
|
Palmknihy s.r.o. |
1 |
424 450 Kč |
|
|
SMERO, spol. s r.o. |
1 |
185 000 Kč |
|
|
Libor Pumprla |
2 |
184 199 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bystřice pod Hostýnem v 2025 ve výši 424 450 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SATUM CZECH s.r.o. |
1 |
424 450 Kč |
|
|
ŠTOLFOVÁ AUDIT s.r.o. |
1 |
180 000 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
100 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bystřice pod Hostýnem v 2025 ve výši 424 450 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 16,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ZACHRLA RADIM nar. 1979 |
1 |
1 724 800 Kč |
|
|
MACHOVÁ TEREZA nar. 1988 |
1 |
1 500 000 Kč |
|
|
Adam Zrník |
1 |
843 700 Kč |
|
|
HSP & Partners advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
424 450 Kč |
|
|
Medicaz s.r.o. |
1 |
424 450 Kč |
|
|
TON a.s. |
1 |
66 000 Kč |
|
|
ZÁBOJNÍK FRANTIŠEK nar. 1943 |
1 |
57 475 Kč |
|
|
Mgr. RADKA ZÁTKOVÁ, advokátka |
1 |
50 000 Kč |
|
|
CHYTILOVÁ BERNARDA nar. 1955 |
1 |
39 924 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek Havlíčkova 1401 v Bystřici pod Hostýnem |
1 |
6 050 Kč |
|
|
PLEVOVÁ JITKA, Mgr. nar. 1967 |
1 |
671 Kč |
|
|
SOLAŘOVÁ HANA, Mgr. nar. 1985 |
1 |
671 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bystřice pod Hostýnem v 2025 ve výši 424 450 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Charita Bystřice pod Hostýnem |
1 |
1 200 000 Kč |
|
|
Klub biatlonu Bystřice pod Hostýnem, p.s. |
2 |
492 014 Kč |
|
|
Tenisový klub Bystřice pod Hostýnem, z.s. |
2 |
393 900 Kč |
|
|
TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. |
1 |
321 900 Kč |
|
|
Q-COOP spol. s r.o. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
FK Bystřice pod Hostýnem, z.s. |
1 |
273 700 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Bystřice pod Hostýnem |
1 |
272 000 Kč |
|
|
HK Bystřice pod Hostýnem, z.s. |
1 |
256 700 Kč |
|
|
1. DGC Bystřice pod Hostýnem, z.s. |
1 |
164 200 Kč |
|
|
Vzdělávací a komunitní centrum Integra Vsetín o.p.s. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
Kulturák, z.s. |
1 |
119 000 Kč |
|
|
Spolek partnerství měst Bystřice pod Hostýnem - Salzkotten |
1 |
100 100 Kč |
|
|
Azylový dům pro ženy a matky s dětmi o.p.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
COOP družstvo HB |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Taneční soubor STARS, z.s. Bystřice pod Hostýnem |
1 |
84 300 Kč |
|
|
Lukostřelecký klub 3D Mrlínek, z.s. |
1 |
79 800 Kč |
|
|
MORAVIA EVENTS s.r.o. |
1 |
76 230 Kč |
|
|
SOS dětské vesničky, z.s. |
1 |
75 400 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Bystřice pod Hostýnem |
1 |
75 000 Kč |
|
|
Asociace TOM ČR, TOM 3003 Pawnee |
1 |
72 300 Kč |
|
|
Valašský soubor písní a tanců Rusava, z.s. |
1 |
66 700 Kč |
|
|
Myslivecký spolek Bukovina Slavkov pod Hostýnem |
1 |
64 200 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Rychlov |
1 |
61 900 Kč |
|
|
Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, z. s., Klub STONOšKA |
1 |
61 000 Kč |
|
|
Sportovní klub RYCHLOV, z.s. |
1 |
60 600 Kč |
|
|
Dětský valašský soubor Malá Rusava, z.s. |
1 |
58 600 Kč |
|
|
Hostýnská 50ka z.s. |
1 |
55 200 Kč |
|
|
Klub vojenské historie francouzského císařství Bystřice pod Hostýnem z.s. |
1 |
53 100 Kč |
|
|
Středisko rané péče EDUCO Zlín z.s. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Centrum pro léčbu bolesti a paliativní medicínu s.r.o. |
1 |
10 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bystřice pod Hostýnem v 2025 ve výši 424 450 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,34
|
|
Počet bodů 4,34 znamená pro Město Bystřice pod Hostýnem celkově
436. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0586 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1182 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0069 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0276 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1310 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1671 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,509
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,09
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
4,344 |
|