Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 30 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0670 odpovídá 6,70 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 11 smluv z 448 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0246 odpovídá 2,46 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 52 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,12.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1161 odpovídá 11,61 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0156 odpovídá 1,56 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 16 významně začerněných smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,04.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0357 odpovídá 3,57 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
IPS Třinec, a.s. |
1 |
75 624 139 Kč |
|
|
INTOZA s.r.o. |
6 |
31 460 073 Kč |
|
|
PORR a.s. |
7 |
14 505 350 Kč |
|
|
Verone synergy s.r.o. |
5 |
12 519 755 Kč |
|
|
Moravia Trend s.r.o. |
8 |
10 665 891 Kč |
|
|
StavoSport s.r.o. |
1 |
10 036 867 Kč |
|
|
VDS, spol. s r.o. |
2 |
9 037 125 Kč |
|
|
Ristorispetto s.r.o. |
3 |
7 433 580 Kč |
|
|
Město Frýdlant nad Ostravicí |
8 |
7 054 528 Kč |
|
|
Rostislav Mužík, nar. 1964 |
2 |
6 466 667 Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
4 |
4 015 959 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
4 |
4 015 959 Kč |
|
|
SWORTI s.r.o. |
4 |
3 731 519 Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
3 |
3 022 990 Kč |
|
|
EMPEMONT s.r.o. |
3 |
3 011 969 Kč |
|
|
Město Frýdlant nad Ostravicí |
3 |
3 011 969 Kč |
|
|
POHŘEBNÍ SLUŽBA KAREL HRADIL s.r.o. |
1 |
3 001 600 Kč |
|
|
K+H správci staveb s.r.o. |
9 |
2 728 760 Kč |
|
|
TERNO FIREK s.r.o. |
5 |
2 505 117 Kč |
|
|
Pavel Gola |
6 |
2 254 705 Kč |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
2 |
2 007 979 Kč |
|
|
Rimetal Czechia s.r.o. |
2 |
1 940 191 Kč |
|
|
Libor Vavřík |
1 |
1 935 585 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
1 899 244 Kč |
|
|
1.BFK Frýdlant n.O., z.s. |
3 |
1 717 716 Kč |
|
|
Zdeněk Himlar, nar. 1960 |
1 |
1 616 667 Kč |
|
|
Mgr. RADIM ŠEVČÍK, advokátní kancelář |
1 |
1 616 667 Kč |
|
|
Radim Daňhel |
3 |
1 519 973 Kč |
|
|
ŠIMČÁK interiéry s.r.o. |
2 |
1 497 306 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
1 |
1 320 600 Kč |
|
|
SPORTOVNÍ KLUB TENIS Frýdlant n.O., zapsaný spolek |
2 |
1 200 000 Kč |
|
|
Lukáš Rejda |
2 |
1 168 990 Kč |
|
|
TINT s. r. o. |
2 |
1 159 422 Kč |
|
|
KLEINWÄCHTER holding s.r.o. |
3 |
1 108 533 Kč |
|
|
Jarmila Varyšová |
2 |
1 091 843 Kč |
|
|
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. |
2 |
1 067 696 Kč |
|
|
AM-střechy s.r.o. |
1 |
1 059 905 Kč |
|
|
Lukáš Bražina |
1 |
1 016 473 Kč |
|
|
PROKOP MOSTY s.r.o. |
1 |
1 003 990 Kč |
|
|
Lesnická projekce Frýdek - Místek a.s. |
1 |
1 003 990 Kč |
|
|
Coprosys NeTron, s.r.o. |
1 |
1 003 990 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
1 003 990 Kč |
|
|
Geoengineering spol. s r.o. |
1 |
1 003 990 Kč |
|
|
Aeroklub Frýdlant nad Ostravicí, z.s. |
2 |
870 000 Kč |
|
|
Mgr. Martin Mikloš |
1 |
798 600 Kč |
|
|
KAIVINKONE s.r.o. |
2 |
712 099 Kč |
|
|
FARMA HEROT s.r.o. |
3 |
667 920 Kč |
|
|
CZECH IMAGE GROUP s.r.o. |
6 |
665 934 Kč |
|
|
Volejbalový klub Beskydy Frýdlant nad Ostravicí z.s. |
2 |
640 000 Kč |
|
|
ProfiToner s.r.o. |
1 |
605 000 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Frýdlant nad Ostravicí |
2 |
600 000 Kč |
|
|
Lesostavby Frýdek-Místek a. s. |
3 |
591 666 Kč |
|
|
Championship Music s.r.o. |
1 |
544 500 Kč |
|
|
Charita Frýdek - Místek |
1 |
540 000 Kč |
|
|
ACER WOODWAY s.r.o. |
1 |
508 115 Kč |
|
|
Petr Bakota |
2 |
502 625 Kč |
|
|
SanStel Design s.r.o. |
1 |
475 855 Kč |
|
|
Václav Milata |
1 |
460 792 Kč |
|
|
Hynek Magdoň |
2 |
406 655 Kč |
|
|
Tomáš Klus s.r.o. |
1 |
399 300 Kč |
|
|
Miroslava Šamajová |
2 |
398 665 Kč |
|
|
ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o. |
1 |
345 576 Kč |
|
|
Ing. Milan Sedláček |
1 |
345 000 Kč |
|
|
Tomáš Uhlíř |
1 |
343 876 Kč |
|
|
UDIMO, spol. s r.o. |
1 |
326 700 Kč |
|
|
Scenario s.r.o. |
2 |
325 826 Kč |
|
|
QUANTUM CZ s.r.o. |
2 |
302 500 Kč |
|
|
Red Volley Frýdlant n/O, z.s. |
2 |
300 000 Kč |
|
|
DAMIJA elektro s.r.o. |
3 |
286 661 Kč |
|
|
GLOBAL SPORT ČUPA s.r.o. |
1 |
276 168 Kč |
|
|
FORM, spol. s r.o. |
1 |
265 619 Kč |
|
|
Iveta Mužíková |
1 |
255 000 Kč |
|
|
Ing. Monika Foldynová |
1 |
255 000 Kč |
|
|
XERTEC a.s. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Medela-péče o seniory o.p.s. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
Miroslav Vančura |
1 |
248 909 Kč |
|
|
Petr Dužík |
1 |
239 822 Kč |
|
|
AirGym s.r.o. |
1 |
229 852 Kč |
|
|
DIGIS, spol. s r.o. |
1 |
226 657 Kč |
|
|
SPORT CLUB s.r.o. |
1 |
225 423 Kč |
|
|
Svarog gym z.s. |
2 |
224 000 Kč |
|
|
INNOVA Int. s.r.o. |
1 |
223 850 Kč |
|
|
Daniel Němec, nar. 1979 |
1 |
223 315 Kč |
|
|
Simona Volníková, nar. 1992 |
1 |
223 315 Kč |
|
|
EMPESORT s.r.o. |
1 |
220 627 Kč |
|
|
Pavel Mokroš |
1 |
215 000 Kč |
|
|
Pavel Gola |
2 |
206 842 Kč |
|
|
YOU STORY UP! s.r.o. |
1 |
204 242 Kč |
|
|
ADRA, o.p.s. |
1 |
195 000 Kč |
|
|
Petr Mičulka |
2 |
193 000 Kč |
|
|
KOŇAŘÍK Zeleň s.r.o. |
1 |
191 107 Kč |
|
|
Slezská diakonie |
1 |
186 600 Kč |
|
|
Audit-daně STEINOVÁ s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Global Partner Péče, z.ú. |
1 |
180 000 Kč |
|
|
TTC FRÝDLANT, z.s. |
2 |
160 000 Kč |
|
|
Juta Agency s.r.o. |
1 |
155 235 Kč |
|
|
TOMÁŠ SKALÍK ATELIÉR s.r.o. |
2 |
154 517 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Lubno |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z. s. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Nová Ves |
1 |
150 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant nad Ostravicí v 2025 ve výši 1 003 990 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Město Frýdlant nad Ostravicí |
7 |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
4 |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
4 |
|
|
EMPEMONT s.r.o. |
3 |
|
|
Město Frýdlant nad Ostravicí |
3 |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
2 |
|
|
PROKOP MOSTY s.r.o. |
1 |
|
|
Jarmila Varyšová |
1 |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
1 |
|
|
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. |
1 |
|
|
Lesnická projekce Frýdek - Místek a.s. |
1 |
|
|
Coprosys NeTron, s.r.o. |
1 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
|
|
Lukáš Rejda |
1 |
|
|
Geoengineering spol. s r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant nad Ostravicí v 2025 ve výši 1 003 990 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,15.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Telco
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Město Frýdlant nad Ostravicí |
1 |
1 003 990 Kč |
|
|
Coprosys NeTron, s.r.o. |
1 |
1 003 990 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant nad Ostravicí v 2025 ve výši 1 003 990 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 15, tj. 82,35 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
VERA, spol. s r.o. |
4 |
4 015 959 Kč |
|
|
Město Frýdlant nad Ostravicí |
4 |
4 015 959 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
3 |
3 011 969 Kč |
|
|
Město Frýdlant nad Ostravicí |
2 |
2 007 979 Kč |
|
|
EMPEMONT s.r.o. |
1 |
1 003 990 Kč |
|
|
DIGIS, spol. s r.o. |
1 |
226 657 Kč |
|
|
Lukáš Rejda |
1 |
165 000 Kč |
|
|
Mironet.cz a.s. |
1 |
66 102 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant nad Ostravicí v 2025 ve výši 1 003 990 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 3,92 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PORR a.s. |
6 |
14 315 985 Kč |
|
|
Verone synergy s.r.o. |
5 |
12 519 755 Kč |
|
|
StavoSport s.r.o. |
1 |
10 036 867 Kč |
|
|
VDS, spol. s r.o. |
2 |
9 037 125 Kč |
|
|
Moravia Trend s.r.o. |
1 |
7 260 000 Kč |
|
|
Ristorispetto s.r.o. |
1 |
6 608 000 Kč |
|
|
INTOZA s.r.o. |
5 |
3 751 073 Kč |
|
|
SWORTI s.r.o. |
3 |
3 531 869 Kč |
|
|
TERNO FIREK s.r.o. |
3 |
2 266 545 Kč |
|
|
Pavel Gola |
2 |
1 505 425 Kč |
|
|
Radim Daňhel |
2 |
1 376 914 Kč |
|
|
AM-střechy s.r.o. |
1 |
1 059 905 Kč |
|
|
PROKOP MOSTY s.r.o. |
1 |
1 003 990 Kč |
|
|
Geoengineering spol. s r.o. |
1 |
1 003 990 Kč |
|
|
KAIVINKONE s.r.o. |
2 |
712 099 Kč |
|
|
K+H správci staveb s.r.o. |
4 |
571 330 Kč |
|
|
SanStel Design s.r.o. |
1 |
475 855 Kč |
|
|
Václav Milata |
1 |
460 792 Kč |
|
|
Ing. Milan Sedláček |
1 |
345 000 Kč |
|
|
Petr Bakota |
1 |
341 365 Kč |
|
|
Hynek Magdoň |
1 |
290 000 Kč |
|
|
GLOBAL SPORT ČUPA s.r.o. |
1 |
276 168 Kč |
|
|
Ing. Monika Foldynová |
1 |
255 000 Kč |
|
|
Petr Mičulka |
2 |
193 000 Kč |
|
|
1.BFK Frýdlant n.O., z.s. |
1 |
117 716 Kč |
|
|
Radim Němec |
1 |
96 389 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant nad Ostravicí v 2025 ve výši 1 003 990 Kč
|
Obor Energie
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. |
1 |
1 003 990 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant nad Ostravicí v 2025 ve výši 1 003 990 Kč
|
Obor Zemědělství
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 28,57 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
POHŘEBNÍ SLUŽBA KAREL HRADIL s.r.o. |
1 |
3 001 600 Kč |
|
|
Libor Vavřík |
1 |
1 935 585 Kč |
|
|
Město Frýdlant nad Ostravicí |
1 |
1 003 990 Kč |
|
|
Lesnická projekce Frýdek - Místek a.s. |
1 |
1 003 990 Kč |
|
|
KOŇAŘÍK Zeleň s.r.o. |
1 |
191 107 Kč |
|
|
Miroslava Šamajová |
1 |
76 339 Kč |
|
|
David Mičan |
1 |
69 793 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant nad Ostravicí v 2025 ve výši 1 003 990 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 60,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
2 |
2 007 979 Kč |
|
|
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
1 |
1 899 244 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
1 |
1 003 990 Kč |
|
|
Audit-daně STEINOVÁ s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant nad Ostravicí v 2025 ve výši 1 003 990 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 15,79 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Město Frýdlant nad Ostravicí |
2 |
1 030 590 Kč |
|
|
Lukáš Bražina |
1 |
1 016 473 Kč |
|
|
EMPEMONT s.r.o. |
1 |
1 003 990 Kč |
|
|
Up Česká republika s.r.o. |
1 |
1 003 990 Kč |
|
|
Iveta Mužíková |
1 |
255 000 Kč |
|
|
Daniel Němec, nar. 1979 |
1 |
223 315 Kč |
|
|
Simona Volníková, nar. 1992 |
1 |
223 315 Kč |
|
|
PETRA spol. s r.o. |
1 |
102 000 Kč |
|
|
SK Nová Dědina z.s. |
1 |
82 401 Kč |
|
|
Tomáš Kotásek, nar. 1970 |
1 |
66 842 Kč |
|
|
Vít Kozumplík, nar. 1964 |
1 |
66 842 Kč |
|
|
Lubomír Kozumplík, nar. 1953 |
1 |
66 842 Kč |
|
|
Alena Paszandová, nar. 1962 |
1 |
66 842 Kč |
|
|
František Rožnovský, nar. 1949 |
1 |
66 842 Kč |
|
|
Jaroslav Chýlek, narozen 1973 |
1 |
26 600 Kč |
|
|
Pavla Chýlková, narozena 1980 |
1 |
26 600 Kč |
|
|
Zdeněk Halata, nar. 1960 |
1 |
7 900 Kč |
|
|
Marie Halatová, nar. 1961 |
1 |
7 900 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant nad Ostravicí v 2025 ve výši 1 003 990 Kč
|
Obor Reklamní a marketingové služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 33,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Lukáš Rejda |
1 |
1 003 990 Kč |
|
|
DAMIJA elektro s.r.o. |
1 |
89 738 Kč |
|
|
POST BELLUM, z. ú. |
1 |
59 800 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant nad Ostravicí v 2025 ve výši 1 003 990 Kč
|
Obor Dary a dotace
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
1.BFK Frýdlant n.O., z.s. |
2 |
1 600 000 Kč |
|
|
SPORTOVNÍ KLUB TENIS Frýdlant n.O., zapsaný spolek |
2 |
1 200 000 Kč |
|
|
Volejbalový klub Beskydy Frýdlant nad Ostravicí z.s. |
2 |
640 000 Kč |
|
|
Tělocvičná jednota Sokol Frýdlant nad Ostravicí |
2 |
600 000 Kč |
|
|
Charita Frýdek - Místek |
1 |
540 000 Kč |
|
|
Red Volley Frýdlant n/O, z.s. |
2 |
300 000 Kč |
|
|
Medela-péče o seniory o.p.s. |
1 |
250 000 Kč |
|
|
ADRA, o.p.s. |
1 |
195 000 Kč |
|
|
Slezská diakonie |
1 |
186 600 Kč |
|
|
Global Partner Péče, z.ú. |
1 |
180 000 Kč |
|
|
TTC FRÝDLANT, z.s. |
2 |
160 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Lubno |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z. s. |
1 |
150 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Nová Ves |
1 |
150 000 Kč |
|
|
Taneční klub Antonio z.s. |
1 |
130 000 Kč |
|
|
Frýdlantský hudební spolek |
2 |
120 000 Kč |
|
|
Svarog gym z.s. |
1 |
100 000 Kč |
|
|
Podané ruce - osobní asistence |
1 |
85 000 Kč |
|
|
Andělé Stromu života p. s. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Aeroklub Frýdlant nad Ostravicí, z.s. |
1 |
70 000 Kč |
|
|
Žijme sportem, z.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Frýdlant nad Ostravicí |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Frýdlant nad Ostravicí |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Klub seniorů Frýdlant n.O., z.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Nenuda, z.s. |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Asociace TOM ČR, TOM 1310 Divočáci |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Svaz tělesně postižených v České republice z. s. místní organizace Frýdlant nad Ostravicí |
1 |
60 000 Kč |
|
|
Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR, z.s., základní organizace Frýdlant nad Ostravicí |
1 |
60 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Město Frýdlant nad Ostravicí v 2025 ve výši 1 003 990 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Dobrovolně zveřejňuje velké množství smluv pod 50 000 Kč.
|
Číselná hodnota parametru je - 0,75.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,10
|
|
Počet bodů 5,10 znamená pro Město Frýdlant nad Ostravicí celkově
653. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0670 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0246 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1004 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0781 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0156 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0357 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1161 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1476 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,585
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,85
|
| Odečtený bonus za transparentnost |
- 0,75 |
|
Výsledný K-Index
|
5,101 |
|