Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0319 odpovídá 3,19 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 22 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1170 odpovídá 11,70 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Neobchází limity zákona o veřejných zakázkách.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FastBuilder Soft, s.r.o. |
3 |
31 896 615 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
2 |
6 808 558 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
5 091 680 Kč |
|
|
MAAUS s.r.o. |
2 |
4 679 070 Kč |
|
|
EDMA s.r.o. |
6 |
2 938 483 Kč |
|
|
Rostislav Kalous |
2 |
1 720 220 Kč |
|
|
Svoboda SDK s.r.o. |
3 |
1 505 084 Kč |
|
|
EG.D Holding, a.s. |
1 |
1 445 805 Kč |
|
|
MVMPLOTY s.r.o. |
2 |
1 382 425 Kč |
|
|
KEMOstav s.r.o. |
3 |
1 304 670 Kč |
|
|
Jiří Kolomazník |
2 |
1 256 093 Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
2 |
1 185 422 Kč |
|
|
ALESTRA s.r.o. |
3 |
1 140 526 Kč |
|
|
KPB INTRA s.r.o. |
2 |
1 082 185 Kč |
|
|
TRASKO Servis, s.r.o. |
3 |
908 210 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
809 614 Kč |
|
|
Miroslav Smejkal |
1 |
780 000 Kč |
|
|
Andrea Milošicová |
1 |
653 400 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Bučovice |
4 |
644 000 Kč |
|
|
Centrum Duháček, z.s. |
2 |
634 093 Kč |
|
|
ATELIER URBI, spol. s r.o. |
1 |
598 950 Kč |
|
|
TJ Sport Bučovice, z. s. |
3 |
596 000 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
2 |
594 214 Kč |
|
|
JIMI CZ, a.s. |
3 |
591 059 Kč |
|
|
Mgr. Dobruška Hanousková |
1 |
541 093 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
1 |
541 093 Kč |
|
|
František Pernica |
1 |
541 093 Kč |
|
|
Potravinová banka pro Brno a Jihomoravský kraj, z. s. |
1 |
541 093 Kč |
|
|
ERDING, a.s. |
1 |
541 093 Kč |
|
|
Ing. Pavel Hastík |
1 |
541 093 Kč |
|
|
XERTEC a.s. |
2 |
500 000 Kč |
|
|
Petr Hrůza - CHEVRON GASTRO |
1 |
499 154 Kč |
|
|
TRASKO, a.s. |
1 |
462 385 Kč |
|
|
Pavel Skála |
2 |
459 800 Kč |
|
|
FC Bučovice, z.s. |
2 |
450 000 Kč |
|
|
ARTENDR s.r.o. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
TOMAS holding, a.s. |
3 |
432 471 Kč |
|
|
T-MAPY spol. s r.o. |
1 |
422 895 Kč |
|
|
TextilEco a.s. |
4 |
417 450 Kč |
|
|
VIVO CONNECTION, spol. s r.o. |
2 |
407 621 Kč |
|
|
LESPROJEKT BRNO, a.s. |
1 |
402 275 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
2 |
363 034 Kč |
|
|
Agentura smíchu a zábavy s.r.o. |
1 |
348 480 Kč |
|
|
Společnost Podané ruce o.p.s. |
1 |
319 072 Kč |
|
|
Nikolas Hromek, nar. 1987 |
2 |
310 000 Kč |
|
|
AUDIT AK CONSULT, s.r.o. |
1 |
307 461 Kč |
|
|
Lenka Vanderková |
1 |
275 000 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
243 717 Kč |
|
|
Dáša Korábová |
1 |
240 000 Kč |
|
|
SECURE SOLUTIONS s.r.o. |
1 |
237 910 Kč |
|
|
MENHIR projekt, s.r.o. |
1 |
232 925 Kč |
|
|
ODEHNAL PROJEKT s.r.o. |
2 |
219 010 Kč |
|
|
MONIT plus, s.r.o. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
NetStores s.r.o. |
2 |
217 749 Kč |
|
|
P R O A G R O, spol. s r.o. |
1 |
210 000 Kč |
|
|
JAS 22 s.r.o. |
1 |
200 000 Kč |
|
|
Ing. Josef Kolář |
1 |
195 782 Kč |
|
|
Radim Dufek |
1 |
194 000 Kč |
|
|
MIBAG sanace spol. s r.o. |
1 |
193 531 Kč |
|
|
Ctibor Suchánek |
3 |
186 600 Kč |
|
|
VirusLab s.r.o. |
1 |
174 240 Kč |
|
|
ENVIPARTNER, s.r.o. |
2 |
169 400 Kč |
|
|
Libor Zapletal |
1 |
169 400 Kč |
|
|
Tomáš Suchánek |
2 |
168 402 Kč |
|
|
Steska, Kavřík, advokátní kancelář, s.r.o. |
2 |
154 880 Kč |
|
|
Lucie Mikulová |
1 |
152 350 Kč |
|
|
DINA - HITEX, spol. s r.o. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Petr Steffan |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Axmia-klimatizace s.r.o. |
2 |
149 205 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
1 |
147 530 Kč |
|
|
Monika Cihlová, nar. 1974 |
1 |
124 270 Kč |
|
|
JKS Kovo s.r.o. |
1 |
123 420 Kč |
|
|
Renáta Hrubá, nar. 1991 |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Jiří Hrubý, nar. 1950 |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Doupal Allan |
2 |
117 540 Kč |
|
|
B2B Partner s.r.o. |
1 |
116 116 Kč |
|
|
Ing. Michael Kuchta |
1 |
115 500 Kč |
|
|
Kateřina Plechačová |
1 |
115 500 Kč |
|
|
Vlastimil Tynkl |
1 |
114 950 Kč |
|
|
Nadace Partnerství (v mezinárodním styku "Czech Environmental Partnership Foundation - CEPF) |
1 |
111 874 Kč |
|
|
Egoé life s.r.o. |
1 |
111 649 Kč |
|
|
GLOBDATA a.s. |
1 |
108 900 Kč |
|
|
T.J. Sokol Kloboučky z.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Callida, s.r.o. |
1 |
98 615 Kč |
|
|
Pavel Houšť, nar. 1958 |
1 |
97 020 Kč |
|
|
Ing. Marek Chromý |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Jiří Lexa |
1 |
96 631 Kč |
|
|
Martin Houšť |
1 |
95 000 Kč |
|
|
COLMEX s.r.o. |
1 |
94 841 Kč |
|
|
FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Marefy |
1 |
90 000 Kč |
|
|
MOPRE s.r.o. |
1 |
86 799 Kč |
|
|
Ing. Filip Dobeš |
1 |
84 500 Kč |
|
|
Masařík a syn, s.r.o. |
1 |
79 788 Kč |
|
|
SET - stavby s.r.o. |
1 |
71 616 Kč |
|
|
GEOMARK, s.r.o. |
1 |
70 180 Kč |
|
|
ARBOEKO s.r.o. |
1 |
70 139 Kč |
|
|
XLCZ Nábytek s.r.o. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Horolezecký oddíl Bučovice z. s. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
THE PEOPLE band s.r.o. |
1 |
70 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bučovice v 2025 ve výši 541 093 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
KPB INTRA s.r.o. |
2 |
|
|
Mgr. Dobruška Hanousková |
1 |
|
|
Jiří Kolomazník |
1 |
|
|
Nadace ČEZ |
1 |
|
|
František Pernica |
1 |
|
|
Potravinová banka pro Brno a Jihomoravský kraj, z. s. |
1 |
|
|
ERDING, a.s. |
1 |
|
|
Ing. Pavel Hastík |
1 |
|
|
EDMA s.r.o. |
1 |
|
|
Centrum Duháček, z.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bučovice v 2025 ve výši 541 093 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 3 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,19.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 2,38 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
FastBuilder Soft, s.r.o. |
3 |
31 896 615 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
2 |
6 808 558 Kč |
|
|
MAAUS s.r.o. |
1 |
4 588 320 Kč |
|
|
EG.D Holding, a.s. |
1 |
1 445 805 Kč |
|
|
Svoboda SDK s.r.o. |
2 |
1 408 013 Kč |
|
|
MVMPLOTY s.r.o. |
2 |
1 382 425 Kč |
|
|
KEMOstav s.r.o. |
3 |
1 304 670 Kč |
|
|
Jiří Kolomazník |
2 |
1 256 093 Kč |
|
|
EDMA s.r.o. |
3 |
824 796 Kč |
|
|
ATELIER URBI, spol. s r.o. |
1 |
598 950 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
505 279 Kč |
|
|
TRASKO Servis, s.r.o. |
1 |
462 385 Kč |
|
|
TRASKO, a.s. |
1 |
462 385 Kč |
|
|
ARTENDR s.r.o. |
1 |
435 600 Kč |
|
|
T-MAPY spol. s r.o. |
1 |
422 895 Kč |
|
|
Nikolas Hromek, nar. 1987 |
2 |
310 000 Kč |
|
|
MENHIR projekt, s.r.o. |
1 |
232 925 Kč |
|
|
ODEHNAL PROJEKT s.r.o. |
2 |
219 010 Kč |
|
|
Ing. Josef Kolář |
1 |
195 782 Kč |
|
|
MIBAG sanace spol. s r.o. |
1 |
193 531 Kč |
|
|
GasNet, s.r.o. |
1 |
147 530 Kč |
|
|
Ctibor Suchánek |
2 |
134 700 Kč |
|
|
Doupal Allan |
2 |
117 540 Kč |
|
|
Ing. Marek Chromý |
1 |
96 800 Kč |
|
|
FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
ENVIPARTNER, s.r.o. |
1 |
84 700 Kč |
|
|
Ing. Filip Dobeš |
1 |
84 500 Kč |
|
|
GEOMARK, s.r.o. |
1 |
70 180 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bučovice v 2025 ve výši 541 093 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
František Pernica |
1 |
541 093 Kč |
|
|
ERDING, a.s. |
1 |
541 093 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bučovice v 2025 ve výši 541 093 Kč
|
Obor Sociální služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 50,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Potravinová banka pro Brno a Jihomoravský kraj, z. s. |
1 |
541 093 Kč |
|
|
THE PEOPLE band s.r.o. |
1 |
70 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bučovice v 2025 ve výši 541 093 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 22,73 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
KPB INTRA s.r.o. |
2 |
1 082 185 Kč |
|
|
Andrea Milošicová |
1 |
653 400 Kč |
|
|
Centrum Duháček, z.s. |
2 |
634 093 Kč |
|
|
Mgr. Dobruška Hanousková |
1 |
541 093 Kč |
|
|
Ing. Pavel Hastík |
1 |
541 093 Kč |
|
|
Dáša Korábová |
1 |
240 000 Kč |
|
|
P R O A G R O, spol. s r.o. |
1 |
210 000 Kč |
|
|
Lucie Mikulová |
1 |
152 350 Kč |
|
|
Monika Cihlová, nar. 1974 |
1 |
124 270 Kč |
|
|
Renáta Hrubá, nar. 1991 |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Jiří Hrubý, nar. 1950 |
1 |
120 000 Kč |
|
|
Ing. Michael Kuchta |
1 |
115 500 Kč |
|
|
Kateřina Plechačová |
1 |
115 500 Kč |
|
|
Pavel Houšť, nar. 1958 |
1 |
97 020 Kč |
|
|
Martin Houšť |
1 |
95 000 Kč |
|
|
Steska, Kavřík, advokátní kancelář, s.r.o. |
1 |
83 490 Kč |
|
|
Regionální rozvojová agentura Východní Moravy |
1 |
66 550 Kč |
|
|
Michal Chovanec, nar. 1987 |
1 |
62 148 Kč |
|
|
VIVO CONNECTION, spol. s r.o. |
1 |
62 134 Kč |
|
|
Radmila Capitová |
1 |
6 776 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bučovice v 2025 ve výši 541 093 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 4,76 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
2 |
1 185 422 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Bučovice |
4 |
644 000 Kč |
|
|
TJ Sport Bučovice, z. s. |
3 |
596 000 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
1 |
541 093 Kč |
|
|
FC Bučovice, z.s. |
2 |
450 000 Kč |
|
|
Společnost Podané ruce o.p.s. |
1 |
319 072 Kč |
|
|
DINA - HITEX, spol. s r.o. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Nadace Partnerství (v mezinárodním styku "Czech Environmental Partnership Foundation - CEPF) |
1 |
111 874 Kč |
|
|
T.J. Sokol Kloboučky z.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Marefy |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Horolezecký oddíl Bučovice z. s. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Klub seniorů Přístav, z. s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bučovice |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Bučovice |
1 |
50 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Bučovice v 2025 ve výši 541 093 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,62
|
|
Počet bodů 4,62 znamená pro Město Bučovice celkově
521. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0319 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1189 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0083 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0000 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1170 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1856 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,462
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,62
|
|
Výsledný K-Index
|
4,616 |
|