Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0085 odpovídá 0,85 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0043 odpovídá 0,43 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 20 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,09.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0851 odpovídá 8,51 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0340 odpovídá 3,40 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 2 smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0085 odpovídá 0,85 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 2 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0085 odpovídá 0,85 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
14 |
274 000 000 Kč |
|
|
LP staving s.r.o. |
2 |
109 629 542 Kč |
|
|
MK PROJEKTStav s.r.o. |
8 |
73 463 752 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
2 |
57 684 303 Kč |
|
|
Outulný VHS spol. s r.o. |
2 |
31 043 890 Kč |
|
|
ARCHEON Stavby s.r.o. |
3 |
23 605 579 Kč |
|
|
KLEE s.r.o. |
5 |
17 355 014 Kč |
|
|
E.ON Drive Infrastructure CZ s.r.o. |
2 |
7 814 126 Kč |
|
|
KEMOstav s.r.o. |
1 |
4 825 132 Kč |
|
|
VH MONT - STAV s.r.o. |
2 |
4 531 743 Kč |
|
|
TREBI s.r.o. |
1 |
3 907 063 Kč |
|
|
Palmknihy s.r.o. |
1 |
3 907 063 Kč |
|
|
Kapka pro tlapky z.s. |
1 |
3 907 063 Kč |
|
|
Tenisový klub Náměšť nad Oslavou, z.s. |
1 |
3 907 063 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
3 907 063 Kč |
|
|
Radka Váňová |
1 |
3 150 000 Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
4 |
2 044 547 Kč |
|
|
Karla Mašíčková |
1 |
1 885 200 Kč |
|
|
MAKRA DIDAKTA s.r.o. |
1 |
1 883 459 Kč |
|
|
Thermona, spol. s.r.o. |
2 |
1 719 262 Kč |
|
|
TJ Náměšť nad Oslavou z.s. |
1 |
1 700 000 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
3 |
1 449 984 Kč |
|
|
FC Náměšť nad Oslavou, z.s. |
1 |
1 400 000 Kč |
|
|
Klára Vondrová |
1 |
1 330 800 Kč |
|
|
Manželé Ing. Josef Burian a Ing. Radka Burianová |
1 |
1 111 109 Kč |
|
|
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. |
1 |
1 082 684 Kč |
|
|
HABITAT, a.s. |
1 |
1 000 180 Kč |
|
|
Inženýrské stavby Brno, spol. s r.o. |
1 |
869 352 Kč |
|
|
Ing. Marie Lišková |
1 |
740 036 Kč |
|
|
PROfi Jihlava spol. s r. o. |
2 |
718 740 Kč |
|
|
Mgr. Eva Drbálková, Ph.D. |
1 |
687 150 Kč |
|
|
Prof.RNDr. Jiře Tesař, Ph.D. |
1 |
687 150 Kč |
|
|
Pavel Hloušek a Jitka Hloušková |
1 |
641 300 Kč |
|
|
Ing. Jakub Zabloudil |
1 |
632 985 Kč |
|
|
Miluše Tesařová |
1 |
596 200 Kč |
|
|
Jiří Tesař |
1 |
596 200 Kč |
|
|
Mgr. Eva Křehlíková |
1 |
581 900 Kč |
|
|
Ing. Eva Melkesová |
1 |
569 800 Kč |
|
|
Izolace plochých střech, s.r.o. |
2 |
544 821 Kč |
|
|
Mgr. Josef Bátrla |
1 |
520 404 Kč |
|
|
Bohuslav Klee |
2 |
510 432 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Náměšť nad Oslavou |
2 |
508 020 Kč |
|
|
Horácké autodružstvo |
1 |
422 454 Kč |
|
|
DIS projekt, s.r.o. |
1 |
417 450 Kč |
|
|
Novotný Josef, Ing. |
1 |
399 300 Kč |
|
|
TIPA Telekom plus a.s. |
1 |
349 298 Kč |
|
|
DIANA TŘEBÍČ, o.p.s. |
2 |
348 028 Kč |
|
|
Lubomír Votava s.r.o. |
2 |
341 341 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
325 892 Kč |
|
|
Ing. Martin Vinter, s.r.o. |
1 |
317 217 Kč |
|
|
Pastiglia, s.r.o. |
2 |
308 750 Kč |
|
|
ICETECHNIK.CZ, s.r.o. |
1 |
305 575 Kč |
|
|
emam s.r.o. |
1 |
298 265 Kč |
|
|
Smarty CZ a.s. |
1 |
294 924 Kč |
|
|
COLMEX s.r.o. |
1 |
293 383 Kč |
|
|
Tereza Křivánková |
1 |
275 000 Kč |
|
|
Filip Křivánek |
1 |
275 000 Kč |
|
|
TESLUX Lighting s. r. o. |
1 |
271 706 Kč |
|
|
MUDr. Andrea Žažová s.r.o. |
1 |
264 980 Kč |
|
|
Mojmír Fadrný |
1 |
236 676 Kč |
|
|
STREETPARK s.r.o. |
1 |
225 882 Kč |
|
|
Mgr. Josef Hort |
1 |
224 400 Kč |
|
|
Ing. Martin Hort |
1 |
224 400 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
217 608 Kč |
|
|
Amfels, s.r.o. |
2 |
197 230 Kč |
|
|
ENERGYLION s.r.o. |
2 |
189 970 Kč |
|
|
PSCtherm s.r.o. |
2 |
188 855 Kč |
|
|
VIPA project, s.r.o. |
2 |
187 550 Kč |
|
|
Jaromír Chlubna |
1 |
180 411 Kč |
|
|
Klim&chlad s.r.o. |
1 |
176 364 Kč |
|
|
Ladislav Vrba |
1 |
174 824 Kč |
|
|
Ing. Dana Krejčí |
1 |
173 200 Kč |
|
|
Jiří Dohnal |
1 |
162 265 Kč |
|
|
Jaroslav Vejtasa |
1 |
159 490 Kč |
|
|
Aterint s.r.o. |
3 |
157 300 Kč |
|
|
MUDr. Eva Ozábalová, Ph.D. |
2 |
149 461 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Náměšť nad Oslavou |
1 |
145 000 Kč |
|
|
TextilEco a.s. |
3 |
133 100 Kč |
|
|
RENVODIN - ŠAFAŘÍK, spol. s r.o. |
1 |
130 123 Kč |
|
|
Zásilkovna s.r.o. |
1 |
116 160 Kč |
|
|
MgA. Tomáš Havlík |
1 |
115 430 Kč |
|
|
Ing. Marie Hortová |
1 |
110 000 Kč |
|
|
ARBOEKO s.r.o. |
1 |
106 799 Kč |
|
|
Urbania, s.r.o. |
1 |
101 433 Kč |
|
|
Myslivecký spolek Náměšť nad Oslavou |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Markéta Mejzlíková |
1 |
95 000 Kč |
|
|
ThLic. PhDr. Marek Matějek, Ph.D.Th.D. |
1 |
94 609 Kč |
|
|
Ing. Pavel Šedivý |
1 |
94 380 Kč |
|
|
Josef Malý |
1 |
92 000 Kč |
|
|
Mgr. Martin Číhalík |
1 |
91 900 Kč |
|
|
Stavarching s.r.o. |
1 |
90 895 Kč |
|
|
Barcana s.r.o. |
1 |
85 057 Kč |
|
|
A.Z.O., s.r.o. |
1 |
80 798 Kč |
|
|
Pražský kámen s.r.o. |
1 |
80 344 Kč |
|
|
ORL Náměšť s.r.o. |
1 |
79 646 Kč |
|
|
MUDr. Eva Ozábalová, Ph.D. |
1 |
78 288 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Náměšť nad Oslavou |
1 |
75 000 Kč |
|
|
Schnierer vánoční dekorace s.r.o. |
1 |
67 750 Kč |
|
|
SINCLAIR Global Group s.r.o. |
1 |
64 915 Kč |
|
|
PYROS spol. s r.o. |
1 |
61 892 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Náměšť nad Oslavou v 2025 ve výši 3 907 063 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
E.ON Drive Infrastructure CZ s.r.o. |
2 |
|
|
TREBI s.r.o. |
1 |
|
|
Palmknihy s.r.o. |
1 |
|
|
Kapka pro tlapky z.s. |
1 |
|
|
Tenisový klub Náměšť nad Oslavou, z.s. |
1 |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Náměšť nad Oslavou v 2025 ve výši 3 907 063 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se se koncentrují u malého počtu dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
MK PROJEKTStav s.r.o. |
4 |
48 251 078 Kč |
|
|
KLEE s.r.o. |
2 |
13 826 651 Kč |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
1 |
12 000 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Náměšť nad Oslavou v 2025 ve výši 3 907 063 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,22.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Palmknihy s.r.o. |
1 |
3 907 063 Kč |
|
|
MIDGARD Networks s.r.o. |
1 |
13 575 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Náměšť nad Oslavou v 2025 ve výši 3 907 063 Kč
|
Obor Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TREBI s.r.o. |
1 |
3 907 063 Kč |
|
|
TIPA Telekom plus a.s. |
1 |
349 298 Kč |
|
|
Aterint s.r.o. |
1 |
48 400 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Náměšť nad Oslavou v 2025 ve výši 3 907 063 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 2,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
LP staving s.r.o. |
2 |
109 629 542 Kč |
|
|
MK PROJEKTStav s.r.o. |
4 |
48 251 078 Kč |
|
|
Outulný VHS spol. s r.o. |
2 |
31 043 890 Kč |
|
|
ARCHEON Stavby s.r.o. |
3 |
23 605 579 Kč |
|
|
KLEE s.r.o. |
2 |
13 826 651 Kč |
|
|
KEMOstav s.r.o. |
1 |
4 825 132 Kč |
|
|
Tenisový klub Náměšť nad Oslavou, z.s. |
1 |
3 907 063 Kč |
|
|
VH MONT - STAV s.r.o. |
1 |
2 265 871 Kč |
|
|
Inženýrské stavby Brno, spol. s r.o. |
1 |
869 352 Kč |
|
|
Thermona, spol. s.r.o. |
1 |
859 631 Kč |
|
|
Mgr. Eva Drbálková, Ph.D. |
1 |
687 150 Kč |
|
|
Prof.RNDr. Jiře Tesař, Ph.D. |
1 |
687 150 Kč |
|
|
Mgr. Eva Křehlíková |
1 |
581 900 Kč |
|
|
Izolace plochých střech, s.r.o. |
2 |
544 821 Kč |
|
|
Bohuslav Klee |
2 |
510 432 Kč |
|
|
DIS projekt, s.r.o. |
1 |
417 450 Kč |
|
|
Novotný Josef, Ing. |
1 |
399 300 Kč |
|
|
Ing. Martin Vinter, s.r.o. |
1 |
317 217 Kč |
|
|
Pastiglia, s.r.o. |
2 |
308 750 Kč |
|
|
COLMEX s.r.o. |
1 |
293 383 Kč |
|
|
TESLUX Lighting s. r. o. |
1 |
271 706 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
217 608 Kč |
|
|
PROfi Jihlava spol. s r. o. |
1 |
205 700 Kč |
|
|
Amfels, s.r.o. |
2 |
197 230 Kč |
|
|
VIPA project, s.r.o. |
2 |
187 550 Kč |
|
|
Lubomír Votava s.r.o. |
1 |
186 522 Kč |
|
|
Jaromír Chlubna |
1 |
180 411 Kč |
|
|
Ing. Dana Krejčí |
1 |
173 200 Kč |
|
|
ENERGYLION s.r.o. |
1 |
136 730 Kč |
|
|
RENVODIN - ŠAFAŘÍK, spol. s r.o. |
1 |
130 123 Kč |
|
|
MgA. Tomáš Havlík |
1 |
115 430 Kč |
|
|
Ing. Pavel Šedivý |
1 |
94 380 Kč |
|
|
Mgr. Martin Číhalík |
1 |
91 900 Kč |
|
|
Stavarching s.r.o. |
1 |
90 895 Kč |
|
|
Ing. Miroslav Navrátil |
1 |
56 000 Kč |
|
|
Ing. Petr Macek |
1 |
50 700 Kč |
|
|
Martin Kopečný |
1 |
40 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Náměšť nad Oslavou v 2025 ve výši 3 907 063 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 11,76 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
13 |
260 000 000 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
2 |
57 684 303 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
3 907 063 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
325 892 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Náměšť nad Oslavou v 2025 ve výši 3 907 063 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 8,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
E.ON Drive Infrastructure CZ s.r.o. |
2 |
7 814 126 Kč |
|
|
Radka Váňová |
1 |
3 150 000 Kč |
|
|
Karla Mašíčková |
1 |
1 885 200 Kč |
|
|
Klára Vondrová |
1 |
1 330 800 Kč |
|
|
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. |
1 |
1 082 684 Kč |
|
|
HABITAT, a.s. |
1 |
1 000 180 Kč |
|
|
Mgr. Josef Bátrla |
1 |
520 404 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Náměšť nad Oslavou |
2 |
508 020 Kč |
|
|
MUDr. Andrea Žažová s.r.o. |
1 |
264 980 Kč |
|
|
Ladislav Vrba |
1 |
174 824 Kč |
|
|
Jiří Dohnal |
1 |
162 265 Kč |
|
|
MUDr. Eva Ozábalová, Ph.D. |
2 |
149 461 Kč |
|
|
Zásilkovna s.r.o. |
1 |
116 160 Kč |
|
|
A.Z.O., s.r.o. |
1 |
80 798 Kč |
|
|
ORL Náměšť s.r.o. |
1 |
79 646 Kč |
|
|
MUDr. Eva Ozábalová, Ph.D. |
1 |
78 288 Kč |
|
|
Ing. Luděk Fukala |
1 |
53 947 Kč |
|
|
Jaroslav Smetana |
1 |
50 000 Kč |
|
|
MedDerm s.r.o. |
1 |
33 875 Kč |
|
|
Mgr. Helena Hradílková |
1 |
15 875 Kč |
|
|
Zemědělské družstvo Naloučany |
1 |
10 142 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Náměšť nad Oslavou v 2025 ve výši 3 907 063 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
4 |
2 044 547 Kč |
|
|
TJ Náměšť nad Oslavou z.s. |
1 |
1 700 000 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
3 |
1 449 984 Kč |
|
|
FC Náměšť nad Oslavou, z.s. |
1 |
1 400 000 Kč |
|
|
Pavel Hloušek a Jitka Hloušková |
1 |
641 300 Kč |
|
|
Miluše Tesařová |
1 |
596 200 Kč |
|
|
Jiří Tesař |
1 |
596 200 Kč |
|
|
Ing. Eva Melkesová |
1 |
569 800 Kč |
|
|
Tereza Křivánková |
1 |
275 000 Kč |
|
|
Filip Křivánek |
1 |
275 000 Kč |
|
|
Mgr. Josef Hort |
1 |
224 400 Kč |
|
|
Ing. Martin Hort |
1 |
224 400 Kč |
|
|
DIANA TŘEBÍČ, o.p.s. |
1 |
198 873 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Náměšť nad Oslavou |
1 |
145 000 Kč |
|
|
Myslivecký spolek Náměšť nad Oslavou |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Náměšť nad Oslavou |
1 |
75 000 Kč |
|
|
Sportovní klub Náměšť nad Oslavou z.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Lesní spolek Oslavánek |
1 |
50 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Náměšť nad Oslavou v 2025 ve výši 3 907 063 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje smlouvy pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,5.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 6,70
|
|
Počet bodů 6,70 znamená pro Město Náměšť nad Oslavou celkově
1010. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0085 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0043 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1470 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0156 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0340 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,1851 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0085 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0085 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0851 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2237 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,720
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
7,20
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,5 |
|
Výsledný K-Index
|
6,703 |
|