Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
U většiny smluv netají ceny.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0496 odpovídá 4,96 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 3 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0044 odpovídá 0,44 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 112 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1635 odpovídá 16,35 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0204 odpovídá 2,04 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ARCHEON Stavby s.r.o. |
3 |
138 213 298 Kč |
|
|
Trigema Building a.s. |
1 |
107 245 370 Kč |
|
|
FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. |
6 |
74 557 148 Kč |
|
|
AQUASYS spol. s r.o. |
4 |
50 367 179 Kč |
|
|
Stavitelství - Háněl s.r.o. |
3 |
24 411 774 Kč |
|
|
WATT-GURU s.r.o. |
3 |
22 826 447 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
7 |
21 045 572 Kč |
|
|
UNIT INVEST, spol. s r.o. |
1 |
20 000 000 Kč |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
9 |
14 589 778 Kč |
|
|
M - SILNICE a.s. |
3 |
14 196 945 Kč |
|
|
TSM Design s.r.o. |
6 |
10 337 152 Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
1 |
9 859 080 Kč |
|
|
BDSO a.s. |
3 |
9 529 874 Kč |
|
|
IDEACOLLECTIVE s.r.o. |
1 |
9 373 111 Kč |
|
|
Prima bydlení s.r.o. |
2 |
9 099 984 Kč |
|
|
SYSTEM TECH, s.r.o. |
3 |
8 812 405 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
3 |
8 111 601 Kč |
|
|
SKS s.r.o. |
1 |
7 629 582 Kč |
|
|
Arnošt Neuman, nar. 1950 |
1 |
7 300 000 Kč |
|
|
Egoé plus a.s. |
2 |
7 270 243 Kč |
|
|
E.mont, s.r.o. |
5 |
7 141 021 Kč |
|
|
Urban legal, advokátní kancelář s.r.o. |
19 |
6 709 508 Kč |
|
|
Ing. Zdeněk Galuška |
10 |
6 563 649 Kč |
|
|
Miloslav Odvárka |
2 |
6 262 230 Kč |
|
|
AVE Vysočina s.r.o. |
1 |
6 231 980 Kč |
|
|
ARCHAIA Brno z. ú. |
3 |
5 846 091 Kč |
|
|
Mgr. Filip Prokop, 1985 |
1 |
5 656 565 Kč |
|
|
Zuzana Jandová, 1983 |
1 |
5 203 000 Kč |
|
|
Wstec s.r.o. |
1 |
5 156 294 Kč |
|
|
RONYTRANS, s.r.o. |
1 |
4 711 611 Kč |
|
|
TJ Žďár nad Sázavou z.s. |
13 |
4 626 600 Kč |
|
|
Zdeněk Pazdera |
2 |
4 462 279 Kč |
|
|
Drahomíra Bauerová, 1951 |
1 |
4 350 000 Kč |
|
|
DOSIP Servis, s.r.o. |
3 |
4 315 900 Kč |
|
|
KB Stavební s.r.o. |
1 |
4 313 125 Kč |
|
|
KDK eko IZOL - CZ s.r.o. |
5 |
3 725 125 Kč |
|
|
Antonín Kanta, nar. 1952 |
1 |
3 720 200 Kč |
|
|
Jan Holický, nar. 1978 |
1 |
3 700 000 Kč |
|
|
FETTERS management, s.r.o. |
3 |
3 552 560 Kč |
|
|
LS MONT s.r.o. |
3 |
3 534 799 Kč |
|
|
STAREDO s.r.o. |
2 |
3 506 440 Kč |
|
|
Marie Studýnková, nar. 1944 |
1 |
3 500 000 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
3 |
3 469 497 Kč |
|
|
PL Building s.r.o. |
4 |
3 338 390 Kč |
|
|
ALENA KOLÁŘOVÁ, nar. 1954 |
1 |
3 300 000 Kč |
|
|
REKOLA Bikesharing s.r.o. |
3 |
3 177 099 Kč |
|
|
Jitka Jordáková, 1959 |
1 |
3 100 000 Kč |
|
|
SIMOST, s.r.o. |
2 |
3 054 156 Kč |
|
|
DATEL ELEKTRO s.r.o. |
2 |
3 054 156 Kč |
|
|
DD FAMILIA s.r.o. |
2 |
3 054 156 Kč |
|
|
ZAHRADA VYSOČINA, s.r.o. |
2 |
3 054 156 Kč |
|
|
coworkers.ai s.r.o. |
1 |
3 025 000 Kč |
|
|
RR stavby s.r.o. |
2 |
2 975 269 Kč |
|
|
PAPERA s.r.o. |
1 |
2 900 000 Kč |
|
|
PERFECTED s.r.o. |
2 |
2 841 891 Kč |
|
|
Vlasta Kořínková, nar. 1941 |
1 |
2 800 000 Kč |
|
|
CLIMBING IVY s.r.o. |
3 |
2 768 510 Kč |
|
|
VHS Žďár nad Sázavou, spol. s.r.o. |
2 |
2 751 709 Kč |
|
|
GEVELOP s.r.o. |
1 |
2 742 948 Kč |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
2 |
2 711 610 Kč |
|
|
AT PRO, s.r.o. |
3 |
2 549 528 Kč |
|
|
Koncept FAST s.r.o. |
2 |
2 543 015 Kč |
|
|
Stavební servis Studený s.r.o. |
7 |
2 506 573 Kč |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
1 |
2 418 306 Kč |
|
|
Jiří Plachetský, nar. 1988 |
2 |
2 184 609 Kč |
|
|
TRINITY BANK a.s. |
2 |
2 127 078 Kč |
|
|
Střední škola Adolpha Kolpinga, školská právnická osoba |
3 |
1 924 886 Kč |
|
|
Generali Česká Distribuce a.s. |
3 |
1 907 428 Kč |
|
|
Seidler s.r.o. |
1 |
1 894 268 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
3 |
1 857 128 Kč |
|
|
Jan Holický, 1978 |
1 |
1 850 000 Kč |
|
|
Karolína Holická, 1985 |
1 |
1 850 000 Kč |
|
|
Primetals Technologies Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 778 700 Kč |
|
|
Sportovní klub ledního hokeje Žďár nad Sázavou, z.s. |
2 |
1 775 600 Kč |
|
|
Ing. Leoš Pohanka |
4 |
1 763 028 Kč |
|
|
Petr Procházka, 1981 |
1 |
1 750 250 Kč |
|
|
Kristýna Procházková, 1992 |
1 |
1 750 250 Kč |
|
|
Petr Pisár, 1985 |
2 |
1 735 914 Kč |
|
|
VITA software, s.r.o. |
3 |
1 735 707 Kč |
|
|
Michal Maša |
2 |
1 709 910 Kč |
|
|
Elektro ZR s.r.o. |
2 |
1 706 020 Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
2 |
1 700 729 Kč |
|
|
ENVITECH (Europe) s.r.o. |
2 |
1 659 491 Kč |
|
|
H&H tech s.r.o. |
2 |
1 642 078 Kč |
|
|
ORIS PLUS spol. s r.o. |
1 |
1 631 448 Kč |
|
|
VHS Bohemia a.s. |
2 |
1 617 406 Kč |
|
|
DŘEVOSLAV s.r.o. |
2 |
1 590 461 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
2 |
1 577 078 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
3 |
1 555 310 Kč |
|
|
PKS stavby a.s. |
2 |
1 552 697 Kč |
|
|
OSAM TRADE s.r.o. |
1 |
1 534 679 Kč |
|
|
Martina Čolakovičová, 1977 |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
Ing. Jiří Liška, 1978 |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
Vlasta Kalinová |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
HTechnologies, s.r.o. |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
DBČS Žďár, s.r.o. |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
IDEALBAU s.r.o. |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
Vojtěch Hron |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
FINBENE s.r.o. |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
Mgr. Eva Lorencová |
1 |
1 527 078 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Žďár nad Sázavou v 2025 ve výši 1 527 078 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. |
3 |
|
|
SIMOST, s.r.o. |
2 |
|
|
DATEL ELEKTRO s.r.o. |
2 |
|
|
DD FAMILIA s.r.o. |
2 |
|
|
ZAHRADA VYSOČINA, s.r.o. |
2 |
|
|
REKOLA Bikesharing s.r.o. |
2 |
|
|
EG.D, s.r.o. |
1 |
|
|
TRINITY BANK a.s. |
1 |
|
|
PKS stavby a.s. |
1 |
|
|
VHS Žďár nad Sázavou, spol. s.r.o. |
1 |
|
|
Martina Čolakovičová, 1977 |
1 |
|
|
Ing. Jiří Liška, 1978 |
1 |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
1 |
|
|
FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. |
1 |
|
|
Urban legal, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
|
|
VHS Bohemia a.s. |
1 |
|
|
Vlasta Kalinová |
1 |
|
|
Petr Pisár, 1985 |
1 |
|
|
HTechnologies, s.r.o. |
1 |
|
|
DBČS Žďár, s.r.o. |
1 |
|
|
IDEALBAU s.r.o. |
1 |
|
|
VITA software, s.r.o. |
1 |
|
|
Vojtěch Hron |
1 |
|
|
FINBENE s.r.o. |
1 |
|
|
Prima bydlení s.r.o. |
1 |
|
|
Střední škola Adolpha Kolpinga, školská právnická osoba |
1 |
|
|
Generali Česká Distribuce a.s. |
1 |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
|
|
ENVITECH (Europe) s.r.o. |
1 |
|
|
Ing. Leoš Pohanka |
1 |
|
|
Mgr. Eva Lorencová |
1 |
|
|
TJ Žďár nad Sázavou z.s. |
1 |
|
|
AQUASYS spol. s r.o. |
1 |
|
|
AT PRO, s.r.o. |
1 |
|
|
KDK eko IZOL - CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Pavel Novotný, 1965 |
1 |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Žďár nad Sázavou kolonie Jamská |
1 |
|
|
Asseco Solutions, a.s. |
1 |
|
|
Fyzická osoba |
1 |
|
|
Elektro ZR s.r.o. |
1 |
|
|
DŘEVOSLAV s.r.o. |
1 |
|
|
M - SILNICE a.s. |
1 |
|
|
Hana Janáčková |
1 |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
1 |
|
|
JKtech company s.r.o. |
1 |
|
|
H&H tech s.r.o. |
1 |
|
|
LENOX INVEST a.s. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Žďár nad Sázavou v 2025 ve výši 1 527 078 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Stavitelství - Háněl s.r.o. |
1 |
11 708 186 Kč |
|
|
SKS s.r.o. |
1 |
7 629 582 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
1 |
7 604 850 Kč |
|
|
Egoé plus a.s. |
1 |
7 045 253 Kč |
|
|
KB Stavební s.r.o. |
1 |
4 313 125 Kč |
|
|
Jan Holický, nar. 1978 |
1 |
3 700 000 Kč |
|
|
LS MONT s.r.o. |
1 |
3 361 583 Kč |
|
|
FETTERS management, s.r.o. |
1 |
3 327 500 Kč |
|
|
Urban legal, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
Jan Holický, 1978 |
1 |
1 850 000 Kč |
|
|
Karolína Holická, 1985 |
1 |
1 850 000 Kč |
|
|
Petr Procházka, 1981 |
1 |
1 750 250 Kč |
|
|
Kristýna Procházková, 1992 |
1 |
1 750 250 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Žďár nad Sázavou v 2025 ve výši 1 527 078 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 4,88 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
3 |
20 423 681 Kč |
|
|
SKS s.r.o. |
1 |
7 629 582 Kč |
|
|
DOSIP Servis, s.r.o. |
1 |
3 915 923 Kč |
|
|
coworkers.ai s.r.o. |
1 |
3 025 000 Kč |
|
|
Ernst & Young, s.r.o. |
1 |
2 418 306 Kč |
|
|
VITA software, s.r.o. |
2 |
1 674 465 Kč |
|
|
Asseco Solutions, a.s. |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
2 |
1 480 435 Kč |
|
|
MARBES CONSULTING s.r.o. |
1 |
1 431 382 Kč |
|
|
ENVIPARTNER, s.r.o. |
2 |
447 700 Kč |
|
|
Jiří Nedělka |
1 |
381 467 Kč |
|
|
Michal Diviš |
1 |
270 448 Kč |
|
|
Ondřej Němec |
1 |
265 101 Kč |
|
|
PORSENNA ICT s.r.o. |
1 |
205 700 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
197 632 Kč |
|
|
EVEM group s.r.o. |
2 |
184 573 Kč |
|
|
AUGUR Consulting s.r.o. |
1 |
171 820 Kč |
|
|
Marbes s.r.o. |
1 |
168 190 Kč |
|
|
OCC s.r.o. |
1 |
164 328 Kč |
|
|
Značky Vysočina s.r.o. |
2 |
156 069 Kč |
|
|
Ing.arch. Petr Baletka |
1 |
155 000 Kč |
|
|
SoftHouse, s.r.o. |
1 |
146 289 Kč |
|
|
Vojtěch Scherkl - Sofi |
1 |
132 858 Kč |
|
|
QCM, s.r.o. |
1 |
119 790 Kč |
|
|
Lentus agilis, spol. s r.o. |
1 |
117 146 Kč |
|
|
Belica Petr, Ing. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Kadlec - elektronika, s.r.o. |
1 |
85 789 Kč |
|
|
AB ploty s.r.o. |
1 |
77 827 Kč |
|
|
RENADA s.r.o. |
1 |
77 000 Kč |
|
|
LS MONT s.r.o. |
1 |
70 041 Kč |
|
|
FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. |
1 |
64 413 Kč |
|
|
Ing. Jiří Bříza, CSc. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Teleskopické stožáry s.r.o. |
1 |
52 030 Kč |
|
|
VERTIK, s.r.o. |
1 |
31 024 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Žďár nad Sázavou v 2025 ve výši 1 527 078 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 14,29 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ENVITECH (Europe) s.r.o. |
2 |
1 659 491 Kč |
|
|
Koncept FAST s.r.o. |
1 |
1 203 164 Kč |
|
|
SOBIG s.r.o. |
1 |
399 300 Kč |
|
|
CNC studio s.r.o. |
1 |
369 655 Kč |
|
|
Ing. Ivan Augustin |
1 |
126 522 Kč |
|
|
Ing. Josef Mička |
1 |
105 378 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Žďár nad Sázavou v 2025 ve výši 1 527 078 Kč
|
Obor Doprava a poštovní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 2,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
THT Polička, s.r.o. |
1 |
9 859 080 Kč |
|
|
Elektro ZR s.r.o. |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
Josef Řádek |
2 |
1 210 000 Kč |
|
|
TSE mobiliář spol. s r.o. |
1 |
869 828 Kč |
|
|
ZDAR, a.s. |
2 |
714 100 Kč |
|
|
AUTO Pečinka, s.r.o. |
1 |
649 627 Kč |
|
|
Urban legal, advokátní kancelář s.r.o. |
4 |
471 900 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
407 722 Kč |
|
|
GRIMM Architekti s.r.o. |
3 |
356 950 Kč |
|
|
Anastasija Vrublevská |
1 |
270 000 Kč |
|
|
ELTODO, a.s. |
1 |
261 735 Kč |
|
|
Zástěra Jan, Ing. |
2 |
228 690 Kč |
|
|
Krabec s.r.o. |
2 |
225 367 Kč |
|
|
AQUASYS spol. s r.o. |
2 |
221 575 Kč |
|
|
Úsvit, obecně prospěšná společnost |
2 |
205 700 Kč |
|
|
Požární bezpečnost s.r.o. |
1 |
198 440 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
178 980 Kč |
|
|
AUTOCENTR HUDEC, spol. s r.o. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Střední škola Adolpha Kolpinga, školská právnická osoba |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Ing. Jaroslav Habán |
1 |
139 392 Kč |
|
|
Jan Ptáček |
2 |
134 649 Kč |
|
|
SoftHouse, s.r.o. |
2 |
131 164 Kč |
|
|
DP Kovo Design s.r.o. |
1 |
120 819 Kč |
|
|
K-D Contractor s.r.o. |
1 |
119 500 Kč |
|
|
H&H tech s.r.o. |
1 |
115 000 Kč |
|
|
A U T O ... s.r.o. |
1 |
93 865 Kč |
|
|
VODNÍ DÍLA - TBD a.s. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Atregia s.r.o. |
1 |
87 120 Kč |
|
|
QCM, s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
PROEBIZ s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Ing. Stanislav Havelka |
1 |
69 803 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
1 |
59 774 Kč |
|
|
PK OSSENDORF s.r.o. |
1 |
51 244 Kč |
|
|
Sdružení Krajina |
1 |
50 912 Kč |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
1 |
50 820 Kč |
|
|
Pavel Ondráček |
1 |
41 624 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Žďár nad Sázavou v 2025 ve výši 1 527 078 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 21, tj. 12,27 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ARCHEON Stavby s.r.o. |
3 |
138 213 298 Kč |
|
|
FIRESTA-Fišer, rekonstrukce, stavby a.s. |
4 |
50 419 526 Kč |
|
|
AQUASYS spol. s r.o. |
2 |
50 145 604 Kč |
|
|
Stavitelství - Háněl s.r.o. |
2 |
24 114 774 Kč |
|
|
UNIT INVEST, spol. s r.o. |
1 |
20 000 000 Kč |
|
|
M - SILNICE a.s. |
3 |
14 196 945 Kč |
|
|
TSM Design s.r.o. |
5 |
10 049 458 Kč |
|
|
BDSO a.s. |
1 |
9 119 000 Kč |
|
|
Prima bydlení s.r.o. |
2 |
9 099 984 Kč |
|
|
SYSTEM TECH, s.r.o. |
2 |
8 667 673 Kč |
|
|
DCI Czech a.s. |
2 |
8 083 855 Kč |
|
|
Egoé plus a.s. |
1 |
7 045 253 Kč |
|
|
Ing. Zdeněk Galuška |
9 |
6 522 828 Kč |
|
|
ARCHAIA Brno z. ú. |
3 |
5 846 091 Kč |
|
|
Wstec s.r.o. |
1 |
5 156 294 Kč |
|
|
RONYTRANS, s.r.o. |
1 |
4 711 611 Kč |
|
|
E.mont, s.r.o. |
2 |
4 390 679 Kč |
|
|
KB Stavební s.r.o. |
1 |
4 313 125 Kč |
|
|
STAREDO s.r.o. |
2 |
3 506 440 Kč |
|
|
EG.D, s.r.o. |
3 |
3 469 497 Kč |
|
|
FETTERS management, s.r.o. |
2 |
3 443 660 Kč |
|
|
LS MONT s.r.o. |
1 |
3 361 583 Kč |
|
|
DATEL ELEKTRO s.r.o. |
2 |
3 054 156 Kč |
|
|
RR stavby s.r.o. |
2 |
2 975 269 Kč |
|
|
PERFECTED s.r.o. |
1 |
2 818 296 Kč |
|
|
VHS Žďár nad Sázavou, spol. s.r.o. |
2 |
2 751 709 Kč |
|
|
CLIMBING IVY s.r.o. |
2 |
2 729 764 Kč |
|
|
AT PRO, s.r.o. |
3 |
2 549 528 Kč |
|
|
Stavební servis Studený s.r.o. |
7 |
2 506 573 Kč |
|
|
PL Building s.r.o. |
3 |
2 352 240 Kč |
|
|
KDK eko IZOL - CZ s.r.o. |
4 |
2 198 047 Kč |
|
|
Seidler s.r.o. |
1 |
1 894 268 Kč |
|
|
Ing. Leoš Pohanka |
4 |
1 763 028 Kč |
|
|
VHS Bohemia a.s. |
2 |
1 617 406 Kč |
|
|
DŘEVOSLAV s.r.o. |
2 |
1 590 461 Kč |
|
|
Martina Čolakovičová, 1977 |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
Ing. Jiří Liška, 1978 |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
SIMOST, s.r.o. |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
HTechnologies, s.r.o. |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
IDEALBAU s.r.o. |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
Pavel Novotný, 1965 |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
JKtech company s.r.o. |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
2 |
1 431 424 Kč |
|
|
Jan Štefáček |
7 |
1 375 450 Kč |
|
|
VECTURA Pardubice s.r.o. |
1 |
871 200 Kč |
|
|
INSTAV Hlinsko a.s. |
1 |
849 940 Kč |
|
|
Manifik spol. s r.o. |
1 |
715 367 Kč |
|
|
DP Kovo Design s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Pelikán Milan, Ing. |
1 |
538 450 Kč |
|
|
H.A. Projekt s.r.o. |
2 |
484 726 Kč |
|
|
ATELIER URBI, spol. s r.o. |
1 |
450 846 Kč |
|
|
WATT-GURU s.r.o. |
1 |
408 000 Kč |
|
|
Ing. Petr Velička |
1 |
370 260 Kč |
|
|
VERTIK, s.r.o. |
1 |
362 880 Kč |
|
|
PROfi Jihlava spol. s r. o. |
2 |
333 960 Kč |
|
|
ATELIER RAW s.r.o. |
1 |
308 550 Kč |
|
|
NESPADNE s.r.o. |
2 |
287 980 Kč |
|
|
ADLER KOVO s.r.o. |
1 |
283 467 Kč |
|
|
Petr Kolouch |
1 |
271 149 Kč |
|
|
ARTENDR s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Karel Fuchs, nar. 1957 |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Naďa Jánošková, nar. 1956 |
1 |
242 000 Kč |
|
|
GRIMM Architekti s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
M.O.Z. Consult s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
COLAS CZ, a.s. |
1 |
227 999 Kč |
|
|
Ing. Václav Kulhánek |
3 |
220 220 Kč |
|
|
Trail System Event s.r.o. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
MANIFOLD GROUP s.r.o. |
2 |
214 134 Kč |
|
|
GREMIS, s.r.o. |
1 |
211 327 Kč |
|
|
Okna Macek a.s. |
1 |
199 282 Kč |
|
|
Adam Křesťan |
1 |
197 278 Kč |
|
|
Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. |
1 |
193 600 Kč |
|
|
Elektro ZR s.r.o. |
1 |
178 942 Kč |
|
|
PETRPROJEKT s.r.o. |
1 |
151 250 Kč |
|
|
Ing. Milena Antonovičová |
3 |
150 500 Kč |
|
|
Patrik Vlček, nar. 1970 |
1 |
121 000 Kč |
|
|
SITEL, spol. s r.o. |
1 |
120 979 Kč |
|
|
Kovařík Martin, Ak. soch. |
1 |
119 567 Kč |
|
|
Refuel s.r.o. |
1 |
117 709 Kč |
|
|
Be & Pe, s.r.o. |
1 |
110 068 Kč |
|
|
ENVIREX, spol. s r.o. |
1 |
109 203 Kč |
|
|
Aleš Ostrejš |
1 |
102 529 Kč |
|
|
Zdeněk Karmazin |
1 |
99 750 Kč |
|
|
Ing. Ivo Doležal |
1 |
97 000 Kč |
|
|
INTERM, s.r.o. |
1 |
87 938 Kč |
|
|
FLO Lokalizace netěsností s.r.o. |
1 |
83 611 Kč |
|
|
Michal Maša |
1 |
82 947 Kč |
|
|
Pavel Chromý |
1 |
78 876 Kč |
|
|
Josef Nejedlý |
1 |
77 500 Kč |
|
|
HENNLICH s.r.o. |
1 |
75 347 Kč |
|
|
Ing. arch. Tomáš Bezchleba |
1 |
73 084 Kč |
|
|
KSP Computer & Services Moravia, s.r.o. |
1 |
41 825 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
36 300 Kč |
|
|
PKS stavby a.s. |
1 |
25 619 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Žďár nad Sázavou v 2025 ve výši 1 527 078 Kč
|
Obor Zemědělství
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 7,69 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SIMOST, s.r.o. |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
Tomáš Kadlec |
2 |
1 105 000 Kč |
|
|
Krabec s.r.o. |
2 |
743 595 Kč |
|
|
Anna Gregořicová |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Bc. Daniel Stach |
1 |
603 064 Kč |
|
|
Ing. Josef Pohořalý |
1 |
497 800 Kč |
|
|
Petr Vaněk |
2 |
362 758 Kč |
|
|
Stavitelství - Háněl s.r.o. |
1 |
297 000 Kč |
|
|
Český svaz ochránců přírody - Záchranná stanice a ekocentrum "Pasíčka" |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Tomáš Dolenský |
1 |
112 530 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Žďár nad Sázavou v 2025 ve výši 1 527 078 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 21,43 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TRINITY BANK a.s. |
2 |
2 127 078 Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
2 |
1 700 729 Kč |
|
|
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
Software602 a.s. |
1 |
1 055 062 Kč |
|
|
MgA. Jiří Plieštik |
1 |
901 450 Kč |
|
|
Markéta Zástěrová |
1 |
480 000 Kč |
|
|
Bauchplan
•
|
2 |
215 867 Kč |
|
|
Banka CREDITAS a.s. |
1 |
160 000 Kč |
|
|
STATIKON Solutions s.r.o. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Generali Česká Distribuce a.s. |
1 |
51 460 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
1 |
1 160 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Žďár nad Sázavou v 2025 ve výši 1 527 078 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 19, tj. 18,37 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Arnošt Neuman, nar. 1950 |
1 |
7 300 000 Kč |
|
|
Urban legal, advokátní kancelář s.r.o. |
14 |
5 777 808 Kč |
|
|
Mgr. Filip Prokop, 1985 |
1 |
5 656 565 Kč |
|
|
Zuzana Jandová, 1983 |
1 |
5 203 000 Kč |
|
|
Zdeněk Pazdera |
2 |
4 462 279 Kč |
|
|
Drahomíra Bauerová, 1951 |
1 |
4 350 000 Kč |
|
|
Antonín Kanta, nar. 1952 |
1 |
3 720 200 Kč |
|
|
Jan Holický, nar. 1978 |
1 |
3 700 000 Kč |
|
|
Marie Studýnková, nar. 1944 |
1 |
3 500 000 Kč |
|
|
ALENA KOLÁŘOVÁ, nar. 1954 |
1 |
3 300 000 Kč |
|
|
REKOLA Bikesharing s.r.o. |
3 |
3 177 099 Kč |
|
|
DD FAMILIA s.r.o. |
2 |
3 054 156 Kč |
|
|
ZAHRADA VYSOČINA, s.r.o. |
2 |
3 054 156 Kč |
|
|
Vlasta Kořínková, nar. 1941 |
1 |
2 800 000 Kč |
|
|
Jiří Plachetský, nar. 1988 |
2 |
2 184 609 Kč |
|
|
Generali Česká Distribuce a.s. |
2 |
1 855 968 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
2 |
1 855 968 Kč |
|
|
Jan Holický, 1978 |
1 |
1 850 000 Kč |
|
|
Karolína Holická, 1985 |
1 |
1 850 000 Kč |
|
|
Primetals Technologies Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 778 700 Kč |
|
|
Petr Procházka, 1981 |
1 |
1 750 250 Kč |
|
|
Kristýna Procházková, 1992 |
1 |
1 750 250 Kč |
|
|
Vlasta Kalinová |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
Petr Pisár, 1985 |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
DBČS Žďár, s.r.o. |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
Vojtěch Hron |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
FINBENE s.r.o. |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
Mgr. Eva Lorencová |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Žďár nad Sázavou kolonie Jamská |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
Hana Janáčková |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
LENOX INVEST a.s. |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
IT NeŠkola, z. s. |
1 |
1 268 419 Kč |
|
|
Food&Relax s.r.o. |
1 |
1 105 834 Kč |
|
|
Jaromír Dobrovolný, nar. 1974 |
1 |
982 600 Kč |
|
|
Monika Pustějovská, nar. 1971 |
1 |
982 600 Kč |
|
|
Metalšrot Tlumačov a.s. |
1 |
968 000 Kč |
|
|
Luběna Patrik - notář |
1 |
732 316 Kč |
|
|
Michal Bílek, 1990 |
1 |
660 844 Kč |
|
|
Veronika Bílková, 1996 |
1 |
660 844 Kč |
|
|
Společnost pro ranou péči, pobočka Brno |
1 |
535 479 Kč |
|
|
Milan Pošvic |
1 |
471 900 Kč |
|
|
Sallerova výstavba - Invest I, k.s. |
1 |
446 793 Kč |
|
|
BDSO a.s. |
2 |
410 874 Kč |
|
|
AGIS účetnictví a daně, a.s. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
FMP Sports Agency s.r.o. |
2 |
297 908 Kč |
|
|
ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Drahoslav Husa, nar. 1963 |
1 |
234 556 Kč |
|
|
Tomáš Vyskočil, nar. 1972 |
1 |
234 556 Kč |
|
|
PODA a.s. |
1 |
229 900 Kč |
|
|
limeway s.r.o. |
1 |
221 575 Kč |
|
|
Koruna Vysočiny, z.s. |
2 |
216 299 Kč |
|
|
Úsvit, obecně prospěšná společnost |
3 |
203 280 Kč |
|
|
ATELIER URBI, spol. s r.o. |
1 |
199 408 Kč |
|
|
E.ON Drive Infrastructure CZ s.r.o. |
1 |
193 600 Kč |
|
|
CONT s.r.o. |
1 |
140 844 Kč |
|
|
AGRO - Měřín, a.s. |
2 |
122 217 Kč |
|
|
Lubomír Šoukal |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Vinopalová Eva - notářka |
1 |
93 485 Kč |
|
|
Občanská poradna Žďár nad Sázavou, z. s. |
1 |
79 060 Kč |
|
|
Libor Orel, nar. 1996 |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Jana Merlíčková, nar. 1983 |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Karel Fuchs, nar. 1957 |
1 |
43 333 Kč |
|
|
Naďa Jánošková, nar. 1956 |
1 |
43 333 Kč |
|
|
Rezidence Bílý lev s.r.o. |
1 |
37 942 Kč |
|
|
Mgr. Jitka Palcová |
1 |
34 961 Kč |
|
|
Mgr. Jitka Popelová |
1 |
34 961 Kč |
|
|
Mgr. Monika Doležalová |
1 |
34 961 Kč |
|
|
Petr Navrátil |
1 |
18 150 Kč |
|
|
Obuv Halouzka, s. r. o. |
1 |
11 293 Kč |
|
|
Libuše Koutníková, 1958 |
1 |
11 293 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Žďár nad Sázavou v 2025 ve výši 1 527 078 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 3,70 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
OSAM TRADE s.r.o. |
1 |
1 534 679 Kč |
|
|
H&H tech s.r.o. |
1 |
1 527 078 Kč |
|
|
Kadlec - elektronika, s.r.o. |
1 |
1 377 464 Kč |
|
|
Koncept FAST s.r.o. |
1 |
1 339 851 Kč |
|
|
Scenario s.r.o. |
1 |
502 982 Kč |
|
|
EFKO - karton, s.r.o. |
1 |
243 000 Kč |
|
|
Bonita Group Service s.r.o. |
1 |
217 316 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
2 |
214 170 Kč |
|
|
Jan Ptáček |
3 |
193 510 Kč |
|
|
E LINKX a.s. |
2 |
168 869 Kč |
|
|
Kolpingovo dílo České republiky z.s. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Požární bezpečnost s.r.o. |
1 |
140 000 Kč |
|
|
TENTino s.r.o. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
E.mont, s.r.o. |
1 |
119 790 Kč |
|
|
MINISTR SYSTEMS s.r.o. |
1 |
94 380 Kč |
|
|
Foodzr spol. s r.o. |
1 |
88 140 Kč |
|
|
Tomáš Maček |
1 |
80 000 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
1 |
74 875 Kč |
|
|
WSA doprava a parkování s.r.o. |
1 |
65 340 Kč |
|
|
Ondřej Němec |
1 |
36 832 Kč |
|
|
PERFECTED s.r.o. |
1 |
23 595 Kč |
|
|
VERTIK, s.r.o. |
1 |
16 843 Kč |
|
|
KONE, a.s. |
1 |
16 843 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Žďár nad Sázavou v 2025 ve výši 1 527 078 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 3,28 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
TJ Žďár nad Sázavou z.s. |
13 |
4 626 600 Kč |
|
|
GEVELOP s.r.o. |
1 |
2 742 948 Kč |
|
|
Sportovní klub ledního hokeje Žďár nad Sázavou, z.s. |
2 |
1 775 600 Kč |
|
|
Střední škola Adolpha Kolpinga, školská právnická osoba |
2 |
1 774 886 Kč |
|
|
Diecézní charita Brno |
2 |
1 502 600 Kč |
|
|
FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s. |
2 |
1 390 200 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Žďár nad Sázavou |
3 |
1 137 674 Kč |
|
|
BK Žďár nad Sázavou,z.s. |
1 |
1 023 600 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Žďár nad Sázavou - II |
4 |
990 833 Kč |
|
|
Orel jednota Žďár nad Sázavou |
4 |
786 424 Kč |
|
|
Hippos Žďár nad Sázavou, z.s. |
2 |
507 600 Kč |
|
|
Kolpingovo dílo České republiky z.s. |
1 |
371 200 Kč |
|
|
ZÁMEK ŽĎÁR z.s. |
1 |
300 000 Kč |
|
|
FyzioZR s.r.o. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
ČOCHTANKLUB - potápěči, pobočný spolek SPMS |
1 |
233 000 Kč |
|
|
Římskokatolická farnost Žďár nad Sázavou - I |
1 |
232 000 Kč |
|
|
KINSKÝ Žďár, a.s. |
1 |
200 838 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu Haškova 40-58 |
2 |
200 000 Kč |
|
|
Portimo, o.p.s. |
1 |
179 100 Kč |
|
|
Domácí hospic Vysočina, o.p.s. |
1 |
167 000 Kč |
|
|
Ječmínek, o.p.s. |
1 |
159 962 Kč |
|
|
CSG NADAČNÍ FOND |
1 |
140 000 Kč |
|
|
Senioři České republiky, z. s., Městská organizace Žďár nad Sázavou |
1 |
139 150 Kč |
|
|
UNITOP Sportovní klub policie Žďár nad Sázavou, z.s. |
2 |
133 800 Kč |
|
|
Bruslařský oddíl juniorů Žďár nad Sázavou, z.s. |
1 |
108 200 Kč |
|
|
Centrum pro zdravotně postižené kraje Vysočina, o.p.s. - v likvidaci |
1 |
93 654 Kč |
|
|
E.mont, s.r.o. |
1 |
63 754 Kč |
|
|
SK AXIOM OrBiTt Žďár nad Sázavou |
1 |
50 800 Kč |
|
|
Občanská poradna Žďár nad Sázavou, z. s. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
ARROW International CR, a.s. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Michaela Pavlasová |
1 |
49 531 Kč |
|
|
ENPEKA a.s. |
1 |
24 496 Kč |
|
|
STŘED, z. ú. |
1 |
20 500 Kč |
|
|
Společenství vlastníků domu Okružní 69 |
1 |
20 230 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Žďár nad Sázavou v 2025 ve výši 1 527 078 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,36
|
|
Počet bodů 4,36 znamená pro Město Žďár nad Sázavou celkově
444. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0496 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0044 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0519 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0027 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0204 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0337 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1635 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1101 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,436
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,36
|
|
Výsledný K-Index
|
4,364 |
|