Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 74 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0835 odpovídá 8,35 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 11 smluv z 886 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0124 odpovídá 1,24 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 152 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,17.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1716 odpovídá 17,16 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0192 odpovídá 1,92 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 1 smlouvu s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0011 odpovídá 0,11 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 1 významně začerněnou smlouvu.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0011 odpovídá 0,11 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
START Zelený s.r.o. |
5 |
69 090 633 Kč |
|
|
KLEE s.r.o. |
28 |
49 610 760 Kč |
|
|
Sportovní klub Horácká Slavia Třebíč, z.s. |
3 |
37 100 000 Kč |
|
|
SOBOS CZ spol. s r.o. |
20 |
35 698 409 Kč |
|
|
ARCHEON Stavby s.r.o. |
3 |
34 597 281 Kč |
|
|
Quality Group s.r.o. |
3 |
19 234 342 Kč |
|
|
YASHICA s.r.o. |
5 |
15 372 800 Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
2 |
14 789 400 Kč |
|
|
PARK - sadovnické a krajinářské úpravy s.r.o. |
20 |
14 659 126 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
2 |
11 859 974 Kč |
|
|
Ing. Josef Klíma |
4 |
11 049 112 Kč |
|
|
nextbike Czech Republic s.r.o. |
4 |
10 751 316 Kč |
|
|
RMR Development s.r.o. |
2 |
10 190 688 Kč |
|
|
ZMES, s. r. o. |
3 |
8 753 486 Kč |
|
|
Třebíč Nuclears z.s. |
5 |
8 046 000 Kč |
|
|
KLEPOK, s.r.o. |
2 |
6 762 291 Kč |
|
|
TTS energo s.r.o. |
7 |
6 570 623 Kč |
|
|
Elektro - ing.Klíma s.r.o. |
8 |
6 074 301 Kč |
|
|
Miloš Mann |
23 |
6 009 588 Kč |
|
|
Miroslav Sochor |
1 |
6 000 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek |
6 |
5 654 489 Kč |
|
|
Denní centrum Barevný svět, z.ú. |
3 |
5 586 544 Kč |
|
|
Stanislav Kratochvíl |
20 |
5 579 324 Kč |
|
|
SILNICE Vrzal, s.r.o. |
32 |
5 445 970 Kč |
|
|
Worldline Czech Republic s.r.o. |
7 |
5 295 811 Kč |
|
|
VIPA project, s.r.o. |
9 |
4 908 938 Kč |
|
|
JTH Třebíč s.r.o. |
1 |
4 464 900 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
11 |
4 097 714 Kč |
|
|
AGRO 2000 s.r.o. |
3 |
3 756 844 Kč |
|
|
SK Fotbalová škola Třebíč, z.s. |
3 |
3 433 000 Kč |
|
|
ARCHEON Truhlářství s.r.o. |
2 |
3 396 553 Kč |
|
|
METROPROJEKT Praha a.s. |
4 |
3 291 789 Kč |
|
|
Ing. David Bauer |
5 |
3 068 033 Kč |
|
|
QUANTUM, a.s. |
4 |
3 026 178 Kč |
|
|
DECOLED s.r.o. |
4 |
2 972 857 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Dvořák |
3 |
2 967 606 Kč |
|
|
BINI Jihlava s.r.o. |
3 |
2 820 855 Kč |
|
|
STŘED, z. ú. |
3 |
2 585 800 Kč |
|
|
PKS stavby a.s. |
1 |
2 582 571 Kč |
|
|
SAYTECH CZ s.r.o. |
3 |
2 552 930 Kč |
|
|
FourProjects s.r.o. |
1 |
2 411 687 Kč |
|
|
AUTOSALON F3K, s.r.o. |
5 |
2 399 541 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
3 |
2 269 633 Kč |
|
|
VIAVIS a.s. |
3 |
2 253 309 Kč |
|
|
TREBILIFT, s.r.o. |
1 |
2 246 752 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
5 |
2 246 328 Kč |
|
|
Bohuslav Klee |
5 |
2 207 118 Kč |
|
|
DHV PRO, spol. s r.o. |
3 |
2 194 969 Kč |
|
|
Fučík Jaroslav nar. 1965 |
1 |
2 192 020 Kč |
|
|
DIANA TŘEBÍČ, o.p.s. |
1 |
2 050 000 Kč |
|
|
Atregia s.r.o. |
1 |
2 043 690 Kč |
|
|
go60 s.r.o. |
4 |
1 975 325 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Třebíč, spolek |
4 |
1 887 000 Kč |
|
|
FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. |
2 |
1 835 321 Kč |
|
|
LAWYA tender, s.r.o. |
6 |
1 811 959 Kč |
|
|
IGF Care Centre Třebíč s.r.o. |
2 |
1 755 000 Kč |
|
|
Relative design s.r.o. |
12 |
1 639 750 Kč |
|
|
AquaDental s.r.o. |
3 |
1 636 060 Kč |
|
|
DIS projekt, s.r.o. |
3 |
1 590 529 Kč |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
1 |
1 560 838 Kč |
|
|
STARNET, s.r.o. |
2 |
1 513 089 Kč |
|
|
MM KOMPLETNÍ REALIZACE STAVEB s.r.o. |
7 |
1 466 714 Kč |
|
|
Statek Dubinka, s.r.o. |
1 |
1 391 266 Kč |
|
|
DATIP service s.r.o. |
4 |
1 371 898 Kč |
|
|
GVHS, s.r.o. |
1 |
1 361 093 Kč |
|
|
Zahrady Svoboda s.r.o. |
6 |
1 338 568 Kč |
|
|
Miroslav Kratochvíl |
3 |
1 337 268 Kč |
|
|
Okna M&L s.r.o. |
2 |
1 318 542 Kč |
|
|
CITY SERVICE, s.r.o. |
4 |
1 264 130 Kč |
|
|
AssiDu, spol. s r.o. |
2 |
1 218 347 Kč |
|
|
BAUFIRMA MPR s.r.o. |
4 |
1 162 939 Kč |
|
|
RENO - stavební firma s.r.o. |
4 |
1 151 577 Kč |
|
|
ESKO-T s.r.o. |
3 |
1 077 623 Kč |
|
|
Hřiště MATY, s.r.o. |
4 |
1 075 466 Kč |
|
|
Kapucín - Repro, s.r.o. |
9 |
1 070 340 Kč |
|
|
GEFAB CS, spol. s r.o. |
1 |
1 028 500 Kč |
|
|
Šťastný Milan nar. 1969 |
1 |
1 025 000 Kč |
|
|
TopGis, s.r.o. |
1 |
989 417 Kč |
|
|
ARCDATA PRAHA, s.r.o. |
1 |
980 100 Kč |
|
|
Snipers Třebíč z.s. |
2 |
962 000 Kč |
|
|
Městská místní akční skupina Třebíč z. s. |
2 |
956 544 Kč |
|
|
Bytové družstvo " Na Kopcích" |
2 |
914 616 Kč |
|
|
Jaroslav Jelínek |
1 |
900 000 Kč |
|
|
PS studio s.r.o. |
3 |
868 765 Kč |
|
|
RONELI Stavby SE |
2 |
867 544 Kč |
|
|
Měrtl Stanislav, Ing. |
1 |
865 150 Kč |
|
|
Josef Pejchal |
3 |
797 287 Kč |
|
|
PS CALC, s.r.o. |
2 |
774 352 Kč |
|
|
LED Design, s.r.o. |
2 |
766 777 Kč |
|
|
Atlantic Studio s.r.o. |
1 |
760 970 Kč |
|
|
DIGIS, spol. s r.o. |
1 |
759 880 Kč |
|
|
Mejzlík Josef nar. 1976 |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Malena Štěpán nar. 1985 |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Malenová Jana, JUDr. nar. 1983 |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Šmejkalová Anežka nar. 1985 |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Sysel David nar. 1995 |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Koutný Martin nar. 1987 |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Mrákota Jiří nar. 1978 |
1 |
756 544 Kč |
|
|
BORS Břeclav a.s. |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Průša Pavel |
1 |
756 544 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Třebíč v 2025 ve výši 756 544 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Worldline Czech Republic s.r.o. |
7 |
|
|
QUANTUM, a.s. |
4 |
|
|
VIPA project, s.r.o. |
4 |
|
|
KLEE s.r.o. |
3 |
|
|
Ing. David Bauer |
3 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
3 |
|
|
STARNET, s.r.o. |
2 |
|
|
METROPROJEKT Praha a.s. |
2 |
|
|
Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek |
2 |
|
|
DIS projekt, s.r.o. |
2 |
|
|
LAWYA tender, s.r.o. |
2 |
|
|
DHV PRO, spol. s r.o. |
1 |
|
|
ZMES, s. r. o. |
1 |
|
|
Mejzlík Josef nar. 1976 |
1 |
|
|
Malena Štěpán nar. 1985 |
1 |
|
|
Malenová Jana, JUDr. nar. 1983 |
1 |
|
|
Šmejkalová Anežka nar. 1985 |
1 |
|
|
Sysel David nar. 1995 |
1 |
|
|
RONELI Stavby SE |
1 |
|
|
Koutný Martin nar. 1987 |
1 |
|
|
nextbike Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
Mrákota Jiří nar. 1978 |
1 |
|
|
PS CALC, s.r.o. |
1 |
|
|
Denní centrum Barevný svět, z.ú. |
1 |
|
|
BORS Břeclav a.s. |
1 |
|
|
SOBOS CZ spol. s r.o. |
1 |
|
|
Městská místní akční skupina Třebíč z. s. |
1 |
|
|
Ing. Tomáš Dvořák |
1 |
|
|
Průša Pavel |
1 |
|
|
Průšová Hana nar. 1975 |
1 |
|
|
DATIP service s.r.o. |
1 |
|
|
SAFETY PRO s.r.o. |
1 |
|
|
Doležalová Petra, MUDr. nar. 1986 |
1 |
|
|
Doležal Martin, Ing. nar. 1987 |
1 |
|
|
Matoušek Jiří, Ing. nar. 1991 |
1 |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
|
|
FCC Dačice, s.r.o. |
1 |
|
|
Stanislav Kratochvíl |
1 |
|
|
Okna M&L s.r.o. |
1 |
|
|
ESKO-T s.r.o. |
1 |
|
|
AGRO 2000 s.r.o. |
1 |
|
|
JTH Reality s.r.o. |
1 |
|
|
Kočí Petr nar. 1991 |
1 |
|
|
Kočí Ivana, Ing. nar. 1993 |
1 |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
|
|
RENTEL a.s. |
1 |
|
|
Jiří Drašar, a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Třebíč v 2025 ve výši 756 544 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Quality Group s.r.o. |
2 |
18 976 430 Kč |
|
|
Sportovní klub Horácká Slavia Třebíč, z.s. |
2 |
16 100 000 Kč |
|
|
YASHICA s.r.o. |
2 |
14 550 000 Kč |
|
|
RMR Development s.r.o. |
2 |
10 190 688 Kč |
|
|
nextbike Czech Republic s.r.o. |
1 |
7 172 851 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
1 |
6 521 176 Kč |
|
|
KLEPOK, s.r.o. |
1 |
6 484 668 Kč |
|
|
TTS energo s.r.o. |
1 |
5 932 000 Kč |
|
|
KLEE s.r.o. |
1 |
2 376 333 Kč |
|
|
SAYTECH CZ s.r.o. |
1 |
2 357 180 Kč |
|
|
TREBILIFT, s.r.o. |
1 |
2 246 752 Kč |
|
|
Fučík Jaroslav nar. 1965 |
1 |
2 192 020 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Třebíč v 2025 ve výši 756 544 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 6,06 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VIAVIS a.s. |
3 |
2 253 309 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
4 |
2 100 328 Kč |
|
|
ARCDATA PRAHA, s.r.o. |
1 |
980 100 Kč |
|
|
KLEE s.r.o. |
1 |
756 544 Kč |
|
|
VIPA project, s.r.o. |
1 |
756 544 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
1 |
441 822 Kč |
|
|
SONET, společnost s.r.o. |
1 |
422 000 Kč |
|
|
JRK Česká republika s.r.o. |
1 |
329 120 Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
1 |
326 700 Kč |
|
|
ABBAS, a.s. |
1 |
280 655 Kč |
|
|
FT Technologies a.s. |
1 |
275 299 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
269 391 Kč |
|
|
RedWeb s.r.o. |
2 |
254 209 Kč |
|
|
WEBHOUSE, s.r.o. |
1 |
249 260 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
239 936 Kč |
|
|
M Computers s.r.o. |
2 |
209 566 Kč |
|
|
RON Software, spol. s r.o. |
1 |
180 792 Kč |
|
|
Agdata s.r.o. |
1 |
141 855 Kč |
|
|
Relative design s.r.o. |
1 |
140 663 Kč |
|
|
Newco parking s.r.o. |
1 |
120 637 Kč |
|
|
SAYTECH CZ s.r.o. |
1 |
104 234 Kč |
|
|
Kapucín - Repro, s.r.o. |
1 |
94 346 Kč |
|
|
SOITRON s.r.o. |
1 |
91 740 Kč |
|
|
EasyPark Czechia s.r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Scenario s.r.o. |
1 |
89 637 Kč |
|
|
T-MAPY spol. s r.o. |
1 |
27 951 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Třebíč v 2025 ve výši 756 544 Kč
|
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
LAWYA tender, s.r.o. |
2 |
1 513 089 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Třebíč v 2025 ve výši 756 544 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 66,67 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
QUANTUM, a.s. |
4 |
3 026 178 Kč |
|
|
innogy Energie, s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
FIN-servis, a.s. |
1 |
1 960 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Třebíč v 2025 ve výši 756 544 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 19, tj. 9,42 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ARCHEON Stavby s.r.o. |
2 |
34 309 301 Kč |
|
|
KLEE s.r.o. |
13 |
20 968 229 Kč |
|
|
SOBOS CZ spol. s r.o. |
12 |
20 888 680 Kč |
|
|
Quality Group s.r.o. |
3 |
19 234 342 Kč |
|
|
START Zelený s.r.o. |
3 |
14 801 868 Kč |
|
|
Metrostav CZ s.r.o. |
2 |
11 859 974 Kč |
|
|
ZMES, s. r. o. |
2 |
7 996 941 Kč |
|
|
KLEPOK, s.r.o. |
2 |
6 762 291 Kč |
|
|
RMR Development s.r.o. |
1 |
6 004 000 Kč |
|
|
Elektro - ing.Klíma s.r.o. |
5 |
5 695 956 Kč |
|
|
VIPA project, s.r.o. |
7 |
3 789 393 Kč |
|
|
ARCHEON Truhlářství s.r.o. |
2 |
3 396 553 Kč |
|
|
Ing. David Bauer |
5 |
3 068 033 Kč |
|
|
Stanislav Kratochvíl |
11 |
2 859 736 Kč |
|
|
BINI Jihlava s.r.o. |
3 |
2 820 855 Kč |
|
|
PKS stavby a.s. |
1 |
2 582 571 Kč |
|
|
SAYTECH CZ s.r.o. |
2 |
2 448 695 Kč |
|
|
FourProjects s.r.o. |
1 |
2 411 687 Kč |
|
|
METROPROJEKT Praha a.s. |
3 |
2 263 289 Kč |
|
|
DHV PRO, spol. s r.o. |
3 |
2 194 969 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
2 |
2 093 431 Kč |
|
|
Atregia s.r.o. |
1 |
2 043 690 Kč |
|
|
Ing. Tomáš Dvořák |
2 |
1 941 121 Kč |
|
|
go60 s.r.o. |
3 |
1 914 825 Kč |
|
|
SILNICE Vrzal, s.r.o. |
13 |
1 862 601 Kč |
|
|
DIS projekt, s.r.o. |
3 |
1 590 529 Kč |
|
|
GVHS, s.r.o. |
1 |
1 361 093 Kč |
|
|
MM KOMPLETNÍ REALIZACE STAVEB s.r.o. |
6 |
1 338 465 Kč |
|
|
Bohuslav Klee |
2 |
1 171 470 Kč |
|
|
Miroslav Kratochvíl |
2 |
1 121 888 Kč |
|
|
GEFAB CS, spol. s r.o. |
1 |
1 028 500 Kč |
|
|
Šťastný Milan nar. 1969 |
1 |
1 025 000 Kč |
|
|
CITY SERVICE, s.r.o. |
1 |
999 999 Kč |
|
|
RENO - stavební firma s.r.o. |
3 |
969 490 Kč |
|
|
Jaroslav Jelínek |
1 |
900 000 Kč |
|
|
PS studio s.r.o. |
3 |
868 765 Kč |
|
|
Měrtl Stanislav, Ing. |
1 |
865 150 Kč |
|
|
Průša Pavel |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Průšová Hana nar. 1975 |
1 |
756 544 Kč |
|
|
SAFETY PRO s.r.o. |
1 |
756 544 Kč |
|
|
AGRO 2000 s.r.o. |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Zahrady Svoboda s.r.o. |
1 |
604 821 Kč |
|
|
PTK DVOŘÁK s.r.o. |
4 |
549 585 Kč |
|
|
Miloš Mann |
2 |
501 243 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
2 |
495 488 Kč |
|
|
Wave tracks s.r.o. |
1 |
481 850 Kč |
|
|
Ing. Jiří Dvořák |
3 |
428 850 Kč |
|
|
IMDS s.r.o. |
3 |
418 660 Kč |
|
|
BAUFIRMA MPR s.r.o. |
1 |
407 540 Kč |
|
|
Ing. Pavel Šedivý |
1 |
375 100 Kč |
|
|
IXA, v.o.s. |
1 |
374 422 Kč |
|
|
SOFI stav, s.r.o. |
1 |
369 740 Kč |
|
|
Holík Jan nar. 1987 |
1 |
350 000 Kč |
|
|
Okna&Company, s.r.o. |
1 |
344 209 Kč |
|
|
Projekce 21 Brno s.r.o. |
1 |
324 522 Kč |
|
|
VMS projekt s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
In-stav spol. s r.o. |
1 |
290 000 Kč |
|
|
K & K Servis chlazení s.r.o. |
1 |
290 000 Kč |
|
|
KERAMA s.r.o. |
2 |
274 625 Kč |
|
|
PK OSSENDORF s.r.o. |
2 |
251 523 Kč |
|
|
FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. |
1 |
250 741 Kč |
|
|
Van Viet Doan nar. 1962 |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Thi Loan Tran nar. 1967 |
1 |
250 000 Kč |
|
|
H & M spol. s r.o. |
1 |
231 271 Kč |
|
|
Markéta Fousková |
1 |
226 700 Kč |
|
|
M&H STAVITELSTVÍ, s.r.o. |
1 |
225 145 Kč |
|
|
Ing. Barbora Toušková |
1 |
216 636 Kč |
|
|
Miloslav Šimka |
2 |
201 864 Kč |
|
|
LOJDA s.r.o. |
1 |
184 546 Kč |
|
|
T-MAPY spol. s r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Výškové práce s.r.o. |
1 |
167 821 Kč |
|
|
DATIP service s.r.o. |
1 |
139 859 Kč |
|
|
DESIGN 4AVI, s.r.o. |
1 |
126 276 Kč |
|
|
atelier Fabík s.r.o. |
2 |
120 500 Kč |
|
|
Ing. arch. Petr Todorov |
1 |
108 900 Kč |
|
|
KLIMASPOL. spol. s r.o. |
1 |
97 295 Kč |
|
|
DOPRAVOPROJEKT Ostrava a.s. |
1 |
90 849 Kč |
|
|
Jan Hanzal |
1 |
90 145 Kč |
|
|
STREETPARK s.r.o. |
1 |
86 026 Kč |
|
|
Mojmír Novotný - GP, s.r.o. |
1 |
78 650 Kč |
|
|
Jindřich Krejčí |
1 |
70 785 Kč |
|
|
Pronam, s.r.o. |
1 |
70 543 Kč |
|
|
Stavební firma Hádlík s.r.o. |
1 |
67 294 Kč |
|
|
Jan Frühauf |
1 |
64 205 Kč |
|
|
Radek Švestka |
1 |
52 500 Kč |
|
|
Ing. Jiří Sedláček |
1 |
30 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Třebíč v 2025 ve výši 756 544 Kč
|
Obor Zemědělství
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 1,47 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PARK - sadovnické a krajinářské úpravy s.r.o. |
20 |
14 659 126 Kč |
|
|
KLEE s.r.o. |
3 |
13 390 688 Kč |
|
|
Miloš Mann |
16 |
3 890 522 Kč |
|
|
SOBOS CZ spol. s r.o. |
2 |
2 500 526 Kč |
|
|
TopGis, s.r.o. |
1 |
989 417 Kč |
|
|
Zahrady Svoboda s.r.o. |
5 |
733 747 Kč |
|
|
Ing. Přemysl Tomek |
4 |
686 925 Kč |
|
|
Ing. Josef Klíma |
2 |
667 315 Kč |
|
|
ARBOEKO s.r.o. |
2 |
368 625 Kč |
|
|
Stanislav Kratochvíl |
3 |
338 924 Kč |
|
|
Josef Pejchal |
1 |
319 189 Kč |
|
|
Plán projekt Kapucín, s.r.o. |
2 |
289 190 Kč |
|
|
Petr Vala |
3 |
283 532 Kč |
|
|
Zahradnické úpravy s.r.o. |
2 |
164 024 Kč |
|
|
Zdeněk Šána |
2 |
148 532 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Třebíč v 2025 ve výši 756 544 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 12, tj. 61,11 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Worldline Czech Republic s.r.o. |
7 |
5 295 811 Kč |
|
|
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. |
1 |
1 560 838 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
2 |
1 513 089 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Vodáček Jan, MgA. |
3 |
465 608 Kč |
|
|
Kamil Černý |
1 |
300 000 Kč |
|
|
AUDIT Brno, spol. s r.o. |
1 |
211 750 Kč |
|
|
Petr Urban |
1 |
60 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Třebíč v 2025 ve výši 756 544 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 19, tj. 20,45 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TTS energo s.r.o. |
4 |
6 243 577 Kč |
|
|
RMR Development s.r.o. |
1 |
4 186 688 Kč |
|
|
AGRO 2000 s.r.o. |
2 |
3 000 300 Kč |
|
|
DECOLED s.r.o. |
1 |
2 350 128 Kč |
|
|
Fučík Jaroslav nar. 1965 |
1 |
2 192 020 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
9 |
2 004 283 Kč |
|
|
STARNET, s.r.o. |
2 |
1 513 089 Kč |
|
|
Statek Dubinka, s.r.o. |
1 |
1 391 266 Kč |
|
|
Bytové družstvo " Na Kopcích" |
2 |
914 616 Kč |
|
|
PS CALC, s.r.o. |
2 |
774 352 Kč |
|
|
Atlantic Studio s.r.o. |
1 |
760 970 Kč |
|
|
Mejzlík Josef nar. 1976 |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Malena Štěpán nar. 1985 |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Malenová Jana, JUDr. nar. 1983 |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Šmejkalová Anežka nar. 1985 |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Sysel David nar. 1995 |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Mrákota Jiří nar. 1978 |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Denní centrum Barevný svět, z.ú. |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Doležalová Petra, MUDr. nar. 1986 |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Doležal Martin, Ing. nar. 1987 |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Matoušek Jiří, Ing. nar. 1991 |
1 |
756 544 Kč |
|
|
JTH Reality s.r.o. |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Kočí Petr nar. 1991 |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Kočí Ivana, Ing. nar. 1993 |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Jiří Drašar, a.s. |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Daniel Martin nar. 1977 |
1 |
725 000 Kč |
|
|
Haklová Hana, Mgr. nar. 1979 |
1 |
725 000 Kč |
|
|
AquaDental s.r.o. |
2 |
636 060 Kč |
|
|
23876433 |
1 |
597 485 Kč |
|
|
Fine Coffee s.r.o. |
1 |
567 106 Kč |
|
|
Cahová Ivana nar. 1978 |
1 |
540 000 Kč |
|
|
YASHICA s.r.o. |
1 |
508 200 Kč |
|
|
Jan Peka |
1 |
404 662 Kč |
|
|
AssiDu, spol. s r.o. |
1 |
371 347 Kč |
|
|
Radka Mikešová |
2 |
311 640 Kč |
|
|
Mgr. MIROSLAV ŠIANSKÝ, advokát |
1 |
300 080 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
3 |
276 867 Kč |
|
|
Le Thuong Nguyen |
1 |
245 000 Kč |
|
|
Jaburek Petr nar. 1960 |
1 |
199 384 Kč |
|
|
NEWE industrial assembly s.r.o. |
1 |
166 496 Kč |
|
|
Mikulášek Milan nar. 1950 |
1 |
166 400 Kč |
|
|
Novotná Marie nar. 1976 |
1 |
162 140 Kč |
|
|
Apollon Partners Théta s.r.o. |
1 |
146 520 Kč |
|
|
MIFRE ENERGY s.r.o. |
1 |
144 707 Kč |
|
|
Brázda Tomáš nar. 1966 |
1 |
108 900 Kč |
|
|
Brázdová Miloslava nar. 1962 |
1 |
108 900 Kč |
|
|
MASSEA Massage Academy s.r.o. |
2 |
97 308 Kč |
|
|
Pacelt Zdeněk nar. 1979 |
1 |
86 800 Kč |
|
|
Paceltová Martina nar. 1982 |
1 |
86 800 Kč |
|
|
Libor Čech |
1 |
84 000 Kč |
|
|
Novotný Kamil nar. 1972 |
1 |
81 560 Kč |
|
|
A S I M O STAV s.r.o. |
1 |
76 835 Kč |
|
|
LIMS REAL s.r.o. |
1 |
76 835 Kč |
|
|
Mojdl Robin |
1 |
76 230 Kč |
|
|
Veronika Hlávková |
1 |
75 000 Kč |
|
|
Junák - český skaut, Skautský institut, z. s. |
1 |
72 000 Kč |
|
|
KULTURA POD HVĚZDAMI s.r.o. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Yashica Events a.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
GASTRODOM, s.r.o. |
1 |
43 560 Kč |
|
|
Šafránek František nar. 1954 |
1 |
43 560 Kč |
|
|
AGA TECHNIK s.r.o. |
1 |
33 246 Kč |
|
|
Jitra s.r.o. |
1 |
25 864 Kč |
|
|
MIFRE SOLAR s.r.o. |
2 |
24 200 Kč |
|
|
A vize s.r.o. |
1 |
18 556 Kč |
|
|
MIDGARD Networks s.r.o. |
1 |
15 648 Kč |
|
|
Jalumalu Academy s.r.o. |
1 |
1 042 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Třebíč v 2025 ve výši 756 544 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Miroslav Sochor |
1 |
6 000 000 Kč |
|
|
JTH Třebíč s.r.o. |
1 |
4 464 900 Kč |
|
|
KLEE s.r.o. |
1 |
3 612 074 Kč |
|
|
ESKO-T s.r.o. |
3 |
1 077 623 Kč |
|
|
FCC Dačice, s.r.o. |
1 |
756 544 Kč |
|
|
Miloš Mann |
2 |
726 000 Kč |
|
|
SILNICE Vrzal, s.r.o. |
2 |
484 737 Kč |
|
|
Alena Hybštová |
1 |
110 040 Kč |
|
|
Naděžda Packová |
1 |
108 973 Kč |
|
|
CITY SERVICE, s.r.o. |
1 |
57 499 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Třebíč v 2025 ve výši 756 544 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 2,47 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Sportovní klub Horácká Slavia Třebíč, z.s. |
3 |
37 100 000 Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
1 |
14 704 000 Kč |
|
|
YASHICA s.r.o. |
2 |
14 550 000 Kč |
|
|
Třebíč Nuclears z.s. |
5 |
8 046 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek |
5 |
4 897 944 Kč |
|
|
Denní centrum Barevný svět, z.ú. |
2 |
4 830 000 Kč |
|
|
SK Fotbalová škola Třebíč, z.s. |
2 |
3 333 000 Kč |
|
|
STŘED, z. ú. |
2 |
2 496 000 Kč |
|
|
DIANA TŘEBÍČ, o.p.s. |
1 |
2 050 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Třebíč, spolek |
4 |
1 887 000 Kč |
|
|
AquaDental s.r.o. |
1 |
1 000 000 Kč |
|
|
Snipers Třebíč z.s. |
2 |
962 000 Kč |
|
|
Městská místní akční skupina Třebíč z. s. |
2 |
956 544 Kč |
|
|
IGF Care Centre Třebíč s.r.o. |
1 |
900 000 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Třebíč - zámek |
2 |
583 000 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Třebíč - město |
2 |
550 000 Kč |
|
|
Horácký tenisový klub Třebíč, z.s. |
1 |
497 000 Kč |
|
|
EKRA, spol. s r. o. |
2 |
421 000 Kč |
|
|
Občanská poradna Třebíč, z. s. |
1 |
380 000 Kč |
|
|
Horácký fotbalový klub Třebíč, z. s. |
2 |
379 300 Kč |
|
|
Gym Club Třebíč, z.s. |
1 |
320 000 Kč |
|
|
Třebíčské centrum z. s. |
1 |
320 000 Kč |
|
|
TREMEDIAS, spolek |
1 |
290 000 Kč |
|
|
ARCHEON Stavby s.r.o. |
1 |
287 980 Kč |
|
|
Motus Třebíč, z. s. |
2 |
202 800 Kč |
|
|
Plavecký oddíl Laguna Třebíč z.s. |
1 |
195 000 Kč |
|
|
Šnerchová Tereza, Ing. arch. nar. 1993 |
2 |
180 400 Kč |
|
|
Spolek Fond Třebíč, z.s. |
1 |
180 000 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Třebíč |
3 |
175 000 Kč |
|
|
Yashica Events a.s. |
2 |
160 000 Kč |
|
|
Zámostí Asset Management s.r.o. |
2 |
151 700 Kč |
|
|
Diakonie ČCE - středisko v Myslibořicích |
1 |
135 000 Kč |
|
|
THAI BOX DEVILS TŘEBÍČ z.s. |
1 |
132 600 Kč |
|
|
Machová Barbora nar. 1987 |
2 |
132 100 Kč |
|
|
Oblastní spolek Českého červeného kříže Třebíč |
1 |
120 000 Kč |
|
|
ZÁMOSTÍ, s.r.o. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Nadace Partnerství (v mezinárodním styku "Czech Environmental Partnership Foundation - CEPF) |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Rada dětí a mládeže kraje Vysočina, z. s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Okresní sdružení hasičů Třebíč |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Bárta Martin nar. 1992 |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Vodní záchranná služba ČČK Třebíč, pobočný spolek |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Volejbalový klub Třebíč, z.s. |
1 |
99 100 Kč |
|
|
TENIS KLUB Třebíč z.s. |
1 |
95 700 Kč |
|
|
Aikido klub Třebíč, z.s. |
1 |
85 200 Kč |
|
|
Černý Radim, Ing. nar. 1994 |
1 |
80 500 Kč |
|
|
ALTERNIS z.s. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
INTEGRAČNÍ CENTRUM SASOV z.ú. |
1 |
80 000 Kč |
|
|
Centrum pro zdravotně postižené kraje Vysočina, o.p.s. - v likvidaci |
1 |
67 000 Kč |
|
|
Night Robots, s.r.o. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Jezdecký klub Třebíč z.s. |
1 |
58 300 Kč |
|
|
Mažoretky CHEERLADIES z. s. |
1 |
51 200 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Třebíč v 2025 ve výši 756 544 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,06
|
|
Počet bodů 5,06 znamená pro Město Třebíč celkově
646. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0835 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0124 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0352 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0192 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0192 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0621 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0011 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0011 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1716 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1005 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,506
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,06
|
|
Výsledný K-Index
|
5,059 |
|