Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 61 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0691 odpovídá 6,91 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 6 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0068 odpovídá 0,68 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 230 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,26.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,2605 odpovídá 26,05 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0227 odpovídá 2,27 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 2 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0023 odpovídá 0,23 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,05.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BERKASTAV s.r.o. |
12 |
62 556 971 Kč |
|
|
METOSA GROUP s.r.o. |
1 |
33 735 596 Kč |
|
|
SAMAT EKOTEMPO spol. s r. o. |
18 |
32 537 772 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
21 893 134 Kč |
|
|
Agist s.r.o. |
5 |
17 741 183 Kč |
|
|
Jiří Holínka |
23 |
16 868 507 Kč |
|
|
awin IT, s. r. o. |
3 |
15 644 511 Kč |
|
|
Projekt Byty Krnov, s.r.o. |
1 |
14 200 000 Kč |
|
|
JR STaKR s.r.o. |
4 |
8 259 284 Kč |
|
|
Petr Krnáč |
13 |
7 948 808 Kč |
|
|
JP - ProDoStav s.r.o. |
5 |
7 126 613 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
1 |
7 018 000 Kč |
|
|
Kantora s.r.o. |
5 |
6 082 562 Kč |
|
|
VYSPRA - CZ s.r.o. |
13 |
4 811 771 Kč |
|
|
Hilbert Interiéry s.r.o. |
5 |
4 618 697 Kč |
|
|
Armáda spásy v České republice, z. s. |
4 |
3 799 815 Kč |
|
|
Smart Phoenix s.r.o. |
3 |
3 452 357 Kč |
|
|
Tomáš Kuchař, nar. 1987 |
1 |
3 204 322 Kč |
|
|
PROSPECT spol. s r.o. |
2 |
3 202 489 Kč |
|
|
Ing. ILLÍK-RAIL spol. s r.o. |
2 |
2 988 124 Kč |
|
|
Ing. Miroslav Geryk |
6 |
2 551 996 Kč |
|
|
Slezská diakonie |
3 |
2 527 000 Kč |
|
|
MILOSLAVA POŠVÁŘOVÁ |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
ReSpol s. r. o. |
1 |
2 399 285 Kč |
|
|
Charita Krnov |
3 |
2 285 000 Kč |
|
|
VIAT s.r.o. |
6 |
2 094 945 Kč |
|
|
HON a.s. |
6 |
2 042 824 Kč |
|
|
BLAŽEK PROJEKT s.r.o. |
3 |
2 019 138 Kč |
|
|
TJ Lokomotiva Krnov z.s. |
4 |
1 936 655 Kč |
|
|
Enado s.r.o. |
2 |
1 919 290 Kč |
|
|
RecoBuild a.s. |
4 |
1 777 951 Kč |
|
|
Projektový ateliér DAVID s.r.o. |
1 |
1 762 002 Kč |
|
|
MIRAKULUM s.r.o. |
4 |
1 683 212 Kč |
|
|
CAMEA Technology, a.s. |
1 |
1 663 750 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
2 |
1 525 883 Kč |
|
|
GRISPA s.r.o. |
4 |
1 502 283 Kč |
|
|
Člověk v tísni, o.p.s. |
10 |
1 497 600 Kč |
|
|
K-net Technical International Group, s.r.o. |
4 |
1 424 785 Kč |
|
|
Tenis klub Krnov z.s. |
3 |
1 361 030 Kč |
|
|
ELKOPLAST CZ, s.r.o. |
3 |
1 309 704 Kč |
|
|
Sadové úpravy s.r.o. |
4 |
1 230 801 Kč |
|
|
Malinovský-stav s.r.o. |
6 |
1 229 069 Kč |
|
|
EUROTOPIA.CZ, o.p.s. |
5 |
1 226 255 Kč |
|
|
ZAHRADA Olomouc s.r.o. |
3 |
1 201 530 Kč |
|
|
Eva Moletzová |
3 |
1 187 779 Kč |
|
|
BAMA - FIVE s.r.o. |
2 |
1 175 630 Kč |
|
|
MIFIN s.r.o. |
2 |
1 175 630 Kč |
|
|
Rostislav Pavlík |
4 |
1 165 299 Kč |
|
|
FK Kofola Krnov, z.s. |
5 |
1 156 820 Kč |
|
|
UNIGEO a.s. |
3 |
1 125 479 Kč |
|
|
ELBAU-MONT s.r.o. |
2 |
1 092 365 Kč |
|
|
BeePartner a.s. |
3 |
1 039 390 Kč |
|
|
Petr Hlušíček |
6 |
995 705 Kč |
|
|
FRESIL CZ s.r.o. |
1 |
995 582 Kč |
|
|
David Wrobel |
7 |
991 294 Kč |
|
|
FICHNA - HUDECZEK a.s. |
1 |
974 963 Kč |
|
|
STAV MORAVIA spol. s r. o. |
2 |
958 925 Kč |
|
|
Petr Matýsek |
3 |
937 644 Kč |
|
|
Jiří Kalina - AGROKAL s.r.o. |
3 |
889 531 Kč |
|
|
KONEKO, spol. s r.o. |
1 |
889 350 Kč |
|
|
FBC ORCA KRNOV, z.s. |
4 |
881 855 Kč |
|
|
Ing. Jiří Stiborský |
2 |
862 815 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
4 |
832 097 Kč |
|
|
AUTOSALON KROMEXIM spol. s r.o. |
1 |
809 900 Kč |
|
|
MAVA spol. s r.o. |
2 |
803 003 Kč |
|
|
FITCOM s.r.o. |
1 |
780 000 Kč |
|
|
Ing.arch. Haluza Jaroslav |
1 |
750 200 Kč |
|
|
Silektro s.r.o. |
1 |
748 990 Kč |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
3 |
747 438 Kč |
|
|
Krystal Help, z.ú. |
2 |
741 642 Kč |
|
|
Spolek při Střední pedagogické škole a Střední zdravotnické škole, Krnov |
2 |
737 815 Kč |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Zlatá Opavice Krnov |
1 |
705 640 Kč |
|
|
PERPERIKON, s.r.o. |
1 |
705 269 Kč |
|
|
Ing. Michal Březina |
3 |
704 220 Kč |
|
|
Plavecký klub Krnov, zapsaný spolek |
2 |
691 140 Kč |
|
|
KUNST, spol. s r.o. |
2 |
687 797 Kč |
|
|
Jan Pirkl, nar. 1979 |
1 |
687 500 Kč |
|
|
Martina Pirklová, nar. 1977 |
1 |
687 500 Kč |
|
|
Seyfor, a. s. |
1 |
687 280 Kč |
|
|
STREETPARK s.r.o. |
4 |
670 434 Kč |
|
|
Rebag Recycling s.r.o. |
3 |
645 781 Kč |
|
|
MUDr. Jana Šupíková |
2 |
623 039 Kč |
|
|
Family Praktik s.r.o. |
2 |
623 039 Kč |
|
|
VO Slezská Orlice, z.s. |
3 |
620 020 Kč |
|
|
CENTRIVIT,spol. s r.o. |
2 |
606 739 Kč |
|
|
CONCH s.r.o. |
2 |
605 420 Kč |
|
|
UMBRELLA CITY LINES s.r.o. |
1 |
600 000 Kč |
|
|
Radovan Zatloukal |
5 |
598 850 Kč |
|
|
Bc. Eva Žandovská |
2 |
595 273 Kč |
|
|
Urologie-Onkologie MUDr. Jozef Jaššo s.r.o. |
2 |
595 273 Kč |
|
|
PUDIS a.s. |
1 |
592 900 Kč |
|
|
Health and Beauty shops s.r.o. |
2 |
588 269 Kč |
|
|
Jana Petropulosová |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Alice Hamalová |
1 |
587 815 Kč |
|
|
TEXAPO s.r.o. |
1 |
587 815 Kč |
|
|
PETRA dental s.r.o. |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Ester Grůzová |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Luděk Dohnal |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Renata Hupková |
1 |
587 815 Kč |
|
|
KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade a.s. |
1 |
587 815 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Krnov v 2025 ve výši 587 815 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
SAMAT EKOTEMPO spol. s r. o. |
5 |
|
|
VIAT s.r.o. |
3 |
|
|
BAMA - FIVE s.r.o. |
2 |
|
|
VYSPRA - CZ s.r.o. |
2 |
|
|
Tenis klub Krnov z.s. |
2 |
|
|
MIFIN s.r.o. |
2 |
|
|
Eva Moletzová |
2 |
|
|
Rostislav Pavlík |
1 |
|
|
Ing. Jiří Stiborský |
1 |
|
|
Jana Petropulosová |
1 |
|
|
Armáda spásy v České republice, z. s. |
1 |
|
|
Alice Hamalová |
1 |
|
|
Fyzická osoba |
1 |
|
|
TEXAPO s.r.o. |
1 |
|
|
PETRA dental s.r.o. |
1 |
|
|
Ester Grůzová |
1 |
|
|
Bc. Eva Žandovská |
1 |
|
|
Urologie-Onkologie MUDr. Jozef Jaššo s.r.o. |
1 |
|
|
Luděk Dohnal |
1 |
|
|
Renata Hupková |
1 |
|
|
Spolek při Střední pedagogické škole a Střední zdravotnické škole, Krnov |
1 |
|
|
KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade a.s. |
1 |
|
|
MUDr. Jana Šupíková |
1 |
|
|
Family Praktik s.r.o. |
1 |
|
|
UNIGEO a.s. |
1 |
|
|
FT Technologies services s.r.o. |
1 |
|
|
Lada Neckařová |
1 |
|
|
Roman Čada |
1 |
|
|
REHES FYZIO s.r.o. |
1 |
|
|
Health and Beauty shops s.r.o. |
1 |
|
|
Pharm N.spol. s r.o. |
1 |
|
|
Pavel Liavas |
1 |
|
|
KUNST, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Břetislav Mohyla |
1 |
|
|
nextbike Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
V+J OBUV, s.r.o. |
1 |
|
|
COMVERGA a.s. |
1 |
|
|
REHGYN s.r.o. |
1 |
|
|
CENTRIVIT,spol. s r.o. |
1 |
|
|
VENDINGNET s.r.o. |
1 |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Revoluční 2212/57a, Krnov |
1 |
|
|
JP - ProDoStav s.r.o. |
1 |
|
|
Rebag Recycling s.r.o. |
1 |
|
|
Agist s.r.o. |
1 |
|
|
Kantora s.r.o. |
1 |
|
|
Vina Lotus Investment s.r.o. |
1 |
|
|
Zuzana Bajgarová |
1 |
|
|
Hana Tomanová |
1 |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
1 |
|
|
ELIO Slezsko a.s. |
1 |
|
|
Jiří Holínka |
1 |
|
|
JR STaKR s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Krnov v 2025 ve výši 587 815 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
SAMAT EKOTEMPO spol. s r. o. |
3 |
13 258 481 Kč |
|
|
BERKASTAV s.r.o. |
3 |
11 230 264 Kč |
|
|
Agist s.r.o. |
1 |
7 179 743 Kč |
|
|
JR STaKR s.r.o. |
1 |
7 018 000 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
1 |
7 018 000 Kč |
|
|
awin IT, s. r. o. |
1 |
3 629 816 Kč |
|
|
JP - ProDoStav s.r.o. |
1 |
3 346 173 Kč |
|
|
MILOSLAVA POŠVÁŘOVÁ |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
ReSpol s. r. o. |
1 |
2 399 285 Kč |
|
|
Petr Krnáč |
1 |
2 359 500 Kč |
|
|
PROSPECT spol. s r.o. |
1 |
2 335 542 Kč |
|
|
Slezská diakonie |
1 |
2 307 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Krnov v 2025 ve výši 587 815 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Zdravotnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ELKOPLAST CZ, s.r.o. |
2 |
1 020 272 Kč |
|
|
Jiří Holínka |
5 |
956 366 Kč |
|
|
MAVA spol. s r.o. |
2 |
803 003 Kč |
|
|
Silektro s.r.o. |
1 |
748 990 Kč |
|
|
petit atelier s.r.o. |
2 |
502 150 Kč |
|
|
Malinovský-stav s.r.o. |
1 |
491 448 Kč |
|
|
STREETPARK s.r.o. |
3 |
439 271 Kč |
|
|
Petr Krnáč |
3 |
428 184 Kč |
|
|
VYSPRA - CZ s.r.o. |
2 |
328 469 Kč |
|
|
LINEPLAN s.r.o. |
1 |
325 732 Kč |
|
|
David Wrobel |
2 |
307 839 Kč |
|
|
Petr Hlušíček |
3 |
281 901 Kč |
|
|
Ondřej Nemec |
1 |
281 236 Kč |
|
|
Petr Číšecký |
1 |
278 769 Kč |
|
|
PROFITHERM CZ s.r.o. |
1 |
245 233 Kč |
|
|
Radovan Kupka |
2 |
240 662 Kč |
|
|
PSG solid s.r.o. |
1 |
235 950 Kč |
|
|
Ultimo Wave, s.r.o. |
1 |
217 800 Kč |
|
|
DATASYS s.r.o. |
1 |
210 540 Kč |
|
|
KŘESLA - ŽIDLE s.r.o. |
1 |
197 098 Kč |
|
|
GRISPA s.r.o. |
1 |
195 265 Kč |
|
|
SAMAT EKOTEMPO spol. s r. o. |
1 |
194 885 Kč |
|
|
BRD Group s.r.o. |
1 |
180 076 Kč |
|
|
Milán Tošenovjan |
1 |
179 200 Kč |
|
|
Libor Štefan |
2 |
170 850 Kč |
|
|
AQE academy, s.r.o. |
1 |
164 560 Kč |
|
|
Project Assistance, s.r.o. |
1 |
160 000 Kč |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
2 |
159 623 Kč |
|
|
ENSYTRA s.r.o. |
1 |
151 250 Kč |
|
|
AGRIMEX Brumovice s. r. o. |
1 |
145 055 Kč |
|
|
ATLAS consulting spol. s r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Kovo Kafis s.r.o. |
1 |
106 073 Kč |
|
|
Ing. Grigorios Akritidis |
1 |
101 604 Kč |
|
|
MW & Partner s.r.o. |
1 |
99 558 Kč |
|
|
JATEP s.r.o. |
1 |
99 220 Kč |
|
|
Ekotona s.r.o. |
1 |
96 800 Kč |
|
|
Petr Huser |
1 |
94 138 Kč |
|
|
DRUMEL ENERGY s.r.o. |
1 |
92 306 Kč |
|
|
René Ryšánek |
1 |
91 280 Kč |
|
|
CHRPA sociální firma Slezské diakonie o.p.s. |
1 |
87 500 Kč |
|
|
Výtahy Opava s.r.o. |
1 |
84 336 Kč |
|
|
Jaromír Adámek |
1 |
84 000 Kč |
|
|
Karina Hanušová Menzelová |
1 |
80 414 Kč |
|
|
Tomáš Staroba |
1 |
77 781 Kč |
|
|
MEVA-TEC s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
Lepos stav s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
Roman Svěntý |
1 |
66 164 Kč |
|
|
Jan Akulšin |
1 |
65 287 Kč |
|
|
Jindřich Menzel |
1 |
53 990 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Krnov v 2025 ve výši 587 815 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 16, tj. 7,77 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BERKASTAV s.r.o. |
8 |
57 647 283 Kč |
|
|
METOSA GROUP s.r.o. |
1 |
33 735 596 Kč |
|
|
SAMAT EKOTEMPO spol. s r. o. |
14 |
30 667 210 Kč |
|
|
Agist s.r.o. |
5 |
17 741 183 Kč |
|
|
Jiří Holínka |
14 |
14 639 842 Kč |
|
|
Projekt Byty Krnov, s.r.o. |
1 |
14 200 000 Kč |
|
|
Hilbert Interiéry s.r.o. |
4 |
4 462 791 Kč |
|
|
VYSPRA - CZ s.r.o. |
6 |
3 463 647 Kč |
|
|
Smart Phoenix s.r.o. |
3 |
3 452 357 Kč |
|
|
PROSPECT spol. s r.o. |
2 |
3 202 489 Kč |
|
|
JP - ProDoStav s.r.o. |
3 |
3 192 625 Kč |
|
|
Ing. ILLÍK-RAIL spol. s r.o. |
2 |
2 988 124 Kč |
|
|
Kantora s.r.o. |
3 |
2 579 667 Kč |
|
|
Ing. Miroslav Geryk |
6 |
2 551 996 Kč |
|
|
MILOSLAVA POŠVÁŘOVÁ |
1 |
2 420 000 Kč |
|
|
VIAT s.r.o. |
5 |
1 944 945 Kč |
|
|
BLAŽEK PROJEKT s.r.o. |
2 |
1 875 874 Kč |
|
|
Projektový ateliér DAVID s.r.o. |
1 |
1 762 002 Kč |
|
|
K-net Technical International Group, s.r.o. |
4 |
1 424 785 Kč |
|
|
JR STaKR s.r.o. |
3 |
1 241 284 Kč |
|
|
ELBAU-MONT s.r.o. |
2 |
1 092 365 Kč |
|
|
ZAHRADA Olomouc s.r.o. |
2 |
1 026 080 Kč |
|
|
FICHNA - HUDECZEK a.s. |
1 |
974 963 Kč |
|
|
STAV MORAVIA spol. s r. o. |
2 |
958 925 Kč |
|
|
Jiří Kalina - AGROKAL s.r.o. |
3 |
889 531 Kč |
|
|
KONEKO, spol. s r.o. |
1 |
889 350 Kč |
|
|
Ing.arch. Haluza Jaroslav |
1 |
750 200 Kč |
|
|
Petr Hlušíček |
3 |
713 804 Kč |
|
|
PERPERIKON, s.r.o. |
1 |
705 269 Kč |
|
|
Ing. Michal Březina |
3 |
704 220 Kč |
|
|
Petr Krnáč |
2 |
651 291 Kč |
|
|
UNIGEO a.s. |
2 |
643 173 Kč |
|
|
CONCH s.r.o. |
2 |
605 420 Kč |
|
|
GRISPA s.r.o. |
2 |
596 835 Kč |
|
|
PUDIS a.s. |
1 |
592 900 Kč |
|
|
KUNST, spol. s r.o. |
1 |
587 815 Kč |
|
|
CENTRIVIT,spol. s r.o. |
1 |
587 815 Kč |
|
|
STP Group, s.r.o. |
1 |
580 800 Kč |
|
|
Radovan Zatloukal |
4 |
540 850 Kč |
|
|
KLIMA INVEST s.r.o. |
1 |
538 943 Kč |
|
|
RIWADER s.r.o. |
1 |
533 095 Kč |
|
|
Ing. Roman Nepožitek |
1 |
524 972 Kč |
|
|
Doležel Petr, Ing. |
3 |
511 830 Kč |
|
|
Ing. Jakub Dokulil |
3 |
508 200 Kč |
|
|
TPA ČR, s.r.o. |
2 |
462 363 Kč |
|
|
Robert Škroch |
1 |
460 790 Kč |
|
|
Ing. Zbyněk Svoboda |
2 |
455 008 Kč |
|
|
Rostislav Francek |
1 |
369 181 Kč |
|
|
OdeonEna s.r.o. |
1 |
357 931 Kč |
|
|
Karel Cyprich |
4 |
345 500 Kč |
|
|
BRD Group s.r.o. |
1 |
301 037 Kč |
|
|
Ing. Grigorios Akritidis |
2 |
285 379 Kč |
|
|
Ing. Pavel Zbranek |
2 |
284 000 Kč |
|
|
BISMARK Alu s.r.o. |
1 |
282 094 Kč |
|
|
Malinovský-stav s.r.o. |
3 |
275 754 Kč |
|
|
Ing. Jiří Stiborský |
1 |
275 000 Kč |
|
|
Tomáš Peška |
1 |
257 196 Kč |
|
|
PSG solid s.r.o. |
1 |
245 630 Kč |
|
|
Ing. Jana Čevelová Fišarová |
1 |
244 500 Kč |
|
|
Jakub Tučák |
1 |
237 354 Kč |
|
|
Blatecký Marek, Ing. |
3 |
235 100 Kč |
|
|
AKVOPRO s.r.o. |
1 |
229 900 Kč |
|
|
Jan Hoferek |
1 |
215 737 Kč |
|
|
Zdeněk Benedík |
1 |
205 095 Kč |
|
|
Ing.arch. Šonovský Tomáš |
1 |
192 500 Kč |
|
|
Sinutech s.r.o. |
3 |
187 889 Kč |
|
|
Martin Kavka |
1 |
184 500 Kč |
|
|
Miroslav Válek |
1 |
168 000 Kč |
|
|
DRUMEL ENERGY s.r.o. |
1 |
146 385 Kč |
|
|
HCM COMPUTERS, s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
DOPRAVOPROJEKT Ostrava a.s. |
1 |
139 392 Kč |
|
|
TopGis, s.r.o. |
1 |
134 915 Kč |
|
|
B&G Company s.r.o. |
1 |
130 131 Kč |
|
|
Zdeněk Pohl |
1 |
125 000 Kč |
|
|
GEOSERVICES CZ s.r.o. |
1 |
116 826 Kč |
|
|
David Wrobel |
1 |
116 310 Kč |
|
|
ATELIER FONTES, s.r.o. |
1 |
116 160 Kč |
|
|
Daniel Štverák |
1 |
110 686 Kč |
|
|
Jakub Vaculík |
1 |
106 541 Kč |
|
|
MAXXI - THERM s.r.o. |
1 |
101 640 Kč |
|
|
Bc. Miroslav Kuzník |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Grygera Karel, Ing. |
1 |
83 006 Kč |
|
|
Jindřich Menzel |
1 |
74 910 Kč |
|
|
T PROJEKT AED s.r.o. |
1 |
66 550 Kč |
|
|
Ing. Vladimír Šarman |
2 |
61 400 Kč |
|
|
Ing. Daniel Fránek |
1 |
60 500 Kč |
|
|
RENESA - stavební firma s.r.o. |
1 |
55 981 Kč |
|
|
MIRAKULUM s.r.o. |
1 |
49 368 Kč |
|
|
Ing. Radan Čtvrtníček |
1 |
37 440 Kč |
|
|
Enado s.r.o. |
1 |
34 363 Kč |
|
|
Jan Spišiak |
1 |
16 033 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Krnov v 2025 ve výši 587 815 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 7,14 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
1 |
7 018 000 Kč |
|
|
BERKASTAV s.r.o. |
1 |
4 309 476 Kč |
|
|
FRESIL CZ s.r.o. |
1 |
995 582 Kč |
|
|
DIMATEX CS, spol. s r.o. |
1 |
587 815 Kč |
|
|
ELIO Slezsko a.s. |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Rostislav Pavlík |
2 |
570 055 Kč |
|
|
Úklidové služby Krnov s.r.o. |
1 |
465 840 Kč |
|
|
Romana Galetková |
1 |
425 400 Kč |
|
|
ELKOPLAST CZ, s.r.o. |
1 |
289 432 Kč |
|
|
EFG Waste logistic s.r.o. |
1 |
269 000 Kč |
|
|
ALEDETO s.r.o. |
1 |
1 513 Kč |
|
|
SILNICE MORAVA s.r.o. |
1 |
1 361 Kč |
|
|
Tomáš Onderka |
1 |
707 Kč |
|
|
DROMOS Construction s.r.o. |
1 |
706 Kč |
|
|
Rudolf Feilhauer |
1 |
605 Kč |
|
|
Rudolf Čada |
1 |
605 Kč |
|
|
Veronika Volná |
1 |
605 Kč |
|
|
GOLDSTREET a.s. |
1 |
554 Kč |
|
|
Rudolf Halfar |
1 |
554 Kč |
|
|
ROKET s.r.o. |
1 |
554 Kč |
|
|
PackLabs Moravia s.r.o. |
1 |
500 Kč |
|
|
Health and Beauty shops s.r.o. |
1 |
454 Kč |
|
|
Lukáš Havelka |
1 |
454 Kč |
|
|
Martin Duchoň |
1 |
252 Kč |
|
|
Míchací centrum barev Krnov s.r.o. |
1 |
151 Kč |
|
|
CHRPA sociální firma Slezské diakonie o.p.s. |
1 |
151 Kč |
|
|
Jana Holomucká |
1 |
125 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Krnov v 2025 ve výši 587 815 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 37, tj. 23,84 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Tomáš Kuchař, nar. 1987 |
1 |
3 204 322 Kč |
|
|
Eva Moletzová |
3 |
1 187 779 Kč |
|
|
BAMA - FIVE s.r.o. |
2 |
1 175 630 Kč |
|
|
MIFIN s.r.o. |
2 |
1 175 630 Kč |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Zlatá Opavice Krnov |
1 |
705 640 Kč |
|
|
Fyzická osoba |
3 |
697 866 Kč |
|
|
Jan Pirkl, nar. 1979 |
1 |
687 500 Kč |
|
|
Martina Pirklová, nar. 1977 |
1 |
687 500 Kč |
|
|
Rebag Recycling s.r.o. |
3 |
645 781 Kč |
|
|
MUDr. Jana Šupíková |
2 |
623 039 Kč |
|
|
Family Praktik s.r.o. |
2 |
623 039 Kč |
|
|
Bc. Eva Žandovská |
2 |
595 273 Kč |
|
|
Urologie-Onkologie MUDr. Jozef Jaššo s.r.o. |
2 |
595 273 Kč |
|
|
Rostislav Pavlík |
2 |
595 243 Kč |
|
|
Jana Petropulosová |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Armáda spásy v České republice, z. s. |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Alice Hamalová |
1 |
587 815 Kč |
|
|
TEXAPO s.r.o. |
1 |
587 815 Kč |
|
|
PETRA dental s.r.o. |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Ester Grůzová |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Luděk Dohnal |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Renata Hupková |
1 |
587 815 Kč |
|
|
KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade a.s. |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Lada Neckařová |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Roman Čada |
1 |
587 815 Kč |
|
|
REHES FYZIO s.r.o. |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Health and Beauty shops s.r.o. |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Pharm N.spol. s r.o. |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Pavel Liavas |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Břetislav Mohyla |
1 |
587 815 Kč |
|
|
V+J OBUV, s.r.o. |
1 |
587 815 Kč |
|
|
REHGYN s.r.o. |
1 |
587 815 Kč |
|
|
VENDINGNET s.r.o. |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Společenství vlastníků jednotek pro dům Revoluční 2212/57a, Krnov |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Vina Lotus Investment s.r.o. |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Zuzana Bajgarová |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Hana Tomanová |
1 |
587 815 Kč |
|
|
Petr Krnáč |
2 |
552 975 Kč |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu "Slunečná stráň", Krnov |
1 |
407 350 Kč |
|
|
Petr Haničák |
2 |
356 832 Kč |
|
|
AGRIMEX Brumovice s. r. o. |
1 |
312 045 Kč |
|
|
Hana Polová |
2 |
231 842 Kč |
|
|
Robert Kulíšek, nar. 1989 |
1 |
229 200 Kč |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu, Cvilinská álej Krnov |
1 |
227 910 Kč |
|
|
VYSPRA - CZ s.r.o. |
1 |
218 495 Kč |
|
|
RP Home s.r.o. |
1 |
198 000 Kč |
|
|
Ing. Martina Krupová |
2 |
189 000 Kč |
|
|
Steska, Kavřík, advokátní kancelář, s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
BIVOJ a.s. |
1 |
167 235 Kč |
|
|
Jana Pechová |
1 |
153 076 Kč |
|
|
Ing. Grigorios Akritidis |
1 |
144 000 Kč |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Na vyhlídce Krnov |
1 |
138 600 Kč |
|
|
STK Krnov s.r.o. |
1 |
133 600 Kč |
|
|
Pivnice v Krnově s.r.o. |
1 |
128 463 Kč |
|
|
Stegor Capital s.r.o. |
1 |
128 463 Kč |
|
|
GEH.Krnov s.r.o. |
1 |
122 769 Kč |
|
|
Zubní Technika Profix s.r.o. |
1 |
114 347 Kč |
|
|
Renáta Mušková |
1 |
110 894 Kč |
|
|
Marcela Soldánová |
1 |
109 368 Kč |
|
|
Sylvie Heczková, nar. 1978 |
1 |
102 000 Kč |
|
|
Miroslav Vrťo, nar. 1970 |
1 |
100 000 Kč |
|
|
JANKO Projekt s.r.o. |
1 |
93 971 Kč |
|
|
Rudolf Čada |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Bauerova kavárna s.r.o. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Kardiologie Krnov s.r.o. |
1 |
82 130 Kč |
|
|
Robert Škroch |
1 |
82 106 Kč |
|
|
Daniel Uherek, nar. 1976 |
1 |
77 000 Kč |
|
|
MUDr. Jiří Coufal |
1 |
74 888 Kč |
|
|
Vlastimil Gřunděl |
1 |
73 326 Kč |
|
|
MUDr. Vítězslav Maláč |
1 |
73 042 Kč |
|
|
Oční optika Stuchlíková s.r.o. |
1 |
72 313 Kč |
|
|
Marek Pokuta, nar. 1979 |
1 |
71 650 Kč |
|
|
Leona Pokutová, nar. 1976 |
1 |
71 650 Kč |
|
|
Sylvie Stuchlíková |
1 |
68 408 Kč |
|
|
Jan Zmuda |
1 |
67 194 Kč |
|
|
MUDr. Eva Kovalová |
1 |
64 517 Kč |
|
|
Soňa Halašková |
1 |
63 553 Kč |
|
|
Fyzio-Javis s.r.o. |
1 |
61 525 Kč |
|
|
Sabina Kolpičevová, nar. 1992 |
1 |
60 000 Kč |
|
|
MUDr. OLGA KLOSOVÁ |
1 |
59 400 Kč |
|
|
Interní ambulance MUDr. Ladislav Luběna s.r.o. |
1 |
57 858 Kč |
|
|
PONPOL, s.r.o. |
1 |
57 619 Kč |
|
|
Yvona Fajtová, nar. 1966 |
1 |
57 300 Kč |
|
|
ZDRAVĚNKA, s.r.o. |
1 |
56 859 Kč |
|
|
HalBi spol. s r. o. |
1 |
55 985 Kč |
|
|
Tereza Kotasová |
1 |
55 972 Kč |
|
|
adult praktik s.r.o. |
1 |
55 548 Kč |
|
|
Milan Horák, nar. 1955 |
1 |
50 850 Kč |
|
|
Libuše Horáková, nar. 1959 |
1 |
50 850 Kč |
|
|
RENTGEN CZM s.r.o. |
1 |
49 823 Kč |
|
|
STOMATOLOGIE KRNOV s.r.o. |
1 |
49 161 Kč |
|
|
ORTOHAL s.r.o. |
1 |
46 026 Kč |
|
|
MUDr. Jan Poloni |
1 |
44 939 Kč |
|
|
Marcela Hudáčková |
1 |
44 770 Kč |
|
|
MUDr. TOMÁŠ KOKOŘ |
1 |
44 748 Kč |
|
|
HENRICH KALAFA |
1 |
43 284 Kč |
|
|
MUDr. Martin Jančo |
1 |
43 111 Kč |
|
|
MUDr. Pavla Filipczyková |
1 |
42 438 Kč |
|
|
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Cvílin Krnov |
1 |
41 900 Kč |
|
|
Marie Mattová |
1 |
41 457 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Krnov v 2025 ve výši 587 815 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 1,25 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Armáda spásy v České republice, z. s. |
2 |
3 092 000 Kč |
|
|
Slezská diakonie |
2 |
2 407 000 Kč |
|
|
Charita Krnov |
3 |
2 285 000 Kč |
|
|
TJ Lokomotiva Krnov z.s. |
4 |
1 936 655 Kč |
|
|
Člověk v tísni, o.p.s. |
10 |
1 497 600 Kč |
|
|
FK Kofola Krnov, z.s. |
5 |
1 156 820 Kč |
|
|
EUROTOPIA.CZ, o.p.s. |
2 |
968 380 Kč |
|
|
FBC ORCA KRNOV, z.s. |
4 |
881 855 Kč |
|
|
Tenis klub Krnov z.s. |
2 |
773 215 Kč |
|
|
Krystal Help, z.ú. |
1 |
722 000 Kč |
|
|
Plavecký klub Krnov, zapsaný spolek |
2 |
691 140 Kč |
|
|
VO Slezská Orlice, z.s. |
3 |
620 020 Kč |
|
|
Atletika Krnov z.s. |
1 |
430 000 Kč |
|
|
Vodní záchranná služba ČČK Krnov, pobočný spolek |
2 |
354 520 Kč |
|
|
Šachy Krnov, z.s. |
1 |
333 690 Kč |
|
|
TJ Krásné Loučky z.s. |
1 |
318 990 Kč |
|
|
Spolek rodičů a přátel domu při Středisku volného času Krnov, příspěvková organizace |
1 |
275 000 Kč |
|
|
Partnerství pro městskou mobilitu, z.s. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
GORENJE spol.s r.o. |
1 |
249 800 Kč |
|
|
HK Krnov mládež z.s. |
1 |
245 000 Kč |
|
|
Box Club Krnov, z.s. |
1 |
215 500 Kč |
|
|
Spolek na podporu DOM Krnov |
3 |
168 100 Kč |
|
|
Lexikona, z.s. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Spolek při Střední pedagogické škole a Střední zdravotnické škole, Krnov |
1 |
150 000 Kč |
|
|
ASOCIACE ŘECKYCH OBCÍ V ČESKÉ REPUBLICE, z.s. - Řecká obec Krnov-Město, pobočný spolek |
1 |
145 000 Kč |
|
|
Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. |
1 |
140 000 Kč |
|
|
TJ Krnov |
1 |
132 500 Kč |
|
|
Krnovský umělecký spolek |
1 |
123 500 Kč |
|
|
Nadace Charty 77 |
1 |
121 853 Kč |
|
|
Radan Kostovský, nar. 1975 |
1 |
105 000 Kč |
|
|
Hokejový klub Krnov, z.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Nikolas Bazakas, nar. 1990 |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Spolek přátel krnovské kultury, z. s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Gym klub Krnov z.s. |
1 |
90 000 Kč |
|
|
Škola Jiu-Jitsu a Karate Krnov, z.s. |
1 |
85 000 Kč |
|
|
Tělovýchovná jednota Sokol Chomýž z.s. |
1 |
74 970 Kč |
|
|
Jiří Strnad, nar. 1959 |
1 |
74 475 Kč |
|
|
Junák - český skaut, středisko Krnov, z. s. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Spolek rodičů a přátel ZUŠ Krnov |
1 |
56 700 Kč |
|
|
Restorativ, z. s. |
1 |
56 000 Kč |
|
|
"BigBand Krnov, z.s." |
1 |
50 800 Kč |
|
|
HLAS ČESKA z. s. |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Nadační fond Pavla Novotného |
1 |
50 000 Kč |
|
|
Charita Ostrava |
1 |
46 000 Kč |
|
|
Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, z.s., základní organizace Krnov |
1 |
35 000 Kč |
|
|
KAFIRA o.p.s. |
1 |
34 000 Kč |
|
|
Krizové centrum Ostrava, z.s. |
1 |
30 000 Kč |
|
|
Společnost pro ranou péči, pobočka Ostrava |
1 |
20 000 Kč |
|
|
Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s. |
1 |
12 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Krnov v 2025 ve výši 587 815 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje smlouvy pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,25.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,49
|
|
Počet bodů 5,49 znamená pro Město Krnov celkově
756. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0691 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0068 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0453 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0091 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0227 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0587 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0023 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,2605 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,0992 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,574
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,74
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,25 |
|
Výsledný K-Index
|
5,486 |
|